Listopadówki 2020 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 12:54   #2461
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja zwykle noszę 38, spodnie z lidla zamówiłam 36 i mi zlatują

Ostatnio kupiłam ten komplet z kubusia puchatka. Cudny jest Tylko martwię się czy nadruk się nie rozejdzie nieestetycznie na moim pulpeciku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam delikatny luzik, więc raczej do końca mi wystarczą te spodnie ale że Tobie aż lecą... może jakiś błąd rozmiaru...
Ja na razie czytam maleństwu Kubusia Puchatka ale komplecik faktycznie cudny był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:14   #2462
Natka0025
Raczkowanie
 
Avatar Natka0025
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 64
Dot.: Listopadówki 2020

Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Natka0025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:25   #2463
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Od przyszłej soboty w lidlu będą dostępne szorty jeansowe ciążowe za 30 zł i ciuszki dziecięce, tyle że letnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:28   #2464
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje

Ooo to trzeba się będzie wybrać do Lidla, bo akurat ostatnio myślałam, że przydałyby się szorty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 13:40   #2465
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Listopadówki 2020

Mnie ostatnio pobolewa brzuch po większym wysiłku i trochę jestem zmartwiona. W pierwszej ciąży miałam tak zdecydowanie później, a teraz tym bardziej muszę być na chodzie, żeby biegać za młodą.

Muszę zobaczyć te szorty z lidla, przydałyby się na lato, z te z H&M są dla mnie za krótkie, niekomfortowo się w nich czuję. Przyszło też moja zamówienie ze Smyka i body 56 przez głowę są faktycznie jak na noworodka, natomiast te rozpinane bardzo szerokie Rozmiaru 50 nie było, więc muszę jeszcze poszukać z innej firmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 14:02   #2466
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Mi tez brzuch twardnieje i mnie pobolewa. Dużo wcześniej niż w 1 ciazy. Pytałam o o lekarza, badał mi szyjkę i na szczęście nie ma to na nią wpływu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 14:28   #2467
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez lenciik Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?

Pierwsza ciąża - termin na 06.11. Prawdopodobnie dziewczynka, tak usłyszałam na prenatalnych i ostatniej wizycie u mojej ginekolog. W czwartek mam wizytę to może potwierdzi. Połówkowe 9 lipca - będę 22+0.

Po prenatalnych z emocji kupiłam szumisia - pierwszy i jak na razie jedyny zakup dla maluszka. Jestem zielona w temacie całej wyprawki i wózków, więc chętnie podpatrze na co się kusicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 14:34   #2468
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:18   #2469
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Ja dziś po wizycie, z maluszkiem wszystko ok w piątek połówkowe
Z badania moczu wyszło mi jakieś zakażenie bakteryjne, dziwne bo miewałam wcześniej takie problemy i dawały dość wyraźne objawy a teraz nic. Mam brać furagin i dużo więcej pić i sikać - nie wiem czy da się jeszcze więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:50   #2470
izuu225
Raczkowanie
 
Avatar izuu225
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 100
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje! ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izuu225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:07   #2471
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Ja farbuje farbą bez amoniaku, nie że teraz specjalnie, ale takiej i tak używałam. Chciałam przeczekać, aż mi się poprzednia lepiej wypłuka, więc na siwce na wyjścia używałam sprayu farbującego, ale w końcu na tyle zaczęły mnie denerwować, że ostatnio zafarbowałam Paznokci jeszcze nie robiłam, ale chyba poproszę siostrę, żeby mi coś ogarnęła ale też czytałam u mamy ginekolog, że można robić jedno i drugie bez obaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiej farby używasz? Ja ciągle słyszę i czytam, że farba bez amoniaku nie pokryje siwych włosów.
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja nosze 36/38 i wzięłam 38, mam jeszcze zapas więc myślę że cała ciąże ponosze Mieliście wpięta ta gondole na spacerówkę czy ściągaliście te poszycie spacerowe? Właśnie się zastanawiam jak to ogarnąć Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko było ściągnięte. Został tylko sam stelaż tego wózka. Potem spacerówke jakoś tam tz zakładał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 16:20   #2472
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jakiej farby używasz? Ja ciągle słyszę i czytam, że farba bez amoniaku nie pokryje siwych włosów. Wszystko było ściągnięte. Został tylko sam stelaż tego wózka. Potem spacerówke jakoś tam tz zakładał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja u fryzjerki farbowalam bez amoniaku i siwe mi pokryło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:01   #2473
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jakiej farby używasz? Ja ciągle słyszę i czytam, że farba bez amoniaku nie pokryje siwych włosów. Wszystko było ściągnięte. Został tylko sam stelaż tego wózka. Potem spacerówke jakoś tam tz zakładał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super dzięki moja koleżanka woziła tą gondole założona na spacerówkę, wygladalo to średnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:10   #2474
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Listopadówki 2020

Czy któraś z was ma jakiś problem z kręgosłupem? Tzn wszelkie zwyrodnienia. Z tygodnia na tydzień co raz bardziej bolą mnie plecy . Wystarczy , że podrepcze rano do sklepu i muszę to odleżeć bo korzonki nie pozwalają mi się ruszać mówiłam to mojemu gin. a on odrzekł , że będzie jeszcze gorzej. Nie zasugerował mi żadnej wizyty u ortopedy , neurologa. W sumie nie wiem: iść czy nie iść ? Co oni mi pomogą , nic ? Ale jakieś konsultacje dot. mojej skoliozy ( a mam znaczną) to chyba powinny byc., Przynajmniej przed porodem. Jestem taka krzywa , że zastanawiam się czy ja w ogóle urodzę normalnie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:27   #2475
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma jakiś problem z kręgosłupem? Tzn wszelkie zwyrodnienia. Z tygodnia na tydzień co raz bardziej bolą mnie plecy . Wystarczy , że podrepcze rano do sklepu i muszę to odleżeć bo korzonki nie pozwalają mi się ruszać mówiłam to mojemu gin. a on odrzekł , że będzie jeszcze gorzej. Nie zasugerował mi żadnej wizyty u ortopedy , neurologa. W sumie nie wiem: iść czy nie iść ? Co oni mi pomogą , nic ? Ale jakieś konsultacje dot. mojej skoliozy ( a mam znaczną) to chyba powinny byc., Przynajmniej przed porodem. Jestem taka krzywa , że zastanawiam się czy ja w ogóle urodzę normalnie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Mi już lekarka na 1 wizycie mówiła, że czeka mnie maraton po lekarzach: psychiatra (już zaliczony), okulista (w czwartek), neurolog (w poniedziałek) i ortopeda (w lipcu). Ale ja to nie dość, że ślepa (mam -7D) to jeszcze krzywa (skolioza i klatka piersiowa lejkowata) a w dzieciństwie miałam epilepsję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:40   #2476
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Mi już lekarka na 1 wizycie mówiła, że czeka mnie maraton po lekarzach: psychiatra (już zaliczony), okulista (w czwartek), neurolog (w poniedziałek) i ortopeda (w lipcu). Ale ja to nie dość, że ślepa (mam -7D) to jeszcze krzywa (skolioza i klatka piersiowa lejkowata) a w dzieciństwie miałam epilepsję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooojej mas tego , biedna .
Taka wada wzroku to od razu kwalifikuje do CC.
Ja chyba umowie Sid już do tych lekarzy. Chcę usłyszeć kogoś opinie odnośnie porodu naturalnego. Pójdę prywatnie to szybciej się dogadam

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:53   #2477
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
ooojej mas tego , biedna .
Taka wada wzroku to od razu kwalifikuje do CC.
Ja chyba umowie Sid już do tych lekarzy. Chcę usłyszeć kogoś opinie odnośnie porodu naturalnego. Pójdę prywatnie to szybciej się dogadam

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
No właśnie od -8 kwalifikują do CC, więc zobaczymy co mi w czwartek powiedzą. Ale tak coś czuję, że któryś z lekarzy mnie wyśle na cięcie a chyba jednak wolałabym rodzić SN

Pewnie, że idź. Skolioza też może być wskazaniem do cc, więc lepiej skonsultować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:57   #2478
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
ooojej mas tego , biedna .
Taka wada wzroku to od razu kwalifikuje do CC.
Ja chyba umowie Sid już do tych lekarzy. Chcę usłyszeć kogoś opinie odnośnie porodu naturalnego. Pójdę prywatnie to szybciej się dogadam

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Niestety sama wysokość diotprii nie powoduje od razu cc :/
Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Mi już lekarka na 1 wizycie mówiła, że czeka mnie maraton po lekarzach: psychiatra (już zaliczony), okulista (w czwartek), neurolog (w poniedziałek) i ortopeda (w lipcu). Ale ja to nie dość, że ślepa (mam -7D) to jeszcze krzywa (skolioza i klatka piersiowa lejkowata) a w dzieciństwie miałam epilepsję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem jeszcze bardziej ślepa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:58   #2479
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Listopadówki 2020

Czeka mnie jeszcze szkoła rodzenia i tam dużo spraw położne wyjaśniają . Na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić w jaki sposób wolę rodzic. Ale jeśli jest jakiekolwiek ryzyko związane z moją skoliozą to nie chcę narażać i dziecka i siebie


W moim przypadku najgorsze nie jest samo skrzywienie kręgosłupa a przekręcone zebra i krzywa miednica .
Chcę po prostu usłyszeć od lekarza , że nie ma przeciwwskazań. Czy oni wystawiają jakiś dokument , że nie ma przeciwwskazań. Jak to jest ?
Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnaLenna
Czas edycji: 2020-06-16 o 19:14
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 19:24   #2480
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
No właśnie od -8 kwalifikują do CC, więc zobaczymy co mi w czwartek powiedzą. Ale tak coś czuję, że któryś z lekarzy mnie wyśle na cięcie a chyba jednak wolałabym rodzić SN

Pewnie, że idź. Skolioza też może być wskazaniem do cc, więc lepiej skonsultować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie. Ja w poprzedniej ciąży miałam -9 albo -9.5 (teraz mam jeszcze większą, bo mi sama ciąża pogarsza wzrok). No i miałam zaświadczenie od okulisty, że nie mogę rodzic naturalnie. Niestety wylądowałam w szpitalu na patologii i tam musiałam przejść ich kwalifikacje do porodu i okulista z tego szpitala (który jest bardzo albo to bardzo nastawiony na sn) uznała, że lepiej stracić wzrok, bo przy cc tez mogą być kompilacje.
Dlatego rodzilam w szpitalu oddalonym ode mnie ponad godzinę drogi, bo tam od razu uznali, że mam mieć cc. Niestety ja nie chciałam ryzykować sn, bo moja wada wciąż rośnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 19:32   #2481
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
No właśnie nie. Ja w poprzedniej ciąży miałam -9 albo -9.5 (teraz mam jeszcze większą, bo mi sama ciąża pogarsza wzrok). No i miałam zaświadczenie od okulisty, że nie mogę rodzic naturalnie. Niestety wylądowałam w szpitalu na patologii i tam musiałam przejść ich kwalifikacje do porodu i okulista z tego szpitala (który jest bardzo albo to bardzo nastawiony na sn) uznała, że lepiej stracić wzrok, bo przy cc tez mogą być kompilacje.
Dlatego rodzilam w szpitalu oddalonym ode mnie ponad godzinę drogi, bo tam od razu uznali, że mam mieć cc. Niestety ja nie chciałam ryzykować sn, bo moja wada wciąż rośnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże nie wierzę . No racja lepiej stracić wzrok ...masakra
A jak to jest z tym porodem. Jeździ się prosto do szpitala gdzie chce się rodzić sn lub CC czy wcześniej trzeba ustalić , że się do nich przyjedzie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 19:46   #2482
lenciik
Raczkowanie
 
Avatar lenciik
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 215
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Ostatnio mi przyszły jeansy ciążowe z lidla, póki co, ubrane 1 raz i bardzo wygodne. Byłam w hm, ale szkoda mi było 150 zł za spodnie na kilka miesięcy, więc stwierdziłam, że na razie zamówię za 1/3 ceny te z lidla i je przetestuję i nawet się okazało, że te z lidla mają kieszenie z przodu, a z hm miały tylko prowizoryczne A co do rozmiaru to normalnie nosiłam w większości przypadków 34, ale w hm mierzyłam 36 i były dobre. Takie też zamówiłam w lidlu i też dobre. Za to ostatnio przeszłam się jeszcze na wyprzedażowe rzeczy w hm i kupiłam tam sobie cieniutkie joggersy, z niskim stanem, więc mogłam wziąć swój normalny rozmiar i jestem z nich mega zadowolona na dodatek na metce była cena 40 zł, a przy kasie okazało się, że są w cenie 23 zł do tego sukienkę, może nie jakąś super piękną, ale też mi grzech było nie kupić, skoro też kosztowała 23 zł na aplikacji miałam jeszcze rabat 10 zł, więc zapłaciłam niecałe 40 zł takie wyprzedaże to ja rozumiem mimo, że nie mam do nich zbytniego szczęścia
W hm weszłam na chwilę na dział niemowlęcy, widziałam te piękne kompleciki z Kubusia Puchatka i Myszki Miki, o których pisałyście, były achy i ochy na inne mikro rzeczy, ale na razie się powstrzymałam i nic nie kupiłam , ale pewnie to się zmieni po połówkowych, jak może w końcu ostatecznie dowiemy się czy będzie synek czy córa
A po przeglądzie szafy okazało się, że kilka sukienek będę miała, przynajmniej póki co, kilka bluzek mimo, że byłam pewna, że będą dobre, okazało się, że wymiękły w biuście, a brzuch by pomieściły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam w hm jeansy i nie jestem zadowolona. Zjeżdżają mi z tyłka, a dałam 130zl . Kupiłam sobie też legginsy ciążowe w calzedonii i tu super sprawa.
Dziś dorwałam też w lumpie spodenki ciążowe też hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka0025 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka! zakupy czas start
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lenciik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:29   #2483
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Ja dziś po wizycie, z maluszkiem wszystko ok w piątek połówkowe
Z badania moczu wyszło mi jakieś zakażenie bakteryjne, dziwne bo miewałam wcześniej takie problemy i dawały dość wyraźne objawy a teraz nic. Mam brać furagin i dużo więcej pić i sikać - nie wiem czy da się jeszcze więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jakiej farby używasz? Ja ciągle słyszę i czytam, że farba bez amoniaku nie pokryje siwych włosów. Wszystko było ściągnięte. Został tylko sam stelaż tego wózka. Potem spacerówke jakoś tam tz zakładał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Casting Creme Gloss - mnie farbuje siwe włosy zawsze, nie miałam z tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
To super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Casting Creme Gloss - mnie farbuje siwe włosy zawsze, nie miałam z tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To taka farba, nie farba. W sumie nawet nie jest napisane. Jest tylko informacja, że trwałość do 28 myć. Wcześniej używałam szamponu koloryzującego, ale ten nie pokrywał wszystkich siwych włosów, no i szybciej się wypłukiwał, więc póki co jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:45   #2484
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

ja mam od dziecka boczne skrzywienie kręgosłupa, w poprzedniej pracy zniszczyłam sobie górny odcinek kręgosłupa. Na szczęście narazie nie odczuwam żadnego bólu ani dyskomfortu. Sama nie wiem jak bym wolała rodzić, boję się naturalnie jak i cc

od wczoraj planuje przemeblowanie sypialni żeby zmieścić łóżeczko i komode dla dziecka, stwierdziłam że zabrakło mi w pokoju jakiś dodatkowych 10m
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 20:59   #2485
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Kusia9 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, widzialam w rossmanie takie specjalne woreczki z babydream na pampery zeby wlasnie nie śmierdziało, ale to pewnie zobaczymy później ;D


Witam nowa Panią w naszym gronie

Ja ostatnio kupilam legginy w lidlu i byl tylko rozmoar 40 a ja nosze 38 i sa troche przy luźne, ale mysle ze jak brzuchol bedzie wiekszy to beda super, a chodze, bo juz nie zapne się w zywklych ;D

Kurde chciałabym, zeby byl juz lipiec bo mam polowkowe a tak dawno nie mialam usg ze omg ;D

Dzisiaj jakos strasznie ciagnie mnie podbrzusze, mysle ze jak bedzie się tak utrzymywac to chyba zadzownie do doktor.

A co u Was? Jak wasze brzuchy?

Dabena ja chyba sie nie zapisywałam na zadna liste poczatkowa wiec tez mozesz mnie wpisać. Dziewczynka prawdopodbnie termin z om 23 listopada pierwsza ciąża
Wpisałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Mi dzisiaj siadły plecy, normalnie nie mogłam iść. Na dole mnie rozbolały, a naprawdę nie szłam daleko. A zmęczyłam się, jakbym biegła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:03   #2486
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Mnie jeszcze w 1 trymestrze zaczęła boleć przy dłuższym chodzeniu okolica kości ogonowej No ale mój kręgosłup ma kształt S

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 21:49   #2487
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Dzisiejsza wizyta ogólnie ok.
Muszę jutro zadzwonić i umówić połówkowe. Było badanie na fotelu, sprawdzenie ciśnienia i ważenie. Na zaparcia mi zleciła dwa specyfiki i na obrzęk mojego nosa kropelki do nosa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 22:01   #2488
Aggny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 79
Dot.: Listopadówki 2020

Mnie natomiast niemalże po każdym wyjściu czy na spacer czy do sklepu bola stopy, myślałam, że od butów, ale w każdych jest tak samo.. nie wiem co to moze być
Jeśli chodzi o wadę wzroku to ja mialam dużą ale +. Trzy lata temu przeszłam korekcje wzroku i wówczas mówiono mi, że nie będę mogła rodzić sn, bo w moim wypadku cos tam może się stać z rogówką przy takim wysiłku. Ostatnio bylam u okulistki i stwierdziła, że może jednak nie muszę mieć cc, że w zależności jakie będą moje wyniki badań to ona podejmie decyzję. We wrześniu mam do niej iść i zrobi mi badanie dna oka. Nie wiem zupelnie co o tym myśleć.. boje się, że przy porodzie sn moze mi sie coś stać z oczami, z drugiej strony lekarze chyba wiedza co robią (?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aggny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 02:26   #2489
kicia00707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 111
Dot.: Listopadówki 2020

gratuluje dziewczyny wizyt! widze, ze nam dziewczynek przybywa
mnie czasami plecy pobolewaja w odcinku ledzwiowym, ale jeszcze bez wiekszej tragedii.
tydzien temu na wizycie mialam 600g na plusie, ale mam wrazenie ze mi teraz brzuszek zaczyna wybijac z dnia na dzien, wiec pewnie plecy tez to odczuja.
ja bym chyba chciala rodzic naturalnie, ale ze znieczuleniem, zobaczymy, poki co rozmawialam z lekarzem jak to wyglada to mowi ze daja numer na porodowke i na koniec w razie skurczow itd po prostu sie dzwoni i oni mowia czy juz przyjechac czy jeszcze czekac.
prawdopodobnie uda nam sie w koncu przeprowadzic do nowego domu za miesiac, wiec z zakupami poczekam az sie urzadzimy.
kicia00707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 06:11   #2490
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Listopadówki 2020

Co do stóp to ja zauważam dziwny dyskomfort/ból jak stoję. Tak jakby mi się stopa spłaszczała i rozszerzała ???!
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 22:08:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.