Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 19:59   #211
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja również jestem zachwycona Zumbą
Byłam dopiero na jednych zajęciach, ale to były najlepsze i najfajniejsze zajęcia fitness na jakich kiedykolwiek byłam. Niesamowita zabawa i niezły wysiłek.
Na pewno dużą rolę ma tu prowadząca. Akurat miałam szczęście uczestniczyć w zaj. prowadzonych przez Alę Turczyńską.
Super dziewczyna, emonująca ogromną ilością pozytywnej energii.
Prowadzi zajęcia w klubie energica w Krakowie, a ja niestety mam tam daleko
Może w moim klubie fitness też ktoś fajny będzie prowadzić zajęcia...
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:12   #212
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Juz od jakiegoś czasu zamierzam wybrac sie na zumbę, z tego co piszecie wynika, że nie powinnam obawiać się że nie od razu załapię kroki....
czy ktoś może chodzi na zumbe w chorzowie lub katowicach i może polecic jakies miejsce?
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:33   #213
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

sluchajcie mozecie mi powiedziec jak u Was wyglada rozgrzewka w zumbie? na zajeciach w waszych miastach ?
czy od razu jak przychodziciena zajecia szalejeciE do jakis kawalkow? czy typowo jak w na zajeciach aerobiku porzadnie sie rozgrzewacie?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:47   #214
megc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez KolorowaJa Pokaż wiadomość
Ja również jestem zachwycona Zumbą
Byłam dopiero na jednych zajęciach, ale to były najlepsze i najfajniejsze zajęcia fitness na jakich kiedykolwiek byłam. Niesamowita zabawa i niezły wysiłek.
Na pewno dużą rolę ma tu prowadząca. Akurat miałam szczęście uczestniczyć w zaj. prowadzonych przez Alę Turczyńską.
Super dziewczyna, emonująca ogromną ilością pozytywnej energii.
Prowadzi zajęcia w klubie energica w Krakowie, a ja niestety mam tam daleko
Może w moim klubie fitness też ktoś fajny będzie prowadzić zajęcia...
Jeżeli masz blisko na Bronowice, polecam Kacpra z Platinium, uwielbiam jak on prowadzi zajęcia, poza tym ZUMBA jest the best, przyjdz do nas na maraton w ten piątek, bedzie Izabela Kin
megc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:05   #215
zakrecona82
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 176
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
sluchajcie mozecie mi powiedziec jak u Was wyglada rozgrzewka w zumbie? na zajeciach w waszych miastach ?
czy od razu jak przychodziciena zajecia szalejeciE do jakis kawalkow? czy typowo jak w na zajeciach aerobiku porzadnie sie rozgrzewacie?
w moim klubie nie ma rozgrzewki,od razu jest jakas prosta choreografia
ja bylam w zeszlym tyg na pierwszym zajeciach i od razu sie zakochalamzumba jest fenomenalna nie trzeba idealnie nasladowac ruchow,wazne by sie dobrze wypocic i rewelacyjnie wybawicbo takie zajecia to nie cwiczenia,ale super zabawa i mega wielki odpoczynek po ciezkim dniu!!polecam wszystkim niezaleznie od wieku i ..wagibardzo fajnie sie patrzy na kobitke,ktora ma troche ciala,a podczas np ruchow salsy zauwaza w sobie nie tylko kobiete "przy kosci",ale glownie seksowna babke
zakrecona82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:19   #216
malaga88
Raczkowanie
 
Avatar malaga88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

hej, ja tez jestem zainteresowana zumbą,dlatego mam parę pytańnie udało mi sie znaleźć w google info o zajeciach na warszawskiej, za to wiem, że zumba jest też w gliwicach na młyńskiej i koszt to 80zl/mies za 2 razy w tyg. Jaki jest koszt zajęć na warszawzskiej i czy są 2 razy w tyg? no i jakie są efekty (jeśli nadal ćwiczysz)?
malaga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:29   #217
popiec
Raczkowanie
 
Avatar popiec
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

W końcu znalazłam tą piosenkę Kumbia Kings Feat. Peewee 'Sabes A Chocolate" . :P
popiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 14:00   #218
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez megc Pokaż wiadomość
Jeżeli masz blisko na Bronowice, polecam Kacpra z Platinium, uwielbiam jak on prowadzi zajęcia, poza tym ZUMBA jest the best, przyjdz do nas na maraton w ten piątek, bedzie Izabela Kin
Niestety w ten piątek nie dam rady. Ale może innym razem wpadnę, chociaż daleko mam
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:53   #219
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez malaga88 Pokaż wiadomość
hej, ja tez jestem zainteresowana zumbą,dlatego mam parę pytańnie udało mi sie znaleźć w google info o zajeciach na warszawskiej, za to wiem, że zumba jest też w gliwicach na młyńskiej i koszt to 80zl/mies za 2 razy w tyg. Jaki jest koszt zajęć na warszawzskiej i czy są 2 razy w tyg? no i jakie są efekty (jeśli nadal ćwiczysz)?

hej jeśli chodzi o cene na Warszawskiej to na swojej stronie internetowej mają cennik albo można zadzwonić(ja mam kartę multisport dlatego nie wiem jakie ceny) zajecia sa dwa razy w tygodniu do tej pory było w środy i czwartki(dawno nie byłam wiec mogło siie zmienić ale też można zobaczyć na stronce) ja osobiscie chwalę fajne i bardzo sympatyczne prowadzące , na zajeciach można sie nieźle spocić co do efektów hmm ja chodze jeszcze na siłownie wiec nie wiem czy moge sie wypowiadać )jakieś kilogramki zruciłam) ja Zumbe traktuje raczej jako małe oderwanie od codzienności i chwile dobrej zabawy
w środe za tydzień sie wybieram poszaleć w srody jest na 20 :15
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:27   #220
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny mam pytanie obejrzałam sobie filmki na you tube z klubu w Sosnowu
np. http://www.youtube.com/watch?v=-L-1BT_hYDs
czy na zajęciach zawsze jest takie tempo przecież ja nie nadąże za instruktorką- z tego co się zorientowałm to te instruktorki prowadzą zajęcia także w Chorzowie czy Katowicach
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:13   #221
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

cz to znow takei szybkie tempo mialy?? no troszke taK : )
wg mnie tak troszke bez serca poprowadzone zajecia: )
tą swoja energia nie porwały mniedo zumbowania... :P
tempo jak tempo szybkie byc musi. w koncu to sa zajecia meczace.. : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 11:59   #222
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wczoraj byłam pierwszy raz na zumie. Jeśli ktoś myśli, że zrzuci co nie co to raczej jest w błędzie. Zajęcia raczej w formie ruchowej zabawy. Trochę się zmęczyłam, ale bez porównania mniej z innymi zajęciami fitnessowymi. I na pierwszych zajęciach też ciężko czerpać z nich radość, bo raczej skupiamy się na krokach.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:13   #223
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam pierwszy raz na zumie. Jeśli ktoś myśli, że zrzuci co nie co to raczej jest w błędzie. Zajęcia raczej w formie ruchowej zabawy. Trochę się zmęczyłam, ale bez porównania mniej z innymi zajęciami fitnessowymi. I na pierwszych zajęciach też ciężko czerpać z nich radość, bo raczej skupiamy się na krokach.
Wiesz, zależy od prowadzącego zajęcia. Ja miałam szczęście uczestniczyć w zajęciach, gdzie tempo było duże i naprawdę wyszłyśmyz z zajęć ledwo żywe Zajęcia nie powinny też opierać się na nauce kroków, ich można nauczyć się obserwując prowadzącego. Zumba to przede wszystkim dobra zabawa, więc te kroki wcale nie muszą być idealne i równe.
Zumba to trening interwałowy, więc powinien odbywać się w zmiennym tempie, aby nie paść na pysk Podczas godzinnego treningu powinnyśmy stracić ok 600kalorii, więc nieźle a bardzo przyjemnie
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:20   #224
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez KolorowaJa Pokaż wiadomość
Wiesz, zależy od prowadzącego zajęcia. Ja miałam szczęście uczestniczyć w zajęciach, gdzie tempo było duże i naprawdę wyszłyśmyz z zajęć ledwo żywe Zajęcia nie powinny też opierać się na nauce kroków, ich można nauczyć się obserwując prowadzącego. Zumba to przede wszystkim dobra zabawa, więc te kroki wcale nie muszą być idealne i równe.
Zumba to trening interwałowy, więc powinien odbywać się w zmiennym tempie, aby nie paść na pysk Podczas godzinnego treningu powinnyśmy stracić ok 600kalorii, więc nieźle a bardzo przyjemnie
Na zajęciach rzeczywiście nie było typowego uczenia kroków. Raczej patrzenie na instruktorkę i powtarzanie. Ale mnie to męczyło, że nie potrafię wszystkiego powtórzyć, chociaż choreografia nie była jakoś wybitnie skomplikowana. Całkiem podobały mi się zajęcia i pewnie czasem będę na nie chodzić, ale zdecydowanie wolę inne zajęcia fitnessowe, jak step czy bpu. Tam dopiero czuję zmęczenie.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:04   #225
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja byłam raz na BPU, na drugi dzień nie mogłam się ruszać od zakwasów
Ale zajęcia rzeczywiście fajne. Step też lubię, ale kolanka mi troszkę nawalają przy tym treningu.
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:10   #226
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

ja od paru dni ćwiczę zumbę z płyty, głównie chodzi mi o podniesienie tyłeczka
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 13:16   #227
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

od dwóch tygodni chodzę na zumbę muszę powiedzieć ze jest fanstastyczna. Za pierwszym razem bardziej skupiałam sie na wykonywaniu tcyh kroków co prowadząca więc zmęczylam się średnio ale ju zza drugim mogłam dać czadu i zacząć wykonywac kroki precyzyjne po godzinie byłam szczęśliwa i bardzo spocona cd. rozgrzewki to u nas dwie pierwsze piosenki to rozgrzewka ale zumbowa więc robimy prosty układ robiąc kroki i krążenia rąk itd.
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:25   #228
Cicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Robiąc te ćwiczenia w domu trzeba korzystać z jakiejś rozpiski, czy po prostu robisz to co chcesz?
Cicca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:19   #229
alora00
Raczkowanie
 
Avatar alora00
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny a jak to jest u Was, na każdych zajęciach zaczyna sie tak jakby nowa choreografie? Czy jest kontynuacjja tego co nauczylyście sie na poprzednich zajęciach? Bo chciałam iść pierwszy raz na zumbe ale boje sie że nie będe umiała nadrobić tego co reszta już sie nauczyła ;P
__________________
25.04.2015

Edytowane przez alora00
Czas edycji: 2011-02-11 o 13:22
alora00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 09:24   #230
KolorowaJa
Raczkowanie
 
Avatar KolorowaJa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Smoka
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez alora00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest u Was, na każdych zajęciach zaczyna sie tak jakby nowa choreografie? Czy jest kontynuacjja tego co nauczylyście sie na poprzednich zajęciach? Bo chciałam iść pierwszy raz na zumbe ale boje sie że nie będe umiała nadrobić tego co reszta już sie nauczyła ;P
Nie martw się choreografią!. Zumba to zabawa, i przede wszystkim ma być dla Ciebie przyjemnością.
Układy nie są trudne i na pewno sobie spokojnie poradzisz. U mnie na zajęciach ciągle pojawia się ktoś nowy i wszyscy dają radę
KolorowaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:48   #231
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez alora00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest u Was, na każdych zajęciach zaczyna sie tak jakby nowa choreografie? Czy jest kontynuacjja tego co nauczylyście sie na poprzednich zajęciach? Bo chciałam iść pierwszy raz na zumbe ale boje sie że nie będe umiała nadrobić tego co reszta już sie nauczyła ;P
U mnie jest tak że większość piosenek się powtarza na kolejnych zajęciach i układ do każdej jest oczywiście taki sam. Przez parę pierwszych zajęć musiałam przekomicznie wyglądać próbując nadążyć za resztą. Ale na jakichś chyba trzecich zajęciach już nie było źle, a teraz to tylko jak coś nowego jest wprowadzane to mi się miesza (m.in. przez moje wieczne nieodróżnianie prawej strony od lewej i zaczynanie prawą zamiast lewą )
Ogólnie trzeba wytrzymać początki, ale potem już jest mega

Dodatkową trudnością jest to że nie ma rozgrzewki ani powolnego przerabiania choreografii, tylko od razu leci się z koksem na pełnej prędkości i trzeba nadążyć ale i do tego się idzie przyzwyczaić. Większość kroków jest jednak podobna, jak się złapie zajawkę to samo wychodzi
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:15   #232
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
U mnie jest tak że większość piosenek się powtarza na kolejnych zajęciach i układ do każdej jest oczywiście taki sam. Przez parę pierwszych zajęć musiałam przekomicznie wyglądać próbując nadążyć za resztą. Ale na jakichś chyba trzecich zajęciach już nie było źle, a teraz to tylko jak coś nowego jest wprowadzane to mi się miesza (m.in. przez moje wieczne nieodróżnianie prawej strony od lewej i zaczynanie prawą zamiast lewą )
Ogólnie trzeba wytrzymać początki, ale potem już jest mega

Dodatkową trudnością jest to że nie ma rozgrzewki ani powolnego przerabiania choreografii, tylko od razu leci się z koksem na pełnej prędkości i trzeba nadążyć ale i do tego się idzie przyzwyczaić. Większość kroków jest jednak podobna, jak się złapie zajawkę to samo wychodzi
to ze sie piosenki powtarzaja to jest dobra sprawa bo kazdyma szanse zalapac wszystko w czasie kilku zajec; )
ale nie fajnei jesli kroczki powtarzaja sie przy kazdym utworze bo to sie stanie nudne!

co do rozgrzewki to jakas musi byc , zazwyczaj sa to 2 pierwsze utwory w rytmie latino! ! szybkei przerabianie choreografii to wlasnei urok tego wszystkiego! non stop cala godzina pelna energii bez zadnego zatryzmywania powolnego tluamczenia kroczkow aa racji tego ze kroczki sa proste to wszysyc szybciutko zalapuja o co chodzi
: ) Zumba! !
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:52   #233
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
to ze sie piosenki powtarzaja to jest dobra sprawa bo kazdyma szanse zalapac wszystko w czasie kilku zajec; )
ale nie fajnei jesli kroczki powtarzaja sie przy kazdym utworze bo to sie stanie nudne!

co do rozgrzewki to jakas musi byc , zazwyczaj sa to 2 pierwsze utwory w rytmie latino! ! szybkei przerabianie choreografii to wlasnei urok tego wszystkiego! non stop cala godzina pelna energii bez zadnego zatryzmywania powolnego tluamczenia kroczkow aa racji tego ze kroczki sa proste to wszysyc szybciutko zalapuja o co chodzi
: ) Zumba! !
Właśnie to chciałam wyrazić w swoim poście
Mnie nie przeszkadza, że układ jest przypisany do utworu, bo i tak playlistę nasza instruktorka ma dość sporą, więc się nie nudzimy a nutki są naprawdę dobrze dobrane. Nie wyobrażam sobie zresztą żeby było inaczej
Kroczki sa proste... hmm czy ja wiem, zależy które. niektóre układy trzeba po prostu poczuć żeby je dobrze zatańczyć. Tzn pierwsze parę razy człowiek skupia się na nadążeniu i zapamiętaniu a potem ...
baila baila
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:05   #234
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny, ściągała któraś z was może zumbę z linków z 2 strony? Pierwszy jest ok, a następne po ściągnięciu są puste...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:45   #235
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Czy u was na zajeciach za kazdym razem jest inna plyta z muzyczka?i inne te uklady? czy przez jakis czas np miesiac nopn stop tanczycie do jendej playlisty ? ?
ciekawsze jest za kazdym razem zmienianie ukladow czy trzymanie sie dluzszy czas jednych aby dobrze zapamietac kroczki ?
------
zumba!!
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:54   #236
Hayal1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Darmowe zajęcia z zumby Łódź

Zapraszamy na darmowe zajęcia z zumby!

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2011-05-17 o 15:39 Powód: zajęcia może darmowe ale reklama na wizażu jest płatna
Hayal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:03   #237
mariposa88
Rozeznanie
 
Avatar mariposa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 531
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Byłam dzisiaj pierwszy raz na zumbie. Świetna zabawa, jestem bardzo zadowolona
Dzisiaj byłam na zajęciach otwartych, więc sporo było osób, które były pierwszy raz i nie czułam się jak ostatnia łamaga kiedy nie mogłam nadążyć
Od marca będę chodzić na kurs zumby, na którym zawsze będą te same osoby, więc będzie można się stopniowo wszystkiego nauczyć
__________________
Jeśli chcesz - znadziesz sposób.
Jeśli nie chcesz - znajdziesz powód.
mariposa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 23:47   #238
aluska666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Witajcie ja tez dzis po 1 dniu Zumby tu mozecie podejrzec nasze zajecia http://www.youtube.com/watch?v=Up-As...eature=related
jestem zachwycona mam nadzieje oczywiscie przy tym i dietce zrzucic kilka kg szkoda ze zumba jest tylko 2 razy w tygodniu
aluska666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:47   #239
aluska666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

zlego linka wstawilam dopiero sie kapnelam http://www.youtube.com/watch?v=XptQlkWQ1og
aluska666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 10:43   #240
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny, mam pytanie do wszystkich, które były już na zajęciach z zumby - jakie obuwie najlepiej ubrać? Czy zwykłe treningowe do fitnessu będzie ok? Np. takie?
Zajęcia z zumby w krakowskiej Gocie poleca mi moja koleżanka, która najpierw wysłała synka na capoeirę, a potem sama wsiąknęła i teraz chodzi na zumbę. Z waszych opinii widzę, że warto, a od dawna obiecywałam sobie, że wiosną zapiszę się na jakiś fitness, więc może to jest to
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.