Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 19:31   #2371
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Chyba zostawię Eucerin bo rewelacyjnie sie wchłania i wygładza skórę no i nie bieli bo jest żółtawy
Który to taki ? Ten ? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...acy-SPF-50.htm
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:56   #2372
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś wpadłam do apteki po płyn micelarny a tam już półki pełne filtrów ! avene,lrp,vichy
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:00   #2373
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jakbym siebie czytała,ja dokładnie też tak robięMam jeszcze jakiś kosmetyk a juz kupuję nowy i oczywiście od razu muszę go przetestować
Tak tez pomyślałam zeby sobie zaznaczać kiedy otworzyłamWięc któryś filtr będę musiała wyrzucić
Chyba zostawię Eucerin bo rewelacyjnie sie wchłania i wygładza skórę no i nie bieli bo jest żółtawy
Szatanko, ja mam zapas mleczka Avene, a juz kusi mnie filtr polleny-evy, bo dowiedzialam sie , ze to ponoc fotostabilne cudo za grosze... ech
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:37   #2374
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Szatanko, ja mam zapas mleczka Avene, a juz kusi mnie filtr polleny-evy, bo dowiedzialam sie , ze to ponoc fotostabilne cudo za grosze... ech
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm
O matko wygląda jak jakiś klej, czy coś...Niech ktoś to wypróbuje i zda relację, to może wtedy będę w stanie nałożyć sobie to na twarz
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 22:06   #2375
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Szatanko, ja mam zapas mleczka Avene, a juz kusi mnie filtr polleny-evy, bo dowiedzialam sie , ze to ponoc fotostabilne cudo za grosze... ech
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm

Jeżeli jest go tylko 25ml, to tylko wydaje się bardzo tani. W podobnej cenie dostaniemy Lirene i Sorayę, one też mają dobre opinie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 23:29   #2376
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jeżeli jest go tylko 25ml, to tylko wydaje się bardzo tani. W podobnej cenie dostaniemy Lirene i Sorayę, one też mają dobre opinie.
Zauwazylam, ze tylko 25 ml . Mimo to w porownaniu z filtrami aptecznymi, wypada nadal bardzo ok cenowo. Pytanie jak z jakoscia użytkową... ? Ogolnie lubie produkty Evy, wiec pewnie skusze sie na wyprobowanie kiedys.
Kosmetyków Eris nie cierpię , bo przezywałam po nich pare razy traumy uczuleniowe i napewno nigdy nie wyprobuję ichniego filtra ,chociazby nie wiem jak zachwalanego
A Soraya faktycznie ma swietnie filtry i niedrogie w zesżłym roku 100 ml dzieciaczka spf 60 kupilam w promocji za 20 zł

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-08 o 23:31
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 05:04   #2377
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Szatanko, ja mam zapas mleczka Avene, a juz kusi mnie filtr polleny-evy, bo dowiedzialam sie , ze to ponoc fotostabilne cudo za grosze... ech
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm
Ja tez go chce Jak go gdzieś przyuwazysz to daj cynka.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 07:36   #2378
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Szatanko, ja mam zapas mleczka Avene, a juz kusi mnie filtr polleny-evy, bo dowiedzialam sie , ze to ponoc fotostabilne cudo za grosze... ech
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm
No opinie rewelacja Tylko ciekawe jak z dostępnością Ja mam zawsze problem z upolowaniem "niszowców" - mało u mnie takich sklepików no name, a w sieciówkach go nie widziałam. Dajcie znać jak gdzieś go upolujecie
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:25   #2379
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Co do sieciówek, to duży wybór kosmetyków Evy wypatrzyłam w ... Kauflandzie Wcześniej byłam w 3 Rossmannach i dopiero w Kauflandzie dostałam zachwalany tonik z koniczyną. Nie zwróciłam jednak uwagi czy są jakieś filtry (jeszcze nie mam tego "zboczenia" )
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:39   #2380
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Zauwazylam, ze tylko 25 ml . Mimo to w porownaniu z filtrami aptecznymi, wypada nadal bardzo ok cenowo. Pytanie jak z jakoscia użytkową... ? Ogolnie lubie produkty Evy, wiec pewnie skusze sie na wyprobowanie kiedys.
Kosmetyków Eris nie cierpię , bo przezywałam po nich pare razy traumy uczuleniowe i napewno nigdy nie wyprobuję ichniego filtra ,chociazby nie wiem jak zachwalanego
A Soraya faktycznie ma swietnie filtry i niedrogie w zesżłym roku 100 ml dzieciaczka spf 60 kupilam w promocji za 20 zł
Muszę przyznać, że ja też nie przepadam za tymi kosmetykami, jednak filtr Lirene jest naprawdę godny uwagi. To jeden z nielicznych filtrów, który wchłania się dobrze i nie ma po nim uczucia lepkości. Drugi jest filtr Eucerin mleczko do ciała, który ostatnio zakupiłam. Inne w kwestii użytkowania wypadają o wiele gorzej. Nie próbowałam jeszcze Sorayi, ale przeszłam przez fascynację LRP, Avene, Biodermą, SVR. Zachęcam do spróbowania, aczkolwiek nie namawiam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:31   #2381
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Monika tak to ten tylko fotka jest 30+ ale wygląda tak samo.Niestety matu po nim nie ma ale jak narazie to najlepszy filtr jaki miałam,Bioderma też jest nie zła

Shee o matko nie pisz mi takich rewelacji bo już jeden filtr mam do wywalenia(całą butlę)ale jak siebie znam to będę polowac na tą Pollenę bo szukam czegoś ma co bedzie matowił a nie żebym za halogen robiłachoć słyszałam że pożądny filtr musi zostawiać film na skórze
Skoro piszecie że filtry nie apteczne są też stabilne i dobre to czemu wszyscy (prawie)polecają tylko apteczne?te drogeryjne jak Soraya też dają taki sam efekt?

Ja też mam awersję na Erisa nie wiem czemu ale ich bardzo nie lubię
Jeśli chodzi o filtry to ja przetestowałam wszystkie ale tonujące i najlepsza okazała się Biodermaa najgorsza Avene bo kolor jest koszmarny.No ale to tylko moje odczucia
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-04-09 o 18:33
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 19:01   #2382
Turi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 42
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Emulsja Avéne 50+ na twarz jest jak zwykle inna. Zmienili flakonik, skład tez. Jeszcze nie testowalam na twarzy, tylko na rece - wchlania sie swietnie, lecz roluje sie. Zapach specyficzny jak dla tych filtrow. Zalaczam z dobroci mego wielkiego serca zdjecia :P.
Turi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:05   #2383
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Turi, ile ta emulsja kosztuje? i ile jej jest w tubce?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:24   #2384
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Shee o matko nie pisz mi takich rewelacji bo już jeden filtr mam do wywalenia(całą butlę)ale jak siebie znam to będę polowac na tą Pollenę bo szukam czegoś ma co bedzie matowił a nie żebym za halogen robiłachoć słyszałam że pożądny filtr musi zostawiać film na skórze
Skoro piszecie że filtry nie apteczne są też stabilne i dobre to czemu wszyscy (prawie)polecają tylko apteczne?te drogeryjne jak Soraya też dają taki sam efekt?

Ja też mam awersję na Erisa nie wiem czemu ale ich bardzo nie lubię
Jeśli chodzi o filtry to ja przetestowałam wszystkie ale tonujące i najlepsza okazała się Biodermaa najgorsza Avene bo kolor jest koszmarny.No ale to tylko moje odczucia
Szatanko czemu polecane są głownie apteczne? Wydaje mi się, ze z powodu ugruntowanej pozycji na rynku wsrod produktów z filtrami - Avene, Eucerin, Vichy, LPR to marki firmp rodukujacych od dawna pewne , fotostabilne filtry.
Natomiast fotostabilne filtry w produktach drogeryjnych to stosunkowa nowosc, dlatego nie każdy jest jeszcze przekonany.

A tą Polleną Eva kusze, ale mnie też ktoś wczensiej skusił . i napewno w koncu stanie u mnie na poleczce, bo kosmetykami ten firmy nigdy się nie rozczarowałam. Z tego co czytam, to nowosc od tego roku.

Tu można znaleźć skład z podkreślonymi filtrami i kolejną opinie. Powtarzaja sie słowa o macie jaki daje ten filtr, co jest zachecajace...
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...un,t11523.html

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-09 o 19:25
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:30   #2385
Turi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 42
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Turi, ile ta emulsja kosztuje? i ile jej jest w tubce?
Ja zaplacilam 15.50 euro. Nie wiem ile w zl (generalnie to chyba 40-55 zloty). Jest jej 50 ml, na codzienne uzywanie (twarz+szyja, 5-7 przycisnienc) starczy na okolo maly miesiac.
Jest jeszcze krem. Krem jest bardziej gestszy, troche wolniej sie wchlania i trzeba lepiej rozsmarowac, ale cudownie nawilza, jak zaden inny krem!

Edytowane przez Turi
Czas edycji: 2010-04-09 o 19:32
Turi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:14   #2386
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

bardzo dziękuję za opinię muszę zrobić rajd po aptekach i nazbierać próbek. muszę znaleźć jakiś dobry filtr pod minerały, a wydać 40-50 zł, żeby się przekonać po jednym razie, że 'nie działa' nie uszczęśliwi mnie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:27   #2387
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Shee Powiedz mi jeszcze jak sprawdzić czy dany filtr jest stabliny?
Ten filtr Polleny jest taki mały bo jest w zasadzie punktowy(choć polecany tez do smarowania szyji i dekoltu)Pewnie jak gdzieś znajdę to kupię
Przeczytałam forum do którego dałaś link i te opinie są o Sun - Pollena Eva
BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI POWYŻEJ 6 MIESIĄCA SPF 50+ ale myślę że i ten o którym piszemy też bedzie matowił
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 07:00   #2388
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Shee Powiedz mi jeszcze jak sprawdzić czy dany filtr jest stabliny?
Ten filtr Polleny jest taki mały bo jest w zasadzie punktowy(choć polecany tez do smarowania szyji i dekoltu)Pewnie jak gdzieś znajdę to kupię
Przeczytałam forum do którego dałaś link i te opinie są o Sun - Pollena Eva
BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI POWYŻEJ 6 MIESIĄCA SPF 50+ ale myślę że i ten o którym piszemy też bedzie matowił
Nie, na poczatku są o balsamie, a później już o kremie.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 08:30   #2389
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Muszę znaleźć jakiś tani filtr w sprayu o wysokim faktorze, żeby móc psikać sobie nim całe ciało Owszem są takie, typu Avene, czy LRP, ale kosztują za dużo jak na filtr na ciało...Macie jakiś pomysł??
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 20:07   #2390
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Turi Pokaż wiadomość
Emulsja Avéne 50+ na twarz jest jak zwykle inna. Zmienili flakonik, skład tez. Jeszcze nie testowalam na twarzy, tylko na rece - wchlania sie swietnie, lecz roluje sie. Zapach specyficzny jak dla tych filtrow. Zalaczam z dobroci mego wielkiego serca zdjecia :P.
taka zmieniona emulsja jest juz od roku, miałam też poprzednią wersję i różnicy po zmianie nie zauważyłam - tak samo fajna jak poprzedniczka. cena 50-60zł
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 08:37   #2391
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja wczoraj w aptece widziałam całą półkę avene z filtrami w opakowaniach (z gratisowym balsamem nawilżającym 50 ml, ale nie tym co zwykle dodawali do kremu - po opalaniu) z napisem 'nowa formuła', 'bez parabenów'. więc znowu jakaś zmiana?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 09:11   #2392
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja wczoraj w aptece widziałam całą półkę avene z filtrami w opakowaniach (z gratisowym balsamem nawilżającym 50 ml, ale nie tym co zwykle dodawali do kremu - po opalaniu) z napisem 'nowa formuła', 'bez parabenów'. więc znowu jakaś zmiana?
Owszem. Zmian jest kilka. Krótkie podsumowanie można znaleźć tutaj: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ly,t11565.html
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:02   #2393
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Owszem. Zmian jest kilka. Krótkie podsumowanie można znaleźć tutaj: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ly,t11565.html
O niee. Avenka z parsolem to był jedyny dobry filtr bez parsolu, który nie dość że jest niestabilny, to jeszcze barwi ubrania mój cały świat filtrowy się zawalił
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:25   #2394
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
O niee. Avenka z parsolem to był jedyny dobry filtr bez parsolu, który nie dość że jest niestabilny, to jeszcze barwi ubrania mój cały świat filtrowy się zawalił
OMG, tylko nie tooooooooooooooo też mi ulepszenie
no to teraz nie dziwię się, czemu mam taką żółtą chusteczkę hig. po wytarciu rąk z filtra... teraz ubrania też będę miała żółte...
po co psuć to, co było dobre?!
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-04-11 o 11:28
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 15:49   #2395
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Naprawdę nowa Avenka ma parsol???? Nieeeeeeeeee! Był super i na dodatek mozna było stosować różne podkłady na niego, a teraz co :conf used:
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:32   #2396
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziś wpadłam do apteki po płyn micelarny a tam już półki pełne filtrów ! avene,lrp,vichy
Super!!!!!!! A można wiedzieć jakie miasto?
Bo w miastach które ja odwiedzam zwykle, to najwcześniej filtry nowe mają w maju
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:35   #2397
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

W maju? Byłam wczoraj w doz-ie po antka i pani mówiła, że parę dni temu dostali świeżutką dostawę z LRP
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:42   #2398
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
W maju? Byłam wczoraj w doz-ie po antka i pani mówiła, że parę dni temu dostali świeżutką dostawę z LRP
Tak, miasta w których bywam często średnio mają do 50 tys mieszkańców. Ostatnio całą Nyse przeleciałam, gdzie w dwóch aptekach był jakiś wybór. Żadnych nowych filtrów z Vichy czy LRP.
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:44   #2399
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Tak, miasta w których bywam często średnio mają do 50 tys mieszkańców. Ostatnio całą Nyse przeleciałam, gdzie w dwóch aptekach był jakiś wybór. Żadnych nowych filtrów z Vichy czy LRP.
Wiesz co, bo ja się spytałam o te Antki, nie było ich na wystawach nigdzie i pani poszła na zaplecze i je dopiero rozpakowała
Popytaj za kilka dni, może też już dotarły
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:49   #2400
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bo ja tak dla ścisłości to co wiosna kupuje nowe świeże filtry, gł z LRP i Vichy, tez musze to zmienić, bo ja jak już sprawdze jakiś kosmetyk, to cięzko mi potem próbować innych, a duzo tu pochlebst o Avene... A chyba tańsza firma.
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.