ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 10:22   #2491
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
e tam usprawiedliwienie ja jak czuje, ze buzuja mi hormony to najpierw robi mi sie goraco(takie fale goraca) podnosi mi sie cisnienie i tylko czekac co sie stanie

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------


nie przekonuje mnie to, bo mimo iz teraz mialam roznie @ dzien przed bylam strasznie placzliwa, wczoraj caly czas bylam , bo przeczytalam cos smutnego
ogolnie jestem bardzo nerwowa ale wtedy jest inaczej moge sie nawet smiac i plakac jednoczesnie, sa to inne nerwy, pomieszane z falami goraca, spadkiem i wzrostem cisnienia.

Ja mam identycznie. Chodze nabuzowana, wściekła na cały świat, byle co mnie doprowadza do płaczu.
Aczkolwiek słyszałam, że naukowo dowiedzione jest, że nie ma czegoś takiego jak PMS. Chwała Bogu, że mój tż o tym nie wie.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:22   #2492
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dokładnie, PMS nie istnieje, na socjologii medycznej miałam różne artykuły w których robiono badania na kobietach w róznych fazach cyklu.
Kobieta dokładnie wie(obliczenia w kalendarzu) kiedy powinna dostać @ dlatego samoistnie koduje sobie, że ma prawo do tego i owego.
Sa rozne opinie na ten temat, ale ja mysle podobnie jak Ty
I tak jak Red napisala - przynajmniej istnieje cos, zeby usprawiedliwic swe zachowanie
U mnie takie loty jak w PMSie wystepuja w roznych dniach cyklu, niezaleznie od @ (skad sie wzielo stosowanie tego symbolu? )
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:27   #2493
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Sa rozne opinie na ten temat, ale ja mysle podobnie jak Ty
I tak jak Red napisala - przynajmniej istnieje cos, zeby usprawiedliwic swe zachowanie
U mnie takie loty jak w PMSie wystepuja w roznych dniach cyklu, niezaleznie od @ (skad sie wzielo stosowanie tego symbolu? )
Nie wiem, zupełnie nie wiem czemu okres to "małpa". Zanim doszłam do tego odkrywczego spostrzeżenia, musiałam sporo pogłówkować. Bo czemu dziewczyny pisały, że są poirytowane, płaczliwe, obrażone na cały świat ponieważ zbliża im się MAŁPA?
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:30   #2494
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

PMS jest uzasadniony z medycznego punktu widzenia :P (zmienia się poziom hormonów) tak samo jak kobiety przyjmujące tabletki anty mogą mieć zmiany nastrojów, złe samopoczucie itd
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:35   #2495
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Sa rozne opinie na ten temat, ale ja mysle podobnie jak Ty
I tak jak Red napisala - przynajmniej istnieje cos, zeby usprawiedliwic swe zachowanie
U mnie takie loty jak w PMSie wystepuja w roznych dniach cyklu, niezaleznie od @ (skad sie wzielo stosowanie tego symbolu? )
Ja u siebie też zauwazyłam, że mam takie "loty" nie tylko przed @

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
PMS jest uzasadniony z medycznego punktu widzenia :P (zmienia się poziom hormonów) tak samo jak kobiety przyjmujące tabletki anty mogą mieć zmiany nastrojów, złe samopoczucie itd
Hormony hormonami...
Szkoda, że nie mam tego artykułu.
PMS nie jest potwierdzony, ja uczyłam się, że czegoś takiego nie ma.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:36   #2496
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Ja mam identycznie. Chodze nabuzowana, wściekła na cały świat, byle co mnie doprowadza do płaczu.
Aczkolwiek słyszałam, że naukowo dowiedzione jest, że nie ma czegoś takiego jak PMS. Chwała Bogu, że mój tż o tym nie wie.
ja tam w to wierze, bo jak mowilam mam inne nerwy wtedy i mecza mnie one bardzo, zle sie wtedy czuje, czasami sama nie wiem co mam z soba zrobic.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja u siebie też zauwazyłam, że mam takie "loty" nie tylko przed @
ja ogolnie jestem nerwowa i mam rozne akcje ale wtedy to cos innego, sama nie panuje nad tym i meczy mnie to, ze np no nawet lyzka jest zle odlozona, zaczynam plakac bo jest smutna reklama, albo przeczytam watek na wizazu o zdradzie i chodze jakbym czyms dostala w glowe, no normalnie jakby to o mnie chodzilo
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:38   #2497
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Nie wiem, zupełnie nie wiem czemu okres to "małpa". Zanim doszłam do tego odkrywczego spostrzeżenia, musiałam sporo pogłówkować. Bo czemu dziewczyny pisały, że są poirytowane, płaczliwe, obrażone na cały świat ponieważ zbliża im się MAŁPA?
Okres to taka wredna małpa, która przychodzi wtedy kiedy nie trzeba
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 10:38   #2498
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja u siebie też zauwazyłam, że mam takie "loty" nie tylko przed @

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


Hormony hormonami...
Szkoda, że nie mam tego artykułu.
PMS nie jest potwierdzony, ja uczyłam się, że czegoś takiego nie ma.
a ja czytalam w gazecie kiedys o nim, pozatym na wielu lekarstwach jest o tym(ze jest na pms-np na moich)
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:39   #2499
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Dzwonila do mnie mama TZ. I ups...ide z nia dzis na zakupy. Tzn ona wymyslila, ze skoro mam urodziny w sierpniu, a mnie nie bedzie, bo jade do domu, to ona musi mi koniecznie cos kupic. Mamy isc razem do galerii, ale kurcze, krepuje mnie to troche... Nie wiem co mam wybrac, zreszta ja jestem wybredna i boje sie, ze bedziemy lazic tam niewiadomo ile. A przeciez nie wybiore czegos, co mi sie nie podoba...
Poza tym nie wiem do jakiej kwoty ma to byc prezent i glupio mi tak ogolnie...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2010-07-08 o 10:41
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:39   #2500
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
a ja mam wrazenie, ze post Mandy nie byl zgłaszany jesli dobrze spojrzalam to ban byl o 2 w nocy dany. mysle ze lexie przeglada nasz wątek teraz regularnie, jak wroca zbanowane dziewczyny dalej tak bedzie. Bedzie musiala sprawdzic czy dalej nie ma tu rozruby.


Nie wiem dlaczego ale wierze w dobre intencje Madame, ona na serio chce zeby tu bylo milo i fajnie.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
Red moj też dzis na pilke idzie. wiec nie ma tżtowania wczoraj tżtowalam i nie wyszlo mi to na dobre bo jak pisalam wczesniej powkurzalam caly swiat

dzis hmm.. teraz skocze na 2 h gdzies sie poopalac, wieczorem zaplanowalam zakupy z kolezanką

Paprif a gdzie ty wyjezdzasz i na ile?
mój ma dzisiaj przyjechać na nockę.

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
mmalinowa ja tak samo
pozdrowienia dla zbanowanych dziewczyn

a ja mam @, czyli moge jechac za tydzien w ta dzicz(nad soline w bieszczadach), zyc w lesie i zywic sie swiezo zlowionymi rybami

kamila wspolczuje bo ja tez sie czuje strasznie przed @ albo jestem wsciekla albo bede plakac cala noc o byle co(np o to spoznienie z ryb ostatnio)
podziwiam ..
ja bym nie pojechała bo po pierwsze boję się robactwa, a po drugie jazda nawet samochodem przez las gdy jest ciemno wzbudza we mnie przerażenie ..

Matko! Śniło mi się , że jestem w ciąży..
Przedwczoraj ślub, dzisiaj ciąża łał..

Gwiazda, Pur
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:40   #2501
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
ja tam w to wierze, bo jak mowilam mam inne nerwy wtedy i mecza mnie one bardzo, zle sie wtedy czuje, czasami sama nie wiem co mam z soba zrobic.


ja ogolnie jestem nerwowa i mam rozne akcje ale wtedy to cos innego, sama nie panuje nad tym i meczy mnie to, ze np no nawet lyzka jest zle odlozona, zaczynam plakac bo jest smutna reklama, albo przeczytam watek na wizazu o zdradzie i chodze jakbym czyms dostala w glowe, no normalnie jakby to o mnie chodzilo
Szok... nigdy nie miałam takich przypadłości, to chyba nie jest normalne, może powinnaś iść do jakiegoś lekarza ?
Ludzie wpadają w depresję z różnych powodów, znam niektóre tak (dla mnie) głupie, że głowa mała.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 10:40   #2502
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
a ja czytalam w gazecie kiedys o nim, pozatym na wielu lekarstwach jest o tym(ze jest na pms-np na moich)
Akurat lekarstwa to zaden argument. Koncerny produkuja je, by dostosowac sie do odbiorców. A wiadomo, ze jesli kobieta widzi lekarstwo na jej uciazliwy PMS to je kupi.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:43   #2503
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dzwonila do mnie mama TZ. I ups...ide z nia dzis na zakupy. Tzn ona wymyslila, ze skoro mam urodziny w sierpniu, a mnie nie bedzie, bo jade do domu, to ona musi mi koniecznie cos kupic. Mamy isc razem do galerii, ale kurcze, krepuje mnie to troche... Nie wiem co mam wybrac, zreszta ja jestem wybredna i boje sie, ze bedziemy lazic tam niewiadomo ile. A przeciez nie wybiore czegos, co mi sie nie podoba...
Jaaa ale miło Jak ładnie z jej strony.
Bądź grzeczna !

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Akurat lekarstwa to zaden argument. Koncerny produkuja je, by dostosowac sie do odbiorców. A wiadomo, ze jesli kobieta widzi lekarstwo na jej uciazliwy PMS to je kupi.
W dzisiejszych czasach PMS jest wręcz modny
Ja trzymam się swojego zdania.
Evel to Ty nie wiesz, że koncerny farmaceutyczne wymyślają nowe leki pod własnie takich ludzi co sobie wkręcają, jakich to oni chorób nie mają ? Coś takiego też przerabiałam na zajęciach. Konsument jest najwazniejszy, a skoro wymyśla co rusz nowe choroby(a tak jest) to dlaczego na tym nie zarabiać ?
Kółeczko się kręci, kasa większa jest...

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2010-07-08 o 10:44
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:44   #2504
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Papku, ale mnie naprawde to stresuje...
Dziwnie, mama TZ dzwonila, a TZ milczy od samego rana

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach PMS jest wręcz modny
Ja trzymam się swojego zdania.
Evel to Ty nie wiesz, że koncerny farmaceutyczne wymyślają nowe leki pod własnie takich ludzi co sobie wkręcają, jakich to oni chorób nie mają ? Coś takiego też przerabiałam na zajęciach. Konsument jest najwazniejszy, a skoro wymyśla co rusz nowe choroby(a tak jest) to dlaczego na tym nie zarabiać ?
Tez tak sadze
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:45   #2505
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Papku, ale mnie naprawde to stresuje...
Dziwnie, mama TZ dzwonila, a TZ milczy od samego rana

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


Tez tak sadze
Faktycznie podejrzane ;>
Ja pewnie też czułabym się skrępowana, no ale ładnie z jej strony.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:46   #2506
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Szok... nigdy nie miałam takich przypadłości, to chyba nie jest normalne, może powinnaś iść do jakiegoś lekarza ?
Ludzie wpadają w depresję z różnych powodów, znam niektóre tak (dla mnie) głupie, że głowa mała.
myslalam juz nad tym, zobacze jak zadzialaja moje tabl

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Akurat lekarstwa to zaden argument. Koncerny produkuja je, by dostosowac sie do odbiorców. A wiadomo, ze jesli kobieta widzi lekarstwo na jej uciazliwy PMS to je kupi.
wlasnie uciazliwy, czyli nie czuje sie normalnie, jakos w inne dni nie skacze mi cisnienie i nie mam fal goraca

ps, fajna masz tesciowa
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:47   #2507
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja u siebie też zauwazyłam, że mam takie "loty" nie tylko przed @

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


Hormony hormonami...
Szkoda, że nie mam tego artykułu.
PMS nie jest potwierdzony, ja uczyłam się, że czegoś takiego nie ma.
Ja takich lotów nie mam :P


Hormony odpowiadają za funkcjonowanie całego naszego organizmu, kobietą rządzą hormony, szczególnie progesteron i estrogeny. U mężczyzn poziom hormonów jest prawie stały (nieznaczne zmiany(, dlatego mężczyźni są postrzegani za bardziej zrównoważonych, nie mają żadnych wahań nastrojów.

Pod koniec cyklu spada poziom estrogenów i prgesteronu, pozwolę sobie wkleić cytat:

Cytat:
Estrogen działa na komórki mózgowe stymulująco, dlatego w początkowej fazie cyklu kobieta postrzega życie jako piękne, wszystko przynosi satysfakcję, nie ma problemów których nie da się rozwiązać, partner jest czuły i wspaniały. Mózg kobiety jest „karmiony naturalnym optymizmem” w postaci estrogenu. Kobieta łatwiej analizuje i przyjmuje informacje, jej wszystkie zmysły są wyostrzone. Natura wiedziała, jak wspomóc podtrzymanie gatunku bowiem kobiety odczuwają największą satysfakcję i przyjemność w okresie optymalnym do zajścia w ciążę. Progesteron natomiast, co potwierdzili naukowcy, ma właściwości blokujące przepływ krwi w mózgu. Wpływa on również na mniejsze zużycie tlenu i glukozy, czyli reasumując mózg nie jest odpowiednio „odżywiony”. W ten sposób progesteron wywołuje uczucie wyciszenia, spokoju, smutku, w późniejszym etapie rozdrażnienia, które często idzie w parze ze zmęczeniem. Ponieważ nadal działa estrogen (w mniejszym stężeniu), jeszcze nie jest najgorzej. Na kilka dni przed menstruacją poziom obu hormonów bardzo gwałtownie spada. Organizm przeżywa „szok”, gdyż nagle zostaje pozbawiony cennych substancji. Poziom progesteronu jest zbyt niski, aby łagodzić zły nastrój, który potęguje się wraz ze spadkiem poziomu optymistycznego estrogenu. Brak obu hormonów może wywoływać agresję, nie kontrolowane wybuchy gniewu i płaczu, niechęć a nawet nienawiść w stosunku do najbliższych.
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:48   #2508
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Jaaa ale miło Jak ładnie z jej strony.
Bądź grzeczna !

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


W dzisiejszych czasach PMS jest wręcz modny
Ja trzymam się swojego zdania.
Evel to Ty nie wiesz, że koncerny farmaceutyczne wymyślają nowe leki pod własnie takich ludzi co sobie wkręcają, jakich to oni chorób nie mają ? Coś takiego też przerabiałam na zajęciach. Konsument jest najwazniejszy, a skoro wymyśla co rusz nowe choroby(a tak jest) to dlaczego na tym nie zarabiać ?
Kółeczko się kręci, kasa większa jest...
no wiadomo ale ja bazuje na sobie i wiem jak sie czuje przed @, i jaka jest roznica podczas moich innych jazd(kiedy jest daleko do @)
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:50   #2509
Koszkaa
Zadomowienie
 
Avatar Koszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 485
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Heja

Spróbuje was pobieżnie nadrobić, co by nie mieć zbyt dużo zaległości.
Jednak przygotowuję się do wyjazdu, więc za dużo czasu nie mam

Z Tżtem wszystko ok. Wczoraj się widzieliśmy, dzisiaj też mamy się spotkać, pożegnać aż na dwa tygodnie
Wczoraj Tż stwierdził, że co on będzie robił przez te dwa tygodnie, będzie się strasznie nudził Dobre co
Ale jak wrócę to mamy chatę wolną przez tydzień i się do mnie przeprowadza
__________________
,,Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze.
Żyć swoim życiem nie jest egoizmem"- Anthony de Mello
Koszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 10:53   #2510
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Ja takich lotów nie mam :P


Hormony odpowiadają za funkcjonowanie całego naszego organizmu, kobietą rządzą hormony, szczególnie progesteron i estrogeny. U mężczyzn poziom hormonów jest prawie stały (nieznaczne zmiany(, dlatego mężczyźni są postrzegani za bardziej zrównoważonych, nie mają żadnych wahań nastrojów.

Pod koniec cyklu spada poziom estrogenów i prgesteronu, pozwolę sobie wkleić cytat:
Ja o tym doskonale wiem, sama się zdziwiłam jak na zajęciach mówili nam wręcz co innego.
Jednak trochę artykułów poczytałam i się przekonałam do wizji, którą przedstawia moja wykładowczyni.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:58   #2511
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja o tym doskonale wiem, sama się zdziwiłam jak na zajęciach mówili nam wręcz co innego.
Jednak trochę artykułów poczytałam i się przekonałam do wizji, którą przedstawia moja wykładowczyni.
Ja się nie przekonam, czuję, że z moim organizmem przed okresem dzieją się niefajne rzeczy, nie mam tak w innych dniach cyklu, po prostu, jestem rozdrażniona, zmęczona, zbiera mi się woda w organizmie, potrafię "przytyć" 2 kilo na czas @.
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:01   #2512
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Ja się nie przekonam, czuję, że z moim organizmem przed okresem dzieją się niefajne rzeczy, nie mam tak w innych dniach cyklu, po prostu, jestem rozdrażniona, zmęczona, zbiera mi się woda w organizmie, potrafię "przytyć" 2 kilo na czas @.
Ja wcale nie zamierzam Cię przekonywać.
Zjadłam właśnie pysznego rogala z dżemem roboty mojej mamy Pychota, do tego zielona herbata.
Czas zacząć coś robić, a nie tylko wizaż.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:01   #2513
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Ja się nie przekonam, czuję, że z moim organizmem przed okresem dzieją się niefajne rzeczy, nie mam tak w innych dniach cyklu, po prostu, jestem rozdrażniona, zmęczona, zbiera mi się woda w organizmie, potrafię "przytyć" 2 kilo na czas @.
mi tak samo i piersi mnie bola ale sa wieksze a jem wtedy za dwoch, pozatym te zachcianki i padam nie moge wstac z lozka a jak wstane to do wieczora ziewam itd
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:02   #2514
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Hej

Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
sprawdź pocztę bo już poszło
Doszło, dziękuję


Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
tak, Mandy ma bana za "przekazywanie wiadomości od osoby zbanowanej" do 18 lipca



Mandy
pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dokładnie, PMS nie istnieje, na socjologii medycznej miałam różne artykuły w których robiono badania na kobietach w róznych fazach cyklu.
Kobieta dokładnie wie(obliczenia w kalendarzu) kiedy powinna dostać @ dlatego samoistnie koduje sobie, że ma prawo do tego i owego.
Nie prawda, a dlaczego? bo wg lekarzy nic nie powinno boleć podczas miesiączki, a mnie np. tak boli że nieraz to chodzić nie mogę Poza tym miesiączka to też hormony, które działają tak a nie inaczej....
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:04   #2515
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Ja wierze w te wszystkie dolegliwosci fizyczne - woda zatrzymuje sie w organiznie, o oczywistym bolu nie wspominajac. Nie wierze natomiast w loty typu rozdraznienie, zlosc, wyzywanie sie na bliskich.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:07   #2516
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja wierze w te wszystkie dolegliwosci fizyczne - woda zatrzymuje sie w organiznie, o oczywistym bolu nie wspominajac. Nie wierze natomiast w loty typu rozdraznienie, zlosc, wyzywanie sie na bliskich.
ja wierze bo wtedy poplacze sie na reklamie bo byla smutna, ostatnio czytalam smutny artykul na intymnym, dopiero dzis przestalam o nim myslec(dzis mam @), wczulam sie jakby chodzilo o mnie, normalnie tak nie jest tylko wtedy.
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:12   #2517
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Dobra, ja lecę się opalać
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:16   #2518
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

nafiyqa na pewno bedzie fajnie na zakupach
ja z moja nigdy nie chodze bo mamy kompletnie inny gust i podrzuca mi do przymarki rozne ciuszki ktore wogole mi sie nie podobaja..wiec potem wychodzi na to ze jestem wybredna
za to kocham zakupy z Tz-tem on ma lepszy gust od mojego
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:16   #2519
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Ja się nie przekonam, czuję, że z moim organizmem przed okresem dzieją się niefajne rzeczy, nie mam tak w innych dniach cyklu, po prostu, jestem rozdrażniona, zmęczona, zbiera mi się woda w organizmie, potrafię "przytyć" 2 kilo na czas @.
Ja też tak mam, poza tym twierdzenie że PSM to usprawiedliwianie tego ze się szuka usprawiedliwienia to jest śmieszne bo co ja mam usprawiedliwiać? to że hormony mi szaleją? że mnie cycki bolą? że mnie brzuch boli? że żre jak nie powiem co?

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja wierze w te wszystkie dolegliwosci fizyczne - woda zatrzymuje sie w organiznie, o oczywistym bolu nie wspominajac. Nie wierze natomiast w loty typu rozdraznienie, zlosc, wyzywanie sie na bliskich.
na necie znalazłam coś takiego:

Cytat:
"jest on skutkiem zaburzeń hormonalnych pod koniec cyklu miesiączkowego – nadmiernej produkcji estrogenów przy niedoborze progestagenów. Badania ostatnich lat wykazały, że u podłoża PMS leży działanie endogennych metabolitów progesteronu na poziomie ośrodkowego układu nerwowego."


__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:16   #2520
Koszkaa
Zadomowienie
 
Avatar Koszkaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 485
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez yellowsunshine Pokaż wiadomość


jedziesz się nimi opiekować rozumiem?


Dokładnie

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
No dokładnie, Słonko żal.pl on już dawno stracił jakiekolwiek prawo do Ciebie. oj tak jesteśmy z Tobą I tym go własnie zniszczysz - olewaniem i pokazywaniem tego, że jesteś szczęśliwa, uśmiechnięta ect.


Udanych wakacji Koszka i Magda


Dziękuję wyjaśniliśmy sobie wszystko i jest ok. wprawdzie nie byłam chętna do całowania później ale trudno za karę go potem gilgotałam po brzuchu i wprawdzie Tż chwycił mi ręce ale zapomniał,że stopami też potrafię łaskotać
Ja nie jadę na wakacje, tylko do pracy! Ale dzięki

Dobrze, że się pogodziliście
__________________
,,Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze.
Żyć swoim życiem nie jest egoizmem"- Anthony de Mello
Koszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.