Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 02:13   #2251
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dzięki za info Ja czułam się okej, gdyby nie głowa. Nie sądzę, by od alkoholu mnie rozbolała, bo przy pierwszym drinku dawała o sobie znać, ale pomyślałam, że jak usiądziemy na zewnątrz, to mi przejdzie, ale nie przeszło. Ale o 4 zasnęłam i rano obudziłam się bez bólu głowy. Dzięki za troskę
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 02:51   #2252
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziś zdziwiło mnie moje zachowanie. Tak, wiem ^^
Zorientowałam się, że jak za kimś idę wąskim chodnikiem, korytarzem, czymkolwiek, gdzie nie da się tej osoby wyminąć bo w drugą stronę też ludzie idą gęsiego i osoba przede mną nagle przystaje bo wymyśli sobie, że musi przypalić papierosa koniecznie teraz to stoję za nią, czekam ale nadal.... truchtam w miejscu, takim samym tempem jak za nią szłam
Nie wiem o co chodzi ale moje zachowanie mnie zdziwiło.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 16:19   #2253
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
I może to wredne, może i jestem zazdrosna i zaraz mnie ktoś zjedzie, ale wkurza mnie, że moi rodzice, a potem ja, będziemy płacić za bilety (które stale drożeją) więcej, a mój kolega, który jest synem mechanika w tym zakładzie, dostaje miesięczny za darmo.
A tak w ogóle, to radny to lepszy człowiek niż szary Kowalski, że sobie może za darmo jeździć? Mniej miejsca w tramwaju zajmuje? Nie sądzę.
Parę przypadków jest wg mnie uzasadnionych, ale powyższe? Ech...
A jak mnie denerwuje fakt, ze posłowie jeżdżą sobie wszędzie za darmo, mimo, ze maja pokaźne diety. A ja bezrobotna na rozmowy kwalifikacyjne muszę jeździć na pełnopłatnych biletach i nikogo nie obchodzi czy mam na to fundusze. Pewnie gdybym nie musiała sie liczyć z kosztami biletów jeździłabym wszędzie. A radni i posłowie jeżdżą bidulki za darmo.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 16:24   #2254
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

no. moim zdaniem dzieci dopóki nie zaczną chodzić do szkoły czyli do 6.r.ż. powinny jeździć za darmo - i tak są pod opieką rodzica więc nie będą sobie jeździć w te i wewte
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 18:03   #2255
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
A ja bezrobotna na rozmowy kwalifikacyjne muszę jeździć na pełnopłatnych biletach i nikogo nie obchodzi czy mam na to fundusze.
Serio? Z tego, co wiem, to masz prawo jechać za darmo autobusem na rozmowę o pracę. Albo to tylko w Warszawie takie cuda
Przejrzyj dobrze regulamin własnego przewoźnika. Może jednak masz prawo na rozmowę kwalifikacyjną jechać za darmo?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 18:15   #2256
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Serio? Z tego, co wiem, to masz prawo jechać za darmo autobusem na rozmowę o pracę. Albo to tylko w Warszawie takie cuda
Przejrzyj dobrze regulamin własnego przewoźnika. Może jednak masz prawo na rozmowę kwalifikacyjną jechać za darmo?
Ale jak udowodnisz kierowcy, że jedziesz akurat na rozmowę?
U mnie dla bezrobotnych są bilety socjalne, ważne tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 18:33   #2257
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 18:38   #2258
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Nie wiem, byłam kiedyś bezrobotna ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 20:12   #2259
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Serio? Z tego, co wiem, to masz prawo jechać za darmo autobusem na rozmowę o pracę. Albo to tylko w Warszawie takie cuda
Przejrzyj dobrze regulamin własnego przewoźnika. Może jednak masz prawo na rozmowę kwalifikacyjną jechać za darmo?
U nas kiedyś kobitka się kłóciła z kanarem, że jedzie na rozmowę o pracę i jest bezrobotna i dlatego nie ma biletu...ale to nic nie dało
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 20:19   #2260
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale jak udowodnisz kierowcy, że jedziesz akurat na rozmowę?
Nie wiem. Możliwe, że UP daje jakieś zaświadczenie. Albo potem można się odwołać od mandatu

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
U nas kiedyś kobitka się kłóciła z kanarem, że jedzie na rozmowę o pracę i jest bezrobotna i dlatego nie ma biletu...ale to nic nie dało
Możliwe, że potem mogła np. wziąć zaświadczenie od UP i na jego podstawie kara została jej anulowana.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:33   #2261
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie wiem. Możliwe, że UP daje jakieś zaświadczenie. Albo potem można się odwołać od mandatu



Możliwe, że potem mogła np. wziąć zaświadczenie od UP i na jego podstawie kara została jej anulowana.
A to nie wiem...możliwe, że tak. Nie byłam w takiej sytuacji póki co
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 21:57   #2262
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Anulowanie mandatu kosztuje 18 zl ;p

Nie slyszlam o czyms takim, a skoro kanar tez nie slyszal to pewnie nie ma czegos takiego.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:30   #2263
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Wkurzyłam się zmianami, które zaszły na Facebooku. Teraz jak chcę wrzucić nawet link do piosenki, to wyświetlają mi się jakieś durne okienka typu z kim jesteś, ustaw domyślną lokalizację itp. Trzeba to wszystko odklikać, co doprowadza do szewskiej pasji. I uważam to za natarczywość... Skojarzyło mi się to najbardziej wścibskimi osobami, jakie znam, które będą drążyć: z kim jesteś, gdzie jesteś itp. No i jest to niewątpliwie krok do jak najszybszego pozbawiania ludzi prywatności. Jeszcze tego by brakowało, by wyświetlało mi, skąd piszę;/

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Normalnie raj dla zwyrodnialców, zboczeńców i złodziei. Jak tak dalej pójdzie, to skasuję swoje konto...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:30   #2264
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Serio? Z tego, co wiem, to masz prawo jechać za darmo autobusem na rozmowę o pracę. Albo to tylko w Warszawie takie cuda
Przejrzyj dobrze regulamin własnego przewoźnika. Może jednak masz prawo na rozmowę kwalifikacyjną jechać za darmo?
Ja o niczym takim nie słyszałam, ale wiadomo, że jest to pewne udogodnienie.
Ja chciałabym jednak zauważyć, że ostatnio bilety w stolicy podrożały np na SKM, masakra .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:39   #2265
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Tak jest ale tylko jak jesteś zarejestrowany w UP :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:52   #2266
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się zmianami, które zaszły na Facebooku. Teraz jak chcę wrzucić nawet link do piosenki, to wyświetlają mi się jakieś durne okienka typu z kim jesteś, ustaw domyślną lokalizację itp. Trzeba to wszystko odklikać, co doprowadza do szewskiej pasji. I uważam to za natarczywość... Skojarzyło mi się to najbardziej wścibskimi osobami, jakie znam, które będą drążyć: z kim jesteś, gdzie jesteś itp. No i jest to niewątpliwie krok do jak najszybszego pozbawiania ludzi prywatności. Jeszcze tego by brakowało, by wyświetlało mi, skąd piszę;/
E ten no... Jak ktoś ma konto na FB to znaczy, że już się pożegnał z prywatnością.

"Mark Zuckerberg [...] zapytany o to, dlaczego ludzie publikują w jego serwisie zdjęcia i dane Zuckerberg, odpowiedział: „Ufają mi. Głupie fiu*y”. Mark dopiero niedawno przyznał, że faktycznie przeprowadził taką rozmowę. Stwierdził, że żałuje swoich słów. Uznał, że w ostatnich latach zmienił się, stał się bardziej dojrzały"

źróodło: http://vbeta.pl/2010/09/14/spowiedz-marka-zuckerberga-tworca-facebooka-opowiada-o-swojej-chorobie

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak jest ale tylko jak jesteś zarejestrowany w UP :P
No tak
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:57   #2267
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
E ten no... Jak ktoś ma konto na FB to znaczy, że już się pożegnał z prywatnością.

"Mark Zuckerberg [...] zapytany o to, dlaczego ludzie publikują w jego serwisie zdjęcia i dane Zuckerberg, odpowiedział: „Ufają mi. Głupie fiu*y”. Mark dopiero niedawno przyznał, że faktycznie przeprowadził taką rozmowę. Stwierdził, że żałuje swoich słów. Uznał, że w ostatnich latach zmienił się, stał się bardziej dojrzały"

źróodło: http://vbeta.pl/2010/09/14/spowiedz-marka-zuckerberga-tworca-facebooka-opowiada-o-swojej-chorobie


Ja już dawno mam na Facebooku jedno zdjęcie i to Odry akurat I moje publikacje to linki do ciekawych piosenek. Dzisiaj chciałam wrzucić link do piosenki Closterkellera, bo mam cichą nadzieję, ze 16.10 ktoś z moich znajomych pójdzie na koncert.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:05   #2268
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja już dawno mam na Facebooku jedno zdjęcie i to Odry akurat I moje publikacje to linki do ciekawych piosenek. Dzisiaj chciałam wrzucić link do piosenki Closterkellera, bo mam cichą nadzieję, ze 16.10 ktoś z moich znajomych pójdzie na koncert.
No spoko. Ale FB się średnio przejmuje prywatnością użytkowników. I to wiadomo już od dawna
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:08   #2269
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Niestety, niewstawianie swoich zdjęć na Facebooka i tak nie gwarantuje pełnej prywatności. Ja nie wrzuciłam żadnego swojego zdjęcia, za to widnieję chyba na kilkunastu grupowych zdjęciach z wycieczek, imprez szkolnych itd., wstawionych przez znajomych oczywiście bez mojej zgody, do tego oczywiście moja osoba jest podpisana No i w miniaturce zdjęcia nie mam, ale na profilu widnieje.
I pewnie gdybym nie miała konta to nawet bym o tym nie wiedziała (tzn. o samym wizerunku, bo wtedy nikt by mnie chyba nie podpisywał)
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 23:10   #2270
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Niestety, niewstawianie swoich zdjęć na Facebooka i tak nie gwarantuje pełnej prywatności. Ja nie wrzuciłam żadnego swojego zdjęcia, za to widnieję chyba na kilkunastu grupowych zdjęciach z wycieczek, imprez szkolnych itd., wstawionych przez znajomych oczywiście bez mojej zgody, do tego oczywiście moja osoba jest podpisana No i w miniaturce zdjęcia nie mam, ale na profilu widnieje.
I pewnie gdybym nie miała konta to nawet bym o tym nie wiedziała (tzn. o samym wizerunku, bo wtedy nikt by mnie chyba nie podpisywał)
Akurat to też mnie wkurza. Mogliby się przynajmniej o zgodę zapytać, ale nie ! ;p Najgorzej jest jak wyglądam pasztetowato. A myśl, że ktoś może to skomentować, a ja nie moge nic z tym zrobić mnie przeraża.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:16   #2271
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Akurat to też mnie wkurza. Mogliby się przynajmniej o zgodę zapytać, ale nie ! ;p Najgorzej jest jak wyglądam pasztetowato. A myśl, że ktoś może to skomentować, a ja nie moge nic z tym zrobić mnie przeraża.
No, dokładnie. Mam takiego znajomego, z którym jako totalny szczeniak strasznie się kłóciłam, a on dalej nie może tego przeboleć i pod zdjęciami wstawionymi przez znajomych, na których jestem, pisze jaka ze mnie !@#$%^&*, jak brzydko wyglądam itd. A ja muszę specjalnie pisać do właściciela konta, żeby raczył takie kwiatki usunąć (sama zgłaszam do Fejsa te naprawdę obrażliwe, ale czy coś z tym robią - nie wiem)
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:31   #2272
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ja tam ogarniam prywatnosc w sieci na tyle ile trzeba, wiem co mozna podac, a czego nie. Fejsbuk kaze podac nr telefonu- co z tego, ze sie nie bedzie wyswietlal, i tak moga go sprzedac. Aczkolwiek sporo osob nie wylaczylo wyswietlania nr. Ja podalam falszywy i tyle. Nie jest potrzebny do dopelnienia rejestracji. Aczkolwiek to jest potem problem jesli sie idzie na inny komputer i trzeba pooznaczac znajomych na zdjeciach, na ktorych jest np. ich pies albo Odra jak u Sondriny.

Nie wrzucam kompromitujacych zdjec i bardzo uwaznie dodaje znajomych. Aczkolwiek i tak juz male wpadki byly wlasnie przez to oznaczanie na zdjeciach, na szczescie jest opcja, zeby znajomi nie widzieli takich zdjec. Ale tak to sie dowiedzialam, ze mam sylikony i ktos mi ciagle oznaczal dla zabawy biust... Albo inne durne podpisy. No nie da sie tego uniknac i tak bo kazdy moze wrzucic nasze zdjecie jesli je ma, nawet jesli my nie mamy konta. Musielibysmy nie pozwalac robic sobie zdjec nikomu.

No i rece by mi odpadly zanim bym dodala rodzicow albo szefa na fb. Te historie, ze sie szef naogladal zdjec pracownikow pod stolem to nie bajka.
Tak samo to prawda, ze pracodawcy sprawdzaja fejsbuka i nk potencjalnym pracownikom, dlatego trzeba miec wszystko poustawiane na 'widoczne tylko dla zajomych'.
Ale niektorzy albo w to nie wierza albo maja to gdzies i wrzucaja swoje zdjecia jak leza w rowie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:45   #2273
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

W ogóle ja też nie rozumiem idei wrzucania zdjęć w stanie niekorzystnym, oględnie mówiąc. Nie wyobrażam sobie obnoszenia się utratą świadomości na imprezie.
Moim bliskim znajomym już dawno oznajmiłam, że nie chcę być pinezkowana, większość to szanuje, a jak ktoś się zapomni, to piszę, żeby usunął oznaczenie. Ale macie rację odnośnie tych zdjęć, bo mój były widnieje na zdjęciu z urodzin kumpla wraz ze smażoną kiełbaską, choć ni ma konta na Facebooku. Zdjęcia nie wrzucił nawet jego kumpel, ale dziewczyna kolegi solenizanta. Ponieważ mam ją w znajomych, to kiedyś prawie nie udławiłam się śniadaniem, gdy wchodzę na Facebooka, a tu mój były z kiełbaską.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 23:50   #2274
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Hehe no bywa. Ja ze swoimi sie umawiam- jak ktos bedzie chcial byc oznaczony to sie sam oznaczy. Poza tym nie kazda impreza musi ladaowac na fejsbuku. Nagle dokumentowanie kazdego wyjscia, nawet po bulki do sklepu, stalo sie wyznacznikiem posiadania zycia.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:27   #2275
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Mnie z kolei dziwi to jak ktoś zwraca komuś uwagę, bo się śmieje/ wygłupia. Np. ,, Nie śmiej się tak, bo ludzie patrzą." Już rozumiem jak te słowa sa wypowiedziane przez osobe po 40stce, ale ludzie 20letni lub troche starsi ? No troszkę spontaniczności. Ja rozumiem, że sa miejsca, w których wygłupiać się nie wypada np. kościoł, cmentarz, itp, ale co jest złego w szczerym, spontanicznym, nawet troche glośnym smiechu na spacerze w parku? Albo tekst w stylu ,,Ty chyba jednak coś brałaś, ze tak się smiejesz, przyznaj się." No akurat sa ludzie, którzy nie musza zażywać żadnych środków aby być wesołymi . Szkoda tylko, ze nie wszyscy to rozumieją. Troche spontaniczności
Kiedyś szłam przez taki mały lasek z kolegą. Ludzi ogólnie bylo bardzo mało, moze ze dwa starsze małżeństwa spacerowały. No i ja do kolegi dla żartu : Zerwij mi tego noska proszęę (To sa takie jakby listki na drzewach, zeby zerwac trzeba nieco podskoczyć, a że on jest troche wyższy ode mnie to uznałam, ze tak akurat )
A on z tekstem : Nie będe skakał jak głupi bo ludzie patrzą ;p
No moi drodzy Ten chlopak ogólnie nie był jakims tam mrukiem, żartował itp, ale jednak brakowało mu tej zdrowej spontaniczności, takiej iskierki
W przeciwieństwie do mojego byłego, z którym mogłam na środku korytarza szkolnego świrować, czy np. w dyskotece na parkiecie nie mówiąc o ustronnych miejscach typu park . Taki sam temperament, podobne poczucie humoru niesamowicie zbliża ludzi
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2011-09-04 o 00:36
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:41   #2276
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Niestety, niewstawianie swoich zdjęć na Facebooka i tak nie gwarantuje pełnej prywatności. Ja nie wrzuciłam żadnego swojego zdjęcia, za to widnieję chyba na kilkunastu grupowych zdjęciach z wycieczek, imprez szkolnych itd., wstawionych przez znajomych oczywiście bez mojej zgody, do tego oczywiście moja osoba jest podpisana No i w miniaturce zdjęcia nie mam, ale na profilu widnieje.
I pewnie gdybym nie miała konta to nawet bym o tym nie wiedziała (tzn. o samym wizerunku, bo wtedy nikt by mnie chyba nie podpisywał)
Ano, niektórzy tak robią.
Ja nie mam facebooka , ale raczej nigdzie nie jestem, bo chyba nie mogliby mnie podpisać, skoro mnie tam nie ma i raczej nie robię zdjęć ze znajomymi, nie przepadam.
Ale w sumie to głupie, bo ktoś może sobie nie życzyć .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:43   #2277
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ano, niektórzy tak robią.
Ja nie mam facebooka , ale raczej nigdzie nie jestem, bo chyba nie mogliby mnie podpisać, skoro mnie tam nie ma i raczej nie robię zdjęć ze znajomymi, nie przepadam.
Ale w sumie to głupie, bo ktoś może sobie nie życzyć .
No wiesz, ja też sobie nie robię raczej zdjęć ze znajomymi - chyba ze dwa mam tam takie "pozowane", pozostałe są z imprez szkolnych - ktoś robił zdjęcia ludziom, którzy nawet nie wiedzieli, że są fotografowani, a potem wrzucił na FB
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:46   #2278
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
No wiesz, ja też sobie nie robię raczej zdjęć ze znajomymi - chyba ze dwa mam tam takie "pozowane", pozostałe są z imprez szkolnych - ktoś robił zdjęcia ludziom, którzy nawet nie wiedzieli, że są fotografowani, a potem wrzucił na FB
Ano widzisz, w takiej sytuacji, to i mój wizerunek mógłby być gdzieś, a ja mogłabym o tym nie wiedzieć.
Konta nie mam, ale wiadomo.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:48   #2279
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ano, niektórzy tak robią.
Ja nie mam facebooka , ale raczej nigdzie nie jestem, bo chyba nie mogliby mnie podpisać, skoro mnie tam nie ma i raczej nie robię zdjęć ze znajomymi, nie przepadam.
Ale w sumie to głupie, bo ktoś może sobie nie życzyć .
Pewnie, ze moga Cie podpisac ;p Nie musisz miec konta, jest opcja wolnego wpisywania zamiast pinezki.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 00:50   #2280
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ale ludzie mają różne temperamenty i ja to rozumiem. Z tym głośnym śmiechem to czasem innych może wkurzać. Ja mieszkam w centrum Wrocławia i jak ktoś mi się głośno śmieje w środku nocy, gdy próbuję zasnąć, to pragnę go uraczyć doniczką. Parę dni temu przez 3 h jakieś dzieciaki głośno mi się śmiały pod oknem. Aczkolwiek sama lubię się głośno bawić, ale znajduję sobie na to odpowiednie miejsce. Nad Odrą są mało uczęszczane miejsca i tam mogę piszczeć, śmiać się. To jest dobre miejsce na wypad ze znajomymi. Wtedy nie przeszkadzamy.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.