Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 13:19   #2281
martam1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam, tyle tutaj sie naczytałam wspaniałości na temat Pana Adama z GAWW..własnie jestem na etapie poszukiwań dobrego fryzjera (czas najwyższy), wieć czy mógłby ktoś podesłać mi namiary do niego? Chodziłam do tej pory do Pana Grzegorza Supersona na Mielżyńskiego, ale ostatnio nie mogę się tam dodzwonić. znalazłam informację że przeniósł salon na Sołtysią, ale niestety nigdzie nie mogę znależć numeru telefonu do nowego zakładu. Może ktoś posiada?Byłabym bardzo wdzięczna.
martam1403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:05   #2282
gabula28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam! Również proszę o namiary tj. tel. i adres do GAWW-a do p. Adama. Nigdzie nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję.
gabula28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:24   #2283
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

http://www.waldemarwagner.pl/
Na stronce są podane namiary,wystarczy wpisać w wyszukiwarke
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:04   #2284
Agat123
Raczkowanie
 
Avatar Agat123
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 404
GG do Agat123
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny może wy mi pomożecie chciałabym się umówić do fryzjera który nie dawno został otwarty - niestety zgubiłam wizytówkę. Mieści się na ul. Kochanowskiego na przeciwko Policji - może ma ktoś nr telefonu.
Agat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:46   #2285
Monalisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja mam pytanie w sprawie p.Krzysztofa z VC. Nadal tam ktoś z Was chodzi? I czy nadal jest tak super?
Monalisaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 20:19   #2286
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

z tego co slyszalam, to gdzies sie przeniosl

ale nie wiem gdzie i nr nie mam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 22:50   #2287
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: Fryzjer Poznan

Hehe...
nom w rzeczach takich nie chodzę markowych, bo nie na studencką kieszeń
nie wiem teraz sama, troszkę się "napaliłam" a zalezy mi żeby jakoś niedługo zmienić fryzurkę i dość radykalnie

A ile kosztowała Ciebie wizyta w life jezeli można zapytać? Co Tobie z włosami zrobili ??To jakaś śmierdząca sprawa...

Jeśli nie life to w takim razie gdzie łaaaa ratunku
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 07:26   #2288
Agat123
Raczkowanie
 
Avatar Agat123
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 404
GG do Agat123
Dot.: Fryzjer Poznan

Już sobie poradziłam a nawet skorzystałam z usług. I z pewnością mogę polecić salon fryzjerski na ul. Kochanowskiego 17A mam krótkie włosy i bardzo cienkie a cena też nie zwala z nóg. Z obcięcie i modelowanie zapłaciłam 48 zł i to nie była promocja studencka bo już od dawna mnie nie obowiązuje
Agat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:56   #2289
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Fryzjer Poznan

Może was zaskoczę, ale jestem bardzo zadowolona z usług salonu fryzjerskiego Laurent w Kupcu Poznańskim. Kiedyś chodziłam tam do Marioli, ale odeszła i prawdopodobnie założyła swój własny zakład. Dziś wyszłam super zadowolona po ścięciu moich włosków przez Mateusza . Bardzo delikatny, staranny i dokładny. Za ścięcie i maskę regenerującą zapłaciłam 69zł i jestem w pełni usatysfakcjonowana
dianad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:05   #2290
fallenangelx
Raczkowanie
 
Avatar fallenangelx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja gorąco polecam wszystkie salony trendy w poznaniu. nie jest drogo, Panie sa przemile i scinaja dokladnie tak jak sobie tego zyczycie. Zaczelam tam chodzic od roku i to pierwszy fryzjer odk otrego wychodze zawsze z usmiechem
fallenangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:42   #2291
Maritkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

O rany...Nie pisałam całyy rok
W sumie dopiero w te wakacje zdecydowałam się zaszalec u Poznańskich fryzjerów i pomyślałam sobie, że podzielę się wrażeniami

W czerwcu byłam w Tupecie, nie wiedziałam kogo wybrac, więc na chybił trafił poszłam do Saszy swoją drogą sympatyczny... Chyba widział, że jestem trochę spięta, bo bardzo się starał żebym się troszkę rozluźniła... Żartował, zagadywał itp.
Wystrój salonu baaardzo mi się podobał.
Fryzurka za to podobała mi się tylko na początku, ale chyba tylko dlatego, że była zupełnie inna od tych które nosiłam dotychczas. Do tej pory fryzjerki robiły mi tapir na głowie... lakiery, pianki, woski, pazurki i te sprawy (mam krótkie włosy). Sasza za to zostawił mi je trochę dłuższe niż sie spodziewałam, z ukośnym tyłem i zupełnie płasko uczesane (musiałam kupic prostownicę). Fryzura podobała się kilku koleżankom, za to nikomu z rodziny, wszyscy mówili, że wyglądam fatalnie...

A teraz czuję się zobowiązana do obrony Piotra z Pacykarni
Udałam sie do niego pod koniec lipca i września i za każdym razem wyszłam zadowolona, jego fryzurki wyglądały bardzo dobrze nawet po muciu, musiałam tylko wyprostowac końcówki bo włoski mam troszkę niesforne fryzurka wygląda ładnie, naturalnie i lekko, z odrobiną nieładu, czyli tak jak lubię

U Piotra była też moja siostra - ma falowane włosy do ramion i nie wiem jak on to zrobił, ale włosy które puszyły się do tej pory strasznie nie zachowując konkretnego kształtu, po ścięciu mocniej się poskręcały i formują ładną fryzurkę

No i jeszcze jedno - końcówki się nie rozdwajają

Moim zdaniem on jest prawdziwym profesjonalistą bo ścinanie na sucho nie każdemu dobrze wychodzi... Fakt faktem, że ja należę do typu klientek, które poddają się inwencji twórczej fryzjera, więc nie mogę narzekac, ze coś jest nie tak jak chciałam. Powiedziałam tylko, że chcę krótko z tyłu i nie chcę prostej grzywki i faktycznie tył rewelacyjny a grzywka świetnie pocieniowana i ścięta po skosie

Wybaczcie, ze tak sie rozpisałam...

Za miesiac może wypróbuję Adama skoro tak go zachwalacie
...Jeśli będzie mnie stac
Maritkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 09:39   #2292
Kahula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny!
Podajcie mi proszę na prywatnego maila nowe namiary na Krzysztofa z VC.
Będę zobowiązana...

Katarzyna.bogucka@onet.eu

Z góry dzięki!!
K.
Kahula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 07:03   #2293
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Monalisaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie w sprawie p.Krzysztofa z VC. Nadal tam ktoś z Was chodzi? I czy nadal jest tak super?
hej
ja nadal do niego chodze
chodze w sumie od 1,5 roku i zawsze jestem zachwycona
nie dosc, ze to taki prawdziwy artysta z wizja, to jest przemily. w dodatku teraz jak zna moje wlosy to wie dokladnie co moze z nimi zrobic, a na czego moje klaki nie zniosa )
bylam wczoraj i jak zawsze spisal sie na medal [ale i tak zawsze umieram ze smiechu jak cieniuje wlosy swoja ulubiona zabawka czyli pazurkami ]

namiary na niego:
Plac Wolnosci 5/3 [to w tej bramie, gdzie jest restauracja delicja, czy jakos tak; na 1 pietrze]; tel: 607351450.
pozdrawiam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:12   #2294
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej.
Tydzień temu poszłam do fryzjera na chybił trafił.Padło na Laurent 'a w Starym Browarze.
Wypadł mi akuirat fryzjer-facet.Nie wiem jak ma na imię(niski ,trochę grubawy, bardzo odstające uszy).
Myjąc mi włosy trohę szarpał.Usiadłam na fotelu.Wokół mnei na ziemi pełno róznych włosów a co gorsza mnóstwo włosów(nie moich!) na fartuchu..obrzydliwe.
Facet ciągnął mnie za włosy, ciął nie zupełnie tak jak prosiłam.Kiedy suszył mi na koncu włosy nawet na mnei nie patrzył.Zapłaciłąm 38 zł, nie dużo,wiem. Ale i tak nigdy tam nie pójdę...
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 12:53   #2295
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hej
ja nadal do niego chodze
chodze w sumie od 1,5 roku i zawsze jestem zachwycona
nie dosc, ze to taki prawdziwy artysta z wizja, to jest przemily. w dodatku teraz jak zna moje wlosy to wie dokladnie co moze z nimi zrobic, a na czego moje klaki nie zniosa )
bylam wczoraj i jak zawsze spisal sie na medal [ale i tak zawsze umieram ze smiechu jak cieniuje wlosy swoja ulubiona zabawka czyli pazurkami ]

namiary na niego:
Plac Wolnosci 5/3 [to w tej bramie, gdzie jest restauracja delicja, czy jakos tak; na 1 pietrze]; tel: 607351450.
pozdrawiam
A jakie są u niego ceny? Zaścięcie na przykład? Pytam z ciekawości - będę w Poznaniu niedługo, więc może bym się wybrała
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:16   #2296
Blebloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do Blebloszek
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny
jestem ciekawa czy któraś z Was była kiedyś ścianana przez Sebastiana z GAWW. Chcialam zapisac sie do innego fryzjera ale nie miał juz innych terminów... pozdrawiam ;*
Blebloszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:30   #2297
Ain Ben Tili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

z czy ktoś wie gdzie znajdę panią beatę kąkolewską? kiedyś pracowała w galerii da vinci, ale nie wiem czy nadal tam jest
Ain Ben Tili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 17:50   #2298
mooniaaa2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Metamorfoza - POZNAŃ

......

Edytowane przez mooniaaa2109
Czas edycji: 2009-01-01 o 23:23
mooniaaa2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:17   #2299
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Blebloszek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
jestem ciekawa czy któraś z Was była kiedyś ścianana przez Sebastiana z GAWW. Chcialam zapisac sie do innego fryzjera ale nie miał juz innych terminów... pozdrawiam ;*

nie bylam przez niego scinana ale siedzac sobie ostatnio "na farbie" widzialam nareszcie efekty koncowe pracy innych fryzjerow -miedzy innymi jego- i bylo bardzo ok. fryzurka pasowala do twarzy i do cieniutkich wlosow wlascicielki.
co do Adama to nie wiem czy starczyloby mi cierpliwosci zeby zapisac sie do niego - bawi sie tymi wlosami godzinami- tu zetnie kawalek, popatrzy tam troszke- znowu popatrzy, znowu pobawi sie kosmykami...ja rozumiem ze sie stara ale ja bym chyba nie wytrzymala. tak nawiasem mowiac widac po nim ze doskonale zdaje sobie sprawe jakie wrazenie robi na klientkach - ale w sumie mi to rybka- po pierwsze bo do niego nie chodze a po drugie ze liczy sie efekt jego pracy -a z tego co widzialam na wlasne oczy i co pisaly dziewczyny jest on naprawde godny
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 09:25   #2300
Blebloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do Blebloszek
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewuszki a wiecie cos może o tej Galerii Da Vinci, o której wspominała Ain Ben Till... wygrałam kupon i moge sie do nich wybrac...wiec glupio by bylo gdyby sie zmarnowal... buziaczki ;*
Blebloszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:47   #2301
Ain Ben Tili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Blebloszek Pokaż wiadomość
Dziewuszki a wiecie cos może o tej Galerii Da Vinci, o której wspominała Ain Ben Till... wygrałam kupon i moge sie do nich wybrac...wiec glupio by bylo gdyby sie zmarnowal... buziaczki ;*

byłam w tym roku na targach ślubnych i kilka modelek miało naprawdę super upięcia, pytałam kto je czesał galeria da vinci nie byłam tam, ale słyszałam dobre opinie. szczególnie o pani beacie, sama chciałabym się do niej wybrać, ale nie wiem gdzie teraz "urzęduje" pozdrawiam
Ain Ben Tili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:21   #2302
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A jakie są u niego ceny? Zaścięcie na przykład? Pytam z ciekawości - będę w Poznaniu niedługo, więc może bym się wybrała
ja za sciecie i modelowanie wlosow place 80 zl. ale mam dlugie wlosy. nie wiem jak jest z cena przy innych dlugosciach, ale zadzwon, zapytaj, na pewno Ci powiedza
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:37   #2303
Blebloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do Blebloszek
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Ain Ben Tili Pokaż wiadomość
z czy ktoś wie gdzie znajdę panią beatę kąkolewską? kiedyś pracowała w galerii da vinci, ale nie wiem czy nadal tam jest

Dziki śliczne...no to chyba zystam wcześniej niz myslałam...a co do pani Beatki to dzwoniłam do galerii i niejaka pani Beata tak pracuje, więc być może to ta o której myslisz pozdrawiam ;*
Blebloszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:41   #2304
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam Dziewczyny
Właśnie wróciłam z salonu na Kochanowskiego i mogę polecić

Ścinała mnie Iza (blondynka w blond włosach do ramion), bardzo sympatyczna
co do fryzury nie powiedziałam jej za wiele, poza tym czego nie chcę i jak trudno wystylizowac moje włosy
Jej pomysł w 100% się sprawdził i wszystkim się podoba a co najważniejsze czuję sie dobrze i też mi się podoba

zapłaciłam ze zniżką studencką (10%) 43 zł
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 21:41   #2305
aniqa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
dobry fryzjer w poznaniu

bylam dzisiaj u fryzjera i chcialam rozjasnic wlosy (odrosty) jak
zawsze tyle ze tym razem u innego fryzjera i ..... Boze myslalam ze
wyjde z siebie bo nalozyla mi rozjasniacz na skore z woda 12 czy
tam 11 ( na czarne odrosty) i po paru minutach myslalam ze oszaleje
z bolu do tego odrosty sa zolte a tam gdzie juz bylo rozjasnione
MASAKRA normalnie zostaja w rekach .gdzie moge znalezc dobrego fryzjera ktory mi pomoze
aniqa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 08:58   #2306
maarit
Przyczajenie
 
Avatar maarit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
GG do maarit
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Blebloszek Pokaż wiadomość
Dziewuszki a wiecie cos może o tej Galerii Da Vinci, o której wspominała Ain Ben Till... wygrałam kupon i moge sie do nich wybrac...wiec glupio by bylo gdyby sie zmarnowal... buziaczki ;*
Chodziłam tam pare razy, ale teraz zamierzam zmienić salon na inny, bo nie byłam w pełni zadowolona Kosmetyki których używają są bardzo dobre i włoski wyglądają świetnie, jednak samo ścięcie - bez rewelacji. Grzywkę to nawet musiałam sama sobie poźniej poprawić bo ścięto mi nie tak jak chciałam, zresztą nawet się dobrze nie układała Co do upięć, no to akurat ich wielki plus. Układali mi włosy na studniówkę i naprawdę wyszło świetnie, wszyscy podziwiali:P

Więc jeszcze we własnym interesie: Zastanawiam się nad tą GAWW, bo tak zachwalacie. Mam trochę trudne włosy, bo kręcone i nie każde cięcie wygląda na nich ładnie - myślicie że oni im "sprostają"??
__________________
"With a warmth of your arms you saved me I'm killing loneliness with you..."
maarit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 10:20   #2307
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja kolejny raz byłam w king crossie u pani Moniki(ten salon blisko wejścia do reala-nie pamiętam kurde nazwy).
Byłam trzeci raz i znowu polecam Ścięła mnie tak jak chciałam i najważniejsze
nie wmawiała mi, że jak mam cienkie włosy to koniecznie muszę mieć wycieniowane
Powiedziałam, że chcę zapuszczać i obgadałyśmy plan działania
Pozdrawiam
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:27   #2308
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Fryzjer Poznan

helo!

Dziewczyny mam pytanie.
Czy ktoraś z poznanianek byla może w tych salonach ?
http://wella-konkurs.pl/salons.php?cityId=33

poszukuję salonu w Poznaniu, ktory stosuje farby wella koleston perfect.

bardzo bylabym wdzięczna za pomoc.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 09:41   #2309
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez maarit Pokaż wiadomość
Chodziłam tam pare razy, ale teraz zamierzam zmienić salon na inny, bo nie byłam w pełni zadowolona Kosmetyki których używają są bardzo dobre i włoski wyglądają świetnie, jednak samo ścięcie - bez rewelacji. Grzywkę to nawet musiałam sama sobie poźniej poprawić bo ścięto mi nie tak jak chciałam, zresztą nawet się dobrze nie układała Co do upięć, no to akurat ich wielki plus. Układali mi włosy na studniówkę i naprawdę wyszło świetnie, wszyscy podziwiali:P

Więc jeszcze we własnym interesie: Zastanawiam się nad tą GAWW, bo tak zachwalacie. Mam trochę trudne włosy, bo kręcone i nie każde cięcie wygląda na nich ładnie - myślicie że oni im "sprostają"??

Ja mam włosy falowane, które skręcają się bardziej jak tylko "wyczują" odrobinę wilgoci w powietrzu i w zasadzie noszę je wyprostowane prostownicą lub suszarką, ponieważ nikomu do tej pory nie udało się obciąć mnie tak żebym mogła je nosić takie jakie są z natury.
Natomiast odkąd obcinam się u Adama z GAWW nie mam już takich dylematów. Włosy ukłądają się bardzo przyzwoicie i wystarczy, że wyprostuję delikatnie grzywkę i mogę chodzić z moją poczochraną czupryną bez wstydu i zażenowania
Tak więc jeśli masz podobne włosy to polecam GAWW !!!
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:16   #2310
Poananianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Blebloszek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
jestem ciekawa czy któraś z Was była kiedyś ścianana przez Sebastiana z GAWW. Chcialam zapisac sie do innego fryzjera ale nie miał juz innych terminów... pozdrawiam ;*
hej Ja byłam u Sebastiana z GAWW i jestem super zadowolona. Zrobił mi farbe i świetnie podcioł włosy. Naprawde polecam .Nie dość że jest świetny w tym co robi to jeszcze jest miły i fajnie zbudowany
Poananianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.