Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-24, 11:38   #2341
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja nawet nie potrafiê zmierzyæ, ile mi uros³y, widzê tylko, ¿e s± d³u¿sze (nie tylko odrost), wiêc chyba przesta³y siê kruszyæ a która¶ z Was nie wierzy³a i straszy³a, ¿e jesli nie zetnê, to mi siê wykrusz±. Mówi³am, ¿e koñce siê wykruszy³y, a dalej s± zdrowe w³osy. Fakt, przesuszone (rozja¶niane), ale nie krusz± siê wiêcej. a mo¿e prosta pielêgnacja dzia³a. Szampon (drogeryjny) plus maska (te¿ drogeryjna), ¿adna ze mnie w³osomaniaczka, czasem tylko olejujê albo nak³adam glutka.

Bo¿e, nawet posta normalnie nie mogê napisaæ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 11:53   #2342
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja jak koñcem 2014 roku nie mia³am pracy, nie mia³am w ogóle praktycznie ¿adnych innych zajêæ to normalnie dostawa³am kota na punkcie swoich w³osów - ciagle tylko czyta³am o szamponach, maskach, wiecznie co¶ kupowa³am i stale maca³am te w³osy, przegl±da³am w lustrze, sprawdza³am ile uros³y. Na szczê¶cie to siê skoñczy³o! Bo takie co¶ te¿ nie jest za normalne.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Te¿ nie umiem zmierzyæ w³osów i u¿ywam drogeryjnych szamponów, w³a¶nie wcze¶niej kombinowa³am z innymi szamponami (takimi z kategorii naturalne, bez silikonów itp) i prawdê powiedziawszy to one na mnie nie dzia³a³y jako¶ osza³amiaj±co - ja mam najlepsze w³osy w³asnie po zwyk³ych drogeryjnych typu Nivea, Loreal Elseve czy Garnier. Tak samo z od¿ywkami.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 11:58   #2343
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jak koñcem 2014 roku nie mia³am pracy, nie mia³am w ogóle praktycznie ¿adnych innych zajêæ to normalnie dostawa³am kota na punkcie swoich w³osów - ciagle tylko czyta³am o szamponach, maskach, wiecznie co¶ kupowa³am i stale maca³am te w³osy, przegl±da³am w lustrze, sprawdza³am ile uros³y. Na szczê¶cie to siê skoñczy³o! Bo takie co¶ te¿ nie jest za normalne.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Te¿ nie umiem zmierzyæ w³osów i u¿ywam drogeryjnych szamponów, w³a¶nie wcze¶niej kombinowa³am z innymi szamponami (takimi z kategorii naturalne, bez silikonów itp) i prawdê powiedziawszy to one na mnie nie dzia³a³y jako¶ osza³amiaj±co - ja mam najlepsze w³osy w³asnie po zwyk³ych drogeryjnych typu Nivea, Loreal Elseve czy Garnier. Tak samo z od¿ywkami.
Ja wielbiê Dove, zarówno szampony, jak maski i od¿ywki. Krem do cia³a i twarzy (mam mieszan±, na policzkach such± skórê) te¿ Dove

Spróbowa³am zmierzyæ i jest trochê ponad 20 cm (w 15 miesiêcy), jak zwykle ¿ó³wie tempo, 1.33 w miesi±c. Super.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-03-24 o 12:04
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 12:13   #2344
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja z Dove u¿ywam tylko zelu pod prysznic - to jedyny ¿el, po którym nie mam skóry wysuszonej na wiór A ¿e jest drogi to kupuje go tylko na promocjach i wtedy biore kilka sztuk.

Mi siê strasznie w³osy krusz±, widaæ ¿e naturalki rosn±, a ogólna d³ugo¶æ jakby w miejscu stoi - no ale có¿, krusz± siê niemi³osiernie.
Kurcze ja to nie umiem zmierzyæ naturalek, bo one nie rosn± równo haha
U mnie 20 miesiêcy w tym miesi±cu mija.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 15:48   #2345
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Obieca³am, ¿e wrzucê ju¿ jaki¶ czas temu, ale zebraæ siê nie mog³am.
Przechodzê ostatnio kryzys i kusi ¿eby zafarbowaæ... zw³aszcza, ¿e ciemny blond wyp³uka³ siê z d³ugo¶ci totalnie i wygl±dam jak wyprana ze wszystkiego. Farbowa³am ostatni raz na jesieñ zesz³ego roku. To ta moja harcorowa opowiastka o baaaaardzo jasnym blondzie, chwili zw±tpienia i rudej farbie, a potem ¶ci±ganiu koloru i farbowaniu na ciemny blond a wszystko w ci±gu tygodnia Tak¿e tak to wygl±da, ¼le nie jest, ale wyczuwam ''letkie zsianowacenie' na koñcówkach, ale lenia mam, nie wiem kiedy podetnê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalsy.jpg (70,3 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150321_132703.jpg (101,8 KB, 41 za³adowañ)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:12   #2346
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Teraz te¿ zwracam mniej przejmujê siê w³osami. Dbam o nie, ale bez szaleñstw.

Chcia³am wrzuciæ fotkê, któr± zrobi³am, ale co¶ przez tapatalka nie chce siê dodaæ. Nie wiem o co chodzi. Komputera nie chce mi siê teraz w³±czaæ.




---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
A za 6 dni moja 27 miesiecznica niefarbowania wlosow


Gratulacje! Nie do wiary, ¿e to ju¿ tyle czasu minê³o

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------


Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie 20 miesiêcy w tym miesi±cu mija
Gratulacje To te¿ ju¿ mnóstwo czasu.



DagmaraRose £adne naturalki siê pokazuj±
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2015-03-24 o 17:20
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:42   #2347
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
a na krótko obciê³a ciê Callen, ciekawe co z ni± swoj± drog± pamietam ze jej ostatnie wpisy by³y o tym, ¿e farbuje grzywkê na jakie¶ dziwne kolory typu fiolet chyba czy co¶ ;P
Czerwony
Cytat:
Eirin kurcze znowu kogos pomyli³am... w³a¶nie ciekawe co u niej...
No ³adnie... to tak tutaj siê o mnie pamiêta
Jeszcze ¿yjê, jeszcze mam w³osy prawie naturalne (czytaj: zafarbowane na kolor zbli¿one do naturalnego) bo przesz³am kilka eksperymentów i dlatego mnie nie by³o
Nie pamiêtam kiedy farbowa³am jako¶ 3 tygodnie do miesi±ca, odrostów nie widaæ wiêc nie jestem w stanie powiedzieæ jak bardzo podobny do mojego mam kolor na g³owie. W³osy s± ju¿ na tyle d³ugie ¿e wpl±tuj± mi siê w ³añcuszek. Jeszcze ze 2 miesi±ce i bêdê mog³a je zwi±zaæ. Poza tym ¿e wypadaj± okropnie s± w bardzo fajnym stanie, nawet grzywka która prze¿y³a katowanie rozja¶niaczem
__________________
21.01.14 jestem kierowc±
Callen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 19:20   #2348
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Chcia³abym, ¿eby w³osy siêga³y ju¿ ¿eber, tak mi siê têskni za d³ugimi-d³ugimi. Po ¶ci±ganiu koloru trochê je przyciê³am. W sumie nie trochê - sporo. A ja taka niecierpliwa.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:23   #2349
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tez bym chcia³a... Albo jak kto¶ wcze¶niej pisa³, ¿eby mi chocia¿ zakrywaly piersi. Potem do talii! :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:17   #2350
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

O taak! W³osy do zakrycia piersi a pó¼niej to ju¿ wedle uznania, je¶li bêd± siê nadawaæ to i do talii

Jestem przed zamówieniem, na skarbach syberii, polecacie jakie¶ fajne szampony, maski od¿ywki ? Musze kupiæ dos³ownie wszystko bo uda³o mi siê po 1,5roku zdenkowaæ ok 20 produktów
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:43   #2351
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dzieki wszystkim za mile slowa
Dla mnie wlosy to max do lopatek. Sandriks ja kupuje olejek bani agafii i maske ajuwerdyjska planety organici.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 23:38   #2352
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zrobilam wcierke z kozieradki, zakonserwowalam spirytusem i feog, teraz bedzie wcieranie przed kazdym myciem i czekanie na baby hair <3. Od kiedy nie mam odznaczajacego sie odrostu nie moge zmierzyc przyrostu, bo wychodza mi takie cuda, ze wlosy np. w kilka dni sa dluzsze o 3cm. Jestem pewna ze to blad pomiaru. A szkoda :p. Nie moge sie doczekac kiedy zrownam te paskudne cieniowanie, wiec przydalby sie szybszy porost, choc nigdy tego nie uraczylam ;(.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:33   #2353
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Callen, czyli ju¿ nie masz naturalek, zafarbowa³a¶ siê?? Dobrze zrozumia³am?
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:46   #2354
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika o Boziu jakie cudne masz w³osy...ja tez takie chcê! juz rok zapuszczam ,a ci±gle taki ma³y odrost ech niektóre z Was mówi± ¿e bêd± zapuszcza³y 5 lat, to ja ju¿ chyba 10 lat bêdê zapuszcza³a , tak do 40stki... najlepiej zostawiæ te w³osy w spokoju i czekaæ ,ale niestety mam taki charakter,¿e jestem mega niecierpliwa
w domu zrobie fotkê odrostów, przy tych obecnych farbowanych z czerwonym odcieniem bedzie dobrze widac gdzie naturalne, a gdzie farbowane, choc przyznam z bólem serca, ¿e farbowañce ³adnie l¶ni± (wiadomo-efekt do kilku tygodni)
chyba zaraz zrobie nalot na jak±¶ apteke i wydam ostatnie grosze przed wyp³at± na jakiegos wspomagacza
w sobote kupi³am tylko spray z Glisskura i balsam do mycia w³osków z Pottersa
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:08   #2355
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

TheUnlike I jak ta masaka? Bo olejek mia³am, chyba nawet na porost w³osów, bardzo fajny, ale jestem typem, który lubi potestowaæ :P
A o masce wiele s³ysza³am, równie dobrego co i z³ego

animale Ja mam wcierke z kawy, RE-WE-LA-CJA Dzia³a mi cuda z przyrostem i baby hairami :P Tyle, ze zapominam regularnie j± wcieraæ muszê j± sobie na widoku gdzie¶ postawiæ

monika1983k Dziêkuje kochana ;* Ja te¿ jestem z tych niecierpliwych i po roku mia³am najwiêcej kryzysów, nawet pamiêtam jak jedna z was mnie tak zdrowo "opierdzieli³a" :P Od tamtej pory przesta³am co chwilê lataæ po nowe od¿ywki itd, przesta³am ogl±daæ ca³ymi dniami IKF z piêknymi kolorowymi d³ugimi w³osami.. no i jak rêk± odj±³, zajê³am siê czym¶ innym i nagle bum, mam prawie ca³e naturalne w³osy, ¿adnego kryzysu
Pewno, ¿e z farbowaniem to troche jak z na³ogiem, jak siê to robi³o ile¶ lat, to ciê¿ko przestawiæ siê i co jaki¶ czas nachodza mnie jakie¶ durne my¶li :p Ale jak widze, jak po blondzie kole¿ankom w³osy ¿ó³kn±, jak po br±zie p³acz±, ¿e pigment tak siê nabudowa³ ze maj± czarne w³osy, ¿e kolory wiecznie nie trafione dla nich:p To mi przechodzi
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:00   #2356
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika mnie juz przesz³o na szczê¶cie z ochot± na rozja¶nianie, to by³o tylko przyzwyczajenie, jak patrze na stare zdjêcia - oj jak ja moglam chodziæ z takim odrostami, do³ owszem ³adny blond, ale w³osy suche i zniszczone, przed samym odrostem kolor jak kurczak, no i wszechobecny odrost, który zdradza³ mój naturalny kolor
ciê¿ko mi tylko trafiæ z farba w kolor moich naturalnych w³osów, trzeba przeczekaæ i ju¿ na szczê¶cie jest ten w±tek, bo bym tylko marudzi³a, dobrze ¿e ma nas kto wspieraæ,wszystkim maniaczkom naturalnych wielkie dziêki
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:25   #2357
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Obieca³am, ¿e wrzucê ju¿ jaki¶ czas temu, ale zebraæ siê nie mog³am.
Przechodzê ostatnio kryzys i kusi ¿eby zafarbowaæ... zw³aszcza, ¿e ciemny blond wyp³uka³ siê z d³ugo¶ci totalnie i wygl±dam jak wyprana ze wszystkiego. Farbowa³am ostatni raz na jesieñ zesz³ego roku. To ta moja harcorowa opowiastka o baaaaardzo jasnym blondzie, chwili zw±tpienia i rudej farbie, a potem ¶ci±ganiu koloru i farbowaniu na ciemny blond a wszystko w ci±gu tygodnia Tak¿e tak to wygl±da, ¼le nie jest, ale wyczuwam ''letkie zsianowacenie' na koñcówkach, ale lenia mam, nie wiem kiedy podetnê.
Ty masz ¶redni popielato-per³owy blond? Tak zwany jasny mysi? To jak ja, ale nigdy nie mogê uchwyciæ koloru na zdjêciu
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:06   #2358
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika: ja ja uwielbiam Jako jedyna dociaza moje fale na tyle, ze przez tydzien mimo myc pomiedzy, nie ma puchu. Wlosy mam po niej miekkie i blyszczace, dla mnie to numer jeden
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:45   #2359
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
TheUnlike I jak ta masaka? Bo olejek mia³am, chyba nawet na porost w³osów, bardzo fajny, ale jestem typem, który lubi potestowaæ :P
A o masce wiele s³ysza³am, równie dobrego co i z³ego

animale Ja mam wcierke z kawy, RE-WE-LA-CJA Dzia³a mi cuda z przyrostem i baby hairami :P Tyle, ze zapominam regularnie j± wcieraæ muszê j± sobie na widoku gdzie¶ postawiæ

monika1983k Dziêkuje kochana ;* Ja te¿ jestem z tych niecierpliwych i po roku mia³am najwiêcej kryzysów, nawet pamiêtam jak jedna z was mnie tak zdrowo "opierdzieli³a" :P Od tamtej pory przesta³am co chwilê lataæ po nowe od¿ywki itd, przesta³am ogl±daæ ca³ymi dniami IKF z piêknymi kolorowymi d³ugimi w³osami.. no i jak rêk± odj±³, zajê³am siê czym¶ innym i nagle bum, mam prawie ca³e naturalne w³osy, ¿adnego kryzysu
Pewno, ¿e z farbowaniem to troche jak z na³ogiem, jak siê to robi³o ile¶ lat, to ciê¿ko przestawiæ siê i co jaki¶ czas nachodza mnie jakie¶ durne my¶li :p Ale jak widze, jak po blondzie kole¿ankom w³osy ¿ó³kn±, jak po br±zie p³acz±, ¿e pigment tak siê nabudowa³ ze maj± czarne w³osy, ¿e kolory wiecznie nie trafione dla nich:p To mi przechodzi
ahh, kawa, zapomnialam o niej! robilam z niej plukanki, cudnie nawilzala wlosy i poglebiala kolor. dzisiaj sie po nia wybiore . przyda mi sie cos barwiacego, bo jakies 2 miesiace temu dodalam do szamponu zbyt duzo gencjany (to jeszcze na farbowance, by tonowal ten rudo-zloty kolor) i teraz mecze pol litra szamponu, ktory nadaje moim naturalka dziwny odcien
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 13:46   #2360
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika, ja pamiêtam jak Ci dawno temu co¶ na w±tkach o farbowaniu radzi³am... Haha, ale to siê zmienia wszystko.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 15:35   #2361
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ty masz ¶redni popielato-per³owy blond? Tak zwany jasny mysi? To jak ja, ale nigdy nie mogê uchwyciæ koloru na zdjêciu
Napewno mysi i szczerze mówi±c mam nadziejê, ¿e bêdzie na ca³o¶ci popielaty. Póki co mam wyprany blond na d³ugo¶ci (ciemny blond odkry³ jasny).
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:25   #2362
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Callen, czyli ju¿ nie masz naturalek, zafarbowa³a¶ siê?? Dobrze zrozumia³am?
Dobrze zrozumia³a¶ by³am przez chwilê blondynk± ale moje w³osy kiepsko wspó³pracuj± z blond farbami wiêc sobie odpu¶ci³am.
Tak¿e ten... idê st±d bo z moimi farbowañcami tutaj nie pasujê
__________________
21.01.14 jestem kierowc±
Callen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:14   #2363
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

[QUOTE=SceneQueene;5080366 4]Sandrika, ja pamiêtam jak Ci dawno temu co¶ na w±tkach o farbowaniu radzi³am... Haha, ale to siê zmienia wszystko.

chyba taka jest kolejno¶c na wiza¿u: najpierw dziewczyny pisz± na w±tku o farbowaniu, jakie farby,jak utleniæ etc., a jak juz poniszcz± w³osy to przychodz± tutaj no ale ¿eby zm±drzeæ, najpierw trzeba zg³upieæ
oto i moje odrosty, nie wiem czy widzicie bo zdjecia z lamp± czy bez niedok³adnie pokazuj± granice, trzeba siê dok³adnie przyjrzeæ
obfotografowa³am siê chyba z ka¿dej strony
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1200253.jpg (31,2 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200257.jpg (32,3 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200260.jpg (36,9 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200263.jpg (43,8 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200272.jpg (45,4 KB, 17 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2015-03-25 o 18:20
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:25   #2364
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

animale Ja mam wcierke z kawy, RE-WE-LA-CJA Dzia³a mi cuda z przyrostem i baby hairami :P Tyle, ze zapominam regularnie j± wcieraæ muszê j± sobie na widoku gdzie¶ postawiæ

robisz sama czy kupna?
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:32   #2365
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Callen Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze zrozumia³a¶ by³am przez chwilê blondynk± ale moje w³osy kiepsko wspó³pracuj± z blond farbami wiêc sobie odpu¶ci³am.
Tak¿e ten... idê st±d bo z moimi farbowañcami tutaj nie pasujê

Je¶li masz zamiar znowu wróciæ do naturalek to pasujesz jak najbardziej
Szkoda tylko, bo obciê³a¶ radykalnie w³osy po to, ¿eby mieæ ca³e swoje naturalki ....
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:07   #2366
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Monika, ale ³adne w³oski
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:02   #2367
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

theUnlike Ja siê napali³am jak szczerbaty na suchary, na maskê rokitnikow± z Natury Sibericy Ale jak siê pó¼niej okaza³o, to ka¿dy jeden kosmetyk, który wybra³am, ma w sk³adzie w³a¶nie rokitnik :p Co¶ mnie do niego ci±gnie :p Powiem szczerzê, ¿e wybór kosmetyków po roku u¿ywania tylko tego co w domu, jest do¶æ cie¿ki :p

animale No kawa dzia³a cudnie! Wgl mi nie przeszkadza zapach,a dzia³anie jest boskie ale u mnie problem jest z regularno¶ci±, o ile olej i maski zawsze u¿ywam, to ju¿ z wcierkami mam bardzo du¿y problem

SceneQueene Do tej pory buszuje po w±tkach farbowanych :p Krêci mnie tematyka farbowania w³osów, ale tym razem bawiê siê na w³osach kole¿anek, cieszy mnie jak udaje mi siê zadbaæ o ich kud³y <3 a i lubiê ³adny blond bez rozja¶niacza, czy br±z bez czerni :p Wiêc buszuje i siê uczê od razu Apropo, poszukujê co¶ do tonowania w³osów, najchêtniej co¶ w stylu artego color reflex, znasz?

monika1983k Jaki Ty masz piêkny kolor w³osów Taki czekoladowy br±z?

A ja my¶lê, ¿e to ¿e dziewczyny buszuj± na forach w poszukiwaniu odpowiedniego koloru to nic innego jak fakt, ¿e ka¿da by chcia³a uzyskaæ jak najbardziej naturalny efekt farbowania, a ¿e niestety jest to trudne, to z tego powodu tyle dziewczyn wraca do naturalek pó¼niej My¶lê, ¿e nie tyle kondycja jest powodem co kolor :P

Ja np. my¶lê, ¿e gdybym potrafi³a zapanowaæ nad blondem 3 lata temu to pewnie bym go mia³a dalej, ale wtedy zna³am tylko rozja¶niacz, zero farb, popalone w³osy, bez masek, pielêgnacji, niczego. Na pewno nie ufarbuje w³osów za szybko, pewnie dopiero jak zobacze wysyp siwych kud³ów

Callen
Te¿ w³asnie nie zrozumia³am tego co napisa³a¶, co Ciê podkusi³o siê farbowaæ ? Tak ³±dnie sz³o..
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:57   #2368
Puntodivista
☕ sprawia, ¿e jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomo¶ci: 6 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz zamiar znowu wróciæ do naturalek to pasujesz jak najbardziej ....
Ja te¿ planujê, czyli te¿ pasujê
Witam siê. Wkurzaj± mnie ju¿ moje odrosty bo wygl±daj± po prostu niechlujnie. Siedzê i my¶lê czy jest jaki¶ sposób na za³agodzenie tego stanu
__________________

Z m i e n i ³ a m swoje ¿ycie!
Puntodivista jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:59   #2369
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ planujê, czyli te¿ pasujê
Witam siê. Wkurzaj± mnie ju¿ moje odrosty bo wygl±daj± po prostu niechlujnie. Siedzê i my¶lê czy jest jaki¶ sposób na za³agodzenie tego stanu
Nie ma. I wierz mi, ze im bardziej bedziesz kombinowac, tym szybciej pokusi cie na farbe.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 09:08   #2370
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz zamiar znowu wróciæ do naturalek to pasujesz jak najbardziej
Szkoda tylko, bo obciê³a¶ radykalnie w³osy po to, ¿eby mieæ ca³e swoje naturalki ....
Cel i tak zosta³ osi±gniêty tamte w³osy by³y tak zniszczone ¿e wygl±da³y jak stary wys³u¿ony mop nie wa¿ne jak mocno siê stara³am je ogarn±æ a teraz mam zdrowe w³oski
Widzê nawet spor± ró¿nicê w sp³ukiwaniu siê farby, na zniszczonym sianku po 2 tygodniach mia³am ca³kiem inny kolor a teraz minê³o wiêcej czasu a farba tylko troszkê siê zmy³a.
Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ

Callen[/B] Te¿ w³asnie nie zrozumia³am tego co napisa³a¶, co Ciê podkusi³o siê farbowaæ ? Tak ³±dnie sz³o..
Zosta³am na kilka tygodni sama w domu nie mia³am co ze sob± zrobiæ
__________________
21.01.14 jestem kierowc±
Callen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.