Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 16:54   #211
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Nie prawda Ten kod jak najbardziej działa jak się płaci przez PayPal. Po prostu jak jesteś w koszyku to dajesz checkout, zaznaczasz metodę płatności wpisujesz kod rabatowy i klikasz submit, oblicza Ci kwotę do zapłaty z rabatem i dopiero płacisz. Sprawdziłam

Uiwlbiam ich cienie, mam 21 sztuk i na pewno będzie więce
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:06   #212
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
jestem w szoku! zamowilam probki 2 czerwca a dziś doszły... strasznie szybko!!
oooo ale speed polskie wolniej idą

Ja nigdy nie płaciłam u nich paypalem więc do końca nie wiedziałam jak to jest z tym kodem, ale Mariola13 pisała, że nie działa i tym się sugerowałam
A ich cienie są po prostu genialne i też mnie kusi żeby mieć więcej. Mam już 19 i też będzie więcej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-04 o 17:09
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:24   #213
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominika m.in. pod wpływem Twoich sugestywnych opisów zdecydowałam się je zamówić.Ja się nie lubię rozdrabniać i niemalże na raz zamówiłam wszystkie które chciałam na początek. Tak sobie wmawiam, że teraz jest promocja to się opłaca, a jak się skończy to na pewno nie będę zamawiać, taa...
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:43   #214
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dominika m.in. pod wpływem Twoich sugestywnych opisów zdecydowałam się je zamówić.Ja się nie lubię rozdrabniać i niemalże na raz zamówiłam wszystkie które chciałam na początek. Tak sobie wmawiam, że teraz jest promocja to się opłaca, a jak się skończy to na pewno nie będę zamawiać, taa...
no to poszłaś po całości Niezłą przesyłeczkę musiałaś mieć. Nie wiadomo w co ręce (pędzel) włożyć najpierw Ja tam mam kilka które w gratisach dostałam, zresztą bardzo trafnych A 6 mam pełnowymiarowych
EDIT: przez tą naszą rozmowę wzięłam sobie następnych 5 próbeczek cieni

Lauress ma promocję -30% w ten weekend Szkoda że akurat pod koniec miesiąca jak już na koncie to mi tylko wiatr hula No nic potem ma być przez jakiś czas jeszcze -20% to może później niestety skorzystam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-27 o 11:16 Powód: post pod postem
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:58   #215
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominiu, dzięki Twojemu granatowi i ja mam chęcię na zamówienie.... A czy można płacic później? ba jakbym złozyła w weekend to i tak kasa na PP przejdzie we wtorek. Jeżeli tak można to moge Cie skusic i zaoszczędziśz te 10%
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:19   #216
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Dominiu, dzięki Twojemu granatowi i ja mam chęcię na zamówienie.... A czy można płacic później? ba jakbym złozyła w weekend to i tak kasa na PP przejdzie we wtorek. Jeżeli tak można to moge Cie skusic i zaoszczędziśz te 10%
w sumie nie wiem czy można mi się szykuje dość spore zamówienie bo na ok. 70 $ + przesyłka i tak się zastanawiam czy nie naruszyć oszczędnościowych kont w ten weekend a potem po wypłacie uzupelnić. Tylko że to będzie przekroczenie pewnej granicy no ale promocja...

Złożyłam moje spore zamówienie i chciałam poinformować, że oprócz promocji działa kod zniżkowy EDSFORUM, który daje dodatkowe 10% od końcowej kwoty Także jest nieźle
Proszę modki o połączenie moich postów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-27 o 11:16 Powód: post pod postem
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 11:17   #217
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko to pochwal się chociaż co zamówiłaś.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 11:25   #218
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dominko to pochwal się chociaż co zamówiłaś.
Moje zamówionko
1 x Sweet Talk Gloss (LIP1011) = $9.10
1 x Your Eye Trio (SET1010) = $22.10
Eye Light 1 Sweet Talk
Eye Light 2 Uptown
Eye Light 3 Moody
1 x Your Face Trio (SET1011) = $38.25
Face Fundamental or Blush 1 Radiant Ivory Elemental
Face Fundamental or Blush 2 Fresh Start Medium
Face Fundamental or Blush 3 Finishing Touch Medium
Wiem, że mam już 5 dużych podkładów (2 Lauressowe i 2 EGM i 1 Joppa) , ale Radiant Ivory tak mi ostatnio podpasował, ze nie mogłam się oprzeć Pudry też mam 3 duże + kilka próbek, ale co tam Primer jest świetny. Cienie Lauressa są genialne więc też musiałam (!) skorzystać z okazji. No i do kolekcji błyszczyk. Kusił mnie jeszcze ich nowy olejek do demakijażu, ale na razie się powstrzymałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 11:38   #219
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Moje zamówionko
1 x Sweet Talk Gloss (LIP1011) = $9.10
1 x Your Eye Trio (SET1010) = $22.10
Eye Light 1 Sweet Talk
Eye Light 2 Uptown
Eye Light 3 Moody
1 x Your Face Trio (SET1011) = $38.25
Face Fundamental or Blush 1 Radiant Ivory Elemental
Face Fundamental or Blush 2 Fresh Start Medium
Face Fundamental or Blush 3 Finishing Touch Medium
Wiem, że mam już 5 dużych podkładów (2 Lauressowe i 2 EGM i 1 Joppa) , ale Radiant Ivory tak mi ostatnio podpasował, ze nie mogłam się oprzeć Pudry też mam 3 duże + kilka próbek, ale co tam Primer jest świetny. Cienie Lauressa są genialne więc też musiałam (!) skorzystać z okazji. No i do kolekcji błyszczyk. Kusił mnie jeszcze ich nowy olejek do demakijażu, ale na razie się powstrzymałam
Moody i Sweet Talk piękne są! Zresztą błyszczyk też. W ogóle LaurEss to jedna z najmniej odkrytych przeze mnie firm mających na wizażu swój wątek. Skończyłam na testach podkładów, a potem jakoś przeszłam do innych firm i o LaurEss trochę zapomniałam. Ale pamiętam że bardzo chwalisz ich primer, cienie i róże. Zwłaszcza primer mnie kusi, może coś kliknę...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 11:50   #220
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Moody i Sweet Talk piękne są! Zresztą błyszczyk też. W ogóle LaurEss to jedna z najmniej odkrytych przeze mnie firm mających na wizażu swój wątek. Skończyłam na testach podkładów, a potem jakoś przeszłam do innych firm i o LaurEss trochę zapomniałam. Ale pamiętam że bardzo chwalisz ich primer, cienie i róże. Zwłaszcza primer mnie kusi, może coś kliknę...
Warto skorzystać, tym bardziej, że zniżki też są na próbki. Ja uwielbiam też puder Finishing Touch. Mam już Lighta. To dobra firma, tylko niestety dość droga
edit: Właśnie się zorientowałam, że nie chciałam cienia Sweet Talk tylko Breathless bo się bardziej mieni i jest trochę mniej różowy. Już do nich napisałam, mam nadzieję że mi zamienią Matko ale ja dzisiaj jestem nieprzytomna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-27 o 12:02 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:22   #221
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominka, ale Ci zazdroszczę zakupów Ja swoich rezerw nie ruszam jeszcze, ale przyznam, iż będąc na ich stronie byłam o krok od tego... Na szczęście w ostatniej chwili się powstrzymałam, choć w mojej sytuacji (po stracie) na kuszenie jestem wyjątkowo podatna
chyba w totka zacznę w koncu grać ..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 13:24   #222
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dominka, ale Ci zazdroszczę zakupów Ja swoich rezerw nie ruszam jeszcze, ale przyznam, iż będąc na ich stronie byłam o krok od tego... Na szczęście w ostatniej chwili się powstrzymałam, choć w mojej sytuacji (po stracie) na kuszenie jestem wyjątkowo podatna
chyba w totka zacznę w koncu grać ..
jeżeli uda mi się wybrać na spotkanie to Ci przygotuję kilka odsypek z moich cieniowych zbiorów A rezerwy uzupełnię w środę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:39   #223
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
jeżeli uda mi się wybrać na spotkanie to Ci przygotuję kilka odsypek z moich cieniowych zbiorów A rezerwy uzupełnię w środę
pal licho odsypki (choć dziękuję ), ale szansa, że się pojawisz jednak, to jedna z lepszych wiadomości dzisiaj
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:52   #224
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
pal licho odsypki (choć dziękuję ), ale szansa, że się pojawisz jednak, to jedna z lepszych wiadomości dzisiaj
Ale mi się miło zrobiło Poczekaj odpiszę na plotkowym
edit: łomatko, jestem dzisiaj zamulona jak staw sąsiada. Miałam zamówić primer Kick Start, bo Fresh start mnie podsuszał. Wszystko dzisiaj pomieszałam. Mam nadzieję że mi pozamieniają pomylone produkty
edit: wymienili mi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-27 o 17:29
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:03   #225
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ło Matko, Dominiko zaraz się okaże że Ty wcale z LaurEss zamawiać nie chciałaś.

No właśnie mnie primery kuszą, chociaż już miałam na razie próbek nie kupować. Może się jednak skuszę na kilka, bo promocja zachęca.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:13   #226
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ale promocja dobra! zamawiam pelne wymiary, nie pamietam dobrze co mi najbardziej podeszlo musze odszukac ;/ heh ciezkie zycie maniaka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:23   #227
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A jakie ciężkie zakręconego maniaka Całe szczęście że z nimi dobry kontakt jest, ale musieli mieć ze mnie ubaw Sama miałam z siebie niezły
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:39   #228
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

zamowilam po raz pierwszy na tym zdradliwym wątku
Radiant Tan Ethereal
Subtle Tan Ethereal
Radiant Tan Minimalist
Radiant Neutral Minimalist
Subtle Tan Minimalist
Kick Start Medium
Infinity - sample
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:45   #229
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

to moj pierwszy post na minerałach do tej pory tylko czytałam w srodku to było 3 dni temu miałam kryzys ciągle mam jeden zawrót głowy- a co najgorsze zadnego doświadczenia w kolorach , moje jedyne minerały to the body shop - bardzo takie sobie zwłaszcza ze mam skóre mieszaną w strone tłustej przebarwienia po tradziku tyle dobrego ze mam flat top edm pojęcia nie mam jaka kolorystyka myślałam ze zdecydowanie chłodna ale jak zaczęłam czytać to forum to już wcale nie wiem - oczy szaro- niebieskie, cera blada szyja trochę jakby w żóółty nie pytam o to jaki kolor dla mnie bedzie bo rozumiem ze musze popróbowac chciałabym zamówić lauress enthereal zwłaszcza ze jest promocja ale doradxcie mi czy to dobry pomysł bo będe musiała zamówić dużo próbek bo o tonacjach nie mam pojęcia - może odpuścic sobie promocje i zamowić próbki tam gdzie jest taniej np edm i kiedy jako tako będe się orientowac jaki kolor jaka gruba kolorów celowac w lauress- teraz to chciałabym wszystko zamówić I ograbiczyłam się do :
subtle petal, neutral, ivory,
gently fawn
radiant neutral oraz
korektory neutralize, vanilla
fantastic finish sand
fresh oraz jump start razem 10 jak w takim razie zmienia się cena przesyłki i czy jak jutro zamówie (płatność kartą kredytową) promocja mnie obejmie plus te 10 % z kodem tak?
z góry dziękuje za odpowiedzi i wszelkie rady
ps zapomn jeszcze ze mam cliniqa almost powder makeup 01 za jasny niestety

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-06-27 o 19:53
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 19:50   #230
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

a moze bys kawalek policzka i szyji wkleila, moze podobna do ktorejs z naszych cer, zawsze to lepiej a co do ilosci to coz, wszystkie po tyle zamawiamy raczej, natomiast na edm zamow szybko bo wycofuja probki. Jesli jutro tu zlozysz to sie oplaca i te 10% tez wejdzie
korektory nie wiem czy ktos ma lauraessa, zedm sa swietne i tanie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:02   #231
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

pastereczka dziękuję za szybką odpowiedź rzeczywiście co do korektora to też rozważała edm np light intensiv , na lauress kusi mnie ten neutralize bo mniej widoczy i lepiej się spisuje niż mint edm ktoś już o tym pisał, co do zdjęcia to nie mam i poważnie baterie mi się rozładowały - robiłam fotki moim kolorowym zeby mieć porównanie ze zdje z wizazu nie wiem czy to mądre ale tak sobie wymyśliłam
moze za to napisze ze obecnie mam podkład spektkular HR 20 vanilla- miałam znizke to zaszalałam teraz załuje bo ile próbek bym za to miała w każdym razie kolor jest dobry bo neutralizuje trochę te rózówe przebarwienia
ps znalazłam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (18,3 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-06-27 o 20:07
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:09   #232
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

na pewno jestes w nomenklaturze mineralow light, light medium jasnosc = co do odcienia to nie doradze po podkladzie, moze ktos inny
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:14   #233
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dzięki , co do podkładu to wiem ze cięzko bo na wątku porównawczym też nie ma ale jak się przekonam osobiście to uzupełnie- a co do koloru to subtle czy raczej gentle w takim razie?


ok już wiem, zaćmienie miałam, wszystkie kolory są opisane

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-06-27 o 20:20
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:41   #234
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

subtele raczej, mozesz sortowac kolory po jasnosci. ja raczej obstawiam kat tan, petal i neutral, ale tu nie jestem tak zorientowana
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:05   #235
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

chyba dzisiaj nie zasne troszke mi rozjaśniłaś i uspokoiłaś ze w dobrym kierunku idę rozumiem ze ty już swoje próbeczki zamówiłaś? jeszcze torchę pooglądam i idę czytać bo czas ucieka a w poniedziałek czas do pracy po 2 tyg urlopu jak ja to przeżyje
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:09   #236
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja z wymianki mialam probki i duze zamowilam juz, egm ma swoj watek, zagladnij tam, warty uwagi
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:26   #237
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
ja z wymianki mialam probki i duze zamowilam juz, egm ma swoj watek, zagladnij tam, warty uwagi
tak podejrzewałam bo pomimo ze jestem na tym forum krótko ale już wiem ze jesteś takim mineraławym guru dlatego cenie twoje rady na wątku egm byłam ale ich strona mnie przeraziła Lauress mają chyba zdjęcia bardziej odpowiadające rzeczywistości i tamtych nazw imion nie potrafie zakodować ale jezeli są dobre przebrne też przez nie - jak myślisz -któraś z dziewczyn pisała ze dla cery tłustej z przebarwiniami sprawdziły się
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:47   #238
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

no dziekuje, chyba chodzi o to ze duzo pisze zobacz zdjecia DOMINKAB na makijazach, moze ona ma podobny kolor, a przebarwienia zawsze da sie ukryc jakos
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:06   #239
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Elemental ładnie kryje, ethereal mocniej, ale potrafi się odznaczać trochę na twarzy jak się za dużo nałoży, a elemental nie. Ja bym celowała w Subtle Neutral chyba. EGM Cover Me pięknie kryje, ja w kiepskie dni, albo na wyjścia wieczorowe wolę właśnie ten, ale ciężko kolor utrafić niestety. Z korektorów mam tylko alabaster, pod oczy jest świetny, ale na przebarwienia wolę EDM. Innych nie znam. Z primerów Kick Start nie wysusza, a to ważne przy tłustej cerze, bo jak przesuszysz to jeszcze bardziej się będzie przetłuszczać. I puder Finishing Touch polecam, do mnie drugi duży leci
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:29   #240
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Elemental ładnie kryje, ethereal mocniej, ale potrafi się odznaczać trochę na twarzy jak się za dużo nałoży, a elemental nie. Ja bym celowała w Subtle Neutral chyba. EGM Cover Me pięknie kryje, ja w kiepskie dni, albo na wyjścia wieczorowe wolę właśnie ten, ale ciężko kolor utrafić niestety. Z korektorów mam tylko alabaster, pod oczy jest świetny, ale na przebarwienia wolę EDM. Innych nie znam. Z primerów Kick Start nie wysusza, a to ważne przy tłustej cerze, bo jak przesuszysz to jeszcze bardziej się będzie przetłuszczać. I puder Finishing Touch polecam, do mnie drugi duży leci
dziękuje- potwierdziłaś ze powinnam ten odcień spróbować , co do primerów to myśle ze masz racje - już dawno zadnych matujących kosmetyków nie używam i jest lepiej, to na pewno zmienie, korektor zamówie z edm no może z wyjątkiem tego neutralize coś mnie kusi bardzo ale ogólnie mam mętlik w głowie no nic zamówie próbki
subtle neutral -elemental , minimalist oraz ethereal
radiant neutral , ivory- ethereal
gently fawn minimalist
korektor neutralize

dlaczego ja taka niezdecydowana jestem .... a moze jednak EGM jak lepiej kryją chyba rok temu uzywałam "minerałów" loreala i buzia bardzo szybko się po nich poprawiła zrezygnowałam jak okazało się ze jestem w placki marchewkowe na twarzy- stąd wiem ze dobranie koloru najważniejsze
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.