Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 19:06   #211
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: staż

no mam ten staż z UP :/ ale to jest tak że kończę go 14 kwietnia i nie chcę tam więcej pracować... to nie to że praca mi sie nie podoba czy coś... tylko od wrzesnia odkąd mam ten staż mam wolne tylko niedziele bo w soboty moj pracodawca wymaga ode mnie bym byla na stanowisku a robie to totalnie za free bo ich nie interesuje ze z bezrobocia płacą mi od pon do pt :/ nie odpowiadaja mi jako pracodawcy wiec nie chcialabym zostac tam uziemiona na dluzej niz musze...ponadto jako ze ostatnio bylam troszq chora gdy zapytalam czy nie moglabym dostac wolnego na choc jeden dzien zebym mogla pojsc do lekarza to sie dowiedzialam ze u nich nie istnieje cos takiego jak chorobowe...dodam ze pracuje od 9 do 17 wiec nie mam szans na cokolwiek nawet na zwykle wyjscie na zakupy... dodajac soboty wyglada to tak ze wychodze z domu o 8 wracam o 18 (bo dojezdzam jakies 20km) i tak od wrzesnia...brakuje mi sily juz...w koncu to pare miesiecy juz jest...ale do kwietnia wytrzymam...tylko nie chce tam juz wiecej pracowac i tyle...
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 19:34   #212
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Exclamation Dot.: staż

a ja sobie staż załatwiłam sama, bo jak mnie z UP wysłali to wróciłam z kwitkiem. wprawdzie nic szczególnego, bo od 5 kwietnia 2005 do 17 listopada 2005 pracowałam jako sprzedawca na wędlinkach, dostałam tam umowe, ale w trakcie zadzwonili do mnie z ofertą z banku, czy chciałabym pracować u nich na stanowisku Doradca Klienta, w ten sposób "awansowałam" z mięsnego do banku. no a na stażu miałam 463 zł na rękę. mieszkam sama więc w każdy weekend były promocje - hostessa. ale dałam rade i teraz los mi się odwdzięczył
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 22:16   #213
doroniaa
BAN stały
 
Avatar doroniaa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 96
GG do doroniaa
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez Elfka86
no mam ten staż z UP :/ ale to jest tak że kończę go 14 kwietnia i nie chcę tam więcej pracować... to nie to że praca mi sie nie podoba czy coś... tylko od wrzesnia odkąd mam ten staż mam wolne tylko niedziele bo w soboty moj pracodawca wymaga ode mnie bym byla na stanowisku a robie to totalnie za free bo ich nie interesuje ze z bezrobocia płacą mi od pon do pt :/ nie odpowiadaja mi jako pracodawcy wiec nie chcialabym zostac tam uziemiona na dluzej niz musze...ponadto jako ze ostatnio bylam troszq chora gdy zapytalam czy nie moglabym dostac wolnego na choc jeden dzien zebym mogla pojsc do lekarza to sie dowiedzialam ze u nich nie istnieje cos takiego jak chorobowe...dodam ze pracuje od 9 do 17 wiec nie mam szans na cokolwiek nawet na zwykle wyjscie na zakupy... dodajac soboty wyglada to tak ze wychodze z domu o 8 wracam o 18 (bo dojezdzam jakies 20km) i tak od wrzesnia...brakuje mi sily juz...w koncu to pare miesiecy juz jest...ale do kwietnia wytrzymam...tylko nie chce tam juz wiecej pracowac i tyle...

moze powinnas pojechac do UP i im opowiedziec to. poniewaz nie powinnas pracowac dluzej niz 40 godzin tygodniowo. Staz jest dla ciebie i Ty powinnas z niego jak najwiecej wyniesc i czegosc sie nauczyc... ja zmienilam staz na inny i jestem juz zadowolona
doroniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:00   #214
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez doroniaa
moze powinnas pojechac do UP i im opowiedziec to. poniewaz nie powinnas pracowac dluzej niz 40 godzin tygodniowo. Staz jest dla ciebie i Ty powinnas z niego jak najwiecej wyniesc i czegosc sie nauczyc... ja zmienilam staz na inny i jestem juz zadowolona
też jestem podobnego zdania, bo łamie on zasady stażu, musisz poinformować o tym UP oni powinni jakoś to załatwić, bo przecież to niezgodne z podpisaną umową o organizowaniu stażu
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:45   #215
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: staż

Ja chodze do urzedu od poczatku stycznai i ciągle nekam ich o staże i cigle słysze ze jest jeszcze budżet nie uchwalony i co najlepsze oni sami nie wiedza kiedy będzie , a 450 zł droga nie chodzi i co za tym idzie zdobyte doswiadczenie. Nic pozostaje mi tylko dalej nachodzic milą pania w urzędzie.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 09:06   #216
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez Elfka86
no mam ten staż z UP :/ ale to jest tak że kończę go 14 kwietnia i nie chcę tam więcej pracować... to nie to że praca mi sie nie podoba czy coś... tylko od wrzesnia odkąd mam ten staż mam wolne tylko niedziele bo w soboty moj pracodawca wymaga ode mnie bym byla na stanowisku a robie to totalnie za free bo ich nie interesuje ze z bezrobocia płacą mi od pon do pt :/ nie odpowiadaja mi jako pracodawcy wiec nie chcialabym zostac tam uziemiona na dluzej niz musze...ponadto jako ze ostatnio bylam troszq chora gdy zapytalam czy nie moglabym dostac wolnego na choc jeden dzien zebym mogla pojsc do lekarza to sie dowiedzialam ze u nich nie istnieje cos takiego jak chorobowe...dodam ze pracuje od 9 do 17 wiec nie mam szans na cokolwiek nawet na zwykle wyjscie na zakupy... dodajac soboty wyglada to tak ze wychodze z domu o 8 wracam o 18 (bo dojezdzam jakies 20km) i tak od wrzesnia...brakuje mi sily juz...w koncu to pare miesiecy juz jest...ale do kwietnia wytrzymam...tylko nie chce tam juz wiecej pracowac i tyle...
Z tego się orientuję, za każde przepracowane 30 dni przysługuje Ci dzień wolnego<lub nawet dwa>..a jeśli jest jak mówisz, i trafiłaś na takiego pracodawcę no to poczekaj do końca stażu i zacznij szukać pracy, przynajmniej będziesz miała jakiś papier (jeśli przypilnujesz aby wpisali tam twoje RZECZYWISTE OBOWIĄZKI Oczywiście też jestem za tym abyś zrezygnowała z tej pracy po stażu, udowodnij, że nie jesteś tanią siłą roboczą...
W Polsce niestety już tak jest, że pracodawcy są górą przez wielkie G i mogą robić z pracownikiem wszystko poza prawem..Ale to nei znaczy, że należy się zrażać, poprostu szukac dalej i nie załamywać rąk, że w Polsce jest źle a jak jest źle to za 500 zł nie będę pracować..Lepiej zacząć na porządnym stanowisku za 500 zł niż jako kasjerka <nie ujmując kasjerkom> za 800-900 zł..
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 09:09   #217
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez agulla
Ja chodze do urzedu od poczatku stycznai i ciągle nekam ich o staże i cigle słysze ze jest jeszcze budżet nie uchwalony i co najlepsze oni sami nie wiedza kiedy będzie , a 450 zł droga nie chodzi i co za tym idzie zdobyte doswiadczenie. Nic pozostaje mi tylko dalej nachodzic milą pania w urzędzie.
Oj cos w końcu dostaniesz, właśnie dobrze, że tak szybko się zgłosiłaś, polecam odwiedzanie UP i sprawdzanie na tablicy ofert stażu bo na urzędników nie ma co liczyć ;P powodzenia
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 11:59   #218
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez agulla
Ja chodze do urzedu od poczatku stycznai i ciągle nekam ich o staże i cigle słysze ze jest jeszcze budżet nie uchwalony i co najlepsze oni sami nie wiedza kiedy będzie , a 450 zł droga nie chodzi i co za tym idzie zdobyte doswiadczenie. Nic pozostaje mi tylko dalej nachodzic milą pania w urzędzie.
tez czekam na to żeby UP miał pieniądze na staże, a tu kasy ani widu ani słychu, chyba że wczesniej dostana z UE
przymierzam się na drugi staż, ale zastanwiam się czy nie wybrac sobie jakiegoś całkiem inego stanowiska, żeby jakby co miac doświadczenie z inną pracą
bo jeśli teraz pracowałam w biurze, jako pracownik administracyjny, to może teraz lepsza praca z klientem w sklepie, żeby póxniej na CV było doświadczenie większe
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 12:13   #219
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: staż

w gabinecie w który pracuję mamy właśnie dwie stażystki ponieważ jest to ich pierwszy staż, najprawdopodobniej potrwa aż rok (info z PUP)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 12:19   #220
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez agabil1
w gabinecie w który pracuję mamy właśnie dwie stażystki ponieważ jest to ich pierwszy staż, najprawdopodobniej potrwa aż rok (info z PUP)
mój trwał pół roku, ale zawsze to jakies doswiadczenie i pieniądze, małe bo małe ale zawsze
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 12:40   #221
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
mój trwał pół roku, ale zawsze to jakies doswiadczenie i pieniądze, małe bo małe ale zawsze
fakt, nie są to jakieś większe kwoty, ale są. I oprócz zdobywanego doświadczenia masz dodatkowo pięniądze. Nie ukrywam, ze jak na razie to z takich stażystek pożytku nie mam, raczej więcej pracy i obowiązków, bo ktoś je musi przeszkolić-zarówno przy komputerze jak i w gabinecie. Ja oczywiście z tego tytułu żadnej podwyżki nie mam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 13:00   #222
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez agabil1
fakt, nie są to jakieś większe kwoty, ale są. I oprócz zdobywanego doświadczenia masz dodatkowo pięniądze. Nie ukrywam, ze jak na razie to z takich stażystek pożytku nie mam, raczej więcej pracy i obowiązków, bo ktoś je musi przeszkolić-zarówno przy komputerze jak i w gabinecie. Ja oczywiście z tego tytułu żadnej podwyżki nie mam
podwyżki nie ale w CV już jest : szkoliłam stażystów / dumnie brzmi
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:05   #223
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
mój trwał pół roku, ale zawsze to jakies doswiadczenie i pieniądze, małe bo małe ale zawsze
ja też mam staż na razie na pół roku, ale wszystko wskazuje na to, że mi go przedłużą do roku, a potem kto wie...może się załapię tym bardziej, że jeden kolo się zwolnił
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:15   #224
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez dureksis
podwyżki nie ale w CV już jest : szkoliłam stażystów / dumnie brzmi
i tak pewnie całe zasługi przypadną kierownictwu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:19   #225
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

ja chciałabym teraz pracowac w jakims naprawde ciekawym miejscu, może na policji zawsze chciałam pracowac tez w drogerii, ale to dla mnie duże niebezpieczeństwo, wszystkie to nowości kusiłyby bardziej intensywnie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:23   #226
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja chciałabym teraz pracowac w jakims naprawde ciekawym miejscu, może na policji zawsze chciałam pracowac tez w drogerii, ale to dla mnie duże niebezpieczeństwo, wszystkie to nowości kusiłyby bardziej intensywnie
ja chciałam być kosmetyczką, ale coś mi przesżło
i tak pokochałam swoje biurko
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:44   #227
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: staż

Zadzwonili do mnie ostatnio z UP, że mają dla mnie staż i żebym jak najszybciej przyjechała, wtedy podadzą mi szczególy. Wiec jade (z innego miasta!), z samuśkiego rana i co się okazało? Znaleźli mi staż jako "handlowiec" (a jestem informatykiem, co wyraźnie było napisane na karcie, wraz listą umiejetności), który, jak dla mnie, zalatywał zwykłą akwizycją. :/
Bardziej niż na kasie, zależy na doświadczeniu, więc taki staż przydałby mi się jak d**a na łokciu. Tak to jest liczyć na UP, więc już nie liczę i zdaję się na siebie całkowicie w poszukiwaniach.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 15:55   #228
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Zadzwonili do mnie ostatnio z UP, że mają dla mnie staż i żebym jak najszybciej przyjechała, wtedy podadzą mi szczególy. Wiec jade (z innego miasta!), z samuśkiego rana i co się okazało? Znaleźli mi staż jako "handlowiec" (a jestem informatykiem, co wyraźnie było napisane na karcie, wraz listą umiejetności), który, jak dla mnie, zalatywał zwykłą akwizycją. :/
Bardziej niż na kasie, zależy na doświadczeniu, więc taki staż przydałby mi się jak d**a na łokciu. Tak to jest liczyć na UP, więc już nie liczę i zdaję się na siebie całkowicie w poszukiwaniach.
oo czyzby mieli już kase na staże?
chyba że Twoje województwo zdobyło kase od UE
muszę jutro sie przejść chyba do UP, ale takie zimno to nie wiem czy dam radę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 16:28   #229
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
oo czyzby mieli już kase na staże?
chyba że Twoje województwo zdobyło kase od UE
muszę jutro sie przejść chyba do UP, ale takie zimno to nie wiem czy dam radę
Jak byłam wczesniej w urzędzie, to tez mi powiedzieli, ze nie ma kasy na staże, więc również się zdziwiłam.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 17:42   #230
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Jak byłam wczesniej w urzędzie, to tez mi powiedzieli, ze nie ma kasy na staże, więc również się zdziwiłam.
o to w przyszłym tygodniu jak bedzie tylko troche cieplej lecę popytac co i jak, bo narazie ucze się na kolosy
przydałoby sie jakieś zajęcie i kasa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 18:47   #231
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
o to w przyszłym tygodniu jak bedzie tylko troche cieplej lecę popytac co i jak, bo narazie ucze się na kolosy
przydałoby sie jakieś zajęcie i kasa
u nas jest aż nadto kasy na staże...nie wiem skąd oni ją biorą prawie wszyscy moi znajomi są gdzieś na stażach....
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 19:29   #232
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
u nas jest aż nadto kasy na staże...nie wiem skąd oni ją biorą prawie wszyscy moi znajomi są gdzieś na stażach....
zazdroszczę, chociaż te mrozy by mnie chyba dobiły, ale te 450zł to jednak zawsze dochód niż nic
a ile jeszcze Ci zostało tego stażu? zadowolona nadal jesteś? czy są jakieś spięcia?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 13:22   #233
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
zazdroszczę, chociaż te mrozy by mnie chyba dobiły, ale te 450zł to jednak zawsze dochód niż nic
a ile jeszcze Ci zostało tego stażu? zadowolona nadal jesteś? czy są jakieś spięcia?
staż mam na razie do końca kwietnia, ale wszystko wskazuje na to, że przedłużą mi go do końca października
jest tez u nas wolny etat na archiwistę ( mam szanse ), ale jakoś nie odpowiadałoby mi gdzebanie w aktach i zakładanie teczek...mało przyszłościowe zajęcie ...
praca jak najbardziej mi odpowiada, ludzie są super
czasem mam zastępstwo na okienku przy obsłudze ludzi ( wydawanie i przyjmowanie zaświadczeń, legitymacji itp. ) i to jest starsznie męczące jednak wolę swoje biuro narzekać nie narzekam, a wręcz sobie chwalę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 17:19   #234
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

u nas stażystów tylko do archiwum biora czarna robota
praca przy okienku z interesantem to u nas nie do pomyślenia
widze że praca jak najbardziej odpowiada Ci
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 09:29   #235
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
u nas stażystów tylko do archiwum biora czarna robota
praca przy okienku z interesantem to u nas nie do pomyślenia
widze że praca jak najbardziej odpowiada Ci
u nas jest w sumie 4 stażystów
jedna dziewczyna siedzi w kancelarii, druga obsługuje okienko, a ja wraz z koleżanką zajmujemy się wystawianiem zaświadczeń potwierdzających okresy ubezpieczenia...tylko czemu tak dużo wniosków ciągle wpływa
ale pracę jak najbardziej sobie chwalę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:34   #236
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
u nas jest w sumie 4 stażystów
jedna dziewczyna siedzi w kancelarii, druga obsługuje okienko, a ja wraz z koleżanką zajmujemy się wystawianiem zaświadczeń potwierdzających okresy ubezpieczenia...tylko czemu tak dużo wniosków ciągle wpływa
ale pracę jak najbardziej sobie chwalę
no własnie strasznie dużo tam tego jest, czasem to przerasta bo za dużo na jedną osobę, ale wsystko zelaży od osób z którymi sie pracuje
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 12:33   #237
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

a Ty bluegirl aktualnie szukasz pracy ?
są jakieś fajne oferty ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 14:59   #238
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: staż

szukam pracy z tym że szanse na etat sa marne więc jedyne co moge zrobić to starać sie o drugi staż,
jeszcze sie okazało wczoraj w szkole że musze porobić badania i iść odrobić praktyki wszystkie szczepienia, mundurki, buty itp. to wyjdzie wszytko ponad 300zł i kasa idzie a pracy nie ma
u nas w okolicy z pracą ciężko, tylko staż, bo inaczej to siedzieć w domu pozostaje
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 19:42   #239
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: staż

Cytat:
Napisane przez bluegirl
szukam pracy z tym że szanse na etat sa marne więc jedyne co moge zrobić to starać sie o drugi staż,
jeszcze sie okazało wczoraj w szkole że musze porobić badania i iść odrobić praktyki wszystkie szczepienia, mundurki, buty itp. to wyjdzie wszytko ponad 300zł i kasa idzie a pracy nie ma
u nas w okolicy z pracą ciężko, tylko staż, bo inaczej to siedzieć w domu pozostaje
to przechlapane
ale próbuj anuż się uda trzymam kciuki i powodzenia
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 11:24   #240
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: staż

Ale jaja! Dostałam skierowanie na staż do kwiaciarni, na stanowisko florysty. Najlepsze jest to, że jak wcześniej starałam się o staż, to poiedziano mi, że nie mogę, bo mam przepracowane o 3 miesiace za dużo. Pisałam o tym w postach #161 i 163. Nie wiem co mam o tym myśleć.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.