Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 14:28   #2431
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja mam chęć zorganizowac na dniach, przesyłki z EDM ida do mnie ok 10 dni. dotąd nie zamawiałam powyzej $30, ale cła nie było
Mogłabym się dolączyć? Będziesz potrzebować więcej osób? (w zbiorowym wątku jest kilka chętnych do przyłączenia się) Chodź, może do tamtego wątku, porozmawiamy, by tutaj nie śmiecić, ok?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:53   #2432
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

oczywiscie przeniose sie do tamtego watku, ale wieczorem jak juz ustale co chce zeby zbytnio nie przedluzac .
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:55   #2433
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam Z wypiekami na twarzy podczytuję watek
Mam takie pytanko, otóż chciałam złożyć zamówienie na EM, ale w ogóle nie mam pojęcia o kolorach.
Wiem, że mój monitor przekłamuje kolory, dlatego nie sugeruję się zdjęciami kosmetyków, ale może znajdzie się jakaś duszyczka co pomoże?
Na co dzień używam pudru loreala mineralnego - W4 lub prasowanego W3. Na wielkie wyjścia maluję się revlonem - colorstay - Sand Begine. Mam cerę suchą, ale od roku mam problemy z cerą - czasem wyskakują drobne krostki. szczególnie w strefa T. Czasem nawet lekko się świeci, ale nie tak jakoś strasznie
Myślałam o zamówieniu takim większym, ponieważ mój pędzel z sephory już ma swoje lata świetności za sobą. Ale jeżeli będzie problem z ustaleniem koloru pudrów, złożę najpierw zamówienie na próbki.
W załączeniu podsyłam zdjęcie gębuli robione w naturalnym świetle, bez żadnych specyfików na twarzy.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i rady

P.S. zaraz dołączę zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1.jpg (28,5 KB, 75 załadowań)
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).

Edytowane przez _Ya
Czas edycji: 2009-03-31 o 15:00
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:06   #2434
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam pytanie z innej beczki.... pewnie do Pastereczki

miałam intensive buff beige neutral, i niby na upartego była ok, ale jakaś taka za różowa jak dla mnie. Chciałabym coś bardziej chłodnego, beżowego i minimalnie ciutek ciemniejszego. Czy zatem jak strzelę w oliwki to będzie ok? co do jasności to czy lepsza będzie neutral czy medium???? jak się one mają?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:47   #2435
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam,
jest to moj pierwszy post, ale juz od dawna sledze to forum i miedzy innymi dlatego skusilam sie na kosmetyki EDM.
Zamowilam 2 zestawy probek, pierwszy z nich wlasnie prszyszedl, ale nie mam zielonego pojecia czy kolory mi odpowiadaja. Wiele z Was to prawdziwe znawczynie, wiec mam nadzieje, ze mi pomozecie Zalaczam zdjecie z pierwszymi 3 podkladami.
P.S. Zamowilam rowniez pedzel TopFlat i juz podczas sprawdzania go wypadly 3 wloski, no i nie jest on idealnie rowno sciety kilka wloskow jest dluzszych od pozostaych) mam sie przejmowac? Aha no i czym myjecie swoje pedzle EDM?
P.S.2. Czy kolory podkladow sa rozne w zaleznosci od formuly?
Mam nadzieje, ze zawracam glowy
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1395.jpg (30,3 KB, 109 załadowań)
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:58   #2436
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

chrum, kocham Twój nick!
witaj
myślę, że Pastereczce wystarczy rzut oka na Twoje zdjęcie i uzyskasz odpowiedź, ew. potrzebne będzie zdjęcie z szyją.
ja nie chcę mówić glupot
czego używałaś dotychczas?
formuły mogą się różnić między sobą, ale głównie w słoiczkach- ja nie zaobserwowałam zmiany koloru na twarzy.
flat topem się nie przejmuj, mój też zgubił kilka włosków, wystające przytnij ( o ile jest ich mało). Pędzle myję w żelu oliwkowym ziaji lub w płynie o higieny intymnej tejże firmy.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-31 o 17:59
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:00   #2437
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja mam chęć zorganizowac na dniach, przesyłki z EDM ida do mnie ok 10 dni. dotąd nie zamawiałam powyzej $30, ale cła nie było
bylabym chetna na zamowienie o ile bedziesz takie organizowala
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 18:07   #2438
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

subiektywne opsi podkładów edm wraz z miejscem na opinie itp.

fajna sprawa
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:08   #2439
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chrum, kocham Twój nick!
witaj
myślę, że Pastereczce wystarczy rzut oka na Twoje zdjęcie i uzyskasz odpowiedź, ew. potrzebne będzie zdjęcie z szyją.
ja nie chcę mówić glupot
czego używałaś dotychczas?
formuły mogą się różnić między sobą, ale głównie w słoiczkach- ja nie zaobserwowałam zmiany koloru na twarzy.
flat topem się nie przejmuj, mój też zgubił kilka włosków, wystające przytnij ( o ile jest ich mało). Pędzle myję w żelu oliwkowym ziaji lub w płynie o higieny intymnej tejże firmy.
Do tej pory uzywalam podkladu No7 Stay Perfect (cream- czyli najjasniejszy), ale wydaje mi sie troche za ciemny... Tymbardziej kiedy zaczelam uzywac pod podklad bazy neutralizujacej tego 'buraczka' na policzkach (ahhh ta cera naczynkowa), a tak ogolem to jestem bladziochem...
P.S. Dziekuje
No i czekam na 'Pastereczke', ktora jak moze stwierdzic jest ekspertem w doborze kolorow
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:12   #2440
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
bylabym chetna na zamowienie o ile bedziesz takie organizowala
Dziewczyny proszę się tu nie umawiać na wspólne zamówienia. Po to jest osobny wątek, żeby tego niepotrzebnie nie zaśmiecać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:13   #2441
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chrum Pokaż wiadomość
Do tej pory uzywalam podkladu No7 Stay Perfect (cream- czyli najjasniejszy), ale wydaje mi sie troche za ciemny... Tymbardziej kiedy zaczelam uzywac pod podklad bazy neutralizujacej tego 'buraczka' na policzkach (ahhh ta cera naczynkowa), a tak ogolem to jestem bladziochem...
P.S. Dziekuje
No i czekam na 'Pastereczke', ktora jak moze stwierdzic jest ekspertem w doborze kolorow
sunkissed wydaje się za ciemny, prawda?
Staram się też porównać z szyją, rzeczywiście jesteś jaśniutka- jak wiele z nas
Jakie kolejne sample o Ciebie idą? Ja bym Cię wstępnie oceniła na ivory, ale guru nie jestem.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 18:28   #2442
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
sunkissed wydaje się za ciemny, prawda?
Staram się też porównać z szyją, rzeczywiście jesteś jaśniutka- jak wiele z nas
Jakie kolejne sample o Ciebie idą? Ja bym Cię wstępnie oceniła na ivory, ale guru nie jestem.
Sunkissed moze na lato bedzie dobry, moze sie troche opale:-P a ida do mnie: Cool-Multi-Tasking Neutral, Buff-Ivory, Olive-Olive Fair.
A z ulotki, ktora dostalam ciekawie wygladaja jeszcze: Fairly Light Neutral i Light Neutral.... ehh sama juz nie wiem, na stronie te kolory wygladaja zupelnie inaczej niz na zywo..... szczerze to myslalam, ze sunkissed bedzie najlepszy:-P dobrze, ze to tylko probki
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:35   #2443
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chrum Pokaż wiadomość
Sunkissed moze na lato bedzie dobry, moze sie troche opale:-P a ida do mnie: Cool-Multi-Tasking Neutral, Buff-Ivory, Olive-Olive Fair.
A z ulotki, ktora dostalam ciekawie wygladaja jeszcze: Fairly Light Neutral i Light Neutral.... ehh sama juz nie wiem, na stronie te kolory wygladaja zupelnie inaczej niz na zywo..... szczerze to myslalam, ze sunkissed bedzie najlepszy:-P dobrze, ze to tylko probki
fair light neutral będzie za ciemny, może light neutral ewentualnie?
edm jest świetne z tymi darmowymi próbkami- akurat żeby trafić na swój odcień.
a jak róże, korektory?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:49   #2444
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
fair light neutral będzie za ciemny, może light neutral ewentualnie?
edm jest świetne z tymi darmowymi próbkami- akurat żeby trafić na swój odcień.
a jak róże, korektory?
Poki co sprawdzalam tylko kolory podkladow, jutro bede wiedziala wiecej na temat korekotora (Intensive Fair mam i czekam na Mint Color). co do rozy to Daydream (mam) i Natural (czekam), ale szczerze mowiac to nawet nie wiem czy pasuja one do mojej karnacji, wybralam je bo musialam:-P boje sie stosowac czegokolwiek z nutka koloru rozowego ze wzgledu na moje i tak naturalnie juz rozowiotkie policzki, wiec zawsze uzywalam kulek razujacych z avonu.
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:13   #2445
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chrum Pokaż wiadomość
Poki co sprawdzalam tylko kolory podkladow, jutro bede wiedziala wiecej na temat korekotora (Intensive Fair mam i czekam na Mint Color). co do rozy to Daydream (mam) i Natural (czekam), ale szczerze mowiac to nawet nie wiem czy pasuja one do mojej karnacji, wybralam je bo musialam:-P boje sie stosowac czegokolwiek z nutka koloru rozowego ze wzgledu na moje i tak naturalnie juz rozowiotkie policzki, wiec zawsze uzywalam kulek razujacych z avonu.
a jaką masz karnację?
wydaje mi się, że masz taką cerę jak ja - mam na myśli naturalne rumieńce
może powinnaś testować podkład na linii żuchwy albo na czole - u mnie się sprawdza
to z nieużywaniem różu przy naczynkach to mit - ja zdecydowanie lepiej wyglądam w "różowych" podkładach niż w "żółtych" tak polecanych dla naczynkowców, znowu zielone korektory powodują, że wyglądam jakbym wstała z grobu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:15   #2446
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

czesc dziewczyny
mam pytanie jesli juz padła na nie odpowiedz to przepraszam...ale czy pedzle z edm juz nie maja dozywotniej gwarancji bo jeszcze kilka dni temu czytałam ze maja a teraz w pierwszym poscie w tej krótkiej notce o edm jest napisane ze maja tylko 90 dniowa gwarancje?
bo mam problem nadal sie wacham czy lepiej wziasc pedzel czy puder matujacy i dlatego jestem taka dociekliwa

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:24
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:17   #2447
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny zamówiłam na razie próbki, największy problem miałam z wyborem różu i korektora. Pudry zamówiłam w różnych tonacjach. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:18   #2448
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
mam pytanie jesli juz padła na nie odpowiedz to przepraszam...ale czy pedzle z edm juz nie maja dozywotniej gwarancji bo jeszcze kilk dni temu czytałam ze maja a teraz w pierwszym poscie w tej krótkiej notce o edm pise ze maja tylko 90 dniowa gwarancje?
bo mam problem nadal sie wacham czy lepiej wziasc pedzel czy puder matujacy i dlatego jestem taka dociekliwa
a chcesz używać pudru zamiast pędzla?
zwykle odsyłam przy takich pytaniach do 1. posta- tak, padła odpowiedź właśnie tam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:19   #2449
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
mam pytanie jesli juz padła na nie odpowiedz to przepraszam...ale czy pedzle z edm juz nie maja dozywotniej gwarancji bo jeszcze kilk dni temu czytałam ze maja a teraz w pierwszym poscie w tej krótkiej notce o edm pise ze maja tylko 90 dniowa gwarancje?
bo mam problem nadal sie wacham czy lepiej wziasc pedzel czy puder matujacy i dlatego jestem taka dociekliwa
Myślałyśmy że mają dożywotnią...mają gwarancję 90dni ale to nie znaczy że się rozpadną szybko - na moje oko te które nie rozpadają się na samym początku trzymają się nieźle i są dobrej jakości (moim zdaniem 100 razy lepsze np. od sephory czy inglotu)
A Twoja decyzja jest trudna - powiedziałabym i to i to
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 19:27   #2450
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a chcesz używać pudru zamiast pędzla?
zwykle odsyłam przy takich pytaniach do 1. posta- tak, padła odpowiedź właśnie tam.
ale ja pytałam o gwarancje tylko.Bo poprostu zaskoczyło mnie to ze natapiła zmiana z dozywotniego na 90 dni
Chodzi o to ze złozyłam zamowienie z dziewczynami i mam do wyboru dwie sztuki i jestem zdecydowana na podklad i waham sie czy wziasc teraz puder matujacy czy pedzel mam pedzel z essence ale jak czytałam watek dziewcyzny pisały ze nie umywa sie do flat topaa ze mozge wziasc tylko dwie rzeczy jak narazie to mam nie lada problem

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Myślałyśmy że mają dożywotnią...mają gwarancję 90dni ale to nie znaczy że się rozpadną szybko - na moje oko te które nie rozpadają się na samym początku trzymają się nieźle i są dobrej jakości (moim zdaniem 100 razy lepsze np. od sephory czy inglotu)
A Twoja decyzja jest trudna - powiedziałabym i to i to
dziekuje za odpowiedz no tak moja decyzja jest łatwa ale mam do wyobru tylko dwie rzeczy na podklad jestem zdecydowana juz nawet kolor mam... ale ten pedzel tak kusi tak kusi i te filmiki z pierwszego posta ojjj
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:32   #2451
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ja właśnie dojrzewam do wypełnienia kosmetyczki Everyday'sami. Właściwie to bardziej mój portfel dojrzewa do tego niż ja ...
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:34   #2452
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mirrera musimy pomyslec nad tym zeby dolar znów 2 zł kosztował
wtedy taki pedzel z edm by kosztował 15 zł a to juz gorsze ...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:35   #2453
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

szkoda podkładu na pędzel edm.
Wg. mnie nie ma co brać podkładu bez flattego. A z drugiej strony primer ważna rzecz. Nie ma wyjścia z sytuacji, chociaż ja bym obstawała przy pędzlu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:46   #2454
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a jaką masz karnację?
wydaje mi się, że masz taką cerę jak ja - mam na myśli naturalne rumieńce
może powinnaś testować podkład na linii żuchwy albo na czole - u mnie się sprawdza
to z nieużywaniem różu przy naczynkach to mit - ja zdecydowanie lepiej wyglądam w "różowych" podkładach niż w "żółtych" tak polecanych dla naczynkowców, znowu zielone korektory powodują, że wyglądam jakbym wstała z grobu
Dziekuje za rady z tymi rozami moze rzeczywiscie sprobuje, bo jak na razie to bylam po prostu zniechecona przez moje wlasne rumience, ktore czasem wygladaja jakbym wlasnie skonczyla jakis trening albo byla po piwku:-P
dodam jeszcze jedno moje zdjecie, tym razem bez probek na twarzy no i moja cera sie teraz troszeczke uspokoila, wiec mam nadzieje, ze latwiej bedzie ocenic jej odcien. Nie widac jedynie na nim moich pajaczkow na linii zuchwy, ale moze to i dobrze, nie ma sie czym chwalic:-P
P.S. IlonaP jesli chcialabys zminimalizowac te rumience, a jak juz napisalas nie lubisz zielonych korekorow to sprobuj baze pod makijaz No7 - Colour Calming, naprawe polecam, jest swietna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1398.jpg (125,7 KB, 52 załadowań)
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:46   #2455
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

rozwielitka dziekuje za odpowiedz zdecydowałam sie na pedzel a przy nastepnym zamowieniu zamowie primer a teraz dokupie np krzemionke na all mysle ze to bedzie najlepsze wyjscie z sytuacji
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:54   #2456
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chrum Pokaż wiadomość
Dziekuje za rady z tymi rozami moze rzeczywiscie sprobuje, bo jak na razie to bylam po prostu zniechecona przez moje wlasne rumience, ktore czasem wygladaja jakbym wlasnie skonczyla jakis trening albo byla po piwku:-P
dodam jeszcze jedno moje zdjecie, tym razem bez probek na twarzy no i moja cera sie teraz troszeczke uspokoila, wiec mam nadzieje, ze latwiej bedzie ocenic jej odcien. Nie widac jedynie na nim moich pajaczkow na linii zuchwy, ale moze to i dobrze, nie ma sie czym chwalic:-P
P.S. IlonaP jesli chcialabys zminimalizowac te rumience, a jak juz napisalas nie lubisz zielonych korekorow to sprobuj baze pod makijaz No7 - Colour Calming, naprawe polecam, jest swietna!
może linen, ivory... zobaczymy co powie Pastereczka.
dobrze, że od razu wzięłaś flattego, aplikacja minerałów jest o niebo lepsza niż innymi pędzlami.
Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
rozwielitka dziekuje za odpowiedz zdecydowałam sie na pedzel a przy nastepnym zamowieniu zamowie primer a teraz dokupie np krzemionke na all mysle ze to bedzie najlepsze wyjscie z sytuacji
a co to za krzemionka?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:19   #2457
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Witam Z wypiekami na twarzy podczytuję watek
Mam takie pytanko, otóż chciałam złożyć zamówienie na EM, ale w ogóle nie mam pojęcia o kolorach.
Wiem, że mój monitor przekłamuje kolory, dlatego nie sugeruję się zdjęciami kosmetyków, ale może znajdzie się jakaś duszyczka co pomoże?
Na co dzień używam pudru loreala mineralnego - W4 lub prasowanego W3. Na wielkie wyjścia maluję się revlonem - colorstay - Sand Begine. Mam cerę suchą, ale od roku mam problemy z cerą - czasem wyskakują drobne krostki. szczególnie w strefa T. Czasem nawet lekko się świeci, ale nie tak jakoś strasznie
Myślałam o zamówieniu takim większym, ponieważ mój pędzel z sephory już ma swoje lata świetności za sobą. Ale jeżeli będzie problem z ustaleniem koloru pudrów, złożę najpierw zamówienie na próbki.
W załączeniu podsyłam zdjęcie gębuli robione w naturalnym świetle, bez żadnych specyfików na twarzy.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i rady

P.S. zaraz dołączę zdjęcie.
jesteś dość jasna ale nie mega jasna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:12   #2458
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

rozwielitka. wpisz w wyszukiwarke allegro krzemionka pozniej zaznacz opcje makijaz tylko jeden sprzedawca ja ma wkleiła bym link ale jeszcze o reklame zostane posadzone bo tylko jeden sprzedawca ja ma wiec nie wiem...

http://www.allegro.pl/item593731216_...rzemionka.html
dobrze wklejam
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:12   #2459
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja dziś chyba w końcu okryłam idealny odcień dla mnie
Fawn jest odpowiednio żółty (może mógłby być kapkę jaśniejszy ale w porównaniu do zwykłej kolorówki i tak jest idealny)
Muszę również porozpływać się nad LHK - jest mega mięciutki
Mam porównanie do mojego starego, naturalnego pędzla, którym dotychczas nakładałam jako primer skrobie dry-flo. Różnica jest kolosalna, no i Rice Powder - Sunlight jest świetny (jak tak dalej pójdzie to zamówię pełny wymiar). Bardzo ładnie wygładza i podtrzymuje trwałość makijażu, nie wysuszając przy tym skóry. Moja skrobia idzie w odstawkę
Co jeszcze.... a
Oval Concealer Brush - z niego również jestem zadowolona. Wcześniejszy pędzel drapał mnie przy nakładaniu korektora pod oczy, przy pędzlu EDM nie ma takiego problemu.
Wet Sand-cudny (też planuję zakupić większy wymiar)
Ogólnie zakupy udane i już mnie kusi by zaznajomić się z cieniami EDM
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:21   #2460
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
rozwielitka. wpisz w wyszukiwarke allegro krzemionka pozniej zaznacz opcje makijaz tylko jeden sprzedawca ja ma wkleiła bym link ale jeszcze o reklame zostane posadzone bo tylko jeden sprzedawca ja ma wiec nie wiem...

http://www.allegro.pl/item593731216_...rzemionka.html
dobrze wklejam
dzięki
ciekawe skąd to krzemionka?

żeby nie było OT, żałuję, że nie ma kita cieni, bo podobają mi się nowe kolekcje ale nie w całości. Wzięłabym dandelions, freckles, postcards, wine tasting...i dopchało by się innymi ślicznościami.
A tak
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.