Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 19:39   #2401
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malutka0803 Pokaż wiadomość
no nie wyparuje...chociaz szkoda
po prostu jak dla mnie to chyba ta niewiedza jest lepsza niz wiedza o czyms czego bym nie chciala
a test zrobilam dzis i negatywny choc boje sie czy na pewno wiarygodnie wyszedl...bo przeciez musi byc powod dlaczgeo mi sie spoznia;/
Stres?
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:20   #2402
malutka0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

no byc moze...choc z drugiej strony nigdy nie zaobserwowalam jakis takich wielkich opoznien przez stres
malutka0803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:22   #2403
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malutka0803 Pokaż wiadomość
mysle o tym ale kurcze tak sie boje tych dwoch kresek;(
i strach mnie przerasta
Tak, stres zwłaszcza tego kalibru może być przyczyną opóźnień.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:25   #2404
malutka0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

oby to byla prawdatylko jak tu sie jakos odstresowac zeby wkoncu @ byl;(
malutka0803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:28   #2405
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malutka0803 Pokaż wiadomość
oby to byla prawdatylko jak tu sie jakos odstresowac zeby wkoncu @ byl;(
Spokojnie no, test wyszedł negatywny, wyluzuj się i przyjdzie
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:31   #2406
malutka0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

na pewno mi jakos ulżyło ale caly czas jeszcze czuje jakies napiecie czy aby na pewno jest ok...no masakra po prostu...bo cos chyba jest nie ok skoro tak mi sie spoznia...a wczesniej okres tez dostalam jakos dziwnei bo zawsze z tydzien przed mnie piersi bola a wtedy nic...po prostu poczulam taki bol i przyszedl okres...jakby mi cos peklo i byl...
malutka0803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:04   #2407
FranzKafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez malutka0803 Pokaż wiadomość
na pewno mi jakos ulżyło ale caly czas jeszcze czuje jakies napiecie czy aby na pewno jest ok...no masakra po prostu...bo cos chyba jest nie ok skoro tak mi sie spoznia...a wczesniej okres tez dostalam jakos dziwnei bo zawsze z tydzien przed mnie piersi bola a wtedy nic...po prostu poczulam taki bol i przyszedl okres...jakby mi cos peklo i byl...
Nic nie musi byc nie tak, moze byc mnostwo powodow dla ktorych spoznia Ci sie okres, z ktorych wszystkie wykluczaja sie z ciążą
Także spokojnie, cierpliwie czekaj Postaraj sie o tym nie myslec
FranzKafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 07:10   #2408
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
Czyli po tych objawach, które opisałam jest możliwość, że moge być w ciaży?
1717, zrobiłaś TEST????

Zastanawiam sie tylko dlaczego do ludzi nie dociera, że te kalkulatory internetowe to sobie można w **** wsadzić - taki z nich pożytek...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:39   #2409
Bershka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki
Mam pewien problem, razem z moim facetem stosujemy stosunek przerywany,kochamy się średnio co trzeci dzień, nigdy nie skończył w środku ...od tygodnia strasznie bolą mnie piersi ,rano jest ok ale wieczorem zaczyna sie bonanza ból jest nie do wytrzymania,gdy tylko się nachylam czuję jakby rozrywało mi piersi,do tego częściej biegam do łazienki:/przeziębiona nie jestem więc nie mam pojęcia co jest grane miesiączke powinnam miec dzisiaj ale narazie sie nie pojawia, test robiłam 5 dni temu i niby negatywny wyszedł ale chyba robilam go zbyt wcześnie...czy któraś z Was też tak miała i okazało się ,że to ciąża??

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

naprawde niema u nikogo kto mógł by mi coś doradzić?
Bershka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:46   #2410
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Bershka27 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki
Mam pewien problem, razem z moim facetem stosujemy stosunek przerywany,kochamy się średnio co trzeci dzień, nigdy nie skończył w środku ...od tygodnia strasznie bolą mnie piersi ,rano jest ok ale wieczorem zaczyna sie bonanza ból jest nie do wytrzymania,gdy tylko się nachylam czuję jakby rozrywało mi piersi,do tego częściej biegam do łazienki:/przeziębiona nie jestem więc nie mam pojęcia co jest grane miesiączke powinnam miec dzisiaj ale narazie sie nie pojawia, test robiłam 5 dni temu i niby negatywny wyszedł ale chyba robilam go zbyt wcześnie...czy któraś z Was też tak miała i okazało się ,że to ciąża??

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

naprawde niema u nikogo kto mógł by mi coś doradzić?
Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie wiesz czy aby Twój partner na pewno nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia w preejakulacie..
Przerywany to nie antykoncepcja.

Ból piersi może być bólem przed okresem, ja zawsze tak mam.

Nic innego, jak ponowny test lub najlepiej test z krwi, nie można Ci doradzić.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:51   #2411
Bershka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie wiesz czy aby Twój partner na pewno nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia w preejakulacie..
Przerywany to nie antykoncepcja.

Ból piersi może być bólem przed okresem, ja zawsze tak mam.



ja wim ,że przerywany to żadna antykoncepcja,dodam że ciąża wcale by mnie nie zmartwiła a co do bólu piersi ,to fakt ja tez mam tak przed @,ale zawsze tylko dzień przed i ból jest dużo łagodniejszy
Bershka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 22:56   #2412
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Bershka27 Pokaż wiadomość
ja wim ,że przerywany to żadna antykoncepcja,dodam że ciąża wcale by mnie nie zmartwiła a co do bólu piersi ,to fakt ja tez mam tak przed @,ale zawsze tylko dzień przed i ból jest dużo łagodniejszy
Zazdroszczę. Mnie już bolą od 29 stycznia i to tak cholernie.

Czyli trzymać kciuki za dzidziusia?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:59   #2413
Bershka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Mnie już bolą od 29 stycznia i to tak cholernie.

Czyli trzymać kciuki za dzidziusia?
to może Ty też w ciąży??żartuje oczywiściepoczekam do pon jak @ nie będzie to mykam do lekarza bo tym testom to ja jakoś nie wierzę
Bershka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 23:03   #2414
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Bershka27 Pokaż wiadomość
to może Ty też w ciąży??żartuje oczywiściepoczekam do pon jak @ nie będzie to mykam do lekarza bo tym testom to ja jakoś nie wierzę
Nawet tak nie żartuj.
Nie, mnie tak zawsze bolą, przez jakies 2 tygodnie przed @.

Ale test z krwi Cie nie oszuka.
Tylko musi być robiony 10 dni po stosunku przynajmniej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 23:08   #2415
Bershka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Nawet tak nie żartuj.
Nie, mnie tak zawsze bolą, przez jakies 2 tygodnie przed @.

Ale test z krwi Cie nie oszuka.
Tylko musi być robiony 10 dni po stosunku przynajmniej.
pójde w pon ,ale na wynik musze czekac tydzien ,będzie to chyba najdłuższy tydz w moim życiu hehe
Bershka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 08:19   #2416
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć,
chciałabym przedstawic po krótce moja sytuacje, bo do gin ide dopiero w przyszlym tyg i chcialam sie dowiedziec mniej wiecej czego sie u niego dowiem. Od razu mówie, ze wiem, ze zrobilam glupio i nie che krytyki tylko szczerej odpowiedzi. Wiadomo, ze jak sie dziewczyna podnieca to raptownie wytwarza sie wiecej sluzu. i ja tak mialam... tyle, ze problem wyglada inczej. odstawilam tabletki 2 miesiace temu pierwszy okres byl po 21 dniach drugi po 40 i trudno przy takich wahaniach ustalic dni plodne. kilka dni po zakonczeniu tego ostatniego okresu bylam z chlopakiem na imprezie i za bardzo zaszalelismy.. nie musze chyba tlumaczyc o co chodzi.. po tym stosunku przez dlugi czas bylo tak, ze nie moglam pozbyc sie sluzu, bylo go tak duzo, ze niemal nim sikalam, wkladki byly cale mokre, to bylo nie do wytrzymania. I nagle przeszlo.. watpie, zebym przez ponad tydz chodzila ciagle podniecona i dlatgeo tyle sluzu.. nie wiem czy to skutek mojej glupoty czy moze wina antybiotykow bo bralam przed stosunkiem dzien i biore do dzis a cale zdarzenie mialo miejsce ponad tydzien temu.. prosze o szybka odpowiedz..
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:51   #2417
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam wszystkie wizażanki
Powiedzcie proszę co o tym sądzicie,bo już sama nie wiem co myśleć
Razem z TŻ staramy się o dziecko od ponad pół roku i jak na razie bezskutecznie. Jednak w tym miesiącu coś się ruszyło - od 5 dni nie mam @ a zawsze było regularnie. Temperaturę zaczęłam mieżyć w pochwie (oczywiscie rano przed wstaniem z łóżka) dopiero jak zaczęłam podejrzewać ciążę i było równe 37 stopni, nawet jak mierzyłam pod pachą. Brzuch i piersi bolały mnie tak jak na @. Miałam też poranne mdłości (zdziwiłam się bo to trochę za szybko). Miałam wszystkie podstawowe objawy ciązy - baaaardzo się ucieszyłam.
Jednak od 2 dni temperatura spadła do 36,6, brzuch też już nie boli, a piersi ledwie pobolewają po bokach. Mimo tego dziś rano miałam mdłości a @ nadal nie dostałam.
Robiłam 2 testy - jeden w dniu oczekiwanej miesiączki, drugi dzisiaj rano - obydwa negatywne Rozczarowałam się okrutnie, myślałam, że jak już są mdłości to na teście wyjdą dwie kreseczki. Zaczynam myśleć że sobie wmówiłam tą ciążę,może już shizuję.
Co sądzicie o moich objawach

Chciałam Was jeszcze podpytać ile kosztuje badanie krwi by wykluczyć lub potwierdzić ciążę i jak długo czeka się na wynik?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".

Edytowane przez Anabellita
Czas edycji: 2011-02-13 o 18:14
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:03   #2418
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość

Chciałam Was jeszcze podpytać ile kosztuje badanie krwi by wykluczyć lub potwierdzić ciążę i jak długo czeka się na wynik?
to koszt około 20 zł, wyniki można odebrać następnego dnia zazwyczaj.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 08:30   #2419
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

No i chyba już po wszystkim.
Wczoraj wieczorem przez kilkanaście minut miałam taki kurczowy ból brzucha i kilka lekkich plamień - miałam nadzieję, że to objawy zagnieżdżenia. Jednak dziś po 7 rano obudziłam się z kłuciem podbrzusza, bolał też jajnik, na bieliźnie pojawiła się żywo-czerwona plama, a chwilę później dopadł mnie (chyba) okres. Piersi już nie bolą, zostały tylko mdłości, ale to na pewno z nerwów.
Myślę że to samoistne poronienie.
Siedzę i wyje... przez 6 dni żyłam nadzieją, a tu w ciągu kilku minut wszystko przepadło
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:54   #2420
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Idę dzisiaj do gina i mam nadzieję usłyszeć, że w moim brzuszku siedzi mały okruszek Nie mam okresu od 2 tygodni, do tego taki dziwny ból brzucha, coś takiego jakbym miała dostać biegunki, ale szybko przechodzą, bolą mnie piersi, ale nie są nabrzmiałe. Bolały wcześniej, później przestały, teraz znów bolą. Czy któraś z was miała podobnie?
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 16:26   #2421
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Byłam u gina świetny facet, taki sympatyczny i nie leczy w ślepo. Zapytałam, czy mogę być w ciąży, bo spóźnia mi się okres i boli mnie brzuch, piersi. Powiedział, że przy tak wczesnej ciąży on musiałby być jasnowidzem, żeby to określić i że nawet ma USG by tego nie było widać. Polecił zrobić test. Zrobiłam od razu po powrocie, bo bym nie wytrzymała do rana, poza tym kupiłam pakiet 5 testów dziewczyny są 2 kreski i to z popołudniowego moczu, to chyba dobrze?, bo jeśli z takiego wyszło to i z porannego powinno tym bardziej wyjść. Jutro pójdę chyba jeszcze raz państwowo żeby mi zrobił usg i krew, żeby sie upewnić. Aż się boję, że jak zrobię kolejny test to wyjdzie negatywny ;(
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:00   #2422
tusamolot
Rozeznanie
 
Avatar tusamolot
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 773
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Chociaż wiem,że szansa,jest minimalna,potrzebuję jakiejś odpowiedzi z waszej strony,żeby się uspokoić -

Od ponad pół roku biorę tabletki YAZ , w tym miesiącu ginekolog zmieniła mi je na Yasminelle , jestem w trakcie drugiego tygodnia pierwszego blistra . Połączyłam dwa opakowania,żeby uniknąć okresu - jestem w związku na odległość i chciałam,żeby tydzień spędzony z chłopakiem był jak najbardziej komfortowy. Może raz czy dwa zdarzyło mi się pominąć tabletkę,ale nie w ostatnim czasie,więc ciągłosć antykoncepcji mam w pełni zachowaną. Tylko martwię się okropnie jednym - ostatni stosunek seksualny odbyłam w nocy ze środy na czwartek , w czwartek rano pojechałam z nim na lotnisko i padłam zmęczona spać - w efekcie zapomniałam przyjąć tabletkę którą powinnam przyjąć o 10.30... przypomniałam sobie o tym chwilę po 23 , więc tabletka została przyjęta około 13 godzin za późno. Według ulotki , ochrona przed ciążą jest zachowana do 12 godzin.. Martwię się ponieważ była to tabletka z pierwszego tygodnia czyli z tego 'najmniej bezpiecznego' , jednak jak już wspominałam - łączyłam dwa opakowania więc nie było żadnej przerwy.

Jak duże jest ryzyko? Czy jest naprawdę tak minimalne,jak mi się na logikę wydaje? Czy godzina może zrobić różnicę dla mojego organizmu,i czy jest szansa,że jestem w ciąży?
__________________
when the day is long and the night is yours alone,
when you think you've had enough of this life

hang on

2419 - niezwykłej miłości nie pokonają zwykłe kilometry!
tusamolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:13   #2423
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Chciałomi się siusiu no mi zrobiłam kolejny test, znów 2 kreski
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:25   #2424
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
Cześć,
chciałabym przedstawic po krótce moja sytuacje, bo do gin ide dopiero w przyszlym tyg i chcialam sie dowiedziec mniej wiecej czego sie u niego dowiem. Od razu mówie, ze wiem, ze zrobilam glupio i nie che krytyki tylko szczerej odpowiedzi. Wiadomo, ze jak sie dziewczyna podnieca to raptownie wytwarza sie wiecej sluzu. i ja tak mialam... tyle, ze problem wyglada inczej. odstawilam tabletki 2 miesiace temu pierwszy okres byl po 21 dniach drugi po 40 i trudno przy takich wahaniach ustalic dni plodne. kilka dni po zakonczeniu tego ostatniego okresu bylam z chlopakiem na imprezie i za bardzo zaszalelismy.. nie musze chyba tlumaczyc o co chodzi.. po tym stosunku przez dlugi czas bylo tak, ze nie moglam pozbyc sie sluzu, bylo go tak duzo, ze niemal nim sikalam, wkladki byly cale mokre, to bylo nie do wytrzymania. I nagle przeszlo.. watpie, zebym przez ponad tydz chodzila ciagle podniecona i dlatgeo tyle sluzu.. nie wiem czy to skutek mojej glupoty czy moze wina antybiotykow bo bralam przed stosunkiem dzien i biore do dzis a cale zdarzenie mialo miejsce ponad tydzien temu.. prosze o szybka odpowiedz..
Obfitość śluzu może wskazywać na dni płodne. Nic innego nie doradzę - jak TEST za 2 tygodnie. jesteś po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej więc nic nie wiadomo więcej... wszystko jest możliwe

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Byłam u gina świetny facet, taki sympatyczny i nie leczy w ślepo. Zapytałam, czy mogę być w ciąży, bo spóźnia mi się okres i boli mnie brzuch, piersi. Powiedział, że przy tak wczesnej ciąży on musiałby być jasnowidzem, żeby to określić i że nawet ma USG by tego nie było widać. Polecił zrobić test. Zrobiłam od razu po powrocie, bo bym nie wytrzymała do rana, poza tym kupiłam pakiet 5 testów dziewczyny są 2 kreski i to z popołudniowego moczu, to chyba dobrze?, bo jeśli z takiego wyszło to i z porannego powinno tym bardziej wyjść. Jutro pójdę chyba jeszcze raz państwowo żeby mi zrobił usg i krew, żeby sie upewnić. Aż się boję, że jak zrobię kolejny test to wyjdzie negatywny ;(
PO ci ci USG w tak wczesnej ciąży???
Gratulacje kobieto! Dobrego porodu życzę

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
No i chyba już po wszystkim.
Wczoraj wieczorem przez kilkanaście minut miałam taki kurczowy ból brzucha i kilka lekkich plamień - miałam nadzieję, że to objawy zagnieżdżenia. Jednak dziś po 7 rano obudziłam się z kłuciem podbrzusza, bolał też jajnik, na bieliźnie pojawiła się żywo-czerwona plama, a chwilę później dopadł mnie (chyba) okres. Piersi już nie bolą, zostały tylko mdłości, ale to na pewno z nerwów.
Myślę że to samoistne poronienie.
Siedzę i wyje... przez 6 dni żyłam nadzieją, a tu w ciągu kilku minut wszystko przepadło

Jeśli na teście była tylko JEDNA kreska to nie jest to żadne samoistne poronienie tylko zwykła miesiączka
Obserwuj śluz, mierz temperaturę i nie myśl tak obsesyjnie o ciąży. Warto też zrobic badania hormonów: progesteron i prolaktyna (prywatnie) i z tym iść do gina. Szkoda, że wcześniej nie mierzyłaś temperatury, bo już można by było szukać przyczyny czemu nie możesz zajść w ciążę.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 17:47   #2425
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość




PO ci ci USG w tak wczesnej ciąży???
Gratulacje kobieto! Dobrego porodu życzę
.
Właśnie czytam na necie co i jak i wyczytałam, że to za wcześnie na usg niestety jestem zielona Normalnie jak przeczytałam objawy pierwszego miesiąca, to mam chyba wszystkie, łączkie z łamaniem jak przy przeziębieniu. W piątek ledwo karkiem ruszałam, dzisiaj tak mi w boczkach bolały mięśnie, że myślałam, że padnę.
Mama wie, że kupiłam testy i tylko chodzi i luka, czy już zrobiłam czy nie A ja schowałam je pod poduszką i czekam na tż Co chwilę pod nią sięgam i sprawdzam, czy kreski nie zniknęły
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:13   #2426
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Właśnie czytam na necie co i jak i wyczytałam, że to za wcześnie na usg niestety jestem zielona Normalnie jak przeczytałam objawy pierwszego miesiąca, to mam chyba wszystkie, łączkie z łamaniem jak przy przeziębieniu. W piątek ledwo karkiem ruszałam, dzisiaj tak mi w boczkach bolały mięśnie, że myślałam, że padnę.
Mama wie, że kupiłam testy i tylko chodzi i luka, czy już zrobiłam czy nie A ja schowałam je pod poduszką i czekam na tż Co chwilę pod nią sięgam i sprawdzam, czy kreski nie zniknęły
Gratuluje !!!!! Wspaniała wiadomość, niesamowite emocje jak widzisz 2 kreseczki
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:18   #2427
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

"Obfitość śluzu może wskazywać na dni płodne. Nic innego nie doradzę - jak TEST za 2 tygodnie. jesteś po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej więc nic nie wiadomo więcej... wszystko jest możliwe "


dni plodne 8 dni po okresie.. raczej nie.. poza tym dni plodne mam dopiero teraz.. jest sluz, duzo sluzu, ale znacznie mnij niz opisywalam no i jajnik boli.. wg obliczen dopiero teraz powinny byc i objawy sa.. wiec dopiero teraz mam dni plodne.. dlatgeo nie wiem skad tamten sluz.. 2 tyg po stosunku? nawet jelsi to nie bedzie termin miesiaczki?

Edytowane przez karolus17
Czas edycji: 2011-02-14 o 22:21
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:01   #2428
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
dni plodne 8 dni po okresie.. raczej nie.. poza tym dni plodne mam dopiero teraz.. jest sluz, duzo sluzu, ale znacznie mnij niz opisywalam no i jajnik boli.. wg obliczen dopiero teraz powinny byc i objawy sa.. wiec dopiero teraz mam dni plodne.. dlatgeo nie wiem skad tamten sluz.. 2 tyg po stosunku? nawet jelsi to nie bedzie termin miesiaczki?
8 dni po okresie czy w 8. dniu cyklu?
Jak obliczasz dni płodne? Tego nie da się obliczyć, to się bada.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:08   #2429
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
...Jeśli na teście była tylko JEDNA kreska to nie jest to żadne samoistne poronienie tylko zwykła miesiączka
Obserwuj śluz, mierz temperaturę i nie myśl tak obsesyjnie o ciąży. Warto też zrobic badania hormonów: progesteron i prolaktyna (prywatnie) i z tym iść do gina. Szkoda, że wcześniej nie mierzyłaś temperatury, bo już można by było szukać przyczyny czemu nie możesz zajść w ciążę.

Dziękuję Ci za odpowiedz bo ja już nic nie wiem. Teraz już mam nauczkę, będę mierzyła tempkę co rano.
Zawsze @ była u mnie bardzo regularnie, a w ostatnim cyklu wszystko się pomieszało. Przytulanko było tylko 02.02.2011 czyli w dni NIEPŁODNE, a później brak @ przez 6 dni i te objawy jak na ciążę. Teraz od 2 dni mam normalną @ i nadal mierzę temperaturę i ciągle jest 37 stopni czyli podwyższona. Zdurniałam
A może to rzeczywiście już wydziwiam i wmawiam sobie objawy? Chyba za bardzo chcę mieć dzidzusia.

Masz rację, ja też myślałam o zbadania hormonów, czy mogę zrobić w zwykłej przychodni?

bianeczkaa moje gratulacje, wspaniała wiadomość!
[IMG]file:///C:/Users/FCKEMP%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/FCKEMP%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:29   #2430
karolina221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

stosuje 2 lata yaz i ostatnio zapomnialam wziasc 16 dnia tabletke(sroda)o normalnej poze czyli o 19 wstalam rano(czwartek) i zobaczylam zapomniana tabletke i zazylam ja o 7 rano czyli 12 godz a nastepna normalnie i dalej je biore a kilka dni pozniej w niedz kochalam sie z moim facetem bez zabespieczen czy jest mozliwe ze zaszlam w ciaze? czy mam brac dalej tabletki?
karolina221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.