Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-20, 18:27   #2371
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Do mnie przyszedł kombinezon .http://allegro.pl/jesienny-dzianinow...687749418.html
Kasuje to co wcześniej napisałam (nie chcę zainterowanych wprowadzać w błąd) bo Trochę pospieszyłam się z opinią na dole napiszę sprostowanie ;D
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2014-10-20 o 20:36
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 18:39   #2372
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez VegeKaro Pokaż wiadomość

Ja kupowałam , rozmiar rzeczywiście s ale rękawy troszkę przykrotkie. Brałam jeszcze jedna taka zwykła gładka rozmiar l i ta była akurat. A noszę s.

Dziewczyny proszę was. Z tematami ciazowymi przeniescie sie na społecznościowe lub przynajmniej piszcie na szaro.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 19:06   #2373
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny co myslicie o tej kurtce?
http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

Kupował ktoś u tego sprzedawcy?
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 19:27   #2374
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł kombinezon .http://allegro.pl/jesienny-dzianinow...687749418.html
I tak skład kompletnie się nie zgadza z tym podanym na aukcji.Bo na metce jest 90% wiskozy i 10% elastan

W Kombinezonie przeszkada mi to ,że z tyłu nogawka strasznie wisi.Być może na grubszej osobie to by tak źle nie wyglądało.
Gdyby nie to chyba bym go zostawiła,chociaż materiał nie do końca mi pasuje
Mam zamiar więc go odesłać .Mam nadzieje ,że z względu na różniący się skład pokryją również koszt wysyłki
A jaki jest ten materiał? Cienki? Sztuczny? Ja się waham między tym, a dresowym I co tzn. , że nogawka wisi?
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 19:48   #2375
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zamówiłam organizer do torebki http://allegro.pl/organizer-do-toreb...690669694.html
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:06   #2376
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny a jakich sprzedających/sklepy na allegro polecacie z ciuchami dobrej jakości w konkurencyjnych cenach ?

Jak już mówiłam jestem totalnie zielona...
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:34   #2377
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

a co myślicie o tych butach http://allegro.pl/karmelowe-workery-...?source=mo_poc ??
kupić? nie kupić?
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 20:40   #2378
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Czy któras z was ma poncho od setin http://allegro.pl/setin-noemi-poncho-piekne-warkocze-rekawiczki-new-i4675698862.html ?


---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Mnie się nie podobają
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:51   #2379
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość
A jaki jest ten materiał? Cienki? Sztuczny? Ja się waham między tym, a dresowym I co tzn. , że nogawka wisi?
Dobrze ,że się spytałaś o kombinezon Wzięłam go do reki i okazało się ,że papierowa metka jest od jakieś bluzki Spojrzałam na metkę wszytą w kombinezon i skład materiału to 95%bawełna i 5% elastan.

Materiał jest miękki ,elastyczny i przyjemny w dotyku Ale ja spodziewałam się innego materiału
Te nogawki z tyłu (bo z przodu o dziwo wszystko wygląda okej ) na mnie są dość luźne i z tyłu odstają od nogi
Na zdjęciach z aukcji w sumie jak się przyjrzeć to widać ,że są takie luźniejsze

Drugi raz założyłam ten kombinezon i może go zostawie jednak ale muszę to jeszcze przemysleć, czy napewno będe w nim chodzić
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:03   #2380
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie!
Pokaże mężowi, mojej wyroczni modowej Ale i tak go chyba wezmę


Super, na pewno dam znać jak kupię
Nie ma sprawy,pokaż się w nim jak już zdecydujesz się na kupno



[QUOTE=balatka26;48598114]
Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ale jednak kliknęłam pierwszą,coś bardziej do mnie przemawiała taka klasyczna.Nie mam takiej klasycznej torebki,ostatnio ciągle noszę xandre ,taka z ćwiekami na dole (podróba wanga ) Fakt że porządna,skórzana ale nie pasuje do wszystkiego niestety....[COLOR="Silver"]

Podoba mi se ta torebka. Daj znać jak przyjdzie. Jestem ciekawa co z tym drugim gatunkiem ;-)
Jasne dam znać,w komentarzach nie pisze nic odnośnie tego drugiego gatunki,tylko bardziej że torebki nie leżały nawet koło skóry Ale ja nie musze mieć skórzanej za taką cene więc mi to obojętne.

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć.. ten obecny kończy się 23 bodajże.. więc jakaś tam szansa jest, że w ciągu tygodnia od zakończenia akcji pojawi się kolejny kupon. Oby
siostra mi pisala że niby w piątek będą znowu kupony ,niby gdzieś przeczytała

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Chodziło mi bardziej o cenę Jestem ciekawa jak ona w środku wygląda, bo sama się zastanawiam nad kliknięciem
No cena hmmmmm znacznie się różni

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
a co myślicie o tych butach http://allegro.pl/karmelowe-workery-...?source=mo_poc ??
kupić? nie kupić?
Ja bym nie kupiła,ale to dlatego że są zupełnie nie w moim stylu

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość

Drugi raz założyłam ten kombinezon i może go zostawie jednak ale muszę to jeszcze przemysleć, czy napewno będe w nim chodzić
Pokażesz się w nim jak Ci się chce?

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

No a mojego płaszcza jak nie było tak nie ma.Jutro do nich piszę bo już mnie to wkurza
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:11   #2381
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

dziewczyny ponawiam pytanie

czy któraś zamawiała?
http://allegro.pl/kardigan-narzutka-...687292193.html

http://allegro.pl/modny-kardigan-nar...677755505.html

http://allegro.pl/narzutka-kardigan-...637516485.html
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 21:21   #2382
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jak przyjdzie to daj znać
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:44   #2383
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Dobrze ,że się spytałaś o kombinezon Wzięłam go do reki i okazało się ,że papierowa metka jest od jakieś bluzki Spojrzałam na metkę wszytą w kombinezon i skład materiału to 95%bawełna i 5% elastan.

Materiał jest miękki ,elastyczny i przyjemny w dotyku Ale ja spodziewałam się innego materiału
Te nogawki z tyłu (bo z przodu o dziwo wszystko wygląda okej ) na mnie są dość luźne i z tyłu odstają od nogi
Na zdjęciach z aukcji w sumie jak się przyjrzeć to widać ,że są takie luźniejsze

Drugi raz założyłam ten kombinezon i może go zostawie jednak ale muszę to jeszcze przemysleć, czy napewno będe w nim chodzić
Uuuu ... Chcesz powiedzieć, że te nogawki są takie raczej dzwonowate?? Czy raczej wogóle są szerokie na całej długości??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:43   #2384
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Było tutaj wiele opinii, że sprzedawca z Kobylnicy sprzedaje szajs nijak mający się do zdjęć na aukcji, temat wiele razy wałkowany, dlatego każda milczy, bo nie che się powtarzać ale wiadomo, decyzja należy do Ciebie...

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez balatka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o tej kurtce?
http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

Kupował ktoś u tego sprzedawcy?
Kurta zupełnie nie w moim stylu... Nie kupowałam nigdy u tego sprzedawcy, ogólnie jestem uprzedzona do sprzedawców, którzy mają zdjęcia ala Japan Style

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
A może polecicie sprawdzonego sprzedawcę legginsow ale takich w ktorych po jednym razie założenia nie wylazą gumki i nie będą prześwitywać ?
Jak masz możliwość to zajrzyj do sklepów stacjonarnych typu "chiński market". Zawsze tam kupuję tam legginsy, najzwyklejsze, czarne, długie, bawełniane i nie do zajechania przez miesiące, za jakieś 15 - 17 zł. Na allegro niestety kilka razy się już przejechałam, nie jestem w stanie nic polecić.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 05:37   #2385
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Dobrze ,że się spytałaś o kombinezon Wzięłam go do reki i okazało się ,że papierowa metka jest od jakieś bluzki Spojrzałam na metkę wszytą w kombinezon i skład materiału to 95%bawełna i 5% elastan.

Materiał jest miękki ,elastyczny i przyjemny w dotyku Ale ja spodziewałam się innego materiału
Te nogawki z tyłu (bo z przodu o dziwo wszystko wygląda okej ) na mnie są dość luźne i z tyłu odstają od nogi
Na zdjęciach z aukcji w sumie jak się przyjrzeć to widać ,że są takie luźniejsze
Drugi raz założyłam ten kombinezon i może go zostawie jednak ale muszę to jeszcze przemysleć, czy napewno będe w nim chodzić
Bo mnie też korci, ale nie wiem czy ten, czy tamten czy oba
Interesuje mnie jeszcze to pogrubione zdanie

Zazdroszczę tej akcji z kuponami, i czuje się poszkodowana, bo nie mam tak dobrego telefonu, żeby mieć w komórce allegro
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 07:36   #2386
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość

No a mojego płaszcza jak nie było tak nie ma.Jutro do nich piszę bo już mnie to wkurza
Strasznie długo. Ja już zdążyłam jeden dostać, wysłać im na wymianę i dziś mi przyjdzie nowy. A ty nawet tamtego nie masz Fatum płaszczy nadal trwa

Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tej akcji z kuponami, i czuje się poszkodowana, bo nie mam tak dobrego telefonu, żeby mieć w komórce allegro
Ja powiem szczerze, że bardzo dużo na nich oszczędziłam. Tylko pytanie czy jakbym ich nie miała, to bym tyle rzeczy nakupowała. Ale też prezenty pod choinkę dzięki nim powoli kończę kompletować Ja jakbym nie miała telefonu na abonament, to w życiu bym sobie takiego drogiego i dobrego smartfona nie kupiła sama, szkoda by mi było kasy. A tak dałam złotówkę za tel.

Teraz namówiłam męża na płaszcz męski i też za kupon go kupimy. Tak mu się mój spodobał zanim go odesłałam, że sam chce.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 08:30   #2387
kori_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość

Zazdroszczę tej akcji z kuponami, i czuje się poszkodowana, bo nie mam tak dobrego telefonu, żeby mieć w komórce allegro
podobnie jak ja


jeśi ktoś szuka torebek worków, to polecam te http://allegro.pl/mpsd-nowosc-studen...720501386.html
2 lata temu zamówiłam od tego sprzedawcy dokładnie taką torebkę - karmelową. Do tej pory jest w super stanie a nie oszczędzam jej. Nic sie nie przetarło nawet, nie popękało. Wciąż wygląda jak nowa. Jestem w szoku, że taka tania torebka tak super się sprawdziła.

Ten sprzedawca miał jeszcze takie teczki, ale nie są zbyt fajne, są strasznie ciasne i ciężko coś tam upchnać. Ale te worki naprawdę super jakość
kori_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 08:30   #2388
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Strasznie długo. Ja już zdążyłam jeden dostać, wysłać im na wymianę i dziś mi przyjdzie nowy. A ty nawet tamtego nie masz Fatum płaszczy nadal trwa



Ja powiem szczerze, że bardzo dużo na nich oszczędziłam. Tylko pytanie czy jakbym ich nie miała, to bym tyle rzeczy nakupowała. Ale też prezenty pod choinkę dzięki nim powoli kończę kompletować Ja jakbym nie miała telefonu na abonament, to w życiu bym sobie takiego drogiego i dobrego smartfona nie kupiła sama, szkoda by mi było kasy. A tak dałam złotówkę za tel.

Teraz namówiłam męża na płaszcz męski i też za kupon go kupimy. Tak mu się mój spodobał zanim go odesłałam, że sam chce.
No mówię Ci masakra jakaś,zaraz śnieg spadnie i na cholere mi taki płaszcz...... Jestem wkur*****.Ja rozumiem czas realizacji 6 dni,no ale chyba sprzedający powinien się jednak sprężyć i wysyłać wcześniej.Skoro są w stanie tyle sztuk sprzedać to powinni też to potrafić ogarnąć logistycznie.
Ale przynajmniej torebkę dzisiaj dostanę


Ja wykorzystałam kupony na 170 zł z tego co policzyłam,z każdej edycji tzn licząc od tej o której się dowiedziałam pierwszy raz.Dodam że tylko ze swojego konta ,bo nie mam więcej kont na all a mój Tż nie pamięta ani hasła ani maila na którego założył konto Także to duża oszczędność


A telefon też mam za złotówkę jakoś w lipcu go wzięłam ,na starym aplikacja mi działała ale tylko do momentu zalogowania a potem czarne tło

Edytowane przez aneczka87874
Czas edycji: 2014-10-21 o 08:32
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 08:39   #2389
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mi nie pokazują się kupony. Ciągle mam komunikat : Nie masz juz kuponów do wykorzystania. Będą jednak nowe akcje. Zaglądaj tutaj od czasu do czasu. Tylko raz wykorzystałam kupon, -20zł to było w zeszłym tygodniu. Nie ogarniam tego
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 08:43   #2390
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Mi nie pokazują się kupony. Ciągle mam komunikat : Nie masz juz kuponów do wykorzystania. Będą jednak nowe akcje. Zaglądaj tutaj od czasu do czasu. Tylko raz wykorzystałam kupon, -20zł to było w zeszłym tygodniu. Nie ogarniam tego
Dziwne.
Ja nigdy nie miałam problemu z pobraniem kuponu.Chyba że ten który wykorzystałaś to z tej aktualnej edycji rozdawane od piątku? Jak nie,to masz jeszcze dwa dni do zakończenia akcji,spróbuj może zainstalować od nowa aplikację ??
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:09   #2391
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ja mam taki organizer, kupiłam ze dwa lata temu. Bardzo pomocny bo noszę pełno bubli w torebce i trochę zajęło, zanim znalazłam to, czego szukałam. Suwaki plastikowe, ale porządnie chodzą i można tam naprawdę sporo upchnąć
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:35   #2392
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Napisałam do tych od płaszcza,odpisali niemal po chwili że kurier dziś powinien dostarczyć przesyłkę.No zobaczymy bo nie dostałam żadnego maila od DPD,chyba że wysyłają innym kurierem a na stronie o mnie mają nieaktualne info.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:44   #2393
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Uuuu ... Chcesz powiedzieć, że te nogawki są takie raczej dzwonowate?? Czy raczej wogóle są szerokie na całej długości??
Nie.One z przodu dobrze wyglądaja wmiare tylko z tyłu mniej wiecej na dole uda i za kolanem odstaja od nogi . Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć
Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość
Bo mnie też korci, ale nie wiem czy ten, czy tamten czy oba
Interesuje mnie jeszcze to pogrubione zdanie
W sumie na aukcji pisze ,że kombinezon jest elastyczny. Ja bym wolała ,żeby az taki nie był .bo obawiam się ,że po jakims czasie brzydko sie rozciągnie i będzie wyglądal jak worek

---
Mam zdjęcia sorry za bałagan w tle i jakość zdjęć
Związałam kombinezon trochw wyżej u góry wtedy nogawki sie bardziej naciągnęły i w sumie nie wyglądaja aż tak źle jak mi się zdawało wcześniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-21_11-10-19_657.jpg (93,1 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-21_11-11-03_355.jpg (99,1 KB, 152 załadowań)
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2014-10-21 o 10:17
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:20   #2394
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Nie.One z przodu dobrze wyglądaja wmiare tylko z tyłu mniej wiecej na dole uda i za kolanem odstaja od nogi . Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć

W sumie na aukcji pisze ,że kombinezon jest elastyczny. Ja bym wolała ,żeby az taki nie był .bo obawiam się ,że po jakims czasie brzydko sie rozciągnie i będzie wyglądal jak worek

---
Mam zdjęcia sorry za bałagan w tle i jakość zdjęć
Związałam kombinezon trochw wyżej u góry wtedy nogawki sie bardziej naciągnęły i w sumie nie wyglądaja aż tak źle jak mi się zdawało wcześniej
Kurcze nie wiem,niby dobrze leży ale jakoś mnie nie powala .Przepraszam
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:45   #2395
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem,niby dobrze leży ale jakoś mnie nie powala .Przepraszam
Szału nie robi to ja wiem.Dlatego jeszcze nie zdecydowałam czy go zostawię
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:52   #2396
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę was. Z tematami ciazowymi przeniescie sie na społecznościowe lub przynajmniej piszcie na szaro.
Jak najbardziej rozumiem, że może ci to przeszkadzać, bo to wątek o ubraniach (choć nie zauważyłam żebyś się tu udzielała już od dawna ale to nieistotne). Tylko nie wiem co konkretnie masz na myśli - bo o ile pytanie o samopoczucie czy jakieś bicie sercaa, rzeczywiście nie jest na miejscu, to chyba mogę zapytać czy w moim stanie lepiej wybrać takich ciuch, czy inny. W końcu nie pytam o ubrania typowo ciążowe bo takich nawet nie kupuję, tylko o normalne ubrania, które mogą spodobać się każdemu ?
Dziewczyny doradzają sobie tutaj wzajemnie czy kupić takie buty czy siakie, piszą sobie czy coś jest ładne czy nie.. i dla mnie to bardzo fajne, że można się kogoś poradzić choć wątek z założenia powinien służyć jedynie wklejaniu linków do atrakcyjnych ofert. Więc chyba i ja mogę spytać czy lepiej wybrać taką kurtkę czy inną..
Także jeżeli chodzi o ciążę jako taką - pytania o samopoczucie itd. to jasne - masz rację i dostosuję się do tego. Nie zamierzam dyskutować. Ale nie chciałabym ze względu na swój stan, opuszczać wątku bo nie mogę nawet zapytać czy w ciąży jakaś bluzka będzie źle wyglądała na mnie czy może być ok.

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
które? ja to mam odwieczny problem w wyborze butów
http://allegro.pl/waterfall-ocieplan...678750755.html
te wyjdą z kuponem taniej, podobają mi sie klasyczne ocieplane timberki ale chłopak stwierdził że to męskie buty te już chyba na męskie nie wyglądają http://allegro.pl/karmelowe-timberki...663224046.html

Ja co prawda nie gustuję w takich, nie noszę się na sportowo, ale jakbym miała wybierać to te pierwsze choć drugie wyglądają na cieplejsze

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że bardzo dużo na nich oszczędziłam. Tylko pytanie czy jakbym ich nie miała, to bym tyle rzeczy nakupowała.
Haha no właśnie - niby się zaoszczędzi ale gdyby nie kupony to nie pokupowałabym sweterków od Setin bo żal by mi było 6 dych za jeden (z wysyłką) , nie kupiłabym tylu pierdołek dla dziecka, jakiegoś czytnika do kart i nie myślałabym o kolejnych zakupach zwłaszcza butów, które już 3 tyg temu kupiłam w sklepie tyle ile kupiłam w ciągu ostatniego miesiąca to chyba nigdy jeszcze nie kupiłam :P także nie wiem czy te kupony to taka oszczędność haha

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia sorry za bałagan w tle i jakość zdjęć
Związałam kombinezon trochw wyżej u góry wtedy nogawki sie bardziej naciągnęły i w sumie nie wyglądaja aż tak źle jak mi się zdawało wcześniej
Fajnie wygląda! chyba na nikim te nogawki nie będą jakoś super opięte, zawsze są luźniejsze ja bym zostawiła tylko kolor mi się nie podoba - ja w takim źle wyglądam więc na pewno wybrałabym inny. Poza tym uważam, że jest ok tło - lekki bałagan ( bez urazy ) też nie dodają temu strojowi uroku, na innym tle na pewno byłoby lepiej no i jak założysz buty, może jakąś chustkę czy naszyjnik to też będzie inaczej

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-21 o 10:58
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:59   #2397
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

I brzydka jakośc zdjęcia też działa na nie korzyść kombinezonu nie da sie tego ukryc
Mało co dobrze wygląda gdy jakoś zdjęcia jest do bani
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:01   #2398
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Strasznie długo. Ja już zdążyłam jeden dostać, wysłać im na wymianę i dziś mi przyjdzie nowy. A ty nawet tamtego nie masz Fatum płaszczy nadal trwa



Ja powiem szczerze, że bardzo dużo na nich oszczędziłam. Tylko pytanie czy jakbym ich nie miała, to bym tyle rzeczy nakupowała. Ale też prezenty pod choinkę dzięki nim powoli kończę kompletować Ja jakbym nie miała telefonu na abonament, to w życiu bym sobie takiego drogiego i dobrego smartfona nie kupiła sama, szkoda by mi było kasy. A tak dałam złotówkę za tel.

Teraz namówiłam męża na płaszcz męski i też za kupon go kupimy. Tak mu się mój spodobał zanim go odesłałam, że sam chce.
O, to świetnie, że dostaniesz dziś swój płaszcz. Daj znać jak Ci pasuje, jak dojdzie

To jest dopiero moja druga tura tych kuponów z allegro, bo wcześniej nie potrafiłam zainstalować tej aplikacji na moim blackberry allegro mówiło, że się nie da na te telefony, no ale jednak się udało
_______
Wenus, moim zdaniem ładnie bardzo w nim wyglądasz kolor też fajny, ale ja chyba bym w takim nie chodziła, tym bardziej że teraz będzie już coraz chłodniej.

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2014-10-21 o 11:02
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:25   #2399
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
Ja mam taki organizer, kupiłam ze dwa lata temu. Bardzo pomocny bo noszę pełno bubli w torebce i trochę zajęło, zanim znalazłam to, czego szukałam. Suwaki plastikowe, ale porządnie chodzą i można tam naprawdę sporo upchnąć
Kupowałaś taki sam jak w linku? Chcę kupić siostrom na prezent pod choinkę (taki mały drobiazg), bo im się toreb nie chce zmieniać, bo nie lubią przekładać tych szparagałów z jednej torby do drugiej (też nie lubię tego robić). Więc planuję zakupić 5 takich, bo ja też chcę
Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Szału nie robi to ja wiem.Dlatego jeszcze nie zdecydowałam czy go zostawię
Mi się kompletnie nie podoba. Wygląda jak piżama
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:25   #2400
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zastanawiam się jak te buty wyglądałyby na żywo :

http://allegro.pl/5bp4-ekstrawaganck...698000755.html

Bo o ile góra mi się podoba to dół wygląda dość topornie. Kupiłam 3tyg podobne kozaki na grubej podeszwie - celowo. Zimą strasznie mi marzną stopy i chciałam jakieś takie "ortopedyczne" buty, w których mi nogi nie zmarzną mi po 5 minutach jeśli o zimę chodzi to jednak przedkładam ciepło nade wygląd. Nie chodzi o to, że mam wyglądać wieśniara ale nie będę chodziła w pięknych butach, w których po paru minutach palcami ruszać nie będę mogła - a zimą mam tak bardzo czesto teraz zastanawiam się nad tymi - gruby dół mi nie przeszkadza, wręcz odpowiada mi to, ale wszystko też ma swoje granice- nie chciałabym wyglądać jak w jakich filcach nie wiem tylko czy jest sens kupowac drugie podobne ale co tam - od czego są kupony nas których przecież zaoszczędzamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4698000755.jpg (30,1 KB, 15 załadowań)
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.