Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 08:59   #2431
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
dzięki Agnieska
zaraz poszukam

pozd

p.s. jak ja nie lubię tych "udoskonaleń" kosmetyków .....phi.....
A, jeszcze Schwarzkopf ma swoją linię słoneczną, ale nie orientuję się w składach - mam już na stanie dwa spraye słoneczne i dwa komplety szamponów&masek słonecznych (nie powalają składem, ani L'oreal ani Collistar ) i wolę dalej nie szukać bo nie zużyję do przyszłego roku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:06   #2432
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja sobie zamówiłam Z Kallosa:
- Placentę 800ml,
- Latte 800ml,
- Honey 275ml(na pewno sie przyda po lecie)
- Jedwab silk therapy biosilk 14ml na wypróbowanie.
Zobaczymy jak to podziała na moje połamańce

Do tego leci do mnie ta cudowna maseczka ze szpiku końskiego dla osób po chemioterapii (taaa, kobieca ciekawość nie zna granic.:pazurki


W tej chwili używam:

- Henna Treatment Wax dla blondu,

- Kompleks odżywczy do skóry głowy i bardzo delikatnych włosów Saponics (podobno przyśpiesza porost włosów i zapobiega łysieniu, włosy faktycznie, nawet przystosowaniu Waxa, wypadają jakoś na oko po 10 sztuk dziennie),

- odżywkę w sprayu Olejki Pielęgnacyjne Gliss Kur (niezła, i nie znalazłam w niej alkoholu, podczas gdy w innych kosmetykach tej serii jest)),

- Fluid płynny jedwab Gliss Kur (suuuuuuper zapach i działanie, chociaż skleja, jeśli nałożę gdzieś za dużo...)

- mgiełkę z filtrem Advance Techniqes Summer Rescure z Avonu,(podobno działa)

- resztkę szamponu Elseve, żółtego do włosów zniszczonych, (dobrze nawilża, miałam całą serię),

- Seboradin Niger Lotion, (używam go w dzień mycia włosów albo dodaję czasem do maseczki z żółtka i oliwy, bo mi je wysusza, a szkoda wyrzucać)

- Balsam Gliss Kur Włosy Blond Naturalne i Farbowane (pierwszy raz nie zawiodłam sie na odżywce do blondu)

- tę malutką odżywkę z Rossmana Gliss Kur za 5 zł, (jeszcze nie próbowałam)

- czeka w zapasie szampon apteczny, ziołowy do włosów suchych i normalnych "Mydlnica lekarska". Zawiera: wyciąg z korzenia mydlnicy lekarskiej, ziela skrzypu polnego, szyszek chmielu, kwiatostanu lipy, liścia pokrzywy. Niestety ma też w składze SLS...

(coś mi się zacięło bo nie chce cofnąć podkreślenia, więc tak zostawiam)

Wosy myję co dwa dni, czasem co trzy, płuczę letnią wodą. Jak skończę drugie opakowanie Waxa przejdę na Kallosa i zobaczymy czy będzie jakaś różnica. W każdym razie już prawie jestem zadowolona z kondycji moich rozjaśnianych, długich włosów. Nawet mi sie końcówki już nie łamią


No i zapomniałam dodać, że łykam Vitapil oraz Maxiwit + wiele naturanych wiejskich warzy i owoców.
Teraz chcę trochę schudnąć, więc muszę przygotować włoski na ten szok


Mam nadzieję że uda mi się do września zrealiazować plan "-8 kg oraz + 5 cm dla włosów". No i zaczynam oswajać się z odrostami...


No to sie uzewnętrzniłam

Miłych wakacji Wam życzę
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:29   #2433
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
- odżywkę w sprayu Olejki Pielęgnacyjne Gliss Kur (niezła, i nie znalazłam w niej alkoholu, podczas gdy w innych kosmetykach tej serii jest)),
W którym miejscu widzisz tu alkohol?

Balsam:
Skład: aqua, cetearyl alcohol, quaternium-87, dimethicone, isopropyl myristate, stearamidopropyl dimethylamine, glyceryl stearate,
distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, propylene glycol, ceteareth-20, citric acid, phenoxyethanol, polyquaternium-37, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, dimethiconol, methylparaben, pantolactone, parfum,
laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat protein, argania spinosa, butyrospermum parkii,
ppg-1 trideceth-6, linalool, limonene, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, citronellol, ci 47005, ci 15985

Szampon:
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-2, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Parfum, Salicylic Acid, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Pantolactone, Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Argania Spinosa, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butyrospermum Parkii, CI 47005, CI 15985



Chyba że kolejna osoba myli każdą substancję mającą "alcohol" w nazwie z alkoholem denaturowym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:04   #2434
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cetearyl alcohol - cetearylowy alkohol umożliwia uzyskanie stabilnych emulsji (systemów emulsyjnych - emulsifier systems), dlatego często wystepuje w kremach, śmietankach i mleczkach. Ma postać białych płatków lub grudek. Rozpuszcza się w temperaturze ponad 48 stopni.
Pod względem chemicznym jest to mieszanina alkoholu stearylowego i alkoholu cetylowego (alcohol cetylicus et stearylicus).
Najczęstsze nazwy synonimowe tego składnika to: Cetearylalkohol, cetostearylalkohol, Cetearyl alcohol, cetyl stearyl alcohol, cetostearyl alcohol, emulisifying wax.
Nie działa szkodliwie na skórę. Posiada właściwości matujące i zmiękczające. Najczęściej jest łączony z Ceteareth-20 lub Polysorbate 60.




agnieska: Chyba że kolejna osoba myli każdą substancję mającą "alcohol" w nazwie z alkoholem denaturowym

Taaaak, jest to kolejna taka osoba


W końcu mam tylko niecałe 40 postów, i jeszcze muszę poczytać sobie o tych składach. Co by więcej takich kwiatków nie robić. Kajam się uniżenie
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:22   #2435
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość
Cetearyl alcohol - cetearylowy alkohol umożliwia uzyskanie stabilnych emulsji (systemów emulsyjnych - emulsifier systems), dlatego często wystepuje w kremach, śmietankach i mleczkach. Ma postać białych płatków lub grudek. Rozpuszcza się w temperaturze ponad 48 stopni.
Pod względem chemicznym jest to mieszanina alkoholu stearylowego i alkoholu cetylowego (alcohol cetylicus et stearylicus).
Najczęstsze nazwy synonimowe tego składnika to: Cetearylalkohol, cetostearylalkohol, Cetearyl alcohol, cetyl stearyl alcohol, cetostearyl alcohol, emulisifying wax.
Nie działa szkodliwie na skórę. Posiada właściwości matujące i zmiękczające. Najczęściej jest łączony z Ceteareth-20 lub Polysorbate 60.




agnieska: Chyba że kolejna osoba myli każdą substancję mającą "alcohol" w nazwie z alkoholem denaturowym

Taaaak, jest to kolejna taka osoba


W końcu mam tylko niecałe 40 postów, i jeszcze muszę poczytać sobie o tych składach. Co by więcej takich kwiatków nie robić. Kajam się uniżenie
Teraz już całe.

Aga, a doszło już Osmo?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:31   #2436
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ja posiadam...:
Odzywke Kallosa, z wyciagiem z lozysk roslinnych(taka sobie),
szampon gliss kura z olejkami oraz odzywke(efekt taki sobie i wlosy sie placza) a mzoe to ja jestem zbytnio wymagajaca...Widze tez ze zawieraja SLS..
wax do wlosow ciemnych(moim zdaniem rewelka szkoda tylko ze wlosy wypadaja intensywniej)
mialam odzywke z nivei elastycznosc i blask(super nawilzala chyba do niej powroce mimo ze lubie nowosci...)
intensywna maska protein repair z nivei-calkiem niezla
olejek do prostowania z Alfaparf, z serii nutri sedyction(bardzo dobry, fajnie chroni przed temperatura ale z ta ochrona to zaczej nie pomoze uchronic juz takich wymeczonych suchych sianoowatych rozdwajajacych koncowek...Ale wloski sa mieciutkie no i wiadomo-prosteTylko ze efekt bez lakieru dlugo sie nie trzyma)

Nastepnym razem planuje sobie kupic maske osmo essence.. I odzywke z nivei
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:14   #2437
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czy wypadanie włosów faktycznie można powstrzymać odżywkami, maskami itp? Czy to tylko kwesta odżywiania się, suplemenów etc?
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 12:26   #2438
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Czy wypadanie włosów faktycznie można powstrzymać odżywkami, maskami itp? Czy to tylko kwesta odżywiania się, suplemenów etc?
Moim zdaniem jezeli wlos ulamuje sie przy glowie to maski itd powinny pomoc a jesli widac cebulke- przyczyny raczej sa wewnetrzne, chociarz np prostownica wzmaga wypadanie a jest czynnikiem zewnetrznym.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:46   #2439
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Już pytałam na innym wątku, ale się powtorze: szukam jakiegoś kosmetyku nabłyszczającego, ale nie obciążającego moje delikatne włosy. Teraz są w miare zdrowe, ale matowe beznadziejnie.
Any suggestions?
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:12   #2440
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Teraz już całe.

Aga, a doszło już Osmo?
Jeszcze nie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:57   #2441
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Już pytałam na innym wątku, ale się powtorze: szukam jakiegoś kosmetyku nabłyszczającego, ale nie obciążającego moje delikatne włosy. Teraz są w miare zdrowe, ale matowe beznadziejnie.
Any suggestions?
jedwab, najlepiej biosilk
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 16:47   #2442
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny ponawaim pytanie...poszukuje jakiegoś dobrego,wartego polecenia kosmetyku do pielęgnacji i stylizacji włosów cienkich i delikatnych. Możecie mi coś podpowiedzieć? Objętość włosów....moje małe marzenie
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:30   #2443
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
A ja posiadam...:
Odzywke Kallosa, z wyciagiem z lozysk roslinnych(taka sobie)
Jakoś nie słyszałam że by rośliny wytwarzały łożyska...
Jak dla mnie, to ta odżywka z Kallosa jest trochę podejrzana. Są na sieci specyfiki do włosów z prawdziwymi łożyskami, dużo droższe.
Placenta we wszystkich prawie językach to po prostu "łożysko", więc może chodzi o zbliżony efekt...? Tylko po co ta myląca nazwa...


Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Cyclomethicone, Limonene, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Triticum Vulgare (Wheat Extract), Bambusoidea (Bamboo Extract), Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone

Ot, zwykła maseczka jakich wiele z małą ilością ekstraktów z roślin. Latte jest niby w działaniu lepsza...

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone


Zawierają dużo substancji nawilżających, i już. Bez żadnych efektów specjalnych...
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:47   #2444
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny, ja ostatnio mam OGROMNE problemy z rozczesaniem włosów po myciu..... Odżywka L'Oreal przeciw łamaniu się nie sprawdza, także po Sunsilku fioletowym włosy się plączą niemiłosiernie.....

Zależy mi na tym, żeby była do odżywka do włosów cienkich, łamiących się, zniszczonych, a równocześnie gwarantowała łatwe rozczesywanie, polecicie coś?
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:48   #2445
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja się właśnie zastanawiam nad kolejną odżywką

kończy mi się Absolut i Olejki Gliss Kura, mam jeszcze jakąś Pantene do rudych włosów, ale ani nie jestem już ruda, ani ta odżywka nie powaliła mnie na kolana...

z masek mam Absoluta i BC Repair Rescue

włosy aktualnie (po sporym skróceniu i ostrej regeneracji od paru miesięcy) - w zasadzie w stanie idealnym i tak sobie myślę, że może porzucić już odżywki regeneracyjne i zacząć nawilżać kudełki? a regenerację pozostawić maskom?

jak sądzicie??
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 19:03   #2446
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja ostatnio mam OGROMNE problemy z rozczesaniem włosów po myciu..... Odżywka L'Oreal przeciw łamaniu się nie sprawdza, także po Sunsilku fioletowym włosy się plączą niemiłosiernie.....

Zależy mi na tym, żeby była do odżywka do włosów cienkich, łamiących się, zniszczonych, a równocześnie gwarantowała łatwe rozczesywanie, polecicie coś?
Milky_quartz kiedyś miałam podobny problem z włosami, plątały sie niemiłosiernie. Kołem ratunkowym okazała sie włoska odżywka-maska Jochems Hair Products Joc Smooth. Bardzo wydajna, zapach średni, jednak ważne, że spełnia obietnice producenta. A oto one, cytuje:
"odżywka o wszechstronnych właściwosciach rozplątujących, znakomita zwłaszcza do włosów długich, cienkich, które po jej zastosowaniu bardzo łatwo sie rozczesują. Zawartość oleju lnianego pozwala nadać włosom miękkość i połysk". Naprawdę polecam.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:08   #2447
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chciałam się podzielić z Wami refleksją odnośnie suplementów: od ponad roku wcinam tran i mimo iz porzadnie maltretuje moje wlosy suszarką i farbami to są w stanie, powiedzmy, niezłym. W kazdym razie lepszym niż 2 lata temu kiedy nic nie wcinałam. To tyle.
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:21   #2448
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Do Wiolki 525:

Ja też mam włosy cienkie i delikatne dlatego wlasnie znalazłam się na tym wątku Moim sposobem jest pianka i modelowanie suszarką raz na 2-3 dni. Ponieważ to nisczy włosy szukam tu info o maskach i innych sposobach ich ratowania. Używam tez odzywek zwiększających obietosc, ale jakoś nic nadzwyczajnego jeszcze nie znalazłam. Jak coś wymyślisz to daj znać
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 04:38   #2449
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić z Wami refleksją odnośnie suplementów: od ponad roku wcinam tran i mimo iz porzadnie maltretuje moje wlosy suszarką i farbami to są w stanie, powiedzmy, niezłym. W kazdym razie lepszym niż 2 lata temu kiedy nic nie wcinałam. To tyle.
Slyszalam juz o tym ze tran wspomaga stan wlosa...hmmm

A ja nie wytrzymalam i kupilam Henne Placente...i mam zamiar najpozniej uzyc jej jutro bo jest impreza
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 10:01   #2450
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Slyszalam juz o tym ze tran wspomaga stan wlosa...hmmm

A ja nie wytrzymalam i kupilam Henne Placente...i mam zamiar najpozniej uzyc jej jutro bo jest impreza
napisz koniecznie jaki jest efekt
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:13   #2451
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Zakupiłam dziś Henna Treatment Wax - mam nadzieje, ze henna nie koliduje z farbami, skoro maska jest do włosów farbowanych?
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:42   #2452
edytka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, gdzie kupić Logona Kokosol - olejek kokosowy- w aptece czy w jakiejś drogerii?
edytka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:57   #2453
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Logona to kosmetyki naturalne, więc w sklepach z tego typu asortymentem lub w sieci
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:30   #2454
edytka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzięki
edytka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:30   #2455
edytka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzięki
edytka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 02:12   #2456
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
napisz koniecznie jaki jest efekt
Z efektu jestem zadowolona i mam zamiar dodac ten zakup do czestej pielegnacji moich nieznosnych wlosow, zauwazylam ze henna rozjasnila mi moje ciemno-blond wlosy ale ogolnie rezultaty sa zadowalajce...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 09:29   #2457
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Z efektu jestem zadowolona i mam zamiar dodac ten zakup do czestej pielegnacji moich nieznosnych wlosow, zauwazylam ze henna rozjasnila mi moje ciemno-blond wlosy ale ogolnie rezultaty sa zadowalajce...
rozjasnila? hmm... zastanawiajace...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 20:07   #2458
*~Asia~*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czesc dziewczyny, nie wiem czy pisze w odpowiednim watku, ale chcialabym sie was poradzic a mianowicie...
Ostatnio obcielam moje wlosy na krotko, poniewaz byly bardzo zniszczone i oslabione. Zastanawiam sie teraz nad zafarbowaniem ich calych na blond...ale nadal sa cienkie i boje sie ze gdy zafarbuje to znowu zrobia mi sie siepy...doradzicie mi cos bo juz nie wiem co mam z nimi zrobic buziaki (a gdy chcialam na jakis ciemniejszy kolorek np. sredni braz to fryzjerka powiedziala mi ze tu gdzie mam rozjasnione wyjda mi zielone??
*~Asia~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 17:12   #2459
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Już pytałam na innym wątku, ale się powtorze: szukam jakiegoś kosmetyku nabłyszczającego, ale nie obciążającego moje delikatne włosy. Teraz są w miare zdrowe, ale matowe beznadziejnie.
Any suggestions?
są odżywki, po których włosy lśnią prawie jak z reklamy, no i mają tą zaletę, że nie trzeba milion kosmetyków na włosy nakładać osobiście mogę polecić Ci całą serię Alfaparf Semi Di Lino i Goldwell Color Definition Light Conditioner - po tych pierwszych ludzie zaczepiali mnie na ulicy po Goldwellu koleżanki się pytały czy znowu farbowałam włosy (i jest naprawdę "light" więc nie powinna obciążać )

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawaim pytanie...poszukuje jakiegoś dobrego,wartego polecenia kosmetyku do pielęgnacji i stylizacji włosów cienkich i delikatnych. Możecie mi coś podpowiedzieć? Objętość włosów....moje małe marzenie
w takim razie wpisz swoje marzenie w wyszukiwarkę na temat objętości włosów były dziesiątki wątków

Cytat:
Napisane przez *~Asia~* Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, nie wiem czy pisze w odpowiednim watku, ale chcialabym sie was poradzic a mianowicie...
Ostatnio obcielam moje wlosy na krotko, poniewaz byly bardzo zniszczone i oslabione. Zastanawiam sie teraz nad zafarbowaniem ich calych na blond...ale nadal sa cienkie i boje sie ze gdy zafarbuje to znowu zrobia mi sie siepy...doradzicie mi cos bo juz nie wiem co mam z nimi zrobic buziaki (a gdy chcialam na jakis ciemniejszy kolorek np. sredni braz to fryzjerka powiedziala mi ze tu gdzie mam rozjasnione wyjda mi zielone??
wiem w jakiej jesteś sytuacji, bo niedawno zrobiłam podobnie (obcięłam się na krótko) z tych samych powodów... ja cieszę się z nowo odzyskanych zdrowych włosów i postanowiłam wyrzucić suszarę, prostownicę i farby po co znowu dobijać włosy? dlatego ja bym Ci blond odradzała

co do brązowego - wyjdą Ci zielone jeśli na rozjaśnione włosy położysz popielaty odcień (popielaty blond, popielaty brąz etc.) ale jeśli wybierzesz jakiś ciepły odcień (kasztanowy np.) to powinno być w porządku
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 06:56   #2460
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
są odżywki, po których włosy lśnią prawie jak z reklamy, no i mają tą zaletę, że nie trzeba milion kosmetyków na włosy nakładać osobiście mogę polecić Ci całą serię Alfaparf Semi Di Lino i Goldwell Color Definition Light Conditioner - po tych pierwszych ludzie zaczepiali mnie na ulicy po Goldwellu koleżanki się pytały czy znowu farbowałam włosy (i jest naprawdę "light" więc nie powinna obciążać )



to ja mam pytanko do użytkowniczki kryształków AlfaParfu :

czy one chronią przed wysoką temp.(prostownica np. czy suszarka? czy lepszy jest jedwab Biosilku lub CHI do tego zadania? )
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.