Trądzik - cz. 2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 14:11   #2311
liguria
Przyczajenie
 
Avatar liguria
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik - cz. 2

kOchana - też na początku moja buzia wyglądała okropnie. To prawda, że są bardzo silne niestety. Ja robię tak, że Differinem smaruję na noc całą buzię (omijając oczywiście okolice oczu), zaś Skinorenem smaruję tylko czoło, nos i policzki (przy ustach i pod oczami za bardzo podrażnia). To dla mnie dobra metoda, bo skóra nie jest przez to podrażniona. Jedyną wadą tych maści jest to, że bardzo wysuszają, ale kiedy patrzę na efekty to nawet to mogę im przebaczyć . Trzymam kciuki, żebyś wytrwała, bo wiem jakie to ciężkie ale uwierz na słowo, że warto . Z czasem wyprysków jest coraz mniej ,a po ok 2 miesiącach praktycznie wcale ich nie ma .
liguria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:54   #2312
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny, ale jestem zła Ta sukienka którą zamawiałąm przyszła w czwartek i jest od pasa w górę trochę przyciasna Tzn dopinam się normalnie, ale czuję ją jak oddycham i nie czuję się swobodnie. Ale jest taka śliczna, ze z niej nie zrezygnuję, najwyzej będę mało oddychac albo bedzie cos trzeba wykombinować. Póki co siedzę w niej z nadzieją, ze się przyzwyczaję

Emigracjo jestem z Tobą i mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej

Mdz śliczne dziewcze z śliczną cerą

Ola jak Ty się pokażesz, to ja też
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:03   #2313
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja zamówiłam fajną tunikę na allegro i okazała się za luźna, więc masz lepiej musiałam przeszywać ramiączka ale jest ok
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:35   #2314
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

mila dawaj foty bo cie udusze zaraz normalnie
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:51   #2315
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

ok, pokazuję się Tak mniej więcej wygląda mila po izoteku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksztan.jpg (82,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nad morzem.jpg (84,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balkonik.jpg (89,3 KB, 119 załadowań)
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:19   #2316
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Trądzik - cz. 2

Witam dziewczyny , ja mam takiepytanie do Was (nie wiem czy już ten temat był omawiany) .Mianowicie -jak z facetami ? Nie macie wewnętrznej bariery spotykając nowych / podrywając mężczyzn? Ja zawsze mam wrażenie, że nie patrzy się na mnie tlyko na moją cerę Oczywiście do głębszych kontaktów nie dochodzi bo ja zawsze się odsuwam myślac, że ktoś taki jak on NIE MOŻE zwrócić na mnie uwagi ... Chodzi mi tu o cięższy trądzik, nie o kilka pryszczy .. Czy są jeszcze faceci patrzący głębiej ?!?! Co wy na to ?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:39   #2317
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
oo bylabym wdzieczna za fotke bo juz sama nie wiem co ze soba zrobic... byc moze on by mi pomogl ale chyba poczekam jeszcze troche bo filtry mnie zapychaja

Nie wiem jaki Ty masz problem z cera, ropnych pryszczy dawno sie pozbylam, w sumie nigdy ich duzo nie mialam, kiedy przestalam wyciskac to tez bardzo mi pomoglo, jakos zalezylam stan zapalny. Za to nie moge sobie poradzic z tlusta i zanieczyszczajaca sie cera. mam duzo zaskornikow zamknietych, chyba tylko solidne zluszczanie + nawilzanie mi zostalo. zalaczam zdjecie, jakis czas temu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300281ab.JPG (121,0 KB, 133 załadowań)
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 20:46   #2318
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny , ja mam takiepytanie do Was (nie wiem czy już ten temat był omawiany) .Mianowicie -jak z facetami ? Nie macie wewnętrznej bariery spotykając nowych / podrywając mężczyzn? Ja zawsze mam wrażenie, że nie patrzy się na mnie tlyko na moją cerę Oczywiście do głębszych kontaktów nie dochodzi bo ja zawsze się odsuwam myślac, że ktoś taki jak on NIE MOŻE zwrócić na mnie uwagi ... Chodzi mi tu o cięższy trądzik, nie o kilka pryszczy .. Czy są jeszcze faceci patrzący głębiej ?!?! Co wy na to ?
Mam faceta od 3 lat i już jak zaczęliśmy się spotykać zaczynał się mój problem.
Jest ze mną,wspiera choć ja dopiero od kilku miesięcy bez oporu pokazuję mu się bez makijazu.Kiedyś nawet w domu nakładałam podkład i korektor.
Wiem,że skoro ze mną jest to kocha mnie całą i już nie jestem taka głupia,żeby wstydzić się ukochanej osoby.
Znam kilka osób z problemem trądzikowym i także mają facetów/dziewczyny,także wiedz,że nie jest to przyczyna braku kogoś kochanego w życiu.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:49   #2319
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Noo wiecie co, same ladne dziewczyny tutaj! I wcale u zadnej tradziku nie widac... no ale wiem po sobie ze nie zawsze jest tak pieknie w lustrze jak na fotce, ja mam aktualnie tak samo jak Ewelka, ze cera sie szybko zanieczyszcza, i te zaskorniki... no ale i tak jestem zadowolona

fistaszkowa, ja niestety poznalam na wlasnej skorze jak to jest z facetami i tradzikiem. NIBY ich to nie obchodzi, szlam do klubu (chociaz rzaaadko jak mialam najgorszy okres tradziku, taka blokada) gdzie jest ciemno, to czasem jakis zwrocil uwage... ALE jak udalo mi sie pozbyc tych ropnych wykwitow i bolesnych gul na pol policzka/czola/brody, sprawa wyglada zupelnie inaczej. widze po prostu, o ile wiecej mezczyzn oglada sie za mna itp
no ale ja teraz mam swojego jedynego najkochanszego, btw. tez ma problemy z cera - trafil swoj na swego
ale jak mialam taka beznadziejna twarz, to mysle ze nie tylko podejscie facetow sprawialo ze bylo ich mniej, ale przede wszystkim MOJE podejscie - nie chcialam sie w nic angazowac wiedzac, ze nie poradze sobie z moim problemem w 'codziennym zyciu', ze jakikolwiek wyjazd, nocowanie wspolne, bedzie dla mnie udreka, i dlatego nie pozwalalam nikomu sie do siebie zblizyc. bo co innego od wielkiego swieta nalozyc kilo make-upu i sie podobac, a co innego znosic mysl, ze on musi ogladac moje pryszcze...

CHOCIAZ! teraz wiem ze to bledne podejscie. Jak juz wspominalam moj facet tez ma problemy takie jak i nasz, a nie przeszlo mi nigdy przez mysl ze to nieestetyczne/okropne czy cos. Kocham go, i dlatego takie sprawy w ogole sie nie licza...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:01   #2320
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mój ma cerę jak marzenie-idealnie gładką,jasną,czyściutką,w ięc u nas inaczej
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:07   #2321
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

a my sobie mozemy nawzajem podkradac kosmetyki ;D
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 21:52   #2322
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez liguria Pokaż wiadomość
kOchana - też na początku moja buzia wyglądała okropnie. To prawda, że są bardzo silne niestety. Ja robię tak, że Differinem smaruję na noc całą buzię (omijając oczywiście okolice oczu), zaś Skinorenem smaruję tylko czoło, nos i policzki (przy ustach i pod oczami za bardzo podrażnia). To dla mnie dobra metoda, bo skóra nie jest przez to podrażniona. Jedyną wadą tych maści jest to, że bardzo wysuszają, ale kiedy patrzę na efekty to nawet to mogę im przebaczyć . Trzymam kciuki, żebyś wytrwała, bo wiem jakie to ciężkie ale uwierz na słowo, że warto . Z czasem wyprysków jest coraz mniej ,a po ok 2 miesiącach praktycznie wcale ich nie ma .

Jak ja sie lecyzlam tego typu masciami, to praktycznie od pierwszego dnia bylo lepiej, nie bylo zadnego wysypu bo wydawalo mi sie ze jak na noc cos tam moglo powodowac wysyp to lek ranny od razu go zwalczal.Ale tym sposobem nigdy nie doszlam do perfekcji, nei dozylam dnia na kuracjio tetralysalem i silnymi masciami na dzien i na noc kiedy bym nie miala ani jednego pryszcza;/ Pamietam tylko poczatkowe luszczenie straszne ludzie sie pytali co mi sie stalo.



A teraz do duac mi sie cera jzu przyzwyczaila, tzn dziala abrdzo dobrze a juz nei wysusza, no moze leciutko, a juz sie denerwowalam na niego:P

Mila
alez ty sliczna, nic nie widac ze wogole mialas tardzik! A jaki ty mialas rodzaj tardziku?Chodzi mi o to czy hormonalny itp? I jakie kuracje przechodzilas?Bralas tabletki Anty?


Shena a czy to byla mikrodermabrazja tlenowa bo ja mam pelno ropnych ale moja derm mi ja chce zrobic



Do leczacych tradizk hormonalny czyli o ile sie orientuje Mdz i Olka, czyms ie leczycie dokladnie? Tylko tabletki anty? Ile je bierzecie bo generalnie ja mysle ze u mnie tardzik jest na 100 hormonalny i tzreba go leczyc w tmy kierunku, ale podobno on wraca zaraz po dostawieniu tabletek. Musze isc do gin, ale wszedzie jest potrzebna ta kasa. Ehhh





Kuuuuurde wy macie taka ladna cere... Wydaje mi sie ze ja mam najgorsza z was wszystkich. Skoro nawet tutaj nikt nei ma takich problemow jak ja to chyba juz nigdzie
Wygladam mneij wiecej tak jak na tym zdjeciu(to zdjecie jakiejs dziewczyny nie moje), no moze troche lepiej nie mam tak ostrych zmian n agorze policzkow, co najgorsze to na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery_29142_2267_11095.jpg (35,9 KB, 141 załadowań)
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:23   #2323
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Emigracjo dziękuję ślicznie Ja nie wiem jaki miałam rodzaj trądziku, wiem, ze było źle, bardzo źle. Brałam:

*duac, płyny robione, differin, isotrexin, metronidazol, antybiotyk, któy brało się tylko kilka dni(nie pamiętam nazwy), tetracyklinę (tylko 3 opakowania, to chyba miało tylko delikatnie oczyscic organizm), poza tym przechodziłam kurację diane i gdy to wszystko zawiodło Pani Dermatolog zaproponowała mi aknenormin (czyli izotek, jego odpowiednik). Poza tym kupowałam tysiące tonikow, masci, zeli itd. No i jeszcze brałąm dalacin T i jakies dwa antybiotyki zewnętrzne czy cos takiego, ale to juz nie u mojej obecnej dermatolog
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:09   #2324
kompleksowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Trądzik - cz. 2

Emigracjo a o jakiej kuracji na tym zdjęciu mowa, że tej dziewczynie się tak wszystko pieknie zagoiło?
kompleksowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 10:14   #2325
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja mogę odpowiedzieć za Emigrację (bo wiem z jakiej strony jest to zdjęcie) - ta dziewczyna brała Izotek.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 10:55   #2326
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Trądzik - cz. 2

Witam dziewczyny, mam do was pewne pytanie.
Kilka dni temu na moim nosie wyskoczyło jedne wielkie coś. Mój nos teraz jest czerwony, to co wyskoczyło boli jak nie wiem co. Skóra w tym miejscu niesamowicie się łuszczy. Nie widać żadnej ropy czy czegoś ... Po prostu czerwona kulka.
Prawie jak przy opryszczce.
Jak myślicie, mogłabym posmarować to miejsce maścią na opryszczkę?
Ogólnie to wygląda to kiepsko no i nie ładnie i chciałabym się tego jak najszybciej pozbyć.
Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 15:23   #2327
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny,po Was w ogole nie widac,że macie trądzik.Sam śliczne twarze.
Zazdroszcze.

A ja sobie podrazniłam skóre...i teraz jestem czerwona,wszytsko mnie piecze i szczypie.Mam tendencję,do przesadzania i po wieczornym nasmarowaniu differinem,nałożyłam jeszcze... brevoxyl... No i teraz wyglądam,jak wyglądam.Posmarowałam sie na te spieczone miejsca humektanem, dobrze zrobiłam?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 15:53   #2328
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
a my sobie mozemy nawzajem podkradac kosmetyki ;D
Hehe to tak jak u mnie ,my z TZ tego samego uzywamy.


Dziewczyny jesteście śliczne i nic nie widac tradziku.Tylko u mnie tez teraz nie ma zapalnych stanow tylko mase zaskornikow ;( buuuuuu
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:00   #2329
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

emigracjo wcale nie masz najgorszej cery. Gwarantuję Ci że moja też raczej nie jest jak te ze zdjęć Jak ja patrzę na te zdjęcia to też tylko pozazdrościć Co Wy jeszcze robicie na wizazu jak macie takie ładne buźki U mnie kiedyś było strasznie, teraz się łagodzi, mam tak jak ta dziewczyna w 4 miesiącu, może nawet lepiej A czoło to już w ogóle- ładne. Dziwne że na czole mi się nie robią przebarwienia a na policzkach to już na parę lat i za nic nie chcą zejść Choć ostatnio trochę wyblakły Gratuluję dziewczynom które dały tu swoje zdjęcia- twarze śliczne, czyste i świeże Oby tak dalej
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 16:38   #2330
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik - cz. 2

tak jak obiecałam oto zdjecia bez makijazu , obu policzków ...w sumie od jakiegoś czasu jest troszkę lepiej ...a w sobotę o dziwo po balowaniu na drugi dzien skóra była ładniejsza, a nie tak jak zawsze duzo gorsza ( nie wiem czy to czasem nie przez humektan pod makijaz )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00135.JPG (68,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00136.JPG (61,9 KB, 101 załadowań)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:06   #2331
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Właśnie zamówilam sobie podkład Mary Kay Medium Coverage, odcień 100. Podobno jest świetny dla cer trądzikowych - dobrze kryje, nie zapycha, bo jest oil-free, matuje. Czy ktoraś z was miała ten fluid?
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:09   #2332
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Hehe dziewuszki, gdybyście mnie zobaczyły jeszcze rok temu to byscie z krzesła spadły, taka jest różnica

Decyzja o podjęciu leczenia izotekiem to jedna z najlepszych w moim życiu
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:33   #2333
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Trądzik - cz. 2

sikoreczka- czego używasz do make-up'u, że tak wspaniale Ci maskuje?
Niesamowite. Ja po brevoxylu nie mam pryszczy, a jedynie plamy i dzisiaj nałożyłam najpierw korektor antybakteryjny, następnie fluid i przypudrowałam, a plamki nadal były widoczne.
A jak mam pryszcze (wystające) to mogę zapomnieć o jakimkolwiek tuszowaniu podkładami, bo wszystko mi przebija.
A u Ciebie makijaż zatuszował wszystko, byłam skłonna uwierzyć że nigdy nie słyszałaś o trądziku
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:52   #2334
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Hehe dziewuszki, gdybyście mnie zobaczyły jeszcze rok temu to byscie z krzesła spadły, taka jest różnica

Decyzja o podjęciu leczenia izotekiem to jedna z najlepszych w moim życiu
Możesz napisać coś więcej? Używałaś czegoś zastępczego prawda? ile kosztowała miesięczna kuracja? Kiedy bło widać poprawę? Czy były skutki uboczne? Ile go łykałaś?



W sumie mój problem jest taki, że jakiś rok temu miałam ogromny wysyp pryszczy -cała cera praktycznie leczyłam się Unidoxem przez ok 2 miesiące i Diane 35 - wpaniale mi pomogło i od kilku miesięcy stany zapalne mnie nie męczyły ( a jedynie plamy, blizny i przebarwienia których zostało mi maaaase ). Sęk w tym ,że dermatolog kazała mi zrobić przerwę na wakację, Diany nie łykam od miesiąca i zaczynają mi wyskakwiać nowe pryszcze, gule, bolące wypryski narazie trzymam jeszcze skórę w ryzach ale już mam umówione spotkanie z lekarka. Nie wiem co robić - czy wrócić do Diane ? Boję się, że będę musiała ją brać przez całe życie, bo jak odstawie to wszystko wraca , pozatym często mnie boli głowa po niej... Napoczątku kuracji derm,. proponowała mi również Izotek, ale nie zgodziłam się ze względu na cenę, może jednak zamiast Diane zdecydować się na Izo i zakończyć to raz na zawsze?>
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:56   #2335
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
sikoreczka- czego używasz do make-up'u, że tak wspaniale Ci maskuje?
Niesamowite. Ja po brevoxylu nie mam pryszczy, a jedynie plamy i dzisiaj nałożyłam najpierw korektor antybakteryjny, następnie fluid i przypudrowałam, a plamki nadal były widoczne.
A jak mam pryszcze (wystające) to mogę zapomnieć o jakimkolwiek tuszowaniu podkładami, bo wszystko mi przebija.
A u Ciebie makijaż zatuszował wszystko, byłam skłonna uwierzyć że nigdy nie słyszałaś o trądziku
Ja ze swojej strony do tuszowania, szczególnie plamek, polecam korektor LRP unifiance - w aptece raczej go nie dostaniesz . Bardzo wydajny (na ok pol roku), kosztuje koło 60 zł , nie zapycha - mnie bardzo odpowiada

A ja się czaję na podkład Colorstay Revlona- co o nim myślicie- czy nie zapycha? I który lepszy do tuszowania i matowania -zwykły czy ten z softlexem ?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:09   #2336
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jesli chodzi o Diane to moja ginekolog mowila mi, ze nigdy nie przepisuje jej na dluzej niz pol roku. Jest zdania, ze jest to srodek starej generacji i moze wywolywac wiele skutkow ubocznych przy dluzszym stosowaniu.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:25   #2337
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik - cz. 2

jesli chodzi o mnie to własnie wszystko ładnie sie kryje przez to ze mam stosunkowo malo krostek wystajacych ...
po 1 nie uzywam korektorów żadnych, bo jakos nie znalazłam jakiegos którym bym sie umiała posługiwac ( nie lubie nakładać jednego na drugie )
po 2 teraz uzywam na zmiane raz podkladu kolastyny satin make up ( swoja drogą lubię go juz od hohoh ) choc ostatnio dostałam troche próbek vichy normatein i też go polubiłam , ale lepiej kryje kolastynka
po 3 nie uzywam pudrow ( poki co , bo teraz zamierzam to zmienić )

własnie jak sie umaluje to tak wszystko ładnie wyglada
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:34   #2338
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

fistaszkowa aknenormin, izotek, roacuttane to jest dokładnie jedno i to samo, nawet w aptekach, jak ktos ma receptę np. na izotek, a w aptece nie mają to dają np. aknenormin i odwrotnie Poprawę było widać chyba dosc szybko, pięknie poznikały zaskórniki, wszystko. Efekty uboczne to jedynie suchosc i pękanie ust, trochę bolały mnie kosci i oczy się szybko męczyły, ale poźniej wszystko wróciło do normy

Ja brałam 40 mg na dobę, czyli na miesiąc potrzebowałam dwóch opakowan po 30 tabletek zawierających 20mg. Jedno opakowanie kosztowało 130zł, czyli 260zł miesięcznie+ ok.70zł za comiesięczną wizytę u dermatologa. Kuracja trwała 4 miesiące.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2008-08-25 o 19:05
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:01   #2339
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Trądzik - cz. 2

Sikoreczka a ten podkład Kolastyny trzeba szukać w aptekach czy drogeriach? Świetnie kryje
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:08   #2340
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik - cz. 2

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13898 to on


go własnie w sumie ciezko znalesc, ja kupiłam go w sumie kiedys przez przypadek w takiej małej osiedlowej drogeri , bo potrzebowalam pilnie jakiegos podkladu i pani własnie bardzo polecila ten ;] w ross nie ma, w natrze tez ne widzialam



powiedzcie mi skład nie jest zły? bo kiedys wlasnie o nim czytałam ze jest ok i nic wiecej ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...

Edytowane przez sikoreczka111
Czas edycji: 2008-08-25 o 19:12 Powód: dopisek
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.