Jestem próżna - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 22:52   #211
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wyrak, a regulamin Ty czytał?
.
Fresuś,nie no,uwielbiam Cię
Wiem,że to nie na temat ale przez to sie zakrztusiłam (whisky z colą-czy to snobizm?)
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 00:06   #212
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;6668921]Jak w ogóle ma zęby Przy dzisiejszych cenach dentystycznych...[/QUOTE]

Trzeba wziasc dobra lupe i zdiagnozowac czy plomby maja inicjaly najlepszego dentysty w miescie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 07:55   #213
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Zawsze byłam górnolotna.
A słyszałaś powiedzenie, że im wyższy piedestał, z tym większym hukiem się z niego spada?(obniż może trochę loty)



Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
I jeszcze zęby umyj, bo Cię pewnikiem zaraz podkabluję na fajnym wątku o tym, czy myjesz się codziennie
Umyłam, umyłam, a teraz już jestem po porannym prysznicu i śniadanku.



Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No właśnie piszę, że w towarzystwie DOBOROWYM
Nie tam do żadnych żuli spod sklepu (chociaż pewnie wiesz, co się liczy - szacunek ludzi ulicy!), tylko jakaś taka bardziej elita, której znakiem rozpoznawczym są właśnie adidasy.
To Cię zmartwię. Znakiem rozpoznawczym elity, nie są żadne tam adidasy (choćby nawet ze sklepu sportowego), ale skórkowe buty, za jedyne, bagatela, jakieś 500 zielonych (Gucci chociażby).


Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Fresuś,nie no,uwielbiam Cię
Wiem,że to nie na temat ale przez to sie zakrztusiłam (whisky z colą-czy to snobizm?)
Warszawianko, nareszcie ktoś załapał moje poczucie humoru .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:54   #214
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Wiem,że to nie na temat ale przez to sie zakrztusiłam (whisky z colą-czy to snobizm?)
Ja C odpowiem, bo się znam: picie whisky z colą to nie jest żaden snobizm, tylko barbarzyństwo. W żadnym lepszym pubie takiego napoju Ci nie podadzą. Tak sporządzonym napojem delektują się zazwyczaj nasi rodacy

Freso, a to się teraz rozczarowałam, że moje adidasy nie dają mi wstępu do elity. Chyba muszę przejść na stawkę dzienną żywieniową w kwocie 5 złotych, wszystko z tanich dyskontów spożywczych i zaoszczędzić na tego Gucciego.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:14   #215
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Niegdyś wiele rzeczy robiło się na "pokaz", mało prawdy, istna sielanka, rajskie polskie życie... eh Teraz ludzie nie boją się wyrażać swoich opinii, tego co na prawdę czują, a niegdyś?

chociaż nie wszyscy ludzie! xD wiadomo.
Widzę, że się słówko spodobało. Nowe ?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A słyszałaś powiedzenie, że im wyższy piedestał, z tym większym hukiem się z niego spada?(obniż może trochę loty)

.
Daruj sobie te wszystkie połajanki bo czytać już się tego nie da. Twoje ego wypełnia wizaż po brzegi. Żałosne. Udajesz, że niby nie rozumiesz znaczenia słów, stosujesz jakieś gierki które de facto do niczego nie prowadzą, teraz wyniknął wątek z butami całkiem - spoko. Sory, ale jeżeli nawołujesz, żeby AŻ tak obniżyć loty, to będzie to jednak trudne do wykonania. Tym czepianiem się o pierdoły rozwalasz większość wątków w których się "udzielasz" a nawet te, które sama zakładasz.
Tak, w końcu chociaż jedną osobę rozbawiłaś swoim "humorem". Na tyle tysięcy wysłanych postów to jednak marny wynik...
I nie wysilaj się, sama se wcisnę "zły post" jak chcesz.
Poza tym zastanawia mnie jedno - osoby, które tak nawołują do szczerości i rozpisują się o zjawisku na "h", jak usłyszą szczerą opinię na swój temat (a nie jest ona pomówieniem, bo jasno wynika z tego, co tu te osoby prezentują) to zaraz halo i uderzanie na skargę (patrz: przypadek Wyraka). No to jak to w końcu jest z tą szczerością, otwartością i brakiem cechy na "h" ? Pytanie retoryczne.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:59   #216
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Daruj sobie te wszystkie połajanki bo czytać już się tego nie da. Twoje ego wypełnia wizaż po brzegi. Żałosne. Udajesz, że niby nie rozumiesz znaczenia słów, stosujesz jakieś gierki które de facto do niczego nie prowadzą, teraz wyniknął wątek z butami całkiem - spoko. Sory, ale jeżeli nawołujesz, żeby AŻ tak obniżyć loty, to będzie to jednak trudne do wykonania. Tym czepianiem się o pierdoły rozwalasz większość wątków w których się "udzielasz" a nawet te, które sama zakładasz.
Tak, w końcu chociaż jedną osobę rozbawiłaś swoim "humorem". Na tyle tysięcy wysłanych postów to jednak marny wynik...
I nie wysilaj się, sama se wcisnę "zły post" jak chcesz.
Poza tym zastanawia mnie jedno - osoby, które tak nawołują do szczerości i rozpisują się o zjawisku na "h", jak usłyszą szczerą opinię na swój temat (a nie jest ona pomówieniem, bo jasno wynika z tego, co tu te osoby prezentują) to zaraz halo i uderzanie na skargę (patrz: przypadek Wyraka). No to jak to w końcu jest z tą szczerością, otwartością i brakiem cechy na "h" ? Pytanie retoryczne.
Ufff, a to mile połechtałaś moje ego .
Jak za takie komplementy mogłabym ZP wcisnąć?, toż to brak wdzięczności by był.
Wątek ma tyle wypowiedzi, a Ty tu weszłaś tylko po to, żeby zrobić analizę moich wszystkich postów... no, no.Jestem pod wrażeniem, widocznie nie potrafisz przejść obojętnie koło mich postów, skoro kilka tysięcy ich przeczytałaś z ciekawością i uwagą, bo inaczej nie mogłabyś wystawić mi takiej laurki, czyż nie?

A może zazdrosna jesteś?, że przekomarzałam sie z Całkiem-Spoko, a nie z Tobą, bo tak odbieram tego posta.



A.
Jeśli nie odpowiada Ci mój styl wypowiedzi, to może daj mi ignora, ok?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:02   #217
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Jestem próżna

Jak widać w tym wątku, niektórych do obniżania lotu nawet nie trzeba nawoływać...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 11:08   #218
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ufff, a to mile połechtałaś moje ego .
Jak za takie komplementy mogłabym ZP wcisnąć?, toż to brak wdzięczności by był.
Wątek ma tyle wypowiedzi, a Ty tu weszłaś tylko po to, żeby zrobić analizę moich wszystkich postów... no, no.Jestem pod wrażeniem, widocznie nie potrafisz przejść obojętnie koło mich postów, skoro kilka tysięcy ich przeczytałaś z ciekawością i uwagą, bo inaczej nie mogłabyś wystawić mi takiej laurki, czyż nie?

A może zazdrosna jesteś?, że przekomarzałam sie z Całkiem-Spoko, a nie z Tobą, bo tak odbieram tego posta.



A.
Jeśli nie odpowiada Ci mój styl wypowiedzi, to może daj mi ignora, ok?
I znowu przerost ego cie zgubił. Jakbyś skupiała się nie tylko na tym co sama piszesz (czyli od kilku stron) zauważyłabyś, że wypowiadałam się tu już wcześniej. Nie miałam okazji dołączyć się do rozmowy ponownie m.in w związku z twoją w nim dominacją i rozmycia tematu na jakieś pierdoły.
I naprawdę daruj sobie to sztuczne przekonywanie jaki sprawiłam ci komplement i zaszczyt. I tak, nie mogę przejść obojętnie wobec TAKIEGO poziomu egocentryzmu i arogancji.
Co do ignora, to hmmm...nie chcę przegapić momentu w którym może w końcu dowiem się od ciebie czegoś odkrywczego. Mam wiarę w człowieka generalnie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:09   #219
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Jak widać w tym wątku, niektórych do obniżania lotu nawet nie trzeba nawoływać...
Jeśli o mnie chodzi, to ja na pewno nie zamierzam zmieniać się na życzenie Sine.ira .


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I znowu przerost ego cie zgubił. Jakbyś skupiała się nie tylko na tym co sama piszesz (czyli od kilku stron) zauważyłabyś, że wypowiadałam się tu już wcześniej. Nie miałam okazji dołączyć się do rozmowy ponownie m.in w związku z twoją w nim dominacją i rozmycia tematu na jakieś pierdoły.
I naprawdę daruj sobie to sztuczne przekonywanie jaki sprawiłam ci komplement i zaszczyt.I tak, nie mogę przejść obojętnie wobec TAKIEGO poziomu egocentryzmu i arogancji.
Aaaaa, to o to chodzi, że nie podjęłam z Tobą dyskusji.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Co do ignora, to hmmm...nie chcę przegapić momentu w którym może w końcu dowiem się od ciebie czegoś odkrywczego. Mam wiarę w człowieka generalnie.
Hm, skoro przez 15 tysięcy postów nic odkrywczego nie napisałam, to nie sądzę, żeby to się miało zmienić... próżne Twe czekanie więc będzie...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:15   #220
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


Aaaaa, to o to chodzi, że nie podjęłam z Tobą dyskusji.
Nie, ty w ogóle nie podjęłaś dyskusji z nikim. To była zwykła paplanina. Miałam nadzieję, że niedługo skończysz, ale faktycznie...w tym przypadku nie ma sobie co za wiele obiecywać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:17   #221
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie, ty w ogóle nie podjęłaś dyskusji z nikim. To była zwykła paplanina. Miałam nadzieję, że niedługo skończysz, ale faktycznie...w tym przypadku nie ma sobie co za wiele obiecywać.
Ale przecież nie musiałaś tego czytać, jedno kliknięcie i opcja 'ignoruj' wszystko załatwia.




Nie widzę nic złego w tym, że mam o sobie dobre mniemanie, bo nie mam podstaw, żeby mieć inne.I tyle.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 11:26   #222
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale przecież nie musiałaś tego czytać, jedno kliknięcie i opcja 'ignoruj' wszystko załatwia.




Nie widzę nic złego w tym, że mam o sobie dobre mniemanie, bo nie mam podstaw, żeby mieć inne.I tyle.
Miej sobie mniemanie jakie chcesz, tylko nie pouczaj i nie strofuj innych w stylu "warto obniżyć loty" bo to daje jasno do zrozumienia, że siebie ponad tych innych stawiasz a powodów ku temu nie masz. Niestety.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:29   #223
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Miej sobie mniemanie jakie chcesz, tylko nie pouczaj i nie strofuj innych w stylu "warto obniżyć loty" bo to daje jasno do zrozumienia, że siebie ponad tych innych stawiasz a powodów ku temu nie masz. Niestety.

Bosh , jakie strofowanie , nie zauważyłaś, że to żart??, na co wskazuje wystawiony język.

Aha, bądź tak miła i mnie nie strofuj, co mogę pisać, dziękuję.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:34   #224
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Bosh , jakie strofowanie , nie zauważyłaś, że to żart??, na co wskazuje wystawiony język.

Aha, bądź tak miła i mnie nie strofuj, co mogę pisać, dziękuję.
Jasne.
"A słyszałaś powiedzenie, że im wyższy piedestał, z tym większym hukiem się z niego spada?(obniż może trochę loty)" Co to niby daje do zrozumienia ? A przede wszystkim: i kto to mówi ?!

Skoro ciebie nie można strofować- bo jak widać to bolesne - to sama też tego nie rób i git.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:38   #225
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cos sie atmosfera zageszcza
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:38   #226
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jasne.
To się cieszę .
I mam nadzieję, że darujesz sobie, w przyszłości, publiczną analizę moich wypowiedzi i mojej osoby.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
"A słyszałaś powiedzenie, że im wyższy piedestał, z tym większym hukiem się z niego spada?(obniż może trochę loty)" Co to niby daje do zrozumienia ? A przede wszystkim: i kto to mówi ?!
Patrz: 224



EOT
bo i tak swojego celu nie osiągniesz, nerwy mam ze stali i na pewno mi nie puszczą, a na wojenki ja ochoty nie mam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:43   #227
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To się cieszę .
I mam nadzieję, że darujesz sobie, w przyszłości, publiczną analizę moich wypowiedzi i mojej osoby.

EOT
Robisz to samo. A twoja osoba generalnie mi wisi dopóki nie zaczynasz odlatywać ponad innych. Poza tym doprecyzowałam co nieco w poprzednim poście wiedziona słusznym, jak się okazało, przeczuciem, że zinterpretujesz tylko ten zapis jednoznacznie na swoją korzyść.
I też EOT.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:46   #228
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Robisz to samo. A twoja osoba generalnie mi wisi dopóki nie zaczynasz odlatywać ponad innych. Poza tym doprecyzowałam co nieco w poprzednim poście wiedziona słusznym, jak się okazało, przeczuciem, że zinterpretujesz tylko ten zapis jednoznacznie na swoją korzyść.
I też EOT.
Cieszę się, że już wszystko jasne.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:02   #229
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość


Daruj sobie te wszystkie połajanki bo czytać już się tego nie da. Twoje ego wypełnia wizaż po brzegi. Żałosne. Udajesz, że niby nie rozumiesz znaczenia słów, stosujesz jakieś gierki które de facto do niczego nie prowadzą, teraz wyniknął wątek z butami całkiem - spoko. Sory, ale jeżeli nawołujesz, żeby AŻ tak obniżyć loty, to będzie to jednak trudne do wykonania. Tym czepianiem się o pierdoły rozwalasz większość wątków w których się "udzielasz" a nawet te, które sama zakładasz.
Tak, w końcu chociaż jedną osobę rozbawiłaś swoim "humorem". Na tyle tysięcy wysłanych postów to jednak marny wynik...
I nie wysilaj się, sama se wcisnę "zły post" jak chcesz.
Poza tym zastanawia mnie jedno - osoby, które tak nawołują do szczerości i rozpisują się o zjawisku na "h", jak usłyszą szczerą opinię na swój temat (a nie jest ona pomówieniem, bo jasno wynika z tego, co tu te osoby prezentują) to zaraz halo i uderzanie na skargę (patrz: przypadek Wyraka). No to jak to w końcu jest z tą szczerością, otwartością i brakiem cechy na "h" ? Pytanie retoryczne.



bosze
byłam przekonana, że piszesz sama do siebie
poważnie

a tu jednak nie, wybrałaś sobie Fresiaka żeby przelać swoje frustracje

co do Wyraka: nie ja nacisnęłam ZP zresztą chłopiec popełnił błąd, że przeniósł naszą zajadłą dyskusję z PW na forum
a za głupotę się płaci, przykro mi
i teraz jeszcze obraził się za te 2 punkciki (wcale nie ode mnie) i nie chce się ze mną dalej kłócić (serce me we krwi pływa )

za to pochwalę Ci się, że Twoje punkty będziesz zawdzięczać już mi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 12:08   #230
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Jestem próżna

Co to jest ta cecha na "H"?
Dziś moje neurony mają strajk włoski.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:13   #231
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość


bosze
byłam przekonana, że piszesz sama do siebie
poważnie

a tu jednak nie, wybrałaś sobie Fresiaka żeby przelać swoje frustracje

co do Wyraka: nie ja nacisnęłam ZP zresztą chłopiec popełnił błąd, że przeniósł naszą zajadłą dyskusję z PW na forum
a za głupotę się płaci, przykro mi
i teraz jeszcze obraził się za te 2 punkciki (wcale nie ode mnie) i nie chce się ze mną dalej kłócić (serce me we krwi pływa )

za to pochwalę Ci się, że Twoje punkty będziesz zawdzięczać już mi
Benito, to się porobiło w tym wątku


Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Co to jest ta cecha na "H"?
Dziś moje neurony mają strajk włoski.
Moje też strajkują, bo nie mam pojęcia .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:15   #232
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość


bosze
byłam przekonana, że piszesz sama do siebie
poważnie

a tu jednak nie, wybrałaś sobie Fresiaka żeby przelać swoje frustracje

co do Wyraka: nie ja nacisnęłam ZP zresztą chłopiec popełnił błąd, że przeniósł naszą zajadłą dyskusję z PW na forum
a za głupotę się płaci, przykro mi
i teraz jeszcze obraził się za te 2 punkciki (wcale nie ode mnie) i nie chce się ze mną dalej kłócić (serce me we krwi pływa )

za to pochwalę Ci się, że Twoje punkty będziesz zawdzięczać już mi
Aaa to jednak czułaś, że o tobie też myślałam...No popatrz. Słusznie. Bo widzisz, jak się zwraca uwagę tylko niektórym, że powinni obniżać loty i inne takie podczas gdy innych "zaprzyjaźnionych" w dyskusji się pomija, choć oni właśnie najbardziej do tych uwag pasują to cóż...trzeba reagować na tą jawną niesprawiedliwość. Więc i te ewentualne punkty przyjmę z godnością niczym dwa nagie miecze (choć mam nadzieję, że będzie jeden ). Taka ze mnie idealistka Ja z tobą to się w ogóle nie zamierzam wdawać z jakiekolwiek dyskusje bo tutaj sprawa jest na 100% beznadziejna.
Więc przygadaj mi (bo przecież nie zdołasz się powstrzymać) po raz ostatni i odpłyń w ułudną otchłań swojego ego..
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:18   #233
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Co to jest ta cecha na "H"?
Dziś moje neurony mają strajk włoski.
Chyba chodzi tu o hipokryte.
Podawanie wyłącznie pierwszej literki chyba mialo być zabawne.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:22   #234
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Chyba chodzi tu o hipokryte.
Podawanie wyłącznie pierwszej literki chyba mialo być zabawne.
Dzięki
I znów świat stał się bardziej zrozumiały.
Jestem z. i s.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:23   #235
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Jestem dumna z mojego punkcika. Będę go czule pieścić wzrokiem i permanentnie do niego wzdychać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:28   #236
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Chyba chodzi tu o hipokryte.
Podawanie wyłącznie pierwszej literki chyba mialo być zabawne.
ja sobie pomyslalam o "h" uju na początku
cóż. nie wiem jak Was, ale to jak ten wątek zaczyna funkcjonować, już mnie nie dziwi.
normalnie pogadać nie można bo od razu, ze ktos mało inteligentny albo za bardzo.
pomine fakt, ze nie czekalam tu na opinie na temat osob proznych/snobow/materialistow tylko czy dla wizazanek liczą sie metki/pieniądze.

ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:29   #237
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Aaa to jednak czułaś, że o tobie też myślałam...No popatrz. Słusznie. Bo widzisz, jak się zwraca uwagę tylko niektórym, że powinni obniżać loty i inne takie podczas gdy innych "zaprzyjaźnionych" w dyskusji się pomija, choć oni właśnie najbardziej do tych uwag pasują to cóż...trzeba reagować na tą jawną niesprawiedliwość. Więc i te ewentualne punkty przyjmę z godnością niczym dwa nagie miecze (choć mam nadzieję, że będzie jeden ). Taka ze mnie idealistka Ja z tobą to się w ogóle nie zamierzam wdawać z jakiekolwiek dyskusje bo tutaj sprawa jest na 100% beznadziejna.
Więc przygadaj mi (bo przecież nie zdołasz się powstrzymać) po raz ostatni i odpłyń w ułudną otchłań swojego ego..
szok...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:32   #238
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
szok...
No szok, szok. Któż się ośmielił naruszyć majestat, nie ? Otóż ja.
Widzę, że teraz swoim zwyczajem będziesz komentować moje posty kierowane do innych osób i podgrzewać atmosferę wokół mnie. Widziałam to już nie raz. Na twoim miejscu zaczerniłabym inny fragment mojej wypowiedzi
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:33   #239
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Jestem próżna

Ale zadymę rozkręciłyście . Fajnie.

Chociaż w sumie, benito, już kilka razy natknęłam się na Twoje posty, gdzie wychwalasz się pod niebiosa i piszesz, że jesteś inteligentna i masz poczucie humoru. Ja żem zawsze myślała, że o takich rzeczach pisać nie trzeba, bo to inni oceniają czy posiadasz te cechy, no ale jak już tak bardzo musisz, to pisz

Gdyż np. ja jestem jednostką skromną i tak o sobie nie piszę, a Fresa i tak MI loty obniżyć każe.
Jakoś przeżyję to raczej.
Podkreślam - RACZEJ.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:50   #240
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
ja sobie pomyslalam o "h" uju na początku
cóż. nie wiem jak Was, ale to jak ten wątek zaczyna funkcjonować, już mnie nie dziwi.
normalnie pogadać nie można bo od razu, ze ktos mało inteligentny albo za bardzo.
pomine fakt, ze nie czekalam tu na opinie na temat osob proznych/snobow/materialistow tylko czy dla wizazanek liczą sie metki/pieniądze.

babki cię zignorowały i dalej swoje to jak nazwać taką cechę gdy nie przejmujemy się innymi i zamiast gadać o takich rzeczach na pw dyskutujemy na ogólnym...bo próżność chyba nie pasuje
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.