filmiki urodowe cz. VI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 19:51   #2401
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
we mnie jakoś żadna frustracja nie narasta no ale nie wiem ja mam myślenie takie, że jeden może sobie kupić takie buty od razu a drugi musi na nie rok odkładać. I tyle... nie ma u mnie stać/nie stać. Dla mnie ktoś kto zakłada takie blogi lub pisze takie komentarze jest po prostu chorym z zazdrości człowiekiem, który nie ma co robić z własnym życiem i chyba trzeba mu współczuć. To, że ona mieszka za granicą a prowadzi bloga po polsku nie znaczy, że ma pokazywać rzeczy wyłącznie kupione w lumpeksie czy na bazarkach (nie mam nic do lumpeksów żeby nie było! sama lubie czasem tam pobuszować xD)
najlepszą częścią komentarza tej osoby było to, że nie można sobie kupować drogich rzeczy, bo innych może to zaboleć
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:53   #2402
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Okej, doinformowałam się. Nie zazdroszczę dziewczynie paskudnej sytuacji. A o tych balerinach marzę już od dłuższego czasu...
Śliczne są już z 3 razy dumałam kupić je czy nie, ale jakoś zawsze obawa o uwieranie ta klamra mnie odstraszała. Podobne ma Hogl, ale z inną klamrą.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:54   #2403
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
hit komentarz z bloga nissiax83

A ja powiem tak: oczywiście, to Twoja sprawa, na co wydajesz swoje pieniądze. Sama je zarabiasz, masz prawo wydawać je na cokolwiek chcesz. Nikomu nic do tego. Bierz jednak poprawkę na to, że życie w Stanach a życie w Polsce to jak dwa różne światy. Naprawdę jest masa ludzi w naszym kraju, w tym młodych ludzi po studiach, którzy żyją za najniższą krajową. A Twój blog jest po polsku, a więc skierowany jest do Polaków. Nie widziałam dyskusji pod wcześniejszym postem, nie wiem co tam zostało napisane, ale nie dziwię się dziewczynom z Polski, że narasta w nich frustracja, gdy ktoś pokazuje buty za około 800zł, bo wielu z nich nigdy w życiu na takie buty nie będzie stać. Jest wielu ludzi, którzy mają bajeczne życie, ale niestety też wielu, którzy mają bardzo smutne i biedne życie. I tak sobie myślę, że gdybym należała do tych szczęśliwych i bogatych, to z uwagi na tych, którzy mają mniej ode mnie albo wcale nie mają, nie miałabym sumienia chwalić się swoimi najdroższymi zakupami... Po prostu byłoby mi głupio, że inni ludzie nie mają tak dobrze i nie chciałabym się chwalić. Także spróbuj zrozumieć, że ludziom po prostu puszczają czasem emocje... Taka jest polska mentalność i niestety póki du nas tak źle, jak jest, nasza mentalność się nie zmieni. Człowiekowi jest po prostu przykro,że haruje (o ile tę pracę w ogóle ma!!!) za najniższą krajową i nigdy nie będzie go stać na większość przyjemności, podczas gdy w USA czy w Anglii za najniższą wypłatę można godnie życ i pozowlic sobie na wiele. I - uprzedzając komentarz, ze przeciez kazdy może wyjechać - nie, nie każdy ma taką możliwość z różnych powodów. Stąt ten polski jad, zazdrość, frustracja i zaglądanie do portfela. Tobie się udało, innym nie... Spójrz na to czasem okiem tych, którym się nie udało... Pozdrawiam.

hmmmm dziwne to dla mnie, moze dlatego ze ja nigdy nie mialam uczucia zazdrosci o rzeczy, mam tylko taka zdrową - jak mnie nie stac wydac na raz to odłozę, a jak wiem ze mnie nigdy nie bedzie stac to podziwiam i ciesze oko
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:54   #2404
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn co tak przeżywa, że ktoś sobie coś kupił chyba nie zagląda na blogi fashion gdzie dziewczyny dostają coś za darmo a nie, że kupują buty za wypracowane własne pieniądze.
to dopiero jest dla ludzi tragedia Że jak to tak sobie ludzie dostają prezenty za darmo ( a nic za darmo nie ma, ktoś trochę nad blogiem posiedział, a po 2 prezent jest dla rozsławienia firmy, więc taki rodzaj reklamy mocno się opłaca) skandal i obudzenie na najwyższym poziomie
A już jak ktoś założy bloga po to, żeby się rozsławić- bo np fajnie maluje, ciekawie się ubiera i liczy, że na tym zarobi, to też oczywiście tak nie można, wszystko można robić tylko charytatywnie.

*oczywiście nie mówię, że myśli tak każdy, a nawet większość, ale głosów oburzenia nie brak
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:03   #2405
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
... albo podpiąć bloga do Google Analytics. Tam jest nawet wgląd w dostawcę usług internetowych, system operacyjny i rodzaj przeglądarki osoby odwiedzającej stronę.

Coraz trudniej jest być anonimowym w sieci

ale nr bloku i pietra nie podaje takie dane sa tylko u dostawcy internetu a ten moze je udestepnic tylko organom scigania a tam dostawca usług czy przegladarka to wiesz pod dziesiątkom tysiecy ludzi w miescie mozna przypisac Ale zawsze to jakies przyblizenie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:15   #2406
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ale nr bloku i pietra nie podaje takie dane sa tylko u dostawcy internetu a ten moze je udestepnic tylko organom scigania a tam dostawca usług czy przegladarka to wiesz pod dziesiątkom tysiecy ludzi w miescie mozna przypisac Ale zawsze to jakies przyblizenie
Oj bez przesady!
Po prostu można znaleźć sporo informacji o czytelnikach różnymi drogami, i fakt że ktoś założył konto na blogspot i odkrył zakładkę ze statystykami nie czyni z niego bożyszcza internetu. Tego rodzaju informacje mnie akurat nie interesują, ale warto mieć świadomość że takie coś istnieje.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:18   #2407
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
hit komentarz z bloga nissiax83

A ja powiem tak: oczywiście, to Twoja sprawa, na co wydajesz swoje pieniądze. Sama je zarabiasz, masz prawo wydawać je na cokolwiek chcesz. Nikomu nic do tego. Bierz jednak poprawkę na to, że życie w Stanach a życie w Polsce to jak dwa różne światy. Naprawdę jest masa ludzi w naszym kraju, w tym młodych ludzi po studiach, którzy żyją za najniższą krajową. A Twój blog jest po polsku, a więc skierowany jest do Polaków. Nie widziałam dyskusji pod wcześniejszym postem, nie wiem co tam zostało napisane, ale nie dziwię się dziewczynom z Polski, że narasta w nich frustracja, gdy ktoś pokazuje buty za około 800zł, bo wielu z nich nigdy w życiu na takie buty nie będzie stać. Jest wielu ludzi, którzy mają bajeczne życie, ale niestety też wielu, którzy mają bardzo smutne i biedne życie. I tak sobie myślę, że gdybym należała do tych szczęśliwych i bogatych, to z uwagi na tych, którzy mają mniej ode mnie albo wcale nie mają, nie miałabym sumienia chwalić się swoimi najdroższymi zakupami... Po prostu byłoby mi głupio, że inni ludzie nie mają tak dobrze i nie chciałabym się chwalić. Także spróbuj zrozumieć, że ludziom po prostu puszczają czasem emocje... Taka jest polska mentalność i niestety póki du nas tak źle, jak jest, nasza mentalność się nie zmieni. Człowiekowi jest po prostu przykro,że haruje (o ile tę pracę w ogóle ma!!!) za najniższą krajową i nigdy nie będzie go stać na większość przyjemności, podczas gdy w USA czy w Anglii za najniższą wypłatę można godnie życ i pozowlic sobie na wiele. I - uprzedzając komentarz, ze przeciez kazdy może wyjechać - nie, nie każdy ma taką możliwość z różnych powodów. Stąt ten polski jad, zazdrość, frustracja i zaglądanie do portfela. Tobie się udało, innym nie... Spójrz na to czasem okiem tych, którym się nie udało... Pozdrawiam.
Mnie również ten komentarz wbił w ziemię
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 22:16   #2408
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe ?

z racji, że Agnieszka jest moją ulubioną youtubowiczką to pozwolę sobie skomentować, że.. ta cała akcja wokół jej osoby jest bardzo żałosna i ten kto to rozpętał to "coś" to naprawdę musi być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem nie mającym własnego "życia" tylko buszującym w czyimś..

Agnieszka zna się na kosmetykach, pokazuje nam różne ciekawostki, patrząc ogólnie na youtube ma filmiki interesujące, pokazuje nam jak różne rzeczy możemy zrobić same w domu, robi nam zdjęcia z ulic NY, itd.. ogólnie jest to kosmetyczka znająca się na rzeczy

czyjaś zazdrość, że ma fajne życie i w dodatku jest śliczną dziewczyną mającą (domyślam się) fajnego faceta i szczęśliwy związek? = ma dobrą pracę, kase, miłość, nowy york = ma wszystko?

co do balerinek.. przegięcie.. ja wcześniej mieszkając w polsce nie mogłam sobie na dużo pozwolić, kosmetyki z maca to było dla mnie marzenie nie do spełniania i widziałam je w filmikach i jakoś mnie szlak nie trafiał, że ktoś je ma a ja nie teraz tak los pokierował moim życiem, że mnie na nie stać, pokazuję je ja w swoich filmach i nawet do głowy mi nie przyszło, żebym ich nie pokazywała, bo kogoś może krew zalewać z zazdrości.. jedne dziewczyny mają pieniądze drugie nie, takie życie, nie ma widzów tylko bogatych i tylko biednych..
co do tych butów to nie takie inne dziewczyny na blogach pokazują i za jakie pieniądze.. w ogóle to nie chodzi o chwalenie się daną rzeczą, tylko pokazanie naszego gustu itd, ewentualnie komuś się spodoba nasz zakup i postanowi sobie też taki sprawić lub zainspiruje się tą rzeczą czyli np. kupi sobie podobne w niższej cenie

poza tym jeśli ktoś myśli, że dziewczynom mieszkającym za zagranicą kasa leci z nieba i kosmetyki z maca same do nas przylatują to się grubo myli.. czasami naprawdę trzeba się delikatnie mówiąc napracować na te pieniądze

eh przykre, mam nadzieje że Agnieszka usiądzie, przemyśli to i uśmiechnie się sama do siebie, bo będzie ponad tym.
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:41   #2409
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Glamour9 - bardzo mądrze napisane, myślę dokładnie, jak Ty.
Poza tym Twoje filmiki podobają mi się coraz bardziej . Czuję, że Twój kanał naprawdę rozwija się w fajnym kierunku ).
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:01   #2410
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Glamour9 - bardzo mądrze napisane, myślę dokładnie, jak Ty.
Poza tym Twoje filmiki podobają mi się coraz bardziej . Czuję, że Twój kanał naprawdę rozwija się w fajnym kierunku ).
sprawiłaś mi uśmiech o poranku
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:44   #2411
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: filmiki urodowe ?

A żeby tak zmienić trochę temat i dać odetchnąć Nissiax po tej akcji (tak btw to mam takie samo zdanie jak wy )to tak sobie teraz pomyślałam - ile czasu można taką YT działalność kręcić... W sensie - czy to się w końcu tym dziewczynom znudzi, czy kiedyś poczują się za stare, albo pomyślą, że czas ze sceny zejść i dać szansę młodszym... Ciekawe co będzie z życiem tych dziewczyn (mówię to przede wszystkim o dziewczynach z USA, Wielkiej Brytanii), które żyją tylko z tego?

Taki luźny temat do dyskusji - mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana za to, że o tym pomyślałam i nie mam własnego życia
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 10:46   #2412
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A żeby tak zmienić trochę temat i dać odetchnąć Nissiax po tej akcji (tak btw to mam takie samo zdanie jak wy )to tak sobie teraz pomyślałam - ile czasu można taką YT działalność kręcić... W sensie - czy to się w końcu tym dziewczynom znudzi, czy kiedyś poczują się za stare, albo pomyślą, że czas ze sceny zejść i dać szansę młodszym... Ciekawe co będzie z życiem tych dziewczyn (mówię to przede wszystkim o dziewczynach z USA, Wielkiej Brytanii), które żyją tylko z tego?

Taki luźny temat do dyskusji - mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana za to, że o tym pomyślałam i nie mam własnego życia
a ktore dziewczyny zyja tylko z tego?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:46   #2413
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

glamour9 jesteś śliczną i inteligentną dziewczyną
Mam ochotę założyć anytbloga o Tobie, tak Ci zazdroszczę urody
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:49   #2414
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Blondi2989 - przyznam się, że ja mam coś takiego, że im ktoś jest 'starszy' to wole jego bardziej słuchać niżeli jakieś 16 letniej dziewczynki.

Większość dziewczyn z zagranicznych filmików znajdą sobie miejsce w 'innym świecie' np telewizji. Będą kręciły własne programy w TV.. a producent byłby po prostu idiotą gdyby nie chciał zainwestować w to pieniędzy.

Cytat:
a ktore dziewczyny zyja tylko z tego?
no żadna nie żyje tylko z YouTuba - mają swoje inne projekty, nie firmy i tak dalej.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2012-04-16 o 10:50
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:51   #2415
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Mam ochotę założyć anytbloga o Tobie, tak Ci zazdroszczę urody

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Blondi2989 - przyznam się, że ja mam coś takiego, że im ktoś jest 'starszy' to wole jego bardziej słuchać niżeli jakieś 16 letniej dziewczynki.
ja tez
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:58   #2416
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
a ktore dziewczyny zyja tylko z tego?
Na 100% nie mogę być pewna, ale np missglamorazzi...

Ja też zdecydowanie nie przepadam za słuchanie szesnastoletnich dziewczyn, ale wyobrażacie sobie nagrywającą filmiki pięćdziesięcioletnią Nieesię? Albo szusz? Albo kogokolwiek?
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:02   #2417
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie nie przepadam za słuchanie szesnastoletnich dziewczyn, ale wyobrażacie sobie nagrywającą filmiki pięćdziesięcioletnią Nieesię? Albo szusz? Albo kogokolwiek?
Do 50 urodzin - jest jeszcze bardzo daleko, przez te kolejne ponad 20 lat to tyle może się zdarzyć na YouTubie.
A szkoda, że nie ma żadnej takiej dojrzałej kobiety na YouTubie powiedzmy po 40 która by prowadziła kanał związany z urodą i modą .
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:15   #2418
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Do 50 urodzin - jest jeszcze bardzo daleko, przez te kolejne ponad 20 lat to tyle może się zdarzyć na YouTubie.
A szkoda, że nie ma żadnej takiej dojrzałej kobiety na YouTubie powiedzmy po 40 która by prowadziła kanał związany z urodą i modą .
też to zauważyłam, i chciałam poruszyć tą tematykę.
Może kobiety są bardziej zaaprobowane opieką nad dziećmi , mężem itd , pracą , że nie mają czasu na kręcenie filmików?
Czy może po prostu twierdzą , że nie mają nic do pokazania bo nie są już młode bez zmarszczek?
Wiek być może budziłby większy szacunek wśród widzów- tak uważam
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:28   #2419
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 381
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
też to zauważyłam, i chciałam poruszyć tą tematykę.
Może kobiety są bardziej zaaprobowane opieką nad dziećmi , mężem itd , pracą , że nie mają czasu na kręcenie filmików?
Czy może po prostu twierdzą , że nie mają nic do pokazania bo nie są już młode bez zmarszczek?
Wiek być może budziłby większy szacunek wśród widzów- tak uważam
przepraszam, że się wtrącę w wątek, ale mam w subskrypcjach kanał takiej oto Pani - http://www.youtube.com/user/annawolinska/videos i uważam, że kręci filmiki na poziomie. Ładnie się wysławia i można dowiedzieć się ciekawych informacji. Mam nadzieję, że będzie kontynuować cykl o analizie kolorystycznej, bo ten temat mnie najbardziej interesuje, a póki co Zimę opisała świetnie

pozdrawiam
Nigella damascena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 11:32   #2420
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Nigella damascena
dziękuje za informację
Bardzo fajna kobitka, taka z klasą i do tego pięknie się wysławia
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:56   #2421
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Osoby, które żyją "tylko z yt" dostają tyle zewnętrznych propozycji, że z pewnością nie będą mieć problemów ze znalezieniem pracy kiedy nagrywanie filmików im się znudzi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:19   #2422
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Dodaję tą Panią do sub w ciemno.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:21   #2423
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Też ją dodałam
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:24   #2424
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
sprawiłaś mi uśmiech o poranku
bardzo się cieszę, bo pięknie Ci z uśmiechem
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:59   #2425
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: filmiki urodowe ?

Swoja drogą nieesia25 sama blokowała możliwość komentowania filmiku dotyczącego http://www.youtube.com/watch?v=G9Gma...8&feature=plcp powinna liczyć się z krytyką jeśli się wrzuca filmik w sieć
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:03   #2426
zleila85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Swoja drogą nieesia25 sama blokowała możliwość komentowania filmiku dotyczącego http://www.youtube.com/watch?v=G9Gma...8&feature=plcp powinna liczyć się z krytyką jeśli się wrzuca filmik w sieć
???
zleila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:11   #2427
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Swoja drogą nieesia25 sama blokowała możliwość komentowania filmiku dotyczącego http://www.youtube.com/watch?v=G9Gma...8&feature=plcp powinna liczyć się z krytyką jeśli się wrzuca filmik w sieć
ale o co chodzi?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:11   #2428
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Swoja drogą nieesia25 sama blokowała możliwość komentowania filmiku dotyczącego http://www.youtube.com/watch?v=G9Gma...8&feature=plcp powinna liczyć się z krytyką jeśli się wrzuca filmik w sieć
Przecież komentowanie tego filmiku nie jest zablokowane
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:37   #2429
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Wydaje mi się, że dziewczynie się pochlastały nicki my tutaj o Nissiax a ona o Niessi
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:22   #2430
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
z racji, że Agnieszka jest moją ulubioną youtubowiczką to pozwolę sobie skomentować, że.. ta cała akcja wokół jej osoby jest bardzo żałosna i ten kto to rozpętał to "coś" to naprawdę musi być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem nie mającym własnego "życia" tylko buszującym w czyimś..

Agnieszka zna się na kosmetykach, pokazuje nam różne ciekawostki, patrząc ogólnie na youtube ma filmiki interesujące, pokazuje nam jak różne rzeczy możemy zrobić same w domu, robi nam zdjęcia z ulic NY, itd.. ogólnie jest to kosmetyczka znająca się na rzeczy

czyjaś zazdrość, że ma fajne życie i w dodatku jest śliczną dziewczyną mającą (domyślam się) fajnego faceta i szczęśliwy związek? = ma dobrą pracę, kase, miłość, nowy york = ma wszystko?

co do balerinek.. przegięcie.. ja wcześniej mieszkając w polsce nie mogłam sobie na dużo pozwolić, kosmetyki z maca to było dla mnie marzenie nie do spełniania i widziałam je w filmikach i jakoś mnie szlak nie trafiał, że ktoś je ma a ja nie teraz tak los pokierował moim życiem, że mnie na nie stać, pokazuję je ja w swoich filmach i nawet do głowy mi nie przyszło, żebym ich nie pokazywała, bo kogoś może krew zalewać z zazdrości.. jedne dziewczyny mają pieniądze drugie nie, takie życie, nie ma widzów tylko bogatych i tylko biednych..
co do tych butów to nie takie inne dziewczyny na blogach pokazują i za jakie pieniądze.. w ogóle to nie chodzi o chwalenie się daną rzeczą, tylko pokazanie naszego gustu itd, ewentualnie komuś się spodoba nasz zakup i postanowi sobie też taki sprawić lub zainspiruje się tą rzeczą czyli np. kupi sobie podobne w niższej cenie

poza tym jeśli ktoś myśli, że dziewczynom mieszkającym za zagranicą kasa leci z nieba i kosmetyki z maca same do nas przylatują to się grubo myli.. czasami naprawdę trzeba się delikatnie mówiąc napracować na te pieniądze

eh przykre, mam nadzieje że Agnieszka usiądzie, przemyśli to i uśmiechnie się sama do siebie, bo będzie ponad tym.
Dobrze to wszystko ujęłaś
Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
też to zauważyłam, i chciałam poruszyć tą tematykę.
Może kobiety są bardziej zaaprobowane opieką nad dziećmi , mężem itd , pracą , że nie mają czasu na kręcenie filmików?
Czy może po prostu twierdzą , że nie mają nic do pokazania bo nie są już młode bez zmarszczek?
Wiek być może budziłby większy szacunek wśród widzów- tak uważam
Ciekawa obserwacja Ja również chętnie słucham dziewczyn ciut starszych. Lubię czuć, że one mają coś więcej do powiedzenia, niż jak spisał się ostatnio kupiony podkład, że interesuje je coś więcej. Że mają swoje życia którymi są czasem zbyt zaaferowane żeby kręcić

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Osoby, które żyją "tylko z yt" dostają tyle zewnętrznych propozycji, że z pewnością nie będą mieć problemów ze znalezieniem pracy kiedy nagrywanie filmików im się znudzi.
Fajnie im
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.