Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 13:10   #2401
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
mala stopka - tyłek Cię bolal od tańczenia? to jak Ty tańczyłaś
No właśnie


---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
Sonia no jak to jak? kręciłam pupą i tak przez parę godzin...
a że ja niewyćwiczona to zakwasy gotowe

ale tego mi było trzeba
Aaaaa
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:12   #2402
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona a co się stało, ze nie macie neta??
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:26   #2403
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Mamy neta. Nie mieliśmy całą sobotę bo była awaria spowodowana piątkową burzą...
Ja jeszcze w tą burzę byłam sama z dziećmi bo tż się bawił na integracji, byli na spływie kajakowym ...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:31   #2404
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

o kurcze..na spływie w burzę......bałabym się
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:33   #2405
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

dzieki za linki do książek - w sobote jade z TŻ na zakupy to zajrze do empiku.

u moich teściów na działce też pełno owoców - ale ja nie wyobrazam sobi gotowania i wekowania w naszym mieszkaniu - chyba byśmy sie porozpuszczali ja u nas w upłay jest okropnie goraco a co dopiero jakbym zaczeła jeszce gotować.
Jeździmy co 2 dni i zrywamy sobie do jedzenia, chłopaki uwielbiają malinki i pożeczki, Hubert jeszcze agrest.

Edytowane przez Kjane
Czas edycji: 2012-07-03 o 13:35
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:56   #2406
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asia burza była w nocy a oni płyneli rano. Zresztą u nich tylko blyskało a u nas jeden wielki łomot. Balam się, że światło mi wyłącza...

U nas dziś brzydko, zero slońca jak zwykle. Dobrze chociaż, że nie pada jak zapowiadali, zaliczyliśmy maly spacer do południa.
A wczoraj pojechalismy nad zalew i masakra. W mieście w miarę ciepło, przyjemnie a tam zmarzliśmy. Dobrze, że chłopakom bluzy wzięlam. Tylko zła byłam bo zamiast w mieście siedzieć i się grzać to pojechaliśmy tam marznąć. Już sobie wyobrazam co nad morzem musi się dziać.

Kjane ale obiady gotujesz? Ja sloikow tez nie robie, po pierwsze nie potrafię, po drugie mi się nie chce a po trzecie to wolę takie prosto z krzaka. Czasami od teściowej dostanę jakiś kąpot czy korniszonki, ale ja mogę żyć bez przetworów.
Troskawki już się kończa na działce, czereśni prawie w tym roku nie było, zaczyna się agrest, maliny i borowki.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-07-03 o 14:04
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 14:18   #2407
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

ONA - obiady gotuje ale mam włączony wyciąg albo wiatrak
zupy gotuje na dwa dni a drugie danie to codziennie cos bo nie zawsze chłopaki chca jeść, a TZ i ja teraz na warzywkach.

współczuje pogody, u nas upały i duchota a ty piszesz że u was zimno. przyjeżdżaj do centrum.
A w szczecinie jest jakiś basen?

dzisiaj to bym posiedziała w wodzie - cały dzień!
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 14:44   #2408
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

W Szczecinie to lipa, ale w Gryfinie (jakieś 50 km od szczecina) jest basen ze zjezdzalniami, taki podobny do tego co wy byliście. Tż był zimą z Michałem i ze znajomymi (oni z synem w wieku Michała), zero zainteresowania. Tak jak nad wodą sie podoba tak na basenie niezbyt... No i mamy fajny odkryty basen po niemieckiej stronie ale do tego musi być pogoda...
Jak tak patrze na długoterminowe prognozy to cały czas taka lipa ma byc:/ W piątek niby gorąco, ale już w sobotę deszcz, w poniedziałek 20 stopni. Jutro odbieram dowody dzieci i będziemy do niemiec mogli jezdzić. Może zaliczymy chociaż zoo, jak pogody nie ma na wode to dobre i to. Oceanarium mamy też w planach...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-07-03 o 14:47
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:07   #2409
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Płynę...Taka pogoda idealna na wczasach ale nie w mieście!

KJANE fajne zdjęcia.
W zeszłym tygodniu na sali byl fajny składZ jedna z dziewczyn wymieniłysmy sie numerami,ma mnie odwiedzic.Jak zostalysmy we 3 na weekend to zamowiłysmy sobie frytkijedna zadzwonila i mowi poprosze 3 porcje do szpitala tylko duze ,dla cięzarnychW nocy urodziła dziewczyna z ,która leżalam tez w maju.Bylam u niej bo lezy obok,zobaczyc maleństwo.Tutaj porodowka jest obok i słychac jak ktos rodzi.Naprzeciw sa sale z dziecmi wiec placz tez slyszymy.

Dzis mialam badanie i usg.Na usg ok ,badanie chyba tez ciut lepiej chociaz dziecko do gory nie poszlo wiec zagrozenie jest i lezenie mnie czeka.Byle dotrwac do 36 tyg.

MONIA oby lajcikowo Kinga przeszla.


MAŁA STOPKA u mnie problem nie polega na tym ,że musze lezec tylko na tym ,że w szpitalu.Szczescie miałaś ,że w domku ,w swoich kątach i przedewszystkim z córeczką.Wtedy leżenie szybciej leci,czlowiek nie tęskni,nie stresuje się.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:48   #2410
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Alusia wspolczuje tego lezakowania w szpitalu, w domku to co innego, przyjemniej, ale tam znow masz pod reka lekarza i badania ci zrobia, a do tego jak widzisz nawiazalas nowe znajomosci

Asia trudno wypowiadac sie o Twoim zwiazku, ty wiesz najlepiej, ale z tego co piszesz nie jest zbyt fajnie i to nie jest tak ze to jest pare dni gorszych ale widac ze to sie tak nawarstwia. Pytanie jest czy wogole jest jeszcze jakas milosc? Czy jest macie jeszcze jakies pozycie seksualne i wogole jakies przyciaganie?
Ja sie domyslam ze rozwod bylby bardzo problematyczny ale z drugiej strony patrz na Funieczke podjela ten krok i jakos sobie radzi i do tego moze wreszcie poczuje sie szczesliwa z kims innym.Czasem warto zaryzykowac i sprawdzic co jeszcze czeka nas za rogiem, zamiast tkwic ciagle po jednej stronie ulicy.

Kjane Sebastian nie boi sie takich rzeczy, on jest odwazniak na takie cos, teraz bylo wesole miasteczko u nas, poszalam z nim na taka szybsza karuzele, takie lodki co kreca sie i do gory i na dol podnosza sie nie az taka zawrotna szybkosc ale dosyc nie mogl na to isc sam tylko z doroslym. Ja sie normalnie bardziej ekscytowalam niz on,oczywiscie mialam dosyc i mnie zemdlilo nie lubie za bardzo takich rzeczy. Sebastianek nie wydal nawet pojedynczego okrzyku, podobalo mu sie byl zadowolony ale nic go wiecej to nie ruszylo.
Poszlismy na takie mlyn, nie taki wielki no ale dla dziecka to i tak super wysoko, ale tez go to nic nie ruszlo.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:07   #2411
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

mała stopka - cwaniara ta mała, łyżeczke sobie upodobała

Kjane - od 12 lipca mają byc książki w lidlu, w tym kropki do łączenia, ale to od 6 lat, nie wiem czy nie za dużo tych kropek będzie, Ona to samo miałaś? twoje tez od 6 lat? wogóle fajne książki, łamigłówki, nie wiem czy kupie bo akurat 12-go wyjezdzamy prawdopodobnie na kilka dni

monia - zdrówka dla Kingi, oby łatwo to przeszła

alusia ale chyba nie lezenie do końca? czy po prostu dłużej?

ja nie mam nic przeciwko robienia weków, ale jeszcze przed Ramoną porobiłam dużo dzemów i tego mi nie trzeba, zawsze potrzeba ogórków, buraczków, papryki ale tak naprawdę to wszystko mi ostatnio nie wychodziło, tylko dzemy dobre, właśnie dziś zrobiłam jeszcze poziomkowego bo szkoda zmarnować a taki pyszny

dziś też Ramona zaliczyła kąpanie nieplanowane, poszłyśmy na spacer, nie spodziewałam się takiego upału (bo rano wielka burza, że sieć orange miała awarie, dopiero popołudniu mozna było dzwonić czy cokolwiek), poszłyśmy pomoczyc nogi, ale sie potkneła w wodzie, to sie pokąpała
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 21:02   #2412
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

melduje że odsprztałam dom i wasnie wziełam 1 prysznic za parawanem nawannowym
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:37   #2413
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika tak od 6 lat. Powiem ci, że fajna ta książka ale M sobie niekoniecznie radzi, troche mu to krzywo wychodzi, trzeba po nim poprawiać. O tyle jest fajna, że są obrazki 100 kropek, ale jest też spodo łatwych:20, 30, 40...

Bylismy na rowerach, 20 km, na pierwszy raz może być, zmęczenie czuje Zakupiłam tez karnet na siłownie, ostatnio się zaniedbałam. Nie przytylo mi się może, ale jakas taka brzydka skóra się zrobiła na nogach...
Michał był z babcią w tym czasie na placu zabaw, miał wypadek, jakiś dzieciak na niego wpadł i Michał walnął uchem w granitowy murek:/Nawet nie wiem jak to wygląda bo już u nich zasnął o 19 i został na noc...

Robię szczawiową na jutro.

Caterine miałam napisac i zapomniałam, fajne foty. Takie centrum nauki to super sprawa
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:46   #2414
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona dzięki, dobrze by było dorwać tą książkę, odrazu jeszcze jedną i albo i dwie inne to by była dla kuzynki Ramony do której jedziemy

Ona 20km na pierwszy raz? , a dawno jezdziłas na rowerze? ja juz nie pamiętam kiedy ale pamiętam kiedyś jak ni z tego ni z owego wsiadlam na rower i jechaliśmy na jagody, tez może razem z 20km, to nie powiem żeby to naraz było ok - za dużo

sybilla ale fajnie tak po remoncie wszystko nowe, a ten parawan to wanna z kabiną? czy inny wynalazek? bo o tym pierwszym myśleliśmy by zrobić kiedyś na wsi, bo u nas w mieszkaniu to raczej chciałam głębszy brodzik z zasłoną
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 06:35   #2415
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
melduje że odsprztałam dom i wasnie wziełam 1 prysznic za parawanem nawannowym
super, że juz po remoncie!
Przetrwałaś remont w mieszkaniu w którym mieszkasz...to masakra.
Najfajniej by było przeprowadzić sie do 5* hotelu na czas remontu....


u nas jakby ocieplenie klimatu w związku.
Chyba tym razem poczuł że przesadził i poczuł że naprawdę może stracic mnie i zniszczyc związek.
Nie było jakiejs rozmowy, tak jak sobie to wyobrażam, ale zachowanie TZ zmieniło się.
Ja nadal podchodze do tego z dystansem, bo mam wrażenie że to tylko na chwilę.
Wczoraj byliśmy na spacerze - toż to szok

ciekawa jestm kiedy znów sie atmosfera popsuje...ano taka jestm, zamiast sie cieszyc z polepszenia, to czekam na to co ma sie złe stać.


U nas wczoraj było bardzo ciepło, ale nie było słońca - lubię taka pogodę.
Można iśc na basen na działkę, na spacer, nie trzeba sie martwic o poparzenie słoneczne.
Lubię jak jest ciepło, bezwietrznie i pochmurno, bo nie lubie sie pocic i kleic w słoncu..opalac tez sie nie lubię, szkoda skóryale zapewne jestem w mniejszości
Zapowiadają na weekend mega upały....36st - to bedzie sauna!
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 06:57   #2416
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

A ja słońce uwielbiam. Taka pogoda jak była przedwczoraj do południa idealna- nie upalnie ale słonecznie.
Dziś zapowiada się kolejny pochmurny dzień:/

Gothika może dlatego dla mnie ok, że to była jazda po scieżce rowerowej, po lesie pewnie już by ciężko było. Na rowerze nie jezdziłam rok czasu, nie licząc roweka stacjonarnego w siłowni.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 07:55   #2417
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Monia jak Kinga??
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 09:08   #2418
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Bylismy na rowerach, 20 km, na pierwszy raz może być, zmęczenie czuje Zakupiłam tez karnet na siłownie, ostatnio się zaniedbałam. Nie przytylo mi się może, ale jakas taka brzydka skóra się zrobiła na nogach...
Michał był z babcią w tym czasie na placu zabaw, miał wypadek, jakiś dzieciak na niego wpadł i Michał walnął uchem w granitowy murek:/Nawet nie wiem jak to wygląda bo już u nich zasnął o 19 i został na noc...
my tez wczoraj bylismy na rowerach Trzeba bylo wyprobowac bo w dniu wyjazdu do Pl kupilismy sobie nowe Nie ma to jak zamiast sie pakowac isc kupowac rowery Kurcze tylko bede musiala sobie sprawic cos na siedzenie bo mnie wszytsko boli A Nati sie wreszcie nauczyla startowac i teraz juz smiga

Jestesmy finito z zaproszeniami

Dziewczyny fajne fotki
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:13   #2419
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Hubert po bilansie 4 -latka - wzrost 113 cm waga 21 kg
reszta ok, stulejki nie ma
teraz bilans 2 latka w sierpniu

u nas dzisiaj od rana deszczyk a teraz temp. w sam raz dla mnie - wilgotno i nie ma duchoty
ja sie strasznie poce w takie upały, krępuje mnie to niesamowicie, pot spływa mi po czole, włosy zaraz morke - wkurza mnie to
pod pachami nie tylko głowa mi sie tak mocno poci

zapisałam sie na badanie tarczycy - sprawdzimy czy nie jest temu winna

W nocy dzisiaj burze, chłopaki wybudzali sie na zmiane, masakra jakaś
najpierw Hubert - płacze nie powie o co chodzi tylko "mama i mama", później Kuba chyba ze 4 razy wybudzał sie z płaczem i nie mógł zasnąć tylko nyżył
Na TZ sie wydarłam w sumie to nie wiem po co jak wstał do nich i starał sie ich upokoić ale oni tylko "mama"..
musiałam si ena kims wyrzyc i jemu sie dostało
ale serio ja mam już dosc niespania w nocy......
jestem dzisiaj wykończona a do tego jeszcze mam pierwszy dzień @
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 10:51   #2420
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Kijane - nic dziwnego że na zdjęciach Hubert wygląda na dużego chłopca, jest 11cm wyższy od mojego maluszka.

Jeśli ktoś zainteresowany to w sklepie internetowym smyka są fajne przeceny na ubranka.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:33   #2421
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

PRZETWORY w tamtym roku robiłam pierwszy raz w życiu własne przetwory(tylko z warzyw).Mamy jeszcze zapasy,przydaloby sie jedynie zrobić ogórki konserwowe bo poszły ale nie bedę sie za to brac.

GOTHIKA non stop leżeć nie muszę ale moge zapomniec o spacerach,wyjazdach,dłuzs zym staniu,sprzataniu,pracy w ogrodku ,wyjazdow,weselu kolezanki(jak pojde na slub i troszke na wesele to bedzie super).Planowalismy wypad na 3 dni gdzies bisko nad wode ale nie ma mowy.nad jezioro blisko nas mysle ,ze tak ale przeleze na materacu.Byle dotrwac do 35,36 tyg.chociaz to wtedy dziecko juz bezpieczniejsze .Jak wyjde to mama do mnie przyjezdza zebym mogla lezec.ma urlop.

SONIA zjrze na strone smyka.Korzystasz z wolnego czasu czy szukasz pracy?

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2012-07-04 o 11:34
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:54   #2422
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Alusia - mam miesięczne wypowiedzenie więc na razie siedze w pracy jeszcze 1,5 tyg, potem mają mnie zwolnic z obowiązku pracy. A co do szukania czegoś nowego - wysyłam cv gdzie się da ale na razie bez odzewu...
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:57   #2423
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Alusia - mam miesięczne wypowiedzenie więc na razie siedze w pracy jeszcze 1,5 tyg, potem mają mnie zwolnic z obowiązku pracy. A co do szukania czegoś nowego - wysyłam cv gdzie się da ale na razie bez odzewu...
to trzymam kciuki.
zjrzalam na syrone smyka i kupiłam śpiochy i bluze.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:09   #2424
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

tylko tyle?,ja to jestem jakiś zakupocholik chyba, wiem że zaraz pracy nie bedzie a nakupowałam ubranek na 130zł a dziś własnie przyszła paczka z C&A gdzie w zeszłym tygodniu robiłam zakupy....
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:13   #2425
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Kjane Pokaż wiadomość
ja sie strasznie poce w takie upały, krępuje mnie to niesamowicie, pot spływa mi po czole, włosy zaraz morke - wkurza mnie to
pod pachami nie tylko głowa mi sie tak mocno poci
moj Tz ma to samo, poci sie okropnie Jest to strasznie meczace zarowno dla niego jak i dla mnie Przebiera sie czasem kilka razy na dzien, bo jest caly mokry, a posciel to musialabym zmieniac codziennie Klade mu recznik na poduszke ale czasem w nocy juz jest tak przepocony i go wyrzuca z lozka Jak sie konczy sezon letni to jego poduszke wyrzucam bo jest az cala zzolknieta A z praniem i prasowaniem to mam doslownie masakre wiec recznikow nawet juz nie prasuje Odziedziczyl to w genach chyba bo jego tata i bart tez tak maja a mama troche mniej Pije duzo szalwii, nawet do kapieli mu daje i kupilam mu teraz w Pl taka kulke w aptece no i niby jest troche lepiej Zoibaczymy po dluzszym dzialaniu bo dopiero zaczal

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś zainteresowany to w sklepie internetowym smyka są fajne przeceny na ubranka.
a wysylaja moze za granice
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:26   #2426
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asienak - Ty tam masz pewnie jeszcze wiecej sklepów niż my tutaj, a C&A to chyba właśnie niemieckie..
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:52   #2427
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

poczytałam troche o tym poceniu sie - moze to być oznaka cukrzycy>>>>
w pt ide zrobic badania
Niko - ja tez tak mam ze poduszke mam mokra
niezbyt dobrze sie z tym czuje, wiadomo nie jest to przyjemne jak krople spływają po buzi i trzeba ciągle chodzić z chusteczką
zawsze sie denerwuje i wstydze
reszta ciała nie poci sie tak jak głowa własnie
a jak sie zdenerwuje to juz wogóle tragedia, podobnie jak sie napije wody...
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:55   #2428
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Kjane, Asieńka a reklamuja teraz takie tabletki na pocenie - moze spróbowac ?
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:23   #2429
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Monia jak Kinga??
jak biedronka-albinos do tego ewidertnie drugi ząb idzie, w nocy goraczka... dostała czopka i przeszło. dzis wysypana mocniej, ale ją chyba nie swędzi.masę ma we włosach a tam cięzko dotrzeć, bo ma dość długie. cala wysmarowana na biało... ciagle na ręcach albo spi...

cholera, znowu mam kleszcza...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-07-04 o 14:28
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:43   #2430
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

my tez dzis na bilansie bylismy, 109cm, waga 19.300. i na plaży znowu kąpanie, ale nie będe już robiła gula bo nie wszyscy maja taka pogodę

teżet tez z tych pocących sie okrutnie, w nocy to jeszcze ujdzie - jak się nie przykryje, ale w dzień, teraz jak goraco to najchętniej by z domu nie wychodził, zaden z niego kompan jeżeli chodzi o wypad nad jezioro, wogołe tam nie chce jeżdzić, mokry cały. Ja tez się pocę, czoło czy trochę włosy tez mokre jak tak goraco.

Na pachy to polecam ziaja bloker - działa cuda, w aptece, i chyba w naturze.

my kolejne dni to zajete mamy, jutro chyba wyjezdzamy na domek do kumpla ze Szwecji (tzn on teraz w polsce) co rok temu byliśmy u niego, w poniedziałek na dwa dni na wieś pomóc mamie, i w czwartek kolejny do niedzieli jedziemy do Wejcherowa. Czyli mało mnie pewnie będzie.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-13 11:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.