Wszystko o Avonie - cz.27 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 14:11   #2461
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Odsyłam jeszcze raz do pliku, który tu #2278 wkleiłam, bo zbyt dużo spekulacji na temat MAM, proszę przeczytajcie uważnie
Każdy ma ten plik w strefie, ale z niego nic moim zdanie nie wynika. Bo i tak jak piszą wszyscy na razie dorzucają za darmo drugie MAM (czy tam pierwsze dla kogoś kto nie zamówił katalogów) przy zamawianiu katalogów 7.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Dziewczyny mówiły ze nia działaja, może sie zorientowali i wycofali :/
Na katalogowym są dowody, że działają Tylko pisały dziewczyny, że na brokatowy lakierze nie, a tak to pękają
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:13   #2462
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

[QUOTE=MaT;33627773]Odsyłam jeszcze raz do pliku, który tu #2278 wkleiłam, bo zbyt dużo spekulacji na temat MAM, proszę przeczytajcie uważnie

No dobra, ale tam jest napisane że MAM jest dodawany gratis tylko do jednego zakupionego zestawu katalogów, niezależnie od jego wielkości. Więc kupując pakiet 5 katalogów również powinnam dostać go gratis, no tak czy nie? Bo wcześniej, któraś z dziewczyn napisała ze przy zakupie 10 i 20. No nie rozumiem
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:15   #2463
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez JestesmySobiePrzeznaczeni Pokaż wiadomość
No dobra, ale tam jest napisane że MAM jest dodawany gratis tylko do jednego zakupionego zestawu katalogów, niezależnie od jego wielkości. Więc kupując pakiet 5 katalogów również powinnam dostać go gratis, no tak czy nie? Bo wcześniej, któraś z dziewczyn napisała ze przy zakupie 10 i 20. No nie rozumiem
A to co cytujesz to nie jest gwiazdka przy pakietach 10 i 20 katalogów?
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:16   #2464
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

[QUOTE=JestesmySobiePrzezn aczeni;33627933]
Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Odsyłam jeszcze raz do pliku, który tu #2278 wkleiłam, bo zbyt dużo spekulacji na temat MAM, proszę przeczytajcie uważnie

No dobra, ale tam jest napisane że MAM jest dodawany gratis tylko do jednego zakupionego zestawu katalogów, niezależnie od jego wielkości. Więc kupując pakiet 5 katalogów również powinnam dostać go gratis, no tak czy nie? Bo wcześniej, któraś z dziewczyn napisała ze przy zakupie 10 i 20. No nie rozumiem
no przecież wyraźnie jest napisane, że do 5 musisz kupić
do pakietu 10 i 20 dają jako gratis
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:17   #2465
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
no przecież wyraźnie jest napisane, że do 5 musisz kupić
do pakietu 10 i 20 dają jako gratis
Dokładnie. A na razie i tak wrzucają każdemu z tego co tu wszyscy piszą

Jakiś sąsiad mi gra od rana na saksofonie czy innym instrumencie. Znaczy uczy się grać...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:18   #2466
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:18   #2467
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A to co cytujesz to nie jest gwiazdka przy pakietach 10 i 20 katalogów?
no tak wiem, ale to co, pakiet 5 katalogów jest gorszy czy co? i po co piszą że niezależnie od wielkości pakietu?
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 14:21   #2468
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
Dziewczyny tu ostatnio zachwalały, poszukaj.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:22   #2469
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
Miałam, ale jak dla mnie to był niezbyt fajny. Nie przekonałam się i wróciłam do maszynki i żelu do golenia SSS
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:22   #2470
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
ja kupuję ten większy 100ml i używam do bikini, jest ok.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:26   #2471
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
Jest bardzo fajny Polecam!
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 14:28   #2472
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Dziękuję Wam bardzo taka jedna szukałam ale nie mogłam znaleźć
a jutro do COKu na Koroniewską jadę
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:35   #2473
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Każdy ma ten plik w strefie, ale z niego nic moim zdanie nie wynika. Bo i tak jak piszą wszyscy na razie dorzucają za darmo drugie MAM (czy tam pierwsze dla kogoś kto nie zamówił katalogów) przy zamawianiu katalogów 7.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------


Na katalogowym są dowody, że działają Tylko pisały dziewczyny, że na brokatowy lakierze nie, a tak to pękają
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Dokładnie. A na razie i tak wrzucają każdemu z tego co tu wszyscy piszą

Jakiś sąsiad mi gra od rana na saksofonie czy innym instrumencie. Znaczy uczy się grać...
ja zamawiałam w piątek już z katalogu 8 i w poniedziałek miałam paczkę i nie miałam MAM a zamawiałam 5 katalogów... czyli wychodzi na to że trzeba sobie do 5 zamówić za 1,50zł a od 10 dają gratis...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:42   #2474
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
ja zamawiałam w piątek już z katalogu 8 i w poniedziałek miałam paczkę i nie miałam MAM a zamawiałam 5 katalogów... czyli wychodzi na to że trzeba sobie do 5 zamówić za 1,50zł a od 10 dają gratis...
Dzięki bardzo! i przepraszam za mój mały rozumek ;]
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:16   #2475
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez JestesmySobiePrzeznaczeni Pokaż wiadomość
No dobra, ale tam jest napisane że MAM jest dodawany gratis tylko do jednego zakupionego zestawu katalogów, niezależnie od jego wielkości. Więc kupując pakiet 5 katalogów również powinnam dostać go gratis, no tak czy nie? Bo wcześniej, któraś z dziewczyn napisała ze przy zakupie 10 i 20. No nie rozumiem
Jeśli zamawiasz kilka razy w ciągu trwania katalogu, to się zorientowałaś, że system za każdym razem "proponuje" zamówienie katalogów i to co cytowałaś, dotyczy takiej właśnie sytuacji, że tylko przy pierwszym zamówieniu pakietu katalogów 10 lub 20 sztuk, masz prawo do darmowego MAM
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:27   #2476
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
mi z CT pasują tylko czarne... jakoś do kolorowych nie jestem przekonana a miałam turkusową/białą - podwójna końcówka i normalną srebrną i je rozdałam... teraz aktualnie używam żelówki mega impact czarnej i jestem mega zadowolona tylko szybko się wykańcza tak więc weszłam na sposób i ją oszczędzam... na górną powiekę stosuję żelówkę a na dół oka czarną CT ...
Sprytna... ja do góry stosuje eyliner ale nie z Avon, ale fakt trzeba ja oszczedzac

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja avonowym ostrzytkiem SS ostrzę, jak jest za miękka, to schładzam trochę w lodówce

Nataszka, śliczne te kolczyki, dobrze, że jednak namówiłaś mnie na domówienie czegoś by je zdobyć
dobra rada, tak ślczniuchne kolczyki, i pieknie zapakowane.
Dzis mi babeczka przyniosla zamowienie na 120 zł a druga na 150 zł, fajnie dobijam do 2 poziomu KR, BRAKUJE MI JAKIES 3000 A co tam pochwalę się.

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
Ja polecam, kupuje kolejne opakowania wiec to mowi samo za siebie, u mnie sie spisuje na 6
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:49   #2477
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
dobra rada, tak ślczniuchne kolczyki, i pieknie zapakowane.
Dzis mi babeczka przyniosla zamowienie na 120 zł a druga na 150 zł, fajnie dobijam do 2 poziomu KR, BRAKUJE MI JAKIES 3000 A co tam pochwalę się.
JESTEM Z CIEBIE DUMNA!!!
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:50   #2478
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
dobra rada, tak ślczniuchne kolczyki, i pieknie zapakowane.
Dzis mi babeczka przyniosla zamowienie na 120 zł a druga na 150 zł, fajnie dobijam do 2 poziomu KR, BRAKUJE MI JAKIES 3000 A co tam pochwalę się.
gratuluję... ja nie wiem czy dobiję do pierwszego poziomu brakuje mi jakieś 2 i pól tysiąca ale się rozbijam na dwa katalogi trend i national.... chce być z nowościami szybciej niż national dlatego podbijam zamówieniami swoimi z national do trend żeby za KRMZ nie płacić i kończę program TPS
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:56   #2479
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Dzis mi babeczka przyniosla zamowienie na 120 zł a druga na 150 zł, fajnie dobijam do 2 poziomu KR, BRAKUJE MI JAKIES 3000 A co tam pochwalę
Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
gratuluję... ja nie wiem czy dobiję do pierwszego poziomu brakuje mi jakieś 2 i pól tysiąca ale się rozbijam na dwa katalogi trend i national.... chce być z nowościami szybciej niż national dlatego podbijam zamówieniami swoimi z national do trend żeby za KRMZ nie płacić i kończę program TPS
eh jak wy to robicie mi do pierwszego poziomu brakuje prawie 7tyś i na bank nie dobije szukam i szukam tych klientek i chyba w moim rejonie jest za dużo konsultantek i za dużo uprzedzonych osób do avonu
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 15:58   #2480
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez stempelka1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie - na wątku katalogowym zamieszczona była oferta na wody Herve Leger. Składając wczoraj zamówienie nie mogłam jej znaleźć, ale skorzystałam z kodów z katalogowego wątku - pojawiła się informacja o weryfikacji (spełniłam warunek - miałam zamówienie na ponad 400 zł) i dziś na podglądzie faktury nie widzę tych wód, ani żadnej informacji na ich temat. Możecie mnie olśnić, o co tak do końca chodziło z tą ofertą, bo tak prawdę mówiąc to zależało mi na tych wodach?
a ja dostałam maila od mojej OMS, że się łapię na te ofertę (było raczej 'wyślij do wielu') no i dziwi mnie to bo jak byk się nie łapię :p ale sprawdzę to jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Jak to wiesz? skad to wiesz? na tym szkoleniu jakos cos widac???
nie, ale Kasia pisała o Antosiu na czacie i się kapłam a w ciągu szkolenia kilka razy słyszałam jak się babki do którejś Pani Kasi zwracała (chyba było ich więcej)
Cytat:
Napisane przez placuchy Pokaż wiadomość
Witam! Widziałam, że ceny katalogów maja wzrosnąć, za My Avon Magazine też trzeba będzie płacić... Wiecie może czy jest to jednorazowa akcja Avonu czy to już tak będzie na stałe?
tak, już była o tym mowa
swoją droga te zmiany im coś nie wychodza do końca jak najpierw namawiali na elektroniczną fakture żeby lasy ratować to w zamian wrzucaja druczki; teraz mówią o płatnym MAM to wrzucają 2 za darmo (przynajmniej mi, zamawiałam 10 katalogów)
no sami sobie zaprzeczają
Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
I o ile dobrze pamietam to wczesniej dziewczyny pisaly, ze przy szamponie z pokrzywa tez byla czerwona kropa? U mnie zielona...
miałam czerwoną w pon dziś dokupiłam w COKu
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Napisałam do nich co myślę o formularzu wpłaty i że proszę o NIE dokładanie go do paczek i dostałam odpowiedź:
"Szanowna Konsultantko, W odpowiedzi na Pani prośbę informujemy, że do każdego zamówienia dokładany jest formularz wpłaty. "
ale Ci odpisali, tak choćbyś tego nie wiedziała takie masło maślane
Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Kobitki Kochane miała któraś z Was krem do depilacji okolic bikini SSS? Dobry jest czy raczej szkoda kaski?
tak, niedawno o nim pisałyśmy większość dziewczyn go chwaliła, ja też

ech, jednak musze czekać do jutra na paczkę. byłam dziś w in poście i niestety jeszcze nie przyszła


co się stanie jeśli wyślę samo zamówienie z weryfikacją oferty? :P
__________________
Instagram
Blog

Edytowane przez ewula91
Czas edycji: 2012-04-18 o 16:09
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:13   #2481
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
eh jak wy to robicie mi do pierwszego poziomu brakuje prawie 7tyś i na bank nie dobije szukam i szukam tych klientek i chyba w moim rejonie jest za dużo konsultantek i za dużo uprzedzonych osób do avonu
ja ma dużo osób co bierze np. raz na 3 miesiące serie Anew i przeważnie jest program motywacyjny na nie... to tanio kupuje a wszystko sie liczy do KR i z pozostałymi pierdółkami wychodzi za zamówienie np 1000zł... np. w katalogu 7 zrobiłam promocje na zestaw kremów z nowej serii anew ultimate... i sprzedałam ich ponad 10sztuk przez co wyszło mi zamówienie samych kremów na około 700zł...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:31   #2482
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
ja ma dużo osób co bierze np. raz na 3 miesiące serie Anew i przeważnie jest program motywacyjny na nie... to tanio kupuje a wszystko sie liczy do KR i z pozostałymi pierdółkami wychodzi za zamówienie np 1000zł... np. w katalogu 7 zrobiłam promocje na zestaw kremów z nowej serii anew ultimate... i sprzedałam ich ponad 10sztuk przez co wyszło mi zamówienie samych kremów na około 700zł...
też staram się właśnie robić promocje
teraz dałam 20% na wody TTF i 10% przy zakupie 3 szt Solutions zobaczymy jakie będzie zamówienie, liczę na tą kampanie ale jak wyjdzie w praktyce to się okaże
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:34   #2483
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Co do pękających lakierów, to czarny pęka ładnie, a biały chyba porażka. Mozliwe że źle zastosowałam, bo nie miałam z nimi wcześniej do czynienia, może nałożyłam za cienką warstwę... nie zamówiłabym go tak czy siak, bo mi się ten efekt wgl nie podoba, byłam jednak na szkoleniu i miałam szansę wypróbować.
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:46   #2484
bogi11
Raczkowanie
 
Avatar bogi11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bielsko B. i okolice
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze zrozumiałam, to wpisuje się je w k7, a dołączą w k8, ale gdzie dokładnie będzie informacja o tych produktach i kodach do nich, bo obawiam się, że jak tylko na stronie, to dzień A i te KK, które wysyłają w pierwszym dniu na dostawę kurierską, nie będą miały szans
Sprawdziłam jeszcze raz na fotce wklejonej przez tonia85 i jednak wpisuje się w K8
Tak wpisujemy w K8 i otrzymujemy w K8, ma to nakłonić nas konsultantki do składania zamówień w pierwszych dniach katalogu, to jest nie czekania na ostatni termin. Dostępność "nagród" mają aktualizować co 2 godziny na stronie i liczy się kolejność, kto pierwszy ten lepszy.

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
a jutro do COKu na Koroniewską jadę
Jutro jest Bielsku prawda? Ja pracuję więc odpuszczam...

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
eh jak wy to robicie mi do pierwszego poziomu brakuje prawie 7tyś i na bank nie dobije szukam i szukam tych klientek i chyba w moim rejonie jest za dużo konsultantek i za dużo uprzedzonych osób do avonu
Ja też w tym roku mam słabo... coraz niższe zamówienia, kryzys

Czerwone kropy miałam dziś przy obu pękaczach, portfelu Bualla niebieskim i naszyjniku Renwick
bogi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:58   #2485
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Kobietki doradźcie mi.. Chcę zamówić sobie coś na cellulit i zastanawiam się czy lepsze jest serum z wyciągiem z karamboli czy ten wyszczuplający krem antycellulitowy
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:23   #2486
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez bogi11 Pokaż wiadomość
Tak wpisujemy w K8 i otrzymujemy w K8, ma to nakłonić nas konsultantki do składania zamówień w pierwszych dniach katalogu, to jest nie czekania na ostatni termin. Dostępność "nagród" mają aktualizować co 2 godziny na stronie i liczy się kolejność, kto pierwszy ten lepszy.


Jutro jest Bielsku prawda? Ja pracuję więc odpuszczam...


Ja też w tym roku mam słabo... coraz niższe zamówienia, kryzys

Czerwone kropy miałam dziś przy obu pękaczach, portfelu Bualla niebieskim i naszyjniku Renwick
wiesz może czy rzecz za 1zł będzie się dalo odebrać w COKu? kupiłabym sobie jakąś pierdółkę z netto i bym od razu miała... a na paczkę musiałabym mieć 150zł a na pewno nie uzbieram tyle na pierwsze dni trwania katalogu
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:36   #2487
bogi11
Raczkowanie
 
Avatar bogi11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bielsko B. i okolice
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
wiesz może czy rzecz za 1zł będzie się dalo odebrać w COKu? kupiłabym sobie jakąś pierdółkę z netto i bym od razu miała... a na paczkę musiałabym mieć 150zł a na pewno nie uzbieram tyle na pierwsze dni trwania katalogu
Będą też w Coku ale niewiadomo jakie. Obiecywali że rozdzielą je sprawiedliwie aby nie było tak że Coki dostaną najlepsze i najcenniejsze nagrody, ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo
bogi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:39   #2488
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez bogi11 Pokaż wiadomość
Będą też w Coku ale niewiadomo jakie. Obiecywali że rozdzielą je sprawiedliwie aby nie było tak że Coki dostaną najlepsze i najcenniejsze nagrody, ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo
Super, chyba będę stać w kolejce jeszcze przed otwarciem żeby się załapać, chociaż jeszcze się nie zdecydowałam co bym chciała, ale jeszcze sporo czasu
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:49   #2489
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Wrzuciłam na katalogowy troszkę biżu.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:56   #2490
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.27

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na katalogowy troszkę biżu.
Ta torba Lace wygląda fajnie wiesz może ile kosztuję ?
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.