Scent Bar XLIX - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 22:39   #2281
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kopę lat!
No zepsuli, mam teraz dosłownie ogródek skalny
Nie zapisałam

Polly
widziała mój planowany obów do kiecy? Wyciongła wnioski? Nadal proponuję żebyś dała wzdęcie jeśli się wahasz. Brutalnie ocenimy.

widziala i mysli

botki tego typu na sobie nie ficeu
jak krasnal bym fyglądała

lity to oczywista oczywistosc..ale po pierwsze musialabym je kupic, po drugie to byłyby kolejne buty na obcasie a mi juz chcom nogi odpasc od tych łopcasów...

tak ze po namysle pytanie jest-do jakich plaskich butów bedzie posawac,
do workerów mi sie podoba bardzo, tylko moje workery są ocieplane i tak niebałdzo mi w nich

i jeszcze se narzekne tu-powiedzialam dzis doN ze stwierdziłam ze wyglądam jak łajza i nie zaprzeczył
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 22:45   #2282
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
tak ze po namysle pytanie jest-do jakich plaskich butów bedzie posawac,
do workerów mi sie podoba bardzo, tylko moje workery są ocieplane i tak niebałdzo mi w nich
Do glanów?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 23:00   #2283
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XLIX

Flo

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
zarzucę temat kosmetyki fitomed, znacie? kupujecie? polecacie?
Znacie krem nawilżający i polecacie. Nawet zrecenzowaliście
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 23:24   #2284
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XLIX

Boszsz, zachciało mi się czytania o syfach.
Planuję zuzyć Pilarix, który zalega w szafie od roku, a potem tonik z olejkiem pichtowym. Niech pomoże, niech pomoże....
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 23:45   #2285
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Dobry

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Polly, w temacie maxi spódnic kupiłam se jeszcze taką i najlepiej wygląda z tymi butami. Lejąca jest, opada do ziemi prawie się nie rozszerzając. Awansowała na mój ulubiony ciuch
Świetna
ZSarzucisz linkiem do sprzedawcy w wolnej chwili?


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


info dla Stazji, P. jest zachwycon maską z glinką

Ale na Tobie czy na sobie?

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Boszsz, zachciało mi się czytania o syfach.
Planuję zuzyć Pilarix, który zalega w szafie od roku, a potem tonik z olejkiem pichtowym. Niech pomoże, niech pomoże....

A testowałąś ten Pilarix podepilacyjnie ?


A wogle , to chyba nie pisaląm co odkryłam jakiś czas temu na podrażnienia po depilacji. I normalnie jak zawsze miałam massakrę boląco piekąco szczypiącą czego bym nie użyła, to teraz nawet jednej krostki , nic
Zwykly puder dla maluszkow BD wmasowany od razu po depilacji spora warstwą, a potem powtarzane przez kilka dni kilka razy dziennie i nic , tylko gładkość
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 04:47   #2286
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
tulam chore: Rejcz, Spoo i Majutka
gratuluję Rejcz Łatka


zarzucę temat kosmetyki fitomed, znacie? kupujecie? polecacie?

o jesu i przecież balkon!!!! Red ja to bym chyba nie przeżyła, taki piękny balkon Ci popsuli
1. dzięksy

2. ja od małoletności - ale żele do ryła - do suchej spoko - ogólnie bez szału firma - myję tym do suchej bo łagodny, krem mnie zapchał, włosowych nie używałam nic

3. co nie

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-04-19 o 04:50
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 05:31   #2287
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Polly, w temacie maxi spódnic kupiłam se jeszcze taką i najlepiej wygląda z tymi butami. Lejąca jest, opada do ziemi prawie się nie rozszerzając. Awansowała na mój ulubiony ciuch
Skąd spódnica?

Zaplanowałam sobie na dzisiejsze okienko jakąś kawę w plenerze, wymyśliłam outfit taki, żeby się nie spocić tak jak wczoraj i co? I deszcz leje

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2013-04-19 o 05:33
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 06:55   #2288
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Już mnie zdążyli wkurzyć w LuxMedzie...
Co za...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:55   #2289
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX


Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość

btw: "cebule obież i pokrój w plasterki.Pozostałe warzywa umyj i pokrój na kawałki.W garnku rozgrzej olej,wrzuć cebule i smarz z 5 min.Od czasu do czasu mieszając.Dodaj pozostałe ważywa i kaszę smaż kolejne 5 min.Zalej 2 szklankami wrzątku i gotuj jeszcze 20 min .Na stepnie dokładnie zmiksuj.Podawaj z drobniutko posiekaną natką.Porcja również dla rodzinyPycha! "
eee , jeszcze nie tak źle , ja tu widze dórzo potenciaó do wy kożystańa jeszcze
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Nom, nie przyłożyli się do roboty, chyba zadzwonię do ich Wszechnicy czy Zboru czy co oni tam mają i zapytam gdzie moja gazetka
koniecznie

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Ja już po wietrzeniu, byliśmy nad stawem i uwaga: jedna osoba w tym stawie pływała to już lekka przesada chyba
ale jesteś pewna że to nie pozimowe zwłoki wypłynęly na wierzch
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Niby tak, zwłaszcza, że u mnie jest sporo miejsca na to przewracanie
Sernik banoffee produkuję... Może to być słodycz ekstremalna, ale trudno. Przełożyli mi zamówienie ze względu na chorobę jubilatki, więc potestuję nowości na koleżankach z pracy
Nie mogę jutro na jooogę iść
banoffee jakoś mi się z banowaniem kojarzy a co on za jeden
I jaki słodki ziew w avku

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
do workerów mi sie podoba bardzo, tylko moje workery są ocieplane i tak niebałdzo mi w nich

i jeszcze se narzekne tu-powiedzialam dzis doN ze stwierdziłam ze wyglądam jak łajza i nie zaprzeczył
1,ja nadal w swoich popylam , mimo że fiuterko we środku majo - kto chce bydź piękny , musi cierpieć
2.a on wie , co to znaczy ?
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Boszsz, zachciało mi się czytania o syfach.
Planuję zuzyć Pilarix, który zalega w szafie od roku, a potem tonik z olejkiem pichtowym. Niech pomoże, niech pomoże....
z pichtowym na syfy uważaj , bo on ładnie goi rany i ugryzienia , ale syfy potrafi zgoić z wierzchu , a zawartość pozostaje w środku w postaci głębokiej guli , zwłaszcza przy takich okazalszych natomiast świetnie działa na zgojenie usuniętego syfa i fogle na gojenie .

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Już mnie zdążyli wkurzyć w LuxMedzie...
Co za...
szybcy są


kotha znalazła sobie nowy sport - wskakuje na ścianę na winklu przednimi łapami , tylnymi robi hyc do góry , jakby chciała się wspinać po pniu dżewnym galopkiem , i zjeżdża w dół z piskiem pazurków
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2013-04-19 o 07:56
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:37   #2290
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
banoffee jakoś mi się z banowaniem kojarzy a co on za jeden
I jaki słodki ziew w avku
Bananowo tofiowy -już się skończył...
Ziew niby słodki, ale jaki zawiesisty!!

Lekarz w LuxMedzie na szczęście wszystko naprawił, ale administracja mnie zabiła po prostu... Na zastrzyk z kota co tydzień chodzę, a dziś mi awanturę zrobili, że zapisana nie jestem, pokazuję karteczkę a ta na mnie, że w systemie nie ma, więc jej karteczka nie interesuje. To niech mi kurna da swój komputer, to się zapiszę, jak ja mam to sprawdzić?? Profesor na szczęście jest kochany i ludzki, spacyfikował babiszcze
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:51   #2291
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Skąd spódnica?
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Świetna
ZSarzucisz linkiem do sprzedawcy w wolnej chwili?
Dziękować, kupowałam u tego: http://allegro.pl/listing/user/listi...d=24427471&p=2
Niestety pojedyńcze egzemplarze.

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Boszsz, zachciało mi się czytania o syfach.
To ja Ci mogę popisać bo siedzę w temacie Życzysz sobie opis tych na brodzie czy czole?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 09:36   #2292
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Skąd spódnica?

Zaplanowałam sobie na dzisiejsze okienko jakąś kawę w plenerze, wymyśliłam outfit taki, żeby się nie spocić tak jak wczoraj i co? I deszcz leje
trza prognozy sprawdzać ja tam wiedziałam ze dziś już po ładnej pogodzie będzie (dlatego wczoraj sie wietrzyłam do skutku )
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Już mnie zdążyli wkurzyć w LuxMedzie...
Co za...

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

ale jesteś pewna że to nie pozimowe zwłoki wypłynęly na wierzch

na pewno był to żywy człek w wieku nastoletnim. Rozebrał się, wszedł do wody a następnie zaczął pływać i nurkować nawet a później wyszedł

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
kotha znalazła sobie nowy sport - wskakuje na ścianę na winklu przednimi łapami , tylnymi robi hyc do góry , jakby chciała się wspinać po pniu dżewnym galopkiem , i zjeżdża w dół z piskiem pazurków

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

To ja Ci mogę popisać bo siedzę w temacie Życzysz sobie opis tych na brodzie czy czole?



__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:00   #2293
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Flo


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
i jeszcze se narzekne tu-powiedzialam dzis doN ze stwierdziłam ze wyglądam jak łajza i nie zaprzeczył
miły

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Flo


Znacie krem nawilżający i polecacie. Nawet zrecenzowaliście
poczytałam, wygląda ciekawie, jak mi podejdą ichne "hydrolaty" to następnym razem zamówię

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


Ale na Tobie czy na sobie?


A wogle , to chyba nie pisaląm co odkryłam jakiś czas temu na podrażnienia po depilacji. I normalnie jak zawsze miałam massakrę boląco piekąco szczypiącą czego bym nie użyła, to teraz nawet jednej krostki , nic
Zwykly puder dla maluszkow BD wmasowany od razu po depilacji spora warstwą, a potem powtarzane przez kilka dni kilka razy dziennie i nic , tylko gładkość
ad1. na nim na nim

ad2. b. dobry jest, ja go używałam na podrażnienia w faudkach skórnych u Toficzka, chyba spisywał się lepiej niż alantan

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. dzięksy

2. ja od małoletności - ale żele do ryła - do suchej spoko - ogólnie bez szału firma - myję tym do suchej bo łagodny, krem mnie zapchał, włosowych nie używałam nic

3. co nie
jesu Ty serio mocno chora jesteś taka godzina
żeli do ryła ni używam, kremy mnie nie zapychają ewent buraczą,
a interesują mnie ichne wody do twarzy, koncentraty z liposomami (ten na naczynka ma doskonałe opinie na kwc) może kremy gotowe? i kremobaza, bo coś na te naczynka muszę ukręcić

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Zaplanowałam sobie na dzisiejsze okienko jakąś kawę w plenerze, wymyśliłam outfit taki, żeby się nie spocić tak jak wczoraj i co? I deszcz leje
u nas już wczoraj lało, cały dzień upał 23 st. a wieczorem jak lunęło, to aż sprawdzałam czy to nie gradobicie
szaleje nam pogoda, świat się chyli ku upadkowi


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość


ale jesteś pewna że to nie pozimowe zwłoki wypłynęly na wierzch





dzień dobry

odkryłam dlaczego nie moge schuść, tzn. se przypomniałam, że przecież ja mam niedoczynność tarczycy, no mam już tyle różnych chorób, że ta jedna wyleciała mi z pamięci a przypomniały mi o niej zlecone badania krwii
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:42   #2294
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A testowałąś ten Pilarix podepilacyjnie ?


A wogle , to chyba nie pisaląm co odkryłam jakiś czas temu na podrażnienia po depilacji. I normalnie jak zawsze miałam massakrę boląco piekąco szczypiącą czego bym nie użyła, to teraz nawet jednej krostki , nic
Zwykly puder dla maluszkow BD wmasowany od razu po depilacji spora warstwą, a potem powtarzane przez kilka dni kilka razy dziennie i nic , tylko gładkość
1. Tak. Nie zauważyłam żadnych niebezpieczeństw poza pieczeniem, znośnym, które znika calkiem szybko.
Nałożony na skórę, która nie przechodziła depilacji, nie piecze wcale.

2. Miałam, ale zużywanie szło mi tak świetnie, że w połowie opakowania oczywiście przeterminował się....

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
z pichtowym na syfy uważaj , bo on ładnie goi rany i ugryzienia , ale syfy potrafi zgoić z wierzchu , a zawartość pozostaje w środku w postaci głębokiej guli , zwłaszcza przy takich okazalszych natomiast świetnie działa na zgojenie usuniętego syfa i fogle na gojenie .
O, właśnie o coś takiego mi chodziło - zapalenie okołomieszkowe, jakieś niewielkie rany itp. Syfów jako takich nie mam.


Ale mi się dzisiaj dobrze spało
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:11   #2295
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
jesu Ty serio mocno chora jesteś taka godzina
żeli do ryła ni używam, kremy mnie nie zapychają ewent buraczą,
a interesują mnie ichne wody do twarzy, koncentraty z liposomami (ten na naczynka ma doskonałe opinie na kwc) może kremy gotowe? i kremobaza, bo coś na te naczynka muszę ukręcić


odkryłam dlaczego nie moge schuść, tzn. se przypomniałam, że przecież ja mam niedoczynność tarczycy, no mam już tyle różnych chorób, że ta jedna wyleciała mi z pamięci a przypomniały mi o niej zlecone badania krwii
1. się choruje się nie śpi
używałam 15 lat temu wody tej pomarańczowej, fajnie odkażała trąd twarzowy - była niezła koiła ryło tam jest chyba oczar ?

baza krem - fajna jak kogoś nic nie zapycha, kiedyś an niej kręciłam kremy z przepisu dermy bo nic innego na rynku nie było
na naczynka nie próbowałam i może spróbuję ale obecnie nie mam kasy na "zbytki"

2. bosz brak słów no comment, choć nie jesteś sama - Tyś przynajmniej jako tako zdiagnozowana no ale ma się rozumieć, żadne to pocieszenie

ze mną dziś flirtował farmaceuta - fajowy choć ostatnio młodzi mnie kręco średnio no ale trzeba się cieszyć z każdych oznak życia
celowo piszę, że on flirtował bo ja oczywiście nieudolnie odflirtnęłam tzn chciałam odflirtnąć ale mi nie wyszło
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:11   #2296
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ziew niby słodki, ale jaki zawiesisty!!

Lekarz w LuxMedzie na szczęście wszystko naprawił, ale administracja mnie zabiła po prostu... Na zastrzyk z kota co tydzień chodzę, a dziś mi awanturę zrobili, że zapisana nie jestem, pokazuję karteczkę a ta na mnie, że w systemie nie ma, więc jej karteczka nie interesuje. To niech mi kurna da swój komputer, to się zapiszę, jak ja mam to sprawdzić?? Profesor na szczęście jest kochany i ludzki, spacyfikował babiszcze

administracja niech żyjeeeee !jak najdalej od nas

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


na pewno był to żywy człek w wieku nastoletnim. Rozebrał się, wszedł do wody a następnie zaczął pływać i nurkować nawet a później wyszedł
znaczy idyjota
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
odkryłam dlaczego nie moge schuść, tzn. se przypomniałam, że przecież ja mam niedoczynność tarczycy, no mam już tyle różnych chorób, że ta jedna wyleciała mi z pamięci a przypomniały mi o niej zlecone badania krwii
a się leczysz chociaż
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
O, właśnie o coś takiego mi chodziło - zapalenie okołomieszkowe, jakieś niewielkie rany itp. Syfów jako takich nie mam.


Ale mi się dzisiaj dobrze spało
1.a to może być własnie to co trzeba
2.gratulacje i zazdraszczam , nie pamiętam , kiedy przespałam noc bez budzenia się

deszcz pada
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:30   #2297
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
widziala i mysli
abstra_chując od posta - mam próbkę French Lover - jednak nie zużyłam i nie puściłam nigdzie - robiąłm porządek w próbkach i była w zagrodzie "NIEUŻYWANE" kcesz jeszcze czy już nie?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:02   #2298
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. się choruje się nie śpi
używałam 15 lat temu wody tej pomarańczowej, fajnie odkażała trąd twarzowy - była niezła koiła ryło tam jest chyba oczar ?

baza krem - fajna jak kogoś nic nie zapycha, kiedyś an niej kręciłam kremy z przepisu dermy bo nic innego na rynku nie było
na naczynka nie próbowałam i może spróbuję ale obecnie nie mam kasy na "zbytki"

2. bosz brak słów no comment, choć nie jesteś sama - Tyś przynajmniej jako tako zdiagnozowana no ale ma się rozumieć, żadne to pocieszenie

ze mną dziś flirtował farmaceuta - fajowy choć ostatnio młodzi mnie kręco średnio no ale trzeba się cieszyć z każdych oznak życia
celowo piszę, że on flirtował bo ja oczywiście nieudolnie odflirtnęłam tzn chciałam odflirtnąć ale mi nie wyszło
oczar mają hydrolat
a mi o takie biega http://www.fitomed.pl/plyn-rozany-do-twarzy-do-cery-suchej-odswiezajaconawilzajacy-200-ml/sklep_p/?idp=19&idk=10
zamówiłm różany i lawendowy, zobaczym
i kremobazę też zamówiłam i te liposomy naczynkowe i nawilżające

no widzisz , co prawda przeczytałam fujowy ale se myślę, że i tak fajnie, bo mnie ostatnio nikt nie próbuje zafiltrować

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

a się leczysz chociaż
tja czekam na wizytę prywatną!!!! wyznaczoną na 31.05
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:08   #2299
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLIX

buty se dziś szczeliłam, mniej więcej takie (tylko moje mają 3cm podeszwę, bo platfusow nie znoszę)
i to do roboty będe się na wiosennie wozić, a co!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:11
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 15:26   #2300
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
no mam już tyle różnych chorób, że ta jedna wyleciała mi z pamięci a przypomniały mi o niej zlecone badania krwii
Ale współczuję :/

Szybkie pytanie - jaki film można obejrzeć z matką? Z cyklu komedia romantyczna albo coś w ten deseń ale niegłupia i do zdzierżenia dla mnie. Nie żadne Woody Alleny ani Almodovary, nic metafizycznego albo przegadanego. I coś w miarę nowego bo sporo widziała, tak z ostatnich dwóch lat jakiś hit kinowy czy coś...
EDIT: ktoś widział Wodę dla słoni? http://www.filmweb.pl/film/Woda+dla+...ni-2011-561957
EDIT 2: albo Jeden dzień? http://www.filmweb.pl/film/Jeden+dzie%C5%84-2011-571418
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:46
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:34   #2301
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale współczuję :/

Szybkie pytanie - jaki film można obejrzeć z matką? Z cyklu komedia romantyczna albo coś w ten deseń ale niegłupia i do zdzierżenia dla mnie. Nie żadne Woody Alleny ani Almodovary, nic metafizycznego albo przegadanego. I coś w miarę nowego bo sporo widziała, tak z ostatnich dwóch lat jakiś hit kinowy czy coś...
Ty wiesz, że tego samego z mamą szukamy - mamy iść razem jak ozdrowieję - ona myślała nad Wspaniała lub Mama i Ja z Barabarą Streisand ale nie wiem czy to będzie do zdzierżenia - ja się już boję chodzić do kino bo mnóstwo szitu jest

z koleżanką poszły na Daję nam Rok i wyszły po raz pierwszy w trakcie filmu

aha Wy nie do kina, źle zrozumiałam w pierwszej chwili - to nie wiem to macie większy wybór
podkreślone - ciężko naprawdę

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:42
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:54   #2302
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
z koleżanką poszły na Daję nam Rok i wyszły po raz pierwszy w trakcie filmu

aha Wy nie do kina, źle zrozumiałam w pierwszej chwili - to nie wiem to macie większy wybór
podkreślone - ciężko naprawdę
1. dobrze wiedzieć Brałam go pod uwagę.
2. ano ciężko, większość jest durnowata... albo stara a te już widziała. Co gorsze musi być komercyjnie ale do przełknięcia, osobiście z dwojga złego wolę klimaty almodovarowate, jednak nie będę zmuszać.
A może po prostu puszczę jakiegoś slashera
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:58   #2303
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. dobrze wiedzieć Brałam go pod uwagę.
2. ano ciężko, większość jest durnowata... albo stara a te już widziała. Co gorsze musi być komercyjnie ale do przełknięcia, osobiście z dwojga złego wolę klimaty almodovarowate, jednak nie będę zmuszać.
A może po prostu puszczę jakiegoś slashera
1. nie zrażaj sie jednak bo moja mama jest z tych co ją wulgaryzmy zniesmaczają - może film jest faktycznie śmieszny

2. Brzydka prawda? o podrywie - no nie jest to nic odkrywczego ale poczytaj sobie
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:08   #2304
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Dobry
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:24   #2305
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Brzydka prawda? o podrywie - no nie jest to nic odkrywczego ale poczytaj sobie
Dzięki

Tak se myślę... a może zapodam jej Wyznania gejszy albo bardziej hardcorowo Zawieście czerwone latarnie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:30   #2306
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki

Tak se myślę... a może zapodam jej Wyznania gejszy albo bardziej hardcorowo Zawieście czerwone latarnie

A Nietopesza zaproś na seans i zapodaj mu Ludzką stonogę 2

Żart





Z mojej wydmuszki zrobila mi dentystka pięknego ząbka ktory wygląda jakby go nigdy wiertło nie tknęło Bez kanalowego
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:36   #2307
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Z mojej wydmuszki zrobila mi dentystka pięknego ząbka ktory wygląda jakby go nigdy wiertło nie tknęło Bez kanalowego

brawa dla tego pana
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:41   #2308
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki

Tak se myślę... a może zapodam jej Wyznania gejszy albo bardziej hardcorowo Zawieście czerwone latarnie
no właśnie nei wiem czemu stawiasz na komedie - a kostiumowe, historyczne - Mozart? tj tytuł Amadeusz

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A Nietopesza zaproś na seans i zapodaj mu Ludzką stonogę 2

Żart


Z mojej wydmuszki zrobila mi dentystka pięknego ząbka ktory wygląda jakby go nigdy wiertło nie tknęło Bez kanalowego
1. eeee czemu żart całkiem serio by mogła tak zrobić

2. łał rispeeeect i gratuluję - czyli dasię

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-04-19 o 16:46
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:47   #2309
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

brawa dla tego pana


Pani, do tego mlodziutka
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. eeee czemu żart całkiem serio by mogła tak zrobić

2. łał rispeeeect i gratuluję - czyli dasię
1. I mieć spokój na dluuugo


2. No daaa sie...i to bezboleśnie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:54   #2310
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


Pani, do tego mlodziutka
upsss, źle przeczytałam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.