Panny Młode 2015 cz. 22 :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 18:06   #2251
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
gratulacje podjęcia decyzji
Dzieki ex nawet nie wyobrazasz sobie jaki to byl dylemat
Mam nadzieje ze tescie sie po slubie nie zmienia
Poza tym ich domek stoi za naszym i dzieli nas spora winorosl wiec w okna sobie nie spojrzymy
Zaczelismy juz tam sprzatac bo babcia byla kolekcjonerka i mamy 4 worki materialow nieuzywanych bo byla krawcowa, kilka zestawow kawowych i obiadowych z porcelany z Chodziezy i pelno ksiazek z 1920r.
Najbardziej raduje mnie wielkosc domowych kompotow z 1970 roku i pozniej z ktorych jesli nie ocet - mozna by niezly winiacz zrobic
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2014-07-01 o 18:10
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:12   #2252
lexis1306
Raczkowanie
 
Avatar lexis1306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Już jedną taką operację miałam i w zasadzie po niej dochodzi się miesiąc, ale trochę obawiam się samych komplikacji
Z drugiej strony to operacja na fundusz, więc nie wiem, czy istnieje taka możliwość, że sobie zrobię ją, kiedy będę miała ochotę.
Mama ma wątpliwości co do operacji, ale ja tak szczerze, to jestem zdeterminowana, bo w grę wchodzi wygląd moich oczu.
W sumie trudna decyzja ale jak już miałaś taką operację to przynajmniej wiesz, jak to wygląda, jak przebiega rekonwalescencja, czego nie można robić itd. Zawsze to większe poczucie bezpieczeństwa.
No i kwestia tego, że z funduszem mogą być kłopoty, chyba, że się zorientujesz co i jak. My też robiliśmy na fundusz (choć nie była to operacja okulistyczna) i M. związany był wyznaczonym terminem. Gdyby zrezygnował musiałby czekać ponownie od początku (jakieś 2-3 miesiące) ale nam raczej zależało na czasie.
Ale właściwie, skoro jesteś zdeterminowana, to chyba sama czujesz, co jest dla Ciebie najlepsze
No i jeszcze trochę czasu jest...
lexis1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:16   #2253
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Dziewczyny, które brały udział w drugiej edycji testowania z Dove - dostałyście jakieś info? Gdzie można zobaczyć listę laureatek?
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:23   #2254
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez lexis1306 Pokaż wiadomość
W sumie trudna decyzja ale jak już miałaś taką operację to przynajmniej wiesz, jak to wygląda, jak przebiega rekonwalescencja, czego nie można robić itd. Zawsze to większe poczucie bezpieczeństwa.
No i kwestia tego, że z funduszem mogą być kłopoty, chyba, że się zorientujesz co i jak. My też robiliśmy na fundusz (choć nie była to operacja okulistyczna) i M. związany był wyznaczonym terminem. Gdyby zrezygnował musiałby czekać ponownie od początku (jakieś 2-3 miesiące) ale nam raczej zależało na czasie.
Ale właściwie, skoro jesteś zdeterminowana, to chyba sama czujesz, co jest dla Ciebie najlepsze
No i jeszcze trochę czasu jest...

Ale zawsze coś może pójść nie tak...
Najgorsze jest to, że jeśli operacja się odbędzie, to dopiero w 2015, bo okulistka chce sprawdzić, czy nadal oko będzie się zmieniać Ale myślę, że jeśli już ona podejmie decyzję o operacji, to będzie to termin wiążący i jeśli zrezygnuję, to nie będzie odwrotu.

U mnie zawsze był taki problem, że każdy okulista mówił, że moje 'krzywe' oko to kwestia kosmetyczna i nikt tego nie widzi. Tak mi i moim rodzicom wmawiali to przez 20 lat. Ja zawsze obstawałam przy tym, że źle się z tym czuje, jak mi na zdjęciach wychodzi, że oko mi ucieka.
I w końcu trafiłam na okulistkę, która faktycznie zna się na rzeczy i z miejsca mi zaproponowała operację i to nie kosmetyczną, a taką, która faktycznie mi pomoże.
A teraz trzeba ją powtórzyć...
I trochę się waham. Bo z jednej strony teraz oko wygląda dobrze, ale z drugiej ufam lekarce, która mówi, że warto operację zrobić, bo moja wada wynika z niewydolności mięśniowej oka, a nie jak twierdzili inni lekarze - z 'mojej urody' .
Jestem w kropce, bo boję się, że może coś pójść nie tak, co przekreśli nasze plany...
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:23   #2255
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Dzieki ex nawet nie wyobrazasz sobie jaki to byl dylemat
Mam nadzieje ze tescie sie po slubie nie zmienia
Poza tym ich domek stoi za naszym i dzieli nas spora winorosl wiec w okna sobie nie spojrzymy
Zaczelismy juz tam sprzatac bo babcia byla kolekcjonerka i mamy 4 worki materialow nieuzywanych bo byla krawcowa, kilka zestawow kawowych i obiadowych z porcelany z Chodziezy i pelno ksiazek z 1920r.
Najbardziej raduje mnie wielkosc domowych kompotow z 1970 roku i pozniej z ktorych jesli nie ocet - mozna by niezly winiacz zrobic
o kurde ja bym chętnie pooglądała takie stare rzeczy
Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które brały udział w drugiej edycji testowania z Dove - dostałyście jakieś info? Gdzie można zobaczyć listę laureatek?
a to już koniec? zapomniałam o tym
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:26   #2256
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Dzieki ex nawet nie wyobrazasz sobie jaki to byl dylemat
Mam nadzieje ze tescie sie po slubie nie zmienia
Poza tym ich domek stoi za naszym i dzieli nas spora winorosl wiec w okna sobie nie spojrzymy
Zaczelismy juz tam sprzatac bo babcia byla kolekcjonerka i mamy 4 worki materialow nieuzywanych bo byla krawcowa, kilka zestawow kawowych i obiadowych z porcelany z Chodziezy i pelno ksiazek z 1920r.
Najbardziej raduje mnie wielkosc domowych kompotow z 1970 roku i pozniej z ktorych jesli nie ocet - mozna by niezly winiacz zrobic

Ekstra! Uwielbiam starocie! Zazdroszczę
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:29   #2257
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Ńiektore rzeczy ktore sie nie nadadza chcemy sprzedac porobie fotki
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 18:29   #2258
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Ex no koniec, ale gdzieś już wyczytałam, że chyba mają obsuwę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:32   #2259
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które brały udział w drugiej edycji testowania z Dove - dostałyście jakieś info? Gdzie można zobaczyć listę laureatek?
po pierwszej edycji nie bylo listy laureatek, do tej pory nie pojawila sie. wysylali wiadomosc na maila ktorego sie podalo. ale chyba nikt nic jeszcze nie wie bo na watku dove jeszcze cisza

asiaczek, gratuluje decyzji
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:36   #2260
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Czy tylko mi się ostatnio nic nie chce?

Jutro zrobię zdjęcia pudełek i wam wrzucę, muszę tylko aparat pożyczyć ;/
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:38   #2261
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Ola nie tylko Tobie.
Człowieka nie ma tydzień w domu, a kurzu pełno.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 18:39   #2262
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Dzieki Joasiu mam nadzieje ze nie bede zalowac za kilka lat.
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:39   #2263
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez lexis1306 Pokaż wiadomość
Z tymi okularami jest coś na rzeczy, dopóki nie nosiłam (dobre kilkanaście lat), spokojnie dawałam radę z widzeniem. Później okulista mnie objechał, że trzeba nosić, bo wzrok się psuje, poza tym praca przy komputerze, więc zaczęłam nosić. Po dwóch latach wada pogłębiła się sie o 0,75 dioptrii, a ja czuję się ślepa jak krecik.

Przestałam chodzić w okularach, mam to gdzieś.
Ja dawniej nosiłam non stop do wszystkiego (tylko do spania ściągałam) mimo że mnie mega głowa bolała. Okulistka mi non stop podwyższała siłę szkieł (krótkowidz jestem) Pewnego dnia mama się zapisywała do jakiegoś lekarza w innej przychodni i mi dzwoni czy mnie do okulisty nie zapisać bo ona się będzie zapisywać. Mówię a zapisz Jak kobieta zobaczyła jakie ja mam szkła mocne to się za głowę złapała jedno za silne o 0,75 a drugie o 1,0 Prawe oko mam słabsze od lewego i z racji tego lewe oko mi niby "przyrównywała" dawna okulistka do prawego przez co mi je sukcesywnie osłabiała Dostałam słabsze okulary, zakaz czytania w okularach(krótkowidz czytając w okularach osłabia sobie wzrok), przy komputerze maks 2h dziennie w okularach(ale to tylko jak czuję taką potrzebę) Używać w zasadzie tylko na zewnątrz Wykupiłam nowe szkła(wreszcie mnie przestała głowa boleć jak je nosiłam) ale w zasadzie ich używałam tylko do oglądania tv a potem już wcale I po ok.3latach wada mi się cofnęła i teraz mam w zasadzie minimalną Gdybym nie zmieniła okulistki to teraz bym już pewnie denka od słoika nosiła przy jej częstotliwości zwiększania mocy szkieł o 0,25 co pół roku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/


Edytowane przez kreciorek85
Czas edycji: 2014-07-01 o 18:44
kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:40   #2264
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
My rozważamy Grechutę "będziesz moją Panią"...

i Nothing Else Matters...

skrajności

a tak w ogóle to witam się z rana, dziś na zastępstwie na kolejne 2 tygodnie...sajgon taki, bo remont jest i nie mogę się połapać
Ja lubię Krajewskiego.

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Czy tylko mi się ostatnio nic nie chce?
Niestety, nie tylko Tobie. :p Ale ostatnio tak szybko mi te tygodnie lecą, że aż szok!
Jutro zrobię zdjęcia pudełek i wam wrzucę, muszę tylko aparat pożyczyć ;/
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:46   #2265
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Ja tam ze swoją wadą wolę się nie odzywać...
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:54   #2266
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Ja teraz tylko to tv i kompa uzywam
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 18:55   #2267
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

TŻ mnie dzisiaj poinformował że w sobotę jedziemy po nasze łóżko Kolory tylko musimy ustalić (zdjęcie ciulowe bo z katalogu robione)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1404237342076.jpg (54,3 KB, 19 załadowań)
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:13   #2268
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Wodka tania bo prosto "z fabryki" kolega pracuje w korpo od wyborowej, pana tadeusza roznych wiskaczy i win m.in.jason creek wiec nam zalatwia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

no to jak masz wtyki w "fabryce" to sie nie ma co dziwić, ze tyle taniej niz my my wtykow zadnych nie mamy, gdy kupowaliśmy wódkę to mieliśmy do wyboru supermarkety (21-23zl) badz eurocash (niewiele ponad 19zl), wiec i tak dobra cena


Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
ja mam to wszystko za darmo więc się nie orientuje
ale, moja przyjaciółka za ślubny makijaż bierze 50 zł, za manicure zwykly 20, pedicure też 20... także no nie wiem, za fryzurę może się tak dużo cenią? ;p

Tanio bardzo!

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Helołłłl lasencje

Byłam złożyć wniosek o wymianę dowodu, prawka i dowodu rejestracyjnego.
Mam już pierwszy dokument z nowym nazwiskiem kartę na Legię i kartę miejską dziwne uczucie, ale cudowne.

Dziewczyny proszę nie piejcie tak nad tymi teściowymi, serio.
Nie żebym generalizowała ale nie podniecajcie się i nie zauroczajcie w tych kobietach, bo one są cudowne, kochane do czasu.
Niestety ale więkoszość PM czy to tych 2014 czy moich osobistych koleżanek to potwierdza. Dobrze jest do pewnego czasu potem wychodzi jędza.

Gratuluje nowych dokumentów i uczucia, musi byc mega

Ja sie nie zgodzę z ta kwestia teściowych. Wiadomo, ze beda i takie przypadki, ktore z czasem sie zmienia, ale nie ma co generalizowac. Wręcz takie mówienie, ze wyjdzie jedza potem, wg mnie jest niejako krzywdzące. I tak, sama miałam obawy co do "mamusi", z tym, ze nie przez bezpośredni kontakt z nia. A teraz gdy częściej mi sie zdarza miec z nia kontakt, zwlaszcza jak teraz sa u nas, to w ogole nie wiem czego sie "bałam". Wiadomo czuje sie przy teściach troche skrępowana, ale sa naprawdę bardzo w porzadku . I traktują mnie bardzo miło, nawet dzisiaj sobie żartowali, ze jak przejmie nazwisko to sie w rubrykach mieścić nie bede. Ale było to takie miłe .

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Ja dawniej nosiłam non stop do wszystkiego (tylko do spania ściągałam) mimo że mnie mega głowa bolała. Okulistka mi non stop podwyższała siłę szkieł (krótkowidz jestem) Pewnego dnia mama się zapisywała do jakiegoś lekarza w innej przychodni i mi dzwoni czy mnie do okulisty nie zapisać bo ona się będzie zapisywać. Mówię a zapisz Jak kobieta zobaczyła jakie ja mam szkła mocne to się za głowę złapała jedno za silne o 0,75 a drugie o 1,0 Prawe oko mam słabsze od lewego i z racji tego lewe oko mi niby "przyrównywała" dawna okulistka do prawego przez co mi je sukcesywnie osłabiała Dostałam słabsze okulary, zakaz czytania w okularach(krótkowidz czytając w okularach osłabia sobie wzrok), przy komputerze maks 2h dziennie w okularach(ale to tylko jak czuję taką potrzebę) Używać w zasadzie tylko na zewnątrz Wykupiłam nowe szkła(wreszcie mnie przestała głowa boleć jak je nosiłam) ale w zasadzie ich używałam tylko do oglądania tv a potem już wcale I po ok.3latach wada mi się cofnęła i teraz mam w zasadzie minimalną Gdybym nie zmieniła okulistki to teraz bym już pewnie denka od słoika nosiła przy jej częstotliwości zwiększania mocy szkieł o 0,25 co pół roku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mamoo, kto Cie tak wkopal? Gdzies Ty do okulisty chodziła?? Swoja droga stad ksywką "krecik"?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:14   #2269
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
TŻ mnie dzisiaj poinformował że w sobotę jedziemy po nasze łóżko Kolory tylko musimy ustalić (zdjęcie ciulowe bo z katalogu robione)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fajne, takie modern
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 19:14   #2270
lexis1306
Raczkowanie
 
Avatar lexis1306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

Ale zawsze coś może pójść nie tak...
Najgorsze jest to, że jeśli operacja się odbędzie, to dopiero w 2015, bo okulistka chce sprawdzić, czy nadal oko będzie się zmieniać Ale myślę, że jeśli już ona podejmie decyzję o operacji, to będzie to termin wiążący i jeśli zrezygnuję, to nie będzie odwrotu.

U mnie zawsze był taki problem, że każdy okulista mówił, że moje 'krzywe' oko to kwestia kosmetyczna i nikt tego nie widzi. Tak mi i moim rodzicom wmawiali to przez 20 lat. Ja zawsze obstawałam przy tym, że źle się z tym czuje, jak mi na zdjęciach wychodzi, że oko mi ucieka.
I w końcu trafiłam na okulistkę, która faktycznie zna się na rzeczy i z miejsca mi zaproponowała operację i to nie kosmetyczną, a taką, która faktycznie mi pomoże.
A teraz trzeba ją powtórzyć...
I trochę się waham. Bo z jednej strony teraz oko wygląda dobrze, ale z drugiej ufam lekarce, która mówi, że warto operację zrobić, bo moja wada wynika z niewydolności mięśniowej oka, a nie jak twierdzili inni lekarze - z 'mojej urody' .
Jestem w kropce, bo boję się, że może coś pójść nie tak, co przekreśli nasze plany...
To faktycznie przechlapane. My nie mieliśmy dylematów, bo to był ostatni dzwonek na operację, cud, że nic się nie stało ale Tobie nie zazdroszczę. Jakieś ryzyko zawsze jest. Popytaj może jeszcze okulistkę albo tam, gdzie robisz operację, jak to jest z ewentualnym zaplanowaniem innego terminu, już po ślubie, skoro to i tak byłoby w 2015 r. to może kilka miesięcy niczego nie zmieni. A może ona podpowie Ci czy jak duże jest ryzyko komplikacji i czy lepiej zrobić szybciej, czy można poczekać. Skoro piszesz, że na razie Cię obserwuje, to pewnie sama chce zobaczyć, co i jak.
Będzie dobrze
lexis1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:16   #2271
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
kozaczki i różowa suknia ślubna - co ludźmi kieruje w wyborze takich rzeczy?

Pati a kozaczki z Częstochowy, reflektujesz?
no jaha nie mam pojęcia co nimi kieruje



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
makijazystke mam za 120 w tym probny (moze kosztuje 80 i 40) ale jest 1 cena
fryzjer pytalam 140zł moge przyjsc tydzien dwa wczesniej ustalic co ma byc i jak ma wygladac (chyba to probna...)
ale moge sie mylic;] bo fryzura super dokladnie sie nie interesowalam bo po ostatniej nie bylam zadowolona;p
ja za makijaż ślubny płacę 80zł
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:17   #2272
lexis1306
Raczkowanie
 
Avatar lexis1306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Ja dawniej nosiłam non stop do wszystkiego (tylko do spania ściągałam) mimo że mnie mega głowa bolała. Okulistka mi non stop podwyższała siłę szkieł (krótkowidz jestem) Pewnego dnia mama się zapisywała do jakiegoś lekarza w innej przychodni i mi dzwoni czy mnie do okulisty nie zapisać bo ona się będzie zapisywać. Mówię a zapisz Jak kobieta zobaczyła jakie ja mam szkła mocne to się za głowę złapała jedno za silne o 0,75 a drugie o 1,0 Prawe oko mam słabsze od lewego i z racji tego lewe oko mi niby "przyrównywała" dawna okulistka do prawego przez co mi je sukcesywnie osłabiała Dostałam słabsze okulary, zakaz czytania w okularach(krótkowidz czytając w okularach osłabia sobie wzrok), przy komputerze maks 2h dziennie w okularach(ale to tylko jak czuję taką potrzebę) Używać w zasadzie tylko na zewnątrz Wykupiłam nowe szkła(wreszcie mnie przestała głowa boleć jak je nosiłam) ale w zasadzie ich używałam tylko do oglądania tv a potem już wcale I po ok.3latach wada mi się cofnęła i teraz mam w zasadzie minimalną Gdybym nie zmieniła okulistki to teraz bym już pewnie denka od słoika nosiła przy jej częstotliwości zwiększania mocy szkieł o 0,25 co pół roku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie taki konował nie raczył mnie poinformować, że krótkowidz nie powinien czytać w okularach i pracować w nich przy komputerze. Też miałam nierówną wadę - lewe oko -1,5 (nie zmienia się), prawe -0,25 (po dwóch latach w okularach dobiłam do -1,00).
lexis1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:19   #2273
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

A! Umowa z kamerzystą podpisana! Mamy komplecik
Jeszcze tylko z takich bardziej pilnych spraw czeka nas wizyta u księdza i zaklepanie godziny ślubu
Cieszę się, że zabraliśmy się już za załatwianie, bo mieliśmy wybór i czas na przemyślenie i rozmowy
gratulacje umowy

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lexis1306 Pokaż wiadomość
No właśnie taki konował nie raczył mnie poinformować, że krótkowidz nie powinien czytać w okularach i pracować w nich przy komputerze. Też miałam nierówną wadę - lewe oko -1,5 (nie zmienia się), prawe -0,25 (po dwóch latach w okularach dobiłam do -1,00).
jama prawe +1,75 i lewe +2,25 więc powinnam chodzić w okularach, a nie chodzę. Mam soczewki
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:23   #2274
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez lexis1306 Pokaż wiadomość
No właśnie taki konował nie raczył mnie poinformować, że krótkowidz nie powinien czytać w okularach i pracować w nich przy komputerze. Też miałam nierówną wadę - lewe oko -1,5 (nie zmienia się), prawe -0,25 (po dwóch latach w okularach dobiłam do -1,00).
No i właśnie tak to jest iść do specjalisty..Nigdy nie wiesz na kogo trafisz

Magda a taka jedna z przychodni koło starego szpitala.
Nie stąd ta ksywa W podstawówce się zrodziła (nie pamiętam skąd się wzięła) a okulary zaczęłam nosić pod koniec liceum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
gratulacje umowy

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



jama prawe +1,75 i lewe +2,25 więc powinnam chodzić w okularach, a nie chodzę. Mam soczewki
Ty kłamczuszku to skąd zdjęcia z niedzieli w okularach? z tą super kosmetyczką

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:25   #2275
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez lexis1306 Pokaż wiadomość
To faktycznie przechlapane. My nie mieliśmy dylematów, bo to był ostatni dzwonek na operację, cud, że nic się nie stało ale Tobie nie zazdroszczę. Jakieś ryzyko zawsze jest. Popytaj może jeszcze okulistkę albo tam, gdzie robisz operację, jak to jest z ewentualnym zaplanowaniem innego terminu, już po ślubie, skoro to i tak byłoby w 2015 r. to może kilka miesięcy niczego nie zmieni. A może ona podpowie Ci czy jak duże jest ryzyko komplikacji i czy lepiej zrobić szybciej, czy można poczekać. Skoro piszesz, że na razie Cię obserwuje, to pewnie sama chce zobaczyć, co i jak.
Będzie dobrze

Ja mam takie zastrzyki w oko co 4 miesiące i ostatni, 5 ma być we wrześniu. Jednak pojawiły się komplikacje, bo zaczęłam widzieć podwójnie w niektórych sytuacjach Jednak okulistka powiedziała, że zaryzykowałaby jeszcze jeden zastrzyk, ale ja się boję, że będzie gorzej...
Spróbuję chyba to przeciągnąć, chociaż jeśli operacja miałaby być np. w maju, to trochę czasu by było na rekonwalescencję


A nie mogę chodzić w soczewkach, ale nie wyobrażam sobie, abym mogła brać ślub w okularach


Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
gratulacje umowy


Dzięki Mama odetchnęła z ulgą, że tak szybko wszystko załatwiłam
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:39   #2276
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

A jeżeli jestem krótkowidzem i bez okularów/soczewek nic nie widzę na komputerze.. to w czym mam siedzieć?
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:39   #2277
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Zastrzyki w oko?!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:41   #2278
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
A jeżeli jestem krótkowidzem i bez okularów/soczewek nic nie widzę na komputerze.. to w czym mam siedzieć?
Jest jakiś próg wady do którego się nie powinno ich używać bo szkodzą zamiast pomagać (ale nie pamiętam już jak mówiła to moja okulistka bo dawno to było)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:46   #2279
lexis1306
Raczkowanie
 
Avatar lexis1306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

Ja mam takie zastrzyki w oko co 4 miesiące i ostatni, 5 ma być we wrześniu. Jednak pojawiły się komplikacje, bo zaczęłam widzieć podwójnie w niektórych sytuacjach Jednak okulistka powiedziała, że zaryzykowałaby jeszcze jeden zastrzyk, ale ja się boję, że będzie gorzej...
Spróbuję chyba to przeciągnąć, chociaż jeśli operacja miałaby być np. w maju, to trochę czasu by było na rekonwalescencję


A nie mogę chodzić w soczewkach, ale nie wyobrażam sobie, abym mogła brać ślub w okularach


[/B]
[/COLOR]
Dzięki Mama odetchnęła z ulgą, że tak szybko wszystko załatwiłam
Od kwietnia czy maja rzeczywiście jeszcze trochę czasu na rekonwalescencję by było...

A ja soczewek też nie mogę nosić, bo moje oczy ich nie tolerują, pieką i kłują nieznośnie
lexis1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:48   #2280
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 22 :)

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
No i właśnie tak to jest iść do specjalisty..Nigdy nie wiesz na kogo trafisz

Magda a taka jedna z przychodni koło starego szpitala.
Nie stąd ta ksywa W podstawówce się zrodziła (nie pamiętam skąd się wzięła) a okulary zaczęłam nosić pod koniec liceum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------


Ty kłamczuszku to skąd zdjęcia z niedzieli w okularach? z tą super kosmetyczką

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mi tylko w starym szpitalu zapisali okulary, to ryczalam jak głupia, ze nie wykupie . A potem w vision expres miałam sprawdzane, to stwierdzili, ze za mocne miałam okulary.... i od tamtej pory nosze słabsze i w grudniu sprawdzałam, to twierdza, ze bez zmian . Wiec juz prawie 2 lata mam niższe szkła i jest ok . Ja mam plusy chyba 0.75 i 1, albo mniej nawet .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 12:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.