Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 21:25   #2371
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
No wiesz przy małym dziecku to czasu ciężko znaleźć,a jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać po co tracisz czas na to.
Sto razy już byś zdążyła sama tą odpowiedź znaleźć
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 21:45   #2372
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
rozumiem, że dodajesz jakiś emulgator, żeby olej połączył się z wodą?
a gdyby zmieszać olej z hydrolatem i po prostu wstrząsać przed każdym użyciem miałoby to sens?
dokladnie SLP roslinny z zsk teoretycznie ma sens ale plyny beda sie rozdzielac i gorzej bedzie sie psikac. a po slp bedziesz miec jednolity plyn i nic nie bedzie sie oddzielaclatwiej psikac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 22:04   #2373
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dokladnie SLP roslinny z zsk teoretycznie ma sens ale plyny beda sie rozdzielac i gorzej bedzie sie psikac. a po slp bedziesz miec jednolity plyn i nic nie bedzie sie oddzielaclatwiej psikac
dziękuję za odpowiedź, muszę o tym poczytać w sumie całkiem fajny sposób nawet jako olejowanie na noc- mała ilość i równomierne pokrycie.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 05:34   #2374
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
u mnie olej z kiełków pszenicy stoi nieruszany bo dziewczyny tu pisały, że szału nie robi i się zniechęciłam
To znakomity olej do suchej skóry . Takiej wysuszonej przez słońce też . Zawiera m.in. witaminę E, a jest to witamina piękności. Jej zawartość w oleju z kiełków pszenicy jest najwyższa z tych, które odnotowano w porównaniu do innych olei roślinnych . I również nie mniej ważnym, przynajmniej dla mnie, składnikiem tego oleju jest lecytyna . "Mówi się", że olej ten chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
A więc ... używaj do twarzy .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:33   #2375
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady. Chcę kupić jakiś olej czysty.
Miałam:
vatika kokosowa bez parafiny - nie podobał mi się, ale szopy też nie było
jojoba - uczula mnie
hipp - fajna ale bez rewelacji
sesa - nie specjalnie
khadi na przyrost - fajny, (nr.2) ale nie mam pewności czy mi zioła na długość nie przesuszają na dłuższą metę - postanowiłam dawać tylko na skalp
orzech włoski (rafinowany)- fajny w miarę
awokado - fajny
masło shea - efekt raczej bliższy idealnemu (nr.3)
oliwka BD różowa - w miarę
oliwa z oliwek - ostanie odkrycie WOW (nr.1)

a awokado dodawane do żółtka i innych półproduktów też daje WOW

no i chciałabym kupić jakiś olej ale nie wiem na którą grupę patrzeć.
Myślałam o sezamie, z pestek moreli albo brzoskwini i winogronowym.

nie mam pojęcia jaka jest porowatość moich włosów.

wooow... to ja faktycznie jestem na początkowej fazie odżywiania moich włosów...
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:49   #2376
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nie jesteś jedyną Mamą na tym forum, skoro istnieje wyszukiwarka, to możesz z niej korzystać i nie wymawiaj się malym dzieckiem
Wiem że nie jestem jedyną mama na tym forum to właśnie te co są mamami powinny mnie zrozumieć. No i pamiętaj każde dziecko jest inne i moje potrzebuje dużej uwagi nie mam czasu na czytanie tyle stron całego wątku. Strasznie jesteście miłe jakoś innym pomagacie jak pytają ja jestem początkująca w olejowaniu i na forum wizaż nie wiem jeszcze co i jak. A wy zamiast pomóc to tracicie czas na złośliwe pisanie. Już podziękuje za wasze porady sama sobie poradzę.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:56   #2377
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Wiem że nie jestem jedyną mama na tym forum to właśnie te co są mamami powinny mnie zrozumieć. No i pamiętaj każde dziecko jest inne i moje potrzebuje dużej uwagi nie mam czasu na czytanie tyle stron całego wątku. Strasznie jesteście miłe jakoś innym pomagacie jak pytają ja jestem początkująca w olejowaniu i na forum wizaż nie wiem jeszcze co i jak. A wy zamiast pomóc to tracicie czas na złośliwe pisanie. Już podziękuje za wasze porady sama sobie poradzę.
PRZECZYTAJ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2012-07-17 o 07:58
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 08:01   #2378
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Dziękuje
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:01   #2379
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Wiem że nie jestem jedyną mama na tym forum to właśnie te co są mamami powinny mnie zrozumieć. No i pamiętaj każde dziecko jest inne i moje potrzebuje dużej uwagi nie mam czasu na czytanie tyle stron całego wątku. Strasznie jesteście miłe jakoś innym pomagacie jak pytają ja jestem początkująca w olejowaniu i na forum wizaż nie wiem jeszcze co i jak. A wy zamiast pomóc to tracicie czas na złośliwe pisanie. Już podziękuje za wasze porady sama sobie poradzę.
Bo bybie mamą każdego dziecka nie usprawiedliwia lenistwa matki...A lenistwem jest dla mnie uciekanie od samodzielnego wpisania slowa wyszukiwarkę i poczekanie na wynik, bo to zajmuje CAŁE 5 sekund, więc to Ty jesteś niemila i złośliwa uporczywie zajmując nam czas i pouczając jak mamy się zachowywać....
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:03   #2380
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Przytargalam z Rossmanna BD dla mam i szampon dla dzieci... i olejek Alterry migdal/papaya
Bedzie kolejna proba.
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:16   #2381
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Bo bybie mamą każdego dziecka nie usprawiedliwia lenistwa matki...A lenistwem jest dla mnie uciekanie od samodzielnego wpisania slowa wyszukiwarkę i poczekanie na wynik, bo to zajmuje CAŁE 5 sekund, więc to Ty jesteś niemila i złośliwa uporczywie zajmując nam czas i pouczając jak mamy się zachowywać....
Nie chcę dyskutować, ale na początku bardzo trudno jest się na forum zorientować i nawet nie wiadomo co w tą wyszukiwarkę (której szczerze nie cierpię) wpisać. Mi jak zaczynałam dbać o włosy (troszkę ponad 1/2 roku temu) naprawdę wyszukanie wątku który by mnie interesował zabierało strasznie dużo czasu co było okropnie denerwujące. Z miesiąc mi zajęło jakieś takie w miarę obycie z zasadami tego działu. Trzeba poznać np. zasadę, że większość popularnych wątków na 1 stronie posiada skrót wiadomości.
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 10:22   #2382
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dostałam właśnie paczuchę z olejkami Green Pharmacy - mam z papryką i ze skrzypem Będę testować ^^
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 10:28   #2383
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie paczuchę z olejkami Green Pharmacy - mam z papryką i ze skrzypem Będę testować ^^
Jak przetestujesz to daj znać
__________________
Od 10.12.11 nakładam olej na włosy!
Od 07.07.12 Jantar
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:02   #2384
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziewczyny wiecie co, wydaje mi się, że porowatość włosów można sprawdzić tak: wyrwany włos wrzucić do szklanki z wodą, jak tonie to jest porowaty, jak pływa to nie z tym, że nie jest to chyba zbyt dokładne. Ale myślę, że zawsze coś, jak myślicie?
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:26   #2385
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co, wydaje mi się, że porowatość włosów można sprawdzić tak: wyrwany włos wrzucić do szklanki z wodą, jak tonie to jest porowaty, jak pływa to nie z tym, że nie jest to chyba zbyt dokładne. Ale myślę, że zawsze coś, jak myślicie?
już dawno temu ten pomysł był rozważany na zakręconym forum i puszczony z dymem
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:27   #2386
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co, wydaje mi się, że porowatość włosów można sprawdzić tak: wyrwany włos wrzucić do szklanki z wodą, jak tonie to jest porowaty, jak pływa to nie z tym, że nie jest to chyba zbyt dokładne. Ale myślę, że zawsze coś, jak myślicie?
U mnie wszystkie wyznaczniki odnośnie porowatości się nie sprawdzają i chyba powoli przestaję sobie nimi zawracać głowę.
Nic z teorii o porowatości mi się nie zgadza:
-zdrowe, niskoporowate włosy długo schną - u mnie jest odwrotnie, najzdrowsze partie takie jak grzywka i włosy nad karkiem wysychają migiem, są gładkie, nie potrzebują odżywek, źle przyjmują farbę (wychodzi ciut ciemniej), nie zakręci ich trwała, łatwo je obciążyć
-zniszczone wysokoporowate - długo schną, źle znosza większość protein, a najgorzej jajeczne
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:30   #2387
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie wyznaczniki odnośnie porowatości się nie sprawdzają i chyba powoli przestaję sobie nimi zawracać głowę.
Nic z teorii o porowatości mi się nie zgadza:
-zdrowe, niskoporowate włosy długo schną - u mnie jest odwrotnie, najzdrowsze partie takie jak grzywka i włosy nad karkiem wysychają migiem, są gładkie, nie potrzebują odżywek, źle przyjmują farbę (wychodzi ciut ciemniej), nie zakręci ich trwała, łatwo je obciążyć
-zniszczone wysokoporowate - długo schną, źle znosza większość protein, a najgorzej jajeczne
ja też mam problem z określeniem. włosny schną mi szybko, ale wcale nie są podatne na układanie, olej kokosowy mi nie służy, ale nie tworzy puchu, łatwo je obciążyć i ciężko nawilżyć... ehh za dużo tych informacji na raz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:45   #2388
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja też mam problem z określeniem. włosny schną mi szybko, ale wcale nie są podatne na układanie, olej kokosowy mi nie służy, ale nie tworzy puchu, łatwo je obciążyć i ciężko nawilżyć... ehh za dużo tych informacji na raz
Taaak, znam to U mnie krzywdę robią nawilżacze takie jak gliceryna, miód, chyba propylene glycol - mam po nich puch okropny, chociaż np gliceryna w masce L'oreal Totak Repair (biało-czerwona) nie robi krzywdy. Ale sprawdza się u mnie aloes, pantenol. Kokos też jakoś widocznie nie puszy, ale i nic nie robi, zresztą moje włosy tolerują oleje tylko w gotowych mieszankach np odżywkach w sprayu.
Włosy są różne na całej głowie, mogą mieć różną grubość (moje są grubsze z wierzchu), do tego dochodzi jeszcze wilgotność powietrza i naprawdę ciężko jest czasem dojść o co one wołają
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:47   #2389
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Przytargalam z Rossmanna BD dla mam ...

Zastosowany

Fajnie sie naklada, ma bardzo przyjemny zapach i dobrze robi moim dloniom

Zobaczymy, jaki bedzie efekt na wlosach
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 13:05   #2390
_entropia
Raczkowanie
 
Avatar _entropia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 33
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie wyznaczniki odnośnie porowatości się nie sprawdzają i chyba powoli przestaję sobie nimi zawracać głowę.
Nic z teorii o porowatości mi się nie zgadza:
-zdrowe, niskoporowate włosy długo schną - u mnie jest odwrotnie, najzdrowsze partie takie jak grzywka i włosy nad karkiem wysychają migiem, są gładkie, nie potrzebują odżywek, źle przyjmują farbę (wychodzi ciut ciemniej), nie zakręci ich trwała, łatwo je obciążyć
-zniszczone wysokoporowate - długo schną, źle znosza większość protein, a najgorzej jajeczne
U mnie też kryterium długości schnięcia w ogóle się nie sprawdza. Mam naturalnie wysokoporowate włosy, które potrafią schnąć 10 godzin, jeśli im nie pomagam dyfuzorem.


Dzisiaj znowu miałam w nocy ten olej marchwiowy z Diadermy, tym razem w połączeniu z orzechem włoskim. Ciekawe czy kolor dalej się pogłębi.
_entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:07   #2391
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Witam dziewczyny jako nowa w wątku
Używałam już Vatiki kokosowej - włosy o niej miałam hmm.. nawilżone ale nie jakoś mega rewelacyjnie za to przypadkiem udało mi się "wyleczyć" nią problemy ze skórą głowy które miałam od 1,5 roku - latanie po dermatologach i pomógł dopiero olejek! Po kilku zastosowaniach strupy, rany i łupież po prostu zniknął i za to jestem mu mega wdzięczna
Oliwa z oliwek - ładne włosy, ale bez rewelacji
Alterra migdały i papaja - właśnie jestem na początku używania, jak na razie najlepsze efekty z wszystkich, włosy gładkie i sypkie

Przymierzam się też do Sesy w najbliższym czasie.
A może poleciłybyście coś innego? Włosy mam cienkie, delikatne, miękkie, łatwo łamiące się.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:19   #2392
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Taaak, znam to U mnie krzywdę robią nawilżacze takie jak gliceryna, miód, chyba propylene glycol - mam po nich puch okropny, chociaż np gliceryna w masce L'oreal Totak Repair (biało-czerwona) nie robi krzywdy. Ale sprawdza się u mnie aloes, pantenol. Kokos też jakoś widocznie nie puszy, ale i nic nie robi, zresztą moje włosy tolerują oleje tylko w gotowych mieszankach np odżywkach w sprayu.
Włosy są różne na całej głowie, mogą mieć różną grubość (moje są grubsze z wierzchu), do tego dochodzi jeszcze wilgotność powietrza i naprawdę ciężko jest czasem dojść o co one wołają
czyli nakładanie olejów w czystej postaci na włosy nie przynosi Ci widocznych efektów? bo ja się właśnie zastanawiam, czy jestem jakimś dziwadłem, na które oleje nie działają tzn możliwe, że wpłynęły na stan zdrowia i ogólną kondycję włosów, ale po żadnym olejowaniu nie widziałam tak spektakularnych efektów, jak czasem są tu opisywane. wypróbowałam już oleje z różnych grup nasyceniowych: kokosowy, sezamowy, z orzechów włoskich, mieszanki alterry i babydream różowy.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:00   #2393
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Szperam sobie dzisiaj w domu... A tu nagle w pole widzenia trafił mi się słoiczek oliwy z oliwek z domowym ekstraktem z własnej lawendy. Mama robiła jakiś czas temu i zupełnie o nim zapomniałam. Muszę go wypróbować na włosy, a część dodam do mikstury OCM.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:10   #2394
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Wiem że nie jestem jedyną mama na tym forum to właśnie te co są mamami powinny mnie zrozumieć. No i pamiętaj każde dziecko jest inne i moje potrzebuje dużej uwagi nie mam czasu na czytanie tyle stron całego wątku. Strasznie jesteście miłe jakoś innym pomagacie jak pytają ja jestem początkująca w olejowaniu i na forum wizaż nie wiem jeszcze co i jak. A wy zamiast pomóc to tracicie czas na złośliwe pisanie. Już podziękuje za wasze porady sama sobie poradzę.
Wystarczyło przeczytać pierwszy post tka jak Ci mówiłam. Nie szanujesz naszego czasu - my nie szanujemy Twojego. Jeśli pytania się powtarzają to odsyłamy do 1 postu lub wyszukiwarki, jakoś inne osoby to rozumieją, tylko Ty nie
Nikt Ci nie kazał czytać całego wątku, pierwszy post wystarczyłby w zupełności, bo sama pamiętam, że pisałam w pigułce o przetłuszczających się włosach.

Co do moich olei to masła zdecydowanie najlepiej się u mnie sprawują, myślałam już, że po żadnym oleju nie będzie efektu 'wow', ale doczekałam się
Masło babassu - mój nr 2, świetnie się nakłada, włosy są wygładzone i błyszczące
Masło shea - nakłada się gorzej, ale daje mi efekt lejących się włosów, który bardzo lubię
Masło kakaowe - zapach na dłuższą metę męczy, bez podgrzania w kąpieli wodnej nie jestem w stanie go nałożyć, ale daje efekt podobny do innych maseł
Niestety większość lubianych na wizażu olejów (avocado, migdał, lniany, kokosowy mi nie podpasowały). Ale lubię jeszcze (choć nie ma takich efektów jak po masłach) orzech włoski, winogronowy, babydream niebieski, oliwę z oliwek.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:16   #2395
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Mam w domu shea... Ale ciężko mi się je nakłada. Jest bardzo toporne. Podgrzewasz je w ciepłej kąpieli i robi się trochę bardziej... praktyczne w użyciu?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:19   #2396
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mam w domu shea... Ale ciężko mi się je nakłada. Jest bardzo toporne. Podgrzewasz je w ciepłej kąpieli i robi się trochę bardziej... praktyczne w użyciu?
Nie, rozpuszczam je w dłoniach
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:30   #2397
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nie, rozpuszczam je w dłoniach
Dzięki za odpowiedź To muszę spróbować. Ale to moje jest naprawdę skondensowane mocno, mam z BU
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:45   #2398
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Alterra z granatem i awokado została wycofana, prawda? Chyba o tym czytałam na wątku, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę Czy coś wejdzie na jej miejsce, macie przecieki? Szkoda, że znikła akurat wtedy, jak nabrałam na nią ochoty- muszę się pocieszyć czymś innym.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 17:07   #2399
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Alterra z granatem i awokado została wycofana, prawda? Chyba o tym czytałam na wątku, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę Czy coś wejdzie na jej miejsce, macie przecieki? Szkoda, że znikła akurat wtedy, jak nabrałam na nią ochoty- muszę się pocieszyć czymś innym.
Wycofany. Może będzie jeszcze w CND [Cenie Na Do widzenia]
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 17:17   #2400
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Przechodziłam koło sklepu z zdrową żywnością i z ciekawości wstąpiłam miałam akurat do wydania jakieś 15zł i jak tak stałam przed półka pełną olejów to się nie umiałam zdecydować i nie kupiłam nic ;( jak zrobić tak psikacz do włosów z olejem? Bo za niedługo jadę na woodsctok a później pod namiot na wakacje i nie będę miała możliwości olejowania włosów a nie chce stracić efektu który już uzyskałam.
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.