Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 21:39   #211
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: wypadają mi włosy

nie szkodzi-poszperam po necie- bardzo Ci dziękuję
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 10:00   #212
ohhwee
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 77
Dot.: wypadają mi włosy

dziewczyny ratujcie,po jakim czasie byly u Was widoczne efekty po szamponie neril?Bo mi caly czas wypadaja i to jeszcze tak jak bylo napisane w ulotce bardzo intensywnie,boje sie,ze lysa zostane;(
ohhwee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 10:08   #213
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: wypadają mi włosy

a bierzesz jakies witaminki? moze to raczej sprawy hormonalne i dobrze by było zrobic badania
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 15:17   #214
ohhwee
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 77
Dot.: wypadają mi włosy

wszystko jest ok,mialam badania.Chodzi mi o to po jakim czasie ten szampon zaczal dzialac tzn.kiedy przestaly Wam wlosy wypadac.Pozdrawiam
ohhwee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 20:07   #215
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: wypadają mi włosy

zapraszam zobaczyc watki o wypadanoiu wlosow, jest ich bardzo wiele
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 22:41   #216
e_w_u
Raczkowanie
 
Avatar e_w_u
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: wypadają mi włosy

ja z moimi włosami też mam koszmar... przez nie trafiłam nawet do ginekologa niestety nikt nie potrafi mi powiedzieć co sie dzieje.. deramtolog przepisywał mi rozne tabletki zdarzało sie ze brałam nawet 10 dziennie... wiec po kilku miesiacach bez efektow stwierdziłam ze jak dalej tak pojdzie to moja wątroba do 30 nie dociągnie..wątek doczytłam do połowy ale wiekszość z Was pisze o tabletkach w ktore juz przestałam wierzyc. mógłby ktoś napiac coś o jakichs płukankach, szamponach itd? narazie wyłapałam tylko Garnier Naril i mgiełke Radical. dodam tylko ze jestem blondynka i wiele plukanek sciemnia włosy czego bym bardzo nie chciała
e_w_u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 12:41   #217
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: wypadają mi włosy

Cytat:
Napisane przez Versa
Co to jest za odżywka?? Czzy to nie jest przypadkiem henna?
Przepraszam Versa, że dopiero teraz, ale nie widziałam Twojego pytania i dopiero kiedy czytałam teraz wątek od początku zobaczyłam. Nie mam pojęcia co to za odżywka. W sobotę znów idę do fryzjera to się wypytam. Wiem, że była w takim pudełku jak farba, jednak nie miała tego okropnego zapachu, tylko taki przyjemny, jakby ziołowy. Ale działała jak farba. Nałożyli mi ją na włosy, siedziałam i czekałam, jak kolor chwycił to fryzjerka spłukała, ułożyła włosy i były pięęęękne!!!Takie świecące i nie wypadały .

Ja oczywiście mam szampon i tonik Garniera i tabletki Silica. Tabletki łykam można powiedzieć reguralnie, ale szamponu oczywiście nie używam, bo mi się po dwóch pierwszych razach nie spodobał i przestałam, bo akurat też z Avonu mi przyszedł i go zaczęłam stosować. Ale teraz już sobie mocno postanpowiłam, ze muszę i łykać tabletki i myć szamponem bo inaczej będę ŁYSA!!!!!
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 15:52   #218
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: wypadają mi włosy

mam ten sam problem. wlosy wypadaja mi, glownie przy przesileniu wiosennym i pozniej jesiennym. a teraz chyba zaczelo sie juz jak dla mnie jesienne bo od jakichs dwoch tygodni wypadaja mi znow wlosy ponad norme. zwlaszcza przed myciem gdy je wyczesuje i po myciu gdy je rozczesuje

z tego co tu zachwalacie najlepszy sie wydaje byc garnier neril wiec chyba zdecycuje sie na taki zestaw. mam tylko pytanie do tych co stosuje rozne witaminki i tabletki, czy mozecie poradzic ktore sa najlepsze: revalid, radical, silica czy humavit? bo nie wiem kompletnie na ktore sie zdecydowac
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 15:59   #219
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: wypadają mi włosy

ja uzywam mertz wczesniej revalidu wole te pierwsze
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 16:25   #220
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: wypadają mi włosy

Witam,

dołanczam się do was dziewczyny. Też mam okropny problem z włosami, ciągle wypadają. On stycznia tego roku specjalnie przestałam farbować, ale to ni nie dało. Jak teraz byłam z chłopakiem na wakacjach, to stwierdził,że lenię się jak pies. Wszędzie w pokoju były moje włosy. Zaczęłam brać tabletki na włosy revalid czy jakoś tak, ale biorę je na razie krótko, więc efektów nie widzę. Nafta kosmetyczna dobrze działa na włosy, ale po niej włosy są przetłuszczone, a szampon podczas mycia się nie pieni. zaprzestałam używania nafty, ale nie wiem czy do tego nie powrócić.

Ciągle czekam na jakieś "cud produkty" w przystępnej cenie, więc dziewczyny piszcie.

Pozdrawiam ;-)
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 17:29   #221
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: wypadają mi włosy

avialle dzieki za odpowiedz mam nadzieje, ze jeszcze ktoras z was mi cos poradzi w tym temacie.

a z wlosami mam straszne hocki klocki przestalam fabrowac, nie uzywam juz prostownicy a one nadal wypadaja w mniejszym lub wiekszym natezeniu. a jednak fajnie czasem zaszalec i cos zmienic jak kolor czy wyprostowac lub pokarbowac na jakas impreze. a ja wiem, ze jesli zafunduje sobie taki luksus na jeden wieczor to juz w kolejnym tygodniu odbije sie to na moich wlosach ze zdwojona sila ;(
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 17:56   #222
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: wypadają mi włosy

mi strasznie wypadały włosy ale to sie zmniejszyło gdy zaczełam stosowac radical odzywke na wzmocnienie szampon radical i ampułki radical plus do tego witaminy szkypo vita a teraz na grzebieniu sa moze z 3 włoski a jak je myje to nie ma zadnego..ja u siebie zobaczyłam poprawe po miesiacu stosowania
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 08:46   #223
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: wypadają mi włosy

Zawsze miałam kręcone włosy. Wypadały i wypadają, jednak jak się skręciły, to tego, że jest ich mało nie było widać. A teraz, odkąd wróciłam z Chorwacji(zdaje mi się że to przez słońce, wodę i nie wiem co jeszcze) się rozprostowały!! znaczy się tylko falują, ale nie kręcą!!! I to okropnie wygląda!!! Dlatego dałam sobie mocne postanowienie, ze muszę się za nie ziąć!!! A tak lubiłam jak sie kręciły...Mam nadzieję ze znów zaczną...
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 10:12   #224
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: wypadają mi włosy

Ja od 2 tygodni wcieram codziennie lotion Seboradin i lykam tabletki Silica. Efekty juz widac (o wiele mniej wlosow mi wypada).
Ale aby nie bylo mi za dobrze to dla odmiany mam teraz problem z przesuszonymi wlosami .
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 09:33   #225
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Lightbulb Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam!
Jak się można łatwo domyślić moim problemem są wypadające włosy (dość intensywnie)
Przejrzałam juz wszystkie wasze porady odnośnie specyfików, robiłam badania, zażywam tabletki na włosy.
Efektów jednak jakoś nie mogę się doczekać

Dlatego prosiłabym, aby wszystkie panie, które uporały się w jakimś stopniu z tym problemem, jeśli mogą uczyniły swoje podsumowanie

Np jak uważacie? Które środki, szampony, odzywki najbardziej wam pomogły? Które tabletki?
PO jakim czasie skończył się ten cały koszmar?
Proszę nawet o króciutkie wyliczenie

Byłabym bardzo wdzięczna i myślę, że nie tylko ja, ale wszystkie osoby zaglądające tu z takim kłopotem!
A "podsumowanie" oszczędziłoby powtarzania tego tematu.
Z góry dzięki! Pozdrawiam.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2006-06-11 o 23:34
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 10:52   #226
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Moje podsumowanie wygląda tak:
Najbardziej skuteczny szampon to ten z serii Dermena, stosowalam także żel, wcześniej uzywalam Garnier Neril jednak efekty nie były takie jak po Dermenie, używałam jej mniej więcej 3 miesiace dla podtrzymania efektu, ale juz po miesiącu przestaly wypadac.
Ponadto zazywalam regularnie Skrzypovite. Raz w tygodniu robilam maseczkę ze swieżego soku z czarnej rzepy i raz w tygodniu kladłam sie spac z olejkiem rycynowym na wlosach(do tej pory to robie, bo wlosy wtedy świetnie rosną).
Oczywiscie pomijam inne proby inne preparaty, ktorych probowałam, napisalam tylko to, co przynioslo efekty, chociaż pewnie odezwa sie dziewczyny, ktorym dermena i Skrzypovita nie pomogła, a za to pomogło co innego
Przy wypadaniu wlosów trzeba sie uzbroić w cierpliwośc, po jakimś czasie będa efekty
Aha i zrezygnowalam z farbowania, ponieważ i tak wystarczająco się truje na laborkach.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 11:29   #227
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Właśnie o to mi chodziło, dziękuję
I proszę o jeszcze
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 22:05   #228
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Świetny wątek, bardzo mi się podoba, bo wypadające włosy to także mój problem. Walczę, walczę, ale jeszcze efektów nie widać.
Ale chyba wizażankom już się znudził ten, wałkowany, ciągle temat, bo żadna nie chce się pochwalić efektami.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 23:14   #229
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja polecam seboradin + Inneov <-jak dla mnie to jest rewelacja co prawda taka kuracja nie jest tania,ale inneov może byc stosowany przez dluuugi czas (wtedy tez najlepsze sa efekty) bez zadnych przerw,a slyszalam,ze z wieloma takimi "specyfikami"trzeba uwazac,bo maja takie skladniki ktorych nie powinno sie podawac tak regularnie organizmowi Co do inneov to poprawia on kondycje wlosów Staja się gęstsze (myślę tu o ilości i jakości włosów ) no i nie wypadaja bo sa zdrowe i mocne
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 23:23   #230
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Włosy wypadały mi nadmiernie już kilka razy i z przetestowanych przeze mnie sposobów polecam
- szampon Neril - ale ostrzegam, że wysusza - nie wiem po jakim czasie zahamował wypadanie, ale wiem, że byłam z niego zadowolona i kolejnej butelki już nie kupiłam, bo nie potrzebowalam
- tabletki H-Panthoten - kuracja dość droga, ale bardzo skuteczna, u mnie pomagała na regularne wypadanie włosów w okresie jesiennym, przeszłam parę kuracji za każdym razem z dobrym skutkiem (można łączyć z szamponem i odżywką H-Panthoten - takie trio stosował mój Były i też był zadowolony)
- odżywka Henna Treatment Wax - regularne stosowanie zapobiega jakimkolwiek problemom z włosami, a w przypadku wypadania powstrzymuje je; w sumie odkąd jest stałym bywalcem mojej łazienki nie mam problemów z wypadaniem włosów, wysuszeniem czy łupieżem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 12:14   #231
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dzięki dziewczyny!
Właśnie o to mi chodziło, w innych tematach jest konkretne opisywanie przypadków itp... Tu mogą być same "suche fakty", proszę o jeszcze
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 15:39   #232
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez MagJa
Włosy wypadały mi nadmiernie już kilka razy i z przetestowanych przeze mnie sposobów polecam
- szampon Neril - ale ostrzegam, że wysusza - nie wiem po jakim czasie zahamował wypadanie, ale wiem, że byłam z niego zadowolona i kolejnej butelki już nie kupiłam, bo nie potrzebowalam
- tabletki H-Panthoten - kuracja dość droga, ale bardzo skuteczna, u mnie pomagała na regularne wypadanie włosów w okresie jesiennym, przeszłam parę kuracji za każdym razem z dobrym skutkiem (można łączyć z szamponem i odżywką H-Panthoten - takie trio stosował mój Były i też był zadowolony)
- odżywka Henna Treatment Wax - regularne stosowanie zapobiega jakimkolwiek problemom z włosami, a w przypadku wypadania powstrzymuje je; w sumie odkąd jest stałym bywalcem mojej łazienki nie mam problemów z wypadaniem włosów, wysuszeniem czy łupieżem
Ja równiez gorąco polecam odżywkę Henna Treatment Wax. Ona jest na prawde rewelacyjna. Ja stosuje ja raz w tygodniu:nakładam na wlosy,owijam cieplym recznikiem i siedze "z nia" godzinke. Efekty widac od razu.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 18:28   #233
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Podbijam temat, bo to mój ulubiony.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 19:07   #234
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

moj tez ulubiony temacik...a wiec ja uzywałam szamponu vichy maseczki wax i nie pomogło...poszłam do dermatologa i lekarz przepisał mi loxon 5% fakt przestały wypadac, ale w necie przeczytałam ze to jest na łysienie androgenowe, a ja nie mam czegos takiego...po skonczonym loxonie zaczeły jeszcze bardziej wypadac...natomiast farmaceutka poleciła mi radical szampon odzywke i ampułki, a takze witaminy skrzypo vita i wiecie co? po miesiacu na moim grzebieniu jest moze z 3 włoski. Przy myciu tak samo oraz nakładaniu odzywki, poniewaz wtedy mi najbardziej włosy wypadały czasem nawet do 200 raz naliczyłam moich włosów poprostu było wszedzie mnostwo...dzis robiłam badania hormonow tarczycy i wyszło ze wszystko wporzadku....
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 19:09   #235
cellie
Raczkowanie
 
Avatar cellie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 136
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dla mnie najlepsze- humavit, skrzypowita, szampon z rzepy (śmierdzi, ale skuteczny)
cellie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 19:35   #236
bisskit
Raczkowanie
 
Avatar bisskit
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 228
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dla mnie numer jeden to Dermena.
zgadzam się z jedną z poprzednich wypowiedzi, że Neril przy niej wypada bledziej

ogólnie żadne tabletki na mnie nie działają, bo nie mam niedoborów

zauważyłam też (choć nie wiem, czy to ma sens, czy tylko tak sobie wmawiam), że w okresie wzmożonego wypadania lepiej unikać kosmetyków drażniących, np. silnie pachnących szamponów, żeli, odżywek bez spłukiwania. na mnie to w każdym razie działa
bisskit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 22:59   #237
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

O! Znów dziękuję za odpowiedzi.

A ja nie wiem co mam myśleć, bo włosy wypadają mi już od lipca

Ile to jeszcze potrwa? Jak było u was?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 23:16   #238
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Co roku walczę z jesienną wymianą owłosienia...
Ponieważ jestem zwolenniczką odżywiania włosów także od wewnątrz, stosuję tabletki H-Pantoten (już w tym wątku wymienione). Znajoma farmaceutka poleciła mi je jako najlepsze na rynku pod względem składu. Do dużych opakowań tych tabletek, w aptece dodają gratisowo maski/odżywki do włosów, które również bardzo dobrze działają. (O saszetki można się upomnieć, bo panie farmaceutki nie zawsze je dodają ).
Na takim odżywieniu dodatkowo skorzysta zarówno nasza skóra jak i paznokcie.
Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 00:26   #239
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A! I mam jeszcze pytanie do "pani" Czeko
Ile trwało to wszystko u Ciebie? A badanie hormonów robiłaś tylko tarczycy czy jeszcze jakieś inne?
I w takim razie czy warto iść do dermatologa?

Proszę jeszcze o podsumowania... Wiem, że jest was tu więcej...
Poświęćcie chwilkę
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 10:57   #240
beatrysiatko
Przyczajenie
 
Avatar beatrysiatko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Miałam podobny problem jak Myszi włosy wypadały mi w mega ilościach. Stosowałam maseczki naturalne, kosmetyczne itp bez żadnego rezultatu włosy dalej wypadały. Przeczytał w jakimś poradniku, że przyczyną wypadania włosów może być również brak Magnezu. Kupiłam magnez B6 po dwóch tygodniach stosowania włosy przestały mi wypadać A jeśli to nie brak Mg to poleca również maść ochronna z witaminą A. Należy przed umyciem głowy wcierać w skórę głowy pozostawiś na 20 minut i umyć włosy.
beatrysiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.