Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 19:40   #2491
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Czas podjąć decyzję - od poniedziałku spróbuję pobiałkować, nie wiem ile wytrzymam, co będę jadła i z jakim skutkiem ale zaczynam spodnie na wdechu zapinać a to zły znak. Czas zrzucić nadwyżkę co by na lato wejść w spodnie zeszłoroczne
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:02   #2492
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Witoj
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:14   #2493
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

witojcie babulce
u mnie dzisiaj pierwszy protodzień od nieamiętnych czaów.... zawsze mi warzywa wchodziły w drogę a dzisiaj się zaparłam i tylko jedną rzodkiewkę wessałam z serkiem wiejskim więc ją uznam za dodatek-przyprawę
no ok, mały grzeszek mi sie trafił bo zeżarłam lody ale może nie bezie źle.... jak myslicie....?
poza tym powiem wam, że mam chyba niedosyt warzyw... nie mogę się nimi najeść... leczo robię co drugi dzień od prawie 2tyg...... wczoraj sie kolejne kończylo i nie zdążyłam ugotować kolejnego...ale jutro chyba nadrobie..... momentami mam wrażenie ze mój organizm wręcz się domaga warzyw.... no cóż... nie będę się z nim kłócić a leczo robie z dużą ilością warzywek więc chyba dam radę... jakoś......
a i w ogóle tak sobie wymyśliłam, że jakby tak spadło chociaż 5-7kg to byłabym mega szczęśliwa... po co mi 58 skoro 60 też mnie zadowoli... mam swoje lata, urodziłam dwójkę dzieci więc nie ma co oczekiwać cudów.... no chyba ze sie mylę.....
albo jak juz będzie 60 to postanowię do 58 jednak zjechać
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:57   #2494
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

ja na samym proto też zjadłam loda,a spadek miałam na drugi dzień
ja to bym chciała tyle co ty masz w podpisie z kwietnia
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:11   #2495
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

wlaśnie... musze edytować podpis... przynajmniej powinnam... ale jest "tylko" 500g powyzej podpisu.... więc może do rana spadnie
poza tym ja kurdupelek jestem
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:13   #2496
diana
Raczkowanie
 
Avatar diana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: skierniewice
Wiadomości: 227
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

wczoraj grzecznie wreszcie może moja żelazna motywacja wróciła
ale i tak boję sie zważyć przez to zatrzymanie @
diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:25   #2497
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

u mnie dzisiaj wzrost o 0,6 kg
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 08:16   #2498
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

u mnie dzisiaj zero spakdu po proto >< no nic robie drugi dzien proto ekstra a jutro warzywa....albo znowu proto a co ;/ musze schudnac bo tez mnie spodnie uciskaja na dupie az sie szwy odbijaja, mam w kazdym obwodzie po jeden cm dodatkowy ...niby bez tragedi ale sumujac to mamy z 6 cm na plusie
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:03   #2499
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Witajcie
Nie zaglądałam tu od zeszłego tygodnia bo wstyd było mi się przyznać do wszystkich juz nie grzeszków tylko grzechów.... Miałam od poniedziałku ostro wrócić na diete, potem z poniedzialku był wtorek itd... Za pierwszym razem jakoś łatwiej bylo wytrwać a teraz zero silnej woli.... Nie wiem czy nie zrezygnuje... a tak chciałam dobrze wyglądać w stroju kąpielowym
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:39   #2500
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
a ja mam na obiad pierogi eeeeeeeee z miesem..... no trudno zjem i odpokutuje :P


moje ciasto marchewkowe jest rewelacyjne...robilam je na oko bo przepisy z neta sa jakies mega kosmiczne- szklanka oleju szklanka cukru?! 2 szklanki maki?! Ja swoje zrobilam na slodziku, dalam 3 lyzki maki pelnoziarnistej , i lyzeczke oleju i wyszlo idealne :P
serio? robilam to ciasto ale nie sadziłam ze bez szklanki oleju tez wyjdzie. Musze spróbowac

Cytat:
Napisane przez Bruksa Pokaż wiadomość
A u mnie 66,4 kg i co najgorsze NIE MOGĘ się zmobilizować, od miesiąca mam plan "od jutra", zero kontroli nad sobą...
ja tam samo

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
Czas podjąć decyzję - od poniedziałku spróbuję pobiałkować, nie wiem ile wytrzymam, co będę jadła i z jakim skutkiem ale zaczynam spodnie na wdechu zapinać a to zły znak. Czas zrzucić nadwyżkę co by na lato wejść w spodnie zeszłoroczne
ja tez na wdechu lece
dukan juz do mnie nie przemawia, nie działa na mnie no i jest niezdrowy. Na razie ograniczam węglowodany, jem częsciej a mniej, duzo białka i zobaczymy co z tego wyjdzie - czyli wprowadzam zasady zdrowego odżywiania w zycie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:12   #2501
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja tez na wdechu lece
dukan juz do mnie nie przemawia, nie działa na mnie no i jest niezdrowy. Na razie ograniczam węglowodany, jem częsciej a mniej, duzo białka i zobaczymy co z tego wyjdzie - czyli wprowadzam zasady zdrowego odżywiania w zycie
taj znac jak ci idzie i czy waga spada.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 16:12   #2502
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dukan juz do mnie nie przemawia, nie działa na mnie no i jest niezdrowy. Na razie ograniczam węglowodany, jem częsciej a mniej, duzo białka i zobaczymy co z tego wyjdzie - czyli wprowadzam zasady zdrowego odżywiania w zycie
Ja też stosuję bardziej zasady zdrowego żywienia niż dietę
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:25   #2503
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Ja też stosuję bardziej zasady zdrowego żywienia niż dietę
i co opowiadaj
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:56   #2504
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Ja też stosuję bardziej zasady zdrowego żywienia niż dietę
i jak efekty?
bo wg mnie powinno dac radę i powinno spadać bo takim zdrowym odżywianiu się....
mnie spadało w dół delikatnie pod warunkiem, że codzienny spacer koło godziny zaliczałam i po 18-19 już nic nie jadalam...... czyli koło 18 delikatna kolacja i finito z jedzeniem..... herabata, woda owszem......

no i po wczorajszym PP spadło 600g
jeszcze troszkę.... muszę zrzucić te nieszczęsne 5-7kg bo spodnie letnie na mnie wyglądają.... no powiedzmy: malo estetycznie......
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 08:20   #2505
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

mnie dieta tez nie wychodzi dopuki sa imprezy przez caly dzien potrafie bialkowac a na koniec podgryzc kebaba od TZ albo napic sie shake;//
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 08:59   #2506
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

po wczorajszym wzroście dzisiaj spadek ,ale tylko 0,3 kg w sumie od poniedziałku spadek 1,5 kg jakoś słabo to wszystko widzę.
A i wczoraj zjadłam loda
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 09:22   #2507
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
mnie dieta tez nie wychodzi dopuki sa imprezy przez caly dzien potrafie bialkowac a na koniec podgryzc kebaba od TZ albo napic sie shake;//

Achiko, bardzo Cię proszę, nie bierz tego do siebie, bo ja broń Boże nie chcę być złośliwa i nie mam złych intencji , ale po prostu to co piszesz trochę mi się nie mieści w głowie .
Ja dukałam przez około pół roku i schudłam 7 kg ( wcześniej odchudzałam się drugie pół roku i w sumie zrzuciłam prawie 30 kg ). Porzuciłam dietę, bo mi nie służyła i źle się czułam fizycznie i psychicznie. Zaraz po rzuceniu diety pojawiły się kompulsy przez co przytyłam z 58 kg do 68 kg. Kiedy zobaczyłam na wadze 68 kg strasznie się wystraszyłam i postanowiłam wrócić do Dukana. Zapał minął mi po jednym dniu.. i poszłam po rozum do głowy.
W tej chwili od około 2 tygodni jem zdrowo,ale nie jestem na żadnej diecie. Spadło 4 kg . Odstawiłam tylko pieczywo, bo zauważyłam,że nawet po tym razowym szybko robię się głodna.
Jem lody, czasami obiad w restauracji z TŻ, wypiję kilka kieliszków szampana i... nic się nie dzieję. Wzrosty jeśli są, to minimalne.
Chcę ci przez to powiedzieć, że jeśli trzymanie się diety tak bardzo cię męczy, to nie ma to żadnego sensu. Nie zapominaj, że jeśli Twój organizm daje i sygnały, to nie można ich lekceważyć.
Są tutaj osoby, którym Dukan służy . Ale ludzkie ciało jest tak skomplikowane i złożone, że nigdy chyba nie uda się znaleźć diety, która będzie dobra dla każdego.
Dużą rolę gra też co, co mamy w głowie . Inne mamy nastawienie, kiedy myślimy tego nie mogę, tamtego też nie.. a Inne, kiedy myślimy - mam ochotę na kebaba, ale czy to jest to, czego moje ciało potrzebuje ? U mnie to działa i chociaż uwielbiałam pizze i kebab teraz wiem, że ten smak, jest niczym w porównaniu do pysznego steka czy dobrze upieczonej rybki , a i mój organizm ma z tego pożytek .
Oczywiście tragedia się nie stanie, jak kiedyś najdzie mnie wielka ochota i zjem pizze . Od kawałka, czy nawet całej ! pizzy nie przytyjesz pod warunkiem, że co dzień zdrowo się odżywiasz i nie katujesz organizmu.
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 09:55   #2508
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Witajcie dziewczynki. Ja chyba też już rezygnuję z Dukana; po prostu zacznę jeść zdrowo. Już od trzech dni ciągle ta sama waga, nic nie spada a to bardzo obniża mój zapał do chudnięcia Codziennie chodzę na siłownie, niczym nie grzeszę więc już nie wiem czemu waga nie spada Dziś już na śniadanie zjadłam dwie kromki chleba pełnoziarnistego i rybkę z puszki. Na obiad będzie zapiekanka z makaronem pełnoziarnistym, piersią z kurczaka i warzywami. Trudno - co ma być to będzie. Będę się tylko starała ograniczać wielkości porcji ... Eh, nawet nie chce mi się myśleć. Czemu inne dziewczyny wpierniczają na moich oczach mnóstwo słodyczy, słodkich bułek na śniadanie, piją kawę i herbatę z cukrem itd. A ja - całe życie ograniczenia - ciągle A jak już widzę jak mamusia jakaś prowadza za rączkę pulchną córeczkę, to aż szlag mnie trafia. Myślę sobie - kobieto, krzywdzisz własne dziecko. Ja zawsze byłam pulchna, od małego. Nigdy nie zapomnę jak w klasie 5 szkoły podstawowej ważyłam 63kg Owszem, jak zaczęłam dojrzewać to chudłam sama z siebie, bez żadnych diet. A idąc do ślubu w wieku 24 lat ważyłam 56kg i czułam się świetnie. Czemu pozwoliłam na to, aby po ślubie przybywały mi kilogramy I tak jak widzicie w podpisie, osiągnęłam prawie 90kg. Dobrze, że jeszcze w miarę się obudziłam w zeszłym roku i zgubiłam co nieco. Ale czemu teraz nie mogę zrzucić głupich 5kg??? Bo nie chcę więcej, chcę tylko wrócić do wagi, jaka była na początku III fazy. Czy ja tak dużo wymagam
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 12:40   #2509
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Coki u mnie nie jedzenie chleba nic nie da bo ja go poprostu nie jem...pod zadnas postacia...pieke chleb sama ale dla mojego TZ ))
makarony jem raz w tygodniu, ziemniaki tez raz w tygodniu

mnie gubia imprezy i alkohol....

na 2 nie wroce bo nie moge sie najesc...po bialkowym dniu rzucam sie na zarlo
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 12:54   #2510
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

-2kg w trzy tygodnie. Szału nie ma, ale jak dla mnie takie tempo jest wystarczające
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:13   #2511
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

alamig brawo!...to jesat sukces...wiesz ja 2 kilo zrzucam juz od lutego ;DD

swoja droga zastanawiam sie jak bedzie dalej w moim zyciu skoro ja teraz taka mloda juz mam problemy z metabolizmem.....jak widze ludiz odemnie jak jedza bulke wielka albo batona to mnie ksreca.....wiecie dla niektorych biala bulka z weldina serem i warzywami to zdrowe jedzenie!
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:04   #2512
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

hej babulce.....

poczytalam Coki i powiem wam, że zaczynam mieć takie samo podejście....
dukan był fajny ale zaczynam miec obrzydzenie do niego.....
jak za pierwszym razem było fajnie tak za drugim, trzecim i każdym kolejnym powrotem na II na sam widok mięsa mam ochotę
doszłam do wniosku, że zdrowe odżywianie to chyba będzie TO.....
może nawet dam się skusić na jeden protodzień w tygodniu (ale to nic pewnego...)
zobaczymy jak wyjdzie w praniu
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:26   #2513
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

to wszystko łatwo powiedzieć gorzej zrobić.Mówie tu o nie przesadzaniu z ilością.
Też się nad tym wszystkim zastanawiam po przeczytaniu Coki i ch_agi i jeszcze do tego twój ciekawy pomysł johambino z jednym dniem proteinowym.Myslę,że mogłoby sie udać.
Trzeba to wszystko przemyśleć
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:04   #2514
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

A ja dziś pochłonęłam 5 gałek lodów ale to dla zdrowotności, bo wczoraj usunęłam korzeń u dentysty i dostałam zalecenie, na duuużo zimnego, więc czuję się usprawiedliwiona .
Do tego obiad z TŻ wypadł nam w ulubionej knajpce . I wiecie z czego najbardziej jestem dumna ? Nie mam ŻADNYCH wyrzutów sumienia .
Chciałabym jeszcze pozbyć się nawyku codziennego ważenia . Mogłabym wtedy powiedzieć, że wreszcie jem zdrowo, ale NORMALNIE
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 23:11   #2515
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

A wiecie co ja myślę - że żadna w powrotach nie stosuje dukana tak jak on zaleca, czyli że jak białka to same i żadna wkradająca się rzodkiewka czy ketchup itp. - każda zrzuciła spory bagaż i nagle dukan jest bee - nieprawda że nie działa ale wiem sama po sobie że jak wujcio pisał "wszystko albo nic" - te słowa w powrotach nabierają nowego znaczenia, bo jeśli białkuję to tak na poważnie a nie coś sobie gryza wezmę i wierzę że jeśliby każda zrobiła porządny białkowy dzień - zalecał wszystko w 100% białkowe, ryby chude, żadnych umilaczy typu kakałko, mleko w proszku itp to z pewnością byłby spadek.
Achiko do Ciebie tylko tyle - płaczesz dziewczyno i nic nie robisz, a po drugie z Twoją wagą to chyba nie powinnaś myśleć o żadnych dietach. Koniec.
__________________
Gosia

Edytowane przez Megi428
Czas edycji: 2011-05-21 o 23:18
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:54   #2516
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Megi nie wszyscy uważają,że dukan jest bee.Chodzi o to,że ja np. nie mogę już jeść tyle tego mięsa,a od czasu jak byłam chora mam obrzydzenie do wieśniaków.Nie jem mleka w proszku ani kakao ,a skrobi nigdy nie miałam.Nie uważam żeby jedna rzodkiewka czy plasterek pomidora spowodowały brak spadków.
Mój najwiekszy problem to brak silnej woli takiej jak kiedyś.Bez miesa tez można przejść dukana.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:55   #2517
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Megi, racja . Ja na początku powrotu trzymałam się zasad bardzo restrykcyjnie, ale już po jednym dniu proto byłam po prostu wykończona i sfrustrowana.
Na dodatek sam widok piersi z kurczaka powodował we mnie drgawki . Jeśli na myśl o jakimś produkcie zaczyna mnie mdlić, to nie mogę na siłę go w siebie pakować, bo organizm krzyczy dość i dłużej nie chce tolerować takich ilości białka.
I może gdybym się zmusiła, byłby spadek, ale nie za taką cenę. Nie chcę być wiecznie w nerwówce, że MUSZE ZJEŚĆ CHUDE BIAŁKO,chociaż mam ochotę np. na surówkę.
Życie jest zbyt piękne, zdrowe jedzenie zbyt smaczne , żeby się tak męczyć.
Na pewno są osoby, którym ciągłe jedzenie dużej ilości białka nie zaszkodzi,a wręcz pomoże . Ja już wiem,że do nich nie należę, aczkolwiek za swoje zgubione kg będę Dukanowi zawsze wdzięczna . Teraz jestem na swojej własnej drodze, i każdej z Was życzę tego samego .
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 10:15   #2518
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Eliza wierzę że mamy dość białek, sama też mam i dlatego zrobiłam sobie mega wakacje od diety.
Coki masz rację że nic na siłę - nie chodzi przecież o to żeby się stresować, denerwować ale żeby się dobrze czuć.
Ja akurat jestem z tych co mogą jeść mięcho mięcho i mięcho a warzywa niekoniecznie dlatego wybrałam dukana, ale moja siostra jest raczej jarska i była kiedyś na SB i też ładnie schudła - tam warzywa do każdego posiłku praktycznie i chyba mniej stresująca jest dla kogoś kto lubi warzywa i owoce. Poza tym SB wg mnie to naprawdę zdrowa dieta.
Od jutra białka zaczynam - dzisiaj piekę udka kuraka, jajek nagotuję, twaróg i wiejski mam, chude jogurty i mam nadzieję że chociaż 3 porządne dni dam radę - oby
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 10:26   #2519
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Megi jak ja bym sobie zrobiła wakacje od diety to wszystkie kilogramy miałabym z powrotem wolę sie już tak "bujać"
Jak pisałam spadło 1.5 kg przez 5 dni a było niestety z grzechami (lodami)
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 10:35   #2520
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiedzmy wracaja na droge cnoty - powrot na Dukana

Eliza a mnie bardziej męczy takie bujanie się, ja lubię konkretnie , nawet jak mam coś robić a nie chce mi się to mówię sobie że np za 20 minut nie ma zmiłuj i ruszam do akcji - przełamuje samą siebie bo inaczej moje lenistwo by mną zawładneło
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.