Praca licencjacka- grupa wsparcia:) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 17:47   #2431
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

kochani pomózcie
mam temat : agresja wloch na etiopię i jej międzynarodowe konsekwencje.
kompletie nie wiem jak sie do tego zabrac, jak zrobic spis zeby pozniej juz tylko leciec z materiałem? co w nim zawrzeć? prosze o pomoc
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:40   #2432
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Witajcie!
Nie tak dawno tu zaglądałam i udało mi się napisać w sierpniu 5 stron:/
Niestety..prace mam oddać do końca października-myślałam że listopada:|
Więc się nie wyrobię i będę musiała pisać prośbę o przedłużenie terminu.
Odstrasza mnie pisanie tej pracy przez to, że wszystkie materiały mam na kompie i tysiąc otwartych dokumentów, folderów w każdym podobne rzezczy i się gubię:/ nie wiem jak to ogarnąć.
Nie stresuj się, ja miałam podobnie - tysiąc dokumentów i folderów na pulpicie i zero mocy aby się za to zabrać. Jak już zaczęłam pisać to sama nawet nie wiem kiedy byłam przy końcu, około tygodnia mi to zajęło. Najgorszy jest początek bo człowiek nie wie za co się zabrać. Trzymam kciuki za Ciebie
Tyle stresu i nieprzespanych nocy, ale teraz jestem szczęśliwa, bo się ładnie obroniłam i zostało mi tylko odebranie dyplomu
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 20:46   #2433
Aniawal1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

No zapisałam się dzisiaj do promotora do którego chciałam- musiałam z rana przyjśc do niego, nie chciała mnie zapisac - chociaż zapisy biby były od 11 ale wtedy to bym się nie dopchała... tylko po 12 osób przyjmują. I teraz mam problem z tematem- bo wczesniej chciałam pisac o dorosłych a teraz przy zmianie promotora musze znaleźć tematyke dotyczącą młodziezy i to najlepiej w ośrodkach resocjalizacyjnych lub coś koło tego. Ma ktos może jakiś pomysł?
Aniawal1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 07:03   #2434
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A ile Cię kosztowało sprawdzenie pracy?
Pierwszy raz wrzucałam tylko pierwszy i drugi rozdział to ok 18 zł a drugi raz wrzucałam wszystko (102 strony) to 34 zl.
Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Nie jestem wstanie tego wszystkiego wydrukować, za dużo kasy.
Muszę to jakoś ogarnąć:/

Mówisz, że zdążyłabym? Hmm...

Dzięki za stronkę jak napiszę, będzie przydatna.
Zdążysz na bank
Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację - sama myśl o pisaniu pracy napawała mnie niechęcią.Tak jak Ty, miałam na pulpicie mnóstwo dokumentów, skanów, zdjęć i notatek i we wszystkim się gubiłam. Zabrałam się do pisania pracy całkiem od drugiej strony. W efekcie miałam mnóstwo poprawek, brakujących przypisów i innych technicznych błędów, których poprawianie to był prawidziwy koszmar. No ale dałam radę Dzisiaj miałam obronę i jestem szczęśliwą posiadaczką wyższego wykształcenia
Gratuluje Ja też od poniedziałku już wyższe
Cytat:
Napisane przez Aniawal1990 Pokaż wiadomość
No zapisałam się dzisiaj do promotora do którego chciałam- musiałam z rana przyjśc do niego, nie chciała mnie zapisac - chociaż zapisy biby były od 11 ale wtedy to bym się nie dopchała... tylko po 12 osób przyjmują. I teraz mam problem z tematem- bo wczesniej chciałam pisac o dorosłych a teraz przy zmianie promotora musze znaleźć tematyke dotyczącą młodziezy i to najlepiej w ośrodkach resocjalizacyjnych lub coś koło tego. Ma ktos może jakiś pomysł?
U mnie pisali standardowo: narkotyki, alkohol, agresja, monografie o zakładzie karnym, coś z więźniami były 2 prace. Nie mój kierunek więc za bardzo nie pomogę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 07:26   #2435
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość

Gratuluje Ja też od poniedziałku już wyższe
Dziękuję, dziękuję I również gratuluję
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 08:23   #2436
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

hej dziewczyny,

uff, temat dla mnie!! w tym roku muszę napisać pracę licencjacką, chcę napisać ją jak najszybciej i obronić się w najwczesniejszym możliwym terminie, żeby później móc bez problemów wyjechać na dłużej za granicę.
do rzeczy - mam już temat (chociaż miałam i w sumie dalej mam problem z jego sformułowaniem, bo moja uczelnia wymaga, żeby na europeistyce w temacie pracy pojawiło się hasło 'unia europejska', 'integracja europejska' itd...a ja piszę o odnawialnych źródłach energii w polsce i wybranych krajach UE, ale te 'wybrane kraje UE' to może być za mało - no nic, zobaczymy czy mi rada wydziału zatwierdzi temat), mam promotora, pierwsze seminarium (bardzo wstępne, zero konkretów) już za mną.
na jutro umówiłam się na spotkanie z promotorem w sprawie konspektu, coś tam naskrobałam, ale nie wiem jaką to ma wartość....
mogłabym tu zamieścić i ocenicie ten konspekt? bo ja nawet nie wiem jak takie coś powinno wyglądać
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 08:46   #2437
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

baby jasne. W miare mozliwości postaram się pomóc.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 09:04   #2438
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

OZE w Polsce i w wybranych państwach UE – jeden z kierunków Wspólnej Polityki Energetycznej (tu dodałam ten kierunek WPE, bo boję się, że bez tego rada wydziału mi nie puści, ale tak naprawdę wolę pisać bez tej części)
1. Energetyka odnawialna – 10 stron
1.1. Charakterystyka energetyki odnawialnej
1.2. Charakterystyka Wspólnej Polityki Energetycznej
1.3. Energetyka odnawialna jako jedna z form Wspólnej Polityki Energetycznej
2. Odnawialne źródła energii w Polsce – 20 stron
2.1. Zarys OZE w Polsce
2.2. Stan obecny OZE w Polsce (tutaj jeszcze będą podrozdziały z opisanymi poszczególnymi rodzajami OZE)
2.3. Bariery energetyki odnawialnej
2.4. Szanse rozwoju OZE
3. Odnawialne Źródła Energii w wybranych państwach „unijnej piętnastki” - 20 stron (nie zdecydowałam się na konkretne państwa jeszcze, ale przy każdym podrozdziale wybiorę jedno z napisanych - dlatego są ukośniki )
3.1. Szwecja/Niemcy/Francja/WB
3.1.1. Zarys OZE
3.1.2. Stan obecny
3.2. Holandia/Dania
3.2.1. Zarys
3.2.2. Stan obecny
3.3. Hiszpania/Włochy
3.3.1. Zarys
3.3.2. Stan obecny
4. Przyszłość Odnawialnych Źródeł Energii w Unii Europejskiej – 15 stron
4.1. Energia 2020. Strategia na rzecz konkurencyjnego, zrównoważonego i bezpiecznego sektora energetycznego / Strategia 2050 (tu tez jeszcze nie zdecydowałam o czym napisać z tych dwóch, ale wybiorę z promotorem)
4.2. Bariery rozwoju energetyki odnawialnej
4.3. Szanse rozwoju energetyki odnawialnej
5. Podsumowanie – 2 strony

tak w ogóle to bardzo zagubiona się czuję, jak czytam że część z was już pisze i ma całkiem dużo, a ja dopiero zaczynam pracę nad licencjatem....na początku byłam pełna zapału, ale takie informacje że ktoś już ma tyyyyyyyyle itd bardzo mnie dołują i czuję, że nie dam rady
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2011-10-20 o 09:11
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 09:21   #2439
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

A to jest spis treści a nie konspekt, tak ? Dobrze widze ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 09:27   #2440
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A to jest spis treści a nie konspekt, tak ? Dobrze widze ?
w sumie nie wiem, coś takiego stworzyła jedna laska z mojej grupy i facet powiedział że ja też mam coś takiego stworzyć, wydawało mi się ze można to nazwać konspektem

edit: jaaa ale gafa, konspekt jest czymś zupełnie innym w każdym razie chodziło promotorowi o to, jakkolwiek tego nie nazwać(ale spis treści chyba najbardziej odpowiedni jest, faktycznie)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2011-10-20 o 09:28
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 09:35   #2441
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

No to w takim razie nie pomogę
Patrząc na niego wydaje się ok, ale nie za bardzo znam się na OZE więc pod względem merytoryczym nie mam zielonego pojęcia
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 10:04   #2442
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez BeforeIForget Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, ja miałam podobnie - tysiąc dokumentów i folderów na pulpicie i zero mocy aby się za to zabrać. Jak już zaczęłam pisać to sama nawet nie wiem kiedy byłam przy końcu, około tygodnia mi to zajęło. Najgorszy jest początek bo człowiek nie wie za co się zabrać. Trzymam kciuki za Ciebie
Tyle stresu i nieprzespanych nocy, ale teraz jestem szczęśliwa, bo się ładnie obroniłam i zostało mi tylko odebranie dyplomu
Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację - sama myśl o pisaniu pracy napawała mnie niechęcią.Tak jak Ty, miałam na pulpicie mnóstwo dokumentów, skanów, zdjęć i notatek i we wszystkim się gubiłam. Zabrałam się do pisania pracy całkiem od drugiej strony. W efekcie miałam mnóstwo poprawek, brakujących przypisów i innych technicznych błędów, których poprawianie to był prawidziwy koszmar. No ale dałam radę Dzisiaj miałam obronę i jestem szczęśliwą posiadaczką wyższego wykształcenia
Wczoraj siadłam nad tym i co..2 strony..ehh- szukania,grzebania.
A dziś nie mam ochoty do tego zaglądać.
Wiem,muszę się zmusić...
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 10:05   #2443
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

pomoże mi ktos? plisss
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 10:24   #2444
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

zabcia a jest ktoś kto może Ci pomóc ? Ja jak miałam kryzys to dyktowałam Tżtowi a on pisał - ja miałam ulgę dla oczu a On się cieszył że może mi pomóc

lula a co promotor na to ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:24   #2445
NIUSIA 27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cześć wszystkim

Ja też mam do napisania licencjat ze specjalności pomoc społeczna..wybrałam coś takiego-PROBLEMATYKA SAMOTNEGO MACIERZYŃSTWA ...ETC..co o tym sądzicie?jestem w szczególnym stanie ,bo w grudniu spodziewam się 1 dziecka..miałam dopiero 1 seminarium w zeszły weekend...szukam narazie literatury ,ale nie wiem jak z tym ruszyć..najbliższe spotkanie z Panią promotor w następny weekend,zostaje kontakt tel.,e mail..może ktoś coś mógłby doradzić wskazać jak ruszyć z miejsca ,od czego zacząć?
pozdr.wszystkich
NIUSIA 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:26   #2446
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

promotor kompletnie nie jest pomocny a zmienic go juz nie moge
stwierdzil ze ok ten temat moze byc i mam mu przyniesc spis tresci.
ale nie wiem ja sie do tego mam zabrac tym bardziej, że historia nie jest moją mocną stroną
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:29   #2447
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Niusia temat może być ciekawy. A nie myślałaś o postawach matek samotnie wychowujących dziecko ? Też może być ciekawe

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Lula popełniłaś największy błąd jaki można popełnić podczas wybierania tematu - brak zainteresowania w tym temacie.
Najciężej jest pisać o czymś czego się nie lubi, nie zna, nie interesuje nas...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:43   #2448
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

tylko ze nie mialam zbyt duzego wyboru a mam takie ptanko jeszcze czy jak juz bede pisala na ten temat to na obronie moga mnie zapytac cos np o włochach lub etiopi czego w mojej pracy nie bedzie?
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:44   #2449
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez lula15 Pokaż wiadomość
tylko ze nie mialam zbyt duzego wyboru a mam takie ptanko jeszcze czy jak juz bede pisala na ten temat to na obronie moga mnie zapytac cos np o włochach lub etiopi czego w mojej pracy nie bedzie?
Nie. Pytają tylko o Twoją pracę.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 11:56   #2450
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Dagunia masz jakis pomysł jak mam to ogarnać? od czego zacząć?
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 12:15   #2451
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Ja zaczęłam od przeszukania internetu czy ktoś już pisał coś na mój temat. Później jak miałam plan pracy to duuuużo wizyt w czytelni. Poszukaj w katalogach online interesujących Cię książek. Idziesz do czytelni i kserujesz
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 12:28   #2452
lula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

ook dziękuje, wrazie kolejnych watpliwośći bedę sie kierować na forum
lula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 15:32   #2453
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Dołączam do wątku

Promotor wybrany, tematu brak... zakres - wizerunek firm, organizacji, lifestyle, szeroko pojęty pr. Mam mnóstwo pomysłów, ale każdy wydaje mi się być idiotyczny przy bliższym kontakcie :/
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:56   #2454
daqa90_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
GG do daqa90_
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Hej z chęcią do Was dołączę jestem na III roku pedagogiki temat z zakresu euro sieroctwa , promotor, jest, literatura skompletowana i czas pisać ale niestety nie wiem jak się zabrać za spis treści a mój promotor do połowy listopada na zwolnieniu lekarskim. Może mógł by mi ktoś pomóc właściwie coś nabazgrałam, ale wydaję mi się, że zbyt szczegółowo.
daqa90_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 23:34   #2455
vanillaaasky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cześć dziewczyny!
Jestem na III roku Administracji, piszę pracę na temat przestępczości nieletnich, jest tu ktoś kto może pisał coś na ten temat, lub jest w miarę 'ogarnięty' z tego? temat jest, plan pracy, literatura, tylko potrzebuje paru wskazówek
vanillaaasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 07:21   #2456
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

daqa (imienniczko ? ) spisem się nie przejmuj, niektórzy promotorzy mówią że spis treści sam wychodzi na końcu Jeśli wiesz co chcesz zawrzeć w pracy to połowa sukcesu. Zakładam, że masz pracę badawczą ? Więc pierwszy rozdział to tzw. teoria ( czyli wszystko z książek, zero własnego zdania) drugi rozdział czyli metodologia , a trzeci wyniki badań
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:24   #2457
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

ja piszę z specjalizacji : Rachunkowość i analiza finansowa pracę na temat " Analiza finansowa przedsiębiorstwa X". Nie mam pojęcia jak się zabrać za pisanie tej pracy ten rok będzie bardzo ciężki
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:14   #2458
daqa90_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
GG do daqa90_
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Dagunia tak jestem posiadaczką tego pięknego imienia. Właśnie największy problem w tym, że chyba chce za dużo umieścić
daqa90_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:04   #2459
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Jezu dziewczyny, wy naprawde piszecie po 5 rozdzialow??:/
Ja mam temat o recepcji w prasie polskiej filmow pewnego rezysera w ciagu 8 lat. I Mój plan jest taki:
1Wstep
1.1Nota biograficzna
1.2Pewna wies jako kanwa dokonan rezysera
1.3 Umiejscowienie Rezysera w czasie i przestrzeni kina lat 90tych
2 rozdzial
2.1, 2.2, 2.3 - opisy artykulow z pracy itd dotyczace krytyki jego dziel, filmow bylo chyba 7 wiec i tyle bedzie podpunktow
rozdzial 3 - zakonczenie notabene nie wiem jak to zakonczyc
Moze ktoras z Was pisala taka rozwleklą prace i wie co jeszcze moglabym w niej zawrzec, bo teraz jak sie zastanawiam, to recepcja filmow zawsze jest rozna, komus sie podoba komus nie i co, za kazdym razem mam pisac ze czesci sie spodobala,a czesci nie?:/
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:11   #2460
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Wstęp nie zalicza się do rozdziałów. Podsumowanie również.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 01:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.