- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 22:10   #2431
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150917_212117737.jpg (70,6 KB, 52 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:44   #2432
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków


O matulu strasznie Ci wspolczuje Tez to przeszlam i dlatego od poczatku mowilam ze tylko cc i skierowali mnie do konsultanta. A na pewno tak urosnie?

Masaz szyjki tez przeszlam trzykrotnie i herbatke tez pilam i nic nie dalo bo ostatecznie wyciagneli Ninke dwa tyg po terminie. Takzevw sumie nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu. Chyba bym probowala wywolywac bo strach przed kleszczami itd mam ogromny. Biedna Ty.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:49   #2433
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

tylkokasia, o kurcze, to nieciekawie... Ja chyba też byłabym za wywołaniem, skoro już teraz ma 2,5kg.
Śliczna fotka
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 23:05   #2434
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
O matulu strasznie Ci wspolczuje Tez to przeszlam i dlatego od poczatku mowilam ze tylko cc i skierowali mnie do konsultanta. A na pewno tak urosnie?

Masaz szyjki tez przeszlam trzykrotnie i herbatke tez pilam i nic nie dalo bo ostatecznie wyciagneli Ninke dwa tyg po terminie. Takzevw sumie nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu. Chyba bym probowala wywolywac bo strach przed kleszczami itd mam ogromny. Biedna Ty.
Nie wiem czy urośnie aż tak. To tylko usg ale 4 różnych lekarzy mi mówiło że dziecko duże więc coś chyba jest na rzeczy...
Masaż chyba boli co? długo go sie robi?

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
tylkokasia, o kurcze, to nieciekawie... Ja chyba też byłabym za wywołaniem, skoro już teraz ma 2,5kg.
Śliczna fotka
Ech nie wiem skąd taki kingkong u mnie :/
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 03:15   #2435
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny nadrabiam Was z trudem tyle skrobieciedziś niestety kolejny dzień z rwą. Nie śpię już od północy i mam ochotę nogę sobie odciąć. Do tego mega ból żołądka i dziwnie mnie podbrzusze kręci, jak na okres. Chyba trzeba do gin dzwonić....
A poza tym 4 rano to idealną pora aby popisać posty


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
India zdrowiej! Zdawało mi się czy pisałaś że u Ciebie będzie cc i to chwile po srebrnej smudze? Może czegoś nie doczytałam ale jakie są wskazania?
Dla mnie osobiście Ola bardzo
Już z 10tyg temu stwierdzono u mnie nadciśnienie oczne no i mam wadę pow.-6.
A Ola imię piękne. Rekomenduję je z całego serca. U mnie sprawdza się świetnie od 32 lat

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość


O kurczę India...Ja wiem jak to boli tylko u mnie jest tak, że jeszcze dam rade wstać. Najgorzej jak złapie raz z jednej strony raz z drugiej i aż łamie w pół...Leż kochana już nam nie wiele zostało Ty masz na 23? Może będziemy miały w tym samym dniu Na razie się nie boję cc, boję się tego co będzie po ;p Nigdy nie miałam operacji, mam nadzieję że szybko się pozbieram bo bardzo chcę zajmować się Zuzią sama.
Od 23 mogę ciąć ale poczekam do 26 bo 25 są imieniny Sambora i jakoś nie chcę aby mi kiedyś wspomniał, że i imieniny i urodziny ma prawie tego samego dnia. Choć dzień w tę czy we wtę to żadna różnica. No i oczywiście wszystko zależy od szpitala bo u mnie trzeba się na zeszyt zapisywać na CC. Pojadę chyba na dniach jak już będę bardziej chodliwa i się zapszę
I ja też nigdy w szpitalu nie byłam, o operacji nie wspominając-ale co zrobić...pierwsze koty za płoty będą

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile cm macie już w okolicy pępka? Ja 97 cm
Przebijam 121 cm ......i 16 kg na plusie....

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A tak moja psina przytula się do Julki
Słodkości
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków
Kasia nie denerwuj się przede wszystkim. Ja bym wywoływała i czekała na efekt. Przynajmniej nie będziesz zarzucać sobie, że byłaś bierna w tej kwestii. Lekarz wie co robi a to, że w PL inne podejście mają to nie znaczy, że jest ono bardziej słuszne. Trzymam kciuki żeby było ok
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015

Edytowane przez india_love
Czas edycji: 2015-09-18 o 03:16
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:17   #2436
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej hej nadrabiam Was trochę z rana póki mój gość jeszcze śpi
tylkokasia współczuję tej sytuacji,chyba bym na Twoim miejscu decydowała się na to wcześniejsze wywoływanie... ale masz pięknego synka i cudne zdjęcie

Ja nie wiem czy ten mój gin słaby "fotograf " czy sprzęt ma słabszy,nam takie fajne zdjęcia nie wychodzą.

Dzisiaj mam wizytę,już nie mogę się doczekać
Babcia sama 3 urodziła,dużo kobiet w ciąży widziała ale po jakimś czasie się dziwiła że faktycznie nasza jest bardzo aktywna.
Imię u nas dalej nie wybrane, pewnie dopiero w niedziele wrócimy do tematu. Rodzina w szoku że chcemy coś zmienić i wszyscy odradzają zmiany....

A co do kocyków minky ze wzorem łowickim to też na allegro są u użytkownika Lalalu,ja tam kupiłam nasz.

W brzuchu ostatnio miałam 93cm ale to już jakiś czas temu było, nie pamiętam który tydz. Za to przed chwila stanęłam na wadze i się złapałam za głowę! Spałam z wagi 2kg od ostatniego ważenia. Miałam 8kg na plusie od wagi startowej,teraz mam "tylko" 6. Zmartwiło mnie to...
Ale ogólnie z tego co piszecie to mało przytyłysmy w ciąży. Ja się zastanawiam jak niektóre kobiety po 30kg są w stanie przytyć. Zostały nam 2 miesiące, żadna z nas raczej już do 30 nie dobije.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:10   #2437
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

hej,hej, witam się w piątkowy ranek
moja mała to się chyba z adhd urodzi, bo się strasznie tłucze mam wrażenie, że wczoraj to kilka razy pozycję zmieniała

tylkokasia współczuję wyboru bo jest trudny
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 07:38   #2438
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej dziewczyny, obudziłam się po 7 i zasnąć nie mogę, jak nigdy

Tylkokasia, ciężki wybór szkoda, że nie masz szansy na cesarke z tego powodu, bo byłoby najprościej...

Fasterko, właśnie pamiętam że mają ten kocyk na lalalu, ale cena jest 2 razy wyższa niż standardowa... A ja chcę zamawiać rożek i kocyk od razu więc trochę to wyjdzie

Poznanianko, widziałam wczoraj fotki z pieskiem, cudowna pamiątka

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:01   #2439
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej dziewczynki Wczoraj pojechaliśmy do teściów po południu Teściowa z takim współczuciem do mnie podeszła a ja tylko minę zrobiłam, powiedziałam że musi minąć trochę czasu aż nabiorę pokory do tej sytuacji i tyle. Za to muszę się pochwalić jaka jestem dumna z męża. Rozmowa przyniosła plon i wczoraj powiedział rodzicom żeby przystopowali z wtrącaniem się i że komentarze na temat żłobka były nie potrzebne ostatnio. Oczywiście była cisza i kiwaniem głową hehe. Usłyszałam nawet komplement od teściowej, a co! Podobno nigdzie jej zdaniem nie przytyłam tylko brzuszek urósł

Co do brzuszka ja mam 92cm dalej... Rośnie chyba w szerz W każdym razie w udach przybyło mi 5cm, w biodrach 5cm a na + mam 10kg Pierwszy raz w życiu ważę tyle co teraz, szok.


wizaz_p_l wyglądasz bardzo ładnie


beautifuldream super zakupy

maartucha o matko, Twoja psina mnie rozwaliła


Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak wy to robicie że tak mało przytyłyście,ja mam prawie 11kg a gdzie tu do końca
Kasiuuuu mam prawie tyle samo Nie dołuj mnie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków
Kurczę Kasia nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu...Ciężka sytuacja naprawdę... Synuś śliczny, taki bąbelek

Poznanianka ale masz kuleczkę z przodu, wow I super zdjęcia z psinką <3
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-09-18 o 08:04
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:12   #2440
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się i ja bardzo dziś pochmurno u mnie i wiatr nieprzyjemny, ale za to fajny chłodek wczoraj było mi za gorąco.

Myślałam, że ja mam jeden z większych brzuszków a wychodzi na to, że ja z Poznanianką mamy chyba najmniejsze Czyli dobrze mi w kółko ludzie mówią, że mam mały brzuszek, a mi się wierzyć nie chciało
Na wadze 10 kg do przodu hu hu i 7 z przodu Ale nie martwię się wagą, zapewne szybko po porodzie zlecimy z wagi

Poznanianka fajny brzusio, okrąglutki i te fotki z piesiem słodkie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków
Cudny synek słodziutki.

Biedna... ja bym chyba zdecydowała się na przyspieszenie porodu, skoro nie ma możliwości cc... Współczuję i będę trzymać kciuki za szczęśliwy poród

Fasterka trzymam kciuki za wizytę

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Wczoraj pojechaliśmy do teściów po południu Teściowa z takim współczuciem do mnie podeszła a ja tylko minę zrobiłam, powiedziałam że musi minąć trochę czasu aż nabiorę pokory do tej sytuacji i tyle. Za to muszę się pochwalić jaka jestem dumna z męża. Rozmowa przyniosła plon i wczoraj powiedział rodzicom żeby przystopowali z wtrącaniem się i że komentarze na temat żłobka były nie potrzebne ostatnio. Oczywiście była cisza i kiwaniem głową hehe. Usłyszałam nawet komplement od teściowej, a co! Podobno nigdzie jej zdaniem nie przytyłam tylko brzuszek urósł

Co do brzuszka ja mam 92cm dalej... Rośnie chyba w szerz W każdym razie w udach przybyło mi 5cm, w biodrach 5cm a na + mam 10kg Pierwszy raz w życiu ważę tyle co teraz, szok.


wizaz_p_l wyglądasz bardzo ładnie


beautifuldream super zakupy

maartucha o matko, Twoja psina mnie rozwaliła




Kasiuuuu mam prawie tyle samo Nie dołuj mnie



Kurczę Kasia nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu...Ciężka sytuacja naprawdę... Synuś śliczny, taki bąbelek

Poznanianka ale masz kuleczkę z przodu, wow I super zdjęcia z psinką <3
Dobrze, że w rodzinie wszystko ok i brawa dla męża

A no to w takim razie też masz jeden z najmniejszych brzuszków wśród nas
Tyle samo przytyłyśmy, a mówią nam, że nie widać tych kg Tylko brzuszek niby urósł Ja osobiście widzę po sobie, że w udach mam więcej, tyłek większy i twarz okrąglejsza, nawet druga broda mi się zrobiła
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:20   #2441
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Wizaz, bardzo ładnie wygladasz
Poznanianka, jeju ale masz fajną psine, będzie pilnować Juleczki jak się już urodzi
TylkoKasia, ale masz trudna decyzje:/ a może Antos przystopuje i nie urośnie az tak
Namowilam męża na primark jutro wyprawa i wielki szoping)
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 08:23   #2442
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy urośnie aż tak. To tylko usg ale 4 różnych lekarzy mi mówiło że dziecko duże więc coś chyba jest na rzeczy...
Masaż chyba boli co? długo go sie robi?



Ech nie wiem skąd taki kingkong u mnie :/


Bolalo ale nie az tak jak sie spodziewalam. Chwilke doslownie midwife mi tam pogrzebala i juz. Potem po kilku dniach mowi ze nic sie nie rusza i znow to samo, to juz jakby mocniej i troche faktycznie tak zakulo ale i tak dupa i za trzecim razem wlasciwie od razu po jej wyjsciu zaczelam plamic czyli poszedl ten slynny czop :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:25   #2443
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa odnośnie brzuszka
Dziś w rossmannie dorwałam pieluszki tetrowe, 5 szt. za 15 zł z kartą rossnę, te takie kolorowe w serduszka i inne bajery
teraz doczytałam o pieluszkach, a jakiej są wielkości?

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Namowilam męża na primark jutro wyprawa i wielki szoping)
ale super, coś czuję, że Twoja córeczka będzie największą modnisią wątkową


u mnie w brzuszku 93 cm
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:34   #2444
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes, powiem Ci ze jest szalwnstwo... z synem tak nie mialam
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:36   #2445
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Agusiek to woda się zatrzymuje :P Mnie teraz wszystko puchnie na wieczór. Obrączka mi spadała a teraz jak ją założę to tylko na mydlę zdejmę. Muszę ściągnąć też zaręczynowy pierścionek bo na cc nie można mieć biżu a potem może być ciężko.

Cynamon udanych zakupów

Iclosemyeyes to też masz malutki brzuszek

A do którego tygodnia waga rośnie/zatrzymuje się w III trymestrze?

Znalazłam fajne metryczki i nie drogie Tylko gdzie ja jeszcze to upcham w tym pokoiku nooo http://smalldesign.pl/157-metryczki
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:50   #2446
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Agusiek to woda się zatrzymuje :P Mnie teraz wszystko puchnie na wieczór. Obrączka mi spadała a teraz jak ją założę to tylko na mydlę zdejmę. Muszę ściągnąć też zaręczynowy pierścionek bo na cc nie można mieć biżu a potem może być ciężko.

Cynamon udanych zakupów

Iclosemyeyes to też masz malutki brzuszek

A do którego tygodnia waga rośnie/zatrzymuje się w III trymestrze?

Znalazłam fajne metryczki i nie drogie Tylko gdzie ja jeszcze to upcham w tym pokoiku nooo http://smalldesign.pl/157-metryczki
No woda też, ale w sumie teraz się pomierzyłam to w udzie mam 5 cm więcej, w tyłku 7cm, łydki bez zmian a w cyckach 9 cm hu hu dopiero to do mnie dotarło
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:55   #2447
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
teraz doczytałam o pieluszkach, a jakiej są wielkości?
Pieluszki są rozmiaru 70cm x 80cm
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:56   #2448
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję za wszystkie miłe słowa odnośnie brzucha i pieska

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, jeju ale masz fajną psine, będzie pilnować Juleczki jak się już urodzi



Mam nadzieję, że tak będzie


srebrna_smuga, śliczne te metryczki i rzeczywiście tanie Może uda mi się namówić męża na zakup


My jutro się wybieramy na targi w sklepie Akpol Będzie mnóstwo konkursów z nagrodami, prezentacji, pewnie jakieś przeceny. Może się uda coś upolować
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:03   #2449
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Laski!
Jedziemy po wózek dzisiaj!

Wszystko już mam poprane, ostatnia partia się suszy. I to na razie wszystko. Jeszcze tylko wstawie do prania wszystkie maskotki. Co ja teraz będę robić
Chyba będę sprzątać wszystkie zakamarki w domu

Na tę chwilę stopujemy z zakupami. Ostatnie robimy już w październiku. Została nam do kupienia nakładka na łożeczko do przewijania i materac. To tak z grubszych rzeczy, Reszta to już higieniczne, kosmetyki, kilka półśpiochów, parę pieluch tetrowych itp.

Edytowane przez peachella
Czas edycji: 2015-09-18 o 09:08
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 09:05   #2450
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poznanianka, pewnie znów uda Ci się coś wygrać, masz szczęście w konkursach, trzymam kciuki! :P
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:11   #2451
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Pieluszki są rozmiaru 70cm x 80cm
to zapoluję na nie u siebie, bo ostatnio zamówiłam takie z Gemini, ale one mają po 38x40 tylko
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
My jutro się wybieramy na targi w sklepie Akpol Będzie mnóstwo konkursów z nagrodami, prezentacji, pewnie jakieś przeceny. Może się uda coś upolować
a my jutro z rana idziemy oglądać porodówkę mam nadzieję, że się nie zniechęcę bardzo do rodzenia
Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Laski!
Jedziemy po wózek dzisiaj!

Wszystko już mam poprane, ostatnia partia się suszy. I to na razie wszystko. Jeszcze tylko wstawie do prania wszystkie maskotki. Co ja teraz będę robić
Chyba będę sprzątać wszystkie zakamarki w domu
ale fajnie, pochwal się fotkami, jak już będziecie go mieć w domku

ja może też się wezmę za pranie, bo w końcu mam co wrzucić do pralki Z wyprawki mi wychodzi, że mamy już prawie komplet bodziaków (na rozmiar 56 i 62 po 6-7 szt z długimi i krótkimi rękawami). Niestety brakuje mi najbardziej bluzek, śpiochów/półśpiochów i pajacyków
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:16   #2452
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, caly czas was czytam i jestem na biezaco ale nie umiem sie wbic 😊. Co do kg to ja mam 1kg na plusie, ale startowalam z wagi z 7 z przodu takze nie ma sie czym chwalic. Lozeczko dziadek robi pelna para, jak bedzie skonczone to ppchwale sie efektem 😁 wczoraj w przyplywie nudy zrobilam wlasne cotton ballsy bo u nas w biedronce zobaczylam jedynie kartke z cena i zadnych wolnych sztuk troszke sie nameczylam bo ja zrobilam na 20 lampek a material wyszedl mnie 21zl. Tylko tych brudnych paznokci mi nikt nie wynagrodzi



pochwal sie swoimi ballsami ja bym nie miała cierpliwości,kupiłam ostatnie w biedrze z niebieskim akurat nam pasują do pokoju





Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków



Antoś sliczny ależ fotogeniczne dziecko nie rozumiem dlaczego w IE nie mogą ci zrobić cc? o jakie są wskazanie do cc tam,czy ogólnie mało cięć robią? ciężka decyzja przed Tobą,ale nie załamuj sie





Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Dziewczyny nadrabiam Was z trudem tyle skrobieciedziś niestety kolejny dzień z rwą. Nie śpię już od północy i mam ochotę nogę sobie odciąć. Do tego mega ból żołądka i dziwnie mnie podbrzusze kręci, jak na okres. Chyba trzeba do gin dzwonić....
A poza tym 4 rano to idealną pora aby popisać posty


Przebijam 121 cm ......i 16 kg na plusie....



Jeny masakra z tą rwą,a nie możesz jakiś przeciwbólowych prochów zażyć czy po prostu nie pomagają???




Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Wizaz, bardzo ładnie wygladasz
Poznanianka, jeju ale masz fajną psine, będzie pilnować Juleczki jak się już urodzi
TylkoKasia, ale masz trudna decyzje:/ a może Antos przystopuje i nie urośnie az tak
Namowilam męża na primark jutro wyprawa i wielki szoping)



Ale Ci zazdroszczę zakupów,widziałam na necie piękne ubranka tam są,Klaudia naprawdę będzie wystrojona





Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Witam się i ja bardzo dziś pochmurno u mnie i wiatr nieprzyjemny, ale za to fajny chłodek wczoraj było mi za gorąco.

Myślałam, że ja mam jeden z większych brzuszków a wychodzi na to, że ja z Poznanianką mamy chyba najmniejsze Czyli dobrze mi w kółko ludzie mówią, że mam mały brzuszek, a mi się wierzyć nie chciało
Na wadze 10 kg do przodu hu hu i 7 z przodu Ale nie martwię się wagą, zapewne szybko po porodzie zlecimy z wagi


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

[/COLOR]
Dobrze, że w rodzinie wszystko ok i brawa dla męża

A no to w takim razie też masz jeden z najmniejszych brzuszków wśród nas
Tyle samo przytyłyśmy, a mówią nam, że nie widać tych kg Tylko brzuszek niby urósł Ja osobiście widzę po sobie, że w udach mam więcej, tyłek większy i twarz okrąglejsza, nawet druga broda mi się zrobiła


Mi mówią że w tyłek mi poszło i w uda noi brzuch oczywiście nogi mam spuchnięte,wcześniej mogłam na upały zgonić a teraz już codzień wieczorem widzę że nie schodzi opuchlizna



Srebrna smuga uff pocieszyłaś mnie że nie jestem sama z dwucyfrową wagą na wątku fajnie że mąż zmienił podejście,czyli jednak spokojna rozmowa daje efekty


fasterka powodzenia na wizycie



Ja się nie wyspałam bo mała tak mi się wierciła jak nigdy,nie spodziewałam się że nie będe mogła przez nią usnąć,próbowałam się dobrze dobrze ułożyć to przy każdym przekręcaniu na bok syczałam z bólu,tak mnie krocze boli,dziewczyny czy to normlne????Dobrze że wizyta w poniedziałek to powiem lekarzowi,bo ciężko mi wytrzymać
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:16   #2453
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech Dziewczyny jestem po wizycie. Skołowana jestem strasznie.
Mały ułożony już do porodu. Wszystko ok.
Ale dziś już waży 2,5kg do porodu minimum 4,5kg. Lekarka powiedziała że do mojej budowy w PL zalecenie do cesarki bo duże (i długie) dziecko. Tu w IE absolutnie nie dostanę CC bo to nie powód. Duże nacięcie + kleszcze to mnie czeka najprawdopodobniej. Tym bardziej że tak już było z Oliwką a ona była niecałe 3,5kg.
Dała mi propozycję CC w PL - odrzucam bo dla mnie to kosmos lecieć teraz do PL.
Albo za 3max 4 tyg mam przyjechać na wywołanie/przyspieszenie porodu - masaż szyjki. Mam już zacząć pić herbatkę z liści malin...

Boże jestem tak skołowana że nie wiem co robić... Zdać się na naturę czy jechać za 3 tyg (37tc) na to przyspieszenie...
Co robić????

A Antek identyczny jak Oliwka. Taki sam spory nos (na szczęście tylko kilka dni po porodzie ) i usta i też ma już duuuużo włosków
ja to bym tam wolała jednak lecieć do PL

nie wiem co Ci doradzić, moze juz lesze to wywolywanie porodu.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:23   #2454
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
to zapoluję na nie u siebie, bo ostatnio zamówiłam takie z Gemini, ale one mają po 38x40 tylko

a my jutro z rana idziemy oglądać porodówkę mam nadzieję, że się nie zniechęcę bardzo do rodzenia


ale fajnie, pochwal się fotkami, jak już będziecie go mieć w domku

ja może też się wezmę za pranie, bo w końcu mam co wrzucić do pralki Z wyprawki mi wychodzi, że mamy już prawie komplet bodziaków (na rozmiar 56 i 62 po 6-7 szt z długimi i krótkimi rękawami). Niestety brakuje mi najbardziej bluzek, śpiochów/półśpiochów i pajacyków
My jutro idziemy na Ujastek
Wózek będzie zapakowany w pudełka, nie wiem kiedy będziemy go rozkładać, bo najpierw musimy ogarnąć balkon, żeby mieć na niego miejsce


I znów jest gorąco
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:24   #2455
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej dziewczyny. Przebudziłam się dzisiaj o 6 na siku, akurat mąż wrócił z nocki i mała zaczęła swoje harce ale jeszcze pospałam do 8. Teraz nie mam co robić, bo mąż śpi i nie chcę go obudzić. Nastawię tylko na zupę, potem jak się obudzi to zrobię obiad i jadę na zakupy. Nosi mnie już w tym domu i muszę gdzieś wyjść
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:28   #2456
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
pochwal sie swoimi ballsami ja bym nie miała cierpliwości,kupiłam ostatnie w biedrze z niebieskim akurat nam pasują do pokoju










Antoś sliczny ależ fotogeniczne dziecko nie rozumiem dlaczego w IE nie mogą ci zrobić cc? o jakie są wskazanie do cc tam,czy ogólnie mało cięć robią? ciężka decyzja przed Tobą,ale nie załamuj sie










Jeny masakra z tą rwą,a nie możesz jakiś przeciwbólowych prochów zażyć czy po prostu nie pomagają???









Ale Ci zazdroszczę zakupów,widziałam na necie piękne ubranka tam są,Klaudia naprawdę będzie wystrojona









Mi mówią że w tyłek mi poszło i w uda noi brzuch oczywiście nogi mam spuchnięte,wcześniej mogłam na upały zgonić a teraz już codzień wieczorem widzę że nie schodzi opuchlizna



Srebrna smuga uff pocieszyłaś mnie że nie jestem sama z dwucyfrową wagą na wątku fajnie że mąż zmienił podejście,czyli jednak spokojna rozmowa daje efekty


fasterka powodzenia na wizycie



Ja się nie wyspałam bo mała tak mi się wierciła jak nigdy,nie spodziewałam się że nie będe mogła przez nią usnąć,próbowałam się dobrze dobrze ułożyć to przy każdym przekręcaniu na bok syczałam z bólu,tak mnie krocze boli,dziewczyny czy to normlne????Dobrze że wizyta w poniedziałek to powiem lekarzowi,bo ciężko mi wytrzymać
Ja też syczę z bólu, ale boli mnie dół brzucha, kłuje przy obracaniu się jakbym igły miała
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:29   #2457
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Laski!
Jedziemy po wózek dzisiaj!

Wszystko już mam poprane, ostatnia partia się suszy. I to na razie wszystko. Jeszcze tylko wstawie do prania wszystkie maskotki. Co ja teraz będę robić
Chyba będę sprzątać wszystkie zakamarki w domu

Na tę chwilę stopujemy z zakupami. Ostatnie robimy już w październiku. Została nam do kupienia nakładka na łożeczko do przewijania i materac. To tak z grubszych rzeczy, Reszta to już higieniczne, kosmetyki, kilka półśpiochów, parę pieluch tetrowych itp.
Przypomnij jaki wózek wybraliście

Trzeba zrobić tą listę wózków, bo ja już się gubię która jaki ma





Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, pewnie znów uda Ci się coś wygrać, masz szczęście w konkursach, trzymam kciuki! :P
Nie dziękuję! Aczkolwiek ostatnio nic nie udało się wygrać, chociaż cały czas biorę udział w licznych konkursach, chociażby na fb.



Julka właśnie zaczyna swoje harce, cały brzuch mi faluje
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:32   #2458
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

ja już tydzień pod rząd po śniadaniu przekroczone jutro spowrotem wracam do 1 kanapki na sniadanie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:34   #2459
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja już tydzień pod rząd po śniadaniu przekroczone jutro spowrotem wracam do 1 kanapki na sniadanie.
Ja dziś zjadłam 3 chrupkie pieczywa z białym serem i 91 miałam
Ale wczoraj po obiedzie 154 Boję się co będzie dziś...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:45   #2460
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poznanianka, i Ty się tym najesz? Współczuję... ja jestem wkurzona jak jestem nie dojedzona, teraz w ciąży to juz w ogóle
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.