Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 18:50   #2491
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

plastikowa biedronka mi coś ostatnio piwo zbrzydło także mam łatwiej
Mary333 właśnie prześledziłam cały twój trening, i wiesz jedno mnie zastanawia, ja w tym pół-godzinnym programie z shape mam wiele z tych ćwiczeń, tylko wiadomo mniej powtórzeń i teraz się zastanawiam co ćwiczyć i mam jeszcze pytanie jak piszesz 3/4 serie, to ile powtórzeń ma jedna taka seria
__________________
"I Was Born To Love You..."

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2011-01-18 o 18:51
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:53   #2492
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

sreberko powiem Ci, że mi trochę też więc to ograniczenie idzie łatwiej
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:58   #2493
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja bardzo lubię ciemne piwo

A gdzie się podziała założycielka wątku?
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:11   #2494
PatuSsia94
Raczkowanie
 
Avatar PatuSsia94
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 45
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Heej dziewczynkii ;* (;
juz tutaj kiedys pisalam na tym watku ale jakos pozniej nie mialam czasu. ..
Jestem teraz na etapie przygotowywania sie do diety i planuje wszytsko jak to bedzie hehe ;PP ale nie mam pojecia jakie cwiczenia wiem ze silowe i aeroby, mam zamiar zaczac biegac od wiosny a puki co twister i moze stepper. Mam pytanie jakie cwiczenia stosujecie jakie wam pomagaja i znacie jakies strony z cwiczeniami silowymi na kazda partie ciala. bo w internecie jest ich pelnooo ale nie wiem na jakiej zasadzie wybrac i ktore beda dobre i nie łapie sie w tym. podajcie mi stronki lub zestawy jakie cwiczycie bede wdzieczna Pomóżciee mi ! ;**

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

aaa jeszcze mam pytanie. . czytala któras z was ksiazke Dieta plaskiego brzucha ?? ja mam ta ksiazke, podobno ta dieta jest skuteczna tylko jakos nie mam motywacji zeby ja zaczac. .. a jakie relacje z diety dukana. ? ja nie moge sie zdecydowac na zadna bo kazdy mowi inaczej i nie wiem jak jest. Zmierzalam poprostu MŻ i ogolnie stosowac 10 przykazan diety. A wy jakie dietki stosujecie ?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

aaa jeszcze mam pytanie. . czytala któras z was ksiazke Dieta plaskiego brzucha ?? ja mam ta ksiazke, podobno ta dieta jest skuteczna tylko jakos nie mam motywacji zeby ja zaczac. .. a jakie relacje z diety dukana. ? ja nie moge sie zdecydowac na zadna bo kazdy mowi inaczej i nie wiem jak jest. Zmierzalam poprostu MŻ i ogolnie stosowac 10 przykazan diety. A wy jakie dietki stosujecie ?
PatuSsia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:16   #2495
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zawstydzacie mnie. Wprawdzie ćwiczenia u mnie zgodnie z planem, ale nagrzeszyłam dzisiaj... Chyba @ się zbliża, bo rzuciłam się na słodkie jak opętana
Wybaczamy, wybaczamy

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
A ja wstałam w środku nocy i pomarańcze zjadłam Nie ma jak węglowodanek
Węglowodanek dobry na wszystko

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Mary333 właśnie prześledziłam cały twój trening, i wiesz jedno mnie zastanawia, ja w tym pół-godzinnym programie z shape mam wiele z tych ćwiczeń, tylko wiadomo mniej powtórzeń i teraz się zastanawiam co ćwiczyć i mam jeszcze pytanie jak piszesz 3/4 serie, to ile powtórzeń ma jedna taka seria
Ćwicz to co ci bardziej pasuje, możesz np. w pierwszym tygodniu poćwiczyć mój trening, a w drugim ten z shape i zobaczysz co ci bardziej odpowiada. U mnie seria ma 8-12 powtórzeń. Zależy też od ćwiczenia i ciężaru. Jak dokładam ciężar to zmniejszam powtórzenia do 8 i co jakiś czas ide w górę, aż znowu dojdę do 12 i znowu dokładam ciężar Trcohe chaotycznie, ale wiesz o co chodzi

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez PatuSsia94 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jakie cwiczenia stosujecie jakie wam pomagaja i znacie jakies strony z cwiczeniami silowymi na kazda partie ciala.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Tutaj sobie wyszukaj

Cytat:
Napisane przez PatuSsia94 Pokaż wiadomość
A wy jakie dietki stosujecie ?
10 przykazań żywieniowych I żadnych diet cud.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:45   #2496
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Ćwicz to co ci bardziej pasuje, możesz np. w pierwszym tygodniu poćwiczyć mój trening, a w drugim ten z shape i zobaczysz co ci bardziej odpowiada. U mnie seria ma 8-12 powtórzeń. Zależy też od ćwiczenia i ciężaru. Jak dokładam ciężar to zmniejszam powtórzenia do 8 i co jakiś czas ide w górę, aż znowu dojdę do 12 i znowu dokładam ciężar Trcohe chaotycznie, ale wiesz o co chodzi
Mniej więcej rozumiem, na pewno w praniu wyjdzie to czego nie zrozumiałam spróbuję iść twoim planem, zadziwia mnie to że wcale nie ma tam dużo ćwiczeń odnośnie samego brzucha (tyle co spinanie) a tak ładnie ci poleciał wogóle to pod pępkiem masz 20 cm mniej niż ja no dobra, 19

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
sreberko powiem Ci, że mi trochę też więc to ograniczenie idzie łatwiej
W okresie zimowym lepsza jest polska czysta wódka ona przynajmniej rozgrzewa
__________________
"I Was Born To Love You..."

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2011-01-18 o 19:48
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:59   #2497
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ten @ zdecydowanie rujnuje nasze ćwiczenia dzisiaj tylko 45 minut hula hop i 15 min turbo jam (bo tato wszedł do pokoju i musiałam zwolnić tv )
Właśnie motywuje sie zdjęciami, które któraś z Was wrzuciła kilka postów wcześniej i aż nie wierzę w to co widzę, ale po ciuchu mam chęć na taką figurkę
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 20:13   #2498
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
no już już wzięłam się za siebie dziś siłownia była

jeeejku ale się rozgadałyście
masz szczęście
no właśnie! gaduly jedne ja nie nadaze czytac bo tylko jeden raz zazwyczaj jestem na kompie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:40   #2499
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

35 minut ćwiczeń na dziś
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:56   #2500
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

beatiska, Mary333, dzięki za rozgrzeszenie

ech, macie czasem takie chwile załamania? że myślicie "po co to wszystko, przecież zawsze miałam brzuch i wielkie uda, nigdy tego nie zrzucę"? mnie właśnie wzięło
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach

Edytowane przez krtek_
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:58
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:27   #2501
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
beatiska, Mary333, dzięki za rozgrzeszenie

ech, macie czasem takie chwile załamania? że myślicie "po co to wszystko, przecież zawsze miałam brzuch i wielkie uda, nigdy tego nie zrzucę"? mnie właśnie wzięło
Miałam tak do tej pory. Tydzień ćwiczeń i pilnowania się, jakaś okazja, która się musiała napotkać i wszystko się szło paść.

Zastanawiam się, czy motywacja trwająca wprawdzie dopiero 9 dni sobie gdzieś pójdzie, czy pozostanie przy mnie na dłużej

Pomyśl, że każdy trening i każda odmówiona sobie przyjemność słodyczowa/antydietkowa - przybliza CIę do momentu, kiedy staniesz przed lustrem i pomyślisz, że widzisz sporą różnicę
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 23:08   #2502
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
za to krtek_ i munek zazdroszczę znajomości angielskiego A może polecacie jakeiś książki/programy, z których fajnie jest się uczyć samemu?
No ja osobiście polecam Grammarway. Kupiłam sobie ją niedawno i robię powolutku do końca. Jednak nie pamiętam ceny, a nabyłam ją w empiku.

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Widzę, że tu dziewczyny całkowicie zmieniły temat
Oj taki mały OT. Moja wina, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wrrrr nie lubię jak ksiądz chodzi po kolędzie, zawsze staram się znaleźć jakiś pretekst by nie być w domu


Ps. Jaką książkę piszesz?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Jak się odważę i rzeczywiście będą efekty to wrzucę Wam swoją fotkę robioną z początkiem stycznia i fotkę z lipca
Ksiądz się okazał w porządku. Miał alergię na proszki do prania, a na suszarce wisiało świeże pranie, także na długo nie zawitał. [przysięgam, że nic nie wiedziałam o jego alergii!]. A książki... Hmm.. Tak dryfuję między fantasy a realiami. Na pulpicie spoczywa wiele nie skończonych opowiadań, za co jestem na siebie zła.

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Miałam tak do tej pory. Tydzień ćwiczeń i pilnowania się, jakaś okazja, która się musiała napotkać i wszystko się szło paść.

Zastanawiam się, czy motywacja trwająca wprawdzie dopiero 9 dni sobie gdzieś pójdzie, czy pozostanie przy mnie na dłużej

Pomyśl, że każdy trening i każda odmówiona sobie przyjemność słodyczowa/antydietkowa - przybliza CIę do momentu, kiedy staniesz przed lustrem i pomyślisz, że widzisz sporą różnicę
To ostatnie zdanie wydrukuję i powieszę na tablicy korkowej.



DZIEWCZYNY [dziewszyny]. Mam pytanie. Jakie soki byście mi zaproponowały? Mam ogromną słabość do soków bananowych. Niestety ten, który dzisiaj znalazłam w lidlu ma mnóstwo węglowodanów. Uwielbiam gęste soki, takie zapychadła. Co Wy na to?


A dzisiaj [no już wczoraj] siłoooooooooownia

No a jutro [w sumie już dzisiaj] moje pierwsze zaliczenie w tej sesji z... uwaga, uwaga - etyki. Yeah.
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:50   #2503
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzień dobry, witam przy kawie

Wczoraj zaliczyłam 50min hula, 5min agrafki i bankowanie - tylko 20min bo ta czynność mnie bardzo nudzi Nawet nie mam dzś siniaków

Wczoraj porobiłam sobie zdjęcia brzucha i w porównaniu do zdjęć z sierpnia...



munek
U nas był w piątek. Julcia jak go zobaczyła to schowała swoją głowę między nogi mojego męża i do końca wizyty nie chciała wyjść. Teraz czekamy kiedy przyjdzie kurator

A może soki fit warzywne? Są całkiem smaczne (jak na warzywne) i "lekkie"

Na avatarku ten piękny brzuch to Twój?

krtek
Pewnie, że mamy załamania Tzymaj się, myśl pozytywnie, na pewno Ci się uda

Loczek93
Dobrze, że ja mam nieodczuwalne @ i mogę ćwiczyć Tylko jakby na słodkie czuję większe zapotrzebowanie

Mary333
To nie jest śmieszne, bardzo często wstaje w nocy i jem. O brzydka Ja

PatuSsia94
Ja teraz kręcę tylko hula hopem i callaneticsu próbuję ale wcześniej często wykonywałam zestawy ćwiczen z Shape'a - są fajne
Dunkana stosowałam w zeszłym roku przez 5 dni i schudłam aż 1kg Więc teraz tylko rozsądne odżywianie


nkimi
Nie mów, fizyka jest łatwa i przyjemna, musiałaś trafić na wrednych prowadzących
Trzymamy kciuki
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2011-01-19 o 07:51
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:00   #2504
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
beatiska, Mary333, dzięki za rozgrzeszenie

ech, macie czasem takie chwile załamania? że myślicie "po co to wszystko, przecież zawsze miałam brzuch i wielkie uda, nigdy tego nie zrzucę"? mnie właśnie wzięło
właśnie dzisiaj rano mnie takie coś naszło.

I doszłam do wniosku:
Przecież w latach gimnazjum/liceum miałam 3 godz tyg porządny wf (w tym co drugi tydz basen i co drugi tydz duża hala sportowa), czlowiek schodził cały czerwony z wf i padał na twarz, poza tym chodziłam na SKS 2 godz tygodniowo oraz na taniec towarzyski 1 godz. tygodniowo. plus częste zawody itp.

Łącznie 6 godz tygodniowo porządnego wycisku, a i tak zawsze miałam odstający brzuch i wielkie uda... Teraz ćwiczę mniej, a i jestem grubsza, więc nie wiem czy coś to zmieni. Skoro wtedy nic to nie dawało, to teraz tym bardziej nic nie da
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:23   #2505
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Beatiska ale wtedy nie sądze, że byłaś na diecie, a przynajmniej nie zwracałaś szczególnej uwagi na to co jesz. Przypuszczam, że jeden batonik w ciągu dnia nie robił różnicy - tak chyba miała większość z nas / lub ma w okresie szkolnym

Podobno dieta to połowa sukcesu, także ćwicz kochana i odżywiaj się zdrowo, nie stawaj na wagę co 2 dzień i na pewno pojawią się efekty.

A ja dzisiaj zaliczyłam już basenik. 40 długości + jakże uwielbiane przeze mnie biczyki :P
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:49   #2506
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

nie poddam sie ale czasmai takie chwile zwątpienia nadchodzą.

dzisiaj 30min sił i tylko 7 min twistera (jak on mnie nudzi)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:58   #2507
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Beatiska ale wtedy nie sądze, że byłaś na diecie, a przynajmniej nie zwracałaś szczególnej uwagi na to co jesz. Przypuszczam, że jeden batonik w ciągu dnia nie robił różnicy - tak chyba miała większość z nas / lub ma w okresie szkolnym

Podobno dieta to połowa sukcesu, także ćwicz kochana i odżywiaj się zdrowo, nie stawaj na wagę co 2 dzień i na pewno pojawią się efekty.
Dokładnie Ja najszybciej widzę efekty jak wogóle nie zwracam uwagi na to jak wyglądam, nie mierzę się itd. Po prostu ćwiczę, trzymam dietę. Wtedy szybko jakoś te efekty przychodzą, nawet nie wiadomo kiedy Najważniejsze, żeby się nie załamywać
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:03   #2508
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
beatiska ja czerwonej piję sporo i nic mi nie dolega. to chyba zależy jak komu służy. ale ja ją uwielbiam, więc piję jak mam.
ja też piję 2-3 dziennie i nic mi nie jest jakoś nawet nie widzę różnicy jeśli chodzi o przemiane materii
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
masz szczęście
no właśnie! gaduly jedne ja nie nadaze czytac bo tylko jeden raz zazwyczaj jestem na kompie
no ja czytam czytam ale nie zawsze zdążę odpisać

a ja właśnie siedzę w pracy i wcinam http://www.britta.pl/produkty/platki-owsiane.html
jecie takie coś ? co o tym sądzicie ?
bo ja nie mam pomysłu na lepszy, szybki posiłek w pracy
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:36   #2509
PatuSsia94
Raczkowanie
 
Avatar PatuSsia94
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 45
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Tutaj sobie wyszukaj


Na tej stronie bylam jz wiele razy, jest tam tyle cwiczen ze wogole sie nie lapie i nie wiem jakie dla mnie, a wy cwiczycie cwiczenia z tej strony ?
PatuSsia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:38   #2510
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj rano mnie takie coś naszło.

I doszłam do wniosku:
Przecież w latach gimnazjum/liceum miałam 3 godz tyg porządny wf (w tym co drugi tydz basen i co drugi tydz duża hala sportowa), czlowiek schodził cały czerwony z wf i padał na twarz, poza tym chodziłam na SKS 2 godz tygodniowo oraz na taniec towarzyski 1 godz. tygodniowo. plus częste zawody itp.

Łącznie 6 godz tygodniowo porządnego wycisku, a i tak zawsze miałam odstający brzuch i wielkie uda... Teraz ćwiczę mniej, a i jestem grubsza, więc nie wiem czy coś to zmieni. Skoro wtedy nic to nie dawało, to teraz tym bardziej nic nie da
Dziewczyny mają rację Nie waż się za często ja w zeszłą wiosnę robiłam zdjęcia i mierzyłam się. Konfrontowałam bieżące wyniki z tymi sprzed miesiąca i wtedy dopiero było widać różnicę
Nie poddawaj się na pewno się ruszy!

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
a ja właśnie siedzę w pracy i wcinam http://www.britta.pl/produkty/platki-owsiane.html
jecie takie coś ? co o tym sądzicie ?
bo ja nie mam pomysłu na lepszy, szybki posiłek w pracy
Fajne bo zdrowe
Ja niestety po płatkach z mlekiem chodzę głodna, więc rzadko jem
A może jogurcik?
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:51   #2511
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
ja też piję 2-3 dziennie i nic mi nie jest jakoś nawet nie widzę różnicy jeśli chodzi o przemiane materii

no ja czytam czytam ale nie zawsze zdążę odpisać

a ja właśnie siedzę w pracy i wcinam http://www.britta.pl/produkty/platki-owsiane.html
jecie takie coś ? co o tym sądzicie ?
bo ja nie mam pomysłu na lepszy, szybki posiłek w pracy
ja jadłam w tamtym roku, ale z Nestle 'nesVita'


Oj, jak mnie daaawno tutaj nie było, ale przeczytałam już wszystko, także nadrobiłam
Moja dieta poszła totalnie w odstawkę, nie mam teraz do tego głowy, bo mam ogromne problemy na studiach i nie wiem, czy mnie nie wyrzucą...jutro się powinnam wszystkiego dowiedzieć. Eh, także chodzę ciągle w stresie, mało śpię, no i piję kawy, bo w piątek pierwszy egzamin, a ja jeszcze prawie nic nie ruszyłam
takiego załamania, to ja jeszcze nigdy nie miałam!

Ale Wam idzie super, oby tak dalej!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:53   #2512
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez PatuSsia94 Pokaż wiadomość
Na tej stronie bylam jz wiele razy, jest tam tyle cwiczen ze wogole sie nie lapie i nie wiem jakie dla mnie, a wy cwiczycie cwiczenia z tej strony ?
Ja ćwiczę z tej

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Fajne bo zdrowe
Ja niestety po płatkach z mlekiem chodzę głodna, więc rzadko jem
A może jogurcik?
A jogurt to nie za mało na śniadanie? Zresztą jogurty zawieraja dużo węglowodanów. Może nie do przesady dużo, ale wydaje mi się, że płatki na śniadanie lepsze.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:48   #2513
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
A jogurt to nie za mało na śniadanie? Zresztą jogurty zawieraja dużo węglowodanów. Może nie do przesady dużo, ale wydaje mi się, że płatki na śniadanie lepsze.
Aaa, na śniadanie Myślałam, że na II śniadanie Pomyślałam, że I jesz w domu a II w pracy. No to płatki na I śniadanie są lepsze
Ja na pierwsze śniadanie bułkę pełnoziarnistą z sałatą, serem i pomidorem a na II duży jogurt - uwielbiam nawet jeśli mają węglowodany to sobie nie odmówię


Ale mam zakwasy po 2 dniach hula hopa
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:37   #2514
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez munek Pokaż wiadomość
No ja osobiście polecam Grammarway. Kupiłam sobie ją niedawno i robię powolutku do końca. Jednak nie pamiętam ceny, a nabyłam ją w empiku.



Oj taki mały OT. Moja wina, przepraszam.



Ksiądz się okazał w porządku. Miał alergię na proszki do prania, a na suszarce wisiało świeże pranie, także na długo nie zawitał. [przysięgam, że nic nie wiedziałam o jego alergii!]. A książki... Hmm.. Tak dryfuję między fantasy a realiami. Na pulpicie spoczywa wiele nie skończonych opowiadań, za co jestem na siebie zła.



To ostatnie zdanie wydrukuję i powieszę na tablicy korkowej.



DZIEWCZYNY [dziewszyny]. Mam pytanie. Jakie soki byście mi zaproponowały? Mam ogromną słabość do soków bananowych. Niestety ten, który dzisiaj znalazłam w lidlu ma mnóstwo węglowodanów. Uwielbiam gęste soki, takie zapychadła. Co Wy na to?


A dzisiaj [no już wczoraj] siłoooooooooownia

No a jutro [w sumie już dzisiaj] moje pierwsze zaliczenie w tej sesji z... uwaga, uwaga - etyki. Yeah.
A może dałabyś przeczytać chociaż kawałek? Ja też coś tam próbuję tworzyć, ale na razie tylko opowiadania i drabble, książki nie dałabym rady napisać, także podziwiwam Publikujesz może na jakimś forum literackim?

Motywacja mi trochę wróciła Podczas randki, czyli zaliczyłam kanapkę z Subwaya, ale teraz będzie już tylko lepiej Dzięki, Dziewczyny, za wsparcie

Mam dzisiaj w TJ dzień siłowy, czyli Turbo Sculpt i Ab Jam. Po wczorajszym Cardio Party już nie mogę się doczekać

Catheerinee91, trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło po twojej myśli


Cytat:
Napisane przez ania4891
Dziewczyny mają rację Nie waż się za często ja w zeszłą wiosnę robiłam zdjęcia i mierzyłam się. Konfrontowałam bieżące wyniki z tymi sprzed miesiąca i wtedy dopiero było widać różnicę
Nie poddawaj się na pewno się ruszy!
Racja, ale mnie ciężko jest się powstrzymać. Najchętniej wskakiwałabym na wagę codziennie. Ale każde wahanie to demotywacja, więc zrobię sobie postanowienie, że będę się ważyć raz w tygodniu
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:23   #2515
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość

Catheerinee91, trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło po twojej myśli




Racja, ale mnie ciężko jest się powstrzymać. Najchętniej wskakiwałabym na wagę codziennie. Ale każde wahanie to demotywacja, więc zrobię sobie postanowienie, że będę się ważyć raz w tygodniu
Dzięki bardzo

A ja na szczęście wagi na stancji nie mam, także nie mam się na czym ważyć
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:00   #2516
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie
Ja wpadłam się pochwalić kolejnym małym spadeczkiem bo rano było 57,3 kg teraz już jest 57,9 więc taką wagę daję do podpisu na razie i lecę ćwiczyć, a wam życzę wytrwałości
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:41   #2517
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć wszystkim
ja dzisiaj stwierdziłam, że nie ma chyba nic bardziej demotywującego niż ważenie się codziennie więc niniejszym przestaje się ważyć codziennie
poza tym muszę się przyznać, że wczoraj w nocy zjadłam z mężem pizze była pyyyyyszna no cóż przynajmniej będę mogła sobie to przeczytać, jak nie będzie efektów pod koniec miesiąca
poza tym chyba się wezmę porządnie za ćwiczenia, mimo, że mnie jeszcze gardło boli bo mam w nosie to chorowanie a może mnie gardło boli, bo nie ćwiczę?
fajnie, że tyle piszecie, nie mam czasem kiedy odpisać, ale wszystko dzielnie czytam
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:46   #2518
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mam chcicę, na chipsy paprykowe i zero ochoty na ćwiczenia, ale zmuszę się.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:48   #2519
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

gwiazdeczka172 żadnych chipsów! Do roboty!
__________________


Edytowane przez MaryAnne
Czas edycji: 2011-01-19 o 16:49
MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:57   #2520
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja wpadłam się pochwalić kolejnym małym spadeczkiem bo rano było 57,3 kg teraz już jest 57,9 więc taką wagę daję do podpisu na razie i lecę ćwiczyć, a wam życzę wytrwałości
Gratuluje spadku wagi

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
ja dzisiaj stwierdziłam, że nie ma chyba nic bardziej demotywującego niż ważenie się codziennie więc niniejszym przestaje się ważyć codziennie
poza tym muszę się przyznać, że wczoraj w nocy zjadłam z mężem pizze była pyyyyyszna no cóż przynajmniej będę mogła sobie to przeczytać, jak nie będzie efektów pod koniec miesiąca
poza tym chyba się wezmę porządnie za ćwiczenia, mimo, że mnie jeszcze gardło boli bo mam w nosie to chorowanie a może mnie gardło boli, bo nie ćwiczę?
fajnie, że tyle piszecie, nie mam czasem kiedy odpisać, ale wszystko dzielnie czytam
Żadnej pizzy! No dobra, dobra, rozgrzeszam
I jeszcze co do bólu gardła. Ja zawsze jak jestem chora i ćwiczę to ból szybciej przechodzi, więc ćwicz, ćwicz
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.