Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 13:47   #2281
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

ja poznałam YR w ostatniej klasie liceum czyli 6 lat temu i od tamtej pory jestem stałą klientką (aczkolwiek zawsze starałam się nie przesadzać z zakupami, nie z kwestii finansowych tylko zagracania domu). Zaczęło się jak u wielu innych, czyli od perfum-Iris Noir i Rose Absolue, co więcej miłość do francuskich marek doprowadziła do podjęcia drugiego kierunku czyli filologii romańskiej (najpierw był lektorat francuskiego na pierwszym kierunku bezpośrednio spowodowany m.in. YR). Uważam że zapachy tworzone przez francuskich perfumiarzy nie mają sobie równych, ich klasa i styl są nieporównywalne np. z włoskimi czy amerykańskimi (wiem że to dość szerokie uogólnienie ale podobne wrażenie towarzyszy mi bardzo często przy testowaniu lub zakupach).
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 13:58   #2282
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Czyżbym miała najkrótszy staż z Was wszystkich?

Yves Rocher interesuję się bodajże od sierpnia/września ubiegłego roku. Mam swoje ulubione produkty, które zamawiam non stop Chciałabym jakiś fajny zapach bo do tej pory poza różą z Un Matin Au Jardin, która jest cudna nic nie miałam. Myślę nad Naturelle z wysyłkowej
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:00   #2283
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Czyżbym miała najkrótszy staż z Was wszystkich?

Yves Rocher interesuję się bodajże od sierpnia/września ubiegłego roku. Mam swoje ulubione produkty, które zamawiam non stop Chciałabym jakiś fajny zapach bo do tej pory poza różą z Un Matin Au Jardin, która jest cudna nic nie miałam. Myślę nad Naturelle z wysyłkowej
Spróbuj! Naturelle jest bezpieczna i duża Letnia akurat na zbliżającą się porę
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:16   #2284
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ja lubię kremy Global Miałam miniaturki i bardzo sobie chwaliłam Pisałam o nich na blogu
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:38   #2285
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Odp: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ja od około roku kupowałam żel pod prysznic kawowy, poźniej przypadkiem przez kwc trafiłam tutaj. Zanim jeszcze zarejestrowałam się na forum około dwóch tematòw temu. Zawsze jak widziałam klientki które wydawały nawet 250 zł na dwa kremy Riche w stacjonarnym myślałam, że to musi być dobra marka. Z drugiej strony prezentują perfumy i rozdają kosmetyki za pół darmo przy zamówieniach internetowych i wysyłkowych. Ciekawa polityka firmy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:41   #2286
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Były już wrzucane zdjęcia - sprawdź w 1 poście
A widzisz, musiało mi umknąć Bez szału, szczerze mówiąc. Wpadła mi w oko ta torba Retropical, ale całego zestawu nie kupię tylko dla takiego dodatku

Więc nie żałuję zamówienia w e-sklepie :P
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:43   #2287
DaciaSandero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odp: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Dziewczyny, a ile dni przed urodzinami przysyłają ofertę urodzinową na maila? Bo mam 6 czerwca, a nadal nic nie dostałam. Wiem, że zawsze mogę wykorzystać kod z pierwszej strony, ale tak się łudzę, że może przyślą coś nowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Wymiana kosmetyczna
DaciaSandero jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 14:54   #2288
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Odp: Dot.: Odp: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - c

Cytat:
Napisane przez DaciaSandero Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile dni przed urodzinami przysyłają ofertę urodzinową na maila? Bo mam 6 czerwca, a nadal nic nie dostałam. Wiem, że zawsze mogę wykorzystać kod z pierwszej strony, ale tak się łudzę, że może przyślą coś nowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja dostałam w tym samym dniu i była ważna przez miesiąc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:18   #2289
DaciaSandero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła pacz

Cytat:
Napisane przez lychie Pokaż wiadomość
Ja dostałam w tym samym dniu i była ważna przez miesiąc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję
__________________
Wymiana kosmetyczna
DaciaSandero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:15   #2290
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odp: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Cytat:
Napisane przez DaciaSandero Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile dni przed urodzinami przysyłają ofertę urodzinową na maila? Bo mam 6 czerwca, a nadal nic nie dostałam. Wiem, że zawsze mogę wykorzystać kod z pierwszej strony, ale tak się łudzę, że może przyślą coś nowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja swoją dostałam dzień czy dwa przed urodzinami, ale to pewnie zależy od poczty.

Jak cudownie, że prezenty w czerwcu są tandetne, przynajmniej nie będzie mnie kusiło
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:18   #2291
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Czyżbym miała najkrótszy staż z Was wszystkich?

Yves Rocher interesuję się bodajże od sierpnia/września ubiegłego roku. Mam swoje ulubione produkty, które zamawiam non stop Chciałabym jakiś fajny zapach bo do tej pory poza różą z Un Matin Au Jardin, która jest cudna nic nie miałam. Myślę nad Naturelle z wysyłkowej
Ja zaczęłam kupować w październiku zeszłego roku, a w tym momencie prawie wszystkie kosmetyki i kolorówka pochodzą z YR
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 16:26   #2292
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam kupować w październiku zeszłego roku, a w tym momencie prawie wszystkie kosmetyki i kolorówka pochodzą z YR
U mnie też. Zostały mi jakieś resztki innych firm
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:36   #2293
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
U mnie też. Zostały mi jakieś resztki innych firm
Dokładnie
Innych firm mam też kosmetyki, których odpowiedniki nie podeszły mi z YR, np podkład czy krem na noc do cery naczynkowej.
Ostatnio też zastanawiałam się dlaczego nie ma rocherowego płynu do higieny intymnej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2013-06-02 o 16:48
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:01   #2294
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Zrobiłam małe zakupy w stacjonarce
Żel Marakuja/Mango
Żel wyszczuplający (ten stary) za 39 zł
Gratis szampon, książeczka czekowa i próbka kremu


Czekam na jakiś kod bo mnie baaaardzo kuszą te miseczki! Śliczne są! Już rok temu je widziałam, ale nie załapałam się na nie (nie było mnie w PL kilka miesięcy )
__________________

Edytowane przez thugmisses
Czas edycji: 2013-06-02 o 17:15
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:34   #2295
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 15 lat temu. Ale wtedy byłam młoda i głupia i nie umiałam kombinować. Potem była długa przerwa. W zeszłym roku dostałam kod -50% i wróciłam. Lubię kosmetyki YR, szczególnie za zapachy i możliwość konfiguracji opłacalnych zamówień
ja tez jakieś z 15 lat temy zetknęłam się z YR, ale wtedy nie było jak kombinować, były tylko oferty wysyłkowe...

a z kodami i zamówieniami szaleję od lutego tego roku...

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Jak cudownie, że prezenty w czerwcu są tandetne, przynajmniej nie będzie mnie kusiło
no i jak będziesz mogła żyć bez misek ?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:41   #2296
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Haha no ja tak samo, ledwo mi się udało w tamtym roku dorwać na wymiance 10ml wody mango marakuja, w tym roku kupiłam więc 2 żele mango, wodę 20 ml, no i żel leśne owoce, żeby potem nie załować wodę sobie daruję.



Wstawiłam zdjęcie w załączniku, miałam tylko 1 na dysku (nie chcę mi się specjalnie robić, mam nadzieję że wystarczy ). Zdjęcie to było w poprzedniej lub jeszcze wcześniejszej części wątku.

Pojemniki są plastikowe, miski są dość elastyczne, z miękkiego plastiku (szczególnie widzę to podczas mycia), ale wytrzymałe. Pokrywki twardsze, półprzezroczyste, a te "kwiatuszki" na środku można obracać (w pewnym położeniu dają otworek dla powietrza). Nadają się do mikrofalówki, również zamknięte (należy zostawić właśnie ten wlot powietrza, bo inaczej mogą wybuchnąć jedna miska z ikea taka szczelnie zamykana, tak mi zareagowała na podgrzewanie 1,5minuty - para wodna musi mieć ujście). Bardzo polecam, jeśli uzbiera Wam się zamówienie.
Brałam również parę razy jakieś jedzonko na praktyki w tych miskach i było OK, chociaż z płynami już trzeba uważać. Robiłam sałatkę z oliwą (taką z gatunku bardziej "mokrych"), no i troszkę się upierdzieliła miseczka tym tłuszczem. Warstwa folii spożywczej pod przykrywkę rozwiązała problem następnym razem

Generalnie - jak na gratis, to naprawdę udane.



A mi wczoraj w Arkadii pani powiedziała, że będą mieli te książeczki dopiero we wtorek Ktoś może jakoś streścić ofertę, bo już nie pamiętam jak było w tamtym roku?
Dzięki bardzo za odpowiedź i za fotkę. Ja chyba nie będę polować, ale nie dlatego, że mi się nie podobają tylko mam miseczek takich i pojemniczków x i jeszcze trochę. Nastawiałam się teraz na takie ceramiczne, które mają pokrywkę z plastiku i miałam nadzieję, że może te takie są (wiem wiem- mało prawdopodobne). Zresztą w tym miesiącu zrobię chyba tylko zamówienie z wysyłkowej, chyba że jakiś super ekstra kod mnie chwyci za serducho
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:41   #2297
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
no i jak będziesz mogła żyć bez misek ?
Ha ha ha, no gdybym nie miała ich w tamtym roku, to pewnie bym się nie skusiła na nie w zamówieniu. Reszta prezentów nie zachęca, więc to nie tak, że je wychwalam pod niebiosa i każę je zamawiać już, teraz Ale jak chcecie, to się możecie ponabijać, tak jak i z beretów czy innych rzeczy się śmiałyście, a potem cały wątek yvesrocherowy jakimś cudem był w nie zaopatrzony i nawet było sporo pochwał I tak, wiem że wypowiedź nie do mnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź i za fotkę. Ja chyba nie będę polować, ale nie dlatego, że mi się nie podobają tylko mam miseczek takich i pojemniczków x i jeszcze trochę. Nastawiałam się teraz na takie ceramiczne, które mają pokrywkę z plastiku i miałam nadzieję, że może te takie są (wiem wiem- mało prawdopodobne). Zresztą w tym miesiącu zrobię chyba tylko zamówienie z wysyłkowej, chyba że jakiś super ekstra kod mnie chwyci za serducho
A jak masz, to pewnie, nie opłaca się specjalnie na nie jakoś się napalać. Ja z tym drugim kompletem też już będę wyposażona. No niestety, 100% plastik... W gratisie to raczej ciężko o takie ceramiczne, bo takie to dużo lepsze, wiadomo

Edytowane przez malyszkicownik
Czas edycji: 2013-06-02 o 17:44
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:43   #2298
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Ha ha ha, no gdybym nie miała ich w tamtym roku, to pewnie bym się nie skusiła na nie w zamówieniu. Reszta prezentów nie zachęca, więc to nie tak, że je wychwalam pod niebiosa i każę je zamawiać już, teraz Ale jak chcecie, to się możecie ponabijać, tak jak i z beretów czy innych rzeczy się śmiałyście, a potem cały wątek yvesrocherowy jakimś cudem był w nie zaopatrzony i nawet było sporo pochwał I tak, wiem że wypowiedź nie do mnie
ja się nie naśmiewam, ja też mam ochotę na te miski
tylko poczekam... bo może już we wtorek dowiemy się co jest niespodzianką
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:56   #2299
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Ha ha ha, no gdybym nie miała ich w tamtym roku, to pewnie bym się nie skusiła na nie w zamówieniu. Reszta prezentów nie zachęca, więc to nie tak, że je wychwalam pod niebiosa i każę je zamawiać już, teraz Ale jak chcecie, to się możecie ponabijać, tak jak i z beretów czy innych rzeczy się śmiałyście, a potem cały wątek yvesrocherowy jakimś cudem był w nie zaopatrzony i nawet było sporo pochwał I tak, wiem że wypowiedź nie do mnie



A jak masz, to pewnie, nie opłaca się specjalnie na nie jakoś się napalać. Ja z tym drugim kompletem też już będę wyposażona. No niestety, 100% plastik... W gratisie to raczej ciężko o takie ceramiczne, bo takie to dużo lepsze, wiadomo
No wiem, wiem, ale na zdjęciu tak trochę wyglądały to się napaliłam, że może jednak takie "cienko" ceramiczne A takie by mi starczyły, bo jednak plastik się barwi od żarełka, szczególnie tego podgrzewanego w mikrofali (a ja TŻ serwuję do pracy lasagne), a ceramika mniej albo wcale.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 17:56   #2300
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
ja się nie naśmiewam, ja też mam ochotę na te miski
tylko poczekam... bo może już we wtorek dowiemy się co jest niespodzianką
Ja chętnie te miski przygarnę. Cudem do tej pory takich nie posiadam. A na wyjazdy razem z plecakiem stworzą niezły komplet
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:03   #2301
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Jak myślicie, kiedy może mi przyjść paczka za pobraniem, skoro zakupy w sklepie internetowym robiłam wczoraj? W nst tygodniu? Długo już nic nie zamawiałam i nie pamiętam.

Nie dostałam potwierdzenia zamówienia na drugim nowym koncie. Wiem, że na nowych kontach dopiero drugie zamówienie pojawia się w historii, ale dziwne, że na e-mail nie przyszło mi potwierdzenie zakupów.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:05   #2302
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Spróbuj! Naturelle jest bezpieczna i duża Letnia akurat na zbliżającą się porę
Z opisu tego zapachu wynika, że jest stworzony dla mnie, więc można spróbować Chciałam w tym miesiącu zrobić zamówienie z -50 zł, ale prezenty mi się nie podobają Zastanawiam się też czy telefonicznie nie zamówić z oferty z plecakiem i wymienić go na cokolwiek innego. Kurcze, gdyby prezenty były fajniejsze nie miałabym takiego dylematu.

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam kupować w październiku zeszłego roku, a w tym momencie prawie wszystkie kosmetyki i kolorówka pochodzą z YR
U mnie sporo pielęgnacji pochodzi z YR. Kremy do rąk i stóp, mleczko do ciała tylko z YR, dezodorant,mam też szampon i odżywkę, balsam do ust, peeling do twarzy. Z kolorówki mam tylko błyszczyk a z zapachów wspomnianą malutką różę.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:10   #2303
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

A co do prezentu niespodzianki, to chyba będzie coś o zapachu róży, bo jest napisane na stronie YR:

Jeśli lubisz niespodzianki, wybierz ten prezent i ciesz się różaną świeżością przez cały dzień!
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:12   #2304
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

moim zdaniem niespodzianka to na 99% dezodorant MdB
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:13   #2305
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
ja się nie naśmiewam, ja też mam ochotę na te miski
tylko poczekam... bo może już we wtorek dowiemy się co jest niespodzianką
No mi z opisu i z ceny wychodzi dezodorant MdB, ale żeby tak od razu świeżość przez cały dzień...?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, ale na zdjęciu tak trochę wyglądały to się napaliłam, że może jednak takie "cienko" ceramiczne A takie by mi starczyły, bo jednak plastik się barwi od żarełka, szczególnie tego podgrzewanego w mikrofali (a ja TŻ serwuję do pracy lasagne), a ceramika mniej albo wcale.
Wiesz co, przez ten rok jeszcze nic się z nimi nie stało, podgrzewałam też od czasu do czasu w mikrofali, chyba nawet spaghetti. Kurczę, zaczynam brzmieć chyba jak jakiś akwizytor albo co najmniej pracownik YR Koniec już mojego zachwalania i namawiania - jak się uzbiera zamówienie, to warto brać, tyle z mojej strony heheh
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:19   #2306
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
moim zdaniem niespodzianka to na 99% dezodorant MdB
Mam nadzieję, że nie dostanę żadnego kiczowatego dezodorantu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:20   #2307
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

hej dziewczyny
padam na pysk, cały weekend pisałam pracę dyplomową ledwo żyje podczytywałam Was trochę, ale nie ukrywam, że pobieżnie. Jeśli chodzi o te zamówienia na - 70% to dostałam wczoraj maila (widziałam, ze któraś z Was też go dostała), iż przekazują do rozpatrzenia gdzieś dalej.
pa
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:21   #2308
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość


no i jak będziesz mogła żyć bez misek ?
Moje życie bez misek straci sens, ale dobry psychiatra i może się pozbieram

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Ha ha ha, no gdybym nie miała ich w tamtym roku, to pewnie bym się nie skusiła na nie w zamówieniu. Reszta prezentów nie zachęca, więc to nie tak, że je wychwalam pod niebiosa i każę je zamawiać już, teraz Ale jak chcecie, to się możecie ponabijać, tak jak i z beretów czy innych rzeczy się śmiałyście, a potem cały wątek yvesrocherowy jakimś cudem był w nie zaopatrzony i nawet było sporo pochwał I tak, wiem że wypowiedź nie do mnie



A jak masz, to pewnie, nie opłaca się specjalnie na nie jakoś się napalać. Ja z tym drugim kompletem też już będę wyposażona. No niestety, 100% plastik... W gratisie to raczej ciężko o takie ceramiczne, bo takie to dużo lepsze, wiadomo
Jak dają to się bierze Pewnie w lipcu będą wciskali w urodzinowej te miski
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:22   #2309
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jak myślicie, kiedy może mi przyjść paczka za pobraniem, skoro zakupy w sklepie internetowym robiłam wczoraj? W nst tygodniu? Długo już nic nie zamawiałam i nie pamiętam.

Nie dostałam potwierdzenia zamówienia na drugim nowym koncie. Wiem, że na nowych kontach dopiero drugie zamówienie pojawia się w historii, ale dziwne, że na e-mail nie przyszło mi potwierdzenie zakupów.
Jeśli nie przyszło potwierdzenie zakupów to pisz do BOKu. Ja tak miałam, gdybym nie napisała, to bym nigdy tej paczki nie dostała chyba :/
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:23   #2310
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ale i tak nie wiem jak przeżyję niemożność skorzystania z tak niespotykanej i atrakcyjnej oferty jak zakup maseczki za 30 zł jako super okazja za zakupy powyżej 79 zł Śmieszni są do granic, zwłaszcza, że w wielu ofertach można kupić tą maseczkę za 25 zł i to bez łaski
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.