Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 16:02   #2251
Ambelka
Raczkowanie
 
Avatar Ambelka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 148
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

r;
śniadanie:
dwie kromki razowca z szynką i pomidorem + czerwona herbata
II śniadanie:
truskawki - wiem, że to nie posiłek, ale zwykle po śniadaniu jestem najedzona.
obiad:
pierogi <3 nic nie poradzę, że uwielbiam, nic też nie poradzę, że moja mamusia ugotowała i nie mogę odmówić
kolacja:
jajecznica z dwóch jaj + szynka <3

bieganie 30 minut
Ambelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 16:22   #2252
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Ambelka Pokaż wiadomość
r;
śniadanie:
dwie kromki razowca z szynką i pomidorem + czerwona herbata małooo jak na śniadanie i brakuje mi owoca
II śniadanie:
truskawki - wiem, że to nie posiłek, ale zwykle po śniadaniu jestem najedzona. znowu mało! ZA MAŁO brak węgli jak to nie jestes głodna po śniadaniu, nie wierze ze po 3 godzinach nie jesteś głodna i jesz tylko truskawki, spowolnisz metabolizm i całe R diabli wezmą
obiad:
pierogi <3 nic nie poradzę, że uwielbiam, nic też nie poradzę, że moja mamusia ugotowała i nie mogę odmówić ciekawe z czym te pierogi, pewnie z bialej mąki, mało wartościowy obiad...
A GDZIE PODWIECZOREK?!?!?!?!?!?!? ?!!?!??!!??!?!!??!?!?!?!? !
kolacja:
jajecznica z dwóch jaj + szynka w porządku <3

bieganie 30 minut
mało mało mało mało mało mało i jeszcze raz mało! 4 posiłki i do tego liche. Pewnie głodowałas cały dzień i do tego bieganie 30 minut... spowolnisz metabolizm i pozniej bedziesz miała problemy, watpie zeby ten jadlospis mial 1000kcal, a wiesz co za to grozi
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:01   #2253
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje R dzis to porażka, az mi wstyd przed samą sobą

To dlatego że byłam na dyżurze 50km za moim miejscem zamieszkania, gdzie nawet sklepu nie było.... Auto się rano popsuło, musiałam jechac PKS, okropnie się spieszyłam

Powiedzcie, ze nie ma AZ takiej tragedii ..

I śniadanie: płatki owsiane z otrębami pszennymi i błonnikiem (chrupki) z mlekiem 2%, biala kawa bez cukru

II śniadnie: 2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem posmarowane pasztetem sojowym z pomidorami, czarna kawa bez mleka i cukru

Obiad (dopiero teraz jem bo własnie wróciłam) mama wcisneła we mnie 5 łyzek zalewajki (bez ziemniaków się udało),
tunczyk w kawałakach w sosie słodko-kwasnym, makaron orkiszowy z warzywami na patelnię doprawiony ziolami, garść truskawek, kawa rozp z mlekiem (bez cukru)


Podwieczorek będzie: słonecznik, orzeszki fistaszki, serek homogenizowany naturalny 0%

w planach 30 minut ćwiczenia na atlasie, pewnie kilka minut hula hop

Kolacja będzie: twaróg chudy, pomidor z cebulka, jajko na miekko

Strasznie nabroiłam z tym jadło???
Ewentualnie ostatnie dwa dania mogę jeszcze jakoś skorygować
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:07   #2254
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

a gdzie ty tu nabroiłaś? ;> jest super!
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:09   #2255
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

No to teraz ja:P:P

Czy to bardzo zle jak do podwieczorku zjadlam truskawki? (nie moglam sie oprzec, ale zaznaczam, ze to moj posilek przedtreningowy dzisiaj). Ogolnie wygladalo to tak: kanapka z chleba pelnoziarnistego na zakwasie z twarozkiem i pomidorem, troche wedzonego lososia (taka kupka wielkosci 2 plasterkow szynki), dwa plasterki rzepy + 5 duuuzych truskawek...

W ogole mam z tym problem, bo moglabym jej jesc non stop. Niby dietetyczne owoce, ale potem sobie wyrobie taki nawyk i bedzie mi sie czegos slodkego po kazdym posilku chcialo, a jak wiadomo truskawki nie rosna caly rok...
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:14   #2256
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
a gdzie ty tu nabroiłaś? ;> jest super!
oj ja widzę wszędzie tzn poza podwieczorkiem i kolacją moze... do śniadania chyba za mało białka, brak owoców
do drugiego śniadania także brak owoców, obiad... ZALEWAJKA !!

Strasznie wciągnęło mnie stosowanie się do Waszych porad i źle się czuje, że nie zawsze mogę być pojętna i grzeczną uczennica :P
Choć powiem, że na zakupach baaardzo słodycze mnie kusiły ale byłam twarda !! Nawet jogurtu nie kupiłam No i bardzo cieszę się, ze załapałam o co w tym chodzi 0 tzn tak mi się wydaje Moim problemem jest jeszcze brak urozmaicenia, ale może coś wymyslę, staram się Was podglądać i czerpać co najlepsze

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
No to teraz ja:P:P

Czy to bardzo zle jak do podwieczorku zjadlam truskawki? (nie moglam sie oprzec, ale zaznaczam, ze to moj posilek przedtreningowy dzisiaj). Ogolnie wygladalo to tak: kanapka z chleba pelnoziarnistego na zakwasie z twarozkiem i pomidorem, troche wedzonego lososia (taka kupka wielkosci 2 plasterkow szynki), dwa plasterki rzepy + 5 duuuzych truskawek...

W ogole mam z tym problem, bo moglabym jej jesc non stop. Niby dietetyczne owoce, ale potem sobie wyrobie taki nawyk i bedzie mi sie czegos slodkego po kazdym posilku chcialo, a jak wiadomo truskawki nie rosna caly rok...
wg mnie to tragedii nie ma z tymi truskawkami
Nie martw się tak bardzo
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:21   #2257
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dzieki No tez tak mysle, ale boje sie, zeby mi to wkrw nie weszlo;]
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 17:58   #2258
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R

śniadanie: jajecznica z dwóch jajek na łyzce oleju z pomidorem i szczypiorkiem, kromka grahama
2 śniadanie:250 ml maślanki naturalnej, brzoskwinia, szklanka truskawek
obiad: pół woreczku ryżu brązowego, ok 300 g piersi z kurczaka ugotowanej na parze z 3 niewielkimi marchewkami + sałata z jogurtem naturalnym
podwieczorek: 2 łyżki takiego twarożku jak w załączniki (on sie nadaje na R?) i garść fistaszków
kolacja w planach: 100 g twarożku chudego z 3 łyzeczkami jogurtu naturalnego, 2 marchewki, troche zielonej cebulki

prosze o ocene

dziewczyny niewiem z czego tu uciąć kalorie, bo wychodzi mi za dużo
chciałabym tak 1100-1200 a tymczasem mam prawie 1600 i niewiem z czego moge uciąć te kalorie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg picture.jpg (11,7 KB, 17 załadowań)
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:02   #2259
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

utrzymanie..
  • kanapka (jasne pieczywo) z paprykarzem,ogórkiem,pomi dorem,pół grahamki z serem wiejskim
  • lód śmietankowy
  • 2 ziemniaki smażone (na ziemniakach ser topiony), z 2 plastrami ogórka,pomidora,trochę sałaty,całość polana sosem vinegret
  • pół paczki warzyw na patelnię (te żółte,z ziemniakami) z maluśkim schabowym-schabowy smażony na oliwie z oliwek,fura chili,majeranku,curry,itd .
  • jajko na miękko

proszę o ocenkę!~!!!!
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:05   #2260
moniczkaaSnk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 973
GG do moniczkaaSnk
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

U.

1. dwie kromki słonecznikowego z turkiem i jajkiem i pomidorem, herbata
2. duży lód włoski
3. milka limonkowa, ogromna porcja pastycjo, szklanka tymbarku
4. dwa paski milki truskawkowej, kanapka z turkiem i jajkiem

wieeeeeeeeeem, śmieci.
__________________
My Sweet November..
Can you breathe what I breathe?
moniczkaaSnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:17   #2261
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Magdalena0603nie wiem dlaczego schabowy maluśki, a ostatni posiłek ( rozumiem że to kolacja) to chyba żart dziewczyny na R jedzą więcej .


moje Peeee:
I: 2 kromy pszennego z masłem, pasztetem drobiowym, szynką, pomidorem, sałatą, rzodkiewkami + 0,5l kawy z mlekiem ( wybitnie tacie nie wyszło to śniadanie)
po: elovena borówkowa
II: duuży pucharek ( ok 200g białej gratki zmiksowanej z mrożonymi truskawkami i cukrem) gałka lodów waniliowych w tym
resztka (ok 30/40g) wczorajszej mieszanki bakallandu, jabłko
o: 2 kulki ryżu na bulionie, duuuuuużo krojonego fileta z sosem pomidorowym (zaprawianym mąką i śmietaną) , 2 ogóry słodko-kwaśne w occie
p: 0,5l zielonej z mietą, princessa
k: micha płatków (bf,fitella,otręby,zarodk i,lubella jesienna - uwielbiam te pestki dyni w niej ) + 3 śliwki suszone, 200g jogo śliwokowego ze zbożami + 200g maślanki 1,5%
kieliszek jakiejś nalewki ziołowej XD grzejeeeee
teraz jabłko znowu.
mam jeszcze homo ale nie wiem z czym go zjeść chyba z musli XD

prosze o ocenęę.
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava

Edytowane przez aoii
Czas edycji: 2009-06-23 o 18:29
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 18:38   #2262
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
No to teraz ja:P:P

Czy to bardzo zle jak do podwieczorku zjadlam truskawki? (nie moglam sie oprzec, ale zaznaczam, ze to moj posilek przedtreningowy dzisiaj). Ogolnie wygladalo to tak: kanapka z chleba pelnoziarnistego na zakwasie z twarozkiem i pomidorem, troche wedzonego lososia (taka kupka wielkosci 2 plasterkow szynki), dwa plasterki rzepy + 5 duuuzych truskawek...

W ogole mam z tym problem, bo moglabym jej jesc non stop. Niby dietetyczne owoce, ale potem sobie wyrobie taki nawyk i bedzie mi sie czegos slodkego po kazdym posilku chcialo, a jak wiadomo truskawki nie rosna caly rok...
Co niby jest tak tuczącego w truskawkach ze zjedzenie kilku wywołuje taką histerię?
Dlaczego przyzwyczajenie się do jedzenia owoców ma miec jakieś negatywne skutkiWarzywa, chleb, kasze to tez węglowodany i błonnik, owoce mają po prostu więcej wody w sobie
Co roku wręcz zażeram się truskawkami, i cała resztą owoców sezonowych, czasami zjadam ich i półtora kilo dziennie jak nie więcej i... mało ze latem nie tyję to w naturalny sposób na takiej "diecie" chudnę ok 2 -3 kg choć wcale sie nie odchudzam. tak dieta jest po prostu mniej kaloryczna a cudów nie ma - mniej kalori przy tej samej regularności posiłów i aktywności fizycznej musi prowadzić do zgubienia kg.. A truskawki jem ze śmietaną i cukrem o zgrozo.

Jeśli włączysz owoce w dietę i będziesz je uwzględniać w posiłkach jako ich normalny składnik to nic złego nie zrobisz, wręcz przeciwnie - samo zdrowie. owoce czerwone to witaminy, antyoksydanty, sole mineralne i woda najczyściejsza z czystych bo przefiltrowana juz przez roslinę (najwięcej zanieczyszczeń gromadza korzenie, w owocach jest ich najmniej) Zamiast tego sera na podwieczorek, było sobie zrobić porządną porcję truskawek z jogurtem i odrobiną cukru (choc na R lepiej to zjeśc przed obiadem) - jesli lubisz truskawki, zaplanuj na jutro na 2 sniadanie kubas truskawek z jogurtem i posypane migdałami i bedzie bardzo zdrowo i bez żadnych odstepstw od zasad diety R

Nie wiem skąd tu panuje pogląd że diety R to eliminowanie pewnych produktów. A niby po co? wszytko jest dla ludzi, byle z głową i umiarem!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:47   #2263
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Co niby jest tak tuczącego w truskawkach ze zjedzenie kilku wywołuje taką histerię?
Dlaczego przyzwyczajenie się do jedzenia owoców ma miec jakieś negatywne skutkiWarzywa, chleb, kasze to tez węglowodany i błonnik, owoce mają po prostu więcej wody w sobie
Co roku wręcz zażeram się truskawkami, i cała resztą owoców sezonowych, czasami zjadam ich i półtora kilo dziennie jak nie więcej i... mało ze latem nie tyję to w naturalny sposób na takiej "diecie" chudnę ok 2 -3 kg choć wcale sie nie odchudzam. tak dieta jest po prostu mniej kaloryczna a cudów nie ma - mniej kalori przy tej samej regularności posiłów i aktywności fizycznej musi prowadzić do zgubienia kg.. A truskawki jem ze śmietaną i cukrem o zgrozo.

Jeśli włączysz owoce w dietę i będziesz je uwzględniać w posiłkach jako ich normalny składnik to nic złego nie zrobisz, wręcz przeciwnie - samo zdrowie. owoce czerwone to witaminy, antyoksydanty, sole mineralne i woda najczyściejsza z czystych bo przefiltrowana juz przez roslinę (najwięcej zanieczyszczeń gromadza korzenie, w owocach jest ich najmniej) Zamiast tego sera na podwieczorek, było sobie zrobić porządną porcję truskawek z jogurtem i odrobiną cukru (choc na R lepiej to zjeśc przed obiadem) - jesli lubisz truskawki, zaplanuj na jutro na 2 sniadanie kubas truskawek z jogurtem i posypane migdałami i bedzie bardzo zdrowo i bez żadnych odstepstw od zasad diety R

Nie wiem skąd tu panuje pogląd że diety R to eliminowanie pewnych produktów. A niby po co? wszytko jest dla ludzi, byle z głową i umiarem!
uwielbiam cię, cava
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:18   #2264
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
Magdalena0603nie wiem dlaczego schabowy maluśki, a ostatni posiłek ( rozumiem że to kolacja) to chyba żart dziewczyny na R jedzą więcej .


moje Peeee:
I: 2 kromy pszennego z masłem, pasztetem drobiowym, szynką, pomidorem, sałatą, rzodkiewkami + 0,5l kawy z mlekiem ( wybitnie tacie nie wyszło to śniadanie) / czemu nie wyszłooo ;p? jest ok wg mnie, tylko mogła by wpaść jeszcze jedna kromeczka albo jakiś owoc / jogurt może banaan?
po: elovena borówkowa / dobra jest, lubie :PP
II: duuży pucharek ( ok 200g białej gratki zmiksowanej z mrożonymi truskawkami i cukrem) gałka lodów waniliowych w tym
resztka (ok 30/40g) wczorajszej mieszanki bakallandu, jabłko /mam nadzieję, że naprawdę spory pucharek ;p a co do za mieszanka ?
o: 2 kulki ryżu na bulionie, duuuuuużo krojonego fileta z sosem pomidorowym (zaprawianym mąką i śmietaną) , 2 ogóry słodko-kwaśne w occie/ no, fajnie
p: 0,5l zielonej z mietą, princessa / ejj, mało coś
k: micha płatków (bf,fitella,otręby,zarodk i,lubella jesienna - uwielbiam te pestki dyni w niej ) + 3 śliwki suszone, 200g jogo śliwokowego ze zbożami + 200g maślanki 1,5% / jeszcze nie jadłam żadnego z tych musli z lubelli dobre ;> ?
kieliszek jakiejś nalewki ziołowej XD grzejeeeee
teraz jabłko znowu.
mam jeszcze homo ale nie wiem z czym go zjeść chyba z musli XD /zjedz z czym chcesz, ale błagam - ZJEDZ!
prosze o ocenęę.
Nie dużo ale fajnie tyjesz na tym panienko;> ?


---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Moje dzisiejsze Pe:

Iśn; 4 cieeeplutkie naleśniczki (to mi mama dogodziła)
/1 z jabłuszkiem i cynamonem)
/2 z bananem i startą kostką gorzkiej czeko/
/3 z butyniem toffie/
/4 z pomidorkami, rzodkiewką, cebulką młodą, keczupem i wieśniakiem
- taki dziwnyy eksperyment/

śniadanie było dość późno a zaraz za 2 godz. był obiad

o; wieeelka micha zupy jarzynowej z fasolką szparagową, furą ziemniaczków, kalafiorem i kapustką
d; kawał maminego ciasta jak wczoraj (biszkopt kakaowy, masa budyniowo-cappuccino, znów biszkopt i znów masaa na to starta godrzka czego ) , kubas inki na mleku 1,5%
p; wieśniak z łyżką masła orzechowego
k; 2 kromy wielkie razowca z masełkiem i wędzonym dorszem do tego pokrojony pomidorek, rzodkiewka, papryka czerwona w jakiś ziołach

no i teraz myślę, co mogłoby wpaść po kolacji ... hmmm
ładnie uśmiecham się o o cenkę
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:39   #2265
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
Magdalena0603nie wiem dlaczego schabowy maluśki, a ostatni posiłek ( rozumiem że to kolacja) to chyba żart dziewczyny na R jedzą więcej .


moje Peeee:
I: 2 kromy pszennego z masłem, pasztetem drobiowym, szynką, pomidorem, sałatą, rzodkiewkami + 0,5l kawy z mlekiem ( wybitnie tacie nie wyszło to śniadanie) liczą się dobre chęci szkoda tylko, że 2 kromeczki a nie więcej
po: elovena borówkowa
II: duuży pucharek ( ok 200g białej gratki zmiksowanej z mrożonymi truskawkami i cukrem) gałka lodów waniliowych w tym
resztka (ok 30/40g) wczorajszej mieszanki bakallandu, jabłko mniammmm, pyysznie
o: 2 kulki ryżu na bulionie, duuuuuużo krojonego fileta z sosem pomidorowym (zaprawianym mąką i śmietaną) , 2 ogóry słodko-kwaśne w occie brzmi smacznie, mam nadzieję, że porcja duuża, nie jadacie 2 dań?
p: 0,5l zielonej z mietą, princessa a jakiś owocek? a może orzeszki?:P
k: micha płatków (bf,fitella,otręby,zarodk i,lubella jesienna - uwielbiam te pestki dyni w niej ) + 3 śliwki suszone, 200g jogo śliwokowego ze zbożami + 200g maślanki 1,5%
kieliszek jakiejś nalewki ziołowej XD grzejeeeee
teraz jabłko znowu.
mam jeszcze homo ale nie wiem z czym go zjeść chyba z musli XD zjeśc, zjesc, zjesc SMACZNEGO

prosze o ocenęę.
małe śniadanko i podwieczorek skromny a reszta jw-przy czym bardzo smacznie ps. jak poszukiwanie pracy? aaa a danmleko superaśne

Cytat:
Napisane przez Ambelka Pokaż wiadomość
r;
śniadanie:
dwie kromki razowca z szynką i pomidorem + czerwona herbata mało białka
II śniadanie:
truskawki - wiem, że to nie posiłek, ale zwykle po śniadaniu jestem najedzona. po 2 kromeczkach najedzonażart.. .
obiad:
pierogi <3 nic nie poradzę, że uwielbiam, nic też nie poradzę, że moja mamusia ugotowała i nie mogę odmówić na R odpadają pierogi
brak podwieczorku, przydałby się homo z orzechami

kolacja:
jajecznica z dwóch jaj + szynka <3

bieganie 30 minut
jak dla mnie stanowczo za mało, brak praktycznie 2 posiłków, nie ma nnkt...


U:

Iśn- jajecznica z 3 jaj z parówką, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem i serem żółtym plus ketchup, jabłko

w pracy:

kupna kanapka "szkolna"(już są wakacje przecież), cappuccino, delicje, Fantazja letnia sałatka

2 gałki lodów

O- krupnik z kaszą, ziemniaczkami i fuurrrą warzywek, kluchy śląski nadziewane pasztetem z sosem mięsnym, mizeria, kompocik

mars, orzeszki w czeko, wafle z bitą śmiataną

P- rogal maślany, kubas maślanki starciatella, banan

K- tortilla z warzywkami, piersią z kurczaka smażoną, sosem czosnkowym i ketchupem(sama robiłam), reszta piersi z kromeczką chleba

teraz wieśniak z płatkami śniad

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Nie dużo ale fajnie tyjesz na tym panienko;> ?


---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Moje dzisiejsze Pe:

Iśn; 4 cieeeplutkie naleśniczki (to mi mama dogodziła)
/1 z jabłuszkiem i cynamonem) smacznie
/2 z bananem i startą kostką gorzkiej czeko/ jeszcze smaczniej
/3 z butyniem toffie/ najsmaczniej
/4 z pomidorkami, rzodkiewką, cebulką młodą, keczupem i wieśniakiem
- taki dziwnyy eksperyment/ aaaa też chcę naleśniki

śniadanie było dość późno a zaraz za 2 godz. był obiad nawet ładne to śniadanko, ale mógł wpasc jakis owocek chociaz albo orzeszki

o; wieeelka micha zupy jarzynowej z fasolką szparagową, furą ziemniaczków, kalafiorem i kapustką zapewne była pyszna, szkoda tylko, że 1 danie
d; kawał maminego ciasta jak wczoraj (biszkopt kakaowy, masa budyniowo-cappuccino, znów biszkopt i znów masaa na to starta godrzka czego ) , kubas inki na mleku 1,5% mniammmmciu, to ciacho było pewnie bosssskie
p; wieśniak z łyżką masła orzechowego malutko
k; 2 kromy wielkie razowca z masełkiem i wędzonym dorszem do tego pokrojony pomidorek, rzodkiewka, papryka czerwona w jakiś ziołach ok

no i teraz myślę, co mogłoby wpaść po kolacji ... hmmm wszystko to na co masz ochotę
ładnie uśmiecham się o o cenkę
jw, ale będziesz zwiększac jeszcze prawda?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:39   #2266
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Nie dużo ale fajnie tyjesz na tym panienko;> ?

tak mi sie zdaje, spodnie coś się zwężyły przy nogach :P mam nadzieję że to nie moja udowa obsesja
musli polecam każde które mam, bo uwielbiam <3
homo wpadł z lubellaą

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Moje dzisiejsze Pe:

Iśn; 4 cieeeplutkie naleśniczki (to mi mama dogodziła)
/1 z jabłuszkiem i cynamonem)
/2 z bananem i startą kostką gorzkiej czeko/
/3 z butyniem toffie/
/4 z pomidorkami, rzodkiewką, cebulką młodą, keczupem i wieśniakiem
- taki dziwnyy eksperyment/ jejuuuuu ja nigdy nie mam czasu robić takich cudów na śniadanie XD ale zjeść bym zjadła :P

śniadanie było dość późno a zaraz za 2 godz. był obiad / rozumiem - rozgrzeszam Cie :P

o; wieeelka micha zupy jarzynowej z fasolką szparagową, furą ziemniaczków, kalafiorem i kapustką / jak wieeelka to może być :P
d; kawał maminego ciasta jak wczoraj (biszkopt kakaowy, masa budyniowo-cappuccino, znów biszkopt i znów masaa na to starta godrzka czego ) , kubas inki na mleku 1,5% / zazdrosze tego ciasta
p; wieśniak z łyżką masła orzechowego
k; 2 kromy wielkie razowca z masełkiem i wędzonym dorszem do tego pokrojony pomidorek, rzodkiewka, papryka czerwona w jakiś ziołach

no i teraz myślę, co mogłoby wpaść po kolacji ... hmmm / haha tez po jedzeniu chodze i myśle co by tu jeszcze zjeść XD to już jakaś obeseja ;p
ale niech wpada! :P musisz mieć coś dobrego zachomikowanego w domu
ładnie uśmiecham się o o cenkę
ładnie mam nadzieję że u Ciebie też lepiej z wagą
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:44   #2267
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
małe śniadanko i podwieczorek skromny a reszta jw-przy czym bardzo smacznie ps. jak poszukiwanie pracy? aaa a danmleko superaśne


jak dla mnie stanowczo za mało, brak praktycznie 2 posiłków, nie ma nnkt...


U:

Iśn- jajecznica z 3 jaj z parówką, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem i serem żółtym plus ketchup, jabłko

w pracy:

kupna kanapka "szkolna"(już są wakacje przecież), cappuccino, delicje, Fantazja letnia sałatka

2 gałki lodów

O- krupnik z kaszą, ziemniaczkami i fuurrrą warzywek, kluchy śląski nadziewane pasztetem z sosem mięsnym, mizeria, kompocik

mars, orzeszki w czeko, wafle z bitą śmiataną

P- rogal maślany, kubas maślanki starciatella, banan

K- tortilla z warzywkami, piersią z kurczaka smażoną, sosem czosnkowym i ketchupem(sama robiłam), reszta piersi z kromeczką chleba

teraz wieśniak z płatkami śniad
no nawet nie ma co komentować, przeeeeeBOSKO !

a może rzucisz swoim oczkiem na mój jadło ?

- o, już rzuciłaś - dziekuje

aoii - rowniez dziekuje

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw, ale będziesz zwiększac jeszcze prawda?
będę, będę
ha, chyba wiem co teraz zjeem Mamcia dzisiaj mi zakupiła taakiie oto cudo: w takim pudełeczku oddzielonym na dwie części - po jednej stronie nutella a po drugiej takie cieńkie paluszki biszkoptowe do maczania w niej ha, taki bajer :PP
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:45   #2268
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
U:

Iśn- jajecznica z 3 jaj z parówką, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem i serem żółtym plus ketchup, jabłko mniam! Aż może któregoś dnia zrobie sobie takie śniadanko, bo dawno nie jadłam nic innego niz owsianke, ale nie mogę przestać

w pracy:

kupna kanapka "szkolna"(już są wakacje przecież), cappuccino, delicje, Fantazja letnia sałatka fajnie fajnie
2 gałki lodów

O- krupnik z kaszą, ziemniaczkami i fuurrrą warzywek, kluchy śląski nadziewane pasztetem z sosem mięsnym, mizeria, kompocik nie lubię krupniku, ale wszelkie kluchy taakk

mars, orzeszki w czeko, wafle z bitą śmiataną

P- rogal maślany, kubas maślanki starciatella, banan

K- tortilla z warzywkami, piersią z kurczaka smażoną, sosem czosnkowym i ketchupem(sama robiłam), reszta piersi z kromeczką chleba no no musiała być dobraa

teraz wieśniak z płatkami śniad
Jak zawsze super!

Oto moje dziwaczno-wyjazdowe U:
Ś ok.4 : owsianka(mleko kozie, płatki, amarantus, otręby, twaróg, śliwki suszone)

IIŚ: sok pomidorowy+ kromka wieloziarnistego posmarowana homo nat+ sałata+ polędwica sopocka+ brie+ rzodkiewki

IIIŚ: jogurt naturalny + petitki LuGO

IVŚ?: wieśniak z orzechami, migdałami

O: tortilla z pizza hut (z mięskiem, papryką, serem, pieczarkami ?)

K: trochę wieśniaka+ jajko na twardo+ sucharek (i jestem tak zmęczona, że nie dam rady nawet jeść)!

Proszę o ocenkę i na dzisiaj dobranoc
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:17   #2269
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

A oto moje dzisiejsze U (chociaż na mnie pewnie działa jak P, bo czuję się ogrooomna)

I śn. 2 kromki chleba zapiekane w tosterze z szynką, twarogiem i pomidorem, ciastko owsiane, łyzka płatkow kukurydzianych
II śn. jogurt naturalny z płatkami owsianymi (3łyżki), arbuz.
Ob. paluszki surimi, kasza kuskus z sosem, fasola czerwona, kukurydza.
deser: arbuz
P: jakiś lód twister (80 kcal) ahh grzech:P
ciastko owsiane, nasiona słonecznika, pestki dyni (za duuzo! )
K. kromka chleba z łososiem i serkiem natutralnym, plaster szynki z indyka, sałatka z jajkiem, kukurdza, pomidorem i odrobina surimi (zostało z obiadu), wafel ryżowy.
kakao..... ;/

Co o tym myślicie???
Larissis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 20:20   #2270
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

No więc odchudzam się od miesiąca (znowu) z marnym skutkiem, bo albo wypiję piwko (lub 2) albo zjem parę ciastek, w ogóle sezon grillowy mi nie służy, choć teoretycznie powinien. Ale teraz postanowiłam być bardziej konsekwentna, w związku z tym przedstawiam Wam do oceny mój dzisiejszy - pierwszy - jadłospis:

R:

1 śniadanie: musli z jogurtem i suszonymi owocami, kawa z mlekiem
2 śniadanie: kromka pieczywa pełnoziarnistego z serkiem ziołowym, plasterkiem wędliny drobiowej + sałatka z pomidorów i cebulki+herbata zielona
Obiad: 2 ziemniaki, udko kurczaka bez skóry pieczone bez tłuszczu w folii, sałatka (kapusta pekińska, pomidor, ogórek, koperek, pietruszka, kukurydza)
Podwieczorek: kawa z mlekiem (wiem, wiem, będzie, ale się zagadałam z koleżanką)
Kolacja: 2 kromki chleba razowego, pół wieśniaka, sałatka z rzodkiewek i ogórka małosolnego z odrobiną majonezu).

Coś czuję, że nie jest najlepiej, ale przynajmniej piwa nie było. No w każdym razie muszę nad sobą popracować.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:21   #2271
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Larissis Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze U (chociaż na mnie pewnie działa jak P, bo czuję się ogrooomna)

I śn. 2 kromki chleba zapiekane w tosterze z szynką, twarogiem i pomidorem, ciastko owsiane, łyzka płatkow kukurydzianych
II śn. jogurt naturalny z płatkami owsianymi (3łyżki), arbuz.
Ob. paluszki surimi, kasza kuskus z sosem, fasola czerwona, kukurydza.
deser: arbuz
P: jakiś lód twister (80 kcal) ahh grzech:P
ciastko owsiane, nasiona słonecznika, pestki dyni (za duuzo! )
K. kromka chleba z łososiem i serkiem natutralnym, plaster szynki z indyka, sałatka z jajkiem, kukurdza, pomidorem i odrobina surimi (zostało z obiadu), wafel ryżowy.
kakao..... ;/

Co o tym myślicie???
co się dzieje, masz problemy z zaburzeniami odżywiania? Normalne u, kalorii wręcz niewiele, śniadanie malutkie, nie wiem, o co Ci chodzi.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:27   #2272
gobi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Witam
Jestem nowa w wątku, ale czytuję go regularnie od jakiegoś czasu. Chciałabym zacząć jadać zdrowiej, bo ostatnio mój sposób odżywiania się wołał o pomstę do nieba, i przede wszystkim zrzucić kilka kg. Przeczytałam zasady redukcji, mnóstwo innych zasad i wątków, i ciągle jeszcze mam mętlik w głowie. Proszę o ocenę dzisiejszego jadłospisu, wydaje mi się, że najwięcej nauczę się na własnych błędach

(Próba) R

I śniadanie (ok.7): garść musli z suszonymi owocami (bez cukru) z kawałkiem (~50g) twarogu, nektarynka
w pracy (ok.12): sałatka z sałaty, 2 jajek, garści ryżu brązowego, 2 rzodkiewek, pomidora i szczypiorku, polana łyżeczką oliwy z oliwek
po pracy (ok.16): 2 łyżki płatków z rana, kromka razowca z serkiem almette ziołowym, 3 korniszony, 2 rzodkiewki
obiad (ok.18:30): garść kaszy gryczanej, wątróbka drobiowa smażona bez tłuszczu (chyba dość tłuste? ale muszę ze względu na nawracające anemie), blanszowany kalafior polany oliwą z oliwek
ok. 20: garstka rodzynek (miałam ochotę na ciastka, czekoladę czy cokolwiek słodkiego :/ to dopiero pierwszy dzień, więc może obejdzie się bez batów? za kilka dni przyzwyczaję się do braku słodkości, ale ostatnio miałam ich w nadmiarze niestety i głód jest silny)

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki

Jeśli chodzi o ruch - 10km na rowerze.
gobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:34   #2273
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
małe śniadanko i podwieczorek skromny a reszta jw-przy czym bardzo smacznie ps. jak poszukiwanie pracy? aaa a danmleko superaśne
podwieczorki jakoś zawsze mi wychodzą średnio, te obiady siedzą mi w brzuchu XD i czasem są dwa dania, ale dzisiaj było brzydko i mokro, a w domu na zupe nic nie było ;p
składałam dzisiaj znowu cv. zobaczymy chociałabym zacząć coś robić bo cały czas siedze w domu, znajomi powyjeżdżali i jeszcze ta pogoda
dziękuje za ocenę
U:

Iśn- jajecznica z 3 jaj z parówką, cebulką i pomidorkami, grahamka z masełkiem i serem żółtym plus ketchup, jabłko / pyszne śniadanie

w pracy: dlatego chce chodzić do pracy XDD
kupna kanapka "szkolna"(już są wakacje przecież)/ hahah patrzyłaś na date ważności? /, cappuccino, delicje, Fantazja letnia sałatka /tam jest kiwi uwielbiam ją!

2 gałki lodów/

O- krupnik z kaszą, ziemniaczkami i fuurrrą warzywek, kluchy śląski nadziewane pasztetem z sosem mięsnym, mizeria, kompocik /2 x w życiu jadlam krupnik iiii nigdy więcej XD ale kluchy za to lubię ;p

mars, orzeszki w czeko, wafle z bitą śmiataną /mars standardowo

P- rogal maślany, kubas maślanki starciatella, banan / u mnie nie ma tej maślanki ! ani w careffourze, ani w almie. a mieć taką do kolacjiii

K- tortilla z warzywkami, piersią z kurczaka smażoną, sosem czosnkowym i ketchupem(sama robiłam), reszta piersi z kromeczką chleba /oo daj przepis!

teraz wieśniak z płatkami śniad
jak zawsze pięknie !

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość

Oto moje dziwaczno-wyjazdowe U:
Ś ok.4 : owsianka(mleko kozie, płatki, amarantus, otręby, twaróg, śliwki suszone)/ standard :p

IIŚ: sok pomidorowy+ kromka wieloziarnistego posmarowana homo nat+ sałata+ polędwica sopocka+ brie+ rzodkiewki / nie używasz masła? ;p sopockiej dawnonie jadłam

IIIŚ: jogurt naturalny + petitki LuGO / lubie te petitki

IVŚ?: wieśniak z orzechami, migdałami

O: tortilla z pizza hut (z mięskiem, papryką, serem, pieczarkami ?) /oo jadłam ją kiedyyyyyyś pyszna

K: trochę wieśniaka+ jajko na twardo+ sucharek (i jestem tak zmęczona, że nie dam rady nawet jeść)! / malutko troche

Proszę o ocenkę i na dzisiaj dobranoc
pewnie miałaś dzisiaj dużo ruchu, to powinno być troche więcej
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:34   #2274
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

redukcja...

  1. jajko na miękko,miseczka owsianki z mlekiem 1,5 %
  2. 3 kromki razowca z szynką chudą i ogórkiem
  3. plaster sera żółtego, jabłko
  4. pierś kurczaka ,smażonego na oliwie z oliwek (ok.180 g),pół paczki warzyw na patelnię,1 ziemniak w mundurku
  5. 2 łyżki tuńczyka w oleju słonecznikowym (wsw nie lubię..,wymieszane to z 2 łychami wieśniaka,sporo szczypiorku,cebuli, wkrojony pomidor....pół parówki

kumpela stwierdziła,że na to na P....help
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:37   #2275
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Zamieszczam dzisiejsze P żeby oderwać się na chwilę od nauki:

Ś: grahamka 100g z masłem, obie połówki z serem topionym ze szczypiorem, polędwicą z indyka z przyprawą curry, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką itd... wiejski 200g z truskawkami, cappuccino
micha lodów krówkowych + dużo jagód
ŚII: drożdżówka z marmoladą, budyniem, kruszonką i lukrem (ogromna jakaś była)+ tymbark jabłko-mięta
Kubuś, paczka sezamków
pasek milki z orzechami, 3 mentosy
O: zupa kalafiorowa, kopytka z kapustą kiszoną zasmażaną i mięsem
D: cappuccino, kilka herbatników z cukrem, truskawki
jabłko
pół paczki mieszanki studenckiej
P: znowu grahamka, połówka z masłem, pasztetem i pomidorem a druga z masłem, szynką konserwową i musztardą
jabłko, szklanka oranżady
K: makrela wędzona, 2 kromki chleba, keczup
I może coś jeszcze wpadnie... czeka mnie dłuuuugi wieczór

Proszę....
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:47   #2276
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Wczorajszy jadłospis na przytycie

1 śniadanie : dwie bułeczki pszenne, podzielone na cztery połówki :
dwie połówki z masłem i serem żółtym
dwie połówki z masłem i serkiem śmietankowym do smarowania
kakao z mlekiem 2%

2 śniadanie : gniazdko z lukrem + cappuccino

obiad : zupa grochowa z ziemniakami i kiełbasą + jakieś trzy kromeczki suchego chleba

po obiedzie : jakieś 6 kawałków () ciasta cytrynowego własnej roboty, szklanka mleka 2 %

kolacja : dwa sandwiche ( 4 tosty pełnozierniste ) każdy z szynką, serem żółtym, ogórkami małosolnymi i duużą ilością ketchupu + herbata

2 kolacja (?) : micha truskawek z jogurtem naturalnym, kromka chleba z masłem i dżemem truskawkowym, kakao z mlekiem 2% i trzy wafelki familijne.


proszę o ocenę.


wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:51   #2277
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez mirelkaaa Pokaż wiadomość
r

śniadanie: Jajecznica z dwóch jajek na łyzce oleju z pomidorem i szczypiorkiem, kromka grahama
2 śniadanie:250 ml maślanki naturalnej, brzoskwinia, szklanka truskawek
obiad: Pół woreczku ryżu brązowego, ok 300 g piersi z kurczaka ugotowanej na parze z 3 niewielkimi marchewkami + sałata z jogurtem naturalnym
podwieczorek: 2 łyżki takiego twarożku jak w załączniki (on sie nadaje na r?) i garść fistaszków
kolacja w planach: 100 g twarożku chudego z 3 łyzeczkami jogurtu naturalnego, 2 marchewki, troche zielonej cebulki

prosze o ocene

dziewczyny niewiem z czego tu uciąć kalorie, bo wychodzi mi za dużo
chciałabym tak 1100-1200 a tymczasem mam prawie 1600 i niewiem z czego moge uciąć te kalorie
?:d
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:51   #2278
ChilliRed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

ś; cornflakes z mleczkiem 2%, pol beleriso, ciastko owsiane
IIś; sernik z kawka, mleczna kraina 2 patyczki, troche 3bita i taka ogolnie mieszanka do kawy;]
o: kargulena z brokulami z sosem koperkowym posypana serem zoltym
trrruuuuskawki
podwieczorek : jabluszka zapiekane z posypka z lodami, bita smietana....
popcorn maslany micha
kolacja: kromka grahama z jakims serkiem i ogorkiem i wiesniak mniam mniam

w ciagu dnia poiedzy tym prawie cala paczka wiatraczkow z czekolada i cos tam jeszcze ze slodkosci duzo tego bylo
__________________
Stąpam po ostrzu miecza.
To nie odwaga.
To równowaga.
ChilliRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:54   #2279
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze P:

Śniadanie: Połowa długaśnej bagiety, znowu podzielona na 4 części. 1 z trójkątem serka topionego kiri i szynką, 2 z masełkiem i żółtym wędzonym serem, 3 z masełkiem, grubymi plastrami twarogu i powidłami śliwkowymi, 4 z grubą warstwą nutelli. Do tego kubas (300-350 ml) mleka 1,5%.

II Śniadanie: Micha jogurtu: 4 kopiaste łychy jogurtu naturalnego z 4 łychami brzoskwiniowego, z wkrojonym bananasem. Garść łupanych orzechów włoskich, garść rodzynków w czekoladzie (mam długie palce, więc w takiej garści dużo się mieści ), 5 ciasteczek maślanych i sporo lodów kawowych- pełna miseczka.

Obiad: Pełna wielka micha zupy-krem brokułowej, z gigantyczną ilością makaronu muszelki

Deser: Miseczka lodów kawowych i 3 kostki czekolady mlecznej ritter sport

Kolacja: Duży kawał bagiety, z masełkiem i do tego jajecznica na masełku i szyneczce.

Po kolacji: Mała paczka żelków-oponek w cukrze


Proszę o ocenę

Muszę sobie rozciągnąć żołądek, żeby móc mieścić więcej xDD

Edytowane przez Fankaus5olga
Czas edycji: 2009-06-23 o 20:57
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:58   #2280
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
oj ja widzę wszędzie tzn poza podwieczorkiem i kolacją moze... do śniadania chyba za mało białka, brak owoców
do drugiego śniadania także brak owoców, obiad... ZALEWAJKA !!

to małe błędy- sama widzisz, więc poprawisz NIE MARTW SIĘ jest ok
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.