Warszawskie Panny Młode II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 00:33   #2401
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Byłam, mierzyłam (już ze dwa tygodnie temu widziałam ten dział, ale teraz może jest większy?) i nic na ten temat nie pisałam, bo suknie takie raczej do "odpicowania" dla kreatywnych
No, ale zobaczymy...
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 04:32   #2402
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Pozowlisz, że przekopiuję Twój post do wątku Panie Młodych 2013?
nie ma problemu !
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:34   #2403
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
nie ma problemu !
Dzięki.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 23:21   #2404
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
dzisiaj zaskoczenie w TK Maxx pojawił dział suknie ślubne/suknie komunijne.
Ceny to od 1000 wzwyz. Nie wypowiadam sie do co jakosci, ale jesli ktos ma ochote pobuszowac, albo bezkarnie przymierzyć
Na stronie piszą, że już za 699 zł można coś upolować... To dopiero oszczędność
Szkoda, że ten dział jest tylko na Marszałkowskiej, ja mam bliżej do Blue City
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 04:51   #2405
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Na stronie piszą, że już za 699 zł można coś upolować... To dopiero oszczędność
Szkoda, że ten dział jest tylko na Marszałkowskiej, ja mam bliżej do Blue City
mozliwe 999 to najnizsza cena jaka mi sie udalo wylapac albo mozliwe ze sukienek bylo wiecej nieco wczesniej
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:28   #2406
wercyn
Przyczajenie
 
Avatar wercyn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Aby nasz wątek nie obumarł:

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z was brała ślub (albo była gościem) w pałacu ślubów na Kłopotowskiego? Jak wrażenia? Bo zastanawiamy się czy brać na starówce czy na Pradze Na starówce ładniejsza okolica i większa sala, ale podobno straszna "fabryka" tam jest
Co prawda Twój post pojawił się już jakiś czas temu, ale może jeszcze przyda Ci się opinia. A jak nie Tobie to komuś innemu. Byłam na Kłopotowskiego na ślubie koleżanki. Bardzo pozytywne wrażenia, aczkolwiek nie spodziewałam się, że to tak krótko trwa. Wcześniej bywałam tylko na ślubach kościelnych, no i wiadomo, że trochę to zajmuje, a tutaj 15 - 20 min. i po sprawie. Aczkolwiek to nie było na zasadzie "fabryki". Urzędnik powiedział wszystko co trzeba - spokojnie, bez pośpiechu. Dodał parę słów od siebie. Generalnie wszyscy byli zadowoleni. Ale koleżanka brała ślub w listopadzie, więc możliwe, że w tych bardziej obleganych miesiącach wygląda to inaczej.

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
dzisiaj zaskoczenie w TK Maxx pojawił dział suknie ślubne/suknie komunijne.
Ceny to od 1000 wzwyz. Nie wypowiadam sie do co jakosci, ale jesli ktos ma ochote pobuszowac, albo bezkarnie przymierzyć
No właśnie co do jakości też bym się zastanawiała, czy warto spędzić w tym dziale więcej czasu. Chociaż masz rację - jeśli komuś podoba się dany krój, to tu może szybko sprawdzić jak w nim wygląda. Mimo wszystko mnie TK Maxx nie przekonuje, jak już tam przypadkiem trafię, to po paru minutach uciekam.
wercyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:25   #2407
Fabiola9330
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam
Śub mam w 2014 ale już się rozglądam za suknią .
Odwiedziłam TK i jak dla mnie żadna rewelacja,jakoś marna mimo niskich cen .Nic mnie nie urzekło i nie odwiedzę już ich.Szukam dalej
Fabiola9330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 13:15   #2408
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez wercyn Pokaż wiadomość
Aby nasz wątek nie obumarł:



Co prawda Twój post pojawił się już jakiś czas temu, ale może jeszcze przyda Ci się opinia. A jak nie Tobie to komuś innemu. Byłam na Kłopotowskiego na ślubie koleżanki. Bardzo pozytywne wrażenia, aczkolwiek nie spodziewałam się, że to tak krótko trwa. Wcześniej bywałam tylko na ślubach kościelnych, no i wiadomo, że trochę to zajmuje, a tutaj 15 - 20 min. i po sprawie. Aczkolwiek to nie było na zasadzie "fabryki". Urzędnik powiedział wszystko co trzeba - spokojnie, bez pośpiechu. Dodał parę słów od siebie. Generalnie wszyscy byli zadowoleni. Ale koleżanka brała ślub w listopadzie, więc możliwe, że w tych bardziej obleganych miesiącach wygląda to inaczej.



No właśnie co do jakości też bym się zastanawiała, czy warto spędzić w tym dziale więcej czasu. Chociaż masz rację - jeśli komuś podoba się dany krój, to tu może szybko sprawdzić jak w nim wygląda. Mimo wszystko mnie TK Maxx nie przekonuje, jak już tam przypadkiem trafię, to po paru minutach uciekam.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Starówkę, ale dziękuję
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:29   #2409
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Fabiola9330 Pokaż wiadomość
Witam
Śub mam w 2014 ale już się rozglądam za suknią .
Odwiedziłam TK i jak dla mnie żadna rewelacja,jakoś marna mimo niskich cen .Nic mnie nie urzekło i nie odwiedzę już ich.Szukam dalej
Ja też byłam przymierzać w TK MAXX i była tam ZARĄBISTA suknia!!! Przeceniona z niecałych czterech tysi na tysiąc trzysta, marki D'Zage. Typowa princeska, tiulowy dół, kolor ivory... Wkleję zdjęcie jak zgram fotki z telefonu
Nie kupiłam, bo termin mam i tak za półtora roku, ale to dobre miejsce żeby bezkarnie poprzymierzać (; A, rozbroił mnie pan w przymierzalni, który na moje rozterki powiedział "niech pani sobie kupi, zawsze można zwrócić"...
Jest sporo ekstremalnych rozmiarów (30, 46) ale są też 36 i 38. Z bardziej znanych marek wypatrzyłam Annais Bridal w bardzo korzystnych cenach (:
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:09   #2410
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Ja też byłam przymierzać w TK MAXX i była tam ZARĄBISTA suknia!!! Przeceniona z niecałych czterech tysi na tysiąc trzysta, marki D'Zage. Typowa princeska, tiulowy dół, kolor ivory... Wkleję zdjęcie jak zgram fotki z telefonu
Nie kupiłam, bo termin mam i tak za półtora roku, ale to dobre miejsce żeby bezkarnie poprzymierzać (; A, rozbroił mnie pan w przymierzalni, który na moje rozterki powiedział "niech pani sobie kupi, zawsze można zwrócić"...
Jest sporo ekstremalnych rozmiarów (30, 46) ale są też 36 i 38. Z bardziej znanych marek wypatrzyłam Annais Bridal w bardzo korzystnych cenach (:
D'Zage to znana marka w UK..jeśli się Tobie tak bardzo podobała to trzeba było brać..póltora roku zleci szybko
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:53   #2411
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A nie zżółkłaby mi kiecka w szafie? Co o niej myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0192.jpg (67,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0193.jpg (63,1 KB, 49 załadowań)
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 22:11   #2412
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
A nie zżółkłaby mi kiecka w szafie? Co o niej myślicie?
przez półtora roku dobrze przechowywana nie powinna zżołknąć..a co do samej sukienki..to Tobie ma się podobać. mi osobiście princesy nie leżą ale pamiętaj, że to Ty masz czuć się dobrze w sukni a nie koleżanka
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:48   #2413
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cześć dziewczyny! Szukam i szukam, ale strasznie marnie mi to idzie, może Wy będziecie mogły mi pomóc - czy któraś z Was może mi polecić salę weselną w na zachód od Warszawy - w stronę Sochaczewa, może coś w okolicach Kampinosu? Ewentualnie może też być coś bardziej na północno - zachodniej stronie - za Łomiankami? Będę baaardzo wdzięczna
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:59   #2414
wercyn
Przyczajenie
 
Avatar wercyn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Szukam i szukam, ale strasznie marnie mi to idzie, może Wy będziecie mogły mi pomóc - czy któraś z Was może mi polecić salę weselną w na zachód od Warszawy - w stronę Sochaczewa, może coś w okolicach Kampinosu? Ewentualnie może też być coś bardziej na północno - zachodniej stronie - za Łomiankami? Będę baaardzo wdzięczna
Hmm, a na ile osób potrzebujesz? Skoro Łomianki, to może, idąc dalej, coś nad Jeziorem Zegrzyńskim? Jest tam bardzo dużo sal, a okolica piękna. Sama chciałam się skusić, ale niestety mnie pokonała odległość, bo muszę znaleźć salę w niewielkiej odległości od warszawskiej Pragi i od Pruszkowa (jeśli to w ogóle wykonalne).
Byłam w kilku salach w okolicach Płochocina, Błonia. Wiem, że niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego też coś się znajdzie, mogę Ci podać namiary. Ale przede wszystkim powiedz jak duża musi być sala, bo to sprawa kluczowa.
wercyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 15:54   #2415
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

O okolice Płochocina, Błonia byłyby super! Potrzebuję sali na około 120-130 osób, oczywiście zależy mi żeby nie kosztowała mnie fortuny :/ Okolice Zegrza mi też niestety nie pasują, pisząc o Łomiankach myślę bardziej o stronie za Łomiankami dalej na zachód - w kierunku Czosnowa.
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:29   #2416
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Jak będziecie szukać fotografa zapraszam do mnie Dojazd to nie problem np. ostatni ślub robiłem we Lwowie.
Cena dla pierwszej warszawianki będzie mocno promocyjna bo chciałbym zdjęcia w Wawie lub okolicach porobić.
Warszawa ma fajny potencjał zdjęciowy, mieszkałem kilka miesięcy niestety wtedy nawet na zdjęcia czasu nie miałem.

W tym roku będę kilka razy w Wawie, na miesiąc przed wyjazdem się odezwę bo mogę wtedy zrobić jakąś sesje(narzeczeńską, plener, portretową dziecięcą czy inną) zrobić po super promocyjnej cenie
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:14   #2417
Fabiola9330
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Ja też byłam przymierzać w TK MAXX i była tam ZARĄBISTA suknia!!! Przeceniona z niecałych czterech tysi na tysiąc trzysta, marki D'Zage. Typowa princeska, tiulowy dół, kolor ivory... Wkleję zdjęcie jak zgram fotki z telefonu
Nie kupiłam, bo termin mam i tak za półtora roku, ale to dobre miejsce żeby bezkarnie poprzymierzać (; A, rozbroił mnie pan w przymierzalni, który na moje rozterki powiedział "niech pani sobie kupi, zawsze można zwrócić"...
Jest sporo ekstremalnych rozmiarów (30, 46) ale są też 36 i 38. Z bardziej znanych marek wypatrzyłam Annais Bridal w bardzo korzystnych cenach (:
Masz rację to jedno dobre ,że można mierzyć ile się chce Pan tą podpowiedzią chciał być miły A księżniczka właśnie chyba taką chcę
Fabiola9330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:13   #2418
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

talent poszukiwany

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678934
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 22:30   #2419
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Szukam i szukam, ale strasznie marnie mi to idzie, może Wy będziecie mogły mi pomóc - czy któraś z Was może mi polecić salę weselną w na zachód od Warszawy - w stronę Sochaczewa, może coś w okolicach Kampinosu? Ewentualnie może też być coś bardziej na północno - zachodniej stronie - za Łomiankami? Będę baaardzo wdzięczna
Sprawdź Villę Vinci w Łomiankach. Mnie zupełnie nie odpowiadała, ale slyszałam bardzo dobre opinie na jej temat.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 08:28   #2420
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, liczę na Waszą radę Do ślubu pozostało mi 5 miesięcy i dopiero po świętach ruszę z tematem sukni. Powiedzcie mi proszę, do którego salonu w Warszawie i okolicach w ogóle nie powinnam uderzać,bo miłe panie mnie oleją, mówiąc, że jest już za mało czasu na uszycie sukni?
Nie jestem w stanie wygospodarować dużo czasu na poszukiwania, więc nie chciałabym tracić czasu na przeszukiwanie salonów, w których i tak nic nie kupię.

Będę ogromnie wdzięczna za każdą radę


a odnośnie Villi Vinci: byłam, oglądałam i bardzo mi się spodobała. Dla mnie niestety ciut za mała i tylko dlatego się na nią nie zdecydowałam.
__________________
enjoy the silence...

Edytowane przez Maritxell
Czas edycji: 2013-03-29 o 08:29
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:37   #2421
gpks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja zamówiłam w Royal Splendor, na pewno zdążą, a sukienek dużo i dużo możliwości modyfikacji. I Panie super
__________________
Po zdrowej stronie mocy: od 18.08.2012
Jillian Michaels body revolution: zrobione
6w6: zrobione

Biegam, ćwiczę z Jillian i Zuzką.
gpks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:45   #2422
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez gpks Pokaż wiadomość
ja zamówiłam w Royal Splendor, na pewno zdążą, a sukienek dużo i dużo możliwości modyfikacji. I Panie super

Nie zgadzam się. Panie nie są super. Prowadzą komis i swój salon. Jak się idzie mierzyć kiecki z komisu to na siłę wciskają swoje. Poza tym sprzedaje jakaś młoda siksa niezadowolona z życia.
A ich sukienki szału nie robią (mogę wrzucić kilka fotek na "żywej osobie")




Natomiast spokojnie, Maritxell, możesz iść do jakiego salonu tylko chcesz.
Ostatnio słyszałam historię, gdzie jednej Pani się "wyrwało", że jednak sukienkę da się zamówić nawet i 3 miesiąc przed ślubem
Ewentualnie z sukniami amerykańskich projektantów mógłby być problem.
Z całą resztą nie będzie
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś

Edytowane przez cowie
Czas edycji: 2013-03-29 o 10:47
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 14:54   #2423
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Szukam i szukam, ale strasznie marnie mi to idzie, może Wy będziecie mogły mi pomóc - czy któraś z Was może mi polecić salę weselną w na zachód od Warszawy - w stronę Sochaczewa, może coś w okolicach Kampinosu? Ewentualnie może też być coś bardziej na północno - zachodniej stronie - za Łomiankami? Będę baaardzo wdzięczna
hEJ, piękna sala w której sama miałam wesele, Lawendowy Pałacyk w Błoniu, z tym że u nich ciężko z wolnym terminem bo prawie na 2 lata wprzód są rezerwacje ale zapytaj
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:42   #2424
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki Pytałam tam już jakiś czas temu. Termin wolny był bez problemu, bo biorę ślub w styczniu Jednak dla mnie niestety trochę za wysoka cena:/ Ale mam już swoją salę - Siódme Niebo w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą Jak widać jednak trochę inna okolica ostatecznie została wybrana, ale sala jest naprawdę baardzo ładna (dużo ładnejsza w rzeczywistości niż na zdjęciach w necie). Jest przestronna i w cenę (promocyjną w styczniu ) jest już wliczone wszystko, czyli dekoracje, pokrowce, ciasta, tort, napoje (poza alko). A dodatkowym plusem jest kościół, w tej miejscowości, w którym weźmiemy ślub !! Znajduje się on jakieś 100 metrów od domu weselnego i jest zarąbisty - stary romański klasztor z XI wieku, który robi naprawdę duże wrażenie Także cieszę się, że wybór sali mam już za sobą ))
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 19:45   #2425
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Dzięki Pytałam tam już jakiś czas temu. Termin wolny był bez problemu, bo biorę ślub w styczniu Jednak dla mnie niestety trochę za wysoka cena:/ Ale mam już swoją salę - Siódme Niebo w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą Jak widać jednak trochę inna okolica ostatecznie została wybrana, ale sala jest naprawdę baardzo ładna (dużo ładnejsza w rzeczywistości niż na zdjęciach w necie). Jest przestronna i w cenę (promocyjną w styczniu ) jest już wliczone wszystko, czyli dekoracje, pokrowce, ciasta, tort, napoje (poza alko). A dodatkowym plusem jest kościół, w tej miejscowości, w którym weźmiemy ślub !! Znajduje się on jakieś 100 metrów od domu weselnego i jest zarąbisty - stary romański klasztor z XI wieku, który robi naprawdę duże wrażenie Także cieszę się, że wybór sali mam już za sobą ))
To super! Fajnie że masz ślub zimą, ja też miałam ale w lutym Wszyscy się dziwili i pytali a czemu w zimę a czemu w lutym, a teraz mamy najpiękniejsze zdjęcia z sesji zimowej na kasprowym wierchu gdzie wyglądałam jak królowa śniegu Zimowe śluby są extra, a i znizek tez przy okazji trochę jest bo to nie sezon ślubny
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 20:12   #2426
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wow - sesja na Kasprowym Wierchu! Zdjęcia muszą być naprawdę świetne! Mnie też wiele osób pyta czemu w zimę, a ja sobie myślę - a czemu nie? Pogoda? Pogoda i latem może się trafić kiepska, a zima ma w sobie jakiś taki wyjątkowy urok i klimat, że właśnie bardzo mi pasuje do ślubu Jasne, że mam wiele obaw związanych z tym, czy na pewno dobrze zrobiłam decydując się na tę porę roku, ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok. A powiedz mi wrzucałaś gdzieś tu na wizaż może jakieś swoje fotki, chętnie bym zerknęła
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 09:57   #2427
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki za komentarze! Cowie, Twój szczególnie podniósł mnie na duchu

W piątek zamierzam zapisać nas na nauki weekendowe do Jana Chrzciciela, mam nadzieję, że się załapię, bo tych terminów weekendowych coraz mniej zostaje do sierpnia. Któraś z Was może też tam była na naukach? Jakieś opinie?

Dziewczyny, poradźcie mi proszę, czy jeśli mój ślub jest o 18, z domu muszę wyjść ok 15.30-16, bo mam kawałek do przejechania to jak u fryzjera umówiłam się na godz. 10 to powinnam się wyrobić ze wszystkim? Makijaż planuję umówić na ok 13. Tylko się zastanawiam, czy mi "to" wszystko wytrzyma do wieczora...
__________________
enjoy the silence...

Edytowane przez Maritxell
Czas edycji: 2013-03-30 o 10:01
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:15   #2428
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Dzięki za komentarze! Cowie, Twój szczególnie podniósł mnie na duchu

W piątek zamierzam zapisać nas na nauki weekendowe do Jana Chrzciciela, mam nadzieję, że się załapię, bo tych terminów weekendowych coraz mniej zostaje do sierpnia. Któraś z Was może też tam była na naukach? Jakieś opinie?

Dziewczyny, poradźcie mi proszę, czy jeśli mój ślub jest o 18, z domu muszę wyjść ok 15.30-16, bo mam kawałek do przejechania to jak u fryzjera umówiłam się na godz. 10 to powinnam się wyrobić ze wszystkim? Makijaż planuję umówić na ok 13. Tylko się zastanawiam, czy mi "to" wszystko wytrzyma do wieczora...
Jak pójdziesz do dobrego fryzjera i makijażysty/ki to spokojnie wytrzyma
Ja fryzurę robię o 8 rano, bo ślub o 15.30
A makijaż w domu? Tylko Ciebie będą malować? Jak tak to na spokojnie się wyrobisz
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 11:56   #2429
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Wow - sesja na Kasprowym Wierchu! Zdjęcia muszą być naprawdę świetne! Mnie też wiele osób pyta czemu w zimę, a ja sobie myślę - a czemu nie? Pogoda? Pogoda i latem może się trafić kiepska, a zima ma w sobie jakiś taki wyjątkowy urok i klimat, że właśnie bardzo mi pasuje do ślubu Jasne, że mam wiele obaw związanych z tym, czy na pewno dobrze zrobiłam decydując się na tę porę roku, ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok. A powiedz mi wrzucałaś gdzieś tu na wizaż może jakieś swoje fotki, chętnie bym zerknęła
Wyślę ci linka do galerii na priv

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Jak pójdziesz do dobrego fryzjera i makijażysty/ki to spokojnie wytrzyma
Ja fryzurę robię o 8 rano, bo ślub o 15.30
A makijaż w domu? Tylko Ciebie będą malować? Jak tak to na spokojnie się wyrobisz
Potwierdzam ze spokojnie wszystko ci wytrzyma nawet do rana jesli to profesjonalny makijaz
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 12:05   #2430
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Fryzura o 8 rano na ślub o 15:30? O rany... Jakoś strasznie duża przerwa... Myślałam, że jak mam ślub o 18:30, to fryzurę i makijaż zacznę o 15:00. No bo co się właściwie robi pomiędzy? Siedzi i pachnie, nie?
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.