Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz.6 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 20:48   #2461
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Ja tylko na minutę sie przywitać. Chodzę zła jak osa, mam wszystkiego dosc - łącznie ze ślubem i weselem. Byliśmy oglądać upatrzoną salę - jeszcze piękniejsza niż na fotach. Tylko cena i napoje wg. zużycia Mam jeszcze większy mętlik niż miałam a miałam nadzieje że się wszystko rozjaśni i podejmiemy ostateczne decyzje Rozczarowałam sie i to bardzo w dodatku potencjalnie dobra wiadomość spowodowała u mnie załamanie ale nie będę Was wtajemniczać - OGÓLNIE U MNIE JEST NIE ZA DOBRZE.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:02   #2462
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

No i mało co odespałam W ogóle same przygody przez tę pogodę miałam...

Wkurza mnie że tak mało czasu mam na wizaż... Czuję się jak na odwyku

Trzymajcie jutro za mnie kciuki, idę do nowej pracy dane do umowy zanieść...

Idę lepiej spać...

Dobranocki

przytulaski dla wszystkich
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:12   #2463
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

dzień dobry. Przeleciałsm szybko przez pierwszych kilka stron zaległości, ale reszty nie nadrobię, bo oczy mi się kleją taka jestem zmęczona.

niunia dzięki za przepisy. Ale ja wiem, po studiach ma 8 lat "pracy" i od chwili obrony jesczed 2 lata pracy i będzie 6 dni urlopu więcej Jestem po lic, więc 8 lat juz mam.

ameon jesli pracowałaś w trakcie szkoły, to się ni liczy. Niestety lata się nie sumują, chyba że pracowałaś jescze przed studiami Tzn nie chcę w błąd wprowadfzić, aledo urlopu liczy się do korzystniejsze, ale nie wiem jak do emerytury

T'ai niesteyy niesprawiedliwre to, ale jescze póki co nie rozgraniczyli lic/mgr, jest tylko napisane, że po studiach.

lisesita :glaszcze: nie mają serca Ci straszni wykładowcy

ivonka u mnie też wczoraj i dzusiaj od 5 rano padfał marznąćy deszcz ehh. a zaproszenia fajne

mabi fajne masz włoski

cobra ja też ostatnio mało czasu mam, ale oczywiście :kciuki; będą tzymane. na pewno sobie poradzisz

Wczoraj pół dnia w szkole, później szybko poszliś y z tż di mnie po ciuchy i zostałam u niego na noc. Naewet teściowie i moi rodzice sami mówili, żebym u Grześka nocowała, bo ślisko i auto trzeba będzie skrobac rano. I wczoraj wieczorem zeskrobaliśmy centymetrową warstwę lukru lodowego ehh. Myśleliśmy, że dzięki temui rano bedzie lżej, ale rano było jescze gorzej. Grzesiek sobie całą rękę rozcharatał lodem próbując drzwi otwozyć. Jakoś mu sie udało i pół godziny razem odśnieżlaliśmy i skrobaliśmy auto, a później musiałam przeskoczyć z siedzenia kierowcy na pasażera i pchać drzwi od środka, bo nie można było ich otworzyc od zewnątrz masakra. Dziś 10 godzin w szkole i po szkole znw skrobanie auta. oczywiście po powrocie u mnie nie było gdzie zsparkować, więc zaparkowaliśmy u Tz i jeszce mnie odprowadził. padnięta dzis jestem po prostu. Dobra nie marudzę Wam tylko idę spać

buziaczki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Aha, zaliczyłam przedostatni referat

kupiłam od koleżanki 2 zestawy biżu. No co japoradzę, że nie potrafię sie powstrzymać hihi, ale nie drogo, bo 7 zł za komplet.

Uciekam serio. kolorowych snoof, dobranoc
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2010-01-10 o 21:10
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:14   #2464
RNG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 229
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

http://www.hotelnowydwor.eu/ Hotel Nowy Dwór i płacimy 160zł/os i za poprawiny 50zł/os sala do 90 osób. (powyzej 80 osob nie placimy tantiemu i korkowego) Zakochalismy sie w niej jak tylko ją zobaczylismy
__________________
Ślub już 28.05.2011


RNG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:24   #2465
Wiosenny Deszcz
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenny Deszcz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 162
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

My planujemy ślub na 2 tygodnie przed Wami i jeszcze nie wiemy gdzie. Chyba właśnie w Trzebnicy. Na chwilę obecną chcę przygotować listę miejsc, które powinniśmy zobaczyć. Ten hotel na zdjęciach wydaje się być śliczny, ale nie wiem czy nas stać. Dziękuję za odpowiedź.
Dobranoc
Wiosenny Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:31   #2466
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Trzymajcie jutro za mnie kciuki, idę do nowej pracy dane do umowy zanieść...

przytulaski dla wszystkich

za przytulaski

Cytat:
Napisane przez RNG Pokaż wiadomość
http://www.hotelnowydwor.eu/ Hotel Nowy Dwór i płacimy 160zł/os i za poprawiny 50zł/os sala do 90 osób. (powyzej 80 osob nie placimy tantiemu i korkowego) Zakochalismy sie w niej jak tylko ją zobaczylismy
śliczny ten hotel
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:31   #2467
RNG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 229
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Na zywo Nowy Dwor jest jeszcze ladniejszy Tańszy znależlismy tylko ten dworek w Księgnicach koło Trzebnicy (140zł/os), ale strasznie nam się nie podobał - naciapane złoto, jakies arrasy, kafle (choc kwestia gustu), ale na dodatek sala do siedzenia podzielona jest na dwiesale, wiec mozna byc gosciem i siedziec w innej niz para mloda i w ogole ich nie widziec :/
__________________
Ślub już 28.05.2011



Edytowane przez RNG
Czas edycji: 2010-01-10 o 21:34
RNG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 21:51   #2468
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale nie wiem po co to piszesz
nie chcesz to nie bierz, proste przecież

czytałam o tych śmierciach rzekomych na zachodzie, jest nawet wątek
ale nigdzie nie napisali czy były obciążone chorobą, czy chorowały, czy brały jakieś inne leki
a wydaje mi się to nagłaśnianiem tylko

pisałam ci, robię badania co pół roku, APTT i fibrynogen również
i żadna zakrzepica raczej mi nie grozi

edit: nie musisz nic wypisywać i wymieniać bo sama jestem świadoma skutków ok?
Piszę dlatego,że to forum i być może kogoś to zainteresuje.Zawsze są dwie strony medalu.Jesteś dorosła-to fakt, ale jest też wiele dziewczyn,które to łykają,bo taka jest moda.
A to,że Ty robisz wszystkie ptorzebne badania to super-gdyby reszta kobiet też tak robiła,to byłyby zdrowsze

W pierwszym zdaniu zapytałam MiciKici czy robiła badania.Rzetelny ginekolog zleci badania, a taki nastawiony na kasę oleje sprawę.
Przypuszczam,że w wielu przypadkach chorobowych lub śmiertelnych zawinił lekarz,bo nie zlecił badań,nie stwierdził przeciwskazań.

To co piszę wiem od ginekolożki i od mojego chirurga naczyniowego.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Ale dzis spokojnie tutaj

Wiosenny deszcz hejo
martilla nasz wemzie kolo 3.tys. ale jeszcze nie rezerwowalismy
joanwi fajna ta koszulka
butterfly wiaodmo,ze tabsy to nic dobrego...a le jak sie spytalam lekarza, czy przeszkodza mi w zajciu w cioze-biore juz 7 lat-to powiedizal,ze mial takie pacjentki, ktore braly i 15 i bylo ok,a byly tez, co wogole hormonow nie braly i nie moga...ja akurat biore je na cere przede wszystkim, bo wspolzyjemy rzadko ale badnaia musze zrobic, bo zaden z moich ginow nie dal mi takiego skierownia,a ni nawet nie mowil nic otym...dopiero wnecie czytalam,ze trzeba robic krew.

ech meczacy dzien...byl chrzesniak z sis,ale to ja sie nimn zajmuje glownie i mnie wyczerpal maksymalnie...a w pt ide do niego na caly dzien,bo niania ma operacje.ide sie jeszcze pouczyc, apotem jestem umowiona na gg z M.

No właśnie odnośnie takich lekarzy jestem na nie.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:29   #2469
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Heloł dziewczyny

Witam nowe PMki i te "stare", które się odezwały
RNG - śliczny ten Wasz hotel

Gratuluję wszystkim dziewczynom, za które trzymałyśmy kciuki, ze trzymanie kciuków pomogło
I za wszystkie potrzebujące kciuków na najbliższy czas Lusesita Cobra

Pogoda dziś masakryczna - samochód Łukasza został u jego brata, więc do rodziców mieliśmy jechac autobusem - spóźniliśmy się na niego i szliśmy przez nieodśnieżone osiedle - buty mi przemokły Dojechaliśmy do centrum autobusem innym i brat Łukasza po nas przyjechał.
U rodziców się napchałam jak nie wiem pysznym jedzonkiem

Mama dała mi kaskę na wesele sporą, żebym sobie na mój weselny rachunek wpłaciła Jeszcze jeden raz mi da tyle kasy i będzie cala planowana z mojej strony kwota na wesele - czyli połowa Ale jeszcze tą kwestię finansowania trzeba omówic.

Dziś znalazłam fajną ofertę pracy - tylko to staż z możliwością zatrudnienia na stałe i trzeba niemiecki znac, bo to austriacka firma Ale spróbuję - a nuż się uda
A jutro będę szukac w necie firm, gdzie mogę próbowac szukac pracy i od wtorku wyruszam na poszukiwania pracy

Ej i nie kłocic mi się
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2010-01-10 o 22:31
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:33   #2470
RNG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 229
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

ivona84 bedziemy trzymac kciuki za prace ja idę w koncu spać... dobranoc!
__________________
Ślub już 28.05.2011


RNG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:53   #2471
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

tż juz pojechał... wiec ja sie zaraz kłade musze sie wyspać bo jutro ide na nockę rodzić..

dziś jak wracalismy od tz przechodząc koło koscioła woła nas chłopak i prosi o pomoc.. no to tż pobiegł do niego okazalo sie ze kwestował i napadli na niego i ukradli mu puszke no to tz dawaj w długo i biegnie -zapytał tylko gnie pobiegł a ze on sportowiec dogonił ich było ich dwóch jeden uciekł drugi oberwał buta od tz i złapał do nawbija ł mu tam ostro trzymał i zadzwoniłam na policje... a ten mu jeszcze grozi nawet nie wiesz z kim zadzierasz to tz jak mu odpowiedział hehehe wszystko obięte cenzurą hehhe.. ehhh obrońca mój to juz drugi raz złapał zlodzieja tylko ta pierwsza sprawa była duzooooo poważniejsza..
masakra co on sobie myslał heheh przeciez on nie miał szans z tż i krasc pieniądze na tak szczytny cel... żal.pl

dobra to uciekam
dobranoc

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

aaa i jeszcze sie nie pochwaliłam ze zaczynam tez cos robic ze swoja waga na poczatek ostatni posiłek przed 18 maks duzo wody i ograniczenie podgryzania... :0
moje kolezanki maja sprawdzonego dietetyka i tez sie nad tym zastanawiałam ale narazie chyba nie , jest rewelacyjny ale moze przed ślubem
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 23:07   #2472
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

RNG dobranoc Dziękuję

Meg ale masz dzielnego TŻa Jak marzenie
I ja chyba też coś muszę ze sobą zrobic skoro wszystkie na diecie
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:19   #2473
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Trochę żesmy powspominały z kumpela, bo przywiozłą płytę ze studniówki

Dobranoc
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:23   #2474
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Trochę żesmy powspominały z kumpela, bo przywiozłą płytę ze studniówki

Dobranoc
O ja miałam studniowkę dokładnie7 lat temu Ale ten czas zapiernicza

Dobranoc
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 00:26   #2475
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Nadrabianie

Karolinusienka, MiciaKicia - jak Wam się podobał Avatar ???

Cobra, Lusesita, Ivonka -

Ma.ko - za zaliczenie

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
hmm mowisz zdjecie dyplomowe??ehhh to ja swojego nie pokazuje, bo wcale nie jest dyplomowe, bo mam mega dekold i fioletowy sweterek
Pokaż

Cytat:
Napisane przez mabi84;16359341
noszę soczewki firmy Bausch&Lomb (aktualnie Soflens59), kupowałam u optyka ale już teraz od jakiegoś czasu zamawiam na [URL="http://www.lens-shop.pl/"
www.lens-shop.pl[/URL] i szczerze mogę polecic
Dzięki za wiadomość. Też używałam soczewek tej firmy i byłam zadowolona, ale od jakiegoś czasu przerzuciłam się spowrotem na okulary

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wejde wam troche w dyskusje, ale mam pytanko: Wybieracie sie moze w tym roku na targi slubne? Bo u mnie w miescie sa jutro i moze bym sie z TZ-em wybrala, ale mysle czy to nie za wczesnie i nie odlozyc tego na za rok? Co myslicie? A moze obskoczyc obie imprezy?
A przez te sniegi to nie ruszylismy sie dzis z domu,. a mielismy jechac sale ogladac boje sie, ze juz terminow nie bedzie. A juz sie na nia nastawilam
Witaj ponownie na forum
Byłaś w końcu na targach ??
My w tym roku byliśmy na targach, mam pełno ulotek i udało mi się też kilka rzeczy załatwić

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy zakupów na 2 dzień diety a ja zrobiłam placuszki Dukana - nawet dobre. Ale jestem masakrycznie słaba - chyba organizm musi się przestawic.
Poślij mi na priv przepis

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
u mnie kolos poszedł - chyba ok. Zrobiłam 4,5 zad na 5. ale z tych 5 mieliśmy sobie wybrać tak jak nam pasowało z punktami. min 5p. by zaliczyć w sumi z tych 5 zadan bylo 14p. na 10 mozliwych do zdobycia


Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,zgodnie z obietnicą jestem.Przepraszam,że tak póżno,ale dzis miałam dzionek pełen wrażeń...
Rano bieegem kolęda,poprosiłam o szzególne poświęcenie mojej pustej główki przed egzaminem...
Na11 poszłam na uczelnię,a przed 17 wyszłam.Tż cały czas mi towarzyszył.ZDAŁAM WARUNEK na 4 hihi,potem przeżyłam chwile grozy,jak jechaliśmy autem...Następnie popiłam sobie troszkę zgodnie z postanowieniem,nadrobiłam Was,choć o dziwo nie było tego duzo,a teraz uciekam lulku, bo ledwo patrzę na oczki...buziaczki dla Was,miłej niedzieli,kciuki dla zdawajacych.Mi pomogły Wasze,to teraz ja trzymam paaaa
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
ja tez zdalam z Nail Art, Podstawy stylizacji paznokci, Podstawy ubioru na 5

Troszke mnie nie bylo... Wtedy co bylam taka wsciekla i klnelam ze nie pojde na spacer z TZ to jednak poszlismy bo nie pojechal do tego Krakowa super bylo hihi wytarzal mnie w sniegu a potem pilismy barszczyk i siedzielismy z moimi rodzicami i.... pogadalismy i wyszlo na to, ze nasi rodzice sie spotkaja w tym miesiacu bo jest jedna rzecz to obgadania ale nie napisze Wam bo nie chce zapeszac

Wczoraj caly dzien bylam w szkole i nawet tu nie zaglądnelam a teraz wlasnie wrocilam znow ze szkoly. hehe 2 dni egzaminow... pozniej jade z TZ na Avatar
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
hmm brzmi niezle ten kolor. ja na razie szukam tej farby mojej ale naprawde trudno ja dostac, a w necie wychodzi drozej

Jenny i Ty na dietę przechodzisz?
Nazwa fajna, ale zobaczymy jak wyjdzie
Twoja farbę widziałam na allegro chyba po 30zł
Tak, przechodzę - trzeba odchudzić trochę brzuch i uda

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Tak Stysik mieszkanie
Super!

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
napiecie przed @ ... a odkad biore Yasmin zamiast Logestu i Kontraceptu to mam takie masakryczne napiecie ze szok ;/ ;/ K ma ze mna zle.. potem sie klocimy niepotrzebnie

kurde!!!! kurde kurde kurde!! roznosi mnie


Ja cały czas stosuję Logest i jest wszystko w porządku. Cena ? W sumie już się przyzwyczaiłam, kupowałam za ok 40zł/opakowanie, ale ostatnio znalazłam za 30zł

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
wczoraj bylo super, nie bede sie rozoisywac, niech to bedzie nasza tajemnica

jeszcze raz rozmawialismy o tym wszystkim-juz wiem,zeto nie on na 100%, ale ja taka jestem,ze bede do tego wracac i wrac pewnie...szczegolnie,ze kiedys jak pisalam, on dostawal esy od jakis lasek z jakiegos serwisu w orange,wiec zawsze juz bede ostrozna w tym wzgledzie...
ale szczerze porozmawialismy, opowiedizalam mu o moich "pisaniach"jak tlyko sie poznalismy, byl taki ktos...M. byl w szoku, bo choc nic nie bylo(kiedy juz sie spotaklismy to przestalam z tamtym pisac) i tak chyba inaczej spojrzal na to wszystko...

ogolnie bylo super, oby wiecej takich wieczorow i ...nocy
Cieszę się, że wieczór/noc się udała i że wszystko sobie wyjaśniliście

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Cześć! Przyszlam sie tylko pochwalić że mamy już fotografa Jeszcze orkiestra i kościol
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
uciekłam z zajęć 2 godziny u już jestem w domku zjazd z głowy....
Wszystkim mającym jakieś rocznice dzisiaj GRATULUJĘ
Miłego
Cześć
Czasami trzeba sobie zrobić wolne.

Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
Hej laseczki. wczoraj mnie mialam siły pisać na wizazu nawet. Najgorszy trzeci dzien diety dla mnie był-w głowie mi sie kreciło, mdło mi było od tych białek. Ale przetrwałam. i dzisiaj zjadlam rybke zamiast mięska wolowego i kurczaka.i odrazu lepiej. i dostałam powera do dalszej diety zaangażowalam wszystkichh w to,że nei jem nic poza mięsem i jajami mój tż nei mógł zrozumieć-ale jak to?nawet kapusty nie zjesz? Ale widze,ze i on chce żebym schudła i pojechalismy do dklepu i kupilismy cała zgrzewke wdy-i wlewam w siebie nią. a ta nie lubie. najgorsza to herbata gorzka na poczatek. Ale chyba kryzys przetrwałam

Frida dziękuje za książki na maila. zaczełam cztytac ale mi czy padały i poszłam do empika i kupiłam "nie potrafie schudnąc". jedynie przepisy poczytam z maila

ja zaczęłam od czwartku bo stwierdziłam,ze jak znów zaczne od poneidziałku to do tego czasu nażrę się złych rzeczy i to bez sensu.pomyślałam w środe wiecozrem.a w czwartek drazu dieta.

urozmaić sobie z mięska: ja jadłam 1 dzień pierś z kurczaka i ryba,2 dzień-mięso wołowe gtowane i z musztardą troche,3 dzień kurczak i biały ser chudy. a dzisiaj Rybka mi ratuje życie. Wczoraj myslałam że sie tym wszytskim porz.ygam poprostu. Pierwszy raz stwierdzialm,że ja nie chce mięsa-a ja mięsko kocham.
Można usmażyć rybke lub pierś kuraka w panierce z otreb-tak zrobiłam-pycho! tylko bez oleju smażyć of course ja wspierałam się wodą zwykła i gazowana-ale ta się pieni jak nie wiem co na patelni i bardziej dusi mięso. ale da sie żyć
Mnie to ratuje to,ze można musztardy troszke używać do smaku. juz chce wtorek i warzywka zupe sbei ugotuje i całą na raz zjem chyba jak tylko dam rade
A TAK W OGÓLE FRIDA widze,że równoczesnie zaczełyśmy dietke. ja 5 dni na proteinkach samych jadę-chociaz miałam 3 dni tylko być.


na dużo energii i zlości dobre jest odśneieżanie śniegu łopatą przy takich sniegach to sie po 15 minutach odechciewa złościc na innych i pada ze zmęczenia a tak na serio-trzeba pogadać z ginem o dolegliwościah. a ja ide do swojego-wkońcu sie zapisalam na 22 stycznia. Miałam przyjść w ciąży (ahahha)-znowu bedzie tłumaczenie jak to "się robi"
ps. wczoraj miałam z tż tez półrocznice minęło nam 6 lat i pół roku.Jeszcze równo półtora do ślubu...
za wytrwanie na diecie.
Ja zaczynam od dziś (pon), a przez weekend miałam jeszcze okazję poszaleć z jedzonkiem, bo teraz czeka mnie chyba do kwietnia ograniczenie paru spraw...
Gratuluję rocznicy!

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
wczpraj bylismy podpisać umowę z cateringiem wpłacilismy 3000 zł zaliczki i teraz już TŻ mi nie ucieknie
Super wiadomość!

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile płacicie za zespół muzyczny???
My za 1 dzień płacimy 2700zł

Cytat:
Napisane przez Wiosenny Deszcz Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa przyszła panna młoda 2011 (ślub 14 maja). Witam wszystkich serdecznie
Witaj

Cytat:
Napisane przez RNG Pokaż wiadomość
Witam, witam i przepraszam za długa nieobecnośc, ale miałam dużo spraw którymi musiałam się zając i nie dałam radu tu wchodzić... Obiecuję się już udzielać P.S. W międzyczasie znalazłam sukienkę marzeń totalnie odbiegającą od pierwotnego zamiaru A teraz szukamy zespołu i załamujemy się albo jakością albo ceną :P
Witaj ponownie

Cytat:
Napisane przez RNG Pokaż wiadomość
Dziękuję choć w większosci salonów pani patrzą się na mnie jak na kosmitkę, kiedy mówię, że chcę sukienke pozbawioną ozdób... Jestem strasznie drobna i próbują wepchnąć mnie w wielkie bezy "żeby mnie lepiej było widać"...
Widzę, że wiele z Was jest już bardzo zaawansowana w planowaniu wszystkiego związanego ze ślubem - my większość mówimy, wybieramy a tak naprawdę na razie mamy salę... I co dziwne - to TŻ naciska żebyśmy w końcu coś zaczęli robić - dziś przyniósł "Dziennik naszego ślubu"
A co to takiego ten Dziennik ??

Cytat:
Napisane przez RNG Pokaż wiadomość
http://www.hotelnowydwor.eu/ Hotel Nowy Dwór i płacimy 160zł/os i za poprawiny 50zł/os sala do 90 osób. (powyzej 80 osob nie placimy tantiemu i korkowego) Zakochalismy sie w niej jak tylko ją zobaczylismy
Ładny hotel

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Mama dała mi kaskę na wesele sporą, żebym sobie na mój weselny rachunek wpłaciła. Jeszcze jeden raz mi da tyle kasy i będzie cala planowana z mojej strony kwota na wesele - czyli połowa. Ale jeszcze tą kwestię finansowania trzeba omówic.
Super!!!

Cytat:
Napisane przez 87_meg Pokaż wiadomość
tż juz pojechał... wiec ja sie zaraz kłade musze sie wyspać bo jutro ide na nockę rodzić..

dziś jak wracalismy od tz przechodząc koło koscioła woła nas chłopak i prosi o pomoc.. no to tż pobiegł do niego okazalo sie ze kwestował i napadli na niego i ukradli mu puszke no to tz dawaj w długo i biegnie -zapytał tylko gnie pobiegł a ze on sportowiec dogonił ich było ich dwóch jeden uciekł drugi oberwał buta od tz i złapał do nawbija ł mu tam ostro trzymał i zadzwoniłam na policje... a ten mu jeszcze grozi nawet nie wiesz z kim zadzierasz to tz jak mu odpowiedział hehehe wszystko obięte cenzurą hehhe.. ehhh obrońca mój to juz drugi raz złapał zlodzieja tylko ta pierwsza sprawa była duzooooo poważniejsza..
masakra co on sobie myslał heheh przeciez on nie miał szans z tż i krasc pieniądze na tak szczytny cel... żal.pl
dla TŻ-a, jak wogole ludziom przychodzą do głowy takie pomysły

---
A ja dziś spędziłam miło czas z P. najpierw poszliśmy na spacer i powygłupialiśmy się trochę na śniegu, potem na chwilę w odwiedziny do jego dziadków, next do niego i robiliśmy pizzę , a na końcu miło czas we 2 . Zmykam spać, bo już mam małe oczy. Do usłyszenia rano. Dobranoc
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 05:48   #2476
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Hej!! Wyjątkowo dzisiaj się wyspałam i zdążyłam wejść się przywitać przed wyjazdem do szpitala. Ale to chyba przez to wino wczorajsze mi się tak dobrze spało ciekawe ilu będzie połamańców dzisiaj

Miłego dnia i do popołudnia!!
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 06:13   #2477
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Hejo

butterfly no niestety...zrobie sobie te badnaiaale to ze skierowaniem trzeba?

ivona, jenny,lula,joanwi (nie)dziekuje

meg dla TŻ-wlasnierozmawialismy tez wczoraj o tym, jak to mozna napadac na tych kwestujacych

a ja wstalam juz o 6:30,bo nie wiedzialam czy jade busem,czy ze szwagrem,alejednak znim, wiec zaraz ide na ten snieg,zeby juz przyjezdzac nie musial po mnie...

milego dnia dlaw szystkich ja po tescie robiesobie wolne i wykorzystuje nieobecnosci
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 06:47   #2478
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Dzień dobry.
Ja dziś trzeci dzień na proteinach (-1,2kg w tym spadło mi trochę % tłuszczu w organizmie a woda wzrosła) i chyba wprawiam sie w te przepisy Dukana i jest mi łatwiej niż na początku Tylko jest problem o którym Jola wspominała NIE MA normalnego nabiału bez tłuszczu i węgli - my też robimy z siebie głupków latając jak maniacy po sklepie ale albo w ogóle nie było i niema albo było i wyszło albo niby jest tyle że skład na pewno nie jest "chudy" (tona węgli wpisana malutkimi cyferkami ).
Mój tż od jutra przechodzi na PW a ja nadal na protalu

Meg - dla Tż'ta u nas to pewnie ja bym gnała spuścić łomot a Tż by uspokajał ofiarę i dzwonił po policję

Mam nadal zły humor ale pociesza mnie ta waga która nieco spadła - chociaż tyle dobrego.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 07:08   #2479
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Dzień dobry

Meg
odważny Twój Tż

muszę iść auto odśnieżyć i do pracy :/ ale mam chytry plan pisania pracy
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 07:25   #2480
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Dzień dobry SŁONECZKA KOCHANE

Wróciłam I normalnie się za Wami stęskniłam
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:18   #2481
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Witam wszystkich
I życzę miłego dnia i żeby wszystko dziś się udalo
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:45   #2482
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Karolinusienka, MiciaKicia - jak Wam się podobał Avatar ???
może to nie było do mnie, ale też napiszę, bo byłam tydz. temu i film super, polecam ciekawa dość historia, w pewnych momentach troszkę smutny, baaaardzo dużo efektów specjalnych, nie znalazłam chyba żadnych minusów

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ja dziś trzeci dzień na proteinach (-1,2kg w tym spadło mi trochę % tłuszczu w organizmie a woda wzrosła) i chyba wprawiam sie w te przepisy Dukana i jest mi łatwiej niż na początku Tylko jest problem o którym Jola wspominała NIE MA normalnego nabiału bez tłuszczu i węgli - my też robimy z siebie głupków latając jak maniacy po sklepie ale albo w ogóle nie było i niema albo było i wyszło albo niby jest tyle że skład na pewno nie jest "chudy" (tona węgli wpisana malutkimi cyferkami ).
Mój tż od jutra przechodzi na PW a ja nadal na protalu
Dotta, twój TŻ odchudza się z tobą??


Właśnie wstałam i robię śniadanko sobie
zapomniałam się pochwalić, że zdałam oba egz. z turystyki na 5


Miłego dnia życzę wszystkim
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:47   #2483
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cześć Dziewczyny

Ja tez jestem Dzis wpracy mam nadzieję, że będę miała więcej luzu I częściej będe z Wami. W sobotę byliśmy na nartach i do dziś czuję zakwasy na całym ciele Szczególnie na pośladkach bo zaliczyłam mnóstwo upadków
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:49   #2484
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Joanwi gratuluję piąteczek
I tak samo jak Tobie podobał mi się Avatar

Bambusiek my też się stęskiniłyśmy Jak było - opowiadaj

Dottta nie wiem czy przeoczyłam ale co się stalo
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:50   #2485
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Dzień dobry SŁONECZKA KOCHANE

Wróciłam I normalnie się za Wami stęskniłam
jak było?

tż odważny to mało powiedziane... ja zawsze stoie i obserwuje bo nie zdaze sie zorientowac co sie dzieje :P ale podziwiam go

spadam teraz zawieźć indeksy na uczelnie i wracam do domu troche ogarnąc
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:52   #2486
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Dotta, twój TŻ odchudza się z tobą??
tak, ze mną mimo że jest szczupły (tylko mały brzuchol ma). Stwierdził że będzie mi raźniej (nie będzie w domu "zabronionych rzeczy") i łatwiej robić jedzenie bo będę mogła dla nas obojga robić (prawie) to samo i w ten sam sposób.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Dottta nie wiem czy przeoczyłam ale co się stalo
życie mnie dobiło ale nie chce sie rozwodzić nad tym
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:54   #2487
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Dziś przyszłam z buta bo ten śnieg mnie przeraził, całe tony tego leżą i nikt nie odśnieża

Butterfly może niepotrzebnie się uniosłam ale drażnią mnie takie teksty że tabsy są złe. Ja o tym doskonale wiem i jestem świadoma
Martilla my płacimy za zespół 2400 zł (1 dzień)
Wiosenny Deszcz witaj
Elunka dzięki za pocieszenie
Lusesita już jest w porządku , wczoraj poszłam i jakoś doszliśmy do porozumienia
nikt ci skierowania nie da na badania przy tabsach, gin mi powiedział że tego nie refundują, niestety samemu w tym kraju trzeba się pilnować i dbać o zdrowie
mogę ci na priv podesłać jakie ja robię (płacę sobie sama)
Dottta mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Meg dla TŻ
Joanwi gratuluję egzaminu

ochrzaniłam w sumie i tak długo wytrzymywałam, bez pojęcia nadal jest
dajcie mi A. z powrotem!!!
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:02   #2488
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Dottta głowa do góry

T'ai fajnie, że między Wami już się poprawiło.
I dobrze, że ochrzaniłaś - niech wie kto tu rządzi. A odezwał się ktoś w sprawie pracy?
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:10   #2489
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

dzięki dziewczyny

powiedzcie mi jak rozwiązujecie kwestię transportu gości? A może przyjeżdżają na własny koszt i własnymi środkami transportu? U nas nocleg dla wszystkich odpada - po częsci dlatego że wiele osób zwyczajnie będzie chciało zostać. Z gadki kuzynki którą tu przytaczałam wyszło że część rodziny będzie liczyć na transport spod domu a bez przesady - nie stać mnie na taksówki dla wszystkich Myślałam o busie ale jak to rozwiązać
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:19   #2490
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Dzień dobry SŁONECZKA KOCHANE

Wróciłam I normalnie się za Wami stęskniłam
opowiadaj jak było

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
tak, ze mną mimo że jest szczupły (tylko mały brzuchol ma). Stwierdził że będzie mi raźniej (nie będzie w domu "zabronionych rzeczy") i łatwiej robić jedzenie bo będę mogła dla nas obojga robić (prawie) to samo i w ten sam sposób.[COLOR="Silver"]
wow, podziwiam twojego TŻa mój chyba by się na takie coś nie zdobył, bo za bardzo lubi jeść i zresztą musi jeść kalorycznie, bo pracuje fizycznie, ja tez lubię jeść, więc na razie zajadamy się pizzą i plackami po węgiersku

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nikt ci skierowania nie da na badania przy tabsach, gin mi powiedział że tego nie refundują, niestety samemu w tym kraju trzeba się pilnować i dbać o zdrowie
mogę ci na priv podesłać jakie ja robię (płacę sobie sama)
Ale jak robicie jakieś badania krwi, to możecie iść do normalnego lekarza rodzinnego i powiedzieć, że chcecie sobie zrobic kontrolne badania i powinien dac wam skierowanie

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jak rozwiązujecie kwestię transportu gości? A może przyjeżdżają na własny koszt i własnymi środkami transportu? U nas nocleg dla wszystkich odpada - po częsci dlatego że wiele osób zwyczajnie będzie chciało zostać. Z gadki kuzynki którą tu przytaczałam wyszło że część rodziny będzie liczyć na transport spod domu a bez przesady - nie stać mnie na taksówki dla wszystkich Myślałam o busie ale jak to rozwiązać
[/LEFT]
hmm my jak byliśmy na jakimkolwiek weselu to nikt się nie przejmował czym dojedziemy i wrócimy, każdy sam załatwiał transport też tak planowaliśmy zrobić, bo wszyscy będą mieli blisko (max. 25 km), a rodzinka z dalsza będzie nocowała u nas, ale wymyśliłyśmy z mamą, żeby któryś z kolegów braci był kierowcą i odwoził ludzi
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.