Panny Młode 2009 cz. III - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 18:16   #2461
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
tak, zel gyntima dostaniesz bez recepty. Mnie on bardziej odpowiada, bo jest tlusciejszy, wiec tak szybko sie nie rozplywa jak derexa i lepiej nawizla. On jest w kartoniku. No i podoba mi sie tez to, ze ma nasadke na ta pompke, przez co jest bardziej higieniczny od durexa.
nio oki wielkie dzieki jak ten mi sie skonczy to sobie kupie ten twoj
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:17   #2462
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
wiem kochanie ale pamietaj co bylo lepsze dla niego
wiem wiem kochana
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:20   #2463
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
wiem wiem kochana

niom to wiesz ze teraz juz co najwazniejsze nie bedzie czul bolu a na pewno nie chcialby abys sie smucila
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:26   #2464
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było, własnie siadam nadrabiać zaległości. Wczoraj sie wreszcie obroniłam Więc teraz spokojnie bede mogła zająć sie przygotowaniami do mojego wesela i częściej sie udzielać w wątku
no to przyjmij gratulacje
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:36   #2465
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Jak narazie na pomoc, chcę zdobyć większe doświadczenie,a potem jak już skończę II stopień to postaram się poszukać pracy jako nauczyciel. Wysłałam dziś papiery do jednego prywatnego przedszkola, no i do prywatnego żłobka. Nie szukają co prawda pracownika, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale jakby co to będą mieć moje dane i być może się kiedyś odezwą.
Na pewno znajdziesz kogoś w przedszkolu na początku lipca, bo zazwyczaj wtedy porządkuje się sale, nauczyciele załatwiają jakieś sprawy, dyrektor też coś tam ma do zrobienia. Pod koniec sierpnia też na pewno ktoś będzie, ale lepiej dać CV wcześniej
Też tak właśnie myślałam, aby zdobyć najpierw doświadczanie a w odróżnieniu od Ciebie, prace nauczyciela rozpocząć już po licencjacie
Papiery składałaś osobiście? czy przez pocztę elektroniczną?
Jeżeli będę składać osobiście to mam zanieść cv (coś jeszcze?) do dyrektora? czy kogo?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:40   #2466
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Też tak właśnie myślałam, aby zdobyć najpierw doświadczanie a w odróżnieniu od Ciebie, prace nauczyciela rozpocząć już po licencjacie
Papiery składałaś osobiście? czy przez pocztę elektroniczną?
Jeżeli będę składać osobiście to mam zanieść cv (coś jeszcze?) do dyrektora? czy kogo?
No ja też bym próbowała jako nauczyciel, ale jestem po innej specjalizacji i może być z tym ciężko. Narazie wysyłałam wszystko mailem. Oczywiście wszystko od razu do dyrektora powinnaś zanieść. Ja teraz wysyłałam CV i list
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:42   #2467
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
niom to wiesz ze teraz juz co najwazniejsze nie bedzie czul bolu a na pewno nie chcialby abys sie smucila
no pewnie tak
a kiedy wpadniesz na kawke?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 18:43   #2468
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
No ja też bym próbowała jako nauczyciel, ale jestem po innej specjalizacji i może być z tym ciężko. Narazie wysyłałam wszystko mailem. Oczywiście wszystko od razu do dyrektora powinnaś zanieść. Ja teraz wysyłałam CV i list
Wysłałaś mailem.. a będziesz dodatkowo zanosić osobiście?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:45   #2469
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wysłałaś mailem.. a będziesz dodatkowo zanosić osobiście?
Być może tak, teraz nie wiem. Muszę skupić się na znalezieniu pracy tymczasowej, tak na lato
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:54   #2470
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no pewnie tak
a kiedy wpadniesz na kawke?
nie wiem na razie mam pryte zmiany jak chcesz mozesz teraz wpasc na pozna herbatke
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 18:55   #2471
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Być może tak, teraz nie wiem. Muszę skupić się na znalezieniu pracy tymczasowej, tak na lato
Aha, to powodzenia
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 19:17   #2472
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ja tez sie boje, TZ o tym wie, ale nigdy nie przyszlo mu do glowy, by sie roztawac z powodu niemoznosci seksu...

Z tymi zelami to powie, ze juz nie jednego uzywalam. Od roku stoi na polce durex niebieski, ktory jest dla mnie mniej jak sredniawy. Lepszy jest zel gyntima.


Szczepionka jest tylko na recepte. Wypisal mi ja lekarz urolog. DOstac ja mozna w kazdej aptece. Dziwne, ze takie cos powiedzial tobie lekarz. Ja swoja kupowalam w marcu. Wlasnie koncze ostatni blister. Ufff. Nie nadaje sie na lykanie jakichkolwiek tabletek.
DziekiJutro lece do urologa to zapytam.Bo w sumie to ja pytalam o taka szczepionke ostatnio pani ginekolog.A u urologa ostatni raz bylam rok temu i on zrobil wielkie oczy jak pytalam.Taka szczepionka to byc moze wybawienie Ciekawe na jak dlugo to wystarcza?Slyszalam ze na rok...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 19:19   #2473
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
nie wiem na razie mam pryte zmiany jak chcesz mozesz teraz wpasc na pozna herbatke
nieee jutro pogrzeb i jakos nie mam ochoty lazic
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 19:41   #2474
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
DziekiJutro lece do urologa to zapytam.Bo w sumie to ja pytalam o taka szczepionke ostatnio pani ginekolog.A u urologa ostatni raz bylam rok temu i on zrobil wielkie oczy jak pytalam.Taka szczepionka to byc moze wybawienie Ciekawe na jak dlugo to wystarcza?Slyszalam ze na rok...
Tak, szczepionka uodparnia na rok. Po roku znow trzeba kupic... No i moj urolog mowil, ze nie daje gwarancji, ze ta szczepionka wogole zadziala. Gdyz niekoniecznie te bakterie, ktore sa w tej szczepionce wywouluja takie reakcje. W szczepionce jest E. coli a u mnie wychodowano Klebsielle, ale jak na razie (odpukac) zapalenia nie bylo...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:03   #2475
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Emm_Aga Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Czy moge przylaczyc sie do Waszego watku?
Biore slub 15 sierpnia 2009
Pozdrawiam!
Witaj wśród nas

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Ehh, ja dzisiaj też właśnie zdałam ostatni egzamin Zdałam indeks i mam już wakacje Niestety, mój kierunek studiów wymaga czytania wielu książek, a do tego sporo nauki Wakacje, jupi!!!
Gratuluję A co studiujesz? Mój kierunek też wymaga czytania dużej ilości książek, a studiuję filologię polską.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)moja kuzynka chce sie hajtac w przyszlym roku w czerwcu.. i przez caly czas pokpiwala ze mnie ze juz mam sale i cala reszte i ze zachowuje sie jak poparzona.. no i ona wkoncu zaczela szukac sali... jakie bylo jej zdziwienie ze nic nie ma... (dzwonila jej mama sie pozalic do mojej ze nic znalesc nie moga.. zostaje im albo jeden maj albo jeden lipiec ale sale bardzo kiepskie..) bywa...(...)
No to kuzynka się dograła
Ech, dziewczyny, jeszcze niedawno wkurzałyśmy się, jak usłyszałyśmy, że ludzie nam mówią cos w stylu: "Tyle czasu do ślubu, a wy już wszystko załatwiacie? Jeszcze się rozmyślicie i co będzie?" Teraz już się z takimi tekstami nie spotykam, a ciesze się jak ktoś się na własnej skórze przekona, jak to jest z tymi salami i wszystkim pozostałym Zwłaszcza jeśli to jest ktos taki, kto jeszcze niedawno nie szczędził nam docinek

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
(...)
a tak na marginesie to jak sie rozliczacie ze slubu i z wesela tzn.chodzi mi o to jaki jest podział kosztów z Waszymi TZ?(...)
Płacimy każdy za swoich gości, bo zdecydowana większość, to goście TŻa, no a reszta wszystko na pół.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
(...)
dzis w nocy umarl moj kuzyn
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
To zalezy od twego sumienia i od tego jak bardzo zrzyta bylas z kuzynem. Jesli uwazasz, ze nie wypada to nie idz. Ja na Twoim miejscu rozwarzylabym pytanie, czy kuzyn chcialby abys z powodu takiej sytuacji nadal sie smucila i odmawiala sobie przyjemnosci, czy zyl dalej normalnym zyciem. Zawsze przeciez bedziesz miala kuzyna w sercu, niezaleznie co by sie stalo. No i pojsc mozesz, ale tanczyc przeciez nikt Cie nie zmusi.

(...)
Oj Strippi . Całym sercem współczuję Trzymaj się kochana
I wiesz co? W zupełności zgadzam się z Jagą.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
(...)
Uff... a mój chrzestny na moją 18-stkę wogóle nie przyjechał, zadzwonił kilka godzin przed imprezą, że ich nie będzie , bo niby chorzy są... eheś... dziwne tylko, że zawsze jak mają przyjechać to chorują.(...)
Mój chrzestny był zaproszony, zapewniał, że będzie (specjalnie robiłam urodziny w dzień, jaki mu pasował, bo on pracuje w Niemczech i nie zawsze może przyjechać). No i tak się złożyło, że się go nie doczekaliśmy i nawet nie raczył zadzwonić, że nie przyjedzie... Od tego czasu, a minęło juz 5 lat, nie odezwał się do nas... Dziś sie właśnie zastanawiałam, czy przyjedzie na mój ślub...

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
wogole to sie niepochwalilam oddalam dzis prace indeks itd.. bylam u mojej promotorki... podpisala mi pracy wszystko jest na cacy.. zbindowalam oddalam do dziekanatu i recenzentce. Recenzentka powiedziala ze tak dobrych prac od strony edytorkiej dawno niewidziala... wiec mysle ze jesli tresciwie bedzie podbnie to nue jest zle...

obrona 8 na 11 wiec mam 2 tygodnie na nauke
Tylko nie ucz się całe 2 tygodnie, bo się przeuczysz

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
(...)
lece ja dziewczynki do łóżka, pęcherza przeziębilam znów ..... kaszmar
Biedulo Zdrowiej

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
A oto mój skromny ślubny kolaż. Nie jestem może najlepsza w tych programach graficznych, ale wyprodukowałam coś takiego
No i piękny wyszedł

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ja raz w zyciu miałam zapalenie pęcherza masakra i współczuje
a co do tego , że po stosunku. kurcze to az sie seksu odechciewa na sama mysl, jakie potem bóle bedą
Moja koleżanka tez ma tego typu problemy... Po stosunku od razu łapie zapalenie... Dlatego nie może zapominać, żeby po każdym stosunku zaaplikować sobie globulkę. Powiedziała mi, że jej kochanie się kojarzyło się do pewnego czasu tylko z bólem i chorobą... Odkąd bierze globulki jest lepiej.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
(...)
dziewczyny na piatek zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjna do pracy w przedszkolu jestem w szoku jak macie jakies wskazówki to z chęcia posłucham, bo to moja pierwsza rozmowa o pracę
Gratuluję i daj z siebie wszystko

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki,
wczoraj cały dzień zakuwałam na dzisiejszy egzamin ustny. Była straszna masakra, byłam nastawiona już na poprawkę ale na szczęście trafiłam na fajne pytanie i zdałam. No i moja sesja jest już zakończona!!!! Strasznie się cieszę.


Ehh no będzie jednak ślub brata. Jakiś miesiąc temu po całej tamtej akcji poważnie porozmawiali i brat powiedział bratowej, że ma jakieś problemy finansowej i na ślub nie ma kasy, ale chce śłubu, dlatego wyszły całe te kłótnie i zgrzyty. Najgorsze jest to, że ukrywał wszystko przed nią. No ale się jednak dogadali, ja tego nie skomentuje czy to dobrze czy źle... Ślub za miesiąc, większość gości dostała niedawno zaproszenia a my rodzeństwo jeszcze nie Ciekawe czy w ogóle mają zamiar dać nam zaproszenie. Może uważają, że nam nie trzeba. No i kupiłam sobie sukienkę, właśnei dzisiaj przyszła przesyłka Wybrałam żółtą
http://www.allegro.pl/item378217409_..._sukienka.html
(...)
Gratuluję zaliczonej sesji
A z weselem brata mnie zszokowałaś... Nie wiem czy po takich przygodach chciałabym jeszcze brać ślub... No chyba, że jednak byłabym bardzo zakochana...

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było, własnie siadam nadrabiać zaległości. Wczoraj sie wreszcie obroniłam Więc teraz spokojnie bede mogła zająć sie przygotowaniami do mojego wesela i częściej sie udzielać w wątku
Gratuluję
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:15   #2476
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Rybulka, a jakie globulki stosuje ta Twoja znajoma? Moze wiesz? Sama nie raz sie zastanawialam czy nie wymusic od ginekolog jakies globulki, ktore aplikowalabym sobie po stosunku, szczegonie, ze ostatnio co zajde do gina (srednio raz na miesiac lub na dwa) to non stop mam infekcje...

No i wlasnie przegladalam oferte jednego z filmowcow z Twego miasta.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:16   #2477
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

laseczko moj mezczyzna nauczyl se grac przerewelacyjnego kawalka na harmonijce ustnej i mi brzdeka.. specjalnie dla mnie.. jeden z moich ulubionych kawalkow.. ale mi milo...

dzis moja tesciowa sie dowiedziala ze absolutnie nie chce bialej sukienki bo jestem za blada i najepiej to bym wziela rozpuscila moje loki troche podrasowane i wpiela sobie we wlosy stokrotki, a do tego lekka i zwiewna sukienka.. i wiecie co obrazila sie hahahaha umarlam ze smiechu.. moja mama sie zaczela smiac ze jesczez tego bedzie brakowac ze mi wukienke wybierze... ehssss///
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:18   #2478
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
laseczko moj mezczyzna nauczyl se grac przerewelacyjnego kawalka na harmonijce ustnej i mi brzdeka.. specjalnie dla mnie.. jeden z moich ulubionych kawalkow.. ale mi milo...

dzis moja tesciowa sie dowiedziala ze absolutnie nie chce bialej sukienki bo jestem za blada i najepiej to bym wziela rozpuscila moje loki troche podrasowane i wpiela sobie we wlosy stokrotki, a do tego lekka i zwiewna sukienka.. i wiecie co obrazila sie hahahaha umarlam ze smiechu.. moja mama sie zaczela smiac ze jesczez tego bedzie brakowac ze mi wukienke wybierze... ehssss///
oj te tesciowe....jak tez ze swoja zaczynam znów miec przeboje.... A juz myslalam, ze bedziecie dobrze ...;/
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:26   #2479
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Oj Strippi . Całym sercem współczuję Trzymaj się kochana
dziekuje kochana
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 20:31   #2480
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

A moja tesciowka to moze nie przyjsc na rodzinne spotkanie, bo nie chce widziec swego bylego meza, czyli ojca TZ. Pytanie, czy wogole zechce przyjsc na nasze wesele... Brat TZ planuje slub w pazdzierniku, ale ze ich matka jest obrazona na rodzine dziewczyny brata TZ to zapewne nie pojdzie na ich slub. Tak samo jak nie poszla na chrzciny ich syna a jej wnuka...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:35   #2481
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

moja teściowa mieszka 40 km ode mnie i dużo pracuje więc nie widuję jej za często nie mam z nią żadnych zatargów ale pewnie jakbyśmy się częsciej widziały to nie byłoby juz tak miło
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:37   #2482
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

A ja nie chwaląc się będe mieć fajną, nawet super Teściową nie zachwalam za bardzo bo się może popsuć pozdrawiam i śle Wam buziaki :d
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:42   #2483
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
A ja nie chwaląc się będe mieć fajną, nawet super Teściową nie zachwalam za bardzo bo się może popsuć pozdrawiam i śle Wam buziaki :d
hehe ja swoja jakis czas temu pochwaliłam i teraz mam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:45   #2484
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Rybulka, a jakie globulki stosuje ta Twoja znajoma? Moze wiesz? Sama nie raz sie zastanawialam czy nie wymusic od ginekolog jakies globulki, ktore aplikowalabym sobie po stosunku, szczegonie, ze ostatnio co zajde do gina (srednio raz na miesiac lub na dwa) to non stop mam infekcje...

No i wlasnie przegladalam oferte jednego z filmowcow z Twego miasta.
Oj, nie mam pojęcia co to za globulki... Zawsze możesz spróbować poprosić ginekologa o globulki. Dzięki Bogu nie mam takich problemów, ale pewnie gdybym miała globulek bym spróbowała.
A cóż to za filmowiec? My mamy podpisana umowę z "Zenitem"---> www.fotovideo.net.pl

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)dzis moja tesciowa sie dowiedziala ze absolutnie nie chce bialej sukienki bo jestem za blada i najepiej to bym wziela rozpuscila moje loki troche podrasowane i wpiela sobie we wlosy stokrotki, a do tego lekka i zwiewna sukienka.. i wiecie co obrazila sie hahahaha umarlam ze smiechu.. moja mama sie zaczela smiac ze jesczez tego bedzie brakowac ze mi wukienke wybierze... ehssss///
Moja teściowa też trochę pokręciła nosem, jak zaczęłam mówic o sukni ecru... Jednego jestem pewna- ona nie będzie miała decydującego zdania co do mojej sukni

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
A ja nie chwaląc się będe mieć fajną, nawet super Teściową nie zachwalam za bardzo bo się może popsuć pozdrawiam i śle Wam buziaki :d
No kochana, nie chwal dnia przed zachodem słońca Żartuję, ja tam też nie mam tak źle z moja teściową, tylko czasem się zapomina, że ma już dorosłego syna i że inni też są w stanie podjąć jakieś decyzję , no i że nie wszystko to, co ona powie, jest święte...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:52   #2485
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Rybulka, wlasnie ich filmiki przegladalam.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:54   #2486
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

no moja teściowa niby też fajna ale wiecie- wszytsko może się zmienić to wolę nie zachwalać na wszelki wypadek
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:58   #2487
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

(...)
Mój chrzestny był zaproszony, zapewniał, że będzie (specjalnie robiłam urodziny w dzień, jaki mu pasował, bo on pracuje w Niemczech i nie zawsze może przyjechać). No i tak się złożyło, że się go nie doczekaliśmy i nawet nie raczył zadzwonić, że nie przyjedzie... Od tego czasu, a minęło juz 5 lat, nie odezwał się do nas... Dziś sie właśnie zastanawiałam, czy przyjedzie na mój ślub...
(...)
No ja nie wiem co z tymi chrzestnymi jest nie tak . A najśmieszniejsze jest to, ze mój też w Niemczech pracuje.
Co prawda od mojej 18-stki minęło tylko 1,5 roku, ale przed nią widywaliśmy się średnio co 2 miesiące, w koncu to brat mojego taty...
A teraz?... dzwonią i mówią, że w sobotę przyjadą, mama nie raz tyle jedzenia naszykuje, nakupuje a tu później telefon.... a to że droga zablokowana, a to że mają biegunkę, a to, że goraczka dopadła Wstyd...
W końcu my mieliśmy do nich jechać, to na drugi dzień wujo zadzwonił, żebyśmy nie przyjeżdżali, bo Jego córka wraca i nie będzie miejsc do spania. Paranoja... wogóle nie wiem co się stało od tamtego czasu, bo mieliśmy takie dobre kontaty...




A co do teściów... moi i rodzice tż bardzo się lubią jak narazie jest w porządku, tylko teściowa się trochę "wtrynia".

Apropo to teście zaproponowali mi, abym jechała z Nimi, z tż oraz Jego rodzeństwem nad morze i później, że tak powiem przekazali by mnie moim rodzicom, bo też jadą... i kurna nie wiem co zrobić... fajnie tak dwa tygodnie nad Bałtykiem (tydzień z Nimi i tydzień z moimi ) tylko, że to takie wstydliwe jest... i nie wiem, czy godzić się na wyjazd, czy nie... Pomóżcie.

A... i z góry teściowa założyła, że będę spała w osobnym pokoju z siostrą tż.. Hehe śmiechu warte.
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:23   #2488
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Aha, to powodzenia
Nie dziękuje

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
laseczko moj mezczyzna nauczyl se grac przerewelacyjnego kawalka na harmonijce ustnej i mi brzdeka.. specjalnie dla mnie.. jeden z moich ulubionych kawalkow.. ale mi milo...

dzis moja tesciowa sie dowiedziala ze absolutnie nie chce bialej sukienki bo jestem za blada i najepiej to bym wziela rozpuscila moje loki troche podrasowane i wpiela sobie we wlosy stokrotki, a do tego lekka i zwiewna sukienka.. i wiecie co obrazila sie hahahaha umarlam ze smiechu.. moja mama sie zaczela smiac ze jesczez tego bedzie brakowac ze mi wukienke wybierze... ehssss///
No proszę jakiego muzyka masz
hehe teściowa niezła, moja kiedyś pokazywała mi na zdjęciu jakąś suknie beze i stwierdziła, że taką muszę mieć, żeby się wszystkim pokazać no żal, od razu jej powiedziałam, że to nie w moim stylu i chce coś bardziej skromnego.
A wiesz co, wyobraziłam sobie ciebie w takiej sukieneczce i tych stokrotkach wyglądałabyś zjawiskowo, no i bardzo niewinnie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
A moja tesciowka to moze nie przyjsc na rodzinne spotkanie, bo nie chce widziec swego bylego meza, czyli ojca TZ. Pytanie, czy wogole zechce przyjsc na nasze wesele... Brat TZ planuje slub w pazdzierniku, ale ze ich matka jest obrazona na rodzine dziewczyny brata TZ to zapewne nie pojdzie na ich slub. Tak samo jak nie poszla na chrzciny ich syna a jej wnuka...
jejku to trudna sytuacja, ale to jest lekko dziwne, że tak traktuje swoje dzieci. Ja w jej sytuacji bym się tak nie zachowała, nawet jeśli bym była naprawdę w złych relacjach z byłym mężem to nie krzywdziłabym tak swoich dzieci nie przychodząc na ich śluby, czy chrzciny wnuka. przecież nikt jej nie każe sie do męża odzywać, a kilka godzin da się to ścierpieć

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
hehe ja swoja jakis czas temu pochwaliłam i teraz mam
heheh no nie ma co chwalić i nie ma co za dużo narzekać widać nigdy nie wiadomo jak to będzie. Ja do swojej jade na weekend zobaczymy jak będzie

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Apropo to teście zaproponowali mi, abym jechała z Nimi, z tż oraz Jego rodzeństwem nad morze i później, że tak powiem przekazali by mnie moim rodzicom, bo też jadą... i kurna nie wiem co zrobić... fajnie tak dwa tygodnie nad Bałtykiem (tydzień z Nimi i tydzień z moimi ) tylko, że to takie wstydliwe jest... i nie wiem, czy godzić się na wyjazd, czy nie... Pomóżcie.

A... i z góry teściowa założyła, że będę spała w osobnym pokoju z siostrą tż.. Hehe śmiechu warte.
no jeśli masz ochotę to jedz, nie ma się co wstydzić wszak masz być ich synową, niech się przyzwyczajają
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:23   #2489
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Apropo to teście zaproponowali mi, abym jechała z Nimi, z tż oraz Jego rodzeństwem nad morze i później, że tak powiem przekazali by mnie moim rodzicom, bo też jadą... i kurna nie wiem co zrobić... fajnie tak dwa tygodnie nad Bałtykiem (tydzień z Nimi i tydzień z moimi ) tylko, że to takie wstydliwe jest... i nie wiem, czy godzić się na wyjazd, czy nie... Pomóżcie.

A... i z góry teściowa założyła, że będę spała w osobnym pokoju z siostrą tż.. Hehe śmiechu warte.

a co tam ja bym pojechala jak ci sama zaproponowala i bedziesz ze swoim tz przez tydzien a tak by go nie bylo??
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:30   #2490
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
heheh no nie ma co chwalić i nie ma co za dużo narzekać widać nigdy nie wiadomo jak to będzie. Ja do swojej jade na weekend zobaczymy jak będzie
hehe to cierpliwości życze
i oczywiscie udanego weekendu
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.