Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 10:19   #2401
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ja kiedys zrzucilam z p[olki plym pod prysznic, niechcacy.
nie musialam nic placic.

Tutaj wzieliby dane i wyslali rachunek, jesli nie zostalby zaplacony, to osoba widnialaby w bazie dluznikow. Nikt takiej osobie nie wynajalby mieszkania, dal umowy na telefon/internet/ cokolwiek.
Od zniszczenia czegoś w sklepie sklep może być ubezpieczony, więc pewnie dlatego nie trzeba płacić.
Dzięki, faktycznie przy takim rozwiązaniu to może działać bardzo skutecznie.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 10:29   #2402
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

W temacie kosmetyków to mąż ma kuzynkę co parę lat temu robiła świetne interesy sprzedając kosmetyki AVON albo inne takie, nie pamiętam. Interes polegał na tym, że ona sprzedawała, a za zamówienia jak nie miała kasy (a zazwyczaj nie miała) to płaciła jej matka. I się wszystkim chwaliła, że nazbierała sobie w jakimś tam krótkim czasie na laptopa. Już nie wnikam czy matka tak chciała jej pomóc czy co i nie chciała zwrotu kosztów, bo tak też mogło być. Tylko że ostatecznie ciotka się wkurzyła. Kuzynka zamówiła jakieś zestawy, nie miała na to klientów ale wzięła, bo duża promocja i stwierdziła, że znajdzie klientów. Za zamówienie jednorazowo trzeba było zapłacić coś koło 600 zł, a dla rodziny trzyosobowej z jedną pensją to nie mały koszt. Klientów oczywiście nie znalazła za wielu więc obdarowywali tymi kosmetykami kogo się dało przy najbliższych okazjach. Od tamtej pory nie słyszałam żeby jeszcze się zajmowała tym świetnym interesem. Z jednej strony to dobrze, że dziewczyna chciała coś zarobić.

Dodam jeszcze, że na studiach w grupie też miałam taką znajomą co też zamawiała paczki na koszt rodziców i miała z tego czysty zysk. A że jeszcze mieszkała w akademiku to klientów na kosmetyki miała sporo. Zastanawiam się ile konsultantek tak pracuje. W sumie jestem zazdrosna, też bym chciała tak pracować .

Hit z dzisiejszego dnia. Na moim osiedlu jest chodnik szerokości, tak na oko ponad 3 m, podzielony na drogę dla rowerów i dla pieszych (czyt. szeroki chodnik dla pieszych). Jadę rowerem a tu dwie wózkowe na pogawędce stoją z wózkami na samym środku i jedna z wózkiem w poprzek (chyba zawracała i tak utknęła). Od strony pieszych był kawałek przejścia ale tamtędy przeciskali się ludzie. Na widok roweru przesunęła się odrobinę do środka. W sumie zmieściłabym się w tej dziurze, którą mi zostawiła z lekkim ryzykiem, że oberwałaby kierownicą jakby mi przejazd nie wyszedł. Ostatecznie zjechałam na trawę, bo obawiałam się że wpadnie mi pod koła jej wszędzie-biegające dziecko, które bawiło się jakimś samochodzikiem na części dla rowerów .
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:05   #2403
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Widzialyscie co sie dzialo w h&m? cos jak crocsy w lidlu ludzie w kolejce stali cala noc
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:14   #2404
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No żadna, dlatego możesz sobie jak koleżanka wyżej chodzić na plażę w koronkowej bieliźnie. W końcu co za różnica.

Niestety nie zrozumiałaś. :-( no trudno, nie każdy musi umieć czytać ze zrozumieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:22   #2405
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
Widzialyscie co sie dzialo w h&m? cos jak crocsy w lidlu ludzie w kolejce stali cala noc
Co się działo? Nic nie wiem :-(
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:38   #2406
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez flawiana Pokaż wiadomość
Weszłam sobie z ciekawości w regulamin - "koszt wysłania SMS wynosi 25 PLN netto (30,75 PLN brutto); wiadomość 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) - koszt odebrania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto)"

"eski", "esomki" - czemu mnie takie słownictwo nie dziwi
huehue a klałdie pisały że wysyłały po 3-4 smsy w komciach pewnie jeszcze z numeru ojca, tż i babci żeby więcej dostać xD

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Co się działo? Nic nie wiem :-(
Jakieś szmaty od projektanta miały być, nie interesowałam się tematem ale za darmo bym tego nie chciała :<

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Na stronie H&M można se obejrzeć, wszystko wyprzedane ale brzydkie
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:08   #2407
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Co się działo? Nic nie wiem :-(
Kurcze akurat siedze na tel wiec moge tylko linka do mobilnej wersji podeslac: http://m.lula.pl/lula/1,116627,19141...jestem.html#MT
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 13:19   #2408
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

http://allegro.pl/balmain-ramoneska-...776957128.html kupiona za 1300, a teraz już 2000 i 7 osób licytuje borzeeee xD

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Laska na filmie mówi, że z Zielonej Góry jechała, to tylko do jednego h&m to rzucili?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:31   #2409
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/balmain-ramoneska-...776957128.html kupiona za 1300, a teraz już 2000 i 7 osób licytuje borzeeee xD

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Laska na filmie mówi, że z Zielonej Góry jechała, to tylko do jednego h&m to rzucili?
Do dwóch.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:36   #2410
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Do dwóch.
Aaaa... myślałam, że w każdym;p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:07   #2411
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/balmain-ramoneska-...776957128.html kupiona za 1300, a teraz już 2000 i 7 osób licytuje borzeeee xD

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Laska na filmie mówi, że z Zielonej Góry jechała, to tylko do jednego h&m to rzucili?

dziwi Cie ta ramoneska? patrzaj tutaj:

http://allegro.pl/balmain-h-m-limite...780195821.html

http://allegro.pl/sukienka-z-koralik...779277085.html

ta sukienka chyba kosztowala 1,4 kola w sklepie. marynarka 1,6.

ludzie tam przyjezdzali z ukrainy az po to. pierwsza osoba w kolejce stala od 22:30 dnia wczesniejszego, wiele osob od 3, 4 rano.

wczoraj czytalam sobie fanpejdz haemu - laski tam placza, ze weszly w drugiej, trzeciej turze i nic juz nie bylo. ponad 3h na zimincy staly i nic nie kupily. deal zycia


a i pamietamy, ze spoleczenstwo biedne, kraj w ruinie a za ciuchy za 1,5 kola rzucaja sie jak na karpia w lidlu.

ps. daje max tydzien chinczykom z alie na podrobienie kolekcji
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2015-11-06 o 14:08
aer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 14:10   #2412
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Szarliza nawet udzielala złotych rad, że to właśnie deal życia, ciuch od projektanta oh ah jakość oooo promocje i że trzeba zbierać hajsy na przyszłość, żeby właśnie kupować wtedy kiedy jest współpraca z projektantem. Szkoda, że sama dostała ciuchy przed premierą XD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:23   #2413
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
huehue a klałdie pisały że wysyłały po 3-4 smsy w komciach pewnie jeszcze z numeru ojca, tż i babci żeby więcej dostać xD

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Jakieś szmaty od projektanta miały być, nie interesowałam się tematem ale za darmo bym tego nie chciała :<

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Na stronie H&M można se obejrzeć, wszystko wyprzedane ale brzydkie
Dzięki





Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
Kurcze akurat siedze na tel wiec moge tylko linka do mobilnej wersji podeslac: http://m.lula.pl/lula/1,116627,19141...jestem.html#MT
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 19:57   #2414
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
a i pamietamy, ze spoleczenstwo biedne, kraj w ruinie a za ciuchy za 1,5 kola rzucaja sie jak na karpia w lidlu.
no wiesz to przeciez produkt pierwszej potrzeby nie
kupowany pewnie przez klałdie, ktore jeszcze nie pracuja za kase rodzicow..ciekawe ile ta cena bedzie sie roznila od ich pierwszej pensji
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 23:01   #2415
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość

ps. daje max tydzien chinczykom z alie na podrobienie kolekcji
juz podrobili i sprzedaja
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:08   #2416
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

to teraz ja
przeczytałam część 1 i 2 i też postanowiłam dodać swoich ostatnio zaobserwowanych Januszów

JANUSZE "TELEFONINGU"

- sobotnie przedpołudnie,lato, upał, osiedlowa knajpka, w ogródku piwnym trzech, 40-letnich Januszy sączy piwko, wszyscy krótkie spodenki, sandały, o dziwo bez skarpetek, za to jeden nawet bez koszulki. jeden odbiera telefon:
"jak to gdzie jestem , właśnie z castoramy wychodzę...a co , że mi tak długo schodzi.. no..korki są "

- noc z soboty na niedzielę, z nocnego klubu na papierosa wychodzi ok 25-letni Janusz, a właściwie Seba ( włosy na żel, spodnie rurki, modne buty ), odbiera telefon
;" pytasz gdzie jestem... no w domu, kochanie, a gdzie mam być...mówisz, że głośno,, ..no samochody jeżdżą, na balkonie stoję... wyszedłem zapalić......mówisz, że muzykę słychać....to znowu ci z pod 5 zrobili sobie imprezę, że niesie po całym osiedlu"


JANUSZ W APTECE
stoję w kolejce w osiedlowej aptece, przedemną kilka starszych osób, wpada 30 letni Janusz, typ " biznesmen"modny garnitur, drogie buty, markowe perfumy, ale po mince widać, że wyraźnie cierpiący, Mówi, że bardzo źle się czuje, prosi, żeby go przepuścić, zgadzam się, kolejka też. podbiega do lady i na cały głos mówi " Poproszę coś na sraczkę, może być drogie, byle działało" Aptekarka odwraca się, i zaczyna szukać leków w szufladzie. Po chwili Janusz na cały głos: " Proszę Pani, ale chybcikiem, bo ja się tu zaraz zesram !!!!"

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

JANUSZ 'PLAŻINGU"

Wakacje, sobota, upał, podmiejskie jeziorko. W odległości 5 metrów od nowo wyremontowanej, czystej pachnącej toalety, z papierem toaletowym i mydełkiem rozkłada się 3 Sebów ( łysi, umięśnieni, tatuaże i złote łańcuchy, wraz z żonkami i Brajankami. Jest gril, jest piweczko i fajeczki, nagle odzywa się Brajanek " Tatusiu, chcę siusiu, choć ze mną do toalety" Na co tatuś ( mimo wczesnej pory dobrze już wstawiony ), kiwając się nad grilem, z fają w jednej ręce, a z piwem w drugiej mówi " Tatuś jest zajęty, musi grila pilnować SZCZYJ synku pod drzewkiem" Jak tatuś powiedział, tak mały zrobił... chwilę później jakaś spragniona cienia pani rozłożyła pod tym drzewkiem kocyk....


I MÓJ " CHICIOR" - ANTY GRAŻYNA PLAŻINGU"

tydzień później, to samo jeziorko, z racji wczesnej pory, oprócz mnie i mojego TŻ, na plaży jest tylko jeden pan, rozłożył kocyk na środku plaży i zasnął , Po chwili na plaże wchodzi następny pan , objuczony leżakami, materacami, i mimo pustej plaży zaczyna się rozkładać jakieś pół metra od tamtego gościa. Po chwili dołącz do niego AntyGrażyna i mówi " Kochanie, ale dlaczego tutaj?;, na co mąż " tutaj jest świetne miejsce, blisko do wody, do baru i do kibla " na co Anty Grażyna " kochanie, ale jest tyle miejsca, nie bądź JANUSZEM , i nie rozkładaj się panu nad głową "
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:33   #2417
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Świetna ta kolekcja Balmain x H&M. Rozumiem ze nie każdemu może się podobać ale jak dla mn9ie te rzeczy odpowiednio dobrane będą wyglądać super. Ja nie jestem z tych co będą stać w kolejkach całą noc pod sklepem ale gdybym miała czas i energię to bym stała.
Jak dla mnie Januszowaniem jest krytykowanie wszystkich ubrań które są drogie dlatego ze przecież cena taka, można taniej kupić a i tak brzydkie i za darmo bym nie chciała.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:28   #2418
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ciuchy moze i ladne, nie wiem bo sie tym nie interesuje ale dla mnie to chore stac 12h na mrozie a pozniej tratowac innych bo BALMAIN ;d
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:08   #2419
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
to teraz ja
przeczytałam część 1 i 2 i też postanowiłam dodać swoich ostatnio zaobserwowanych Januszów

JANUSZE "TELEFONINGU"

- sobotnie przedpołudnie,lato, upał, osiedlowa knajpka, w ogródku piwnym trzech, 40-letnich Januszy sączy piwko, wszyscy krótkie spodenki, sandały, o dziwo bez skarpetek, za to jeden nawet bez koszulki. jeden odbiera telefon:
"jak to gdzie jestem , właśnie z castoramy wychodzę...a co , że mi tak długo schodzi.. no..korki są "

- noc z soboty na niedzielę, z nocnego klubu na papierosa wychodzi ok 25-letni Janusz, a właściwie Seba ( włosy na żel, spodnie rurki, modne buty ), odbiera telefon
;" pytasz gdzie jestem... no w domu, kochanie, a gdzie mam być...mówisz, że głośno,, ..no samochody jeżdżą, na balkonie stoję... wyszedłem zapalić......mówisz, że muzykę słychać....to znowu ci z pod 5 zrobili sobie imprezę, że niesie po całym osiedlu"


JANUSZ W APTECE
stoję w kolejce w osiedlowej aptece, przedemną kilka starszych osób, wpada 30 letni Janusz, typ " biznesmen"modny garnitur, drogie buty, markowe perfumy, ale po mince widać, że wyraźnie cierpiący, Mówi, że bardzo źle się czuje, prosi, żeby go przepuścić, zgadzam się, kolejka też. podbiega do lady i na cały głos mówi " Poproszę coś na sraczkę, może być drogie, byle działało" Aptekarka odwraca się, i zaczyna szukać leków w szufladzie. Po chwili Janusz na cały głos: " Proszę Pani, ale chybcikiem, bo ja się tu zaraz zesram !!!!
"

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

JANUSZ 'PLAŻINGU"

Wakacje, sobota, upał, podmiejskie jeziorko. W odległości 5 metrów od nowo wyremontowanej, czystej pachnącej toalety, z papierem toaletowym i mydełkiem rozkłada się 3 Sebów ( łysi, umięśnieni, tatuaże i złote łańcuchy, wraz z żonkami i Brajankami. Jest gril, jest piweczko i fajeczki, nagle odzywa się Brajanek " Tatusiu, chcę siusiu, choć ze mną do toalety" Na co tatuś ( mimo wczesnej pory dobrze już wstawiony ), kiwając się nad grilem, z fają w jednej ręce, a z piwem w drugiej mówi " Tatuś jest zajęty, musi grila pilnować SZCZYJ synku pod drzewkiem" Jak tatuś powiedział, tak mały zrobił... chwilę później jakaś spragniona cienia pani rozłożyła pod tym drzewkiem kocyk....


I MÓJ " CHICIOR" - ANTY GRAŻYNA PLAŻINGU"

tydzień później, to samo jeziorko, z racji wczesnej pory, oprócz mnie i mojego TŻ, na plaży jest tylko jeden pan, rozłożył kocyk na środku plaży i zasnął , Po chwili na plaże wchodzi następny pan , objuczony leżakami, materacami, i mimo pustej plaży zaczyna się rozkładać jakieś pół metra od tamtego gościa. Po chwili dołącz do niego AntyGrażyna i mówi " Kochanie, ale dlaczego tutaj?;, na co mąż " tutaj jest świetne miejsce, blisko do wody, do baru i do kibla " na co Anty Grażyna " kochanie, ale jest tyle miejsca, nie bądź JANUSZEM , i nie rozkładaj się panu nad głową "
Boskie
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 18:19   #2420
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Januszowaniem jest krytykowanie wszystkich ubrań które są drogie dlatego ze przecież cena taka, można taniej kupić a i tak brzydkie i za darmo bym nie chciała.
Gdzie ja napisałam, że krytykuję z powodu ceny? Wg mnie to ubrania na WYBIEG, nie wyobrażam sobie wyjść w czymś takim na ulicę i nie wyszłabym choćbym całą kolekcję za darmola dostała.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:36   #2421
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Gdzie ja napisałam, że krytykuję z powodu ceny? Wg mnie to ubrania na WYBIEG, nie wyobrażam sobie wyjść w czymś takim na ulicę i nie wyszłabym choćbym całą kolekcję za darmola dostała.
Ja się nie odnosiłam do twojej wypowiedzi tylko ogólnie. Mi się podoba wiele rzeczy z tej kolekcji, świetne ubrania ale nie jestem z tych co się przepychaja w sklepach wiec niestety nic nie kupiłam Widziałam parę zestawów z tymi ciuchami u blogerek i nie wyglądały jakby szły na wybieg
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:10   #2422
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
Ciuchy moze i ladne, nie wiem bo sie tym nie interesuje ale dla mnie to chore stac 12h na mrozie a pozniej tratowac innych bo BALMAIN ;d
Ale większość tych osób nie stała tam dlatego, że Balmain, tylko, że można taniej kupić i drożej sprzedać. Jakby tam sprzedawali drogie plazmy za grosze to też by tam stali

A w temacie wątku: czy obklejanie deski klozetowej kryształkami Swarovskiego to januszowanie?
Znajoma remontuje dom i obkleiła tak całą deskę klozetową i kaloryfer. Wszyscy z niej pieją, ale tak sobie myślę, że może to jakaś nowa moda, a to my jesteśmy zacofani.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:13   #2423
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Ale większość tych osób nie stała tam dlatego, że Balmain, tylko, że można taniej kupić i drożej sprzedać. Jakby tam sprzedawali drogie plazmy za grosze to też by tam stali

A w temacie wątku: czy obklejanie deski klozetowej kryształkami Swarovskiego to januszowanie?
Znajoma remontuje dom i obkleiła tak całą deskę klozetową i kaloryfer. Wszyscy z niej pieją, ale tak sobie myślę, że może to jakaś nowa moda, a to my jesteśmy zacofani.
Aaahahahahaha to ma byc glamour a wyszla remiza?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:16   #2424
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Aaahahahahaha to ma byc glamour a wyszla remiza?
albo disco sedes

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2015-11-07 o 20:23
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:27   #2425
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

sedes swarovskiego
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 23:38   #2426
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
A w temacie wątku: czy obklejanie deski klozetowej kryształkami Swarovskiego to januszowanie?
Znajoma remontuje dom i obkleiła tak całą deskę klozetową i kaloryfer. Wszyscy z niej pieją, ale tak sobie myślę, że może to jakaś nowa moda, a to my jesteśmy zacofani.
Nie wiem, czy to januszing, ale pewne jest, że na takiej desce siadałabym OSTROŻNIE. Jeszcze by mi sie jakiś kryształek wbił w dupsko i już oczyma duszy widzę, jak na SORze pękają ze smiechu a potem wyciągają mi szczypcami wbity w dupsko kryształek, wciąż rycząc ze śmiechu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 00:26   #2427
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

a jak ona obkleiła?gore tylko tzn klape czy całosc? bo z tego co widziałam w necie to gotowe deski miały obklejona klape.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 00:52   #2428
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
a jak ona obkleiła?gore tylko tzn klape czy całosc? bo z tego co widziałam w necie to gotowe deski miały obklejona klape.
Nie wiem, bo tego nie widziałam. Mówiła tylko, że obkleiła deskę, ale czy tylko tę klapę z wierzchu, czy jeszcze gdzieś to już nie dociekałam, bo padłam jak tylko usłyszałam: kryształki swarovskiego i klozet w jednym zdaniu.

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Deska swoją drogą, ale kaloryfer jak się nagrzeje to chyba klej puści i kryształki poodpadają.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 01:31   #2429
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Deska swoją drogą, ale kaloryfer jak się nagrzeje to chyba klej puści i kryształki poodpadają.
Nieee no, swarovskiego nie odpadna!
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 01:49   #2430
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Jeśli chodzi o sytuacje z apteki to dla mnie o ile to była prawda nie musi byc janusz. Czasem problemy z żołądkiem sa takie ze naprawdę ostatnie o czym sie myśli to bycie ąę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.