Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 15:24   #2461
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cała ona 5/10

Słodkie i ostre 8/10

Czekając na cud 4/10
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:29   #2462
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Przebudzenie 7/10
Rec 4/10
The Eye 5/10
__________________
Życie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapierają nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:17   #2463
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
2006. Grają aktorzy z seriali i filmów które mało kto ogląda dla przyjemności. Ja przynajmniej wszystkich widziałem tam po raz pierwszy.
A, czyli nie ma już Ashtona. Szkoda
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:26   #2464
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

U Pana Boga w ogródku-9/10 sielska atmosfera,zarty jak najbardziej mi odpowiadały.Film na podobnym jesli nie lepszym poziomie co 1 czesc
Mały- z mlodym Gajosem w roli glownej,o chlopaku ze wsi mieszkajacym w hotelu robotniczym ,ktory mial jakies marzenia o lepszej przyszlosci ale szybko stracil nadzieje
Malo popularny film ,a szkoda
8,5/10

50 pierwszych randek-ale sie wynudziłam
2/10

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-10-01 o 20:11
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:35   #2465
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Volver - 8+/10

Prześladowca - 9-/10

Oko - 7+/10

My, dzieci z dworca ZOO - 2+/10

Sierociniec - 7-/10
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 11:26   #2466
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Miss mokrego podkoszulka (2002)
Z serii święta polskie. Jest trochę gorszy od pozostałych filmów z tego cyklu jakich do tej pory udało mi się obejrzeć (z serii 9 filmów nie oglądałam 3). Ale bardzo podobała mi się rola Piotra Fronczewskiego. Polecam.7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:17   #2467
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Statyści-bardzo pozytywny film o samotnych ludziach z malego miasteczka i o milosci.W tle kręcenie chińskiego filmu w pl
9/10
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 15:21   #2468
Noelma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 141
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Emma(wersja z Kate Beckinsale) 8/10

Szansa na sukces 5/10
Noelma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 18:27   #2469
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziś 13 jutro 30 - 5/10 Trzynastoletnia dziewczynka po wypowiedzeniu urodzinowego życzenia budzi sie w ciele dorosłej kobiety. Widząc jak bezwrtościowe jest jej życie zmienia je, wraca do ciała trzynastki po czym znowu jest 30 ale już prowadząc inne życie. Dla mnie zbyt nierealne choć sam pomysł naprawiania błędów dzięki takiej zamianie fajna.
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 20:37   #2470
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Volver - 8+/10
świetny film też go niedawno widziałam (pomysł z zamrażarka )
dla mnie Volver 9/10

Wczoraj widziałam Porachunki: http://porachunki.filmweb.pl/

Dla mnie bomba! Jeśli któraś oglądała Przekręt i pobadał się jej to Porachunki są dla niej stworzone.
Dużo wątków, szubka akcja i ci aktorzy <3

Porachunki 9+/10
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 11:52   #2471
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Freedom Writers - połączenie Młodych Gniewnych z American History X, przy czym przy obu tych filmach ten wydaje się być przegadany i robiony pod publiczkę. Wiem, że do amerykańskich nastolatków trzeba mówić o rasizmie konkretnie i bez metafor, ale bez przesady - nudny i przewidywalny. 2/10

Zabójczy Numer - kryminał, w którym przez pierwsze 60 minut kompletnie nie wiesz o co chodzi, a potem to już zostaje tylko "aha!" "o jacie!" "wow!" 8/10

Karmel - francuski film o eneryginczych libijskich kobietach, dla kobiet. Klimatyczny, ładny i z przesłaniem. Poznajemy cztery kobiety pracujące w kabinecie kosmetycznym, każda z nich reprezentuje inny problem współczesnej kobiety (bycie kochanką, strach przed starością, samotność, inność). Film pokazuje, że mimo że wszytskie jesteśmy różne, to jednak tak bardzo podobne. 10/10
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 11:57   #2472
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość

Karmel - francuski film o eneryginczych libijskich kobietach, dla kobiet. Klimatyczny, ładny i z przesłaniem. Poznajemy cztery kobiety pracujące w kabinecie kosmetycznym, każda z nich reprezentuje inny problem współczesnej kobiety (bycie kochanką, strach przed starością, samotność, inność). Film pokazuje, że mimo że wszytskie jesteśmy różne, to jednak tak bardzo podobne. 10/10
Bardzo zaciekawiłaś mnie tym filmem Na pewno go sobie obejrzę
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:11   #2473
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
U mnie trwa bollywoodzki festiwal. Dzisiaj- Nigdy nie mów nigdy.
(...)
Bollywood Żeby to "solidnie uargumentować" napiszę tylko, że za długie są dla mnie te produkcje
Śniło mi się dzisiaj, że powiedziałam w rozmowie z Tobą, że Bollywoodu nie da się oglądać, a Ty chciałaś we mnie czymś rzucić

Ostatnio obejrzane:
Transsiberian. Historia amerykańskiego małżeństwa podróżującego pociągiem z Pekinu do Moskwy, które zostaje wplątane w aferę narkotykową o międzynarodowym zasięgu. Może nie brzmi to najlepiej, ale to naprawdę porządny, trzymający w napięciu thriller (jak kto woli - sensacja). Rozpędzony pociąg mknący przez śniegi Syberii, świetne dialogi, aktorstwo ach i och: Woody Harrelson, Emily Mortimer, Eduardo Noriega, i przede wszystkim - wspaniały Ben Kingsley w roli rosyjskiego gliny. Dla mnie osobiście to najgenialniejszy aktor swojego pokolenia, ba, każdego pokolenia Jaką on ma mądrość w oczach, dystans, to coś, co emanuje z wnętrza i sprawia, że oczu nie można od niego oderwać. Aha - muszę przyznać, że mówienie po rosyjsku wychodzi mu znacznie lepiej niż po polsku.
Czemu filmy takie jak ten nie mają w Polsce premier kinowych? To pytanie zdaje się retoryczne...

Sen Kasandry. Zabierałam się do tego filmu jak pies do jeża. I rzeczywiście, Woody marudny jakiś. Niby wszystko ok, bo i fabuła dość wciągająca, Ewan McGregor i Colin Farrell w rolach braci dają radę (zwłaszcza Colin), zaskakujące zakończenie jak z antycznej tragedii, itp, itd, ale czegoś mi brak. Niby Woody Allen, ale jakiś taki nie swój. Dialogów, dialogów mi brak...
Miałko...

Blef (The Hoax). Historia podrzędnego pisarza, który po stracie lukratywnego kontraktu na wydanie książki postanawia napisać fikcyjną biografię ekscentrycznego milionera Howarda Hughesa. Egzotyczne duo aktorskie Richard Gere-Alfred Molina wymiata. Ech, boki zrywać...
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:28   #2474
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatni dal mi do myslenia film Bena Afleka( nie wiem jak to sie dokladnie pisze) Gdzie jestes Amando? Po Panu Benie absolutnie nie spodziewalabym sie tak dobrego filmu Polecam!
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:52   #2475
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Bollywood Żeby to "solidnie uargumentować" napiszę tylko, że za długie są dla mnie te produkcje
Śniło mi się dzisiaj, że powiedziałam w rozmowie z Tobą, że Bollywoodu nie da się oglądać, a Ty chciałaś we mnie czymś rzucić

(...)- wspaniały Ben Kingsley (...)
E, Annuschko, nie rzucam. Naprawdę nie.

Ja tam mogę oglądać- czasami sobie tylko film przerwę, potem wracam.
Twający np kwadrans numer muzyczny- piosenka wyśpiewana cała, pięć zwrotek do samuśkiego końca, Sharuk a to na tle górskich łąk, a to na tle wodospadu itd, w kilku conajmniej strojach, boskie jego towarzyszki wijące się w tańcu w co kilka minut zmienianym sari.
Autentycznie lubię Bolly. Nie zawsze mam nastrój, ale jak mam, to chłonę.

A Ben... tak... jak najbardziej.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 22:05   #2476
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Mamma Mia 9/10 wlasnie wrocilam z kina, film lekki i przyjemny. Jak ktos lubi piosenki Abby, to tym bardziej powinien ogladnac.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:21   #2477
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Terminal 7/10, taki ot przyjemny film.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:24   #2478
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

1612 - dla mnie dno dna... ale jak ktoś lubi mordobicie i lejącą się krew to jak najbardziej... jedyne co to piekne sceny z jednorożcem wiec 2/10
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:40   #2479
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 991
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Jeszcze raz. Jakos tak dopiero teraz sie zebralam na jego obejrzenie, bo wczesniej nie mialam nastroju na komedie romantyczne. Ale film jak najbardziej! super super super! Cudowna historia jak dla mnie 10/10 Chyba ine przesadzilam z tak wysoka ocena
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 11:59   #2480
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

The Eye 6/10

Fabuła filmu całkiem ciekawa, ale jako horror film jest słabiutki.
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:19   #2481
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziś obejrzałam KARMEL 9/10
bardzo Kobiecy i nastrojowy film ...
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 23:29   #2482
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Królestwo (10/10) -dawno nie widziałam tak dobrego filmu! Nasycony emocjami, genialna akcja, świetne zdjęcia, gra aktorów I klasa i niezła muzyka. Film przejmujący a przedostania scena tak wartka i niesamowicie nakręcona, że po na sali dało się słyszeć wielkie Ufff a ja miałam oddech wstrzymany przez 1,5 minuty

Labirynt Fauna (8/10) - film ciekawy i "inny". Pomieszanie filmu fabularnego z baśnią. Wart zobaczenia chociażby dla samych efektów specjalnych Nie polecam jako film "rozluźniający" w sobotni/niedzielny wieczór. To trudny film a dla mnie samej smutny i totalnie dobijający

Babilon A.D. (9/10) - jeden z tych filmów, na które nie szkoda pójść do kina Film podobał mi się choć osobiście za tematyką science fiction (lekko mówiąc) nie przepadam. Bardzo podobały mi sie wartkie sceny akcji, praktycznie cały czas coś się działo, nie nudziliśmy się. Efekty specjalne naprawdę niezłe, ciekawie to wszystko razem wyglądało. Wiadomo, że niektóre sceny były mocno przesadzone ale z kolei inne zapierały dech w klacie Gdyby ktoś się zastanawiał: iść - nie iść to moim zdaniem IŚĆ.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 07:59   #2483
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Oglądnęłam sobie wczoraj w TV Casanovę.
Ze względu na Ledgera i Wenecję.
I chyba nie było warto. Jeszcze jedna historyjka kostiumowa, trochę komedii romantycznej, trochę płaszcza i szpady. Wenecja- wypracowane piękne kadry jak dekoracja teatralna, kostiumy śliczne, a postacie bez życia, schematyczne.
Najbardziej szkoda mi było samego Casanowy- i Ledgera- nic w nim nie było magnetyzmu, ot, przemieszczał się, uciekał po dachu, całował, spoczywał na łożu czy latał balonem- wykonywał po prostu wszystkie czynności zadane mu przez reżysera. I nic ponadto. Nic z tego nie wynikało...Gdzie mu tam było np. do spojrzenia Malkovicha jako Valmonta.

Siena Miller- śliczna oraz nijaka. Tak samo zresztą wszyscy. Na czele z Ironsem jako inkwizytorem.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 08:08   #2484
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wzgórza mają oczy(ten z 2006 a nie 1977r ) 7/10 - dość mocny horror (mocniejszy od "Nieznajomych"), troch krwi ale nie za dużo, fajny klimat i to on był najbardziej straszny bo sami bohaterowie aż tacy straszni nie byli (wizualnie)tylko ich zachowanie przerażało... teraz czas zobaczyć część drugą


Państwo młodzi: Chuck i Larry 6/10 komedia dość zabawna, dużo śmiesznych sytuacji... Jessica Biel trochę tylko drażni i ogólnie ona i wątek miłosny z nią w tym filmie jest dość mocno naciągany ale Adam Sandler jak zwykle super.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 08:15   #2485
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Mnie Casanova bardzo się podobał. Chociaż może w jakimś stopniu byłam zaślepiona Heathem. () 7,5/10
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 09:15   #2486
Noelma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 141
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

wczoraj ''Kotka na rozgrzanym blaszanym dachu'' na tcm 9/10
Noelma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:16   #2487
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Też obejrzałam wczoraj Casanovę i odnośnie gry aktorskiej mam podobne zdanie co Kota. Szkoda trochę Ledgera, bo facet jest niczego sobie i w tej roli mógłby wzbudzać większe emocje niż tylko uśmiech na twarzy. Jednak czego można się było spodziewać po hollywoodzkiej produkcji? Lekka komedia idealna na sobotni wieczór 8/10.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:21   #2488
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Też obejrzałam wczoraj Casanovę i odnośnie gry aktorskiej mam podobne zdanie co Kota. Szkoda trochę Ledgera, bo facet jest niczego sobie i w tej roli mógłby wzbudzać większe emocje niż tylko uśmiech na twarzy. Jednak czego można się było spodziewać po hollywoodzkiej produkcji? Lekka komedia idealna na sobotni wieczór 8/10.
Właśnie. Przecież on potrafił. Potrafił grać jak nie wiem co. Potrafiłby jednym spojrzeniem ugiąć kobiece nogi- gdyby reżyser pozwolił mu- bądź zmobilizował do takiego spojrzenia.
Ech, szkoda. Szkoda tym bardziej, że już nie zagra nic..
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:48   #2489
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Labirynt Fauna (8/10) - film ciekawy i "inny". Pomieszanie filmu fabularnego z baśnią. Wart zobaczenia chociażby dla samych efektów specjalnych Nie polecam jako film "rozluźniający" w sobotni/niedzielny wieczór. To trudny film a dla mnie samej smutny i totalnie dobijający
A mnie Labirynt... pozostawił totalnie obojętną na swoje wyrafinowanie. Ani nie wbił mnie w fotel, ani psyche nie zmiażdżył (a chciałabym bardzo...). Oglądałam ten film z rosnącym poczuciem znudzenia

Obejrzałam nowozelandzki film Orzeł kontra rekin. Historia miłosna (jak ja lubię takie historie miłosne...) o parze outsiderów (wersja poprawna politycznie, wersja niepoprawna - nieudaczników poturbowanych przez życie). Nie są ani zbyt ładni, ani zbyt mądrzy, a jednak chce się oglądać ich walkę o siebie nawzajem, docieranie...Wbrew pozorom zbyt wiele ckliwości w tym filmie nie zobaczycie, raczej specyficzne (śpiewające ogryzki jabłek!), momentami czarne poczucie humoru, za którym też przepadam.
Na sercu cieplej od takich filmów.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:57   #2490
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A mnie Labirynt... pozostawił totalnie obojętną na swoje wyrafinowanie. Ani nie wbił mnie w fotel, ani psyche nie zmiażdżył (a chciałabym bardzo...). Oglądałam ten film z rosnącym poczuciem znudzenia
Jedynym filmem, który wbił mnie w fotem było Królestwo (Kingdom) i trochę Babilon A.D. Labirynt mnie zdołował i zasmucił (ale jednak pozostawił jakieś niezatarte wrażenie). Każdy inaczej reaguje.
Wiele dziewczyn zachwyca się Lejdis - dla mnie porażka i nuda
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.