Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 21:20   #2311
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Wrzucam ciuszki, które kupiłam. Żółty pajac [+ spodenki w takie same paski], body z konikiem kupiłam wczoraj, a różowe body i skarpeteczki wcześniej Okulary dostałam, ale dziewczątko nie będzie ich nosić, bo nie są bezpieczne dla dziecka. Tak tylko dodałam do ciuszków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA44840.jpg (101,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA44841.jpg (76,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA44842.jpg (73,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA44845.jpg (130,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:31   #2312
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny wiadomo, ze kazda z nas przezywa inaczej, ja akurat jestem strasznie nerwowa osoba, zaraz sie przejmuje...
agnieszka_pec25 no mamy przyjsc na nast. wizyte za 3 tyg zobaczyc jak te nerki sie maja, jesli beda powiekszone to trzeba isc na konsultacje do pediatry co wykonuje badania prenatalne i lekarza od nerek, nie wiem jak sie nazywa
co do jane to moj maz sie uparl jak osiol, nie chce slyszec o innych, tylko ze te jane maja mala gondole...

moria44 a moze te powiekszone nerki co mowi lekarz to to samo co te miedniczki nerkowe, bo mowil cos o siuskach, ktore dobrze nie splywaja i sie kumuluja, kurcze tyle lat, ale czlowiek ciagle sie uczy nowych slow

aha, to scenariusz podobny jak u nas. czyli jak sie to nie cofnie to konsultacja u specjalisty. tz umowil mnie od razu na czwartek zebysmy jeszcze razem zdarzyli to zalatwic jak jest na miejscu.

a co do gondoli, to wiadomo, za mala nie moze byc, zeby dziecko moglo swobodnie wypoczywac, ale ja wiem ze dluzej niz te 4-5mcy nie powoze. pierwszy syn jezdzil cale 3 mce tylko bo potem zachcialo mu sie podnoszenia i w gondolce byl ryk
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:33   #2313
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessino i Agnieszko - trzymam za Was kciuki. Wszystko będzie dobrze
Dziewczonka - jestem na diecie wątrobowej i bezglutenowej. Początkowo było ciężko, ale można się przyzwyczaić. Teraz już nie jest tak restrykcyjnie jak początkowo, ale muszę uważać.
Mary Poziomkowa - śliczne ciuszki.
Ja jeszcze nie porobiłam żadnych zakupów. Czekam na większe wyprzedaże w sklepach i wtedy pokupuję ciuszki.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:38   #2314
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Wrzucam ciuszki, które kupiłam. Żółty pajac [+ spodenki w takie same paski], body z konikiem kupiłam wczoraj, a różowe body i skarpeteczki wcześniej Okulary dostałam, ale dziewczątko nie będzie ich nosić, bo nie są bezpieczne dla dziecka. Tak tylko dodałam do ciuszków

sliczne! az mi glupio ze ja jeszcze w polu z ciuszkami.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Principessino i Agnieszko - trzymam za Was kciuki. Wszystko będzie dobrze
Dziewczonka - jestem na diecie wątrobowej i bezglutenowej. Początkowo było ciężko, ale można się przyzwyczaić. Teraz już nie jest tak restrykcyjnie jak początkowo, ale muszę uważać.
Mary Poziomkowa - śliczne ciuszki.
Ja jeszcze nie porobiłam żadnych zakupów. Czekam na większe wyprzedaże w sklepach i wtedy pokupuję ciuszki.
dzieki wielkie za te kciuki.
ide sie polozyc bo mam dosc wrazen na dzisiaj. dobranoc
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:45   #2315
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

no Dziewczynki ja etz ide spac, humor mam beznadziejny, az od tego przejmowania sie katar mi zaczal przechodzic...jutro wstaje o 6tej na pobranie krwi, musze nastawic ze 3 budziki dryn drynnnn
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:48   #2316
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzięki, Dziewczyny ja trochę pobuszowałam po allegro, powolutku kupuję, a w styczniu/lutym masa innych wydatków, bo czeka nas remont sypialni, kupno naszego łóżka [śpimy na materacu], małego łóżeczka, całego wyposażenia. Miałam nie kupować jeszcze, ale to silniejsze ode mnie Rozkładam zakupy na raty

Co do wózka, to też myślałam, żeby olać gondolę, ale nie znalazłam fajnego wózka niewielofunkcyjnego. Spacerówki dla starszych dzieci tak, ale dla noworodów nie..

My się chyba i tak zdecydujemy na Bolder Ecoline, tylko TŻ musi fachowym okiem na żywo ocenić, pomierzyć, zważyć, rozłożyć :P Fajnie, że fotelik jest w zestawie. Poza tym trochę podróżujemy z TŻ, nie chcemy z tego rezygnować w związku z Malutką, więc gondola się przyda na pewno
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:22   #2317
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Principessino i Agnieszko - trzymam za Was kciuki. Wszystko będzie dobrze
Dziewczonka - jestem na diecie wątrobowej i bezglutenowej. Początkowo było ciężko, ale można się przyzwyczaić. Teraz już nie jest tak restrykcyjnie jak początkowo, ale muszę uważać.
Mary Poziomkowa - śliczne ciuszki.
Ja jeszcze nie porobiłam żadnych zakupów. Czekam na większe wyprzedaże w sklepach i wtedy pokupuję ciuszki.
Też byłam przez ponad miesiąc na diecie wątrobowej, bo mam kamienie na woreczku, później sobie odpuściłam, bo cały czas byłam głodna, a jak patrzyłam na to jałowe jedzenie to mnie mdliło, ale teraz muszę powoli wrócic, bo znowu mnie pobolewa po prawej stronie. A ty dlaczego musisz sie katowac tymi dietkami?
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 05:24   #2318
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Agnieszko wlasnie sobie przypomnialam, ze u mojej chrzesnicy 5 lat temu lekarz tez wypatrzyl na USG biala plamke, tyle ze na mozgu. Rodzice tez byli spanikowani, ale wszystko dobrze sie skonczylo. Na nastepnym juz jej nie bylo, a Julka to zdrowe dziecko. Trzymam kciuki by w waszym przypadku tak sie stalo

Principessina mam nadzieje, ze u Was tez wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze lekarz nie panikuje! Ja wierze, ze Wasz bobas urodzi sie zdrowiutki

mary_poziomkowa boskie te fafetki

Tak poza tym to dzien dobry w nocy
Ja zaraz wychodze do pracy
Jak mozna wstawac w nocy, a reszta ci wmawia, ze ty na rano chodzisz do pracy?????????

__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 06:42   #2319
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień Dobry Śpiochy no poza Paulizią, która od godziny jest w pracy

mary poziomkowa ciuszki super
Co do remontu, to my też się bierzemy po nowym roku. Pokoik dla dzidzi trzeba odmalować ( czy Wy też tak brudzicie ściany? Mieszkamy tu 1,5 roku a już jest co odnawiać ), potrzebujemy też dodatkowej szafki do kuchni, musimy wkomponować biurko TŻ'ta gdzieś w salonie i pomyśleć nad rozmieszczeniem mebelków u Igi

Kasia5 Teraz już się podobno zaczynają wyprzedaże ale ja i tak wszystko na allegro kupuję więc nie śledzę. Chciałabym tylko "Słonia" odwiedzić i zobaczyć co tam mają.
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:29   #2320
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam mamuśki

Ja już też od 7 na nogach. Właśnie wróciłam z badań. O 13 będę miała wyniki, wierzę, że dobre
Wieczorem, po myciu, posmarowałam się oliwką bambino ( poza brzuszkiem i piersiami, bo te smaruję babydream ) i mniej się drapałam zarówno wieczorem, jak i rano.
Pora na śniadanko, bo Piotruś się domaga
Miłego dnia dziewczyny.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:36   #2321
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczynki,
W piątek jedziemy na USG 3D, już nie mogę się doczekać, z jednej strony się cieszę a z drugiej boje....
Zaczął w końcu rosnąć mi brzuch, i nie ma żartów, boli mnie po stronie operowanego kiedyś wyrostka. Boli strasznie, najprawdopodobniej mam tam zrosty pooperacyjne, czy któraś też tak ma?
Pytałam gina, mówił, że to możliwe i że nic nie powinno się stać, ale ból okropny. Miewałam już kiedyś takie bóle szczególnie w czasie owulacji, więc podejrzewam, że boli mnie jajnik, ale co zrobię jak to wynik zrostów. Muszę przecierpieć jakoś.
Czuję ruchy dzidzi, takie małe brykanie, fajne uczucie.
Siedzę w pracy i próbuję pracować, zamierzam pochodzić do pracy do końca lutego, gdyż pracuje w budżetówce i boję się, że 13stki nie dostanę jak wcześniej pójdę na zwolnienie. A bardzo potrzebuję kasy, gdyż jestem spłukana do zera.
Trzymajcie się ciepło, mnie zdrowie nie opuszcza i to jest powód do zadowolenia.
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 07:40   #2322
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witajcie

Agnieszka, Principessina wiem że łatwo mówić, iż macie się nie przejmować na zapas ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Nerwy mogą bardziej zaszkodzić dzidziusiom, niż to wszystko warte. Wasi lekarze na pewno wiedzą co robić i jesteście pod dobrą opieką Nie czytajcie też za dużo w necie, bo od tego można zwariować

Mąż mnie rano obudził jak wrócił z nocki, więc od siódmej nie śpię. Trzeba nadrobić w dzień

Mary cudne ciuszki

Dziewczonka, doczytałam że martwisz się małym brzuszkiem. Nie martw się, ja też mam mały a idzie mi 20 tydz. Mój brzuch widać tylko pod obcisłą bluzką a pod zwykłym swetrem jest tylko lekka wypukłość, więc jak ktoś nie wie to się nawet nie domyśli Na pewno inaczej jest w pierwszej ciąży a inaczej w drugiej, dużo zależy też od budowy ciała. Postaram się zrobić zdjęcie to sobie porównasz

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2010-12-29 o 07:49
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:49   #2323
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez magdeczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
W piątek jedziemy na USG 3D, już nie mogę się doczekać, z jednej strony się cieszę a z drugiej boje....(...)
magdeczka nie będę Ci pisała "nie bój się" bo pamiętam jak ja się czułam przed 3D Cieszyłam się, że zobaczę dzidzię ale nawiedzały mnie też ciemne myśli, nie pozwalały spać a na kibelku lądowałam chyba 4 razy dziennie
Wszystko odpuści po usg i będziesz miała piękna pamiątkę w postaci zdjęć i filmiku. Pochwal się koniecznie na forum dzidzią

Eweska zaczynamy dziś 23 tydzień Tak się cieszę! A gdy czytam takie opisy:

"Jeśli Twój maluszek przyszedłby teraz na świat, miałby szansę na przeżycie. Jego waga w tym tygodniu to ok. 450 gram a wzrost ok. 21 cm."

to jakoś mi się tak robi ciepło na sercu Nasze dzidzie wyglądają teraz jak miniaturki niemowląt, są proporcjonalne i nabierają coraz więcej tłuszczyku
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:16   #2324
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dzien dobry z rana
ale mialam kiepska noc,wlasciwie to obydwoje spac nie moglismy

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Dzięki, Dziewczyny ja trochę pobuszowałam po allegro, powolutku kupuję, a w styczniu/lutym masa innych wydatków, bo czeka nas remont sypialni, kupno naszego łóżka [śpimy na materacu], małego łóżeczka, całego wyposażenia. Miałam nie kupować jeszcze, ale to silniejsze ode mnie Rozkładam zakupy na raty

Co do wózka, to też myślałam, żeby olać gondolę, ale nie znalazłam fajnego wózka niewielofunkcyjnego. Spacerówki dla starszych dzieci tak, ale dla noworodów nie..

My się chyba i tak zdecydujemy na Bolder Ecoline, tylko TŻ musi fachowym okiem na żywo ocenić, pomierzyć, zważyć, rozłożyć :P Fajnie, że fotelik jest w zestawie. Poza tym trochę podróżujemy z TŻ, nie chcemy z tego rezygnować w związku z Malutką, więc gondola się przyda na pewno
mary, ja tez rozwazalam kupno wozka bez gondoli, tzn bez twardej gondoli, jak spacerowka sie rozklada na plasko i nie jest kubelkowa, zawsze mozna dokupic osobno takie gondole miekkie, wyprofilowane pod spodem na twardo, pasujace do kazdego wozka. na dole wrzuce fotke takiej gondoli o ktora mi chodzi

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Agnieszko wlasnie sobie przypomnialam, ze u mojej chrzesnicy 5 lat temu lekarz tez wypatrzyl na USG biala plamke, tyle ze na mozgu. Rodzice tez byli spanikowani, ale wszystko dobrze sie skonczylo. Na nastepnym juz jej nie bylo, a Julka to zdrowe dziecko. Trzymam kciuki by w waszym przypadku tak sie stalo

Principessina mam nadzieje, ze u Was tez wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze lekarz nie panikuje! Ja wierze, ze Wasz bobas urodzi sie zdrowiutki

mary_poziomkowa boskie te fafetki

Tak poza tym to dzien dobry w nocy
Ja zaraz wychodze do pracy
Jak mozna wstawac w nocy, a reszta ci wmawia, ze ty na rano chodzisz do pracy?????????

dzieki, no mam nadzieje ze u mojego bobaska tez to zniknie samo, ale stresu najadlam sie co nie miara.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Witajcie

Agnieszka, Principessina wiem że łatwo mówić, iż macie się nie przejmować na zapas ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Nerwy mogą bardziej zaszkodzić dzidziusiom, niż to wszystko warte. Wasi lekarze na pewno wiedzą co robić i jesteście pod dobrą opieką Nie czytajcie też za dużo w necie, bo od tego można zwariować

Mąż mnie rano obudził jak wrócił z nocki, więc od siódmej nie śpię. Trzeba nadrobić w dzień

Mary cudne ciuszki

Dziewczonka, doczytałam że martwisz się małym brzuszkiem. Nie martw się, ja też mam mały a idzie mi 20 tydz. Mój brzuch widać tylko pod obcisłą bluzką a pod zwykłym swetrem jest tylko lekka wypukłość, więc jak ktoś nie wie to się nawet nie domyśli Na pewno inaczej jest w pierwszej ciąży a inaczej w drugiej, dużo zależy też od budowy ciała. Postaram się zrobić zdjęcie to sobie porównasz
dzieki monia, masz racje nie ma co za duzo czytac i pewnie jakby podejrzewali bardzo zle rzeczy to by od razu kierowali do szpitala.
ja tez jestem zdania ze wielkosc brzucha nie swiadczy o wielkosci dziecka. moje 2 znajome mialy bardzo male brzuszki , a dzieciaczki pelnowymiarowe. ja bylam ogromna a moj maluch ledwo 1,9kg

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
magdeczka nie będę Ci pisała "nie bój się" bo pamiętam jak ja się czułam przed 3D Cieszyłam się, że zobaczę dzidzię ale nawiedzały mnie też ciemne myśli, nie pozwalały spać a na kibelku lądowałam chyba 4 razy dziennie
Wszystko odpuści po usg i będziesz miała piękna pamiątkę w postaci zdjęć i filmiku. Pochwal się koniecznie na forum dzidzią

Eweska zaczynamy dziś 23 tydzień Tak się cieszę! A gdy czytam takie opisy:

"Jeśli Twój maluszek przyszedłby teraz na świat, miałby szansę na przeżycie. Jego waga w tym tygodniu to ok. 450 gram a wzrost ok. 21 cm."

to jakoś mi się tak robi ciepło na sercu Nasze dzidzie wyglądają teraz jak miniaturki niemowląt, są proporcjonalne i nabierają coraz więcej tłuszczyku
to prawda, cudowna rzecz wiedziec ze zblizamy sie, a niektore z nas juz sa, w momencie kiedy dzieciaczki maja realne szanse po urodzeniu-chociaz lepiej zeby ciarpliwie czekaly w brzuszku. jak ja sie wczoraj ucieszylam jak lekarz powiedzial wage malucha ze jest ok, mam takie schizy po pierwszym dziecku, ktore juz w okolicach tego tygodnia bylo wagowo mniejsze niz powinno , ze teraz tak bardzo mnie cieszy odpowiednia waga malucha

zapomnialam wrzucic ta fotke gondoli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2293_1.jpg (10,1 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2010-12-29 o 08:18
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:24   #2325
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczyny

moria44...mimo wszystko...pliss...jeszcz e nie rodz

magdeczka to będziecie miec co w sylwestra przeżywać. Mi radość po 4D 3-4 dni trzymała. Tak co godzinkę zaglądałam na zdjęcia i machałam do niego

mary poziomkowa ciuchy rewela!
kurcze, jakos mnie jeszcze nie ciągnie do zakupów. Moze na wiosne, koło kwietnia...nie wiem czemu. Mam tez problem z miejscem na rzeczy dla małego. Nie mam zielonego pojęcia gdzie ja wstawię komodę z ubraniami...w kuchni tez bedzie trzeba cos wygospodarować na buteleczki...Czy moze mi ktos czarodziejską różdżką powiększyć pokoje!!??

principessinaPozytywne myślenie, pozytywne myślenie, pozytywne myślenie! Pamiętaj ze na wszystkie nieprawidłowości wcześnie wykryte da sie szybciej i lepiej zaradzić! Jesteśmy z tobą
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:31   #2326
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej kochane!
jakie ranne ptaszki no no!
ja pospalam do 8:30 i na palcach wstawilam pranie(TZ bedzie rozwieszal, obiecuje, ja nadal leze) i zjadlam 2 kawalki ciasta z kawka bezkofeinowa bo taka bylam glodna ze az dzidzia zaczela kopac z rana, pewnie jej burczenie w brzuchu przeszkadzalo W ogole tak brykala wczoraj, ze normalnie nie moglismy sie nadziwic, TZ dostal kilka kopniakow konkretnych a potem lezelismy i obserwowalismy jak brzuch sie rusza, strasznie aktywne wczoraj bylo to nasze dziecko

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Eweska zaczynamy dziś 23 tydzień Tak się cieszę! A gdy czytam
"Jeśli Twój maluszek przyszedłby teraz na świat, miałby szansę na przeżycie. Jego waga w tym tygodniu to ok. 450 gram a wzrost ok. 21 cm."

to jakoś mi się tak robi ciepło na sercu Nasze dzidzie wyglądają teraz jak miniaturki niemowląt, są proporcjonalne i nabierają coraz więcej tłuszczyku
to bardzo optymistyczne co piszesz i bardzo wazne, powiem ci, ze jak mialam te plamienia i zadzwonilam do szpitala i powiedzialam, ze jestesmy w 22 tygodniu to od razu inaczej do mnie podeszli, nagle mam prawo do nich przyjechac jakbym krwawila a nie na pogotowie, poczulam sie mniej osamotniona z ta ciaza tutaj. ale i tak jutro ide do prywatnego lekarza na USG na wszelki wypadek.
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

Ja już też od 7 na nogach. Właśnie wróciłam z badań. O 13 będę miała wyniki, wierzę, że dobre
Wieczorem, po myciu, posmarowałam się oliwką bambino ( poza brzuszkiem i piersiami, bo te smaruję babydream ) i mniej się drapałam zarówno wieczorem, jak i rano.
Pora na śniadanko, bo Piotruś się domaga
Miłego dnia dziewczyny.
z pewnoscia bedzie dobrze kochana, daj znac jak tam wyniki badan
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Co do remontu, to my też się bierzemy po nowym roku. Pokoik dla dzidzi trzeba odmalować ( czy Wy też tak brudzicie ściany? Mieszkamy tu 1,5 roku a już jest co odnawiać ), potrzebujemy też dodatkowej szafki do kuchni, musimy wkomponować biurko TŻ'ta gdzieś w salonie i pomyśleć nad rozmieszczeniem mebelków u Igi
.
My tez musimy odremontowac, co prawda w marcu malowalismy dwie sciany w malym pokoiku na szaro i dokupilismy szafe zamiast polek , bo po poronieniu potrzebowalam jakis zmian, wiec malowac chyba nie bedziemy, wiem, ze szary kolor to troche nie teges, ale szkoda mi ja przemalowywac, sama nie wiem noo no i wiadomo komodka dla dzidziusia, lozeczko itp
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Wrzucam ciuszki, które kupiłam. Żółty pajac [+ spodenki w takie same paski], body z konikiem kupiłam wczoraj, a różowe body i skarpeteczki wcześniej Okulary dostałam, ale dziewczątko nie będzie ich nosić, bo nie są bezpieczne dla dziecka. Tak tylko dodałam do ciuszków
skarpetusie sliczne a powiem ci okulary sa wcale nie glupie, tutaj szczegolnie zima jak jest bardzo nisko zlonce duzo maluszkow nosi okularki zeby im sie oczka nie zniszczyly
Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość


a teraz napisze co u mnie,
dziewczyny HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
czy ktoras z was miala do czynienia z czyms takim? juz pisze o co mi chodzi
dzisiaj mialam mozliwosc zrobienia usg 3d , bo nie wiedzialam czy poznam plec i wogole czy bede miec usg u mojego gina, wiec profilaktycznie umowilam sie na takie usg na super sprzecie. przed swietami poznalismy plec, no i w sumie ja jechac nie chcialam, ale moj TZ nalegal, bo jego przy tym usg co teraz bylam nie bylo, a bardzo chcial widziec.
no i pojechalismy, lekarz wymierzyl malucha, potwierdzil ze to chlopak, wymiary ok, wazy 340g, czyli ok jak na 20 tydz, ale powiedzial ze na serduszku jest zwapnienie!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1

az zamarlam. powiedzial ze to sie bierze ze stanu zapalnego w moim organizmie i pytal czy jestem chora. chora nie jestem, ale w ciazy bylam moze z 3 razy paskudnie przeziebiona. zalecil usg serduszka dziecka u kardiologa. jestem umowiona na czwartek, ale jestem przerazona. jak macie jakies doswiadczenia z takimi rzeczami, to bardzo prosze o jakies info bo ja jestem zielona i dobita
kochana po pierwsze poszlabym jeszcze do jednego lekarza, zeby potwierdzic diagnoze, po drugie jesli byloby to cos bardzo powaznego lekraz wyslalby was z pewnoscia na dodatkowe badania specjalistyczne, wszystko musicie przyjac ze spokojem, choc wiem, ze latwo sie tak mowi, trzymam za was kciuki
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Pauliziu, Anula, cudne rzeczy kupiłyście! Ja wczoraj jak w amoku chodziłam po sklepach! Działy dziecięce, to dla mnie nowość, ale cudowne uczucie wchodzić tam, kupować coś ślicznego i mieć świadomość, że to dla MOJEGO DZIECKA!


co do storczyków, to ja mam trzy, w tym jeden kwitnie i kwitnie, a na dodatek widzę nowe pączki, pozostałe śpią
no fantastycznie chodzi sie po sklepach co? tez mi sie to podoba, normalnie wariactwo i tez nie moge uwierzyc ze to dla mojej kruszynki
co do storczykow to u mnie jeden kwitnie a drugi od dwoch lat nic, nie schnie ale nie kwitnie, chyba go wyrzuce bo az zal patrzec
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki wlasnie wrocilismy z usg, niestety humor na dobre mnie opuscil...Pan Doktor zauwazyl jakies wodonercze u dzidziusia znaczy nerki sa powiekszone, no i dzidziulek jest tydzien do tylu z wymiarami, to akurat moze byc przyczyna pozniejszego zaplodnienia, ale trzeba obserwowac, za to jestem mega przejeta tymi nerkami, oczywiscie wpadlam do domu i zaraz zaczelam czytac to juz w ogole kaplica...ponoc u chlopczykow to czeste, slyszalyscie kiedys o czyms takim?
eh ciesze sie, ze zobaczylam naszego dzidziulka, ale nie tryskam humorem, leb tez mnie boli...
...
kochana bedzie dobrze,
znalazlam cos takiego
Być może takie poszerzenie jest skutkiem przeszkody w odpływie moczu, która w toku rozwoju dziecka ustąpiła - ponad 75% przypadków wodonercza wykrytego w okresie noworodków ustępuje samoistnie. Dlatego nie każde wodonercze wymaga leczenia i dlatego nowoczesna definicja wodonercza obejmuje tylko te przypadki, które są wynikiem przeszkody w odpływie moczu.

trzeba byc dobrej mysli
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Principessina nie czytaj nic w internecie (to nie jest dobry doradca), uspokój się i zrelaksuj - zdenerwowanie nie pomaga dzidziusiowi
Co to dzisiaj za dzień okropnych wiadomości?
zgadzam sie nie czytac zadnych bzdur w internecie, tylko nas na forum!
ja dzisiaj leze jeszcze troche bo wczoraj plamien nie bylo!!
dzisiaj jedziemy na obiad do znajomych na 17 sta ale mam nadzieje, ze tez bede tam tylko siedziala

caluje was mocno, u nas minus 10 stopni ale mega szaro buro i dalej jest wlasciwie ciemno..ehhh
buziaki
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:45   #2327
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Hej kochane!
jakie ranne ptaszki no no!
ja pospalam do 8:30 i na palcach wstawilam pranie(TZ bedzie rozwieszal, obiecuje, ja nadal leze) i zjadlam 2 kawalki ciasta z kawka bezkofeinowa bo taka bylam glodna ze az dzidzia zaczela kopac z rana, pewnie jej burczenie w brzuchu przeszkadzalo W ogole tak brykala wczoraj, ze normalnie nie moglismy sie nadziwic, TZ dostal kilka kopniakow konkretnych a potem lezelismy i obserwowalismy jak brzuch sie rusza, strasznie aktywne wczoraj bylo to nasze dziecko


to bardzo optymistyczne co piszesz i bardzo wazne, powiem ci, ze jak mialam te plamienia i zadzwonilam do szpitala i powiedzialam, ze jestesmy w 22 tygodniu to od razu inaczej do mnie podeszli, nagle mam prawo do nich przyjechac jakbym krwawila a nie na pogotowie, poczulam sie mniej osamotniona z ta ciaza tutaj. ale i tak jutro ide do prywatnego lekarza na USG na wszelki wypadek.

z pewnoscia bedzie dobrze kochana, daj znac jak tam wyniki badan

My tez musimy odremontowac, co prawda w marcu malowalismy dwie sciany w malym pokoiku na szaro i dokupilismy szafe zamiast polek , bo po poronieniu potrzebowalam jakis zmian, wiec malowac chyba nie bedziemy, wiem, ze szary kolor to troche nie teges, ale szkoda mi ja przemalowywac, sama nie wiem noo no i wiadomo komodka dla dzidziusia, lozeczko itp

skarpetusie sliczne a powiem ci okulary sa wcale nie glupie, tutaj szczegolnie zima jak jest bardzo nisko zlonce duzo maluszkow nosi okularki zeby im sie oczka nie zniszczyly

kochana po pierwsze poszlabym jeszcze do jednego lekarza, zeby potwierdzic diagnoze, po drugie jesli byloby to cos bardzo powaznego lekraz wyslalby was z pewnoscia na dodatkowe badania specjalistyczne, wszystko musicie przyjac ze spokojem, choc wiem, ze latwo sie tak mowi, trzymam za was kciuki
dzieki,
jutro jade do kardiologa-pediatry specjalizujacego sie w takich specjalnych usg serduszka plodu i zobaczymy co powie. tak sie wlasnie pocieszam ze jakby bylo cos mocno zle to pewnie bylaby inna reakcja lekarza.

a co do remontow to u nas od stycznia bedzie generalny. z jednej strony to wiem ze jest potrzebny i lepiej zrobic to teraz a nie jak bedzie malenstwo na swiecie, a z drugiej to jakos nie bardzo sobie to wyobrazam

dziewczyny musze sie zebrac i po malu szykowac. trzeba odebrac kolejna czesc materialow do remontu,ehhhh.
do pozniej

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2010-12-29 o 08:47
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:46   #2328
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien doberek, ja juz od 6stej na nogach, katar troche przeszedl, wiec poszlam na pobranie krwi, anulinka2009 u mnie wyniki za tydzien, a u Ciebie odrazu w tym samym dniu?
Zaraz ide po zakupy na obiadek, pozatym musze poprasowac, bo jutro wyjezdzamy na 5 dni ze znajomymi do spa, moj maz bedzie sie relaksowal, no bo ja przeciez w ciazy nie moge zadnych masazy...ale zwiedzimy tez troszke

anula_81 no wlasnie moj maz tez mowi, ze ja odrazu panike sieje i nie spie po nocach, ze te wodonercze u chlopczykow jest czeste i nie jest to zazwyczaj cos powaznego, no ale wiadomo martwie sie, bo chce tak jak kazda z nas zeby dzidziulek byl zdrowy...

ja jeszcze nie wpadlam w wir zakupowy, dopiero w styczniu/lutym, czekam na wyprzedaze

mary poziomkowa jakos w marcu tez chcemy odswiezyc mieszkanko, malowanie, no i zrobic nowa lazienke, barek w kuchni i wymienic drzwi, wprowadzalismy sie na szybko, w sensie ze nie odrazu moglismy wszystko porobic ze wzgledu na finanse i tak powolutku kompletowalismy mieszkanie...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:55   #2329
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
moria44...mimo wszystko...pliss...jeszcz e nie rodz
Zaciskam nogi co najmniej do 36t.

anula - my malujemy pokój na ten sam kolor, który jest teraz i też nie powiem żeby był jakiś typowo dzidziuśkowy ale pasuje nam do pozostałych ścian w mieszkaniu więc nie będziemy kombinować
A szary kolor świetnie komponuje się z różem i bielą więc jak na dziewczynkowy pokoik idealny
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 09:00   #2330
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Zazdroszczę Wam tych remontów, też bym tak chciała Niestety na razie nie mieszkamy na swoim i nie będę inwestować komuś w mieszkanie. Muszę się więc męczyć z tym co jest ehhh
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:02   #2331
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

MonikaK nie sie nie martw, tez mieszkalismy jakis czas w wynajetym mieszkaniu....

Kochane ile wyprawek kupujecie na 56, na 62 a ile na 68 cm? mysle, ze to szpitala to 62 cm co? najwyzej sie podwinie?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:06   #2332
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien doberek, ja juz od 6stej na nogach, katar troche przeszedl, wiec poszlam na pobranie krwi, anulinka2009 u mnie wyniki za tydzien, a u Ciebie odrazu w tym samym dniu?
U mnie tego samego dnia ( w tym jednym laboratorium ). Normalnie chodzę do innego, ale dzisiaj akurat nie chcę czekać, bo ja panikara jestem Na szczęście swędzi mnie mniej

Dziewczyny, nie przejmujcie się tym, co wczoraj usłyszałyście. Badania na tym etapie są min, po to, by wykrywać wcześniej i jak się da, to leczyć wszystko, to co niepokoi. Jesteście pod opieką dobrych lekarzy, a oni zrobią wszystko by Wasze maleństwa urodziły się zdrowe
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:20   #2333
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Zaciskam nogi co najmniej do 36t.

anula - my malujemy pokój na ten sam kolor, który jest teraz i też nie powiem żeby był jakiś typowo dzidziuśkowy ale pasuje nam do pozostałych ścian w mieszkaniu więc nie będziemy kombinować
A szary kolor świetnie komponuje się z różem i bielą więc jak na dziewczynkowy pokoik idealny
no to moze rzeczywiscie nie ma co siac paniki, szczegolnie ze nowomalowane, najwyzej nakleimy jakies malunki, albo sama pomalujekwiatki i misie na scianie bo juz znajomym nie raz malowalam
szafe mamy czarno biala i polki na scianie (tej szarej) biale, wiec mysle ze lozeczko rowniez bedzie biale, jakos chyba nie mam zaciecia do rozowych mebli, moz epozniej jak zosia bedzie wieksza i sama bedzie pewnie chciala rozowe, na szczescie nie mamy ogromnego pola do popisu bo pokoik jest bardzo malutki
Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
dzieki,
jutro jade do kardiologa-pediatry specjalizujacego sie w takich specjalnych usg serduszka plodu i zobaczymy co powie. tak sie wlasnie pocieszam ze jakby bylo cos mocno zle to pewnie bylaby inna reakcja lekarza.

dziewczyny musze sie zebrac i po malu szykowac. trzeba odebrac kolejna czesc materialow do remontu,ehhhh.
do pozniej
no wlasnie kochana, mam nadzieje, ze ten kardiolog was uspokoi, trzymam mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Zaraz ide po zakupy na obiadek, pozatym musze poprasowac, bo jutro wyjezdzamy na 5 dni ze znajomymi do spa, moj maz bedzie sie relaksowal, no bo ja przeciez w ciazy nie moge zadnych masazy...ale zwiedzimy tez troszke

anula_81 no wlasnie moj maz tez mowi, ze ja odrazu panike sieje i nie spie po nocach, ze te wodonercze u chlopczykow jest czeste i nie jest to zazwyczaj cos powaznego, no ale wiadomo martwie sie, bo chce tak jak kazda z nas zeby dzidziulek byl zdrowy...

...
noo bardzo dobrze ze jedziecie do SPA, wyjazd dobrze wam zrobi, w SPA z pewnoscia jest basen , wiec mozesz poplywac od razu poczujesz sie lepiej zobaczysz wszystko bedzie dobrze, musi byc
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych remontów, też bym tak chciała Niestety na razie nie mieszkamy na swoim i nie będę inwestować komuś w mieszkanie. Muszę się więc męczyć z tym co jest ehhh
nic sie nei martw, my tez pierwszy rok meiszkania razem w wynajmowanym bylismy a wczesniej 7 lat meiszkalam w wynajmowanych mieszkaniach z kolezankami, dacie rade, na kazdego przyjdzie czas, najwazniejsze ze macie dach nad glowa, dzidzi bedzie wszedzie dobrze, gdzie bedzie miala duuuzo milosci od rodzicow

a ja sobie dalej leze, moj tz sie smial bo Zosia ranow brzuszku dokazywala tez i juz oczywiscie zasial panike czy to nei dziwne ze tak duzo dokazuje, moze to cos niedobrego...ehh..zwatpil am w mego meza
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:22   #2334
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
MonikaK nie sie nie martw, tez mieszkalismy jakis czas w wynajetym mieszkaniu....

Kochane ile wyprawek kupujecie na 56, na 62 a ile na 68 cm? mysle, ze to szpitala to 62 cm co? najwyzej sie podwinie?

na 56 to mi sie wogóle wydaje za małe...chyba oleje ten rozmiar i od razu 62 bede kupowac. Jak lekarz później powie ze bobas jest duzy to trudno, sie poleci do sklepu i kupi wieksze. Słyszałam ze teraz sie w ogóle dzieci wieksze, tzn dłuższe rodza...co ta hemia w jedzeniu z nami robi...

Kochane, czy któras z was łykała rutninoscorbin? Mam przeziębienie, zjadam czonek, pije mleko z miodem ma 37 stp ( ale teraz mam cxały czas temp podwyższoną) i nie wiem czy pójście do lekarza nie będzie panika...proszę, poradzcie
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:23   #2335
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dobry
moria ja taka byłam przejęta tym zapisywaniem do Dudarewicza, że tylko mi powiedział o małym budynku chyba w jakimś podwórku. Powiedz mi, czy tam można wjechać? Jest jakiś parking?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:34   #2336
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość

Super, własny domek... też mi się marzy. A co to znaczy "w alpinach"?


Hehe, Aliczka, czytam mojemu TŻ'towi Twojego posta o wpływie bąków na storczyki no i myślałam, że się zacznie śmiać a ten do mnie z poważną miną " No tak, przecież to dwutlenek węgla" ....
Bo w archonie - biurze projektowym, wszystkie domy mają nazwe jakiś roślin, drzew i krzewów, np dom w kaliach, nektarynkach czy głogu. A alpinie to jakiś gatunek z rodziny imbirowatych

"No tak, przecież to dwutlenek węgla..." padłam! Ah Ci faceci!

Za mną znowu nieprzespana noc... Nie wiem o co chodzi ale za fiksa nie usne, wstałam przed 6 i zrobiłam małżowi grzanki hihi i kanapki do pracy, potem sie położyłam i chyba do 9 usnęłam.

Za tydzień USG.... Za tydzień USG.... Za tydzień USG ... Boje sie
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:34   #2337
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Co do ubranek ja chyba nie będę szaleć zbytnio z rozm. 56; coś tam się kupi ale większość będę brać na 62. Do takich wniosków doszłam po rozmowie z dzieciatymi koleżankami
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:36   #2338
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Dobry
moria ja taka byłam przejęta tym zapisywaniem do Dudarewicza, że tylko mi powiedział o małym budynku chyba w jakimś podwórku. Powiedz mi, czy tam można wjechać? Jest jakiś parking?
Amarcia czujesz ruchy??
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:36   #2339
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dorkabl no ja kupilam na 56 3 pajacyki i 3 body, ale juz nic wiecej nie kupuje, mam jeden komplecik na 62 i moze dokupie jakies body na 62 a tak to na 68 jak myslisz?
wiesz co ja bylam przedwczoraj taka zakatarzona, w zyciu tak nie bylam, najadlam sie czosnku, do dzis zione ogniem mleko z miodem, jeszcze tutaj robia parowki z sola, wiec wdychalam, jakby nie przeszlot o mozna wziac paracetamol, jeszcze mam troche kataru, ale moze sie obedzie bez lekow...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:45   #2340
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej dziewczynki, wlasnie wrocilam z laboratorium.
A wiec badanie na glukoze nie nalezy do najmilszych... pobrala mi krew z palca- zrobilo mi sie slabo, otworzyla okno i kazala sie polozyc... po chwili musialam wypic ta glukoze fuj jaka niedobra po ok.20min znowu mi sie slabo zrobilo i powtorka z rozrywki. Po 2h pobrala znowu krew, napilam sie herbaty zjadlam kanapke i przeszlo teraz ledwo zyje

wczoraj bylam u mojej koleznki, ktora ma polrocznego synka jest cudowny zakochalam sie usmiechniete i radosne dziecko, probowalo nawiazac ze mna i Tż kontakt. Widzialam jak Asia dawala mu butelke i potem jak usnal- jeszcze bardziej zaragnelam synka, poczulam niesamowita milosc do swojego dziecka. Widok Alanka usmiechajacego sie do mnie ciagle mi towarzyszy

Asia dala mi ciuszki, wanienke i mase poradnikow ubranka kolorowe wiec i na dziewczynke i na chlopca moga byc. moje malenstwo

ide was nadrabiac
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.