Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 18:05   #2281
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Od wczoraj zajadam się pysznymi babeczkami z ciasta marchewkowego od babci pychota

U mnie dzis kolejny sloneczny dzien, tak wiec prawdopodobnie ide zaraz z mlodym na spacerro i babcie odwiedzic



Widze ze nie tylko u mnie pogoda dopisuje

Fajne Ja bym chciała coś w tym stylu: http://zosia5.samosia.pl/f9494555151...hair-trend.jpg I końce najlepiej żeby też miały bardziej popielaty odcień- a z tym może być ciężko

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...ica_parker.jpg o takie tez fajne

to pierwsze co wstawilas fajne i u mnie najbardziej realne do zrobienia.... to drugie to juz gora za ciemna dla mnie i okropnie bym wygladala

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Laseczki Widze że rozprawiacie o ombre-moje delikatne było a teraz po wypłukaniu farby jest mocniejsze.
I ide w srode do fryz podciąć grzywe, albo na bok albo jakos inaczej. BUNNY widzisz mnie w grzywce na prosto czy może jakiejś pocieniowanej?
A Wy tu o grillu-nie za wczesniew lutym-co to się porobiło:P
coś ty wcale nie za wczesnie - my potrafimy nawet w grudniu u mojego Tż-ta w domku walnąć sobie grilla albo ognisko

ty masz piękny kolor teraz ciekawe czy mi by taki wyszedł?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przykro mi, mam nadzieję, że znajdzie sposób, żeby się zrehabilitować

Nie wyszło mi tak chłodno jak u Ciebie, ale jestem zadowolona Jak zobaczyłam odrosty na mokro, to byłam już zdolowana, bo były kurczakowe

Wyszło bardzo jasno, dosyć chłodno, raczej tak neutralnie, pod słońce odrost połyskuje trochę na żółto, taka dziecięca platyna (?). Stawiam, że po kilku myciach żółtego będzie więcej, zobaczymy... Alfa 11.11 przy 12/89 była baaaardzo chłodna, wręcz nienaturalnie. Koleston 12/89 to taki naturalny chłód, bardzo subtelny

Zmalaksowałam farbę mniej wiecej do wysokości ucha, dolne partie i tak mam ciemniejsze, a do tego bardziej zniszczone. Nie lubią malaksu,odświeżyłam je moją płukanką.

Partia po malaksie jest chłodna, srebrzysta, bardzo ładna Nie widzę chamskiej szarości czy niebieskiego. Optycznie włosy się bardzo rozjaśniły, wyglądają naprawdę białawo Niestety, jak barwniki się wymyją, to znowu ściemnieją moje włosy, ale taki już chyba mój los

Wklejam fotki po Kolestonie 12/89 + oxy 12%

1. odrost 6-7mm, dawno nie tonowałam, więc włosy się ocieliły i przyciemniły
2-5 efekt w różnym oświetleniu, w łazience z oknami od północy, kolor jest rzeczywiście chłodny
6.całość, wydać moje ciemniejsze i chlodniejsze doły, czekają cierpliwie na nożyczki

Fotki bez flesza. Po Kolestonie włosy blyszczą jak po odzywce, fanki tej farby potwierdzą Jest przecudowna, nijak ma się do drogeryjnej Welli czy Garniera jeżeli chodzi o jakość koloru, kondycję, blask. Włosy po zmyciu farby są jak po umyciu szamponem intensywnie regenerującym, zero tępoty , szorstkości.

łał u mnie kolor wygląda na jednolity- nie widać żeby coś sie odznaczało..... a powiedz mi ścięłaś grzywke czy mi sie wydaje tylko ?? :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:11   #2282
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ja nie mogę... słyszałyście o tej żyrafie w Kopenhadze? zabili ją, bo i tak mieli za dużo żyraf, a poza tym ten samiec nie nadawał się do rozrodu... no ja pi******
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:14   #2283
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane, wpadam na chwile sie przywitac, nawet nie mam kiedy Was poczytac
Od prawie dwoch tygodni jestesmy juz u siebie w Gd, jest super czuje sie mama na 100% dogadujemy sie z Toska ale od piatku cos w nią wstąpiło i jest taka marudna ze jestem wykonczona bo stety-niestety ciagle na mnie wisi... Jak sie drze to tylko u mnie na rekach sie uspokaja. W piatek wystarczylo ze odwrocilam sie do niej plecami i juz byl krzyk
Jakas ogolnie jest pobudzona, wystraszona, nie wiem co jej jest w dzien slabo spi, jak juz nie moge wytrzymac ta ja ubieram, pakuje do wozka i wystawiam na balkon albo na werande i od razu zasypia.

Do tego cos slabo je. Wczoraj skonczyla dwa miesiace i nie wiem, moze juz nie potrzebuje tyle wsuwac ale kurde zeby nie jesc np 7-8 godzin w ciagu dnia? w nocy to dobrze i tak powinno byc ale ze w dzien? co jej moze byc? Na wadze poki co nie traci bo ja wazymy.
Moze to przez zelazo ktore dostaje? A moze skok rozwojowy? Umre kiedys na zawal przez nia, az paznokcie obgryzlam fuuuj z nerwow

A ogolnie to nie mam co pisac bo nie mam czasu na inne sprawy... Jak chce miec chwile dla siebie to TZ bierze Toske w wozek i na spacer na dwie godziny no ale ile tego... Codziennie niestety tego nie robi bo tez nie ma czasu. W weekend przyjezdzaja moi Rodzice to troche sie zajma marudą bo mnie wykonczy chyba


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Oj tak myslalam ze jestes zajęta Tośka i dziecko pochłonęło ci cały Twój czas bo rzadko tutaj bywasz ostatnio...
Dobrze, że chociaż rodzice i Tż ci pomagają i masz chwilę wytchnienia dla siebie ale ogolnie z tego co piszesz to widze ze lekko nie jest.

Co do jedzenia to może rzeczywiście od tego żelaza.... jak jej nie powróci apetyt to idz do lekarza koniecznie bo to nie jest normalne....

Trzymaj sie tam dzielnie i ucałuj maleńką od nas

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja nie mogę... słyszałyście o tej żyrafie w Kopenhadze? zabili ją, bo i tak mieli za dużo żyraf, a poza tym ten samiec nie nadawał się do rozrodu... no ja pi******
słyszałam i ręce opadają... ludzie to najgorsze bestie na tym świecie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:23   #2284
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny chce mi sie coś pokombinować z włosami na wiosne - powiedz mi jakimi farbami mogłabym uzyskać coś w podobie takich odcieni jak poniżej ?? to jest karmelkowy blond tak ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosye.jpg (53,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (38,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 785297.jpg (15,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blondzik-cudowny.jpg (47,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty-blond.jpg (59,3 KB, 39 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-02-10 o 18:28
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:35   #2285
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny. Dołączam się do tematu...

Mam prośbę do Was może któraś mi pomoże bo już mam mętlik w głowie...Otóż 1,5 miesiąca temu rozjaśniłam włosy, u góry są złote, poniżej ucha rudawe... Wcześniej marzyłam o jasnym blondzie, jednak doszłam do wniosku że to raczej kolor nie dla mnie...Podobno. Obecnie chciałabym uzyskać popielaty średni blond (taki jak mam naturalny), jak na zdjęciu
http://img.zszywka.pl/0/0078/w_5700/...ond-piekny.jpg

http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...laty-blond.jpg

I tu pytanie: czy musze rozjaśnić same końce(tzn. te rude pasma), całe włosy nawet z jaśniejszą nasadą, czy sama farba np. Loreal Preference popielaty blond jak na zdjęciu (lub jakaś inna?) da radę, wyrówna kolor i wyjdzie?
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:07   #2286
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

nawet nie mogłam doczytać całego artykułu o tej żyrafie bo mi się od razu płakać chciało ;(
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:11   #2287
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny chce mi sie coś pokombinować z włosami na wiosne - powiedz mi jakimi farbami mogłabym uzyskać coś w podobie takich odcieni jak poniżej ?? to jest karmelkowy blond tak ?

oo ja dokładnie do tego samego dąże

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysle ze karmelowy blond joanny albo miodowy z palette deluxe
dzięki kochana ! wygoogluje jak to wygląda
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 20:04   #2288
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, jak myslicie co by wyszło z 11,34? haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1120.jpg (37,9 KB, 57 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:14   #2289
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
dziękuję Kochana, niesamowicie miło słyszeć coś takiego
a ten kolor to tak jakoś dziwnie złapał, bo np. z tyłu nic się nie zmieniło.. no ale nałożyłam maskę tak na odwal się, więc może dlatego..
No a jak, tak trzymać Z tym tonowaniem najlepiej by się sprawdziła pomoc drugiej osoby, ale trzeba sobie jakoś radzić

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

łał u mnie kolor wygląda na jednolity- nie widać żeby coś sie odznaczało..... a powiedz mi ścięłaś grzywke czy mi sie wydaje tylko ?? :P
Dzięki Nawet tżecior zauważył, że jaśniejsze i po prostu inne

Grzywkę sobie strzeliłam, bo już miałam dość przednich pasm, były jak po rozjaśniaczu. Chyba zostanę przy niej dłużej, mimo że zabiera dużo z kucyka. Bardzo dobrze się czuję z grzywką, tak nastoletnio
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja nie mogę... słyszałyście o tej żyrafie w Kopenhadze? zabili ją, bo i tak mieli za dużo żyraf, a poza tym ten samiec nie nadawał się do rozrodu... no ja pi******
Masakra

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny chce mi sie coś pokombinować z włosami na wiosne - powiedz mi jakimi farbami mogłabym uzyskać coś w podobie takich odcieni jak poniżej ?? to jest karmelkowy blond tak ?
Sliczne, uwielbiam takie klimaty Z takimi jest ten plus, że jak się już je zrobi, to nie trzeba tak odświeżać jak srebrnych, popielaty blondów

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myslicie co by wyszło z 11,34? haha
Wiewiórka po wakacjach
A tak serio to nie wiem, wydawalo mi się, że takich cieplych superblondow używa się raczej do mieszanek

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-02-10 o 20:17
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:15   #2290
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiewiórka po wakacjach
A tak serio to nie wiem, wydawalo mi się, że takie cieple superblondy używa się raczej do mieszanek
haha o tym nie pomyslalam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:34   #2291
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

http://www.choies.com/product/sochi-...shirt-in-black czytajcie nazwę bluzki

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Blond Cię bardzo korci, prawda? Ja by podążała za marzeniami Jak się uzbroisz w dobre farby i coś do odświeżania koloru, to spokojnie będziesz miała wymarzony blond. Polecam jak najbardziej Kolestony, skoro superblondy są takie delikatne, to zwykle serie muszą być jeszcze lepsze Ciut lepsze od Alfy, przynajmniej w moim odczuciu.

Mocno myślę nad dokupieniem tego mixtonu z Kolestonu 0/81, czyli perłowo-popielatego KLIK

Guacamole bardzo polecała dodawać kapkę do mieszanek. Podobno zmieszany z 0/11 daje chłód, ktoremu się podda najgorszy rudzielec
Żebyś wiedziała Tyle razy już się poddałam, że narazie nie chcę ryzykować, popielaty brąz mnie zadowoli, ale żeby nie było nudno chciałabym albo ombrasa walnąć za jakiś czas albo pasemka u fryz bo nigdy nie miałam Rozważałam też opcję żeby pasemkami u fryz dojść do blondu ale cholera wie co by mi wyszło :P
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-02-10 o 20:35
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 21:43   #2292
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wyszło bardzo jasno, dosyć chłodno, raczej tak neutralnie, pod słońce odrost połyskuje trochę na żółto, taka dziecięca platyna (?). Stawiam, że po kilku myciach żółtego będzie więcej, zobaczymy... Alfa 11.11 przy 12/89 była baaaardzo chłodna, wręcz nienaturalnie. Koleston 12/89 to taki naturalny chłód, bardzo subtelny

Zmalaksowałam farbę mniej wiecej do wysokości ucha, dolne partie i tak mam ciemniejsze, a do tego bardziej zniszczone. Nie lubią malaksu,odświeżyłam je moją płukanką.

Partia po malaksie jest chłodna, srebrzysta, bardzo ładna Nie widzę chamskiej szarości czy niebieskiego. Optycznie włosy się bardzo rozjaśniły, wyglądają naprawdę białawo Niestety, jak barwniki się wymyją, to znowu ściemnieją moje włosy, ale taki już chyba mój los

Wklejam fotki po Kolestonie 12/89 + oxy 12%

1. odrost 6-7mm, dawno nie tonowałam, więc włosy się ocieliły i przyciemniły
2-5 efekt w różnym oświetleniu, w łazience z oknami od północy, kolor jest rzeczywiście chłodny
6.całość, wydać moje ciemniejsze i chlodniejsze doły, czekają cierpliwie na nożyczki

Fotki bez flesza. Po Kolestonie włosy blyszczą jak po odzywce, fanki tej farby potwierdzą Jest przecudowna, nijak ma się do drogeryjnej Welli czy Garniera jeżeli chodzi o jakość koloru, kondycję, blask. Włosy po zmyciu farby są jak po umyciu szamponem intensywnie regenerującym, zero tępoty , szorstkości.
o .. pieknie jest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane, wpadam na chwile sie przywitac, nawet nie mam kiedy Was poczytac
Od prawie dwoch tygodni jestesmy juz u siebie w Gd, jest super czuje sie mama na 100% dogadujemy sie z Toska ale od piatku cos w nią wstąpiło i jest taka marudna ze jestem wykonczona bo stety-niestety ciagle na mnie wisi... Jak sie drze to tylko u mnie na rekach sie uspokaja. W piatek wystarczylo ze odwrocilam sie do niej plecami i juz byl krzyk
Jakas ogolnie jest pobudzona, wystraszona, nie wiem co jej jest w dzien slabo spi, jak juz nie moge wytrzymac ta ja ubieram, pakuje do wozka i wystawiam na balkon albo na werande i od razu zasypia.

Do tego cos slabo je. Wczoraj skonczyla dwa miesiace i nie wiem, moze juz nie potrzebuje tyle wsuwac ale kurde zeby nie jesc np 7-8 godzin w ciagu dnia? w nocy to dobrze i tak powinno byc ale ze w dzien? co jej moze byc? Na wadze poki co nie traci bo ja wazymy.
Moze to przez zelazo ktore dostaje? A moze skok rozwojowy? Umre kiedys na zawal przez nia, az paznokcie obgryzlam fuuuj z nerwow

A ogolnie to nie mam co pisac bo nie mam czasu na inne sprawy... Jak chce miec chwile dla siebie to TZ bierze Toske w wozek i na spacer na dwie godziny no ale ile tego... Codziennie niestety tego nie robi bo tez nie ma czasu. W weekend przyjezdzaja moi Rodzice to troche sie zajma marudą bo mnie wykonczy chyba


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kituś może zmiana miejsca
ale co do jedzenia to za długie przerwy coś nie tak mi się wydaje
a jak z kupkami ? nic się nie zmieniło? ( konsystencja ,kolor , zapach?)
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myslicie co by wyszło z 11,34? haha
rudzielec
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
o szybko się postarali o ostatni hit

zamówiłam farbki i juz do mnie idą oczywiście ta sama -alta 12.11

z koloru jestem nadal zadowolona nic nieżółknie , nierudzieje jest idealnie oczywiście już nie tak chłodno, ale nadal ładnie odrost póki co mały ok 5mm

ac o do odżywki timotei to też jestem zadowolona mam po niej fajne miękkie i gładkie końce
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:26   #2293
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ja zamówiłam 12/89

Kylie coś 4U

1610038_704100792954955_576226871_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:26   #2294
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc dziewczyny.

Wpadlam tylko powiedziec,ze jakis czas nas nie bedzie, tulam sie z mloda od szpitala do szpitala, diagnozuja jej nerki, bo mamy problem, ale nie chce o tym teraz..
Trzymajcie za nas kciuki,bo czeka nas najprawdopodobniej centrum zdrowia dziecka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 23:01   #2295
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



o .. pieknie jest

kituś może zmiana miejsca
ale co do jedzenia to za długie przerwy coś nie tak mi się wydaje
a jak z kupkami ? nic się nie zmieniło? ( konsystencja ,kolor , zapach?)

rudzielec

o szybko się postarali o ostatni hit

zamówiłam farbki i juz do mnie idą oczywiście ta sama -alta 12.11

z koloru jestem nadal zadowolona nic nieżółknie , nierudzieje jest idealnie oczywiście już nie tak chłodno, ale nadal ładnie odrost póki co mały ok 5mm

ac o do odżywki timotei to też jestem zadowolona mam po niej fajne miękkie i gładkie końce
Ciekawa ta Twoja farba, szkoda, że tak ciężko dostępna Zazwyczaj drogeryjne wersje profesjonalnych znacząco odstają jakością... Dałabyś kiedyś radę zrobić fotkę składu? Jestem ciekawa jak się ma jej skład do Evolution

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Wpadlam tylko powiedziec,ze jakis czas nas nie bedzie, tulam sie z mloda od szpitala do szpitala, diagnozuja jej nerki, bo mamy problem, ale nie chce o tym teraz..
Trzymajcie za nas kciuki,bo czeka nas najprawdopodobniej centrum zdrowia dziecka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojej, strasznie mi przykro
Trzymam mocno kciuki za córeczkę i wierzę, że będzie dobrze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 06:36   #2296
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie coś 4U

Załącznik 5578901
Ja już mam wzór
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 07:06   #2297
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry


Renatka jeju, bardzo wam współczuję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.


kitka takie długie przerwy w jedzeniu, i to u tak małego dziecka, i to podczas dnia nie wydają mi się normalne


Kylie jakie wąsiska ma twój czarnuszek? Jak odprowadzam synka do zerówki, to po drodze mijamy takiego pięknego kota Duży, grubiutki, cały czarny, a wąsiska długie i białe. Są widoczne z daleka na tle czarnego pyszczka.


truskawkowa co tu dużo mówić, włosy masz piękne
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:00   #2298
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Nie moglam sie dzisiaj podniesc z lozka A do tego z trudem poszlam zrobic sobie sniadanie a teraz nawet jesc mi sie nie chce

Dowiedzialam sie wczoraj ze moj kuzyn ktory byl uczulony za dzieciaka na mleko krowie, jest teraz uczulony na wszelkiego rodzaju E w skladach produktow Jak mi go szkoda Przeciez to cholerstwo mozna znalezc w wielu produktach, a ten nie dosc ze na mleko to jeszcze na to

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to pierwsze co wstawilas fajne i u mnie najbardziej realne do zrobienia.... to drugie to juz gora za ciemna dla mnie i okropnie bym wygladala
Takie ombre jak to pierwsze też bym chciała Chodzi mi przede wszystkim o to żeby końce nie były rude, tylko bardziej jak karmelowy blond

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Wpadlam tylko powiedziec,ze jakis czas nas nie bedzie, tulam sie z mloda od szpitala do szpitala, diagnozuja jej nerki, bo mamy problem, ale nie chce o tym teraz..
Trzymajcie za nas kciuki,bo czeka nas najprawdopodobniej centrum zdrowia dziecka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O mamuniu Wspolczuje Trzymam kciuki zeby wszystko sie skonczylo dobrze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:08   #2299
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatka wspolczuje i trzymam kciuki oczywiscie

Dziewczyny wiem ze to nie jest normalne, Tosia dostaje zelazo i po nim miewa zaparcia a jak nie moze zrobic kupki to i pobudzona jest i apetytu brak. W koncu rano kupe strzelila i zaczela wsuwac tak szybko ze wszysko mi teraz zwrocila ale musimy sie meczyc i to przetrwac chocby miala troszke schudna bo zelazo dostawac musi... Niestety wynikow najlepszych nie niala i jesli sie nie bedzie poprawialo to bdzie musiala miec przetoczoną krew


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 09:13   #2300
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale jestem niekulturalna Zapomniałam przywitać nowe blondasy

AnnaMK i magda1302 witajcie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:36   #2301
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam się i ja

Ale mi sie nie chce dzisiaj do pracy iść.... dzisiaj na 12stą a ja jeszcze w piżamce siedze.....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:43   #2302
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Renatka wspolczuje i trzymam kciuki oczywiscie

Dziewczyny wiem ze to nie jest normalne, Tosia dostaje zelazo i po nim miewa zaparcia a jak nie moze zrobic kupki to i pobudzona jest i apetytu brak. W koncu rano kupe strzelila i zaczela wsuwac tak szybko ze wszysko mi teraz zwrocila ale musimy sie meczyc i to przetrwac chocby miala troszke schudna bo zelazo dostawac musi... Niestety wynikow najlepszych nie niala i jesli sie nie bedzie poprawialo to bdzie musiala miec przetoczoną krew


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Widzę że Wy też macie przeboje Trzymam za Was kciuki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:45   #2303
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość

Kylie jakie wąsiska ma twój czarnuszek? Jak odprowadzam synka do zerówki, to po drodze mijamy takiego pięknego kota Duży, grubiutki, cały czarny, a wąsiska długie i białe. Są widoczne z daleka na tle czarnego pyszczka.
Mój jest czarnuchem po całościTylko stringi ma białe pod brzuszkiem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:48   #2304
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Ale mi sie nie chce dzisiaj do pracy iść.... dzisiaj na 12stą a ja jeszcze w piżamce siedze.....
Dzisiaj chyba taki dzień, mój tż rano z łóżka nie umiał wstać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:06   #2305
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Wpadlam tylko powiedziec,ze jakis czas nas nie bedzie, tulam sie z mloda od szpitala do szpitala, diagnozuja jej nerki, bo mamy problem, ale nie chce o tym teraz..
Trzymajcie za nas kciuki,bo czeka nas najprawdopodobniej centrum zdrowia dziecka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej oby dobrze się skończyło
dużo zdrówka
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ciekawa ta Twoja farba, szkoda, że tak ciężko dostępna Zazwyczaj drogeryjne wersje profesjonalnych znacząco odstają jakością... Dałabyś kiedyś radę zrobić fotkę składu? Jestem ciekawa jak się ma jej skład do Evolution

Ojej, strasznie mi przykro
Trzymam mocno kciuki za córeczkę i wierzę, że będzie dobrze
miałam okazje używać i tej i tej i są porównywalne jedynie zapach jest różnicą
mam link do bloga gdzie jest skład 12.00 możesz sprawdzić http://dobredlaurody.blogspot.com/20...bowanie-z.html
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Renatka wspolczuje i trzymam kciuki oczywiscie

Dziewczyny wiem ze to nie jest normalne, Tosia dostaje zelazo i po nim miewa zaparcia a jak nie moze zrobic kupki to i pobudzona jest i apetytu brak. W koncu rano kupe strzelila i zaczela wsuwac tak szybko ze wszysko mi teraz zwrocila ale musimy sie meczyc i to przetrwac chocby miala troszke schudna bo zelazo dostawac musi... Niestety wynikow najlepszych nie niala i jesli sie nie bedzie poprawialo to bdzie musiala miec przetoczoną krew


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
może to chwilowe i przejdzie , jednak trzeba uważać dużo zdrówka dla małej i Ciebie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:17   #2306
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale jestem niekulturalna Zapomniałam przywitać nowe blondasy

AnnaMK i magda1302 witajcie
Jam stara blondyna, udzielałam się w tym wątku dawno temu ale się farbnęłam na brąz i myślałam, że mam zakaz wstępu Witaj

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witam się i ja



Ale mi sie nie chce dzisiaj do pracy iść.... dzisiaj na 12stą a ja jeszcze w piżamce siedze.....
brrrr popołudniówki Cały ubiegły rok prowadziłam zajęcia w ramach wczesnego wspomagania, chodziłam do pracy na 16.30 a kończyłam o 19.00. Mój dzień wyglądał tak: rano na 8.00 do pracy o 14-stej szybko do domu jakiś obiad upichcić i ani się obejrzałam już pędziłam na zajęcia popołudniowe Nigdy więcej.


Renatko wiem co przeżywasz, moja córka wyszła w piątek ze szpitala, wykryto u niej Cytomegalię Wirus zaatakował śledzionę, wątrobę, córka ma powiększone węzły chłonne pod pachami, na szyi w pachwinach. Najgorsze jest to, że na to nie ma lekarstwa, przy jej AZS i alergii to dodatkowe silne obciążenie organizmu. Dużo zdrowia dla córeczki!
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-02-11 o 10:30 Powód: dopisek
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:28   #2307
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

AnnaMK
A jak sprawy z kicią
Juz nawet z Tż-tem rozmawiałam o tym kotku,ale razem w koncu stwierdziliśmy,że nasza kawalerka to za małe mieszkanko dla Kici
Ehhhhh...duzo zdrowia dla córeczki,bo to dodatkowe nerwy i stres

Kiteczko mi sie wydaje,że ten brak apetytu to przez żelazo,ja jak dawno temu brałam na anemie to i brak apetytu i zaparcia i wszystko,niestety.
Jak skończyłam kuracje to powoli wszystko wróciło do normy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:00   #2308
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Koteczka w Niedzielę trafiła do naszej znajomej kociary parę ulic dalej. Jest w towarzystwie dwóch labradorek i dwóch Maine Coonów. Bardzo dobrze się zaaklimatyzowała, byliśmy ją wczoraj odwiedzić. Akira wychowała się z psami, więc jesteśmy mega szczęśliwi, że nadal może się cieszyć ich towarzystwem. Możemy wpadać kiedy chcemy, więc wczoraj z tego skorzystaliśmy. Okazało się że Akirka ma już swoje ulubione miejsce na parapecie w kuchni, wyjadła trochę chrupek psom i nauczyła się pić z poidełka ( taki wodospadzik dla kotów ). Przyznam się szczerze, że z jednej strony cieszę się, że koteczka tak szybko się zaaklimatyzowała ( dwa dni ! ) a z drugiej strony mi przykro...bo nawet do nas nie podeszła, ocierała się o nogi nowej właścicielki. Pewnie się na nas obraziła i w sumie miała rację. Koleżanka obiecała porobić fotki, wstawię je jak tylko dotrą.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:27   #2309
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Koteczka w Niedzielę trafiła do naszej znajomej kociary parę ulic dalej. Jest w towarzystwie dwóch labradorek i dwóch Maine Coonów. Bardzo dobrze się zaaklimatyzowała, byliśmy ją wczoraj odwiedzić. Akira wychowała się z psami, więc jesteśmy mega szczęśliwi, że nadal może się cieszyć ich towarzystwem. Możemy wpadać kiedy chcemy, więc wczoraj z tego skorzystaliśmy. Okazało się że Akirka ma już swoje ulubione miejsce na parapecie w kuchni, wyjadła trochę chrupek psom i nauczyła się pić z poidełka ( taki wodospadzik dla kotów ). Przyznam się szczerze, że z jednej strony cieszę się, że koteczka tak szybko się zaaklimatyzowała ( dwa dni ! ) a z drugiej strony mi przykro...bo nawet do nas nie podeszła, ocierała się o nogi nowej właścicielki. Pewnie się na nas obraziła i w sumie miała rację. Koleżanka obiecała porobić fotki, wstawię je jak tylko dotrą.
fajnie, że jest niedaleko i możecie ją odwiedzać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:41   #2310
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam nadzieję, że nie staniemy się upierdliwymi gośćmi, muszę się powstrzymywać, by codziennie nie dzwonić z głupimi pytaniami.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.