Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 08:08   #2461
paslik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 675
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Justys jestem! Z fryzjera nici . Moja Pani fryzjerka kategorycznie nie chce obciąć mi włosów i każe zapuszczać. Fotki mam nie do końca pozmniejszane bo małż robi swiadectwa i ciągle kompa blokuje. Udało mi się kilka na NK wrzucić u siebie i Pysi.Gratuluję córuni.

Tysieńko a gdzie ten brzuch???? No nie widzę. No ale ja mam dużą wadę wzroku minus 4

Linijko ale piękne chłopaki

Myszko bardzo mi przykro z powodu piesia. My też mamy za sobą już taki rok, kiedy wszyscy od nas odchodzili na chmurki

A u nas... Weekend z atrakcjami. Spędziliśmy go na lotnisku w Olsztynie. Patrycha siedziała we wzystkim co lata: szybowcach, dwupłatowcach, Wilgach, itp. Ja się napaliłam na skoki spadochronowe. Ale to na razie w sferze marzeń. Za to szybowce w zasięgu ręki. Tylko niech pogoda się poprawi. Natuśka w sobotę bała się "locików" za to w niedzielę pchała się do wszystkich.

Wczoraj przeżyliśmy oberwanie chmury. Akurat wracałam do domciu. Uwierzcie mi, że wody miejscami po pas. Ale co tam kąpiel z praniem miałam zaliczoną i dotarłam jakoś do domu. Późnij to już się nas głupie żarty trzymały. Zmokłam, zmarzałam, ale do domu dopłynęłam. Dla ciekawych kilka fotek w linku:
http://ostroda.wm.pl/Ostroda-pod-woda-,72307
__________________
paslik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 08:19   #2462
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

ja piernicze ale duzy basem w miescie no ludzie maja darmowe wejsciówki j narzekają . Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim na raz dogodził .
Ale tak na poważnie to szok.
Wiem co to wielka woda po powodzi w '96 u nas. Nieciekawie strasznie było.

A ja chciałam się tylko szybciutko pochwalić jaką uroczą reklamę czapeczek mam .
Oto Natalka naszej Pajdki i Krzysiu ( syn szefa tza )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6889.jpg (51,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8853.jpg (46,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8855.jpg (46,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccccccccc.jpg (74,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:59   #2463
Pajdka2006
Raczkowanie
 
Avatar Pajdka2006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 36
GG do Pajdka2006
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Justyś gratuluję dziewczynki SUPER!! Michalina- ładne imię. Miałabyś w domu 2razy "M", albo "M jak miłość" Mikołaj i Michalina. Aleksandra też mi się bardzo podoba. No i widzę, że trzymasz linię 3kg jak na 23tc to niedużo.

Linijko ale masz przystojniaka w domu, tak dziewczyny to pewnie się za nim oglądają. A za Filipa trzymamy kciuki, co by na kontroli okazało się wszystko w porządku. 3 tyg. szybko zleci. Widać, że dzielnie się trzyma.

Tysiu brzuszka nie widać. Wyglądasz kwitnąco. Może pokaż zdjęcia bez płaszczyka, to uda nam się dojrzeć brzuszek. Werunia śliczna jak zawsze

Carya czekamy jeszcze na zdjęcia twojego brzuszka

Myszko przykro mi z powodu pieska Też mi się wydaje, że najlepszym lekarstwem dla dziewczynek po stracie zwierzaka, będzie inny piesek. Nie zwlekaj tylko szybko do schroniska Nawet jak tamten się znajdzie to przecież możecie mieć dwa
Na zdjęciach z niebieskimi czapeczkami Natalka ma zniesmaczoną minę, była obrażona, że musi pozować do zdjęcia

A u nas kolejny dzień leje i zimno, a Tz pisze, że 3dni już czeka na załadunek w Hiszpanii i smaży się, taki upał, 30st.
__________________
NATALKA - 11.11.2006.
Pajdka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:25   #2464
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez linijka Pokaż wiadomość
W poniedziałek Kuba miał bierzmowanie, pokaże wam jakiego mam przystojniachę w domu+ Filip z gipsem.


Nie no Linijka juz widze te kolejki lasek ustawiajacych sie pod Waszymi drzwiami toz Kuba niesamowity przystojniak a i Filipek sliczny lobuziaczek czy mi sie zdaje czy on siedzi w takim koszu na zabawki - moja Klaudulka ma dokladnie taki sam ino w zielonym kolorze i robi dokladnie co on tj skoki, chowa sie w nim albo naklada odwrotna strona na glowe i lazi tak po domu obijajac sie wszystko co napotka na drodze a widze ze i namiocik kroluje w domu u nas tez w ktorym miejsce grzeja klocki albo puzzelki - no tak te nasze dzieciaki jakies zblizone zamilowania maja

A moja corcia znalazla se nowego przyjaciela jest nim slimak ogrodowy przyniosla do domu wlozyla do miski i non stop wrzeszczy na Aresa coby jej przyjaciela nie wszamal - noz pani przyrodniczka mi rosnie
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-06-03 o 17:32
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:20   #2465
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pajdka, no dobra, wklejam na mnie nie patrzeć bo z tłustymi włosami i bez charakteryzacji to się do ludzi nie nadaję mąż mi pstryknął 4 zdjęcia ale tylko to nie straszy ludzi

Są też dwa zdjęcia z dnia dziecka i imienin mojego męża bo to jednego dnia. Zadnej imprezy nie było, tylko dziadki i prababcia przyjechali.
Naciągnęłam babcię na prezent - też jest na zdjęciu tylko połowę kasy chyba jej oddam bo to masakta ile ta pościel Disneya kosztuje

Bafi, Marta też ma jazdy na ślimaki ale jeszcze ich nie "przygarnia". ale swoją droga może biznes winniczkowy rozkręcicie miejsce już jest - psia micha

Mysia, czapki są wspaniałe cholerka, że ja nie mam czasu wieczorami ja tak lubię dłubaninki... taaa, se dłubię w zeszycikach... niebieskie na zdjęciu za mną widać - na stole i na komodzie, wg klas podzielone

Coś jeszcze miałam pisać... kurka, mózg mi się kurczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03859.jpg (90,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03866.jpg (85,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03868.jpg (115,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03870.jpg (63,8 KB, 22 załadowań)
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:43   #2466
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Caryo to fakt te posciele Disneya kosztuja swoje my jej zakupilismy dwie jedna z puchatkiem jedna z wrozka Cynka zwana dzwoneczkiem. Ale w roznych odstepach czasowych bo tak od razu dwie to rozboj w bialy dzien

Caryo twoj brzuszek okazaly ale i ty szczuplutenka jestes

I znow dodam twoja coreczka sliczniutka ladnie wyszla na tym zdjeciu z ptysiem
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-06-03 o 18:46
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:19   #2467
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Gosia_Szymonek Pokaż wiadomość
Justynko!! Gratuluję dziewczynki!!!!!!!!
Oby już tak zostało
Wypatrzyłam dzisiaj, że idziesz do ginka, bo mi się ostatnio jakoś skojarzyło, że już powinnaś wiedzieć, hehe. Oko moje czuwa
U nas kiszka, bo TŻ niedomaga i starania zawieszone. Może i dobrze, bo ostatnio nam się posypało wszystko inne, ale już wychodzimy z doła, tfu tfu...
Cały czas coś, najlepiej by było zapomnieć o starankach i wpaść ni z tego ni z owego, hehe, a później jakoś sobie życie do tej kruszynki organizować

Gratulacje tych 3 kg!! Szczęściara! Dbaj o siebie i Michalinkę, heheheheheheh to także mój typ


Eeeee, Dziewczyny, jak możecie pozwolić by jakaś obca baba pierwsza z gratulacjami się wepchała, co?!?!?

Pozdrawiam serdecznie
Gosia jestes niemolziwa!!!!:cmok :Ales mnie wysledzila!!
Dziekuje za gratulacje-to mile ze sledzisz moje losy kochana.
A Tobie zycze takiej wpadeczki a reszta to juz sie musi ulozycw iec glowa do gory!! Trzeba myslec pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Mój brzuchol jest ogromny a chyba ostatnia mam z nas termin... 22-24.10. Kurka, Tysia, ty masz na listopad? już mi się wszystko pomieszało zupełnie
Ojjj Carya ja chyba musze wkelic swojego brzuchala to wtedy zobaczysz ze ja mam ogromnegoAle ja mam termin z was najwczesniej bo na 30 wrzesnia.
Ale Ty jestes szczupaczeki masz taki fajny wystajacy brzuszek, i na moje oko zdecydowanie wiekszy od Tysi
Martusia ale ona ma piekne oczyska!!!Bedzisz musiala przeganiac kawalerke spod okna
Posciel iscie ksiezniczkowa Tez planujemy Mikiemu kupic w ramach rozstania sie z jego ukochanym lozeczkiem, ale fakt ceny powalaja bo jak patzrylam to ok 90-100zl.


Dziekuje wszytskim za gratki


Cytat:
Napisane przez linijka Pokaż wiadomość
W poniedziałek Kuba miał bierzmowanie, pokaże wam jakiego mam przystojniachę w domu+ Filip z gipsem.
Ulalalalllala Linijko ale Ty masz cudnego przystojniache w domku!!!!! o kurcze fajnie sie pezentuja z FifimSliczne masz chlopaki!!
A Fifi tez uzywa tak jak Miki kosza na zabwaki w inny sposob
Widze ze gipsik mu w niczym nie przeszkadzaDaj znac jak po kontroli.

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Ta czapka różowo- zielona co ją wczoraj omawiałysmy na pewno będzie zrobiona . Siedziałam do 1.00 nad szydełkową sukienką na chrzest i w miedzy czasie mogłam myśleć jakby ta czapka miała wyglądac.
Jetses niemozliwaAle jak iwdac bez slow sie zrozumialysmy o ktora chodzi
Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
A ja chciałam się tylko szybciutko pochwalić jaką uroczą reklamę czapeczek mam
Oto Natalka naszej Pajdki i Krzysiu ( syn szefa tza )
Czapusie sa boskie!!!i nie tylko czapusie!!

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
A moja corcia znalazla se nowego przyjaciela jest nim slimak ogrodowy przyniosla do domu wlozyla do miski i non stop wrzeszczy na Aresa coby jej przyjaciela nie wszamal - noz pani przyrodniczka mi rosnie
Kurcze twoja chroni slomaczka a moj wszytsko co sie rusza to albo by kijem potraktowal albo noga zadusil.....Tysia widziala jak traktowal zaby
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 09:38   #2468
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pajdko chyba musze na razie z psiakiem poczekac. Jestem sama z tym pomysłem przeciw 2 osobom. laski za to mają zmasowaną opieke nad kotami . Wczoraj Emila darła się na mnie kiedy nie chciałam po przyjeździe z US wziaść kota do domu.
Kot wszedł i siedział z nią w wyrku

Carya ale cudnie wyglądasz , a brzusio - sweeeeeeeeeeeet. No i co ja widze jaka Martunia to mała dama , i ten czerwony lakier . Ona ma lepiej wypielegnowane paznokcie niz ja od 4 lat .
Kurka na wesele mam iść a same połamańce na lapach. Co to odrośnie 2mm to momentalnie uwale przy tych ogromnych kiecach.
Pościel :slina super, ale masz racje cenia sie za nią strasznie .

ogłaszam wszem i wobec, że wnioski w US o spadkowe nareszcie złozyłam
Wierzcie mi lub nie, ale ręce mi latały jak w delirce.
Z góry przepraszam ale dużo napisze.

Wiec tak
Przychodze do babsztyli z tymi wnioskami dziadowskimi, a laski ze mną oczywiście. O dziwo grzeczne jak dwa aniołki były.
Pokazuje najpierw wniosek spadku po tacie bo to mam do opodatkowania. 3 rubryk nie wypełnilam bo nie miałam pojęcia jak. Dwa tyg temu jak wlasnie o jedna z tych rubryk pytałam to najpierw mi babka nie dała dokonczyc zdania, a wkoncu sie wydarła że źle wpisałam. Na dodatek na ksiedze wieczystej zauwazyła słowo :droga" wiec pokazała w ktorym okienku ja wpisac. Acha i jeszcze powiedziała ze pokazywałam jej inna rubryke na innym formularzu a potem źle wpisuje No urocza, tym bardziej ze tylko jedna kartke miałam w ręce , a odpowiednie okienko wskazałam ręką.

Pokazuje poprawiony wniosek, a ta mnie znowu z pycholem, że ceny źle napisane, że droga z jakiej racji wpisana.
:conf used: yyy no sorry mowie jej ze to ona mi kazała wpisac.
Na to ona: ja kazałam?? Ja panią doskonale pamiętam. Najpierw mi pani pokazywala ostatnio inny formularz potem dała inny, a droga ma byc wpisana jesli jest na nią księga.
Wiec mówie jej, że to ona czytając ksiege z posesji na ktorej stoi moja chałupina kazała to wypisac.
No to sie dowiedziałam, ze absolutnie, że nie bo jakby tak mogła.
No to walnełam uśmiech bo juz naprawde ze smiechu wytrzymac nie mogłam i powiedziałam że jest Fantastyczna .
Mogłyscie widziec reakcje. baba miała w oczach ogien a uszami jej parowało, rzuciła mi tym wnioskiem i juz chciała sie pozbyc, ale miała pecha bo ja jeszcze 4 wnioski miałam .
Matko myslałam że przeglądająć je wyrwie kartki .
W każdym razie wyszłam na zew żeby poprawić co trzeba. Wziełam laski do pokoju gdzie si ePITy składa bo tam stolik z zabawkami był. Grzecznie sobie wypisuje, licze wartości ( siedze na środku średnio zaludnionej dosyc dużej sali), aż tu słysze: Widzisz tą babe z dziećmi?
Żebyś wiedziała co za babsztyl. Powiedziała ( nazwijmy ta comnie przyjmowała) Ani - jaka pani FANTASTYCZNA!!!! Ale jakim tonem ??!!! Bezczelna strasznie. Wyobraz sobie jak ostatnio była to jej wentylator przeszkadzał i obrażona chciała gdzieindziej stawac!!!!!!!!
wierzcie lub nie ale 5000 volt do mnie wstapiło.

Co by był pełny obraz. Dwa tyg temu miały tam załączony wentylator.. Stał na ziemi. Każdy przychodzący petent miał go ustawiony pomiędzy rozstawionymi nogami bo go na środkupostawiły a miejsca mało. a że dziadostwo obrotowe to mi sie na nogach blokowało. Jak babka o cos mnie zapytała, to tylko powiedziałam momenck bo nie chce tego zepsuc i stanełam 20 cm dalej zeby mi tez i kiecka nie fruwała jak namiot.
Czyli strasznie humry odstawiałam nie ma co.

Wiec co słysze, ze o mnie gada to się pieknie wyprostowałam na krześle ( słuchająco to zauwazyła) i bezczelnie sie w babsztyla patrze ( mogła miec baba koło 50 tki ale wygląda na 65). Jak skonczyła i jakies miny odstawia na mnie to ją pytam na tyle głosno zeby cała sala słyszała: Wiec pani zdaniem stanąć sobie 20 cm dalej od wentylatora żeby go nie zniszczyc i zeby mi spódnica do góry nie latała to to aż tak strasznie zachowanie?? ( ludziska jak stały tak zwrot i patrzą na babe) No pytam bo nie wiem. Skoro aż tak złe to trzeba było mi od razu powiedzieć.
A koleżanka nie lubi być fantastyczna?? Bo ja tak. Jakby mi ktoś powiedział , że beznadziejna jestem, lub głupia to by mi przykro, ale fantastyczna?? To ja chce byc od razu !!!

Babe zatkało. Ja spokojnie sobie dokonczyłam pisanie i wyszłam przez budynek, bo w środku mnie wszystko latało. Przypomniałam sobie ze przeciez w tym urzedzie pracuje szwagier Słodkiej DOrotki wiec do niego zadzwoniłam. Wział mnie do swojego pokoju i razem z jego koleżanką sprawdzilismy jeszcze raz te wnioski. Od słowa do słowa i okazało sie, ze nawet oni jako pracownicy jednego urzędu robią wszystko zeby nei zadzierac z trójcą od spadków i darowizn .

Schodze na dół i ta co mi dogadała myk za szafe i nie wylazła stamtad az ja wyszłam . A ta co ludzi "obsługiwała" to nagle anioł . I po ludzku zaczeła mówić . Coż za nagła odmiana. Nic tylko im siary przed współpracownikami narobic

Najgorsze w tym ze satysfakcje miałam , a zawsze nie chciałam zeby mnie za wredną uznawano
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:01   #2469
Pajdka2006
Raczkowanie
 
Avatar Pajdka2006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 36
GG do Pajdka2006
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Nie, no ja nie mogę Myszko jestem pod wrażeniem!!! klask i:
Szacuneczek moja droga Jestem pełna podziwu. Bardzo dobrze nagadałaś temu babsztylowi, należało się jej jak nic!!!! Od czego one tam są, myślałam, że od tego, aby pomagać? Skąd człowiek ma wiedzieć jak wypełnić urzędowy formularz czy wniosek. No, ale tak to jest w tych naszych urzędach Coś o tym wiem, jak latałam z papierami, żeby załatwić pozwolenie na budowę. Jedno słowo źle, albo pieczątka do góry nogami potrafiła sprawić, że człowiek tracił kupe czasu, żeby to poprawić, bo wszędzie trzeba najpierw podanie złożyć a potem czekać nawet tydzień. Masakra
Myszko całe szczęście, że załatwiłaś

Carya brzuszek duży, ale tylko brzuszek Cała reszta zgrabniutka Matrucha ślicznie wygląda, ładne ma włoski, takie gęste, bo moja Natalka ma takie liche i cienkie. Podcinam jej, ale jak na razie nie pomaga.
A co do pościeli to rzeczywiście drogie. Natalka marzy o takiej pościeli tylko, że z Noddy'm. Ona w ogóle ma bzika na punkcie Noddy'ego. Na razie śpi jeszcze w łóżeczku, a takich rozmiarów nie ma.
__________________
NATALKA - 11.11.2006.
Pajdka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:27   #2470
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Mysia, masz ode mnie owacje na stojąco - z gwizdami i okrzykami
Big szacun for ju ale je załatwiłaś po mistrzowsku!

Ty weź wyrzutów żadnych nie miej, bo takie to większość ludzi ma i znoszą te stare prukwy co to jeszcze pamiętają dawne czasy kiedy to petent w drzwiach jeszcze przepraszał za to że przyszedł się przyzwyczaiły, a teraz prezenciki za załatwienie się skończyły i chlanie po imieninach i dniach kobiet do upadłego, i tańce na stołach... wrrr...

Pracowałam kiedyś 7 miesięcy w naszym urzędzie miasta i miałyśmy świetną naczelniczkę - sama mówiła że takie imprezy kiedyś odchodziły

Dziewczyny, dzięki za komplementy - buziaki ode mnie i od Martuchy

Wpadłam do domu, zjadłam kanapkę i sernik dniowodzieckowy i lecę się zbierać na spotkanie do przedszkola se odpoczęłam przez 3 dni to teraz muszę pozapindalać żeby szybko odrobić co przesiedziałam
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:09   #2471
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Wiec co słysze, ze o mnie gada to się pieknie wyprostowałam na krześle ( słuchająco to zauwazyła) i bezczelnie sie w babsztyla patrze ( mogła miec baba koło 50 tki ale wygląda na 65). Jak skonczyła i jakies miny odstawia na mnie to ją pytam na tyle głosno zeby cała sala słyszała: Wiec pani zdaniem stanąć sobie 20 cm dalej od wentylatora żeby go nie zniszczyc i zeby mi spódnica do góry nie latała to to aż tak strasznie zachowanie?? ( ludziska jak stały tak zwrot i patrzą na babe) No pytam bo nie wiem. Skoro aż tak złe to trzeba było mi od razu powiedzieć.
A koleżanka nie lubi być fantastyczna?? Bo ja tak. Jakby mi ktoś powiedział , że beznadziejna jestem, lub głupia to by mi przykro, ale fantastyczna?? To ja chce byc od razu !!!
Mycha leże i kwicze!!! Jestes dla mnie goru w zalatwianiu sparw urzedowych!!!! Biorę Cie wszedzie!!!!Ales dopiekla babsztylowi---koffffffam cie za to!!!
Ja to nie nawidze zalatwiac nic w urzedach.....poprostu dla mnie to czrana magia wiec jak tylko moge to wysylam innych

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Wpadłam do domu, zjadłam kanapkę i sernik dniowodzieckowy i lecę się zbierać na spotkanie do przedszkola se odpoczęłam przez 3 dni to teraz muszę pozapindalać żeby szybko odrobić co przesiedziałam
A Craya jak zwykle nie usiadzie tylko ciagle w biegu

Rozmaiwalm dzis z Tysia, jest po wizyzcie u gina................mowie wam jaka ona szczeszliwa!!!!Bo juz na 100% wie co bedzie miala!!
Laski obstawiac!!!!
Nie moge tego zdradzic bo pewnie by mnie udusila wiec chwila niepewnosci bedzie na forum!!! Ale byscie slyszeli jej radoche!!
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 17:52   #2472
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

hello laski

załączam fotke z pewnym elementem mojej Kropeczki, i jak doświadczone mamusie co widzicie

Carya piekny brzusio ja to faktycznie zabiedziłam 21 tc ja mam termin na 18 października ale maleństwo w normie 341 g wyglada na tydzien mniejsze ale Wera tuż przed urodzeniem wygladala na 37 tc a urodzila sie w 41 tc wiec wszytko ok
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-10-27 o 17:57
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:59   #2473
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, to klejnoty??? ale jajca chociaż jakby mi ktoś powiedział że to babskie narządy to też uwierzyła, tak się znam

gratulacje wielkie mamuśka!!!
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:16   #2474
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
hello laski

załączam fotke z pewnym elementem mojej Kropeczki, i jak doświadczone mamusie co widzicie
Hhahha.....ja wiem ze to NadiaAle w zyciu by po zdjeciu nie wiedziala jaka to plecJa tam nigdy nc nie wiedze na usg....czarna magia.
Tysiu jeszcze raz gratulujemy Ci drugiej coreczki!!! Zacytuje twojego tz:"nastepnym razem sie uda":haha ha:
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:49   #2475
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

a tak myślałam że to "usta" ale nie chciałam wychodzić na zboczuchajakby to były jajka, że takie duże "usta" mi po głowie chodzą

Nadia, pięknie... ja na chłopaka chciałam Igor... Tysia, gratuluję małej Nadusi
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:58   #2476
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość

Nadia, pięknie... ja na chłopaka chciałam Igor... Tysia, gratuluję małej Nadusi
Nie zartuje ze chcialas Igora??Moj tz sie uparl ze jak chlopak to Igor bedzie zboczuchu Ty
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:33   #2477
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Haha ja juz gratulowałam Nadinki Pieknie kolejna fabryka z tradycjami
Carya czekamy na wieści od ciebie
Ja juz zamawiam cały wagon rózowej nitki

A teraz wybaczcie ale sie pochwale
Własnie skonczyłam. Foto kiepskie bo i świało beznadziejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00348.jpg (45,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:16   #2478
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość

A teraz wybaczcie ale sie pochwale
Własnie skonczyłam. Foto kiepskie bo i świało beznadziejne
Mycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jestem pod wrazeniem!!
Te papucie i czapusia......ja juz takie zamawiamBooooooooooooo ooooooooskie!!!uwielbiam takie cos
Mycha jestes wielka!!

A oprocz rozowej wloczki zamow zielen tez
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 06:35   #2479
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Justys ta akurat włóczka jeszcze mi została wiec biale da sie od razu zrobić

Zamówić zielone ............. ZAPISAŁAM
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 06:54   #2480
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Justys ta akurat włóczka jeszcze mi została wiec biale da sie od razu zrobić

Zamówić zielone ............. ZAPISAŁAM
Tak jest Myszko

Dzien dobry chcialam powiedziec

Musialam wstac bo mnie syn obudzil, bo wstal przed7ma a tz wlaczyl mu bajke i poszedl do pracy i mnie nie obudzil Dobrze ze sie sama obudzilam o 7.20 bo jakby cos wywynial tez nasz lobuz to bym chyba padla

Tak wiec Myszko prosze odnotowac o ktorej dzis wstalam bo zazwyczaj to ja wstaje o 9-10tej
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 08:59   #2481
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysiu,

Element twojej Kropeczki hmm zadziwia ten ciemny punkt moze wskazywac na Pana Siusiaka i te "usta" hmm mozna wziasc jako meskie klejnoty a z drugiej strony mozna spokojnie powiedziec ze to Pani Buleczka hmm dowiemy sie napewno jak sie urodzi 18 pazdziernika

Myszko ja juz nic nie mowie - masz zlote raczki - miejmy nadzieje ze ktoras z twoich dzierlatek odziedziczy talent po tobie i bedzie kontynuowac piekna tradycje
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:04
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:01   #2482
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
....Element twojej Kropeczki hmm zadziwia ten ciemny punkt moze wskazywac na Pana Siusiaka i te "usta" hmm mozna wziasc jako meskie klejnoty a z drugiej strony mozna spokojnie powiedziec ze to Pani Buleczka hmm dowiemy sie napewno jak sie urodzi 18 pazdziernika
Ja tez bym tak myslała ale ginek jest pewny i mi to wyjasnił
otóz tam są pośladeczki i wagi sromowe, gdby to był chlopec to nie bylo by tej bułeczki my baby źle na to patrzymy, jaja to jest jeden element 1 worek noszny i byłoby to okragle jak jest tak pięknie zarysowana linia to dziewczynka, my na to patrzymy z perspektywy naszych Tz i tego ze działa na nie sila grawitacji i myslimy o 2 elementach
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:22   #2483
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Ja tez bym tak myslała ale ginek jest pewny i mi to wyjasnił
otóz tam są pośladeczki i wagi sromowe, gdby to był chlopec to nie bylo by tej bułeczki my baby źle na to patrzymy, jaja to jest jeden element 1 worek noszny i byłoby to okragle jak jest tak pięknie zarysowana linia to dziewczynka, my na to patrzymy z perspektywy naszych Tz i tego ze działa na nie sila grawitacji i myslimy o 2 elementach
TYSIA ales to profesjonalnie wyjasnilas:hahaha :i jeszcze wyjechalas z ta grawitacjaUmieram ze smiechu.....swietnie to ujelas!!!
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:23   #2484
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, jak spojrzałam na fote, to pierwsza moja mysl to dziewczynka, jak dla mnie pisia jak ta lala Piotrus mial podobne zdjecie na USG, i w tym miejscu nie bylo rowka tylko okragle cus wypelnione czyms, bez jaderek jeszcze

Gratuluje w kazdym razie!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:14   #2485
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Ja tez bym tak myslała ale ginek jest pewny i mi to wyjasnił
otóz tam są pośladeczki i wagi sromowe, gdby to był chlopec to nie bylo by tej bułeczki my baby źle na to patrzymy, jaja to jest jeden element 1 worek noszny i byłoby to okragle jak jest tak pięknie zarysowana linia to dziewczynka, my na to patrzymy z perspektywy naszych Tz i tego ze działa na nie sila grawitacji i myslimy o 2 elementach
Poległam o matko a ja myślałam że grawitacja działa tylko na moja górną częśc ciała i po wykarmieniu dwójki dzieci conieco stoi mi jedynie kiedy szoruje podłoge na kolanach
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:56   #2486
paslik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 675
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysiu ja się nie wypowiadałam bo ja na żadnym zdjęciu USG nie chciałam się dopatrywać płci i mi tego nikt do tej pory tak profesjonalnie nie wytłumaczył jak ty. Dzięki Ci o Pani
__________________

Edytowane przez paslik
Czas edycji: 2009-06-05 o 19:58
paslik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:11   #2487
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez paslik Pokaż wiadomość
Tysiu ja się nie wypowiadałam bo ja na żadnym zdjęciu USG nie chciałam się dopatrywać płci i mi tego nikt do tej pory tak profesjonalnie nie wytłumaczył jak ty. Dzięki Ci o Pani


Kobiety czuje sie tak doceniona jakby conajmniej byla prof. zw. dr hab z ginekologii ciesze sie że was tak rzeczowo uświadomiłam w temacie
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2009-06-05 o 20:13
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:59   #2488
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Poległam o matko a ja myślałam że grawitacja działa tylko na moja górną częśc ciała i po wykarmieniu dwójki dzieci conieco stoi mi jedynie kiedy szoruje podłoge na kolanach
Nie no Myszko poległam rowniez w zwiazku z Twym teksciorem normalnie jestes wielga
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-06-05 o 21:03
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:04   #2489
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość


Kobiety czuje sie tak doceniona jakby conajmniej byla prof. zw. dr hab z ginekologii ciesze sie że was tak rzeczowo uświadomiłam w temacie
Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Nie no Myszko poległam rowniez w zwiazku z Twym teksciorem normalnie jestes wielga
Ale sie usmialam kobietki!!!!:haha ha::hahah a:a ta grawiatacja Myszki na kolanach to juz padlam:ha haha:
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:06   #2490
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dzien dobry kochane

Jeszcze tu nikogo nie bylo??

U nas w koncu sloneczko wyszloi niech juz tak zostanie!!

Wlasnie Mikolaj wstal wiec uciekam bo ubrac i sniadanko zrobic a wma kochane zycze milej soboty
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.