Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 21:52   #2491
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dla mnie żadna miękka nie jest dobra. może to spowodowane jest tym, że nie mam wrażliwej skóry, ale w sumie.. to nie mam też twardych włosków. nie lubię 'maźglatej' i zastanawiam się właśnie czy ta SAFIYE będzie miała dobrą konsystencję w miarę mocna
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:59   #2492
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Starałam się przeczytać cały wątek i poszperać o paście w internecie Ale mam dalej pewne wątpliwości, chciałabym spróbować jeszcze tej metody....jak ona nie podziała pozostaje mi już chyba tylko laser. Maszynka, wosk i depilator podrażniają moją suchą i wrażliwą skórę. Wyczytałam, że pasta ma wręcz działanie lecznicze I próbowałam ją ostatnio zrobić...3 razy...passuję Mam przy tym mocne włoski( brunetka) czy możecie polecić mi jakiegoś gotowca?? I czy można depilować się pastą za pomocą szpatułki i pasków ? Tylko czy wtedy nakładamy również pod włos, a zrywamy plaster z włosem?? Bo właśnie całym fenomenem jest zrywanie w kierunku zgodnym z rosnącymi włoskami
Czy hmmm "nowicjuszka" będzie dała radę zrobić sobie bikini? Może niekoniecznie pełne, ale przynajmniej linię bikini? Za chwilę lato a ja próbuję kolejnych metod z niepowodzeniem ( poza kremem do depilacji, ale efekt nie jest tak długotrwały jak bym chciała). Bardzo dziękuję za odpowiedzi
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:43   #2493
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jak zawsze w tyle Dopiero zobaczyłam, że jest taka metoda. Zamierzam też zrobić taką pastę ale z moimi umiejętnościami kucharskimi pewnie coś pójdzie nie tak
Z gotowych past wyczytałam, że Camsakizi jest najlepsza. Jednak najpierw spróbuję sama zrobić. Znalazłam tę metodę na kanale yt nissiax83.
Muszę jeszcze tylko dokupić paski do depilacji i będę działać
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 12:07   #2494
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jak zawsze w tyle Dopiero zobaczyłam, że jest taka metoda. Zamierzam też zrobić taką pastę ale z moimi umiejętnościami kucharskimi pewnie coś pójdzie nie tak
Z gotowych past wyczytałam, że Camsakizi jest najlepsza. Jednak najpierw spróbuję sama zrobić. Znalazłam tę metodę na kanale yt nissiax83.
Muszę jeszcze tylko dokupić paski do depilacji i będę działać
Trening czyni mistrza Dasz radę
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:01   #2495
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

camsakizi czy safiye ?

błagam o szybkie odpowiedzi
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 17:04   #2496
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrezygnowałam. 5 razy robiłam i nie wiem, co już robię źle. a tak bardzo chciałam się pozbyć maszynek!

albo się klei totalnie, albo robi się w mig twarde, albo miesiąc stygnie - tragedia po prostu
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:59   #2497
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja podchodziłam do tego kilka razy ale w ogóle mi nie działa
Kupiłam nawet pastę Safiye, ale też nie działała...nie wiem co robię źle.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 13:41   #2498
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A pastę nakłada się pod włos czy z włosem? Byłam dzisiaj u kosmetyczki i powiedziała, że są różne rodzaje i trzeba dokładnie doczytać jak się aplikuje
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:21   #2499
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Ja podchodziłam do tego kilka razy ale w ogóle mi nie działa
Kupiłam nawet pastę Safiye, ale też nie działała...nie wiem co robię źle.
cholera.. no a ja czekam już na swoją satifę i będę niebawem testowała..
dokładnie tak ja opisane jest robisz?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 15:05   #2500
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny a jak to jest jak by się używało pasków fizelinowych, a paste nakładało jak wosk?Czy ktoś tak używał?
Nie wiem tylko w którą stronę wtedy zrywać plaster z włosem , czy pod włos??
Ponoć włoski nie wrastają po paście właśnie dlatego ,że zrywa się z włosem i nie zaburza tym samym kierunku wzrostu włosa....

A czy ktoś próbował gotowej pasty Halaweh?? Znalazłam co prawda tylko jedną obszerną recenzję, ale pozytywną Ponoć bez problemu można z niej formować kulkę i depilować. Tutaj zdjęcie opakowania:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...image&pID=1787
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 08:44   #2501
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, jak najbardziej można używać pasty jak wosku. Jest to dobry sposób na zużycie pasty kiedy ta nie wyjdzie nam tak jak powinna. Sama tak ją zużywam do depilacji pach i bikini (jakoś mi tak wygodniej niż zabawa z kulkami). Nie trzeba kupować do niej specjalnych pasków jak do wosku, można np pociąć w paski stare jeansy. Spotkałam się też z tym, ze dziewczyny używają do tego ściereczek kuchennych. Co do tego, czy się to używa z włosem czy pod włos - nie wiem jak się powinno to robić fachowo, ale ja zrywam paski z włosem. I u mnie się to jak najbardziej sprawdza
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 18:53   #2502
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny zrobiłam też przepis ale chyba coś nie wyszło.
2 szklanki cukru, 1/4 wody i soku z cytryny.
Pasta początkowo jest delikatnie ciągnąca a za chwilę staje się krucha tzn. że spaliłam ją?? Trzeba krócej gotować?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 22:07   #2503
kocham_zycie_nad_zycie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To może ja podzielę się swoim doświadczeniem z pastą cukrową Właśnie dzisiaj zrobiłam sobie depilację bikini i jestem mega zadowolona! Pastę miałam własnej roboty, zrobioną już jakiś czas temu, dlatego nie pamiętam dokładnie jakich proporcji użyłam, ale na pewno trzeba dodać jak najmniej wody, a cukier dobrze rozpuścić.
Wracając do mojej dzisiejszej depilacji... Wydepilowałam sobie wargi sromowe i krocze, ale trochę się przy tym namęczyłam, zwłaszcza bolało na "czubku" warg, kiedy zrywałam pastę, musiałam nawet na kilka razy jedno miejsce zrywać, bo włoski mi się zakleiły pastą i nie chciały się urwać. Troszkę w jednym miejscu po kilku wyrwanych włoskach została krew, ale mało. Najpierw robiłam depilację techniką kulek, a potem znalazłam starą pieluchę tetrową i pocięłam na paski, rozprowadzałam pastę na włoskach i zrywałam z przyklejonym materiałem.
Ale teraz efekt - rewelacja!
kocham_zycie_nad_zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:03   #2504
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ok, zrobiłam drugie podejście tzn. tato gdy zobaczył zadymioną kuchnię zainteresował się co robiłam i pomógł gotować karmel
Dodaliśmy pół szklanki wody, 1/4 to jednak stanowczo za mało. I jakieś 2 szklanki cukru + trochę soku z cytryny.
Wyszło super
Depilacja bikini jednak może być przyjemna A włoski na nogach też dobrze wyrwało, trochę niedokładnie i ręce kleiły się ale zabieg na pewno powtórzę.
Pastę nakładałam pod włos i zrywałam z włosem- to dawało najlepsze efekty.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:12   #2505
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ok, zrobiłam drugie podejście tzn. tato gdy zobaczył zadymioną kuchnię zainteresował się co robiłam i pomógł gotować karmel
Dodaliśmy pół szklanki wody, 1/4 to jednak stanowczo za mało. I jakieś 2 szklanki cukru + trochę soku z cytryny.
Wyszło super
Depilacja bikini jednak może być przyjemna A włoski na nogach też dobrze wyrwało, trochę niedokładnie i ręce kleiły się ale zabieg na pewno powtórzę.
Pastę nakładałam pod włos i zrywałam z włosem- to dawało najlepsze efekty.
Właściwie to ile się da wody nie ma aż takiego znaczenia, ponieważ i tak się wygotuje. Różnica jest taka, że czas gotowania pasty się wydłuży.
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:40   #2506
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hejoo na wstępie chciałabym zaznaczyć, że specjalnie się tu zarejestrowałam by odpowiedzieć na ten temat i podzielić się doświadczeniami

Otóż, moja historia z pastą cukrową zaczęła się tydzień temu i póki co jest to relacja pełna nienawiści. Szukałam jakiegoś rozwiązania dla moich nóg pokaleczonych kilkuletnim stosowaniem maszynek. Serio, są w strasznym stanie. Krostki, plamki, nie wspominając o włosach odrastających na 12 godz po goleniu, totalna zgroza. Wszelkie kremy skutkują u mnie ogromnym podrażnieniem, wosk odpada ze względu na moje rozszerzone naczynka. O laserach nie myślę, wiadomo, koszta.
Dlatego kiedy trafiłam na pastę cukrową i wszystkie opinie o niej naprawdę zaczęłam mieć nadzieję, że moje nogi wreszcie będą normalnie wyglądać. Tym bardziej, że zbliża się lato, a ja nie chcę się wstydzić moimi krościatymi pęcinami :/
Czym prędzej zabrałam się za czytanie tego wątku (dobrnęłam chyba do 20 strony, później parenaście z końcowych) i chłonęłam każdą możliwą informację. Obejrzałam filmiki na yt, Nissiax, Maha, wszystkie dostępne. No i wydawało mi się, że z takim bagażem wiedzy uwinę się z tym przy pierwszej próbie, jasne
Cóż, wiadomo, że nie wyszło. Pierwsza próba, oczywiście spalony cukier i dymy jak w krematorium. Następna, już bez płomieni, ale kiedy tylko "pasta" zetknęła się z moimi dłońmi, kamieniała jak szalona. Dalej to samo, gotowałam coraz krócej, ale nigdy nie otrzymałam tego upragnionego perłowego koloru i konsystencji plasteliny. Dzisiaj rano budzę się i myślę "dasz radę!". Robiłam wg przepisu Mahy, wszystko tak samo, oprócz tego, że niestety nie mam marmurów na rezydencji ;D
Pilnowałam jak oka w głowie. Pierwsza próba pod kranem, jakiś majonez śliski i klejący. Druga, to samo. Trzecia, jeszcze gorzej. Wreszcie moja pasta miała kolor mocno zakrzepłej krwi i nadal była obleśnie mokra, topiła się i mazała.
I teraz ja już nie wiem co mam zrobić. Naprawdę, jestem w czarnej rozpaczy. Z roku na rok nogi to mój coraz większy kompleks i bardzo liczyłam, że się od tego uwolnię. Nie wiem już sama co robię źle, wyszukuję wszelkich wskazówek i bardzo ściśle się do nich stosuję. Dlatego błagam, czy któraś z Was mogłaby mi napisać BARDZO szczegółową instrukcję? Mam na myśli dokładną ilość składników (prosiłabym jednak, żeby bez cukrowych szaleństw, bo zbankrutuje ;D), na jakim ogniu gotować, jaki garnuszek, temperatura, dokładny czas gotowania i jak z tym kolorem.
Jesteście moją ostatnią nadzieją

xo
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:31   #2507
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja robię tak: do rondelka wsypuje dwie szklanki cukru, dodaję 1/4 szklanki wody i 1/4 szklanki soku z cytryny (przelewam przez sitko żeby nie dostał się miąższ). Kiedy się masa zagotuje to zmniejszam ogień i gotuję bardzo często mieszając żeby się nie przypaliło. Po ok 20 min wylewam dosłownie pół łyżeczki masy na talerzyk, zalewam to zimną wodą żeby szybciej ostygło i wyrabiam masę w palcach. Kiedy się robi taka jak plastelina i można z niej ulepić kulkę sprawdzam czy da się nią usunąć włoski. Jeśli tak, wyłączam masę i od razu przelewam do słoika. Jeśli nie, gotuję jeszcze kilka minut i znowu sprawdzam. Co ważne - kiedy sprawdzam masę rondelek ściągam z ognia. Może się okazać, że pasta będzie już dobra w momencie kiedy ją wylewam na talerzyk, a kiedy zostanie na ogniu to może się przegotować i wtedy będzie zbyt twarda. Co do koloru masy... Mnie wychodzi kolor ciemnego piwa, ale wiem, że dziewczyny mówią i kolorze piwa jasnego lub miodu, a więc nie jest to chyba dobry wyznacznik. Najlepiej sprawdzać czy masa jest ok, tak jak opisałam to wyżej.
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:00   #2508
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziękuję bardzo będę próbować. Wyjdzie mi z połowy porcji?
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:41   #2509
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Na pewno
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 19:56   #2510
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Haha no i wiadomo jakie zakończenie plus, że oblepiam coraz mniej rzeczy Naprawdę, mam już ochotę rzucić tym wszystkim, wylać to sobie na głowę i zapłakać. 9 raz a ja dalej mam tylko poparzone palce.
Zrobiłam z takich proporcji jakie mi podałaś, tylko o połowę mniejsze. Wszystko po kolei, na talerzyku woda itd. Gotowałam na małym gazie, żeby tylko nie przegotować, czy gorzej przypalić. Nie wyszło mi to ciemne, burszytynowo-bursztynowe, takie jak laski pokazywały na zdjęciach. Tylko znowu, biorę pastę do łapki a ona zamienia się w kamień. Szybko jedną pomiętoliłam i prawie zrobiła się perłowa, ja już rozanielona, 3 sekundy później miałam w rękach diament.
Ja już nie wiem czy to klątwa czy co, na znak protestu muszę znowu pocharatać się tą nieszczęsną maszynką eh.
7fe19d630b55f908ed6805093585a02dd17fbe1a_5f444672286ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:07   #2511
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.


Ja też używam pasty cukrowej. Raz chciałam zrobić sama, ale tylko spaliłam garnek , a pasta była za bardzo sucha, szklana i nic z niej nie można było skorzystać. Kupiłam gotową, ale też mam problem, bo za bardzo rozmięka, a jak mniej ugniatam to jest zbyt twarda. Nie umiem wyczuć tego odpowiedniego momentu Czy Wy też jesteście całe poklejone tą pastą? Ja przy używaniu mam całe ręce upaćkane, umywalkę i pół gębola (pasty używam tylko do wąsika). Nakładam pod włos, a zrywam z włosem i czasami pod włos, ale efektów usunięcia wszystkich włosków nie zauważyłam, zawsze muszę poprawiać pęsetką. Pastę nakładam po kilka razy podczas jednej depilacji (kosmetyczka robiła to tylko raz) i przez to mam podrażnioną skórę, bardziej zarysowane naczynka, a efekt wrastających włosków jest taki sam, jak w przypadku depilatora, wosku, pęsety.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:59   #2512
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Po ok 20 min wylewam dosłownie pół łyżeczki masy na talerzyk, zalewam to zimną wodą żeby szybciej ostygło i wyrabiam masę w palcach. Kiedy się robi taka jak plastelina i można z niej ulepić kulkę sprawdzam czy da się nią usunąć włoski.
ja po 6 razach też wylewam na łyżkę i sprawdzam, ale nigdy mi się nie udało takiej plasteliny stworzyć. i dalej gotowałam i nic z tego

w porządku - do lipca mam jeszcze czas
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:14   #2513
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kayokosan Pokaż wiadomość
ja po 6 razach też wylewam na łyżkę i sprawdzam, ale nigdy mi się nie udało takiej plasteliny stworzyć. i dalej gotowałam i nic z tego

w porządku - do lipca mam jeszcze czas
No to już nie wiem próbuj dalej, aż do skutku, a paste zużywaj jak wosk, odrywaj z paskami - szkoda wyrzucić
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:03   #2514
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A nie możesz stosować pasty jak wosku?
Mi też za pierwszym razem nie wyszła- spaliłam A za drugim jest ok ale nie lepi się w kulki jak dziewczyny piszą, ma raczej postać wosku i tak ją stosuję.
Razem z paskami do wosku. Nakładam szpatułką POD WŁOS, przylepiam paski i zrywam Z WŁOSEM (wosk stosuje się odwrotnie).
Efekt super- depilowałam się w czwartek i nadal mam gładką skórę, w niektórych miejscach są włoski ale to pewnie przez moją niedokładność.
Kupiłam też gotową pastę i następnym razem przetestuję czy będzie tak samo dobra jak ta domowa.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-05-13 o 19:05
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 16:45   #2515
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ale jaaak? jak mi ta pasta po nałożeniu na nodze cała uciekała mi w dół że nawet nic nie próbowałam, tylko zaraz zmyłam wodą i baj-baj pasto...

okej, idę do kuchni robić po raz siódmy. brata nie ma, to i dziwnych pytań nie będzie ostatnio, jak zobaczył, co robię, to chciał wiedzieć, czy się z nim podzielę? "jasne, że się podzielę, braciszku!"
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:27   #2516
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

wiecie co? rzucam to w diabły. i tyle
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:31   #2517
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kayokosan Pokaż wiadomość
wiecie co? rzucam to w diabły. i tyle
Opisz raz jeszcze szczegółowo jak robisz, jak sie zachowuje pasta itp, może na coś wpadniemy daj sobie ostatnią szanse
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:43   #2518
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ładnie mi stwardniała, po czym do mikrofali na 5 sek. jakoś dalej była za twarda, to znowu 5 sek. wolałam tak na raty, bo jak wcześniej robiłam od razu na 15 sek, to mi się nieźle rozpuściło potem biorę do ręki, to mi się ekstra lepiły w łapki, no ja już totalnie 'podłamana', że znowu nic nie mogę zrobić, bo niby jak, skoro się wszędzie lepi... spróbowałam użyć jako wosku, to hahahaha - stwardniało mi na nodze

ps. 'ostatnią szansę' dałam już 7 razy XD
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:46   #2519
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kayokosan Pokaż wiadomość
ładnie mi stwardniała, po czym do mikrofali na 5 sek. jakoś dalej była za twarda, to znowu 5 sek. wolałam tak na raty, bo jak wcześniej robiłam od razu na 15 sek, to mi się nieźle rozpuściło potem biorę do ręki, to mi się ekstra lepiły w łapki, no ja już totalnie 'podłamana', że znowu nic nie mogę zrobić, bo niby jak, skoro się wszędzie lepi... spróbowałam użyć jako wosku, to hahahaha - stwardniało mi na nodze

ps. 'ostatnią szansę' dałam już 7 razy XD
Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam, ale jeśli tak to miałam taką sytuację. Pasta mi twardniała bardzo szybko i nie mogłam jej użyć kompletnie, to wtedy moczyłam palce w ciepłej wodzie, ale dosłownie trzema kroplami wody, i wtedy wyrabiałam paste w mokrych dłoniach i robiła się plastyczna. No i potem już mogłam jej normalnie używać.
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:49   #2520
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam, ale jeśli tak to miałam taką sytuację. Pasta mi twardniała bardzo szybko i nie mogłam jej użyć kompletnie, to wtedy moczyłam palce w ciepłej wodzie, ale dosłownie trzema kroplami wody, i wtedy wyrabiałam paste w mokrych dłoniach i robiła się plastyczna. No i potem już mogłam jej normalnie używać.
Próbowałam w ten sam sposób z camsakizi (chociaż rzadko była za twarda, zazwyczaj zbyt miękka) - a domowej roboty nie próbowałam jeszcze
Ciekawa jestem czy są tutaj dziewczyny uważające pastę cukrową robioną w domowym zaciszu za lepszą od takiej kupnej, w kwestii skuteczności... ? No teraz mam sefiye i za kilka dni zrobię z nią podejście nr jeden.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.