Aparaty ortodontyczne cz. XI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 17:03   #2491
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez gofiaczek92 Pokaż wiadomość
Witam. Czy miał ktoś do czynienia z Uniwersytecką Kliniką Stomatologiczna w Krakowie? Dokładnie chodzi mi o poradnie ortodontyczną?
ja miałam do czynienia ale z chirurgią szczękową i w kwestii usuwania ósemek mogę z czystym sumieniem polecić
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:27   #2492
aQ01
Zadomowienie
 
Avatar aQ01
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez mpk22 Pokaż wiadomość
Witajcie,

za tydzien mam miec zakladany aparat Damon. Myslicie, ze na moja wade cos poradzi? najabrdziej wkurza mnie ta wystajaca trojka
ogolnie mam duzo zebow leczonych, 2 leczone kanalowo ehh...
Narazie tylko górny łuk zakladam, ze wzgledow finansowych.
Mam dosc mojego krzywego usmiechu
Witaj Cofnij się bodajże 2 strony w wątku. Znajdziesz tam 2 moje zdjęcia - również miałam wystające 3 i noszę Damona
__________________


aQ01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 06:56   #2493
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Załozylam wczoraj wkoncu aparat na dol , metalowy ogolnie jest masakra. Cale dziasla mam pocharatane z jednej strony az mi krwawilo z drugiej nadgryzam jak mowie i zeby napieprzaja MASAKRA a o jedzeniu to juz nie ma co mowic...
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:54   #2494
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Załozylam wczoraj wkoncu aparat na dol , metalowy ogolnie jest masakra. Cale dziasla mam pocharatane z jednej strony az mi krwawilo z drugiej nadgryzam jak mowie i zeby napieprzaja MASAKRA a o jedzeniu to juz nie ma co mowic...
czemu nie założysz wosku??
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:57   #2495
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Załozylam wczoraj wkoncu aparat na dol , metalowy ogolnie jest masakra. Cale dziasla mam pocharatane z jednej strony az mi krwawilo z drugiej nadgryzam jak mowie i zeby napieprzaja MASAKRA a o jedzeniu to juz nie ma co mowic...
Załóż wosk i smaruj poranione miejsca sacholem. Kupisz w aptece bez recepty go.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:27   #2496
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

mam pytanie do was, miała któraś piłowane zęby, ale po bokach, żeby je zmniejszyc ,nadać ładniejszy kształt ? bo chyba będę piłować jedynk żeby były ładne kwadratowe a nie takie łopatki. i chciałam zapytać czy to boli, czy jakieś dolegliwości są, nadwrażliwość później itp

a po wczorajszej aktywacji umieram i czuje jak by mi dopiero na lewą strone aparat założyli :/
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:17   #2497
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

dzieki dziewczyny za rady, zalozylam wosk i musze kupic ten sachol bo nie przezyje tego ;/
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 16:59   #2498
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witam wszystkie aparatki Od pewnego czasu szukam odpowiedzi na moje pytanie ale bez skutku, pomóżcie błagam. Od kwietnia mam aparat na górze- a od sierpnia doł, nie wiem czy macie podobny problem ale strasznie szybko odklada mi sie taki dziwny szary osad na zębach... Irytuje mnie to... Myję zęby ok 5 razy diennie- staram się po każdym posiłku Używam pasty Elmex pomarańczowej w pracy a Orthokin w domu, mam płyn do pukania elmex i wyciorki, nitki, szczoteczkę specjalną i naprawdę nie wiem co jeszcze mogę zrobić... a średnio co 3-4 tygodnie bym musiała latać do dentysty czyścić to draństwo. Może macie jakąś pastę wypróbowana lub inne metody które stosujecie? Pomóżcie proszę bo oszaleje...
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:16   #2499
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosalka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie aparatki Od pewnego czasu szukam odpowiedzi na moje pytanie ale bez skutku, pomóżcie błagam. Od kwietnia mam aparat na górze- a od sierpnia doł, nie wiem czy macie podobny problem ale strasznie szybko odklada mi sie taki dziwny szary osad na zębach... Irytuje mnie to... Myję zęby ok 5 razy diennie- staram się po każdym posiłku Używam pasty Elmex pomarańczowej w pracy a Orthokin w domu, mam płyn do pukania elmex i wyciorki, nitki, szczoteczkę specjalną i naprawdę nie wiem co jeszcze mogę zrobić... a średnio co 3-4 tygodnie bym musiała latać do dentysty czyścić to draństwo. Może macie jakąś pastę wypróbowana lub inne metody które stosujecie? Pomóżcie proszę bo oszaleje...
Osad czy początki kamienia? Skoro robisz wszystko dobrze to chyba nie ma powodu do obaw, przy aparacie osad szybciej się zbiera, ale jeśli regularnie i często czyścisz zęby to jest ok.
Jeśli pijesz dużo kawy to lepiej odstaw
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:24   #2500
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Jigoku bardzo dziękuje za odpowiedź. Sęk w tym, że kawy nie pije i raczej nie jest to kamień... to taki szary nalot gdzie niegdzie, zwłaszcza na miejscach stycznych zębów pytalam mojej orto co to i powiedziała mi dokładnie to co Ty, że ona też tak miała przy aparacie i ze to normalne. Troszkę mnie zbyła i w zasadzie nic nie doradziła a ten osad robi się coraz bardziej widoczny... 3 tygodnie temu mój dentysta mi to czyścił ale znowu to paskudztwo wyłazi...Ale zastanawiam się czy nie ma jakiejś pasty- może bardziej skutecznej? Może mnie akurat ten orthokin nie odpowiada... sama nie wiem... moja koleżanka nie ma tego probemu, nie wiem od czego to zależy, może ktoś jeszcze ma pomysły? Zróbmy burzę mózgów
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:38   #2501
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

a może to kamień nazębny tylko Ty masz jakiś dziwny jego kolor?
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:41   #2502
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosalka Pokaż wiadomość
Jigoku bardzo dziękuje za odpowiedź. Sęk w tym, że kawy nie pije i raczej nie jest to kamień... to taki szary nalot gdzie niegdzie, zwłaszcza na miejscach stycznych zębów pytalam mojej orto co to i powiedziała mi dokładnie to co Ty, że ona też tak miała przy aparacie i ze to normalne. Troszkę mnie zbyła i w zasadzie nic nie doradziła a ten osad robi się coraz bardziej widoczny... 3 tygodnie temu mój dentysta mi to czyścił ale znowu to paskudztwo wyłazi...Ale zastanawiam się czy nie ma jakiejś pasty- może bardziej skutecznej? Może mnie akurat ten orthokin nie odpowiada... sama nie wiem... moja koleżanka nie ma tego probemu, nie wiem od czego to zależy, może ktoś jeszcze ma pomysły? Zróbmy burzę mózgów
A ten osad znika po myciu zębów? Orto raczej wie, co robi, możesz spróbować z inną pastą , ale nie stresuj się tym za bardzo
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:47   #2503
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Hmmm.... wydaje mi się, że to nie kamień.... to mi się z przodu na zębach robi, nie regularnie rozkłada, zwłaszcza w zakamarach z tym, że ja się naprawdę staram dokładnie czyścić zęby...to coś jakbym delikatnie ołówkiem pomalowała dziwacznie to wygląda... zastanawiam się czy to ma coś wspólnego ze składem pasty orthokin- zawiera chlorhexidine... ale nie mam pojęcia czy moje podejrzenia są słuszne. Niby taka specjalstyczna pasta powinna zapobiegać tego typu osadom... Doprowadza mnie to do szału...ech.... teraz jak jestem takim maniakiem higieny heheheh to miałam nadzieję, że ząbki bedą super a tu taka niespodzianka...
Jigoku właśne na ten osad nie ma bata.... wyciorkami czyszcze, szoruje szczotką i nic nawet nie drgnie... Tylko mój dentysta mi to super czyści ale kurcze przeciez nie będe latać co 3 tygodnie- pomyśli, że nie normalna jestem hehehehehe. A Ty jakie specyfiki stosujesz? Może faktycznie powinnam pastę zmienić...

Edytowane przez kosalka
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:50
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:56   #2504
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

ja używam np. blend-a-medu pro expert
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:06   #2505
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosalka Pokaż wiadomość
Hmmm.... wydaje mi się, że to nie kamień.... to mi się z przodu na zębach robi, nie regularnie rozkłada, zwłaszcza w zakamarach z tym, że ja się naprawdę staram dokładnie czyścić zęby...to coś jakbym delikatnie ołówkiem pomalowała dziwacznie to wygląda... zastanawiam się czy to ma coś wspólnego ze składem pasty orthokin- zawiera chlorhexidine... ale nie mam pojęcia czy moje podejrzenia są słuszne. Niby taka specjalstyczna pasta powinna zapobiegać tego typu osadom... Doprowadza mnie to do szału...ech.... teraz jak jestem takim maniakiem higieny heheheh to miałam nadzieję, że ząbki bedą super a tu taka niespodzianka...
Jigoku właśne na ten osad nie ma bata.... wyciorkami czyszcze, szoruje szczotką i nic nawet nie drgnie... Tylko mój dentysta mi to super czyści ale kurcze przeciez nie będe latać co 3 tygodnie- pomyśli, że nie normalna jestem hehehehehe. A Ty jakie specyfiki stosujesz? Może faktycznie powinnam pastę zmienić...
Też mam Elmexa pomarańczowego i zielony płyn do płukania, do tego wyciorki, szczoteczki pęczkowe, normalną i tyle właściwie Nitka na górne zęby, na dolne nie ma szans żeby weszła, jak na razie nic mi się nie robi, tylko taki codzienny osad, szczotka i nie ma Kiedyś używałam takiego płynu, który bardzo dobrze osad zmywał, ale był dosyć mocny i przestałam, zaraz zajdę do łazienki i zobaczę czy gdzieś mam butelkę to Ci powiem jak się nazywa
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:19   #2506
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Kochana jesteś bardzo Ci dziękuje i pozostałym również to chyba jeszcze muszę tę pęczkową szczoteczkę sobie zakupić

Edytowane przez kosalka
Czas edycji: 2011-08-24 o 19:22
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 06:40   #2507
mrrrpanterka
Raczkowanie
 
Avatar mrrrpanterka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 66
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witam aparatki wczoraj miałam pierwszą wizyte kontrolną, Ortodontka widzi już zmiany , ja z resztą też, cieszy mnie że po miesiącu są już takie efekty!! wymieniła mi ligaturki (wybrałam perłowe) drucik zapieła jakoś inaczej, dziś najbardziej bolą mnie dwójki ale to dobry znak że się prostują )) jestem HAPPY wstawie dziś jakieś fotki...
Termin następny mam dopiero w listopadzie za 3 miesiące!! zdziwiło mnie to bo myślałam że wizyty kontrolne muszą być co miesiąc ??? a wy co ile macie kontrole ?????
mrrrpanterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:09   #2508
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

ja mam co miesiąc, ostatnio nawet chciała mi zrobić 2 wizyty w miesiącu ale sie nie zgodziłam ;o
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:34   #2509
mrrrpanterka
Raczkowanie
 
Avatar mrrrpanterka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 66
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

A miał ktoś co 3 miesiące??? zaczynam się zastanawiać czy to z natłoku klientów czy tak ma być. Jak z natłoku klientów to chyba będe musiała porozmawiać o terminach żeby ustalić z wyprzedzeniem co miesiąc bo wiadomo co 3 mies. wydłuża to noszenie aparatu prawda? a ja nie chciałabym nosić go dłużej niż jest wskazane.
mrrrpanterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 09:37   #2510
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosalka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie aparatki Od pewnego czasu szukam odpowiedzi na moje pytanie ale bez skutku, pomóżcie błagam. Od kwietnia mam aparat na górze- a od sierpnia doł, nie wiem czy macie podobny problem ale strasznie szybko odklada mi sie taki dziwny szary osad na zębach... Irytuje mnie to... Myję zęby ok 5 razy diennie- staram się po każdym posiłku Używam pasty Elmex pomarańczowej w pracy a Orthokin w domu, mam płyn do pukania elmex i wyciorki, nitki, szczoteczkę specjalną i naprawdę nie wiem co jeszcze mogę zrobić... a średnio co 3-4 tygodnie bym musiała latać do dentysty czyścić to draństwo. Może macie jakąś pastę wypróbowana lub inne metody które stosujecie? Pomóżcie proszę bo oszaleje...
Też to mam! Jutro idę na czyszczenie :/ I chyba nie ma na to rady, bardziej dbać o zęby już się nie da Tyle że ja piję kawę i chyba będę musiała się z nią pożegnać

Cytat:
Napisane przez mrrrpanterka Pokaż wiadomość
Witam aparatki wczoraj miałam pierwszą wizyte kontrolną, Ortodontka widzi już zmiany , ja z resztą też, cieszy mnie że po miesiącu są już takie efekty!! wymieniła mi ligaturki (wybrałam perłowe) drucik zapieła jakoś inaczej, dziś najbardziej bolą mnie dwójki ale to dobry znak że się prostują )) jestem HAPPY wstawie dziś jakieś fotki...
Termin następny mam dopiero w listopadzie za 3 miesiące!! zdziwiło mnie to bo myślałam że wizyty kontrolne muszą być co miesiąc ??? a wy co ile macie kontrole ?????
To dość długo! Ja miewałam wizyty co 2 miesiące, chociaż najczęściej to co 1,5. Może nie ma potrzeby żebyś zgłaszała się wcześniej - aparat ma co robić?
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:18   #2511
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez mrrrpanterka Pokaż wiadomość
A miał ktoś co 3 miesiące??? zaczynam się zastanawiać czy to z natłoku klientów czy tak ma być. Jak z natłoku klientów to chyba będe musiała porozmawiać o terminach żeby ustalić z wyprzedzeniem co miesiąc bo wiadomo co 3 mies. wydłuża to noszenie aparatu prawda? a ja nie chciałabym nosić go dłużej niż jest wskazane.
Mi orto powiedziala ze wizyty musza byc co 6-8tyg raz mialam po 9 tylko, a i tak sie martwie czy mi to nie wydluzy czasu noszenia... moze zapytaj swojej orto dlaczego tak dlugo musisz czekac na nastepna wizyte.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:29   #2512
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez mrrrpanterka Pokaż wiadomość
wymieniła mi ligaturki (wybrałam perłowe) .


Termin następny mam dopiero w listopadzie za 3 miesiące!! zdziwiło mnie to bo myślałam że wizyty kontrolne muszą być co miesiąc ??? a wy co ile macie kontrole ?????

perłowe na 3 miesiące?? mi po 2 tygodniach robia sie zaje.iście żółte takie że aż neon ;x ja mam wizyte co miesiąc i tydzień, gdzieś tak. teraz mam 8 wrzesnia i juz nie moge z moimi zazólconymi łańcuszkami
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:45   #2513
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Też mam problem z tym nalotem. Czyszczę, puceję, płuczę i nic Niedługo mam wizyte u orto, zapytam co z tym robić, bo irytuje mnie niemiłosiernie. Moja dwójka z odlejonym zamkiem znowu się cofnęła, koleżanka wczoraj zapytała czy ząb wyrwałam, bo ledwo ją widać. Ale orto kazał się nie przejmować, bo po wyrwaniu zębów mi ten zamek doklei i ząb wróci na miejsce. Tylko ja chce juuuuuuż Z drugiej strony już tak ładnie mi się zęby ustawiłya tu taka dziura. Czy to może wydłużyć mi czas leczenia?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:53   #2514
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Też mam problem z tym nalotem. Czyszczę, puceję, płuczę i nic Niedługo mam wizyte u orto, zapytam co z tym robić, bo irytuje mnie niemiłosiernie. Moja dwójka z odlejonym zamkiem znowu się cofnęła, koleżanka wczoraj zapytała czy ząb wyrwałam, bo ledwo ją widać. Ale orto kazał się nie przejmować, bo po wyrwaniu zębów mi ten zamek doklei i ząb wróci na miejsce. Tylko ja chce juuuuuuż Z drugiej strony już tak ładnie mi się zęby ustawiłya tu taka dziura. Czy to może wydłużyć mi czas leczenia?
pokaz fotki
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:57   #2515
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

a ja po kolejnej wizycie
mam teraz jakiś łańcuszek między dolną lewą dwójką a jedynką- jest on przezroczysty i niewidoczny.
Ale po jednej nocy już mi odsunął jedynkę od drugiej bo wcześniej na siebie nachodziły. Dosłownie szok, że tak szybko a ból to już inna sprawa...napiernicza fest:/
Na górze grubszy drut bo wcześniej lewa 3 i 4 była przeklejana i teraz jak 3 zeszła trochę w dół to można było założyć grubszy i też boli:/
czyli moja lewa strona jest jak po oberwaniu od kogoś z pięści w pysk....boli.
Na następnej wizycie będzie mi przeklejała dwójki i jedynki
A z gumkami to tym razem zaszalałam!!! w końcu jadę na wakacje to i uśmiech musi być wakacyjny
Dziewczyny jak ten czas szybko leciii, tylko praca i praca. Jak tu wchodzę raz w tyg to nie nadążam czytać postów ale się poprawię
pozdrawiam
i dołączam foty z wczorajszej wizyty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.08.2011.jpg (74,2 KB, 86 załadowań)
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:05   #2516
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
a ja po kolejnej wizycie
mam teraz jakiś łańcuszek między dolną lewą dwójką a jedynką- jest on przezroczysty i niewidoczny.
Ale po jednej nocy już mi odsunął jedynkę od drugiej bo wcześniej na siebie nachodziły. Dosłownie szok, że tak szybko a ból to już inna sprawa...napiernicza fest:/
Na górze grubszy drut bo wcześniej lewa 3 i 4 była przeklejana i teraz jak 3 zeszła trochę w dół to można było założyć grubszy i też boli:/
czyli moja lewa strona jest jak po oberwaniu od kogoś z pięści w pysk....boli.
Na następnej wizycie będzie mi przeklejała dwójki i jedynki
A z gumkami to tym razem zaszalałam!!! w końcu jadę na wakacje to i uśmiech musi być wakacyjny
Dziewczyny jak ten czas szybko leciii, tylko praca i praca. Jak tu wchodzę raz w tyg to nie nadążam czytać postów ale się poprawię
pozdrawiam
i dołączam foty z wczorajszej wizyty
Kolory super a i zęby wyglądają też pięknie
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:07   #2517
xkarusx
Raczkowanie
 
Avatar xkarusx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

dziewczyny, mam do Was małe pytanko, tylko się nie śmiać!
Jak się uśmiecham, to nie pokazuję całych zębów... nie wiecie co da się zrobić (oprócz botoksu w usta...) żeby pokazywać większą część zębów, tak prawie do dziąseł? bo póki co uśmiecham się do połowy zębów, mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi?? coś jak przeciwieństwo uśmiechu dziąsłowego, zamiast pokazywać za dużo to pokazuję za mało.
dołączam jakieś zdjęcia, może przybliżą mój problem.
na pierwszym zdj pokazane jak chciałabym się uśmiechać, a takiego na którym się uśmiecham nie mogłam znaleźć...ale to jest coś mniej więcej jak w tym drugim tylko, że po prostu jakby jeszcze mniej...
bo jak robię zdjęcia to robie od dołu bardziej dlatego więcej widac ;d
no wiec pytanie jest, czy nie macie pomysłów żeby to jakos "naprawic" ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4051 (2).jpg (16,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6616.jpg (22,7 KB, 54 załadowań)
__________________
aparat zwykły metalowy
góra - 15.01.2011
dół - 14.05.2011
xkarusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:12   #2518
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Jak wrócę z pracy postaram się zrobić fotki. Aczkolwiek mój telefon robi lepsze zdjęcia niz mój aparat
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:21   #2519
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez xkarusx Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was małe pytanko, tylko się nie śmiać!
Jak się uśmiecham, to nie pokazuję całych zębów... nie wiecie co da się zrobić (oprócz botoksu w usta...) żeby pokazywać większą część zębów, tak prawie do dziąseł? bo póki co uśmiecham się do połowy zębów, mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi?? coś jak przeciwieństwo uśmiechu dziąsłowego, zamiast pokazywać za dużo to pokazuję za mało.
dołączam jakieś zdjęcia, może przybliżą mój problem.
na pierwszym zdj pokazane jak chciałabym się uśmiechać, a takiego na którym się uśmiecham nie mogłam znaleźć...ale to jest coś mniej więcej jak w tym drugim tylko, że po prostu jakby jeszcze mniej...
bo jak robię zdjęcia to robie od dołu bardziej dlatego więcej widac ;d
no wiec pytanie jest, czy nie macie pomysłów żeby to jakos "naprawic" ?
niestety nie mam pojęcia:/
co do mojego uśmiechu to specjalnie robię taki wielki szeroki i dziąsłowy uśmiech żeby było dokładnie wszystko widać, a naturalnie jak się uśmiecham to widać mi całe zębiska bez dziąseł
zapytaj orto czy da się coś z tym zrobić, może ona doradzi
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:22   #2520
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez xkarusx Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was małe pytanko, tylko się nie śmiać!
Jak się uśmiecham, to nie pokazuję całych zębów... nie wiecie co da się zrobić (oprócz botoksu w usta...) żeby pokazywać większą część zębów, tak prawie do dziąseł? bo póki co uśmiecham się do połowy zębów, mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi?? coś jak przeciwieństwo uśmiechu dziąsłowego, zamiast pokazywać za dużo to pokazuję za mało.
dołączam jakieś zdjęcia, może przybliżą mój problem.
na pierwszym zdj pokazane jak chciałabym się uśmiechać, a takiego na którym się uśmiecham nie mogłam znaleźć...ale to jest coś mniej więcej jak w tym drugim tylko, że po prostu jakby jeszcze mniej...
bo jak robię zdjęcia to robie od dołu bardziej dlatego więcej widac ;d
no wiec pytanie jest, czy nie macie pomysłów żeby to jakos "naprawic" ?
może poćwicz przed lustrem troche mięśnie twarzy? może wtedy bardziej będą "pracować" przy uśmiechu
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.