Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-06, 16:23   #2431
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Surpi ¿adnym szamponem nie och³odzisz br±zu. Wyblakly br±z trzeba zafarbowac. Takie szampony s³u¿± do ochladzania ¿ó³tego blondu.

Pomidorek jestem ciekawa co ci wysz³o.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-07, 11:14   #2432
surpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Surpi ¿adnym szamponem nie och³odzisz br±zu. Wyblakly br±z trzeba zafarbowac. Takie szampony s³u¿± do ochladzania ¿ó³tego blondu.

Pomidorek jestem ciekawa co ci wysz³o.
dziêkujê
surpi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-08, 13:22   #2433
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny, zafarbowa³am tym majirelem 6.17. Jak ju¿ mia³am farbê na w³osach, to dopiero przeczyta³am w ulotce, ¿e przy siwych w³osach, do poziomu 5 nie trzeba mieszaæ, a od poziomu 6 zmieszaæ 1:1 z odcieniem bazowym
Na szczê¶cie bardzo mile siê zaskoczy³am, bo jednak ta farba pokry³a mi te siwe w³osy Co prawda nie idealnie, czê¶æ tych siwych zafarbowa³a siê na trochê ja¶niejszy kolor, ale wygl±da to dobrze, nie muszê farbowaæ drugi raz
Co do samego koloru, to w ¿adnym wypadku nie jest zimny, w³a¶ciwie to mi wyszed³ tak jak zawsze mi wychodzi³ koleston 6.0, tylko trochê ciemniej. Za miesi±c zafarbuje odcieniem 6.11.

Beata, wys³a³am PW.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_5601.JPG (708,9 KB, 52 za³adowañ)

Edytowane przez pomidorek1
Czas edycji: 2016-02-08 o 13:24
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-08, 14:26   #2434
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Pomidorku super, ¿e ci siwki pokry³o. Kolor jest ³adny. W³a¶ciwie wyszed³ tak jak wynika z numeracji. A ch³odu w br±zie nigdy nie uda³o mi siê uzyskaæ bez dodawania mixtonu. Jestem tym bardziej ciekawa czy 6.11 wyjdzie ch³odniej.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-08, 15:32   #2435
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

W³a¶nie szkoda, ¿e w sklepie nie by³o tej farby 6.11, z drugiej strony dobrze, bo mo¿e ona by mi siwych dobrze nie zafarbowa³a, ale na kolejne farbowanie muszê j± zamówiæ.
Ciekawe czemu tak ciê¿ko zafarbowaæ w³osy na ch³odny odcieñ br±zu, czêsto przygl±dam siê dziewczynom z br±zowymi w³osami i prawie zawsze maj± dodatek rudego czy czerwonego odcienia A mi ten mixton to w³a¶ciwie te¿ nie och³adza koloru, tylko do kilku myæ w³osy s± prawie czarne, super na lato, bo w lecie lubiê mieæ czarne w³osy
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-08, 16:08   #2436
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Niestety nasze europejskie w³osy maj± du¿o czerwonego barwnika. Farby br±zowe w sk³adzie maj± te¿ czerwony barwnik. No i efekt jest taki a nie inny.
Ja walczy³am z br±zami ponad 2 lata i mimo u¿ywania profesjonalnych farb kolor zawsze wychodzi³ rudawy.
Z mixtonem uzyskiwalam ch³odny kolor. ¯eby nie wychodzi³o zbyt czarno trzeba wzi±æ du¿o ja¶niejsz± farbê. Mixton siê do¶æ szybko wyplukuje dlatego trzeba tonowac w³osy co jaki¶ czas. To jedyny sposób na ch³odne br±zy.

Ja ju¿ mam to za sob± Teraz nawet jak moje br±zowe pasemka rudziej±, to nie jest ¼le. D±¿ê do ch³odnego, wiêc je¶li tobie ch³odno chwyci 6.11 to siê skuszê teraz mam 6.02 drogeryjne i ledwo widaæ, bo siê splukuje.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-08, 18:38   #2437
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

To tonowanie jest dosyæ wkurzaj±ce. Dobrze by by³o znale¼æ farbê, która da ch³odny kolor i siê nie bêdzie wyp³ukiwaæ, ale mo¿e faktycznie niektórych w³osów nie da siê tak zafarbowaæ bez dodatku mixtonu.
A z drogeryjnych farb to w Polsce te¿ prawie nie ma ch³odnych odcieni na poziomie 6, mo¿e mo¿na zamówiæ w jakim¶ sklepie internetowym, ale stacjonarnie znalaz³am tylko Wellaton 6/1.
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 11:31   #2438
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

druga sprawa to czerwony ma najd³u¿sz± falê, niebieski najkrótsz± dlatego te¿ trudno uzyskaæ ch³odny odcieñ
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-09, 20:21   #2439
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej, dziewczyny

Podpowiecie mi co to za odcieñ br±zu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png ciemny blond.png (265,3 KB, 36 za³adowañ)
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 15:28   #2440
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziewczyny

Podpowiecie mi co to za odcieñ br±zu?
Jak dla mnie , to nie br±z, a blond z poziomu 7.
Mo¿e Koleston 7/73 lub 7/3, 7/03, co¶ miodowego, bursztynowego. Nawet widaæ ciut miedzi, czyli nawet 4 mo¿e byæ po przecinku. Ale Koleston ma tylko ja¶niejsze 8/74

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2016-02-10 o 15:47
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 19:24   #2441
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

my¶lê, ¿e to nawet poziom 8
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 21:00   #2442
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie , to nie br±z, a blond z poziomu 7.
Mo¿e Koleston 7/73 lub 7/3, 7/03, co¶ miodowego, bursztynowego. Nawet widaæ ciut miedzi, czyli nawet 4 mo¿e byæ po przecinku. Ale Koleston ma tylko ja¶niejsze 8/74
Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê, ¿e to nawet poziom 8
Waha³am siê pomiêdzy 7,73 a 8,73 , 8,74 wychodzi mi mocno rudo, ¿arówiasto
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 16:01   #2443
Tala29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 8
Ch³odny br±z?

Hej Czy która¶ z was farbowa³a ju¿ w³osy t± farb±:

http://www.joanna.pl/produkty/wlosy-...7-chlodny-braz

Jest to jeden z najnowszych odcieni Joanny, strasznie ciekawi mnie jak wychodzi na w³osach. Czy nie na czarno, jakie s± refleksy? Chcia³abym znale¼æ kolor zbli¿ony do swoich naturalnych, który jest jasnym/¶rednim br±zem, w ¶wietle mieni±cy siê na z³oty blond. Po paru latach farbowania czarnym bzem te¿ z Joanny, chcia³am powróciæ do naturalnych, jednak wszystkie br±zy jakie próbujê (Mam ok. 6 cm odrostu, a czarny siê trochê wypra³, po ¶wiat³o ju¿ w wiêkszo¶ci przebija na br±z) wychodz± mi z rudymi refleksami. I szukam jakiego¶ koloru w ch³odnej tonacji. Znalaz³am nawet kolor, który praktycznie jest taki jak mój w³asny - Jasny br±z z Syossa. Jedyny problem tkwi w tym, ¿e produkty Syoss, mnie uczulaj±... Raz ufarbowa³am w³osy jak±¶ ich farb±, to przez pare miesiêcy mêczy³am siê z swêdz±cymi krotkami na g³owie i przy lini w³osów. Próbowa³am te¿ garniera, ale kolory wychodz± zupe³nie inne ni¿ na opakowaniu. Te¿ w ciep³ej tonacji, z rudym odcieniem. Dlatego jestem wierna Joannie. I spodoba³ mi siê ten ch³odny br±z, jednak bojê siê, ¿e wyjdzie czarny i nigdy z tego koloru nie wyjdê :/
Tala29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-12, 14:02   #2444
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Link mi nie dzia³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-12, 20:30   #2445
Tala29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Link mi nie dzia³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Tak to wygl±da:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png pol_pl_Joanna-Naturia-Color-237-Chlodny-Braz-5901018015398-22194_2.png (524,6 KB, 25 za³adowañ)
Tala29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-19, 14:02   #2446
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Drogie Wiza¿anki,


Czy która¶ z Was mia³a mo¿e styczno¶æ z farbk± JOICO K-PAK VERO?

Je¶li tak, napiszcie jak wypad³a
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-21, 12:51   #2447
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mina ja niestety nie.

Mam pytanie do br±zowowlosych. Któr± farbê polecicie z ciemnych brazow, ale bez amoniaku, i ¿eby dobrze kry³a siwe.
Moja przyjació³ka jest w ci±¿y i bardzo boi siê wdychac amoniaku. Niestety ma bardzo du¿o siwych, wiêc farbuje odrosty co 2 tygodnie. W³osy ma ciemny br±z. Najlepiej jej w poziomie 5, ch³odnym.
Ja niestety nie znam siê na siwkach, bo nie posiadam. Dlatego pytam siê was, mo¿e która¶ co¶ doradzi.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-21, 23:51   #2448
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia, a jak± mieszank± farbujesz teraz w³osy, ¿e wychodzi ch³odno? farba i mixton, tak ?
Zeila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-22, 10:08   #2449
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII




Mam kilka pytañ odno¶nie farb INEBRYA:


1. Inebrya- z jakiego kraju pochodzi ta marka?

2. Czy farba np. natury wychodz± ch³odno?

3, Macie porównanie- Inebrya czy Koleston? Je¶li tak- która farba jest lepsza wg Was?

4. Która generalnie wychodzi ch³odniej- Inebrya czy Koleston?

5. Czy po farbie Inebrya w³osy b³yszcz± intensywnie jak po Kolestonie? Kolor równie trwa³y?



Z góry dziêki za odp.
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 10:28   #2450
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

pomidorek1 zagl±dasz tu jeszcze?
jestem ciekawa czy zafrabowalas wlosy kolorem 6.11 i jak wysz³o tym razem
sama przymierzam sie do tego koloru ale nie wiem czy celowac w poziom 6 czy 7 , czy te farby Marijel ciemno wychodz±?
a moze pomieszam w proporcji 1:1 farby 7 +6.1 ewentualnie 6+7.1 - która mieszanka wyjdzie ciemniej na w³osach?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2016-04-22 o 10:38
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-22, 14:24   #2451
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

ja farbowa³am 6.11 i wysz³o mi ciemno
Bardzo ch³odno, ale ciemno. I niestety szybko sie wymywa z siwych w³osów. Teraz farbowa³am 7 pomieszane z 7.11 i 6.1 .
Nastêpnym razem spróbuje samym 7.11 )
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-22, 15:11   #2452
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Zeila nie wiem o co pytasz dok³adnie. Ja teraz nie mam br±zu, tylko blond.

Beata a ty chyba u¿ywa³as Color Touch Plus. Pokrywa³o ci siwe? Pamiêtasz jaki kolor u¿ywa³as?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-22, 16:33   #2453
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
pomidorek1 zagl±dasz tu jeszcze?
jestem ciekawa czy zafrabowalas wlosy kolorem 6.11 i jak wysz³o tym razem
sama przymierzam sie do tego koloru ale nie wiem czy celowac w poziom 6 czy 7 , czy te farby Marijel ciemno wychodz±?
a moze pomieszam w proporcji 1:1 farby 7 +6.1 ewentualnie 6+7.1 - która mieszanka wyjdzie ciemniej na w³osach?
7 plus 6.1 wyjdzie ciemniej. Popiele zawsze wychodz± odrobinê ciemniej. Tak wygl±daj± przynajmniej. Plus majirel przez kilka pierwszych myæ wygl±da ciemniej ni¿ powinien.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-22, 18:20   #2454
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu u¿ywalam cos z poziomu 4 chyba. Ale siwe wlosy slabo pokrywal. Z tym ze ja mialam ten zwykly, a jest specjalny do siwych wlosów, o ile dobrze pamiêtam .

Co tam u Ciebie ? Wloski Ci juz odrosly ?
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-23, 08:37   #2455
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiu u¿ywalam cos z poziomu 4 chyba. Ale siwe wlosy slabo pokrywal. Z tym ze ja mialam ten zwykly, a jest specjalny do siwych wlosów, o ile dobrze pamiêtam .

Co tam u Ciebie ? Wloski Ci juz odrosly ?
Beata dziêki za odpowiedz. My¶la³am, ¿e ty u¿ywa³a¶ w³asnie tego PLUS. Ten zwyk³y to wiem, ¿e nie pokryje, bo on nawet moj blond ledwo kry³. Bardzo szybko siê sp³ukiwa³.
No to zaryzykuje i zamówiê kolezance ten PLUS i zobaczymy, czy pokryje jej siwki.


A u mnie... W³osy ju¿ podros³y. Od wygolenia w sierpniu, juz podros³y tyle, ze zakrywaj± szyje Dwa dni temu juz podciê³am, bo mam strasznie przerzedzone koñcówki, bo od rozjasniacza sporo siê popali³o. Podciê³am mo¿e ze 2 cm, ale dalej mam w³osy do szyi/ponizej linii brody, a wiêc jest ca³kiem OK
Za to znowu kombinuje z kolorem. Ja siê juz chyba nie zmieniê
Mia³am pasemka rozja¶nione do bialo¶ci. Na prawdê bia³e, odbarwione maksymalnie, do tego pasemka jasny br±z, które sie spra³y do rudego i odrost z ch³odnym, mysim blondem. Masakra! Nie robi³am w³osów juz 2 miesi±ce, wiêc jak dla mnie to baaaaaardzo d³ugo. No i wczoraj nie wytrzyma³am.
Na moje odbarwione bia³e pasemka na³ozy³am Majirel 7 na oxy 7,5%
Chcialam wyrównac kolor, tak zeby nie bylo widaæ odrostów. a wiêc do mojego szarego blondu. Po rozja¶niaczu mo¿e wyj¶æ gloniasto, wiêc balam siê strasznie. Ale nie jest zle. Ogólnie jest bardzo ciemno, bardziej br±zowo ni¿ blondowo nie umiem siê jeszcze przyzwyczaiæ. Ale przynajmniej nie widaæ ju¿ tych pasemek. Chcê ujednolicic, ¿eby by³ jeden kolor.
Mam nadziejê, ¿e za kilka myæ ten bury kolor siê jeszcze sp³ucze, tym bardziej, ¿e wytrawione w³osy nie trzymaj± farby. No i Majirel na pocz±tku zawsze ciemno ³apie i potrzeba w³asnie parê myc, ¿eby kolor zrobi³ sie taki jak trzeba. Wiêc na razie odczekam. Zobaczê za parê dni.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-24, 09:34   #2456
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
ja farbowa³am 6.11 i wysz³o mi ciemno
Bardzo ch³odno, ale ciemno. I niestety szybko sie wymywa z siwych w³osów. Teraz farbowa³am 7 pomieszane z 7.11 i 6.1 .
Nastêpnym razem spróbuje samym 7.11 )
A masz mo¿e jakie¶ zdjêcia z tych farbowan? Nie wiem dok³adnie jaki mam poziom na w³osach a nie chce zrobiæ ciemniej ni¿ mam teraz. Najpierw mia³am kolor 7.23 potem przyciemni³am na 6.73 (obie farby welli), mia³am tak d³u¿szy czas ale w styczniu rozja¶ni³am trochê w³osy ,¼le siê czu³am wiêc fryzjerka przyciemnila mi je o ton i jestem w kropce

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
7 plus 6.1 wyjdzie ciemniej. Popiele zawsze wychodz± odrobinê ciemniej. Tak wygl±daj± przynajmniej. Plus majirel przez kilka pierwszych myæ wygl±da ciemniej ni¿ powinien.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêkujê , a czy wogole ma sens mieszanie dwóch ró¿nych poziomów farb? Czy np.6+7 wyjdzie faktycznie ja¶niej ni¿ sama 6?( mieszaj±c farby pó³ na pó³)
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-24, 10:39   #2457
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cebulki niestety nie mam . Juz dawno nie robilam zdjec wlosów
Nie jestem zadowlona z ich kondycji, ci±gle jest cos nie tak
Nie potrafie ogarn±c wlasciwej pielegnacji chyba
Do ciemniejszych wlosow juz raczej nie wróce, mimo ze bardziej mi sie podbaj± ale mam potwierdzon± bardzo silna alergie na ciemny barwnik w farbach, wiec bede raczej jasniejsza

Cebulki Majirel mimo ze wychodzi ciemniej to sie wymywa

Werronisiu ciekawa jestem Twojego koloru
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-24, 18:29   #2458
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Werronisiu ciekawa jestem Twojego koloru
Wczoraj poprawia³am kolor, bo by³o zbyt gloniasto jednak. Jeszcze gdzieniegdzie przebija glonek i rudo¶æ, ale jest o wiele lepiej ni¿ wczoraj. No i ciuteñkê jasniej.
Wklejam moj± dzisiejsz± fotkê w s³oñcu, i ciut dalej od okna.
Mam nadziejê, ze te niechciane refleksy jeszcze siê wyp³ucz±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1486.JPG (470,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1483.JPG (564,9 KB, 16 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-25, 01:38   #2459
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
A masz mo¿e jakie¶ zdjêcia z tych farbowan? Nie wiem dok³adnie jaki mam poziom na w³osach a nie chce zrobiæ ciemniej ni¿ mam teraz. Najpierw mia³am kolor 7.23 potem przyciemni³am na 6.73 (obie farby welli), mia³am tak d³u¿szy czas ale w styczniu rozja¶ni³am trochê w³osy ,¼le siê czu³am wiêc fryzjerka przyciemnila mi je o ton i jestem w kropce


Dziêkujê , a czy wogole ma sens mieszanie dwóch ró¿nych poziomów farb? Czy np.6+7 wyjdzie faktycznie ja¶niej ni¿ sama 6?( mieszaj±c farby pó³ na pó³)
Pewnie, ¿e tak. Bêdzie ja¶niej ni¿ po samej 6. Poza tym mieszanki ciekawiej wychodz±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-25, 06:31   #2460
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weroniusiu jasniutkie s±
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.