Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-30, 15:45   #2431
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 267
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karo3006 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Mia694, je¶li chodzi o Castingi to jest oddzielny w±tek dotyczacy tych farb. Z mojego do¶wiadczenie mogê Ci poleciæ Casting ciemny blond- na parwde ³adny kolor, bardzo podobny do tego z Twojego zdjêcia, nie ma nic wspólnego z ciemnym blondem-na w³osach(przynajmniej moich) wychodzi ³adny br±zik. A jesli chodzi o inne Castingi testowa³am br±z i jasny br±z- moje w³osy sta³y sie po nich czarne..

Dziêkujê za odpowied¼
Odno¶nie moich w³osów, mam teraz na nich Excella 10- po³o¿ony na bardzo rozja¶nione w³osy! Wiêc farba po przesz³o miesi±cu jeszcze siê trzyma. Mój naturalny kolor to chyba ciemny blond

A mog³abym prosiæ jak±¶ fotkê po tym ciemnym blondzie Excella? By³abym wdziêczna.
Mia694 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-30, 16:52   #2432
Gosiek85
Przyczajenie
 
Avatar Gosiek85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam naturalnie ciemny blond kolor wlosów. Ale wlasnie zamierzam na próbe przefarbowaæ na jasny br±z? Jaka farbê polecacie? A moze lepiej szampon koloryzujacy na pocz±tek?
Gosiek85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:18   #2433
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

JASNY ZLOTY BLOND LOREAL EXELL 10' ladniutki kolorek, ja niestety zrobilam zloty braz to wyszedl ciemny ale wiadomo,ze nie jasnego bo by nie wzielo-za ciemne wlosy. jak pofarbujesz koniecznie pokaz! ja zamierzam rozjasnic u fryzjerki i bede probowac jasny zloty braz...wlasnie loerala
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:29   #2434
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny potrzebuje waszej rady obecnie mam wlosy ciemny braz - jutro tne je do ramion i w weekend planuje je rozjasnic i zafarbowac na jasny braz. I tutaj mam zagadke - jaka farbe kupic zeby wyszedl ladny, w miare naturalny jasny brazik? Taki juz nawet podchodzacy pod ciemny blond. Nie wiem czy kupic farbe blond, ciemny blond, a moze jasny braz - chociaz tutaj spodziewalabym sie ciemnego koloru. Wiem juz zeby nie kupowac Castingu wiem tez ze rozjasnione wlosy mocniej lapia kolor, a nie chce zeby wyszly za ciemne... Poradzicie jaki kolor wziac, a moze jakas konkretna farbe?
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:51   #2435
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
pofarbowalam z tym lorealem 4.3. .. zalamka niedojrze w sumie czarne to jeszcze sa jakies przeswity wisniowe/kasztanowe poprzedniej farby
myslalam,ze pokryje i bedzie w koncu braz..
faktycznie trzeba byloby jasniejsza o ton zeby wyszedl kolor jaki chcemy tylko ja nie moglam bo w ogole by mi nie pokrylo..

zalaczam
masz za***isty kolor~!
tylko ¿e ty pewnie chcialas inny i sie tobie on nie podoba. ale wyglada cudnie
kiciaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 10:27   #2436
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nikt nie potrafi mi pomoc? chce dzisiaj kupic farbe...
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:24   #2437
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny potrzebuje waszej rady obecnie mam wlosy ciemny braz - jutro tne je do ramion i w weekend planuje je rozjasnic i zafarbowac na jasny braz. I tutaj mam zagadke - jaka farbe kupic zeby wyszedl ladny, w miare naturalny jasny brazik? Taki juz nawet podchodzacy pod ciemny blond. Nie wiem czy kupic farbe blond, ciemny blond, a moze jasny braz - chociaz tutaj spodziewalabym sie ciemnego koloru. Wiem juz zeby nie kupowac Castingu wiem tez ze rozjasnione wlosy mocniej lapia kolor, a nie chce zeby wyszly za ciemne... Poradzicie jaki kolor wziac, a moze jakas konkretna farbe?
To jest ogólnie cie¿kie zadanie do wykonania, otrzymaæ na g³owie ³adny, jasny i do tego naturalny br±zik.
Je¿eli rozja¶nisz w³oski pewnie nabior± one rudawego odcienia. Zale¿y te¿ jak bardzo bêd± jasne.
Ja rozja¶nia³am niedawno, i farbowa³am 3 dni pod rz±d bo mi nic nie chcia³o przyciemniæ (ciemny blond).
To wszystko zale¿y od w³osków. Na pewno kupi³abym farbê ja¶niejsza od koloru jaki chcê uzyskaæ i pewnie z palety blondów nie br±zów. je¿eli br±z to jaki¶ jasny z³ocisty.
Wg mnie najfajniejsze odcienie maj± Schwarzkopfy niestety wiadomo sama chemia i metale ciê¿kie wiêc nie o¶mielê siê poleciæ.
I nie wiem czy wszystkie dziewczyny tak maj± ale mnie zaraz po rozja¶nianiu ¿adna farba nie chwyta. Dopiero na drugi dzieñ i to wieczorkiem. Musze odczekaæ przynajmniej te parêna¶cie godzin od rozja¶niania do farbowania. Z br±zami uwa¿aj bo wiesz, lepiej dwa razy przyciemniæ ni¿ znowu nabawiæ siê ciemnego koloru i mieæ znowu problem z rozja¶nianiem.
Teraz tak moja ma³a analiza:
1. Po farbach garniera naural color (smrody niesamowite ale w miare przyjazne dla mojej skóry g³owy)
- blond (wychodzi ciemny blond, sp³ukuje siê do blondu lub karmelku)
- ciemny blond (wychodzi br±z, sp³ukuje siê do ciemnego
blondu/blondu karmelowego)
2. Palette XXL
- sexi jasny br±z (jasny be¿owy br±z, podchodz±cy na blond, na
naturalnych w³osach czyt. odrostach wyszed³ bardzo jasno)
3. Castingi
- mro¼ny be¿ (parê stron wcze¶niej o nim), (nie ma nic z blondu, raczej
ch³odny br±z, dziwny troszkê ale mi niweluje rudo¶ci, woda po
sp³ukiwaniu ma zabarwienie lekko fioletowe, sp³ukuje siê do rudego i
nie jest jasny)
- ciemny blond (br±z z czerwonawym po³yskiem)
- br±z i ciemny br±z (czarne)
4. Loreal Excellence czy Preference nie pamietam
- jasny br±z (br±z sp³ukuje siê do naturalniejszego ¶redniego br±zu)
- ciemny blond (fajny br±z sp³ukuje siê do ja¶niejszego br±zu)
Bardzo nietrwa³e
5. Ulubione Nice&Easy Clairol niedostêpne w Polsce.

The winner is Garnier natural Colors Ciemny Blond, robie nim ju¿ tylko odrosty, bo na nich wychodzi fajny br±z i sp³ukuje siê do jasnego br±zu, resztê w³osów dalej trzyma mro¼ny be¿ i ju¿ coraz bardziej ³agodnieje.
Jak widaæ efekt na w³osach farbowanych czy te¿ rozja¶nianych mo¿e byæ ró¿ny.

Moja mama farbuje palett± co miesi±c a w³osy ma zdrowe i mocne, dziewczyny chwal± Castingi i wychodza im piêkne kolorki.
Ile w³osów tyle opini

W la¿dym razie lepiej wybraæ co¶ ja¶niejszego i pó¼niej przyciemniaæ ni¿ wybraæ co¶ zbyt ciemnego i potem rozja¶niaæ.

Jak tak czytam opinie dziewczyn to niektórym z rozjasnianych w³osów farba sp³ywa b³yskawicznie nie chce siê w¿reæ, innym znowu ³apie bardzo mocno i dosyæ ciemno.

Dla niedoswiadczonych w eksperymentach najlepszy jest fryzjer

Trzymam kciuki, ju¿ siê chyba u udzielac nie bêdê bo mi kto¶ zarzuci, ¿e bloga prowadzê tyle gryzmolê w jednym po¶cie
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 12:29   #2438
kala384
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

czesc Judyta,
Zastanawiam sie czy uzyskalas odpowiedz na swoje pytanie o tym jak zmienic stezenie wody do koloryzacji,ja sama mam ten problem i szukam odpowiedzi ale z tego co widze to nikt Ci nie odpisal,jezeli znalazlas odpowiedz to prosze daj znac.Z gory wielkie dzieki

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Proszê kliknij w jedn± z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywniæ to okienko.
kala384 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:51   #2439
kala384
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czesc dziewczyny,
Mam pytanko zakupilam farbe koleston perfect w kolorze 9/16 a do tego welloxon 12%,czy ktoras z was wie moze czy mozna jakos rozrobic welloxon 12% na 6% bo boje sie ze 12% strasznie zniszczy mi wlosy.
kala384 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 14:39   #2440
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Moniko bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz absolutnie nie przestawaj sie udzielac
Wiadomo, fryzjer najlepszy, ale moja fryzjerka chce 170zl za pasemka + polozenie na to farby, za same pasemka 125zl, dla mnie za drogo
Wlasnie nad garnierem myslalam tylko tak potwornie boje sie tego rozjasniania, ze dzisiaj spenialam i nie kupilam zadnej farby moze nie robic rozjasniaczem, tylko sprobowac farba? Pasemka, czy calosc? Teraz mam wlasciwie w 100% zdrowe, lsniace wlosy i po rozjasnianiu spodziewam sie stogu siana... Kiedys kilka razy rozjasnialam, ale tez wlosy przed rozjasnianiem byly w innej kondycji.
Fryzjerka rowniez mi doradzila, zebym farbowala odrosty jasniejsza farba i za pol roku powinnam miec jasniejsze wlosy tylko czy ja chce tyle czekac?
Doradz kochana
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:53   #2441
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka¿ wiadomo¶æ
Moniko bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz absolutnie nie przestawaj sie udzielac
Wiadomo, fryzjer najlepszy, ale moja fryzjerka chce 170zl za pasemka + polozenie na to farby, za same pasemka 125zl, dla mnie za drogo
Wlasnie nad garnierem myslalam tylko tak potwornie boje sie tego rozjasniania, ze dzisiaj spenialam i nie kupilam zadnej farby moze nie robic rozjasniaczem, tylko sprobowac farba? Pasemka, czy calosc? Teraz mam wlasciwie w 100% zdrowe, lsniace wlosy i po rozjasnianiu spodziewam sie stogu siana... Kiedys kilka razy rozjasnialam, ale tez wlosy przed rozjasnianiem byly w innej kondycji.
Fryzjerka rowniez mi doradzila, zebym farbowala odrosty jasniejsza farba i za pol roku powinnam miec jasniejsze wlosy tylko czy ja chce tyle czekac?
Doradz kochana
Proszê bardzo
Czym farbowa³a¶ na ten ciemny br±z?
Szkoda by by³o rozja¶niaæ bo w³oski mo¿e nawet je¿eli s± silne nie ucierpi± a¿ tak bardzo ale gwarancji nie ma. Rudawy poblask po rozja¶nianiu, którego ciê¿ko siê pozbyæ i strata po³ysku, pomy¶l czy warto?
Mo¿e spróbuj same odrosty ciemny blondem, zobaczysz jak wyjdzie. Miêdzyczasie ciemniejsza farba z d³ugo¶ci w³osów bêdzie siê spieraæ.

Pól roku chodziæ z ja¶niejszymi odrostami te¿ nie jest ³atwo

Mnie siê dobrze gada bo ja raz rozja¶niam, raz przyciemniam, innymi razy p³acze i ch³opak ma mnie ochotê zgoliæ na zero za kare, za nieudany eksperyment (dziêkujê Panie za naftê i jajka , dziêki temu mam w³osy hehe)

Teraz tak jak pisa³am mam ciemniejsze w³osy, odrosty troszkê ja¶niejsze (spra³ siê ju¿ troszke z nich ten ciemny blond, ale farbka czeka)

Da³am jako¶ radê i w s³oñcu ju¿ troszkê sprany mro¼ny be¿ upodabinia siê do góry, s³onko sprzyja rozja¶nianiu siê farby

Dzisiaj ogl±da³am fotki gdy mia³am bardzo ciemne w³osy i znowu nie wiem czy by siê nie machn±æ na ciemniejszy echh, "dziwny jest ten ¶wiat"
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 15:55   #2442
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dok³adnie to lewy,górny róg du¿ego pokoju :P
Wiadomo¶ci: 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A czy która¶ z Was wie jaki to kolorek?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8998717.jpg (28,4 KB, 167 za³adowañ)
crawik15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:16   #2443
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê bardzo
Czym farbowa³a¶ na ten ciemny br±z?
Szkoda by by³o rozja¶niaæ bo w³oski mo¿e nawet je¿eli s± silne nie ucierpi± a¿ tak bardzo ale gwarancji nie ma. Rudawy poblask po rozja¶nianiu, którego ciê¿ko siê pozbyæ i strata po³ysku, pomy¶l czy warto?
Mo¿e spróbuj same odrosty ciemny blondem, zobaczysz jak wyjdzie. Miêdzyczasie ciemniejsza farba z d³ugo¶ci w³osów bêdzie siê spieraæ.

Pól roku chodziæ z ja¶niejszymi odrostami te¿ nie jest ³atwo

Mnie siê dobrze gada bo ja raz rozja¶niam, raz przyciemniam, innymi razy p³acze i ch³opak ma mnie ochotê zgoliæ na zero za kare, za nieudany eksperyment (dziêkujê Panie za naftê i jajka , dziêki temu mam w³osy hehe)

Teraz tak jak pisa³am mam ciemniejsze w³osy, odrosty troszkê ja¶niejsze (spra³ siê ju¿ troszke z nich ten ciemny blond, ale farbka czeka)

Da³am jako¶ radê i w s³oñcu ju¿ troszkê sprany mro¼ny be¿ upodabinia siê do góry, s³onko sprzyja rozja¶nianiu siê farby

Dzisiaj ogl±da³am fotki gdy mia³am bardzo ciemne w³osy i znowu nie wiem czy by siê nie machn±æ na ciemniejszy echh, "dziwny jest ten ¶wiat"
U mnie to w ogole jest historia na tych wlosach - dluzszy czas farbowalam Londa, a to dosc mocna farba. Od ok pol roku farbuje Castingiem ciemny braz, teraz mam 1 cm odrostow swoich, pozniej 1cm spranych odrostow, gdzies z 2 cm przebija sie juz jasniejszy ten braz, a koncowki ciemne zupelnie fryzjerka mi dzis powiedziala ze to najlepszy moment na rozjasnianie. Kurcze no wlasnie pol roku chodzic z odrostami - srednio mi sie to widzi tymbardziej ze koncowki to juz mi sie zbytnio nie spiora, a napewno nie do jasnego brazu i to pewnie wszystko sie pociagnie dluzej niz pol roku, az w koncu strace cierpliwosc i spowrotem zafarbuje na ciemno
Co do rudego przeblysku to mam go caly czas, wiec to zadne poswiecenie gorzej z tym polyskiem
A chec na ciemniejszy kolor rozumiem, ciagle sama siebie pytam po jakiego grzyba tyle razy rozjasnialam wlosy skoro i tak zawsze wracalam do ciemnych
Przespie sie z tym, ale mysle ze jednak w piatek kupie ten rozjasniacz i farbe. Kiedys chodzilam na solarium to mi ciemne wlosy pasowaly, a teraz jestem blada i poprostu nie moge patrzec na ten kontrast...

Znalazlam swoje stare zdjecie, gdzie mam wlosy blond na ktorych zrobilam duzo pasemek jakims brazem - mialam takie fajne urzadzonko do tych pasemek. No i kolor mam tam piekny, wlosy blyszczace, czemu ja tego koloru nie zachowalam i nie mam teraz pojecia co to byla za farba...

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:18
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:41   #2444
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No nic zostaje rozja¶nianie a potem od¿ywianie
W koñcu rozja¶niacze sa dla ludzi. Ja ju¿ w tym roku rozja¶nia³am 2 razy i ogólnie tylko podciê³am koñcówki, zawsze u¿ywam od¿ywki i raz w tygodniu domowa maseczka.
Je¿eli masz faktycznie bardzo ciemne w³osy to bêdziesz siê mêczyæ z tym jasnym odrostem.
Rozja¶nij i ufarbuj na blond/ciemny blond w zale¿no¶ci jak bardzo siê w³osy rozja¶ni±. Ciekawe kiedy wrócisz potem do ciemnych
Ja siê zarzeka³am, ¿e ju¿ nigdy wiêcej hehehe, có¿ w sprawach w³osów jestem niekonsekwentna
Powodzenia z rozja¶nianiem, trzymam kciuki, ¿eby wysz³o równomiernie
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:56   #2445
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzieki wielkie napewno dam jakies fotki efektu.
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:56   #2446
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, my¶lê o zakupie nowego Castinga
L'Oréal Paris - Casting Crème Gloss



ale te w odcieniach br±zów

my¶lê nad nr 415-iced chocolate

najpierw mia³am blond pasemka, potem zafarbowa³am na mahoniowy br±z z czekolad±, a potem gorzk± czekolade z czerni±.

czerñ sie wyp³uka³a i s± takie jakie¶ br±zowe ale z odcieniem rudo¶ci b±d¼ wi¶ni gdzie¶ tam;p

zalezy jak pada ¶wiatlo

nie chce, ¿eby wysz³y mi czarne w³osy.

chce mieæ ³adny br±zik,

my¶la³am o takich:
ale jakie to farby,jaki kolor itd?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg casting%20creme%20415.jpg (51,1 KB, 148 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg herbus_460x370.jpg (34,9 KB, 161 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fullZZZZZZTVN080509221355PDC.jpg (8,7 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg penelope-cruz-straight-hg-de.jpg (26,9 KB, 99 za³adowañ)
coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:25   #2447
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

coolasana tutaj masz ca³y w±tek o Castingu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...sting+zbiorczy
tam dziewczyny bardzo polecaj± Mro¼ny Kasztan, to ciemny kolor zdecydowanie, taki fioletowo-czerwony ciemny br±z. Wiadomo ka¿demu wychodzi inaczej Pocz±tkowo nawet czarno.

Wpisz w "przeszukaj ten w±tek" MRO¬NY KASZTAN wyskoczy Ci sporo opinii i fotki. Mi³ej lektury.
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:59
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-04, 13:16   #2448
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dok³adnie to lewy,górny róg du¿ego pokoju :P
Wiadomo¶ci: 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez crawik15 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Was wie jaki to kolorek?

Nikt nie wie?
crawik15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-04, 13:43   #2449
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 846
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

czekolada z catinga podobno wychodzi strasznie ciep³o
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 18:28   #2450
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ehh a ja zrobilam blad zamiast rozjasniacza kupilam farbe blond i oczywiscie nic mi nie zlapala, jedynie troche przy odrostach... Takze jutro z samego rana bede musiala leciec po rozjasniacz to co mam jeszcze pl godziny potrzymam na glowie, moze choc troche jeszcze chwyci... I bedzie zabawa od nowa z folia aluminiowa, z 40min to nakladalam...
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-05, 10:08   #2451
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
To jest ogólnie cie¿kie zadanie do wykonania, otrzymaæ na g³owie ³adny, jasny i do tego naturalny br±zik.
Je¿eli rozja¶nisz w³oski pewnie nabior± one rudawego odcienia. Zale¿y te¿ jak bardzo bêd± jasne.
Ja rozja¶nia³am niedawno, i farbowa³am 3 dni pod rz±d bo mi nic nie chcia³o przyciemniæ (ciemny blond).
To wszystko zale¿y od w³osków. Na pewno kupi³abym farbê ja¶niejsza od koloru jaki chcê uzyskaæ i pewnie z palety blondów nie br±zów. je¿eli br±z to jaki¶ jasny z³ocisty.
Wg mnie najfajniejsze odcienie maj± Schwarzkopfy niestety wiadomo sama chemia i metale ciê¿kie wiêc nie o¶mielê siê poleciæ.
I nie wiem czy wszystkie dziewczyny tak maj± ale mnie zaraz po rozja¶nianiu ¿adna farba nie chwyta. Dopiero na drugi dzieñ i to wieczorkiem. Musze odczekaæ przynajmniej te parêna¶cie godzin od rozja¶niania do farbowania. Z br±zami uwa¿aj bo wiesz, lepiej dwa razy przyciemniæ ni¿ znowu nabawiæ siê ciemnego koloru i mieæ znowu problem z rozja¶nianiem.
Teraz tak moja ma³a analiza:
1. Po farbach garniera naural color (smrody niesamowite ale w miare przyjazne dla mojej skóry g³owy)
- blond (wychodzi ciemny blond, sp³ukuje siê do blondu lub karmelku)
- ciemny blond (wychodzi br±z, sp³ukuje siê do ciemnego
blondu/blondu karmelowego)
2. Palette XXL
- sexi jasny br±z (jasny be¿owy br±z, podchodz±cy na blond, na
naturalnych w³osach czyt. odrostach wyszed³ bardzo jasno)
3. Castingi
- mro¼ny be¿ (parê stron wcze¶niej o nim), (nie ma nic z blondu, raczej
ch³odny br±z, dziwny troszkê ale mi niweluje rudo¶ci, woda po
sp³ukiwaniu ma zabarwienie lekko fioletowe, sp³ukuje siê do rudego i
nie jest jasny)
- ciemny blond (br±z z czerwonawym po³yskiem)
- br±z i ciemny br±z (czarne)
4. Loreal Excellence czy Preference nie pamietam
- jasny br±z (br±z sp³ukuje siê do naturalniejszego ¶redniego br±zu)
- ciemny blond (fajny br±z sp³ukuje siê do ja¶niejszego br±zu)
Bardzo nietrwa³e
5. Ulubione Nice&Easy Clairol niedostêpne w Polsce.

The winner is Garnier natural Colors Ciemny Blond, robie nim ju¿ tylko odrosty, bo na nich wychodzi fajny br±z i sp³ukuje siê do jasnego br±zu, resztê w³osów dalej trzyma mro¼ny be¿ i ju¿ coraz bardziej ³agodnieje.
Jak widaæ efekt na w³osach farbowanych czy te¿ rozja¶nianych mo¿e byæ ró¿ny.

Moja mama farbuje palett± co miesi±c a w³osy ma zdrowe i mocne, dziewczyny chwal± Castingi i wychodza im piêkne kolorki.
Ile w³osów tyle opini

W la¿dym razie lepiej wybraæ co¶ ja¶niejszego i pó¼niej przyciemniaæ ni¿ wybraæ co¶ zbyt ciemnego i potem rozja¶niaæ.

Jak tak czytam opinie dziewczyn to niektórym z rozjasnianych w³osów farba sp³ywa b³yskawicznie nie chce siê w¿reæ, innym znowu ³apie bardzo mocno i dosyæ ciemno.

Dla niedoswiadczonych w eksperymentach najlepszy jest fryzjer

Trzymam kciuki, ju¿ siê chyba u udzielac nie bêdê bo mi kto¶ zarzuci, ¿e bloga prowadzê tyle gryzmolê w jednym po¶cie
Super podsumowanie, dzieki :dzieki-kwiatek:

Mnie tak kusi jakis jasny braz, obecnie nie farbowalam wlosow od ponad pol roku, na szczescie kolor moich wlosow i farby jest niemal identyczny. Ale przyszla wiosna i zachcialo mi sie cos takiego. Choc niemal na pewno bym nie uzyskala takiego koloru.. (a przeciez Christina tez ma ciemne wlosy a wyszedl jej porzadny kolor .. )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (27,4 KB, 94 za³adowañ)
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:51   #2452
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Alez mialam przygody
Zmylam wczoraj ta blond farbe i o godz 20 polecialam po rozjasniacz nalozylam, trzymalam 1h, rozjasnilo odrosty do pomaranczu, czarne do bardzo ciemnej wisni rano nalozylam 7 Blond garniera, odrosty wyszly karmelowo rude no i teraz zmylam szamponetke Palette sredni braz i mam cos w okolicach czekolady, ale narazie trzymam maske, wiec jak ja zmyje i wysusze wlosy to sie okaze. W kazdym razie do ludzi juz moge wyjsc
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:58   #2453
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Super podsumowanie, dzieki :dzieki-kwiatek:

Mnie tak kusi jakis jasny braz, obecnie nie farbowalam wlosow od ponad pol roku, na szczescie kolor moich wlosow i farby jest niemal identyczny. Ale przyszla wiosna i zachcialo mi sie cos takiego. Choc niemal na pewno bym nie uzyskala takiego koloru.. (a przeciez Christina tez ma ciemne wlosy a wyszedl jej porzadny kolor .. )
Najlepiej udac sie do fryzjerabo w domu to raczj marne szanse na taki kolorek
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:38   #2454
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej udac sie do fryzjerabo w domu to raczj marne szanse na taki kolorek
Wiem, wiem co dziwniejsze, nawet raz bylam u fryzjera z celem rozjasnienia wlosow do takiego koloru (jakies 2 lata temu) i efekt mialam gorszy niz po domowym uzyciu rozjasniacza + nalozeniu farby. Sama juz nie wiem, o co chodzi. Chyba zostaje mi podziwiac kolory wlosow na zdjeciach u innych, a sama bede sie trzymac mojego naturalnego odcienia
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:46   #2455
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny jestem czarnow³osa lekko sprana i chcia³a bym przej¶æ na ciemny br±z czy bardziej czarny po s³oñcem br±z ale tu problem co jaki¶ czas ponawiam próby walki o taki kolor bo co sobie zrobiê ciemny br±z to wychodzi jak zwyk³y br±z .Na porównanie mam resztê czarnych w³osów i naprawdê odrost po farbowaniu to br±z po tygodniu i tak spiera siê do po¶wiaty rudej , i tu moje pytanie znacie nazwy farb po których w³osy wychodz± baaaaaaaaaardzo ciemno? Z góry dziêkuje za odpowied¼
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-06, 11:51   #2456
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 267
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem czarnow³osa lekko sprana i chcia³a bym przej¶æ na ciemny br±z czy bardziej czarny po s³oñcem br±z ale tu problem co jaki¶ czas ponawiam próby walki o taki kolor bo co sobie zrobiê ciemny br±z to wychodzi jak zwyk³y br±z .Na porównanie mam resztê czarnych w³osów i naprawdê odrost po farbowaniu to br±z po tygodniu i tak spiera siê do po¶wiaty rudej , i tu moje pytanie znacie nazwy farb po których w³osy wychodz± baaaaaaaaaardzo ciemno? Z góry dziêkuje za odpowied¼

Excell 10- br±z (4.0)
Mi wyszed³ czarny-br±z

Na forum jest w±tek odno¶nie tej farby, wiêc ¿eby nie ryzykowaæ, radzê poczytaæ
Pozdrawiam
Mia694 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-06, 12:00   #2457
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem czarnow³osa lekko sprana i chcia³a bym przej¶æ na ciemny br±z czy bardziej czarny po s³oñcem br±z ale tu problem co jaki¶ czas ponawiam próby walki o taki kolor bo co sobie zrobiê ciemny br±z to wychodzi jak zwyk³y br±z .Na porównanie mam resztê czarnych w³osów i naprawdê odrost po farbowaniu to br±z po tygodniu i tak spiera siê do po¶wiaty rudej , i tu moje pytanie znacie nazwy farb po których w³osy wychodz± baaaaaaaaaardzo ciemno? Z góry dziêkuje za odpowied¼
safira - kolor - jakas tam Noc - nie pamietam
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-06, 15:12   #2458
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi czarny wychodzil po Londzie ciemny braz, ale ogolnie farby nie polecam.
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:25   #2459
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny ja tez mam sprany czarny po nieudanym farbowaniu(chcialam br±z wyszedl czarny).Jak± farbe mi polecicie zeby wyszedl br±z a nie czarny?I czy w ogole to sie da?
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:55   #2460
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ja tez mam sprany czarny po nieudanym farbowaniu(chcialam br±z wyszedl czarny).Jak± farbe mi polecicie zeby wyszedl br±z a nie czarny?I czy w ogole to sie da?
ja farbowa³a¶ na ciemny br±z to Ci siê spierze jak farbowa³a¶ czarna farba to kaplica
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.