Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 10:28   #2311
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ja Wam mówię dziewczyny, że najlepiej to się zebrać i jakąś firmę założyć tylko funduszy brak
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:57   #2312
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cześć dziołchy
Ja dziś miałam koszmary.... już zaczynam się stresowac pierwszym dniem w pracy
Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Maggie może mieli swojego . wg mnie na pewno swój się trafił. Bez przesady, ale programów można szybko się nauczyć. Nie uważam, aby rejestratorka musiała znać bardzo skomplikowane programy itp. Co innego gdyby szukali księgowej z doświadczeniem, ale nie do rejestracji osób. Też chodzę teraz leczyć zęby do przychodni, gdzie lekarze zarówno państwowo i prywatnie przyjmują i nie wydaję mi się, aby panie w rejestracji miały trudną i skomplikowaną pracę. Rejestracja trwa minutę.
Ja jak byłam w rejestracji na praktykach to mi pokazała z 3 kliknięcia myszką i pacjent był zarejestrowany i recepty podrukowane
Ale to tylko jeśli chodzi o rejestracje pacjenta, może są jeszcze jakies inne programy
Cytat:
Napisane przez Laura_W Pokaż wiadomość
Miła jak miła, klienci są naprawdę różni, no i milion rzeczy do ogarnięcia, cały czas na nogach. Nie jest to tak, że się "siedzi i pachnie razem z kwiatkami". Plus weekendy zwykle pracujące. Powiedziałabym raczej, że to trudna praca, ale jak się lubi kwiatki, to można mieć trochę satysfakcji. Niestety zarobki najniższe z możliwych, a harówka non stop. Ale nie ma co narzekać, nikt mi nic lepszego nie da na początek mojej wielkiej kariery na rynku pracy...

Mam zrobiona roczną szkołę policealną (florystyka), ale kurs wystarczy. Mnie zatrudnili głównie ze względu na to, że szefowa skończyła podobne studia jak ja, zupełnie nie związane z kwiatkami i jej się to spodobało... Powiedziała na rozmowie, że "wszystkiego się można nauczyć". Także miałam szczęście. I spotkało mnie ono jak już zupełnie straciłam nadzieję....
Ja też ide harować niestety za marne pieniądze.. ale na początek dobre i to. Niestety marne wynagrodzenie to może być marna mobilizacja do pracy. Ale wezmę du**ę w kroki i będę robić co do mnie należy, bo w sumie to lubię Życzę wytrwałości i samych miłych klientów
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A nie no, ja nie lubiłam smęcić, wczoraj mnie złapało, ale ciocia tequilla pomogła. I wiele rzeczy sobie przemyślałam, co do mieszkania we Wrocławiu, co do ogólnego życia i tak dalej.
Chcesz się wynieść z Wrocławia ? ?
Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię dziewczyny, że najlepiej to się zebrać i jakąś firmę założyć tylko funduszy brak
Z tą firmą to różnie bywa. Ja bym się bała... Niestety nasz kraj nie wspiera nowych przedsiębiorców na rynku pracy.Comiesięczne zusy nie zusy i inne opłaty są astronomiczne... trzeba by mieć niezły biznes plan, jakiś dobry pomysł no i przede wszystkim jakiś swój wkład pieniężny
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:03   #2313
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Z tą firmą to różnie bywa. Ja bym się bała... Niestety nasz kraj nie wspiera nowych przedsiębiorców na rynku pracy.Comiesięczne zusy nie zusy i inne opłaty są astronomiczne... trzeba by mieć niezły biznes plan, jakiś dobry pomysł no i przede wszystkim jakiś swój wkład pieniężny
Zgadzam się, ale pomarzyć można Ostatnio z koleżanką rozmawiałyśmy jak wiele stoi pustych pomieszczeń i co fajnego można by stworzyć.

Jak szukać pracy jak tu coraz więcej likwidacji
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:21   #2314
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale pomarzyć można Ostatnio z koleżanką rozmawiałyśmy jak wiele stoi pustych pomieszczeń i co fajnego można by stworzyć.

Jak szukać pracy jak tu coraz więcej likwidacji

Hehe też tak marzyłam może kiedyś coś swojego otworze, może kiedyś będą lepsze ku temu warunki...
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:25   #2315
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale pomarzyć można Ostatnio z koleżanką rozmawiałyśmy jak wiele stoi pustych pomieszczeń i co fajnego można by stworzyć.

Jak szukać pracy jak tu coraz więcej likwidacji
U mnie teraz jest więcej teraz ogłoszeń niż miesiąc temu.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:29   #2316
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Ja jak byłam w rejestracji na praktykach to mi pokazała z 3 kliknięcia myszką i pacjent był zarejestrowany i recepty podrukowane
Ale to tylko jeśli chodzi o rejestracje pacjenta, może są jeszcze jakies inne programy
No a jednak dla tej pani moja nieznajomość tych programów jest wielką przeszkodą, więc na to nic nie poradzę. To nie jest tak, że ja zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że się nie połapię w tym, tylko podziękowała mi jak usłyszała, że nie miałam z tym do czynienia.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
U mnie teraz jest więcej teraz ogłoszeń niż miesiąc temu.
U mnie mniej.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:35   #2317
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
No a jednak dla tej pani moja nieznajomość tych programów jest wielką przeszkodą, więc na to nic nie poradzę. To nie jest tak, że ja zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że się nie połapię w tym, tylko podziękowała mi jak usłyszała, że nie miałam z tym do czynienia.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



U mnie mniej.
No właśnie ciekawi mnie czemu tak od razu Ci odmówiła...
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 11:40   #2318
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
No właśnie ciekawi mnie czemu tak od razu Ci odmówiła...
Nie zdziwiłabym się jakby już miała kogoś na to stanowisko a ogłoszenie było tylko dla formalności.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:20   #2319
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale pomarzyć można Ostatnio z koleżanką rozmawiałyśmy jak wiele stoi pustych pomieszczeń i co fajnego można by stworzyć.

Jak szukać pracy jak tu coraz więcej likwidacji
U mnie tylko w tym miesiącu upadł market i sklep osiedlowy.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:08   #2320
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Przechodziłam dzisiaj obok swojej podstawówki i gimnazjum i rozmyślałam nad tym uciekaniem przed znajomymi i wstydem z powodu bezrobocia. I tak sobie pomyślałam, że gdybym była nieukiem, leniem, obibokiem, badgirl itp., a teraz nie mogła znaleźć pracy, to ok. Kilka osób z satysfakcją powiedziałoby za plecami, że "Nie uczyła się, to ma" i tyle. I w sumie, to pomyślałabym, że mają rację.

Ale niestety, ja byłam zawsze dobrą uczennicą i teraz jak spotykam kolegów z gimnazjum, którzy są menelami i pytają co robię, a ja im odpowiadam "szukam pracy", to już widzę jak potem się ze mnie śmieją i mówią "My chociaż pożyliśmy, szaleliśmy w tej szkole, a on się uczyła i gówno ma". Także obecny stan rzeczy zdecydowanie łatwiej byłoby mi znieść, gdybym olewała kiedyś szkołę. Wiedziałabym chociaż czemu nie mam pracy, a tak weź i wiedz człowieku...
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:10   #2321
gusia2011
Raczkowanie
 
Avatar gusia2011
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 441
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Hejka Dziewczyny!!!

Można się do Was przyłączyć????
__________________
Nudzą mnie podpisy
gusia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 13:36   #2322
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
No i nic z tego, nie znam żadnych programów medycznych czy jakoś tak i innych biurowych także mi powiedziała, że sobie nie poradzę. Szkoda, że w ogłoszeniu nie napisali, że jest wymagana znajomość tego, bo bym sobie nadziei nie robiła.

Czyli dzień beznadziejnie się zaczął, a mogłam chociaż dłużej pospać.
tak najgorsze to mieć nadzieję a potem w sekundzie "po łbie dostać"...

Cytat:
Napisane przez gusia2011 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny!!!

Można się do Was przyłączyć????
Można, można
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:38   #2323
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Przechodziłam dzisiaj obok swojej podstawówki i gimnazjum i rozmyślałam nad tym uciekaniem przed znajomymi i wstydem z powodu bezrobocia. I tak sobie pomyślałam, że gdybym była nieukiem, leniem, obibokiem, badgirl itp., a teraz nie mogła znaleźć pracy, to ok. Kilka osób z satysfakcją powiedziałoby za plecami, że "Nie uczyła się, to ma" i tyle. I w sumie, to pomyślałabym, że mają rację.

Ale niestety, ja byłam zawsze dobrą uczennicą i teraz jak spotykam kolegów z gimnazjum, którzy są menelami i pytają co robię, a ja im odpowiadam "szukam pracy", to już widzę jak potem się ze mnie śmieją i mówią "My chociaż pożyliśmy, szaleliśmy w tej szkole, a on się uczyła i gówno ma". Także obecny stan rzeczy zdecydowanie łatwiej byłoby mi znieść, gdybym olewała kiedyś szkołę. Wiedziałabym chociaż czemu nie mam pracy, a tak weź i wiedz człowieku...
Mam podobnie, wstydzę się wychodzić z domu, żeby nie spotkać znajomych...a najgorsze jak mam wyjść do południa...
Jutro UP aż się boję, chociaż staż bym chciała...
Wczoraj wysłałam klika zgłoszeń do wyjazdu zarobkowego, sama nie wiem czego się chwytać i co robić za swoim życiem... dłużej tak nie wytrzymam

Cytat:
Napisane przez gusia2011 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny!!!

Można się do Was przyłączyć????
Pewnie
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:53   #2324
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Kolejny zły dzień. Znowu brak odpowiedzi. Nie wiem po co ja w ogóle wstaje rano.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:02   #2325
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

U mnie i wczoraj i dziś cisza... Chciałabym w lumpeksach zostawić swoje CV, ale jest taka rotacja, że co chwilę jeden likwidują, drugi remontują, trzeci przenoszą, a w tych mniejszych pracuje tylko kierowniczka i najwyżej jakaś znajoma.
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:19   #2326
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Kolejny zły dzień. Znowu brak odpowiedzi. Nie wiem po co ja w ogóle wstaje rano.
U mnie to samo jeden plus- jest coraz więcej ogłoszeń przynajmniej u mnie.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:20   #2327
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

marny powód z tymi programami medycznymi, bo to jak z kasą fiskalną w wielu miejscach kasa jest inna podobnie jest między klinikami a np. przychodnią. Nie masz co się łamać, bankowo stanowisko było obstawione
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:21   #2328
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Szczęście się do mnie odwróciło. Zostałam zaproszona na rozmowę w piątek
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:26   #2329
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Szczęście się do mnie odwróciło. Zostałam zaproszona na rozmowę w piątek
Widzisz! Powodzenia
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 14:58   #2330
redangels
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 134
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

A ja pracy nie dostałam. Mieli się odezwać w tym tygodniu i cisza. Kolejna rozmowa zakończona nie powodzeniem.
redangels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:04   #2331
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
A ja pracy nie dostałam. Mieli się odezwać w tym tygodniu i cisza. Kolejna rozmowa zakończona nie powodzeniem.


Ja dziś mam ten dzień, kiedy brak mi całkiem nadziei. W nocy w łóżku wyobrażałam sobie jak to fajnie by było gdybym rano musiała wstać, zjeść śniadanie, wypić herbatę, malować się , czesać... miałoby to wszystko sens. Potem do pracy, po pracy do domu albo jakieś zakupy
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:12   #2332
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość


Ja dziś mam ten dzień, kiedy brak mi całkiem nadziei. W nocy w łóżku wyobrażałam sobie jak to fajnie by było gdybym rano musiała wstać, zjeść śniadanie, wypić herbatę, malować się , czesać... miałoby to wszystko sens. Potem do pracy, po pracy do domu albo jakieś zakupy

A myślałam, że tylko ze mną jest coś nie teges i za często wyobrażam sobie, że pracuję. Jak ide po mieście to też często wyobrażam sobie, że jestem po albo przed pracą.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:17   #2333
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ze mną jest coś nie teges i za często wyobrażam sobie, że pracuję. Jak ide po mieście to też często wyobrażam sobie, że jestem po albo przed pracą.
Spoko nie tylko z Tobą tak jest ja tak miewam coraz częściej, szczególnie przed zaśnięciem sobie fantazjuję
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:20   #2334
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Spoko nie tylko z Tobą tak jest ja tak miewam coraz częściej, szczególnie przed zaśnięciem sobie fantazjuję

Żebyś Ty wiedziała jak ja fantazjowałam po zaniesieniu cv do pewnej instytucji, która jest własnością miasta. Dostałam cynk od koleżanki, ze będę kogoś szukać. Cóż, brzmiało to jak "składaj koniecznie, praca na wyciągnięcie ręki". Całą noc z emocji nie mogłam zasnąć, to było ogłoszenie "niejawne", nigdzie nie było zamieszczone, mało kto o nim wiedział. Cały tydzień czekałam na telefon, aż zapomniałam, że w ogóle tam cv złożyłam, bo oczywiście nikt nigdy nie oddzwonił. A taki piękny lokal, piękne biura, czysto, ciepło...ja już widziałam tam siebie oczyma wyobraźni. Ale z tymi fantazjami, to trzeba uważać, bo zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne. Ciężko było wybudzić mi się z tego "snu". Zapewne kuzynka jakiejś miejskiej szychy już tam zaklepana była zanim ja się dowiedziałam, że kogoś w ogóle szukają.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:23   #2335
redangels
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 134
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ja to mam pecha , zaczynałam szukać pracy jak byłam na studium, wtedy jeszcze ogłoszeń na necie nie było. Jestem stara i wtedy dopiero internet się rozwijał. Nic nie mogłam znaleźć wtedy. dopiero po znajomości staż dostałam. Potem studia. Przez 5 lat trafiła mi się tylko jedna praca przygotowanie w banku-cud bez znajomości, ale pomógł mi w tym kurs. Po ukończonym kursie można było się starać o staże i przygotowania. Potem pod koniec 5 roku cud dostałam pracę interwencyjne z polecenia -pół roku. po pół roku jeszcze udało się załapać na pół roku na inne stanowisko. Potem znów bezrobocie. Na tym bezrobociu trafiła mi się praca na czarno. 2, 5 miesiąca ją az miałam. Obóz. Biuro mieściło się w domku letniskowym, gdzie nie było w zimie wody i gdzie w zimie woda w ubikacji zamarzała i nie można było z ubikacji korzystać. Grzyb na ścianie . Siedzieliśmy w kurtkach, szalikach i rękawiczkach itp.Chłopak pracujący ze mną w rękawiczkach pisał na komp. Nawet do pisania na komp rękawiczek strach było zdjąć. Szef nie znał się na firmie , którą zakładał. Z wykształcenia był technik mechanik a zakładał firmę , która miała zajmować się analizami finansowymi oraz być biurem rachunkowym. Szef nigdy analizy finansowej na oczy nie widział . Wydrukował sobie przykład analizy z neta i na tym przykładzie chciał innym firmom analizy tworzyć. Nawet teoretycznie nie wiedział co to analiza i co ona zawiera Uprawnień do biura rachunkowego nie miał i na rozliczaniu działalności się nie znał. Umiał tylko ręcznie uzupełniać książkę przychodów i rozchodów oraz zakupił sobie gazetę z jakimś programem księgowym. Cały czas bezrobocie plus potem miesiąc pracy w obozie , gdzie co miesiąc pracowników wymieniają i kariery koniec. jeszcze praktyki miałam. I kursy porobiłam na bezrobociu. I jak tu się nie załamać Ja się wstydzę swojego życia. Wstydzę się siebie.

Edytowane przez redangels
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:27
redangels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:24   #2336
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Żebyś Ty wiedziała jak ja fantazjowałam po zaniesieniu cv do pewnej instytucji, która jest własnością miasta. Dostałam cynk od koleżanki, ze będę kogoś szukać. Cóż, brzmiało to jak "składaj koniecznie, praca na wyciągnięcie ręki". Całą noc z emocji nie mogłam zasnąć, to było ogłoszenie "niejawne", nigdzie nie było zamieszczone, mało kto o nim wiedział. Cały tydzień czekałam na telefon, aż zapomniałam, że w ogóle tam cv złożyłam, bo oczywiście nikt nigdy nie oddzwonił. A taki piękny lokal, piękne biura, czysto, ciepło...ja już widziałam tam siebie oczyma wyobraźni. Ale z tymi fantazjami, to trzeba uważać, bo zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne. Ciężko było wybudzić mi się z tego "snu". Zapewne kuzynka jakiejś miejskiej szychy już tam zaklepana była zanim ja się dowiedziałam, że kogoś w ogóle szukają.
Ja nieraz jak wysłałam CV na fajne ogłoszenie to potem pół nocy myślałam o tym jak będę tam dojeżdżać, że poznam tam nowych ludzi, tak jak piszesz już tam siebie widziałam oczami wyobraźni. A potem cisza, zero odzewu na moje CV...

redangels
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:27
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:48   #2337
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja nieraz jak wysłałam CV na fajne ogłoszenie to potem pół nocy myślałam o tym jak będę tam dojeżdżać, że poznam tam nowych ludzi, tak jak piszesz już tam siebie widziałam oczami wyobraźni. A potem cisza, zero odzewu na moje CV...

redangels
Ja tak miałam pod koniec stażu. Obiecywano mi, że utworzą stanowisko, że zostanę bo się sprawdzam, już nawet z dyrektorem okręgowym rozmowa była. Aha już. Od stażu minęło 2 lata a o mojej pracy nic nie słychać jak skończyłam staż ile ja łez wylałam, że nie udało mi się a praca jak marzenie(jak dla mnie). Do tej pory ze łzami wspominam wszystko. Tyle marzeń miałam, już widziałam jak siedzę za tym biurkiem, jak biegam po instytucji, gdzieś dzwonię. Ludzie szanowali mnie...
Eh dzisiaj mój optymizm gdzieś się zapodział
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...

Edytowane przez Suqub
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:52
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:04   #2338
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja tak miałam pod koniec stażu. Obiecywano mi, że utworzą stanowisko, że zostanę bo się sprawdzam, już nawet z dyrektorem okręgowym rozmowa była. Aha już. Od stażu minęło 2 lata a o mojej pracy nic nie słychać jak skończyłam staż ile ja łez wylałam, że nie udało mi się a praca jak marzenie(jak dla mnie). Do tej pory ze łzami wspominam wszystko. Tyle marzeń miałam, już widziałam jak siedzę za tym biurkiem, jak biegam po instytucji, gdzieś dzwonię. Ludzie szanowali mnie...
Eh dzisiaj mój optymizm gdzieś się zapodział
wyobrażam sobie jak bardzo musiałaś czuć się zawiedziona, masakra...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:14   #2339
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
wyobrażam sobie jak bardzo musiałaś czuć się zawiedziona, masakra...
Szczerze, jak zamknęłam za sobą drzwi ostatniego dnia stażu ja uciekałam stamtąd aby nikt nie widział potoku moich łez. Najgorsze były te nadzieje, rozmowa z dyrektorem, że mógłby jak coś na pół etatu mnie wziąć. Oczywiście się zgadzałam bo praca w zawodzie, przecież zawsze są szanse na dalszy rozwój. A tu nic nie wyszło. Do ostatniej minuty łudziłam się, że ktoś przyjdzie i powie mi, że wszystko się udało, że zostaję.
A później uwagi pracowników jak dowiedzieli się, że pracuję w sklepie obuwniczym "Ty się tam marnujesz", "To nie jest praca dla Ciebie", "U nas powinnaś pracować" itp. Jak ja to słyszałam miałam myśli aby rzucić się pod najbliższy samochód aby tylko tego nie słuchać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:25   #2340
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Szczerze, jak zamknęłam za sobą drzwi ostatniego dnia stażu ja uciekałam stamtąd aby nikt nie widział potoku moich łez. Najgorsze były te nadzieje, rozmowa z dyrektorem, że mógłby jak coś na pół etatu mnie wziąć. Oczywiście się zgadzałam bo praca w zawodzie, przecież zawsze są szanse na dalszy rozwój. A tu nic nie wyszło. Do ostatniej minuty łudziłam się, że ktoś przyjdzie i powie mi, że wszystko się udało, że zostaję.
A później uwagi pracowników jak dowiedzieli się, że pracuję w sklepie obuwniczym "Ty się tam marnujesz", "To nie jest praca dla Ciebie", "U nas powinnaś pracować" itp. Jak ja to słyszałam miałam myśli aby rzucić się pod najbliższy samochód aby tylko tego nie słuchać.
życie...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 00:21:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.