Na jakim etapie zycia jestesmy teraz? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 19:57   #211
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Skończyłam studia, założyłam własną rodzinę, a teraz spełniam się zawodowo...
Ech... Jak ja Ci zazdroszczę :/
Ja niestety studia ukończyłam, pracę inżynierską obronilam ponad miesiąc temu i... już sama nie wiem co dalej!
Od ponad miesiąca szukam pracy i... nic! Nawet nikt nie odpowiada na moje CV. Co z tego że moj związek sie świetnie układa, a nawet zmierza powoli do bardzo poważnych deklaracji, sory nie mam pracy

Strasznie mnie ta sytuacja przytłacza i z dnia na dzień coraz bardziej! I zaczynam rozumie co to jest gorzki smak bezrobocia...
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:50   #212
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez Zagadkowy Nick Pokaż wiadomość
Co z tego że moj związek sie świetnie układa, a nawet zmierza powoli do bardzo poważnych deklaracji, sory nie mam pracy
bo takt o jest, jak w jednym obszarze zycia sie uklada, to drugi szwankuje, a jak sie wali to wszystko naraz
ja jestem na etapie-nic nie robie i nie wiem co dalej. pisze prace licencjacka, mam nadzieje sie obronic czerwiec/lipiec. studiuje zaocznie wiec rzucilam prace, aby móc pisać pracę (maslo maslane) nastepnie, ciezko sie dostac na studia mgr, pracy w ogole nie ma w fachu w ktorym sie ksztalce, wiec perspektywy marne wiec nie wiem co dalej bedzie wielkie ?
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:06   #213
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
bo takt o jest, jak w jednym obszarze zycia sie uklada, to drugi szwankuje, a jak sie wali to wszystko naraz
ja jestem na etapie-nic nie robie i nie wiem co dalej. pisze prace licencjacka, mam nadzieje sie obronic czerwiec/lipiec. studiuje zaocznie wiec rzucilam prace, aby móc pisać pracę (maslo maslane) nastepnie, ciezko sie dostac na studia mgr, pracy w ogole nie ma w fachu w ktorym sie ksztalce, wiec perspektywy marne wiec nie wiem co dalej bedzie wielkie ?
A ja właśnie z ostatniej pracy zrezygnowałam tylko dlatego, że chciałam w terminie pozamykac sprawy na studiach i skończy pisanie pracy dyplomowej!

Zresztą od stycznia miałam przejśc na normalną umowę o pracę (przedtem zlecenie) i stwierdzilam że nie podołam studiom dzienym, ostatnim egzaminom i oddaniu pracy w terminie!

Ostatnio znalazłam ogłoszenie o pracy idealne pod względem kierunku moich studiów i się modlę aby zadzwonili
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:19   #214
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

2007r:
Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
[...] jesli mogę być czegoś pewna to tej miłości
no to sie zdziwiłam


tak na powaznie- jestem bezrobotna, czekam drugi tydzień aż pewna firma się dookreśli..
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2009-04-30 o 14:20 Powód: dopisek:)
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:33   #215
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

U mnie bez większych zmian w porównaniu do mojego poprzedniego wpisu w tym wątku (już prawie 2 lata temu). Brak stabilizacji, samorealizacji może nieco więcej, zero życia uczuciowego. I jestem coraz bardziej zmęczona tym, że ciągle coś muszę i ciągle ktoś coś ode mnie chce.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:34   #216
angel18
Raczkowanie
 
Avatar angel18
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bb
Wiadomości: 75
GG do angel18
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Dziewczyny kończe w tym roku licencjat z bohemistyki( dla niewtajeminoczonych filologia czeska ) już w czerwcu obrona!! no i w ogóle nie mam pojęcia co dalej ze sobą zrobić??? wiem ze tłumaczem nie bede bo nie jestem wystarczająco dobra ;/ w ogóle chyba nie chce wiązać swojej przyszłości z tym kierunkiem...(wiem ze powinnam o tym wczesniej pomyśleć ale te 3 lata tak szybko przeleciały ...) i teraz mam dylemat bo widamo że w dzisiajszych czasach mgr to podstawa;/ nie wiem czy kontynuowac studia uzupełnijące... Coraz częściej zaczynam myslec czy nie zacząć innego kierunku od podstaw( zaocznie), myśle o kierunku finanse specj. gospodarka turystyczna albo moze jakiś kierunek z ekonomia związany ... mam straszny dylemat, nie wiem co bede robic za te parę miesiący;/ jesli macie jakis pomysł to doradźcie coś, poratujcie
angel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:26   #217
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja kończe studia licencjackie, niestety nie obronie się w terminie bo było bardzo dużo pracy i nie zdążyłam pracy lic. napisać. Teraz mam miesięczny urlop w pracy, bo cuiężkoi mi było połączyć pracę z nauką i chcę pozdawać wszystkie egzaminy, żeby w październiku się bronić. Niestety mój plan nr 1 przez to nie wypalił i na studia mgr pójdę dopiero na sezon wiosenny, jeszce się waham czy zaocznie i dalej robić tak jak robiłam przez całe studia , czyli łączyc pracę i naukę, czy też po pozdaniu wszystkich egzaminów wrócić do pracy tylko na okres do sezonu wiosennego, maksymalnie pracować, żeby jak najwięcej kasy odłożyć, żebym w mieście, gdzie zamierzam robić mgr mieć za co żyć (jestem strasznie dumna, może za bardzo nawet no i nie przyjmuję kasy od rodziców, stąd taki dylemat).
Poza tym denerwuje mnie, że nie pracuję jeszce w swoim zawodzie (turystyka) i mam nadzieje wkrótce pracę znaleźć w swojej branży. No a życie prywatne jest raczej na plus. Wkrótce będa 3 lata jak jesteśmy z TŻ. Życie rodzinne ciut gorzej, bo ja jestem konflitkową osobą bardzo często i dlatergo też wybieram sie na studia do innego miasta, żebym i ja i moja rodzinka odetchnęła
__________________


Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 17:11   #218
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez angel18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kończe w tym roku licencjat z bohemistyki( dla niewtajeminoczonych filologia czeska ) już w czerwcu obrona!! no i w ogóle nie mam pojęcia co dalej ze sobą zrobić??? wiem ze tłumaczem nie bede bo nie jestem wystarczająco dobra ;/ w ogóle chyba nie chce wiązać swojej przyszłości z tym kierunkiem...(wiem ze powinnam o tym wczesniej pomyśleć ale te 3 lata tak szybko przeleciały ...) i teraz mam dylemat bo widamo że w dzisiajszych czasach mgr to podstawa;/ nie wiem czy kontynuowac studia uzupełnijące... Coraz częściej zaczynam myslec czy nie zacząć innego kierunku od podstaw( zaocznie), myśle o kierunku finanse specj. gospodarka turystyczna albo moze jakiś kierunek z ekonomia związany ... mam straszny dylemat, nie wiem co bede robic za te parę miesiący;/ jesli macie jakis pomysł to doradźcie coś, poratujcie
wszystko zależy od tego jak sobie wyobrażasz swoją przyszłość. trudno cokolwiek doradzić, bo faktycznie jak z bohemistyką nie chcesz mieć nic wspólnego to niepotrzebnie ciągnęłaś te studia aż do 3go roku, no ale zawsze możesz zacząć drugi kierunek.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:08   #219
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Hmm... licealistka druga klasa liceum profilowanego zarządzanie informacją. Przyszłoroczna maturzystka W przyszłości studentka grafiki komputerowej lub fotografii. Obecnie kurs fotograficznie Od 2 miesięcy szczęśliwie zakochana - z wzajemnością Aktualnie jeszcze odliczam dni do wakacji By odpocząc i zregenerować siły na przyszły ciężki rok szkolny
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:11   #220
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Hmm... trzeci rok studiów, pracy aktualnie brak, z Tżtem prawie 3,5 roku. Prawdopodobnie za jakiś miesiąc znowu zamieszkamy razem w stolicy, będą wakacje, w związku z czym ruszę z jakąś pracą.
Denerwuje mnie, że wszystko mam jakby "poukładane" jakoś tak mi się zapierdziało na coś spontanicznego - jakiś wyjazd donikąd czy coś...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:32   #221
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

a ja na etapie zero,no moze nie calkiem ale jednak...

tzta brak od kilku tygodzni, ale juz mi sie nawet tesknic przestaje na szczescie.
przygotowuje sie do egzaminow konczacych pierwszy rok pedagogiki-przede mna jeszcze dluga droga...
zaczelam robic prawko-mam nadzieje ze mi sie uda.
pracuje od ponad roku w tym samym miejscu, ale niestety nie mam satysfakcji z tej pracy
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 18:35   #222
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

To teraz ja
Tegoroczna maturzystka. Przede mną egzamin zawodowy w którego zdanie szczerze wątpię Studia??? Jedna wielka niewiadoma... Sama nie wiem jeszcze czego chcę Od ponad roku szczęśliwie zakochana. Za miesiąc czekają mnie tygodniowe wakacje nad Bałtykiem W sierpniu wyjeżdżam z TŻtem na 2 m-ce do NL. Potem wrócę i pomyślę co dalej He he, bardzo niezdecydowana jestem Przyszłość stoi dla mnie pod jednym wielkim znakiem zapytania
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:41   #223
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Kończę jedne studia - za dwa tygodnie może może obrona. W Krakowie został mi jeszcze rok studiów. I nie wiem co dalej...pewnie przede mną szukanie pracy...myślenie na jaką iść podyplomówkę ( mam do wyboru jedną w Krakowie z muzealnictwa, druga w Warszawie).
Zakochana...ale dopiero buduje związek i nie wiem czy będzie coś z tego...bo On musi uporządkować swoje życie...
Więc ogólnie to jestem na zakręcie swojego życia...zaczynam nowy etap: dorosłości...i to mnie przygnębia
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:58   #224
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

a ja.. kończę drugi rok studiów, choć moje rówieśniczki bronią mgr... ale najważniejsze, że to jest to co chcę robić- studiuję reklamę i marketing.. poza tym pracuję w dużym koncernie już 4 lata mimo, że myślałam, że pobędę tam góra 2 lata.. i już mi się to siedzenie nudzi, a i sytuacja w firmie robi się coraz gorsza, pełna absurdów itp... powoli rozglądam się za pracą... Czuję, że tutaj muszę podziałać, bo mnie to dobija...

mam też od dwóch lat cudownego męża i jestem niesamowicie szczęśliwa, że w wieku 24 lat mam już miłość mojego życia jako małżeństwo jesteśmy na początku drogi- mieszkamy w wynajętym mieszkaniu, a właściwie w jednym z pokoi, drugi zajmuje współlokator... nie mamy narazie kasy na kredyt bo jedna wypłata to same opłaty... coraz częściej myślimy też o dziecku, ale właśnie brak własnego kąta odwleka tę decyzję
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:31   #225
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

hmm ja wlaśnie jestem na rozstaju życiowych dróg...

skończyłam liceum,napisałam maturę i czekam na wyniki.Szykuje się na rekrutację na studia-zastanawiam się nad 3 kierunkami.Szukam życiowej drogi.Z tżtem jestem od ponad 4 miesięcy...
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:52   #226
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Wychodzę na prostą. Sama, bez niego. Zakończyłam swój związek po 1,5 roku i wyszło mi to na dobre.
W końcu coś ruszyło się w moim życiu towarzyskim, wreszcie mam czas na spotkania ze znajomymi, staram się dbać o nasze relacje. Zbliżają się wakacje, zamierzam zrobić tyle ciekawych rzeczy, na które wcześniej brakowało mi czasu.
Zmieniłam trochę podejście do życia i pewnych spraw, więcej się uśmiecham. Jest dobrze.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:07   #227
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Właśnie kończę 1. rok liceum ogólnokształcącego w klasie z rozszerzonym angielskim i elementami angielskiego biznesu. nie mam chłopaka, chociaż wzdycham w szkole do takiego jednego . z nauką dobrze mi idzie. cieszę się, że są wakacje. mam czas na spotkania ze znajomymi. zbliża się 18stka mojej koleżanki, na której będzie mój obiekt westchnień . a najlepsze jest to, że za 2 lata matura .
ach i w przyszłości chciałabym pracować w agencji reklamowej.. .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!

Edytowane przez Miss Dramatique
Czas edycji: 2009-06-10 o 22:08
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:29   #228
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Jestem na etapie przygotowań ślubnych,w przyszłym roku wychodze za mąż.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-01-28 o 13:04
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:45   #229
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
Ten etap nazywamy powszechnie dojrzewaniem. Poszukuję siebie, zaczynam myśleć o przyszłości, studiach - gdzie, co, z kim ?. Zmiany w życiu uczuciowym, dorastanie do pewnych wyborów życiowych i konsekwencji z tym związanych. Szukanie odpowiedzi na pytanie : kim właściwie jestem i kim chcę być
No i znalazłam odpowiedzi Jeszcze rok i przeprowadzka do stolicy, w końcu będę mogła zamieszkać z moją siostrą i przyjaciółkami, bez których nie wyobrażam sobie życia. Aktualnie bawie się życiem, korzystam póki mogę, zanim dopadną mnie " obowiązki dorosłej osoby". Za rok matura - już zaczynam przygotowania. Wiem co chcę studiować i wiem, że mój przyszły zawód będzie mi dawał wiele satysfakcji. Co do życia uczuciowego zakończyłam 4letnią wyniszczającą mnie znajomość. Teraz walczę sama ze sobą, ponieważ wiem, iż mój przyjaciel zakochał się we mnie. I cały czas zadaję sobie pytanie czy warto spróbować, czy tylko go zranię.
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 21:21   #230
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Mój ostatni post dotyczący wątku był chyba w 2007, także pora na update choć niewiele się zmieniło.
Nadal ta sama praca, ten sam Tż i to samo mieszkanie. Kilka dodatkowych papierów mi przybyło. Skończyłam kurs managerski oraz dostałam uznana jako kwalifikowany nauczyciel w UK (dzięki kofika ) ale nie zmienia to faktu, że d*** mi do krzesła przyrosła w mojej firmie i ciężko mi się z miejsca ruszyć.
Nadal jeździmy z Tżtem po Europie, jakoś nam za daleko gdzie indziej. Tyle interesujących miejsc do zobaczenia na naszym kontynencie
Sympatyczne osoby pojawiły się w moim życiu i zupełnie nie myślę o przeszłości. Nie wiele także myślę o teraźniejszości. Moje myśli są pochłonięte nieznanym.
Nadal szczęśliwa, ale bardziej w związku niż w pracy. No to chyba tyle. Mam nadzieję, że starczy aby odświeżyć wątek
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:15   #231
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja sie dopisze, mimo ze nie wiem czy powinnam.
Planuje isc na studia, jeszcze nie wiem czy magisterskie czy zaczne nowy kierunek od poczatku. Pierwsza niewiadoma. Za pare miesiecy sie wyprowadzam do Londynu, co mnie tam czeka - druga niewiadoma. Zmnieniam prace, trzecia niewiadoma. Tz wlasnie otworzyl wlasny biznes, czy mu sie powiedzie - czwarta niewiadoma.
Mam nadzieje, ze przyszly rok bedzie lepszy, bo ten 2009 byl do d**y niestety. Wiele rzeczy sie nie udalo, niezaleznych ode mnie, pare przykrych rzeczy mnie spotkalo, niezaleznych ode mnie. Od tego czasu na przyszlosc patrze inaczej, wiem ze czasem rzeczy nie wychodza tak jak chcemy, bez naszej winy.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 09:29   #232
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Skończyłam jedne studia, powoli kończę drugie. Właśnie zaczęłam pierwszą pracę, z której będzie trzeba po pierwszej wypłacie niestety zrezygnować Za mną już etap szalonego imprezowania, powoli się uspokajam i coraz poważniej myślę o przyszłości. Mam plan być za 5 lat mężatką w ciąży, więc warto by już było zacząć budowac poważny związek Chciałabym być teraz na etapie "wspólne mieszkanie z facetem, poważna praca, pierwsze rozmowy o małżeństwie", marzenie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:03   #233
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Ja w październiku wyprowadziłam się z rodzinnego domu do innego miasta.Mieszkam sama i studiuje dziennie.Poznałam już i nadal poznaje masę nowych ludzi.Staram się realizować swoje plany które wcześniej sobie wyznaczyłam ale (wiadomo życie lubi płatać figle) póki co nie ma przeciwności i mam nadzieje,że tak zostanie.Jestem singielką ( przed pójściem na studia zakończyłam związek trwający 3 lata) dlatego teraz nie mam zamiaru się z nikim wiązać,bo potrzebuje czasu.Mam nadzieję,że 2010 będzie lepszy, przynajmiej w tej kwestii
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:48   #234
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Studia skończyłam ładnych parę lat temu.
Pracuję nie w swoim zawodzie i mam mieszane odczucia co do tej pracy - z różnych powodów. Czuję, że to tylko chwilowy przystanek, że nie zostanę tu na dłużej.
Systematycznie śledzę rynek pracy, ze szczególnym uwzględnieniem branży, w której pracowałam ładnych parę lat. Chcę wrócić, brakuje mi tamtych klimatów i specyfiki branży. Układam sobie w głowie, jak wykorzystam zdobyte w obecnej pracy doświadczenie u nowego pracodawcy.
Poza tym marzę o wydaniu własnej powieści.
Przede mną zdobycie prawa jazdy. Myślę też po cichu o drugim kierunku studiów, ale takich planów miałam już wcześniej iks, więc nie rozpędzam się zbytnio z planami.
Co do spraw uczuciowych, to od 5 lat jestem w stałym związku, od 1,5 roku - jestem zaręczona z moim TŻ, za ok. 1-1,5 roku - bierzemy ślub (gdy pomyślnie załatwimy różne moje i jego sprawy)

Dzis mam dzień wolny od pracy i się rozmarzam...
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:20   #235
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Hmmm...prace mam(dobrą)..TŻ-a mam (od ponad 3 lat)...studia...no cóż...wieczna studentka jestem i chyba to mnie najbardziej dołuje jakoś nie mogę się ze studiami ogarnąć, chociaż moi znajomi zrobili już mgr-a w ubiegłym roku... ja ciągle w polu jestem...
ślubu nie planuję...o za tym idzie rodziny również ...

ale...marzy mi się własny dom
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:35   #236
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Obecnie jestem na II roku studiów zaocznych, studiuję pedagogikę resocjalizacyjna, pracuję. W przyszłym roku po, 6 miesięcznej, krótkiej ale bardzo intensywnej znajomości, zdecydowaliśmy sie z Tż wziąśc ślub, także przygotowania ślubne ida pełną parą

W przyszłym roku czeka mnie wiele zmian: zamążpójscie i odnalezienie się w nowej roli - żony , nowe obowiązki, zmiana miejsca zamieszkania, zawieszenie studiów (chcę wziąść urlop dziekański, po to by rozpocząc nauke na nowym kierunku), porzucenie pracy co wiąże się z podjęciem nauki w systemie dziennym. W niedługim czasie po ślubie chcemy także z Tż starać sie o dziecko

Podsumowujac najbliższe miesiące to dla mnie czas zmian.

No i najważniejzse nareszcie jestem w pełni szczęśliwa
Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 14:58   #237
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Studia licencjackie skończone. Studia mgr w toku. Jakoś od maja/czerwca wszystko się posypało. Można powiedzieć, że zaczęłam z wszystkim od zera. Może nie z czystą kartą, bo już sporo wydarzeń, głupot zapisało się na tej mojej "życiowej karcie". Jedyne co zostało to mój związek z TŻ-tem. Może to i dzięki temu tak zaczęło się między nami dobrze układać. Uspokoiłam się. Patrzę na świat realnie, chociaż czasami zakładam te "różowe okulary" . Mamy swoje problemy. Kilka miesięcy żyliśmy na odległość - przez pracę. Teraz zamieszkaliśmy razem. Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie, mimo naszych wad . Zatraciłam przyjaciół. A może raczej oni wykreślili mnie ze swojego marnego życia. Ale to już mnie jakoś nie rusza. Przestałam się już tym zamartwiać, bo nie ma i po co. To co teraz i to co będzie jest znacznie ważniejsze. Za rok chcę pójść na drugie studia, ale tylko podyplomowe jak narazie . A potem.. hmmm.. potem chcę wyjechać stąd. Znaleźć pracę, bo jak narazie jej nie mam i nie mogę znaleźć. I wtedy mam wrażenie dopiero zacznę być spokojna. Nie będę się już może bała, że nie dotrwamy finansowo do końca miesiąca. Wtedy może znajdę swoje miejsce na ziemi, oczywiście razem z TŻ-tem . Marzy mi się dom z ogródkiem, z werandą, a na tej werandzie ja, TŻ, nasze dziecko (narazie jest tylko w planach) i pies. Wtedy będę chyba w pełni spełnioną kobitką
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:14   #238
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Rok 2009 to dla mnie okres zmian - wzięłam ślub z TŻ (nie jest to dla nas wielka zmiana, bardziej dla innych), wzięliśmy kredyt, kupiliśmy mieszkanie, wprowadziliśmy się do mieszkania. Teraz czas na kolejne zmiany - głównie związane z remontami.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:41   #239
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

27 styczeń 2010

Etap? Piszę pracę licencjacką. W końcu mam wenę... We wrześniu 2009 roku po tym jak pokłóciłam się z ówczesnym TŻ- przeniosłam się do siostry, spadł laptop na podłogę i straciłam wcześniej napisaną pracę.. nota bene nigdzie indziej nie zapisaną. Istna udręka- wizja skreślenia z listy studentów, prośby o wydanie oświadczenia o utracie danych i inne takie.
W lutym planowana obrona. Ale przestałam planować, bo samo planowanie jest niczym.
TŻ? Był i zniknął. Oszust oszustem pozostał. Wrócił i układa sobie życie ze swoją byłą. Szkoda, że tak późno ten związek się rozpadł, może już wcześniej znalazłabym szczęście. Może.
Kawowe ziarna nadal w sercu mocno zakorzenione choć brak czasu na poświęcenie się im całkowicie...
Ciągle pod górkę. Po prostu.
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:00   #240
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Na jakim etapie zycia jestesmy teraz?

Od ostatniego tutaj wpisu nastapiło troszkę zmian:
jestem Panią magister, mam staż w Urzędzie (pewnie ciężko będzie z zatrudnieniem tam, no ale zawsze coś będzie można do cv wpisać), kończę kolejne studia zaoczne, próbuję pisać pracę licencjacką.
Mój związek się rozwinął, spotykam się z TŻ wbrew moim rodzicom i czuję że czeka mnie trudny rok, bo albo wbrew Nim co wiążę się z utratą z Nimi kontaktu i pewnie wydziedziczeniem mnie, w końcu może zamieszkam z Nim, albo jeśli już nie dam dalej rady to z Nim zerwę. chociaż mam nadzieję, że to się jakoś pozytywnie ułoży. Jestem zakochana tak jak jeszcze w nikim nie byłam nigdy i chcę z Nim dalej iść przez życie...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.