Rozciąganie ucha, tunel - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 20:09   #211
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

gdym miała zajawkę na rozciagnięcie moich kolczyków w wargach sromowych zrobiłabym to-ale narazie takowej zajawki nie posiadam-może kiedyś-mam teraz inne modowe plany(min.splitting)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:10   #212
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
alez nikt tu nie prowadzi żądnej akcji propagandowej dotyczącej tuneli
jako osoby wykonujące takowe i takowe posiadające odpowiadamy na pytania osób zainteresowanych
Dając jednocześnie do zrozumienia,że osoby przeciwne robieniu tunelu,w tak młodym wieku,powinny się wstrzymać ze swoimi opiniami:

↓ ↓ ↓

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
i kiedy w końcu przestaniemy toczyć zbędne dyskuje o gustach



○ ○ ○ ○ ○ ○ ○
Miss venflon,Twój photoblog się nie ładuje.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:39   #213
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

akurat co do wypowiadania się na temat rozciągania uszu, wypowiadałam się ja. I nie chodziło mi konkretnie o to, że komus się coś zabrania/jest przeciwnym ale o wypowiedzi w stylu:

'kya! to odrażające! szatan!'
'kya! zło! szatan! dziura!'
'kya! szatan! krew!'
'kya! afryka! szatan! murzyni!'

oraz:

'kya! na starość?! szatan!'

i tak dalej i tak dalej. Po prostu rozumiem, ze temat może wzbudzać mieszane uczucia, ale nikomu nie dzieje się krzywda i niepotrzebnie wzbudza tyle emocji.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:50   #214
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Wzbudza emocje? Zalezy u kogo.
Przyjmij kobito do wiadomości, że na pyskowki nie mam ochoty; piszesz o kulturze, wyjezdzasz z tekstem: jeśli czegoś nie rozumiesz; z łaski swojej... Określasz, że dyskusja bzdurna, infantylna, a za chwile, że przecież oczekiwałabyś od rozmowy (czyli właśnie od tego, co można w niej znaleźć) pewnego poziomu. Stwierdzasz: nie wypowiadaj się o mnie i za chwilę rzucasz - masz dzieci? Pewnie nie.
Dla mnie to takie trochę: nie widzisz, ku**a, że dama idzie.

Napisałam tu jeszcze cos, ale z racji tego, że było to już maksymalną prywatą, pozwoliłam sobie ten fragment od razu ciachnąć.

I, tak na marginesie, dla mnie 14 latka jest, dorastającym, jasna sprawa, ale dzieckiem, ma prawo do popełniania błędów (zresztą ten przywilej zostaje nam dany, jak sądzę, już na cale życie ), ale rola rodzica jest swojego potomka ustrzec na tyle, na ile to możliwe, przed tych błędów konsekwencjami, w tym przypadku w takim razie, przed spychotechnika i tym, ze te tunele mogą (i myślę, że prawdopodobieństwo tego do najmniejszych nie należy) zostać wykonane źle, bo nikt nikomu nie da gwarancji na to, że wszystko odbędzie sie prawidłowo (choćby i samo to, że grzebaniem i samodzielnym rozciąganiem nietrudno byłoby narobić szkód), i z tego chociażby powodu uważam, że należy porządnie przemyśleć taki pomysł swojej latorośli - a jeśli chodzi o moja skromna osobę - zwyczajnie go zabronić.

Jeśli dla odmiany to Ty nie jarzysz, o co mi kaman, to wybacz, mówiąc Twoimi słowami, masz właśnie niewielki problem. Mam nadzieję, że to juz pomału koniec tej krótkiej, pomiędzy nami, wymiany poglądów.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:52   #215
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
akurat co do wypowiadania się na temat rozciągania uszu, wypowiadałam się ja. I nie chodziło mi konkretnie o to, że komus się coś zabrania/jest przeciwnym ale o wypowiedzi w stylu:

'kya! to odrażające! szatan!'
'kya! zło! szatan! dziura!'
'kya! szatan! krew!'
'kya! afryka! szatan! murzyni!'

oraz:

'kya! na starość?! szatan!'

i tak dalej i tak dalej. Po prostu rozumiem, ze temat może wzbudzać mieszane uczucia, ale nikomu nie dzieje się krzywda i niepotrzebnie wzbudza tyle emocji.
Yaza,no z tym 'szatanem' ,to już przesadziłaś .

A odnośnie tego,czy dzieje się krzywda,czy też nie-na podstawie zdjęcia na którym bardzo wyrażnie widać dziurę,która zostaje po wyciągnięciu 'oprzyrządowania' stwierdzam,że tak-to jest krzywda-dla ciała i urody.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:16   #216
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Wzbudza emocje? Zalezy u kogo.
Przyjmij kobito do wiadomości, że na pyskowki nie mam ochoty; piszesz o kulturze, wyjezdzasz z tekstem: jeśli czegoś nie rozumiesz; z łaski swojej... Określasz, że dyskusja bzdurna, infantylna, a za chwile, że przecież oczekiwałabyś od rozmowy (czyli właśnie od tego, co można w niej znaleźć) pewnego poziomu. Stwierdzasz: nie wypowiadaj się o mnie i za chwilę rzucasz - masz dzieci? Pewnie nie.
Dla mnie to takie trochę:[I] nie widzisz, ku**a, że dama idzie.
dżizajs, kobieto, przecież to samo moge powiedzieć o tobie! nie miałam ochoty na przepychanki w stylu - 'ty zaczęłaś!, 'nie, ty zaczęłaś!', ale kto wyjechał ze wspomnianym przez ciebie infantylnie, 'wiekiem, kiedy się pozjadało wszystkie rozumy', wstawkami z przykładem o dziwce? moja droga, jeżeli po raz kolejny uraziłam cię tekstem o dzieciach - stwierdziłam że ich nie posiadasz po przypuszczeniach zawartych w twoich własnych wypowiedziach.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:26   #217
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
dżizajs, kobieto, przecież to samo moge powiedzieć o tobie! nie miałam ochoty na przepychanki w stylu - 'ty zaczęłaś!, 'nie, ty zaczęłaś!', ale kto wyjechał ze wspomnianym przez ciebie infantylnie, 'wiekiem, kiedy się pozjadało wszystkie rozumy', wstawkami z przykładem o dziwce? moja droga, jeżeli po raz kolejny uraziłam cię tekstem o dzieciach - stwierdziłam że ich nie posiadasz po przypuszczeniach zawartych w twoich własnych wypowiedziach.

A co ma do rzeczy,czy Aeterna lub inna uczestniczka tej dyskusji posiada dzieci?
Wystarczy być 'trochę starszą nastolatką',żeby wiedzieć,co dla dziecka będzie dobre,a co nie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 21:50   #218
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Pytanie do wizażanek, które pisały, że tunele są 'odrażające' i 'ohydne' itd.
Uważacie się za tolerancyjne?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:54   #219
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pytanie do wizażanek, które pisały, że tunele są 'odrażające' i 'ohydne' itd.
Uważacie się za tolerancyjne?
Wprawdzie to nie do mnie pytanie,bo takimi określeniami się nie posłużyłam,ale napisałam,że są nieestetyczne,co (może) na jedno wychodzić,bo tak,czy siak uważam,że ozdobą nie są.
Tak-jestem tolerancyjna,co nie znaczy,że muszę zachwycać się czymś,czemu jestem przeciwna.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:01   #220
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wprawdzie to nie do mnie pytanie,bo takimi określeniami się nie posłużyłam,ale napisałam,że są nieestetyczne,co (może) na jedno wychodzić,bo tak,czy siak uważam,że ozdobą nie są.
Tak-jestem tolerancyjna,co nie znaczy,że muszę zachwycać się czymś,czemu jestem przeciwna.
Mi też tunele się nie podobają, ale nie piszę, że są ble itd.

Nie trzeba się zachwycać, ale wypadałoby zachować odrobinę taktu. Takie wypowiedzi są co najmniej żenujące.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:07   #221
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mi też tunele się nie podobają, ale nie piszę, że są ble itd.

Nie trzeba się zachwycać, ale wypadałoby zachować odrobinę taktu. Takie wypowiedzi są co najmniej żenujące.
Odpowiedzi są takie,jak ludzie,którzy się wypowiadają.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 22:11   #222
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co ma do rzeczy,czy Aeterna lub inna uczestniczka tej dyskusji posiada dzieci?
Wystarczy być 'trochę starszą nastolatką',żeby wiedzieć,co dla dziecka będzie dobre,a co nie.
pytanie o dzieci było czysto retoryczne i nawet nie smiałabym oczekiwać odpowiedzi. łączylo się ono jedynie z moja późniejszą anegdotką o zwracaniu się do niegrzecznej pociechy.
Miałam nadzieję, że nie będę zmuszona do tłumaczenia dowcipu.

Freso, dziura bez oprzyrządowania byc może piękna nie jest i właśnie dlatego nosimy w niej owo oprzyrządowanie. Smiem jednak stwierdzić, że bardziej niezdrowe, szkodliwe i w ogóle be jest chociażby używanie fluidu, odradzane w koncu przez dermatologów. Tak więc w tej kwestii można wymieniać (i sprzeczać się) bez końca.

Ja nie zamierzam nikogo przekonywać do tego, że coś jest cacy. Sama do niedawna uważałam, że nigdy, nigdy, nigdy i choćbyście zapłacili. Gusta sie zmieniają, ja dostrzegłam w tym sens i piękno, ale nie uważam, że każdy musi dostrzec.

Ines-ka, ja nie sądze, że tu chodzi o tolerancję. To wielkie i puste słowo, sama w nie nie wierzę, bo czegoś takiego jak tolerancja nie ma. Zawsze w pewnym momencie pojawia się granica, której poczucie estetyki nie może pokonać - i tu się nasza wielka tolerancja kończy. Jesteśmy wychowywani w innych kulturach, przez innych ludzi i to, czego nam ci ludzie nie pokazali i nie wytłumaczyli jak krowie na rowie nie rozumiemy i boimy się. Także moim zdaniem to nie jest nietolerancja, tylko strach i niezrozumienie.

BTW. załączone zdjęcie z zabiegiem rekonstrukcji ucha nie powstało, zeby ludzi uświadamiać o szkodliwości modów, raczej, zeby pokazać jak taki zabieg wygląda. Tak samo, jak zdjęcia z operacji gałki ocznej, sledziony, czy trepanacji czaszki. To jest tylko zabieg medyczny i nie widzę powodu, dla którego można się go bać. A rekonstrukcja ucha jest potrzebna wtedy, gdy, jak pisałam, komus spieszyło się zanadto do uzyskania tunelu lub wręcz dopomógł sobie skalpelem. O takich rzeczach myśli się wcześniej.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:01   #223
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

ech.
dobranoc.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 01:38   #224
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

eh...


a moje tunele mają już 5 mm - jeszcze chwila i bd mogła założyć małe szósteczki
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:06   #225
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
a czy jest coś nieprawdziwego, obraźliwego w tym, co napisałam? czy nie jest tak, ze ludzie wchodzą tutaj, zachęceni tytułem wątku, aby napisać, że to obrzydliwe, ochydne, albo inaczej - na konkretne pytanie kogokolwiek o tunele odpowiadają - 'ja w twoim wieku...', 'ja swojej corce...', 'nie oszpecaj sie...', 'gdyby moje dziecko...' - i tak dalej i tak dalej. Dyskusja była durna i nie wnikam w iloraz inteligencji jej uczestników bo mało mnie on obchodzi. Faktem jest jednak, że zanim Masterka uzyskała konkretną odpowiedź na pytania, przez dwie strony wysłuchiwała, że jest za młoda/odwidzi jej się/to okropne. Byc może dziewczyna nie urodziła się pół wieku temu, ale nie ma sensu uświadamiać jej o niestabilności jej psychiki co drugi post. Dzieckiem tez nie jest, ma prawo popełniać błedy, zbierać doświadczenia i po to zadaje pytania, zeby uzyskac na nie konkretne odpowiedzi. Tym bardziej, ze, jak pisałam, tunel nie jest czymś nieodwołalnym. Nawet moi rodzice - anty-fani jakiegokolwiek modyfikowania ciała, patrzący pobłażliwie na każdego wyróżniającego się z tłumu - byli w stanie to zrozumieć. Rozciąganie ucha niesie ze sobą mniesze konsekwencje niż zrobienie klastyczej dziurki w jego płatku.
Właśnie z tego powodu źle "się czułam" bo ja zadaje konkretne pytanie na konkretny temat a tu nagle "gdyby moja corka..."
Yyy... Gdybym wiedziała że to nieodwracalne i może meić to jakieś starszne skutki uboczne nie "bawilabym sie w to" dlatego aby się upewnić aby rozwiac moje watpliowsci pisze na forum i oczekuje konkretnej odpowiedzi przez około 2 strony aż wkoncu zjawila sie Yaza i mi grzecznie wytlumaczyla za co bardzo Ci dziekuje
Temat jest dla mnie zkaonczony bo i tak juz wszystko zamowila na wildcat'ie i jestem dobrej nadziei
Dobranoc
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:44   #226
baschosmt1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hm, ja mam tunel w uchu, 12 mm, planuje powiększyć do 16. zrobilam go niedawno, nie żałuje wcale a wcale..

zrobilam go rozpychaczem (mozne kupic takie na wildcat.pl) i w ciagu dwoch godzin mialam 6 mm..
nie polecam tak szybkiego rozciągania, popekał mi naskorek, miałam krew po łokcie i ogolnie troszku bolało... ale bardzo szybko sie zagoiło, nie minęly 3 dni a ucho bylo jak nowe
baschosmt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 13:54   #227
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

haha. w 3 dni po takiej dziurze na pewno sie nie zagoilo. ;\
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:18   #228
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ja tam zaczełam dziś rozciąganie za jakies prawie 2 meichy będe mieć mój cudny spiral ^^
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:35   #229
baschosmt1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

zagoiło się.
tribiotyk robi swoje, a popekany naskorek to nie rozerwane ucho
baschosmt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 01:50   #230
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

A ja sie pochwalę, wreszcie mam moje małe cudowne 5/6 mm - i love these little mothafuckers xD <3 może i są malutkie, ale wreszcie coś konkretniejszego widać - ahhh, i'm so proud of myself- a to dlatego, że jestem strasznie niecierpliwa... brałam się za to 2 razy, za pierwszym razem odpuściłam po około 4/5 mm, a teraz udało mi się dojśc do pierwszego zamierzonego przystanku
Muszę aż im fotki cyknąć kiedy, a co ^^'

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
mam teraz inne modowe plany(min.splitting)
Ooo, kiedy zamierzasz sobie rozciąć?
Jakie jeszcze plany?
pzdrawiam, widzę, ze duzo się tu udzielasz w poradach dot.piercingu - jesteś zawodową piercerką?
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:42   #231
karola706
Raczkowanie
 
Avatar karola706
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 81
GG do karola706
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Planuję zrobić sobie tunele ok. 4mm. Powiedzcie mi, czy LEPIEJ rozciągać ucho samemu czy wybrać się z tym do piercemana?
karola706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 20:00   #232
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

pierceman? jest taki ktos? ja slyszlalam o piercerze.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 02:01   #233
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hehe

Cytat:
Napisane przez karola706 Pokaż wiadomość
Planuję zrobić sobie tunele ok. 4mm. Powiedzcie mi, czy LEPIEJ rozciągać ucho samemu czy wybrać się z tym do piercemana?
Myślę, że lepiej samemu - najprostszy sposób - na taśmę, powolutku
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:38   #234
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
hehe



Myślę, że lepiej samemu - najprostszy sposób - na taśmę, powolutku
no włąśnie moim zdaniem obok modeliny jeden z najgorszych(pierwsze miejsce i tak zajmuje u mnie sklapeling i stretching 5-6mm na raz)-niehigieniczny!-warstwy taśmy albo porowata substancja w roziaganej tkance to moim zdaniem pomyłka-osadzają się tam wszytskie wydzieliny o infekcję naprawdę łatwo(musisz uwierzyć mojemu doświadczeniu,że jest duzo przypadków infekcji przy tych metodach)-są gładkie akrylowe rozpychacze, stalowe expandery-można też na zwykłych stalowych kółkach spokojnie do 3-4 mm dociągnąć i potem spokojnie dalej -kilkanaście złotych spirala kosztuje-majatek?-moim zdaniem nie?
jak coś robić to odpowiedzialnie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 12:05   #235
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hmmm, sprawa każdego
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 12:20   #236
talajka4
Raczkowanie
 
Avatar talajka4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

http://www.photoblog.pl/xronix/7550053


jestem stanowczo na NIE
__________________
::: :::
talajka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 12:28   #237
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez talajka4 Pokaż wiadomość
o gustach sie nie dyskutuje
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 13:16   #238
karola706
Raczkowanie
 
Avatar karola706
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 81
GG do karola706
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6044984]pierceman? jest taki ktos? ja slyszlalam o piercerze.[/quote]

Wszystko jedno, piercer czy pierceman... Wiadomo o kogo chodzi.

W takim razie zaczynam od podwójnych kolczyków, a potem zaopatrzę się w jakieś rozpychacze... Dzięki za pomoc
karola706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 13:17   #239
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
hmmm, sprawa każdego
tak każdy uważa własne ciało i to ci z nim robi za swoja prywatna sprawę
Aleee do momentu dopóki sie nie zacznie cos dziać-potem jest raaaatujcie-płacz i zgrzytanie zębów-dlatego uważam,że nalezy polecać metody bezpieczne-bo polecając coś komuś w pewnym sensie bierzesz za to odpowiedzialność
Wiesz nie każdy potem wie jak zawalczyć z infekcj a bakteryjną-znam osobę która metoda taśmową dorobila się pięknej infekcji bakteriami beztlenowymi-bez interwencji lekarza się nie obeszło i niestety nie był to lekarz pierwszego kontaktu.



Cytat:
Napisane przez talajka4 Pokaż wiadomość
a co to jaka sonda -wybory???

uwielbiam Ronalda za to jakim jest czlowiekiem-już za półtora miesiąca znów się uda nam zobaczyć-coś pokminimy fajnego tatuażowo-piercingowego-szczerze mówiąc licze też na obecność xHx i misia-w końcu ktoś musi się zając modyfikacja mojego ciała
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 15:18   #240
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
tak każdy uważa własne ciało i to ci z nim robi za swoja prywatna sprawę
Aleee do momentu dopóki sie nie zacznie cos dziać-potem jest raaaatujcie-płacz i zgrzytanie zębów-dlatego uważam,że nalezy polecać metody bezpieczne-bo polecając coś komuś w pewnym sensie bierzesz za to odpowiedzialność
Wiesz nie każdy potem wie jak zawalczyć z infekcj a bakteryjną-znam osobę która metoda taśmową dorobila się pięknej infekcji bakteriami beztlenowymi-bez interwencji lekarza się nie obeszło i niestety nie był to lekarz pierwszego kontaktu.
Byc może rozciągała uszy w sposób mało adekwatny - tj pchała na siłę, owijała za szybko i niewłaściwą taśmą.
Jakoś większość ludzi rozciąga w ten sposób uszy (dyskutuje się o tym wiele na forach o piercingu) i nikomu nic się nie dzieje, jeśli robi się to w sposób właściwy.
Ok, moze nie jest to najlepszy ze sposobów, ale na pewno nie jest to sposób zły na wyrobienie sobie ładnych tuneli, ja go nie będę negować nigdy, bo mam piękne potwierdzenia w realu.
A wyjatki od reguły zawsze się zdarzają.
Nie tylko przy rozciąganiu taśmą, ale i przy rozpychaczach i expanderach.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 19:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.