Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 13:38   #211
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Anbrze => ja tez prostuje ale glownie grzywke i pojedyncze pasma po bokach bo one najbardziej mi sie skrecaja .A ostatnio odkrylam ze prostownica mozna fajnie wywijac konce na zewnatrz ..ja mam wlosy falowane tzn kreca sie na koncach lekko i mialam taka fryzure ze naturalnie koncowki wywijaly mi sie na zewnatrz ale po przerzedzeniu zaczely sie wywijac we wszystkie strony co wygladalo okropnie a przy tym ta pajeczyna na koncach ..jak podwine na prostownicy to nie widac tych smetnych koncowek ,calosc wyglada na gestsza i ladniej prezentuje sie cala fryzura wiem ze to niszczy wlosy ,wiem ..choc uzywam na te koncowki termoochronnych srodkow ale i tak sa rozdwojone ..jak uda mi sie dotrzec do fryza to podetne no i niestety suszarki tez uzywam ..tak to jest jak sie zyje w pospiechu..
Calioppe => bardzo mnie zainteresowaly te twoje duze walki
musze kiedys sprobowac.. choc nie wiem jak na moich nieco za ramiona wloskach to wyjdzie..bo mam klaczki roznej dlugosci i grzywke taka przed brwi ..ale kiedys sprobuje bo mam takie walki w domu w ogole to wydaje mi sie ze latwiej jest ukladac bez zadnych 'urzadzen' wlosy falowane gdy sa jednej dlugosci ..najgorzej jest chyba tak jak u mnie gdy sa ciete warstwami i potem jak sie pofaluja to fryzura jest bezksztaltna
no i tak przy okazji to ja przylacze sie do Babethki w podziekowaniach dla ciebie za zalozenie tego watku ,bo gdyby nie ty ,to ja po dzis dzien nie wiedzialabym ze cos takiego jak placenta istnieje i pomaga !
a co zas sie tyczy nakladania placenty to ja robie tak :jedna reka trzymam wloski podnoszac je do gory,a druga wmasowuje po troszku plyn w skore glowy miejsce po miejscu a potem jeszcze robie masaz calej skory glowy tak dlugi jak czas mi na to pozwoli a potem to juz suszenie i ukladanie
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:02   #212
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
Anbrze => ja tez prostuje ale glownie grzywke i pojedyncze pasma po bokach bo one najbardziej mi sie skrecaja .A ostatnio odkrylam ze prostownica mozna fajnie wywijac konce na zewnatrz ..ja mam wlosy falowane tzn kreca sie na koncach lekko i mialam taka fryzure ze naturalnie koncowki wywijaly mi sie na zewnatrz ale po przerzedzeniu zaczely sie wywijac we wszystkie strony co wygladalo okropnie a przy tym ta pajeczyna na koncach ..jak podwine na prostownicy to nie widac tych smetnych koncowek ,calosc wyglada na gestsza i ladniej prezentuje sie cala fryzura wiem ze to niszczy wlosy ,wiem ..choc uzywam na te koncowki termoochronnych srodkow ale i tak sa rozdwojone ..jak uda mi sie dotrzec do fryza to podetne no i niestety suszarki tez uzywam ..tak to jest jak sie zyje w pospiechu..
Calioppe => bardzo mnie zainteresowaly te twoje duze walki
musze kiedys sprobowac.. choc nie wiem jak na moich nieco za ramiona wloskach to wyjdzie..bo mam klaczki roznej dlugosci i grzywke taka przed brwi ..ale kiedys sprobuje bo mam takie walki w domu w ogole to wydaje mi sie ze latwiej jest ukladac bez zadnych 'urzadzen' wlosy falowane gdy sa jednej dlugosci ..najgorzej jest chyba tak jak u mnie gdy sa ciete warstwami i potem jak sie pofaluja to fryzura jest bezksztaltna prawda, ja miałam włosy równej długości, bardzo żałuję, że je wycieniowałam. Jednak patent z wałkami sprawdza się nawet na tych cieniowanych, więc polecam spróbować. Nawet przy moich długich włosach wałki są za duże żeby zrobić mi loki, a tylko prostują (oczywiście nawijając włosy, gdy są prawie suche)
no i tak przy okazji to ja przylacze sie do Babethki w podziekowaniach dla ciebie za zalozenie tego watku ,bo gdyby nie ty ,to ja po dzis dzien nie wiedzialabym ze cos takiego jak placenta istnieje i pomaga ! Jak już pisałam, cieszę się, że wam pomaga i mam nadzieję, że pomoże jeszcze wielu osobom
a co zas sie tyczy nakladania placenty to ja robie tak :jedna reka trzymam wloski podnoszac je do gory,a druga wmasowuje po troszku plyn w skore glowy miejsce po miejscu a potem jeszcze robie masaz calej skory glowy tak dlugi jak czas mi na to pozwoli a potem to juz suszenie i ukladanie
jw.
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:34   #213
Julkap2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ale mnie teraz załamałyście. W niedzielę zamówiłam ampułki vichy, a dzisiaj trafiłam na ten wątek.
sirgunia powiedz mi skoro używałaś ampułki vichy to powiedz coś o nich. Czy nie są skuteczne?
Julkap2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:54   #214
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Jestem po aplikacji pierwszej ampułki :P Póki co mam bardziej puszyste włosy, takie jakbym wysuszyła je suszarką, a tego nie zrobiłam :P Nie spodziewałam się niczego po jednej ampułce, ale to miłe zaskoczenie. Czekam z niecierpliowścią na kolejne efekty
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 07:27   #215
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja nakładam moją placentę w taki sposób: wlewam zawartość ampółki do spodka i maczam w nim opuszki palców, po czym wcieram delikatnie i wciskam w skalp. Fajoskie mam te włoski tereaz i już sie nie moge doczekać trawniczka na głowie
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:07   #216
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witam wszystkich.

Zainteresowała mnie bardzo ta kuracja, mi nie wypadają jakoś bardzo włosy ale zapuszczam więc chętnie czymś je wzmocnię.

Natomiast mój TŻ ma bardzo przerzedzone włoski i już stracił nadzieję ze coś mu pomoże. Myślicie że dla mężczyzny ta placenta też się nada?

I czy można po użyciu placenty wyjść na dwór, czy nie ma czegoś fotouczulającego w składzie ?
Na twarz używam filtry ale na włosy się nie da.

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2008-07-02 o 12:15
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:14   #217
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Jestem bardzo zadowolona z placenty. Nie mam jeszcze "trawki" na głowie, za krótko używam, ale placenta ograniczyła wypadanie włosów. Efekt jest super, tylko muszę używać jej po każdym myciu, czyli codziennie. Próbowałam co 2 dni, ale widzę, że lepiej codziennie. Włosy nie wypadają, trochę przy czesaniu, jak wcieram placentę to 2-3 wypadną, na początku używania wypadało więcej. Włosy są miękkie, ładnie się układają, lśnią. Nie znam się na składnikach, ale wydaje mi się, że moja placenta ma dużo wyciągów z ziół (skład podałam na str. 5) i one też wpływają na wygląd włosów.
Ja wychodzę na dwór, żyję normalnie, chodzę bez nakrycia głowy. Na aukcjach z moją placentą było napisane, że pomaga na zakola u mężczyzn, więc mogą stosować.
Pozdrawiam
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 11:08   #218
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Natomiast mój TŻ ma bardzo przerzedzone włoski i już stracił nadzieję ze coś mu pomoże. Myślicie że dla mężczyzny ta placenta też się nada?
I czy można po użyciu placenty wyjść na dwór, czy nie ma czegoś fotouczulającego w składzie ?
Na twarz używam filtry ale włosy się nie da.
Jasne, że pomoże twojemu TŻ. Jak już napisala betig nasza placenta ma też zastosowanie na łysienie u mężczyzn. Co do wychodzenia na zewnątrz nic mi nie wiadomo o jakichś ograniczeniach, śmiało możesz wychodzić
Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
ja nakładam moją placentę w taki sposób: wlewam zawartość ampółki do spodka i maczam w nim opuszki palców, po czym wcieram delikatnie i wciskam w skalp. Fajoskie mam te włoski tereaz i już sie nie moge doczekać trawniczka na głowie
uuu widzę, że ile osób tyle sposobów
Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Jestem po aplikacji pierwszej ampułki :P Póki co mam bardziej puszyste włosy, takie jakbym wysuszyła je suszarką, a tego nie zrobiłam :P Nie spodziewałam się niczego po jednej ampułce, ale to miłe zaskoczenie. Czekam z niecierpliowścią na kolejne efekty
super, powodzenia dalej
Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona z placenty. Nie mam jeszcze "trawki" na głowie, za krótko używam, ale placenta ograniczyła wypadanie włosów. Efekt jest super, tylko muszę używać jej po każdym myciu, czyli codziennie. Próbowałam co 2 dni, ale widzę, że lepiej codziennie. Włosy nie wypadają, trochę przy czesaniu, jak wcieram placentę to 2-3 wypadną, na początku używania wypadało więcej. Włosy są miękkie, ładnie się układają, lśnią. Nie znam się na składnikach, ale wydaje mi się, że moja placenta ma dużo wyciągów z ziół (skład podałam na str. 5) i one też wpływają na wygląd włosów.
Pozdrawiam
Czyli używasz tej samej placenty co Doruś i WinlyEM. Koniecznie zdawaj relacje, bardzo jestem ciekawa, czy również spowoduje porost nowych włosów. Biorąc pod uwagę cenę bardziej się opłaca niż ta "moja" no i ampułka większa

Tak na marginesie dziewczyny, zrobiłam wczoraj zakupy na allegro-oczywiście nowa porcja placenty Mil Mil i zakupiłam odżywkę ze szpiku końskiego i tego z norki w małych woreczkach, które polecała zaba, planuję ostrą kurację na włoski, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Oczywiście dam znać jak się sprawdziło to połączenie placenty ze szpikiem Oj gdyby te moje włosy umiały mówić ..
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 12:19   #219
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona z placenty. Nie mam jeszcze "trawki" na głowie, za krótko używam, ale placenta ograniczyła wypadanie włosów. Efekt jest super, tylko muszę używać jej po każdym myciu, czyli codziennie. Próbowałam co 2 dni, ale widzę, że lepiej codziennie. Włosy nie wypadają, trochę przy czesaniu, jak wcieram placentę to 2-3 wypadną, na początku używania wypadało więcej. Włosy są miękkie, ładnie się układają, lśnią. Nie znam się na składnikach, ale wydaje mi się, że moja placenta ma dużo wyciągów z ziół (skład podałam na str. 5) i one też wpływają na wygląd włosów.
Ja wychodzę na dwór, żyję normalnie, chodzę bez nakrycia głowy. Na aukcjach z moją placentą było napisane, że pomaga na zakola u mężczyzn, więc mogą stosować.
Pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź.

To ja kupię tę placentę co używasz, bo jak ampułka większa to może wystarczy jedna na nas dwoje
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:55   #220
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hEj,uzylam placenty z tytulu watku po raz pierwszy i rewelka.Jestem niesamowicie zaskoczona,bo mimo alkoholu denat w skladzie nie przetluszcza mi wlosow!dotychczas dzialo sie tak natychmiast po uzyciu jakiejkolwiek wcierki z tymze skladnikiem.Ponadto wlosy sa takie jakby tresciwsze w dotyku i wygladzie. Mialam okazje uzyc wczesniej 4ampulek placenty niemieckiej ze sklepu fryzjerskiego i porownanie wypada duzo lepiej na korzysc Placent Hair Liquid. Najwazniejsza rzecz to komfort stosowania,tamta zalatywala..ah nie bede wam psuc czytania i nie powiem czym
Podsumowujac moj zawily wywod:PLacent Hair Liquid is The Best in my test
babethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 14:24   #221
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
hEj,uzylam placenty z tytulu watku po raz pierwszy i rewelka.Jestem niesamowicie zaskoczona,bo mimo alkoholu denat w skladzie nie przetluszcza mi wlosow!dotychczas dzialo sie tak natychmiast po uzyciu jakiejkolwiek wcierki z tymze skladnikiem.Ponadto wlosy sa takie jakby tresciwsze w dotyku i wygladzie. Mialam okazje uzyc wczesniej 4ampulek placenty niemieckiej ze sklepu fryzjerskiego i porownanie wypada duzo lepiej na korzysc Placent Hair Liquid. Najwazniejsza rzecz to komfort stosowania,tamta zalatywala..ah nie bede wam psuc czytania i nie powiem czym
Podsumowujac moj zawily wywod:PLacent Hair Liquid is The Best in my test
no to świetnie Na nikogo tutaj raczej nie działała placenta przetłuszczająco, powodzenia i czekamy na dalsze recenzje
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 14:41   #222
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez calioppe** Pokaż wiadomość

Tak na marginesie dziewczyny, zrobiłam wczoraj zakupy na allegro-oczywiście nowa porcja placenty Mil Mil i zakupiłam odżywkę ze szpiku końskiego i tego z norki w małych woreczkach, które polecała zaba, planuję ostrą kurację na włoski, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Oczywiście dam znać jak się sprawdziło to połączenie placenty ze szpikiem Oj gdyby te moje włosy umiały mówić ..
Koniecznie daj znać, bo się właśnie zastanawiam nad tym, czy by sobie nie kupić
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:04   #223
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja tez chetnie wyprobowalabym te odzywke z norki w woreczkach ,tylko ze na razie z kasa u mnie krucho ..a poza tym boje sie zeby nie przedobrzyc
wczoraj nalozylam na wlosy chyba o jeden preparat za duzo (oprocz placenty) tzn podkusilo mnie zeby uzyc odzywki na konce i fakt byly gladsze i nie tak rozdwojone ale za to mi znow czuprynka oklapla
byc moze uda mi sie namowic na placente mame i brata ..bo u nas chyba ta sklonnosc do lysienia jest rodzinna
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:03   #224
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Czesc dziewczyny,dzisiaj odebralam przesylke z allegro i oczywiscie od razu umylam wloski,potem ampulka i masaz...pierwsze odczucie to niesmowite cieplo skory glowy czuje ze mi goraco w glowe hehe,mam nadzieje ze to dobrze i ze cos zaczyna sie dziac.

Troche pocieklo mi po lokciach,ale nabiore wprawy
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:20   #225
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez fairy_m Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,dzisiaj odebralam przesylke z allegro i oczywiscie od razu umylam wloski,potem ampulka i masaz...pierwsze odczucie to niesmowite cieplo skory glowy czuje ze mi goraco w glowe hehe,mam nadzieje ze to dobrze i ze cos zaczyna sie dziac.
gorąco w głowę ? którą masz placentę ?
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:30   #226
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

W czerwono czarnym opakowaniu,ampulki po 6ml,12 sztuk.

http://www.allegro.pl/item393501688_...quid_hair.html


Ciagle czuje mrowienie i goraco:/chyba nic zlego sie nie stanie??
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:02   #227
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez fairy_m Pokaż wiadomość
W czerwono czarnym opakowaniu,ampulki po 6ml,12 sztuk.

http://www.allegro.pl/item393501688_...quid_hair.html


Ciagle czuje mrowienie i goraco:/chyba nic zlego sie nie stanie??
nie mam zielonego pojęcia, ja czegoś takiego nie odczuwałam, ale myślę, że jest małe prawdopodobieństwo żeby placenta coś złego ci zrobiła
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 14:07   #228
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Mam nadzieje ze po prostu dziala

Myslicie ze moge po zastosowaniu placenty,uzyc odzywki w sprayu Gliss Kurr??
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:46   #229
Palemka005
Raczkowanie
 
Avatar Palemka005
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Palemka005
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Otóż witam was dziewczynki. Tak sobie siedziałam w przyczajeniu i czytałam o placencie, rzeczywiście wywarła na mnie wrażenie. Odkąd prostuję włosy stały się łamliwe, rzadsze, a jeśli przejadę dłonią od czubka głowy po końcówki włosów - są coraz bardziej chropowate. Postanowiłam więc zamówić placentę (mam ją już w domku) i właśnie biegnę myć włoski i nakładać ją Tylko mam jedno pytanko - nakłada się ją tylko na skórkę głowy czy można nałożyć na całe włosy, końcówki? I mniej więcej ile masować skórę głowy dla lepszego efektu?
__________________
Aparatka
Góra: 26.06.09
Dół: 04.02.09

Palemka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 17:02   #230
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez fairy_m Pokaż wiadomość
Myslicie ze moge po zastosowaniu placenty,uzyc odzywki w sprayu Gliss Kurr??
Jasne, że możesz ale nie nakładałabym jej na skórę głowy, tylko na włosy
Cytat:
Napisane przez Palemka005 Pokaż wiadomość
Otóż witam was dziewczynki. Tak sobie siedziałam w przyczajeniu i czytałam o placencie, rzeczywiście wywarła na mnie wrażenie. Odkąd prostuję włosy stały się łamliwe, rzadsze, a jeśli przejadę dłonią od czubka głowy po końcówki włosów - są coraz bardziej chropowate. Postanowiłam więc zamówić placentę (mam ją już w domku) i właśnie biegnę myć włoski i nakładać ją Tylko mam jedno pytanko - nakłada się ją tylko na skórkę głowy czy można nałożyć na całe włosy, końcówki? I mniej więcej ile masować skórę głowy dla lepszego efektu?
moja droga o wszystkim było już pisane, ale jeszcze raz Nakładaj na skórę głowy ze względu na alkohol denat zawarty w ampułce (zakładając że masz masz tą mil mil czarno czerwoną) jeśli oczywiście twoje włosy źle na niego reagują, boisz się wysuszenia. Poza tym placenta działa bardziej na porost, nowe włosy, hamuje wypadanie niż na poprawę kondycji "starych włosów" choć oczywiście nie pozostaje bez wpływu na nie, więc warto skoncentrować się na skórze głowy.
Co do masażu - nie ma okreslonego czasu jaki powinien on trwać - im dłużej tym lepiej. Ja np po ogólnym wmasowaniu ampułki we włosy podczas gdy sobie schły jeszcze masowałam głowę co chwilę oglądając np telewizor wszystko zależy od możliwosci czasowych no i chęci, powodzenia
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:43   #231
Palemka005
Raczkowanie
 
Avatar Palemka005
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Palemka005
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Jestem po aplikacji pierwszej ampułki i jakiś szczególnych efektów nie widzę, włosy jak były tak są okropne. Zobaczymy co będzie po następnej aplikacji
__________________
Aparatka
Góra: 26.06.09
Dół: 04.02.09

Palemka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 07:33   #232
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Na efekty trzeba trochę poczekać. Ja skończyłam pierwsze opakowanie, jestem zadowolona z placenty. Trudno mi powiedzieć, czy mam nowe włoski po placencie, ponieważ od dłuższego czasu walczę o włosy. Wypadały mi, stosowałam dermenę żel i szampon, wax, łykam vitapil. Siostra przywiozła mi z USA taką serię - szampon i 2 wcierki, nie są one dostępne w Polsce. Teraz placenta - po tym wszystkim mam na głowie 2 cm włoski. Nie widziałam ich wcześniej, dopiero niedawno je zauważyłam. No i byłam w piątek u fryzjerki. Jak mnie zobczyła to zapytała o stosuję, ponieważ zgęstniały mi włosy!!! Poprawiła mi humor!! Także jestem zachęcona, by dalej używać tych specyfików. A placentę zaczęlam używać jedną ampułkę na 2 dni, jak skróciłam włosy to mi wystarcza.
Pozdrawiam
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:02   #233
nie wymysle nic lepszego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 120
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

no to moze ja wypowiem sie jako pierwsza niedokonca zadowolona uzytkowniczka tytułowej placenty

kiedy doszla do mnie przesylka to dwie ampulki byly zbite (ale wiem ze to niczyja wina i za to nie odejmuje plusika placencie;p)

ale: jestem po zastosowaniu chyba 5 ampulek a wlosy wypadają jak wypadaly
jakiegos uniesienie czy poprawy kondycji tez nie zauwazyłam .

a jeszcze wczoraj podczas aplikacji przejechalam sobie niechący tą ampulką po palcu i go sobie rozcielam

oczywiscie nie pisze tego eby kogos zniechęcic , bo chyba jestem jako jedyna niezadowolona
jak widac na kazdego dziala co innego
narazie nie przerywam kuracji , moze nawet zamowie 2 opakowanie zeby dac jej szanse

pozdrawiam ; )
nie wymysle nic lepszego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 16:04   #234
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hmm co do tego zahamowania wypadania wlosow to ja musze szczerze powiedziec ze podczas ostatniego mycia znow wypadlo mi ich wiecej tzn ok.200
tak wiec na razie zadnych cudow w tej kwestii nie ma ..czy nowe wloski rosna tez nie wiem tzn odrastaja te co odrastaly juz wczesniej ,byc moze nowe sie pojawily ale nie zostaly przeze mnie zauwazone
jakkolwiek w kwestii ''pogrubienia '' wlosow oraz zwiekszenia ich objetosci efekty sa i to widoczne i to nie tylko widoczne ale nawet wyczuwalne ...w dotyku wlosy wydaja sie grubsze i sztywniejsze a nie takie wiotkie jak byly kiedys ...i blyszcza
jesli zas chodzi o wypadanie to byc moze trzeba dluzej poczekac na efekty...wiekszosc tzw.wcierek dziala tak ze trzeba je stosowac dlugo ,zreszta ja nie wierze w ''cudowne'' specyfiki ktore lecza w okamgnieniu poza tym to na pewno zalezy od wielu czynnikow ,od indywidualnej reakcji danej osoby na preparat i od przyczyny wypadania wloskow..
byc moze nawet jak zuzyje obydwa opakowania placenty nie pomoze mi ona na wypadanie ..ale i tak bede jej uzywac bo mam po niej wyraznie ladniejsze wlosy a na razie jeszcze troche pouzywam i zobacze co bedzie
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 16:08   #235
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez nie wymysle nic lepszego Pokaż wiadomość
no to moze ja wypowiem sie jako pierwsza niedokonca zadowolona uzytkowniczka tytułowej placenty

kiedy doszla do mnie przesylka to dwie ampulki byly zbite (ale wiem ze to niczyja wina i za to nie odejmuje plusika placencie;p)
zgadzam się, poza tym trzeba mieć wypróbowanego i sprawdzonego sprzedającego na allegro. Jeśli ktoś chce podam na priv sprzedającego u ktorego zawsze kupuję placentę. Dzisiaj dostałam przesyłkę zapakowaną rewelacyjnie w pudle wypchanym chyba wszystkim co tylko możliwe dzięki temu wszystkie ampułki były całe. Zanim jednak znalazlam sprzedajacego który dobrze pakuje placentę też dostawałam zbite, można też zamawiać "uwaga szkło" ale wiadomo, to kosztuje.
ale: jestem po zastosowaniu chyba 5 ampulek a wlosy wypadają jak wypadaly
jakiegos uniesienie czy poprawy kondycji tez nie zauwazyłam .
u jednych efekty są błyskawiczne u drugich trzeba poczekać. Jak by na to nie patrzec nie możną oczekiwać że po jednej ampułce zazegnamy na amen wypadanie i wyrośnie nam busz włosów. 5 ampułek to bardzo mało, czekamy na wypowiedź po skończonej kuracji
a jeszcze wczoraj podczas aplikacji przejechalam sobie niechący tą ampulką po palcu i go sobie rozcielam
uroki ampułek, uważam że powinny być plastikowe bo faktycznie łatwo o skaleczenia. Bądź ostrożna i otwieraj za pomoca np ręcznika
oczywiscie nie pisze tego eby kogos zniechęcic , bo chyba jestem jako jedyna niezadowolona
jak widac na kazdego dziala co innego
narazie nie przerywam kuracji , moze nawet zamowie 2 opakowanie zeby dac jej szanse
polecam tak zrobić, a przede wszystkim skończyć kurację
pozdrawiam ; )
powodzenia
jw
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:16   #236
nie wymysle nic lepszego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 120
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

tak , tak .
kiedy skoncze te opakowanie to zamowie kolejne i wtedy mozna bedzie powiedziec cos wiecej ; ))

a jesli mozesz to napisz mi tego sprzedawce od ktorego zamawiasz.
moze i mi sie uda otrzymac paczke w calosci;d


iii.
cierpliwe czekam na efekty ; ))
nie wymysle nic lepszego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 05:56   #237
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
hmm co do tego zahamowania wypadania wlosow to ja musze szczerze powiedziec ze podczas ostatniego mycia znow wypadlo mi ich wiecej tzn ok.200
tak wiec na razie zadnych cudow w tej kwestii nie ma ..czy nowe wloski rosna tez nie wiem tzn odrastaja te co odrastaly juz wczesniej ,byc moze nowe sie pojawily ale nie zostaly przeze mnie zauwazone
jakkolwiek w kwestii ''pogrubienia '' wlosow oraz zwiekszenia ich objetosci efekty sa i to widoczne i to nie tylko widoczne ale nawet wyczuwalne ...w dotyku wlosy wydaja sie grubsze i sztywniejsze a nie takie wiotkie jak byly kiedys ...i blyszcza
jesli zas chodzi o wypadanie to byc moze trzeba dluzej poczekac na efekty...wiekszosc tzw.wcierek dziala tak ze trzeba je stosowac dlugo ,zreszta ja nie wierze w ''cudowne'' specyfiki ktore lecza w okamgnieniu poza tym to na pewno zalezy od wielu czynnikow ,od indywidualnej reakcji danej osoby na preparat i od przyczyny wypadania wloskow..
Kitty, ja sama tak mam. Placenta wyraźnie zahamowała wypadanie włosów, ale zdarzają się dni kiedy wyjmuję dużo włosów np przy czesaniu. To przecież zależy jak napisałaś od bardzo wielu czynnikow, stres, odżywianie, ktore poza placentą też przecież dzialaja.
Cytat:
Napisane przez nie wymysle nic lepszego Pokaż wiadomość
tak , tak .
kiedy skoncze te opakowanie to zamowie kolejne i wtedy mozna bedzie powiedziec cos wiecej ; ))

a jesli mozesz to napisz mi tego sprzedawce od ktorego zamawiasz.
moze i mi sie uda otrzymac paczke w calosci;d


iii.
cierpliwe czekam na efekty ; ))
poszło na priv
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 09:01   #238
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny piszcie ktorej placenty uzywacie, czy tej za 100 zl z prokurenta czy tej za 35 zl.


Ja zuzylam wlasnie polowe opakowania tej za 100, juz po pierwszej ampulce widzialam efekty od razu, przy pierwszym myciu wypadlo mi mniej wlosow.

Odczuwam naprawde pozadne mrowienie a wrecz swedzenie przy masazu skory glowy po uzyciu placenty. Raz kropelka spadla mi na czolo i pozostawila taki wyrazny czerwony slad mam nadzieje ze to tylko dowod na to ze placenta dziala

Nie wiem czy ta za 35 tez ma taki aplikator gumowy (nakladke) dzieki ktoremu nie ma szans zeby sobie skaleczyc skore, no i o wiele latwiej wydostac plyn z ampulki. ja nie narzekam, kwestia przelamania oporu przy otwieraniu ampulki i bardzo przyjemnie sie uzywa tego produktu jedynie masaz 10 minutowy jest dla mnie dosc nuzacy...


Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Zainteresowała mnie bardzo ta kuracja, mi nie wypadają jakoś bardzo włosy ale zapuszczam więc chętnie czymś je wzmocnię.

Natomiast mój TŻ ma bardzo przerzedzone włoski i już stracił nadzieję ze coś mu pomoże. Myślicie że dla mężczyzny ta placenta też się nada?

I czy można po użyciu placenty wyjść na dwór, czy nie ma czegoś fotouczulającego w składzie ?
Na twarz używam filtry ale na włosy się nie da.

owszem, da sie
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 09:54   #239
Julkap2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Powiedzcie mi proszę, czy placenta jest według Was skuteczniejsza od ampułek vichy?
Julkap2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:12   #240
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszcie ktorej placenty uzywacie, czy tej za 100 zl z prokurenta czy tej za 35 zl.
większość tutaj używa tej za 35zł, niektóre dziewczyny tej za 27zł.

Ja zuzylam wlasnie polowe opakowania tej za 100, juz po pierwszej ampulce widzialam efekty od razu, przy pierwszym myciu wypadlo mi mniej wlosow.

Odczuwam naprawde pozadne mrowienie a wrecz swedzenie przy masazu skory glowy po uzyciu placenty. Raz kropelka spadla mi na czolo i pozostawila taki wyrazny czerwony slad mam nadzieje ze to tylko dowod na to ze placenta dziala
super, że piszesz. Zastanawiałam się jak dziala ta droga za 100zł
Nie wiem czy ta za 35 tez ma taki aplikator gumowy (nakladke) dzieki ktoremu nie ma szans zeby sobie skaleczyc skore, no i o wiele latwiej wydostac plyn z ampulki. ja nie narzekam, kwestia przelamania oporu przy otwieraniu ampulki i bardzo przyjemnie sie uzywa tego produktu jedynie masaz 10 minutowy jest dla mnie dosc nuzacy...
nasze ampułki nie mają aplikatora, twoje są droższe o wieele więc można wymagać Napewno wygodniej się stosuje, a co do masażu to napewno przywykniesz
jw
Cytat:
Napisane przez Julkap2 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, czy placenta jest według Was skuteczniejsza od ampułek vichy?
Nie wiem czy któraś z dziewczyn stosowała vichy i ma porównanie, ja przynajmniej nie Sirgunia wspominała o aplikatorze z vichy, który jej został po tym preparacie, proponuję napisać do niej na priv.
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.