Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 21:46   #211
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie spotkałam takiego ciucholandu który wyglądałby lepiej niż sklep może wtedy bym się przekonała Widziałam tylko takie nory z ciuchami sponiewieranymi w wielkiej kupie, to mnie odstrasza...
No wlasnie, mnie tez takie odstraszaja. Wczesniej bylam w kilku takich i po jakims czasie odechcialo mi sie grzebania.
Ale pozniej w Przemyslu otworzyli takie fajne dwa - wszystko ladne, pachnace, poukladane na polkach i wieszaczkach...Naprawde sympatyczne i milo bylo tam pojsc i wybierac. Mialy nawet przymiezalnie i autentycznie wygladaly lepiej od co niektorych sklepow.
A sa gdzie mieszkacie modne bazary z uzywanymi ciuchami? Pamietam ze jak bylam w liceum sprzedawalysmy nasze uzywane ciuchy na takich tagrach i niezle nam szlo. Nawet czesc z tej kasy poszla na poczet mojego wyjazdu do UK. Ale zawsze mialysmy wszystko tak zrobione jak my bysmy chcialy kupowac i byc odsluzone, pewnie dlatego.

A tak w ogole to musze sie wyazlic. Zupelnie mnie przekrzywilo na bok z moimi plecami, chodzic czy coz zrobic juz w ogole nie moge bo czuje sie jakby mi kregi mialy sie przelamac w pol i nie moge ustac. Jest coraz gozej.
I to w tym samym miejscu gdzie mialam operacje. To jeszcze mozna przezyc ale jak sobie pomysle przez ile bolu wtedy przeszlam i wyglada ze zupelnie na nic to mi sie wszystkiego odechciewa. Jakis taki klapciasty mam ten tydzien.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 23:15   #212
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

No wlasnie, mnie tez takie odstraszaja. Wczesniej bylam w kilku takich i po jakims czasie odechcialo mi sie grzebania.
Ale pozniej w Przemyslu otworzyli takie fajne dwa - wszystko ladne, pachnace, poukladane na polkach i wieszaczkach...Naprawde sympatyczne i milo bylo tam pojsc i wybierac. Mialy nawet przymiezalnie i autentycznie wygladaly lepiej od co niektorych sklepow.
A sa gdzie mieszkacie modne bazary z uzywanymi ciuchami? Pamietam ze jak bylam w liceum sprzedawalysmy nasze uzywane ciuchy na takich tagrach i niezle nam szlo. Nawet czesc z tej kasy poszla na poczet mojego wyjazdu do UK. Ale zawsze mialysmy wszystko tak zrobione jak my bysmy chcialy kupowac i byc odsluzone, pewnie dlatego.

A tak w ogole to musze sie wyazlic. Zupelnie mnie przekrzywilo na bok z moimi plecami, chodzic czy coz zrobic juz w ogole nie moge bo czuje sie jakby mi kregi mialy sie przelamac w pol i nie moge ustac. Jest coraz gozej.
I to w tym samym miejscu gdzie mialam operacje. To jeszcze mozna przezyc ale jak sobie pomysle przez ile bolu wtedy przeszlam i wyglada ze zupelnie na nic to mi sie wszystkiego odechciewa. Jakis taki klapciasty mam ten tydzien.
Oj nie dobre wieści z tym twoim kręgosłupem.. A masaże, ustawianie i specjalne ćwiczenia nie wchodzą w grę? To bardzo pomaga.. przynajmniej mnie pomogło.. Tak ci współczuje tego bólu
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 23:52   #213
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Oj nie dobre wieści z tym twoim kręgosłupem.. A masaże, ustawianie i specjalne ćwiczenia nie wchodzą w grę? To bardzo pomaga.. przynajmniej mnie pomogło.. Tak ci współczuje tego bólu
Dziekuje za troske.
Niestety nic nie pomaga. Mialam fizykoterapie i zestawy cwiczen z terapeuta. Zamiast mi pomoc sprawialy ze czulam sie jeszcze bardziej zle. Teraz czekam na wyniki rezonansu (nastepnego) i terapeuta bedzie myslec jakie sa moje opcje.

Tylko ze tutaj to wszystko tak dlugooo trwa.
Ale nie trace nadzieji.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:01   #214
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Dziekuje za troske.
Niestety nic nie pomaga. Mialam fizykoterapie i zestawy cwiczen z terapeuta. Zamiast mi pomoc sprawialy ze czulam sie jeszcze bardziej zle. Teraz czekam na wyniki rezonansu (nastepnego) i terapeuta bedzie myslec jakie sa moje opcje.
Tylko ze tutaj to wszystko tak dlugooo trwa.
Ale nie trace nadzieji.

Oj to faktycznie trzeba cierpliwie czekać na wyniki rezonansu i mieć wiarę w to, że terapeuta podejmie właściwe działania. Ja w to wierzę! I jestem z toba myslami
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:54   #215
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Oj to faktycznie trzeba cierpliwie czekać na wyniki rezonansu i mieć wiarę w to, że terapeuta podejmie właściwe działania. Ja w to wierzę! I jestem z toba myslami
Dziekuje Ci.
Jakby co to zawsze mam opcje aby leczyc sie w Polsce. Tak wczesniej zrobilam - bylam w UK na niekonczacej sie liscie, postanowilam przyjechac i znalazlam sie na Slaskiej Akademii Medycznej. Neurochirurgow maja tam bardzo dobrych.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:04   #216
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Dziekuje Ci.
Jakby co to zawsze mam opcje aby leczyc sie w Polsce. Tak wczesniej zrobilam - bylam w UK na niekonczacej sie liscie, postanowilam przyjechac i znalazlam sie na Slaskiej Akademii Medycznej. Neurochirurgow maja tam bardzo dobrych.
Trzymam za ciebie moje serdeczne kciuki - czyli całym sercem jestem z tobą w twojej walce z chorobą
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:13   #217
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Hejka Dziewczyny!

Chciałam tylko powiedzieć, że 26.09 obroniłam się, a teraz intensywnie szukam pracy i kicha Nikt nie chce przyjąć, bo brak doświadczenia, aż załamkę przeżywam i żałuję, że na studia poszłam Narazie się nie poddaję i szukam dalej

Dziewczyny chore, czy nie chore trzymajcie się cieplutko, zdrowiejcie/uważajcie na choroby! Smutno mi nie mogąc z Wami przebywać codziennie Niby w domu, a czasu brak
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 16:18   #218
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Kulbit ja do takich ciucholandów o jakich Ty wspominasz, nie chodze. Pisze o takim ciucholandzie, który jest w wielkie, olbrzymiej hali. Podzielony na dwie strony. W jednej mozna kupić galanterię typu buty, torebki, torby, walizki itp., a w drugiej generalnie ubrania. Panie sa miłe. Jest jasno, przestrzennie i nie ma szczególnie innych zapachów niz w normalnym sklepie. Panie ekspedientki sa wysokiej klasy sprzedawczyniami. Wysoki poziom kultury, usmiech (nie przyklejony i wymuszony) bardzo serdeczny. Sa pomocne i gotowe w kazdej chwili Ci pomóc, doradzić. Ja tam czasem chodzę tylko poogladac, ale to nikomu nie przeszkadza, że czasem ide i nic nie kupie. Na odchodnym słysze: "Dziekuje bardzo i zapraszam. Moze nastepnym razem znajdzie pani cos dla siebie.". Poza bielizna i skarpetkami, rajstopami wszystko kupuje w tym ciucholandzie. Właścicielem jest młody polak, który urodził sie w USA i przyjechał do kraju kilka lat temu. Jest sam obecny często w sklepie. A ostatnio mozna tam byc poczestowanym kawą z expresu i postawiono 2 stoliki. To miłe.
Anielico powodzenia w szukaniu pracy i daj znac jak i co. Szukaj cierpliwie i nie bierz byle czego. Nie daj sie.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 16:28   #219
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Trzymam za ciebie moje serdeczne kciuki - czyli całym sercem jestem z tobą w twojej walce z chorobą
Dziekuje. Masz dla mnie bardzo mile slowa.

Cytat:
Napisane przez AnielicaS Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny!

Chciałam tylko powiedzieć, że 26.09 obroniłam się, a teraz intensywnie szukam pracy i kicha Nikt nie chce przyjąć, bo brak doświadczenia, aż załamkę przeżywam i żałuję, że na studia poszłam Narazie się nie poddaję i szukam dalej

Dziewczyny chore, czy nie chore trzymajcie się cieplutko, zdrowiejcie/uważajcie na choroby! Smutno mi nie mogąc z Wami przebywać codziennie Niby w domu, a czasu brak
Gratulacje!
Nie zalamuj sie i na pewno nie zaluj ze poszlas na studia. Udalo Ci sie obronic a to juz osiagniecie same w sobie. Trzymam kciuki ze niedlugo znajdziesz cos ciekawego i nie znechecaj sie poczatkowymi niepowodzeniami - po minusach moga juz tylko byc plusy. Prawda?
Jak sama przeprowadzalam rozmowy kwalifikacyjne nie patrzylam sie tak bardzo na doswiadczenie. No bo przeciez jak ktos jest zaraz po studiach i wczesniej nie pracowal to jak ma je niby zdobyc? Dla mnie wymagania co niektorych firm sa lekko przesadzone i nie fair dla potencjalnych pracownikow - bardziej liczy sie jakie czlowiek sprawia ogolne wrazenie i czy ma mila, chetna do nauki osobowosc. Reszta wyjdzie w tak zwanym 'praniu'. A doswiadczenie to i tak rzecz wzgledna - mienie go wcale nie gwarantuje dobrego pracownika.
Trzymam kciuki w poszukiwaniach i cieplo pozdrawiam.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:29   #220
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez AnielicaS Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny!

Chciałam tylko powiedzieć, że 26.09 obroniłam się, a teraz intensywnie szukam pracy i kicha Nikt nie chce przyjąć, bo brak doświadczenia, aż załamkę przeżywam i żałuję, że na studia poszłam Narazie się nie poddaję i szukam dalej
Gratuluje obrony i trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniej dla ciebie pracy

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Kulbit ja do takich ciucholandów o jakich Ty wspominasz, nie chodze. Pisze o takim ciucholandzie, który jest w wielkie, olbrzymiej hali. Podzielony na dwie strony. W jednej mozna kupić galanterię typu buty, torebki, torby, walizki itp., a w drugiej generalnie ubrania. Panie sa miłe. Jest jasno, przestrzennie i nie ma szczególnie innych zapachów niz w normalnym sklepie. Panie ekspedientki sa wysokiej klasy sprzedawczyniami. Wysoki poziom kultury, usmiech (nie przyklejony i wymuszony) bardzo serdeczny. Sa pomocne i gotowe w kazdej chwili Ci pomóc, doradzić. Ja tam czasem chodzę tylko poogladac, ale to nikomu nie przeszkadza, że czasem ide i nic nie kupie. Na odchodnym słysze: "Dziekuje bardzo i zapraszam. Moze nastepnym razem znajdzie pani cos dla siebie.". Poza bielizna i skarpetkami, rajstopami wszystko kupuje w tym ciucholandzie. Właścicielem jest młody polak, który urodził sie w USA i przyjechał do kraju kilka lat temu. Jest sam obecny często w sklepie. A ostatnio mozna tam byc poczestowanym kawą z expresu i postawiono 2 stoliki. To miłe.
Jakoś nie jestem nadal przekonana

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Dziekuje. Masz dla mnie bardzo mile slowa.
eeeetam poprostu chciałam dodać ci troche otuchy


Dziewczynki mam super wieści!
Mój mąż miał dziś badanie - wszystko jest wporządku!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A do tego dostał niezła podwyżkę w pracy Tak więc koniec tygodnia mamy bardzo udany Głównie te wiadomosci o zdrowi mnie uszczęśliwiły
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 20:03   #221
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
...Dziewczynki mam super wieści!
Mój mąż miał dziś badanie - wszystko jest wporządku!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A do tego dostał niezła podwyżkę w pracy Tak więc koniec tygodnia mamy bardzo udany Głównie te wiadomosci o zdrowi mnie uszczęśliwiły
A widzisz - swietne wiadomosci i bardzo sie ciesze z Toba i Twoim Mezem. I jeszcze do tego podwyzka - tak sobie mysle ze jakby wynagrodzenie za Wasze dni pelne nerwow.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 20:10   #222
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam super wieści!
Mój mąż miał dziś badanie - wszystko jest wporządku!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A do tego dostał niezła podwyżkę w pracy Tak więc koniec tygodnia mamy bardzo udany Głównie te wiadomosci o zdrowi mnie uszczęśliwiły
Bardzo sie cieszę Kulbit.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 20:45   #223
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

A widzisz - swietne wiadomosci i bardzo sie ciesze z Toba i Twoim Mezem. I jeszcze do tego podwyzka - tak sobie mysle ze jakby wynagrodzenie za Wasze dni pelne nerwow.
Hahahaha można i tak powiedzieć Teraz sobie pijemy miodek pitny i świętujemy dobreeee wieści

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Bardzo sie cieszę Kulbit.
Oj ja też!!! Dziękuję
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:28   #224
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Dziewczyny, tylko czytam, na razie.

kulbit wielka dla Ciebie i męża za trudy i nerwy.

Życzę wam (wszystkim) super relaksacyjnego weekendu.
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 09:09   #225
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam super wieści!
Mój mąż miał dziś badanie - wszystko jest wporządku!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A do tego dostał niezła podwyżkę w pracy Tak więc koniec tygodnia mamy bardzo udany Głównie te wiadomosci o zdrowi mnie uszczęśliwiły
to suuper!

AnielicaS, gratuluje obrony
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:21   #226
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko czytam, na razie.

kulbit wielka dla Ciebie i męża za trudy i nerwy.
Dlaczego tylko czytasz?
Dziękuję za buzke

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
to suuper!
Dzięki Ol!

Nea A cos ty zrobiła ze swoim avem co???????? Gdzie twoja urocza buzia??????????????? Dawaj mi ją znowu! NO
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:07   #227
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
...Nea A cos ty zrobiła ze swoim avem co???????? Gdzie twoja urocza buzia??????????????? Dawaj mi ją znowu! NO
Hehehe...Dam ja niedlugo z powrotem. Troche mi sie stesknilo za moim ukochanym.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:05   #228
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Hehehe...Dam ja niedlugo z powrotem. Troche mi sie stesknilo za moim ukochanym.
Kim????????? Kto to jest na tym avie? Gadaj zaraz
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:22   #229
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Kim????????? Kto to jest na tym avie? Gadaj zaraz
Moja ukochana postac z Gwiezdnych Wojen - Anakin Skywalker a pozniej Darth Vader. Mam fiola na punkcie wszystkiego co ma zwiazek z Gwiezdnymi Wojnami.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 17:00   #230
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Witajcie kochane

ja tylko daje znak życia, bo nawet na sen nie mam czasu od 2 tyg....
wstaje o 5, o 6 wychodzę z domu, potem zajęcia na uczelni od rana do 21 lub 20.....w domu jestem ok 22 lub nawet po....a podobno jestem na studiach dziennych....dopiero mam czas, żeby jakieś sprawko, czy konspekt na zajęcia zrobić, bo większość to laborki i sypiam po 3 - 4 godz.....a jak jest weekend to albo mam ochotę umrzeć albo spać non stop i nie mam na nic siły ja nie wiem ile jeszcze tak pociągnę....a to 4 rok studiów i niby miało być mniej godzin wogóle...buuuu

Kulbit
cieszę się, ze z Twoim mężem wszystko sie wyjaśniło i że same dobre wieści to są

Nea współczuję kłopotów ze zdrowiem. dużo duuuużo zdrówka życzę

Chilanes
mam nadzieję, ze odpoczęłaś

Cmoksia a jak Ci sie studiuje świeżo upieczona studentko??

Ol! witaj na naszym wątku

madziaaaaa89 witaj

AnielicaS gratuluję gratuluję i jeszcze raz gratuluję obrony za prace trzymam kciuki wierze ze coś w końcu znajdziesz sensownego

Naszata ja od piątku wieczór mam taki weekend, ze odsypiam cały tydz i chodzę nieprzytomna i nieobecna....

Helenko, a co u Ciebie kochana? co do ciucholandów to masz rację, bo trzeba wiedzieć gdzie iść ja mam 3/4 szafy z ciucholandu. Ale jakoś do kupienia tam butów, bielizny itp to cóż nikt mnei nie przekona....każdy ma inna stopę i inaczej wychadza buty...ja nawet butów innym nie pożyczam


Nic ide spać dalej bo niedawno sie obudziłam

Pozdrawiam jeszcze raz Was Kochane
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 17:21   #231
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

ja tylko daje znak życia, bo nawet na sen nie mam czasu od 2 tyg....
wstaje o 5, o 6 wychodzę z domu, potem zajęcia na uczelni od rana do 21 lub 20.....w domu jestem ok 22 lub nawet po....a podobno jestem na studiach dziennych....dopiero mam czas, żeby jakieś sprawko, czy konspekt na zajęcia zrobić, bo większość to laborki i sypiam po 3 - 4 godz.....a jak jest weekend to albo mam ochotę umrzeć albo spać non stop i nie mam na nic siły ja nie wiem ile jeszcze tak pociągnę....a to 4 rok studiów i niby miało być mniej godzin wogóle...buuuu
...Nea współczuję kłopotów ze zdrowiem. dużo duuuużo zdrówka życzę ...
Bardzo Ci dziekuje.

Trzymaj sie mocno i jakos daj rade. To juz czwarty rok i masz blizej do konca niz do poczatku, no nie? A pozniej jaka satysfakcja z ukonczenia.
Z tego co czytam w Twoim profilu to studjujesz biotechnologie - bardzo ciekawy kierunek i moze tyle zajec w laboratoriach jest potrzebnych. Ale, tak jak piszesz, tak dlugie zajecia sa bardzo wyczerpujace wiec nie wiem czemu profesorowie maltretuja swoich studentow. Powinni wiedziec ze kiedy czlowiek jest zmeczony i niewyspany to nic mu sie nic nie chce i trudniej z koncentracja.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:19   #232
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Alithia, Nea ma racje że jesteś bliżej końca niż początku
Trzymaj się i życze miłych snów
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:36   #233
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Moja ukochana postac z Gwiezdnych Wojen - Anakin Skywalker a pozniej Darth Vader. Mam fiola na punkcie wszystkiego co ma zwiazek z Gwiezdnymi Wojnami.
Acha Dzieki za wyjaśnienia Ale to nie ten co w tej masce chodził? Bo jak słysze vader to mi się przypomina tylko ten co tak charczał Tego typu filmy mnei "nie kręcą"

Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

ja tylko daje znak życia, bo nawet na sen nie mam czasu od 2 tyg....
wstaje o 5, o 6 wychodzę z domu, potem zajęcia na uczelni od rana do 21 lub 20.....w domu jestem ok 22 lub nawet po....a podobno jestem na studiach dziennych....dopiero mam czas, żeby jakieś sprawko, czy konspekt na zajęcia zrobić, bo większość to laborki i sypiam po 3 - 4 godz.....a jak jest weekend to albo mam ochotę umrzeć albo spać non stop i nie mam na nic siły ja nie wiem ile jeszcze tak pociągnę....a to 4 rok studiów i niby miało być mniej godzin wogóle...buuuu

Kulbit cieszę się, ze z Twoim mężem wszystko sie wyjaśniło i że same dobre wieści to są
Wspólczuje ci moja droga Długo tak nie pociągniesz, ciało niestety nam się buntuje i stawia ostrą granice jak zbytnio je eksloatujemy.. Mam tylko nadzieje, że może to taki początek a potem wszystko jakoś się unormuje co? Pozdrawiam ciepłooooooooooo!
I dzięki za słowa do mnie
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:24   #234
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Alithia kochana wytrzymaj. Ty juz nawet z górki nie masz, bo jestes przy mecie. Buty kupuję tylko nowe, a adidasy piore w pralce. Mam sie bardzo dobrze i dziekuje.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:28   #235
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Acha Dzieki za wyjaśnienia Ale to nie ten co w tej masce chodził? Bo jak słysze vader to mi się przypomina tylko ten co tak charczał Tego typu filmy mnei "nie kręcą" ....
Tak, to ten. Ja bardzo lubie sf i wszystko zwiazane z galaktyka, przyszloscia, technologia i robotami w szczegolnosci. Taki moj fiol.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:30   #236
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Aj kulbin jakoś tak sobie czytam bo nie mam siły pisać, po za tym nie mam o czym. Ale dzis zrobie wyjątek i wam posmęcę
Moje życie jest n-u-d-n-e, praca, dom, praca, dom, kłótnie z rodzicami, kłótnie z bratem.Dziś też byłam w pracy… jakoś nie uśmiecha mi się tak spędzić życie, pracując 6 dni w tygodniu a w soboty sprzątać dom… po co w takim razie w ogóle pracować ? tylko dla kasy ? jakoś nigdy nie czułam się do niej specjalnie przywiązana, nie czułam „żądzy pieniądza”
Zepsuł mi się aparat ;( mam go niecały rok, już powiadomiłam firmę, żeby sprawdzili gwarancje i co mam zrobić. Czekam na odpowiedz.

Jeszcze to przeżywam, ale chyba dojrzałam żeby to opisać. Moja mama oszalała, postanowiła się rozejść z moim tatą po 25 latach małżeństwa. Na początku była mowa o rozwodzie, to zwaliło mnie z nóg. Dla mnie to był koniec świata. Później zachorowała babcia. To powstrzymało moją mamę, nie jest aż tak bezduszna, lecz widzę że i tak dziwnie do tego wszystkiego podchodzi, wręcz wpada w histerie i szaleństwo. Mam nadzieję że to tylko menopauza i że jej to przejdzie. Przez ostatnie miesiące, dzieliłam życie między, dom, pracę, babcie a mamę histeryczkę. Powoli popadałam w dziwne stany. Na początku września, cierpienia babci się skończyły, zmarła, spokojnie, w nocy. Nie przeżywałam pogrzebu, wiedziałam że śmierć, przyniosła mojej babci ukojenie. Naprawdę się męczyła, rak, odleżyny, wylew, środku przeciwbólowe które przestawały działać. Nic nie dało się zrobić, a bezsilność, jak zresztą wiecie, jest okropna. Teraz jedyne co mnie trapi, to, to szaleństwo które opanowało mamę kilka miesięcy temu. Mój tata z nami nie mieszka, mama ma nadal pretensje do niego, mimo iż tata nam pomaga, a nie musi. Jestem po środku, nie pozwalam im mówić na siebie nawzajem, gdy jedno wytyka błędy drugiemu idę sobie gdzieś, Ne daje się w to wciągnąć. Mimo wszystko jest to dość stresująca sytuacja. Mam nadzieje że w końcu dojdą do porozumienia, na razie wygląda to tak że, mama krzyczy, tata stoi i nic nie robi. Nie wiem jednak ile on da rade jeszcze znieść. Rodzice mówia że po śmierci babcia ich nawiedzała w snach, nic strasznego po prostu tam była, tata cały czas mieszka tam gdzie babcia zmarła wiec to rozumiem to była jego mama. Ale co z moja mamą ? dla czego babcia przychodzi do niej ? wyrzuty sumienia ?

Ha ! Jak widzicie, jestem pełna smutku, a nie lubię tego staniu. Dla tego tez nie lubię smęcić
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:26   #237
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Anielico powodzenia w szukaniu pracy i daj znac jak i co. Szukaj cierpliwie i nie bierz byle czego. Nie daj sie.
Nie dziękuję Staram się szukać cierpliwie, choć chciałabym już pracować Czasami w desperacji wysyłam do hipermarketów (szukam coś biurowego), ale tutaj mam za duże wykształcenie Dzisiaj czekam kolejny dzień wysyłania cv

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Nie zalamuj sie i na pewno nie zaluj ze poszlas na studia. Udalo Ci sie obronic a to juz osiagniecie same w sobie. Trzymam kciuki ze niedlugo znajdziesz cos ciekawego i nie znechecaj sie poczatkowymi niepowodzeniami - po minusach moga juz tylko byc plusy. Prawda?
Jak sama przeprowadzalam rozmowy kwalifikacyjne nie patrzylam sie tak bardzo na doswiadczenie. No bo przeciez jak ktos jest zaraz po studiach i wczesniej nie pracowal to jak ma je niby zdobyc? Dla mnie wymagania co niektorych firm sa lekko przesadzone i nie fair dla potencjalnych pracownikow - bardziej liczy sie jakie czlowiek sprawia ogolne wrazenie i czy ma mila, chetna do nauki osobowosc. Reszta wyjdzie w tak zwanym 'praniu'. A doswiadczenie to i tak rzecz wzgledna - mienie go wcale nie gwarantuje dobrego pracownika.
Trzymam kciuki w poszukiwaniach i cieplo pozdrawiam.
Może źle się wyraziłam Miałam wtedy załamkę Jedynie co mogę żałować to fakt, iż nie poszłam do pracy już na IV roku Oj.. chciałabym, żebyś była moim pracodawcą Narazie miałam 5 rozmów i tylko z jednej byłam zadowolona. Szkoda tylko, że to agent ubezpieczeniowy (a tak ładnie brzmiało specjalista ds. finansowo-ubezpieczeniowych).


Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Gratuluje obrony i trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniej dla ciebie pracy



Jakoś nie jestem nadal przekonana



eeeetam poprostu chciałam dodać ci troche otuchy


Dziewczynki mam super wieści!
Mój mąż miał dziś badanie - wszystko jest wporządku!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A do tego dostał niezła podwyżkę w pracy Tak więc koniec tygodnia mamy bardzo udany Głównie te wiadomosci o zdrowi mnie uszczęśliwiły
Dziękuję Strachu było na obronie, ale nie potrzebnego I dobrze, że już mam to za sobą Dziękuję również za trzymanie kciukasów

Cóż za cudne wiadomości!!! Gratuluję podwyższki, ale przede wszystkim udanych badań!! Najważniejsze, że mąż zdrowy
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:32   #238
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
AnielicaS, gratuluje obrony
Dziękuję I tak przy okazji witaj!!

Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

ja tylko daje znak życia, bo nawet na sen nie mam czasu od 2 tyg....
wstaje o 5, o 6 wychodzę z domu, potem zajęcia na uczelni od rana do 21 lub 20.....w domu jestem ok 22 lub nawet po....a podobno jestem na studiach dziennych....dopiero mam czas, żeby jakieś sprawko, czy konspekt na zajęcia zrobić, bo większość to laborki i sypiam po 3 - 4 godz.....a jak jest weekend to albo mam ochotę umrzeć albo spać non stop i nie mam na nic siły ja nie wiem ile jeszcze tak pociągnę....a to 4 rok studiów i niby miało być mniej godzin wogóle...buuuu
Ol! witaj na naszym wątku

madziaaaaa89 witaj

AnielicaS gratuluję gratuluję i jeszcze raz gratuluję obrony za prace trzymam kciuki wierze ze coś w końcu znajdziesz sensownego

Naszata ja od piątku wieczór mam taki weekend, ze odsypiam cały tydz i chodzę nieprzytomna i nieobecna....

Helenko, a co u Ciebie kochana? co do ciucholandów to masz rację, bo trzeba wiedzieć gdzie iść ja mam 3/4 szafy z ciucholandu. Ale jakoś do kupienia tam butów, bielizny itp to cóż nikt mnei nie przekona....każdy ma inna stopę i inaczej wychadza buty...ja nawet butów innym nie pożyczam


Nic ide spać dalej bo niedawno sie obudziłam

Pozdrawiam jeszcze raz Was Kochane
Dziękuję Też wierze, że coś sensownego w końcu znajdę A właśnie miałam się pytać co się z Tobą dzieje oj nie dobra polibuda Trzeba ją zbić, żeby nasza założycielka nie miała czasu na nic!!

Również witam nowe uczestniczki Ol! imadziaaaaa89



BTW
Wybaczcie, ale nie chciało mi w całości załadować wiadomości
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:41   #239
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Naszatko przykro mi. Wiesz co rozmawiałam ostatnio z koleżanka i opopwiadała mi jak rozstali sie z mężem (w tym czasie mieszkali z jej mamą i wciąż sie kłócili). Pół roku byli osobno. Szykowali sie do rozwodu, ale jej teściowa (cudna kobieta) walczyła o ich rodzine, bo widziała, że oni sie kochaja. Namówiła ich, żeby próbowali jeszcze raz. Jednak musza jej zdaniem zamieszkac sami. Pomogła im znaleźć miezkanie, do którego dopłaca im miesiecznie 300 zł i są razem. Dzis ona mówi, że nie wyobraża sobie zycia bez męża. Mają dwóch fantastycznych chłopców. Zawsze mnie martwi jak małżeństwa sie rozstają, ale cieszę sie jak wracaja do siebie.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:53   #240
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Aj kulbin jakoś tak sobie czytam bo nie mam siły pisać, po za tym nie mam o czym. Ale dzis zrobie wyjątek i wam posmęcę
Moje życie jest n-u-d-n-e, praca, dom, praca, dom, kłótnie z rodzicami, kłótnie z bratem.Dziś też byłam w pracy… jakoś nie uśmiecha mi się tak spędzić życie, pracując 6 dni w tygodniu a w soboty sprzątać dom… po co w takim razie w ogóle pracować ? tylko dla kasy ? jakoś nigdy nie czułam się do niej specjalnie przywiązana, nie czułam „żądzy pieniądza”
Zepsuł mi się aparat ;( mam go niecały rok, już powiadomiłam firmę, żeby sprawdzili gwarancje i co mam zrobić. Czekam na odpowiedz.

Jeszcze to przeżywam, ale chyba dojrzałam żeby to opisać. Moja mama oszalała, postanowiła się rozejść z moim tatą po 25 latach małżeństwa. Na początku była mowa o rozwodzie, to zwaliło mnie z nóg. Dla mnie to był koniec świata. Później zachorowała babcia. To powstrzymało moją mamę, nie jest aż tak bezduszna, lecz widzę że i tak dziwnie do tego wszystkiego podchodzi, wręcz wpada w histerie i szaleństwo. Mam nadzieję że to tylko menopauza i że jej to przejdzie. Przez ostatnie miesiące, dzieliłam życie między, dom, pracę, babcie a mamę histeryczkę. Powoli popadałam w dziwne stany. Na początku września, cierpienia babci się skończyły, zmarła, spokojnie, w nocy. Nie przeżywałam pogrzebu, wiedziałam że śmierć, przyniosła mojej babci ukojenie. Naprawdę się męczyła, rak, odleżyny, wylew, środku przeciwbólowe które przestawały działać. Nic nie dało się zrobić, a bezsilność, jak zresztą wiecie, jest okropna. Teraz jedyne co mnie trapi, to, to szaleństwo które opanowało mamę kilka miesięcy temu. Mój tata z nami nie mieszka, mama ma nadal pretensje do niego, mimo iż tata nam pomaga, a nie musi. Jestem po środku, nie pozwalam im mówić na siebie nawzajem, gdy jedno wytyka błędy drugiemu idę sobie gdzieś, Ne daje się w to wciągnąć. Mimo wszystko jest to dość stresująca sytuacja. Mam nadzieje że w końcu dojdą do porozumienia, na razie wygląda to tak że, mama krzyczy, tata stoi i nic nie robi. Nie wiem jednak ile on da rade jeszcze znieść. Rodzice mówia że po śmierci babcia ich nawiedzała w snach, nic strasznego po prostu tam była, tata cały czas mieszka tam gdzie babcia zmarła wiec to rozumiem to była jego mama. Ale co z moja mamą ? dla czego babcia przychodzi do niej ? wyrzuty sumienia ?

Ha ! Jak widzicie, jestem pełna smutku, a nie lubię tego staniu. Dla tego tez nie lubię smęcić
Bardzo ci współczuję Naszata Jestes między młotem i kowadłem, to straszne. Nie będę oceniać postępowania twojej mamy, bo po pierwsze za mało znam sprawę a po drugie tak sobie myślę, że jak ludzie przestają ze soba być po 25 latach to coś musi być tego przyczyną jednak..
Ale uważam, ze nie jest chwalebne że rodzice usiłują ciebei wplątac w swój konflikt, dobrze, że tego unikasz.. bo to nie fair wobec ciebie.
Ściskam cie cieplutko bo wiem jak wiele trudnosci moga nam sprawić nasi własni rodzice..

Cytat:
Napisane przez AnielicaS Pokaż wiadomość
Cóż za cudne wiadomości!!! Gratuluję podwyższki, ale przede wszystkim udanych badań!! Najważniejsze, że mąż zdrowy
Dziękuję Anielico bardzoooo dziękuje

W sobotę świętowaliśmy na całego - ze znajomymi w knajpie opiliśmy i obtańcowalismy nasze dobre wiadomości Było super zabawić się na luzie, bez stresu o to co najważniejsze czyli zdrowie ukochanej osoby.

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Tak, to ten. Ja bardzo lubie sf i wszystko zwiazane z galaktyka, przyszloscia, technologia i robotami w szczegolnosci. Taki moj fiol.
To ten charczący i w masce? To on taki ładny był? A potem się zrobił taki brzydal?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.