Trądzik - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 16:58   #211
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez madzia21 Pokaż wiadomość
Ja takze stoje przed decyzja o braniu aknenorminu, ale widze ze napisalas :"Moja derma powiedziała że trochę się boi leczenia tym lekiem...dlatego przepiszę mi jedną tabletkę dziennie" i chcialam Ci powiedziec, ze na 100% ilość aknenorminu jaka powinnas brac zalezy od Twojej masy ciała bo inaczej napewno nie przyniesie to pożądanych efektów. także skonsultuj jeszcze z lekarzem czy 1 tabletka to dla Ciebie dobra dawka.
Po za tym moge jeszcze Ci powiedziec ,ze faktycznie warto zanim sie sięgnie po aknenormin spróbować leczenia kwasami jeśli Cie na to stać bo to niestety drogie zabiegi i ja też z tego względu mimo ,ze bardzo chce nie moge chwilowo z nich skorzystac.
pozdrawiam
Dzięki Madzia że mi o tym przypomniałaś "i chcialam Ci powiedziec, ze na 100% ilość aknenorminu jaka powinnas brac zalezy od Twojej masy ciała bo inaczej napewno nie przyniesie to pożądanych efektów. także skonsultuj jeszcze z lekarzem czy 1 tabletka to dla Ciebie dobra dawka." W szpitalu pytali mnie o wagę i w ogóle, żeby wyliczyć mi odpowiednia dawkę. Poza tym moja mama jest po stronie dermy (ona chyba zapomniała o tej wadze) i też chciała żebym brała po 1 tabletce. Ostatnio nawet próbowałam mamie przetłumaczyc że chcę brać 2 tabletki dziennie (tak mi wyliczyli w szpitalu), bo nie chce mieć zmarnowanych wakacji przez dłuższy okres leczenia i w ogóle. A teraz mam extra argument.. dzięki
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:00   #212
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Trądzik

malinka-1988 ja nie zamawiam tych tabletek, one nie są na zamowienie, trzeba miec recepte na nie, ale ja mieszkalam za granicą i tam zaczełam leczyc trądzik i teraz po prostu mi je rodzina przysyła, normalnie kosztują one 44 euro za jedno opakowanie-60 kapsułek, ale jesli jest się ubezpieczonym w tym kraju to płaci się 11 euro..więc w sumie tanio mi wychodzi, bo z tego co słyszałam to tutaj tego typu tabletki też są drogie..
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:24   #213
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
malinka-1988 ja nie zamawiam tych tabletek, one nie są na zamowienie, trzeba miec recepte na nie, ale ja mieszkalam za granicą i tam zaczełam leczyc trądzik i teraz po prostu mi je rodzina przysyła, normalnie kosztują one 44 euro za jedno opakowanie-60 kapsułek, ale jesli jest się ubezpieczonym w tym kraju to płaci się 11 euro..więc w sumie tanio mi wychodzi, bo z tego co słyszałam to tutaj tego typu tabletki też są drogie..

No własnie, bo przeciez to na recepte jest. Szkoda że ten lek jest taki drogi. Choć zagranicą wychodzi to o wiele lepiej niż u nas.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:56   #214
lisiczka_25
Przyczajenie
 
Avatar lisiczka_25
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Trądzik

Jakiś rok temu byłam u lekarza i przepisał on unidox i zineryt do smarowania, pomogły mi te leki ale w krótkim czasie wszystko wróciło. Wtedy wybrałam sie do homeopaty i od kwietnia nie widzę rewelacyjnej zmiany, może trochę. Zastanawiam sie czy oby nie wybrać się ponownie do dermatologa. Co sądzicie na ten temat?
lisiczka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:46   #215
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Dzięki Madzia że mi o tym przypomniałaś "i chcialam Ci powiedziec, ze na 100% ilość aknenorminu jaka powinnas brac zalezy od Twojej masy ciała bo inaczej napewno nie przyniesie to pożądanych efektów. także skonsultuj jeszcze z lekarzem czy 1 tabletka to dla Ciebie dobra dawka." W szpitalu pytali mnie o wagę i w ogóle, żeby wyliczyć mi odpowiednia dawkę. Poza tym moja mama jest po stronie dermy (ona chyba zapomniała o tej wadze) i też chciała żebym brała po 1 tabletce. Ostatnio nawet próbowałam mamie przetłumaczyc że chcę brać 2 tabletki dziennie (tak mi wyliczyli w szpitalu), bo nie chce mieć zmarnowanych wakacji przez dłuższy okres leczenia i w ogóle. A teraz mam extra argument.. dzięki
Bardzo sie ciesze jesli Ci pomogłam, ale wiesz co to nie chodzi raczej o to ze jesli bierze sie za mała dawke to trzeba brac dłuzej , tylko wtedy nie podziala.Zreszta jesli chcesz miec jeszcze argument to nawet w necie jak w google wpiszesz aknenormin to gdzies znalazlam ulotke i jest jak bylo napisane ze trzeba brac chyba 1mg/kg, wiem to tez od mojej dermy.
Sama tez sie wacham czy brac czy nie ale szukam jeszcze tanich zabiegow z kwasami , bo mi derma zalecila najpierw to spróbowac, tylko u niej strasznie drogo i nie starczy mi kasy
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:22   #216
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez madzia21 Pokaż wiadomość
Bardzo sie ciesze jesli Ci pomogłam, ale wiesz co to nie chodzi raczej o to ze jesli bierze sie za mała dawke to trzeba brac dłuzej , tylko wtedy nie podziala.Zreszta jesli chcesz miec jeszcze argument to nawet w necie jak w google wpiszesz aknenormin to gdzies znalazlam ulotke i jest jak bylo napisane ze trzeba brac chyba 1mg/kg, wiem to tez od mojej dermy.
Sama tez sie wacham czy brac czy nie ale szukam jeszcze tanich zabiegow z kwasami , bo mi derma zalecila najpierw to spróbowac, tylko u niej strasznie drogo i nie starczy mi kasy

Dzięki za pomoc.. wczoraj pokłóciłam sie o to z mamą. Mama trzyma się słów dermy, więc nie mam siły przebicia, a derma widocznie ma małe doświadczenie jeśli chodzi o Aknenormin. Dam Wam znać w czwartek.. co mi derma powie. Pozdro buziaki
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:27   #217
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez lisiczka_25 Pokaż wiadomość
Jakiś rok temu byłam u lekarza i przepisał on unidox i zineryt do smarowania, pomogły mi te leki ale w krótkim czasie wszystko wróciło. Wtedy wybrałam sie do homeopaty i od kwietnia nie widzę rewelacyjnej zmiany, może trochę. Zastanawiam sie czy oby nie wybrać się ponownie do dermatologa. Co sądzicie na ten temat?
Wybierz się, wybierz zanim obsypie Cię na dobre.. pozdro
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 17:55   #218
Nataniella
Raczkowanie
 
Avatar Nataniella
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 298
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak to jest z zabiegiem oczyszczania twarzy? Robiłyście? U kosmetyczek czy u dermatologów? Pomaga?
Kiedyś dałam się namówić koleżance na oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Miałam go tylko trochę, a po oczyszczaniu rozniósł się na policzki i czoło.
Nataniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 08:56   #219
lisiczka_25
Przyczajenie
 
Avatar lisiczka_25
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Trądzik

Dziś ide do lekarza ciekawa jestem co mi zaleci?
lisiczka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:12   #220
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Wczoraj byłam u rodzinnego, dziasiaj na badaniu krwi, jutro do dermy, a w piątek po wyniki.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:18   #221
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Nataniella Pokaż wiadomość
Kiedyś dałam się namówić koleżance na oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Miałam go tylko trochę, a po oczyszczaniu rozniósł się na policzki i czoło.
Do moich pryszczy dobrała sie pilęgniarka w szpitalu.. brrr.. nigdy więcej na takie oczyszczanie się nie wybiorę. Oczyszczano mi twarz 2-3 razy.. za każdym razem miałam łzy w oczach, na mojej twarzy była istna rzeź!!! Teraz mam pełno blizn
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 16:57   #222
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Dermatolozka przepisała mi Differin krem i znowu Zineryt?? Używał ktoś ten Differin krem??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 17:33   #223
malutka88
Raczkowanie
 
Avatar malutka88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 131
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Używał ktoś ten Differin krem??
ja używałam, i nie widziałam żadnych efektów. Moja skóra wyglądała okropnie, była sucha( w dodatku dermatolog powiedział mi, że nie mogę odstawić differinu ani stosować żadnych kremów nawilżających). Twarz miałam okropnie czerwoną(wszystkie kumpele myślały, że się na solarium spaliłam)
Stosowałam miesiąc, nie widziałam efektów a twarz wyglądała okropnie. Teraz mam tetracyklinę(tabletki) i na razie jest dobrze.
malutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:36   #224
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Dzięki za odpowiedź Malutka 88. Właśnie zauważyłam że moja skóra jest bardziej sucha. W takim razie Differin jest podobny w działaniu do Brevoxylu.. też skóra się łuszczy i jest czerwona.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 15:05   #225
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Trądzik

ja mialam tetracykliny i differin i nawilzalam twarz i jest dobrze leczylam sie jakies poltora roku temu dalej od czasu do czasu uzywam differinu i jest ok a differin ma to do siebie ze najpierw wyglada sie tragicznie a pozniej coraz lepiej nie lamcie sie stosujcie a bedzie naprawde dobrze oprocz tego polecam tonik adonis i afrodyta i conajmniej 2 szklanki zielonej herbaty dziennie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:31   #226
agathe&agathe
Przyczajenie
 
Avatar agathe&agathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
GG do agathe&agathe
Lightbulb Dot.: Trądzik

Również borykam się z problemem trądziku.
Zaczeło się od jednego pryszcza i użycia kosmetyku z serii Nastolatki firmy Kolastyny. Po nim z małego pryszczyka zrobił się duży problem. Przestałam używać, wszystko powoli wróciło do normy. Jakiś czas potem ponownie coś tam się pojawiło na twarzy. Kupiłam i zaczęłam stosować żel z Nivea Visage Young. W tym przypadku było jeszcze gorzej, sprawa tak się rozrosła, tak że od 2 czy 3 lat się z trądzikiem męczę. Byłam u dermatologa, przepisał kilka drogich kosmetyków, nie pomagały, a wręcz szkodziły. Powiedziałam dziękuję, chyba muszę wziąć sprawę w swoje ręce. Po wszystkich "cudownych" kosmetykach wróciłam do zwykłego mydła, a niedawno skusiłam się na siarkowe. Z rad dermatologa nie korzystam, bo się zawiodłam, a drogie leczenie jak widać, nie jest skuteczne. Obecnie mydło siarkowe rano i wieczorem, ciepła woda, później zimna i wszystko jest całkiem ok. Najważniejsze to jest po prostu dbać o higienę buzi, odżywiać się zdrowo, zażywać świeżego powietrza i wszystko się przezwycięży. I co najważniejsze nie wierzyć reklamom, nie ufać do końca lekarzom, a zdać się na własną intuicję.
agathe&agathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:11   #227
Gunia_
Raczkowanie
 
Avatar Gunia_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
GG do Gunia_
Dot.: Trądzik

Wczoraj pierwszy raz wybrałam się do dermatologa Nie potrafiłam już poprostu patrzeć na siebie... Pełno ropnych pryszczy, zaskórniki, wągry... Starałam się nie wyciskać wszystkich tych wulkanów, ale i tak po każdym zostawało mi przebarwienie Teraz cała jestem w czerwonych plamkach. Derma przepisała mi żel Duac na noc i antybiotyk Unidox Solutab, a po podleczeniu mam wybrać się na pożądne czyszczenie twarzy. Mam nadzieje że to pomoże i już niedługo będe mogła cieszyć się ładną buźką bez wyprysków!
Gunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:57   #228
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez agathe&agathe Pokaż wiadomość
Również borykam się z problemem trądziku.
Zaczeło się od jednego pryszcza i użycia kosmetyku z serii Nastolatki firmy Kolastyny. Po nim z małego pryszczyka zrobił się duży problem. Przestałam używać, wszystko powoli wróciło do normy. Jakiś czas potem ponownie coś tam się pojawiło na twarzy. Kupiłam i zaczęłam stosować żel z Nivea Visage Young. W tym przypadku było jeszcze gorzej, sprawa tak się rozrosła, tak że od 2 czy 3 lat się z trądzikiem męczę. Byłam u dermatologa, przepisał kilka drogich kosmetyków, nie pomagały, a wręcz szkodziły. Powiedziałam dziękuję, chyba muszę wziąć sprawę w swoje ręce. Po wszystkich "cudownych" kosmetykach wróciłam do zwykłego mydła, a niedawno skusiłam się na siarkowe. Z rad dermatologa nie korzystam, bo się zawiodłam, a drogie leczenie jak widać, nie jest skuteczne. Obecnie mydło siarkowe rano i wieczorem, ciepła woda, później zimna i wszystko jest całkiem ok. Najważniejsze to jest po prostu dbać o higienę buzi, odżywiać się zdrowo, zażywać świeżego powietrza i wszystko się przezwycięży. I co najważniejsze nie wierzyć reklamom, nie ufać do końca lekarzom, a zdać się na własną intuicję.
Dokladnie ! Mi po tych samych kosmetykach zaczęlo sie roznosic po twarzy. I jeszcze po serii Under20

Narazie stosuje jedynie natudalne metody typu polopiryna, spirytus nagietkowy, i od czasu do czasu jakiś krem czy puder jesli taka koniecznosc. Zazywam witaminy na cere i jem duzo warzyw. Moj obecny stan pryszczowy to 4 pryszcze niestety nadal wydaje mi sie,ze wygladaja okrutnie ... naszczescie mam okres, wiec jest nadzieja ze znikną.
Nie ufajcie sklepowym żelom, tonikom itd ;/
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 15:35   #229
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Wiecie co Dziewczyny, że z tymi różnymi kremami, peelingami, maseczkami.. typu under20, clarasil itd itp to prawda że mogą pogorszyć sprawę, może nie w każdym wypadku, ale w moim i z tego co widzę dziewczyn piszących przede mną też. Dziwne nie??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 12:55   #230
agathe&agathe
Przyczajenie
 
Avatar agathe&agathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
GG do agathe&agathe
Arrow Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez maugoszatka Pokaż wiadomość
Dokladnie ! Mi po tych samych kosmetykach zaczęlo sie roznosic po twarzy. I jeszcze po serii Under20

Narazie stosuje jedynie natudalne metody typu polopiryna, spirytus nagietkowy, i od czasu do czasu jakiś krem czy puder jesli taka koniecznosc. Zazywam witaminy na cere i jem duzo warzyw. Moj obecny stan pryszczowy to 4 pryszcze niestety nadal wydaje mi sie,ze wygladaja okrutnie ... naszczescie mam okres, wiec jest nadzieja ze znikną.
Nie ufajcie sklepowym żelom, tonikom itd ;/
Właśnie, Under20 też jest fatalne. Zapomniałam dodać, że też tego używałam.

A więc dziewczyny: TRZYMAJCIE SIĘ NATURALNYCH, SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW NA TRĄDZIK! NOWOŚCI NIESTETY PRZEWAŻNIE POGARSZAJĄ TYLKO SPRAWĘ!

PS.Maugoszatko mogłabyś napisać więcej na temat naturalnych sposobów, których używasz w walce z trądzikiem?

PS.2. A co do Under20 to resztek żelu używam do mycia łazienki, ale i tak zostają zacieki i smugi. Nawet do tego nie jest najlepsze! Heh.
agathe&agathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 14:07   #231
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Trądzik

jesli uzywa sie kosmetykow nieumiejetnie to nie dziw, ze sie syfy roznosza jak np uzywasz pillingu a masz ropniaki cos rozdrapane wycisniete to sie roznosza bakterie ;] nie wyciskac, isc do dermatologa, byc cierpliwym i systematycznym w stosowaniu lekow
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:22   #232
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

ja już nic nie wiem. Tzn że najlepiej nie próbować się leczyć na własną rękę.. tylko ściśle trzymac się rad dermatologa.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:33   #233
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
ja już nic nie wiem. Tzn że najlepiej nie próbować się leczyć na własną rękę.. tylko ściśle trzymac się rad dermatologa.
Na wąłsna reke tez nie najlepiej....Ale peilegnacje moim zdaniem trzeba dobrac samemu sobie metodą prób i błedów.

Mi też po Kolastynie pierwszy pryszcz wyskoczył, wczesniej było idealnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:28   #234
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Lightbulb Dot.: Trądzik

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:41   #235
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Trądzik

trzymam kciuki za walczące z tym pakudztwem.Mi seria under20 nie przeszkadza i nastolatka też Mam trądzik.Jednak zmiany ropne to już naszczęście rzadkość teraz chcę sie pozbyć wągrów i zaskórników których jest masa! No może troche przesadzam. i mam pytanie czy mogę używać podkładu do cery trądzikowej.Czy to pogorszy sprawe?
Ach zapomniałabym ja zwalczyłam to świństwo mydłem siarkowym i adonis afrodyta płyn z mentolem i spirytusem.Noi do tego nawilżający krem z Ziaja.I jest dobrze trzymajcie się laski będzie dobrze
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:49   #236
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

[quote=Couver de Neige;3464958]trzymam kciuki za walczące z tym pakudztwem.Mi seria under20 nie przeszkadza i nastolatka też Mam trądzik.Jednak zmiany ropne to już naszczęście rzadkość teraz chcę sie pozbyć wągrów i zaskórników których jest masa! No może troche przesadzam. i mam pytanie czy mogę używać podkładu do cery trądzikowej.Czy to pogorszy sprawe?
Ach zapomniałabym ja zwalczyłam to świństwo mydłem siarkowym i adonis afrodyta płyn z mentolem i spirytusem.Noi do tego nawilżający krem z Ziaja.I jest dobrze trzymajcie się lask

Ja też się nad tym zastanawiam czy podkład do cery trądzikowej nie pogorszy sprawy. Używa ktos takiego??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:44   #237
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Dermatolozka przepisała mi Differin krem i znowu Zineryt?? Używał ktoś ten Differin krem??

Uzywam Differin od 1,5 miesiaca. Skóra odrobinę sie łuszczy ale jest to prawie niewidoczne. Z tego, co mi wiadomo to mikrozłuszczanie ma m.in na celu eliminację przebarwień po krostach.
Poza Differinem - jak już wczesniej pisałam - przechodzę kurację kwasami . A do codziennej pielgnacji skóry używam krem Lysanel Mat (SVR).
Efekt jest niesamowity
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:35   #238
arachne18
Przyczajenie
 
Avatar arachne18
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik

wreszcie znalazlam sposob na ładną buzię, jestem tak zachwycona, że napisze, (może ktoś też wypróbuje z pozytywnym efektem). tabletki: wyciąg z bratka -2 rano 2 na wieczor, skrzypowita 1 raz a dzien, i lewitan - po 2 tab rano i wieczorem, na buzie brevoksyl cienka warstwa na noc, zel do twarzy eris under twenty i abrakadabra, ogolna poprawa stanu skóry dodam, powodzenia dziewczyny!!
arachne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:00   #239
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Trądzik

myślę też że niegłupim posunięceim byłoby łykanie cynku witaminy a i do tego dbanie o cere na zew.to też napewno da jakieś efekty.Pozatym skóra trądzikowa musi być odpowiednio NAWILŻONA bo jeśli jest sucha to też wzmaga trądzik
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:18   #240
NataliaT92
Przyczajenie
 
Avatar NataliaT92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: TaRnÓw
Wiadomości: 4
GG do NataliaT92
Dot.: Trądzik

Hmm...dziwią mnie wypowiedzi niektórych.Trądziku nie można leczyć kosmetykami typu Under 20,Nivea, itp. O ile w ogóle można nazwać to leczeniem.Trzeba stosować leki!!A nie jakieś kosmetyki.Najpierw trzeba wyleczyć a później martwić się estetyką i stosować różne kremy na blizny lub przebarwienia.Najlepszym sposobem jest wizyta u dermatologa.Ja sama po 4 latach trądziku,który smarowałam jakimś badziewiem czyt.Cleraskin (ta seria z Avonu),miałam coraz gorsze pryszcze,zaczerwienienia. Nie chciałam wychodzić na ulice z taką cerą.Ale Ale 5 miesięcy temu wszystko się zmieniło.Poszłam to wspaniałej P.Doktor.,która wyleczyła mi trądzik.Tzn.są lekkie przebarwienia,ale z tym walczymy

A co do podkładu to stosuję,gdy wychodzę z domu.A jak przychodze to wszystko dokładnie zmywam i nakładam lekarstwa.


Trzymam za Was kcuki.Jeśli ktoś ma pytania,to piszcie na moje gg :7507845.

Pozdrawiam
NataliaT92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.