Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 15:30   #2281
jagoda86
Przyczajenie
 
Avatar jagoda86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 27
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

hejo wszystkim

mam mailng do sklepu walentynkowy prezent za dowoln zakup to odżywczy balsam do ust a za zakup od 49 zł ten sam zegarek co w wysyłkowej(moim zdaniem się nie popisali)....a zniżki to 2 razy -40% na 1 dowolny kosmetyk poza zielona kropką oczywiście......i comme une evidence damska za 84 zł a męska nowa zielona 70 zł.
jagoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:20   #2282
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

znalazlam cos pieknego x3 http://allegro.pl/yves-rocher-fruits...1.html#gallery
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:40   #2283
coralio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
reklamujesz swoją aukcję??

Regulamin YR:
......
Zakaz sprzedaży poza siecią Yves Rocher

Produkty Yves Rocher są przeznaczone tylko i wyłącznie do sprzedaży w sieci dystrybucji Yves Rocher. W związku z tym, wszelka sprzedaż i zakup, czy inne przekazanie własności, w celu odsprzedaży poza tą siecią, w szczególności przez internet, są zabronione.

Edytowane przez coralio
Czas edycji: 2011-01-30 o 18:46
coralio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 08:34   #2284
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coralio Pokaż wiadomość
Uprzejmie informuję, iż woda perfumowana Evidence seria limitowana nie różni się nuta zapachową od wody perfumowanej, która jest w stałej sprzedaży

No to nieźle wprowadzają w błąd na własnej stronie.
No ale dla mnei to lepiej. Klasyka mam praktycznie całego więc daruję sobie to zamówienie i więcej kasy zostanie w portfelu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:17   #2285
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coralio Pokaż wiadomość
reklamujesz swoją aukcję??

Regulamin YR:
......
Zakaz sprzedaży poza siecią Yves Rocher

Produkty Yves Rocher są przeznaczone tylko i wyłącznie do sprzedaży w sieci dystrybucji Yves Rocher. W związku z tym, wszelka sprzedaż i zakup, czy inne przekazanie własności, w celu odsprzedaży poza tą siecią, w szczególności przez internet, są zabronione.
to nie moja aukcja ; ) ale podoba mi sie ten zapach a w polsce go nie ma i nie bylo
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:40   #2286
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja własnie dostałam przesylke z zamowieniem. troche obawiałam się żeli pod prysznic ziarna kawy - myślałam , że będą pachnieć tak jak domowy peeling kawowy ale nic bardziej mylnego , żele pachną przepięknie

jako prezent za zamowienie z 3 linijki dosttałam torebke czarna (troche taka jak z bazarku no ale cóż) zamówienie składałam ze względu na perfumy tak więc przeżyję te torebke
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:08   #2287
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Ja dostałam brązową torbe jako prezent niespodzianka. Teraz pytanie czy zamawiałaś z oferty z mini cure solutions czy z mini zestawem oval lifting. Ja z tej pierwszej.
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 14:35   #2288
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziewczyny mam prośbę -czy któraś mogłaby wrzucić skany z aktualnej oferty,na poprzednich stronach są jakieś skany,ale zupełnie nie mogę się w nich połapaćJa nie dostałam jej mimo,iż dzwoniłam do YR i pani mnie poinformowała,że jest już wydrukowana i powinna być u mnie pod koniec styczniaA jak tu czytam te Wasze posty to wychodzi,że chyba tylko ja nie dostałam żadnej oferty
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:42   #2289
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Możecie coś powiedziec nt tego balsamu do ust, który jest prezentem w meilingu? Dotej pory miałam winogronowy i z masłem karite dlatego pytam,z góry dzieki za odpowiedź
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:42   #2290
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Krem pod oczy z rokitnikiem widziałam na stronie francuskiej, tam zaglądam, żeby sprawdzić, co nowego i najczęściej jeszcze niedostępnego w Polsce.
A jaki jest adres tej strony?
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:14   #2291
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Mam ten krem pod oczy, (o ile krem z rokitnikiem = krem z serii Ovale Lifting). Uzywam go od kilku dni (rano i wieczorem) i musze przyznac, ze jest dobry.
Jestem juz sporo po 30-tce i jesli nie uzywam kremow zmarszczki wokol oczu sa widoczne. Krem mi sie podoba. Przede wszystkim nie zawiera tych okropnych, swiecacych drobinek, ktore ma krem z serii Inosital (zawiera je za to krem na dzien z serii OL). Swietnie nawilza, wygladza. Po uzyciu na noc, rano okolice oczu sa wypoczete, zero cieni pod oczami, zero workow, zero zmarszczek. Uzywanie go na dzien pozwala utrzymac ten stan.
Poczatkowo chyba nakladalam go troche za duzo, teraz wole nabierac go na palec i dopiero palcem nakladac na oczy, niz uzywac aplikatora na koncowce tubki. W kazdym razie kiedy przez pierwsze dni nakladalam go aplikatorem (tzn. chyba za duzo) mialam wrazenie "mgly na oczach", wiecie co mam na mysli, dopiero kiedy zaczelam nakladac palcem, mniejsze ilosci, wszystko jest OK.
Niestety skladu nie podam, bo byl na pudeleczku, ktore wyrzucilam, a na tubce go nie ma.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:03   #2292
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
A jaki jest adres tej strony?
http://www.yves-rocher.fr/control/main
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:18   #2293
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dostałam paczką z ofery gratisową wodą --prezent niespodzianka to też brązowa troba --więc to chyba standart w tej ofercie
Ale za to zegarek podoba Mi się dość---dobrze wygląda i trzyma sie na nadgarstku i jest czytelny--co ważne ....rokuje , że kilka razy go założe
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:55   #2294
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dzięki za opinie o tym kremie pod oczy ale jednak nie zamawiałam z mailingu tylko teraz z wysyłkowej

zadzwoniłąm by zamówić tylko dwie rzeczy z upustem takim jak chcę a pani mnie informuje że musze po kolei wybierać zniżki, cyli nie mogłam wybrać dwóch rzeczy z -50% i -40%:rolleyesL:

ale zamówiłam prez stronę , i dało się

tylko mam nadzieję że dotanę ten krem 15ml cure solutions - a on był za szybkie zamówienie - ale czy moje było szybkie jak dostałam w tamtym tygodniu ofertę?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:14   #2295
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

w moim saloniku wyprzedaży już nie ma.

wykorzystałam mailing na krem z nagietkiem, do tego wzięłam róż w odcieniu Średni Róż, szampon oczyszczający i kokosową pastylkę do kąpieli.

nie było płukanki malinowej, chyba zamówię na stronie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:30   #2296
coralio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

tylko mam nadzieję że dotanę ten krem 15ml cure solutions - a on był za szybkie zamówienie - ale czy moje było szybkie jak dostałam w tamtym tygodniu ofertę?
szybkie zamówienie to tylko taki pic na wodę nawet po 3 miesiącach dostaje sie gratisiki za "szybkie zamówienie"
coralio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:05   #2297
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

http://www.yves-rocher.com.pl/makija...ekszajacy_usta

czy te błyszczyki różnią się między sobą znacząco pod względem koloru? czy są raczej transparentne?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:12   #2298
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziewczyny uzywałyście może żelu Zielona cytryna i Bawełna z Indii? Możecie opisac wrażenia? Który bardziej polecacie?
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:35   #2299
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mademoisielle Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywałyście może żelu Zielona cytryna i Bawełna z Indii? Możecie opisac wrażenia? Który bardziej polecacie?
Bawełna z Indii pachnie przepięknie, bardzo mnie relaksuje. Świeży, lekki zapach, wspaniale się po nim śpi. Dzięki kremowej konsystencji skóra jest przyjemnie nawilżona. Cytrynki nie miałam
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:40   #2300
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mademoisielle Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywałyście może żelu Zielona cytryna i Bawełna z Indii? Możecie opisac wrażenia? Który bardziej polecacie?
Ja wolę zieloną cytrynę, jest taka świeża i nie wysusza skóry. Bawełna jest dla mnie taka mydlana, jakby bardziej gęsta, więcej trzeba użyć, mimo że zapach ok. to nie przypadła mi do gustu. Lubię za to kulkę z bawełny
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:28   #2301
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Ada i Aprilrain dziekuję Wam bardzo za opinie
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:56   #2302
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aldi1174
No i skusiłam się również na to zamówienie ze strony-50% na najdroższy produkt- z powodu Rose absolue 50 ml, bo ostatnio się przekonałam do tego zapachu, a wkrótce zniknie i zamówiłam wreszcie maskę nagietkową z niewielką zniżką.
i jak się sprawuje ta maseczka? bo się zastanawiam czy wziąć tą czy tę z owsem..

Do tych dziewczyn, ktore już zamawiały z nowej oferty: kupowałyście coś z tej linii herbacianej?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
http://www.yves-rocher.com.pl/makija...ekszajacy_usta

czy te błyszczyki różnią się między sobą znacząco pod względem koloru? czy są raczej transparentne?
mam kokos i jeżynę i w tym wypadku widać zdecydowanie róznice kolorów kokos jest całkowicie transparentny, jeżyna ma ładny odcień różu, oba pozostawiają wyrazistą taflę na ustach
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:17   #2303
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coralio Pokaż wiadomość
szybkie zamówienie to tylko taki pic na wodę nawet po 3 miesiącach dostaje sie gratisiki za "szybkie zamówienie"
tak? oby tak było , bo jak go nie dostanę to odeślę im całą paczkę, a chciałąm wziąść krem culture ze zniżką 50%, do tego bym miała ten mały kremik, ale pomyślałam że najpierw go wypróbuję tylko, a zamówiłam mleczko do biustu i tonik kwiatowy

jeżeli dostałam maila o moim zamówieniu to oznacza że to wszystko przyjdzie? czy jednak czegoś może zabraknąć? maila mi juz pewnie nie wyślą że paczkę wysyłają?
ale się martwię
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:12   #2304
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

^ ja oprócz potwierdzenia zamówienia, dostaje później meila z treścią "Z przejemnością informujemy, że nastepujące artykuły zostaną wysłane na adres poniżej..."
Nie wiem jak z informowaniem, jeśli nie mają jakiegoś produktu, ale czytałam w tym wątku wypowiedzi, kiedy dawali coś innego w zamian za brakujacy produkt.
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:10   #2305
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dzięki, to czekam na maila
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:08   #2306
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

garnet, dzięki za odp.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:10   #2307
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
tak? oby tak było , bo jak go nie dostanę to odeślę im całą paczkę, a chciałąm wziąść krem culture ze zniżką 50%, do tego bym miała ten mały kremik, ale pomyślałam że najpierw go wypróbuję tylko, a zamówiłam mleczko do biustu i tonik kwiatowy

jeżeli dostałam maila o moim zamówieniu to oznacza że to wszystko przyjdzie? czy jednak czegoś może zabraknąć? maila mi juz pewnie nie wyślą że paczkę wysyłają?
ale się martwię
Niepotrzebnie się martwisz - dostaniesz miniaturę kremu, chyba że przyjdzie tyle zamówień, że wszystkie im się wyczerpią, ale wtedy dadzą coś w zamian.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:46   #2308
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
i jak się sprawuje ta maseczka? bo się zastanawiam czy wziąć tą czy tę z owsem..

Do tych dziewczyn, ktore już zamawiały z nowej oferty: kupowałyście coś z tej linii herbacianej?

mam kokos i jeżynę i w tym wypadku widać zdecydowanie róznice kolorów kokos jest całkowicie transparentny, jeżyna ma ładny odcień różu, oba pozostawiają wyrazistą taflę na ustach
Czekam na paczkę, zamawiałam na stronie w niedzielę i liczyłam, że w środę-czwartek będzie (zwykle była po 3 dniach) no i tylko 2 produkty (maseczka nagietkowa i rose absolue)... Jeśli dziś nie dotrze, to opiszę maskę dopiero w przyszłym tygodniu.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:36   #2309
moniakoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Pierwszy raz tak się wkurzyłam na tę firmę.Zamówiłam poprzez sklep internetowy Vanille noir i krem brąujący.Gratis miała być do wody 15ml vanilla noir i Nature Pur Homme.Przysłali tylo to co zamówiłam bez żadnego gratisa i bez jednego słowa przepraszam.Reklamacji nie chcieli przyjąć bo mają ich w tej chwili tak dużo że się nie wyrabiają.Kazali odesłać paczkę na mój koszt.Czy któraś ostatnio też miała taką sytuację bo ja po raz pierwszy i nie wiem jak zawalczyć o swoje
moniakoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:49   #2310
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez moniakoko Pokaż wiadomość
Pierwszy raz tak się wkurzyłam na tę firmę.Zamówiłam poprzez sklep internetowy Vanille noir i krem brąujący.Gratis miała być do wody 15ml vanilla noir i Nature Pur Homme.Przysłali tylo to co zamówiłam bez żadnego gratisa i bez jednego słowa przepraszam.Reklamacji nie chcieli przyjąć bo mają ich w tej chwili tak dużo że się nie wyrabiają.Kazali odesłać paczkę na mój koszt.Czy któraś ostatnio też miała taką sytuację bo ja po raz pierwszy i nie wiem jak zawalczyć o swoje
mi kiedyś przysłali nie ten kosmetyk który zamawiałam i po napisaniu e-maila na adres: bok@yves-rocher.com.pl dosłali mi prawidłowy i w ramach przeprosin chcieli żebym zostawiła sobie ten niechciany.
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.