Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 10:58   #2521
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Vea, będziecie korzystać z pomocy babci po tym pierwszym roku?
Jak się tak garnie do pomocy...
Moi teściowie też na emeryturze, ale mają działkę i na nic nie mają czasu, małej jeszcze nic nie kupili, ostatnie spotkanie minęło bez jednego pytania o małą. Wprawdzie teściowa powiedziała, ze ona będzie przyjeżdżać codziennie i zajmować się mała, byle bbyśmy jej nie oddawali do żłobka po roku, ale jakoś nie do końca w to wierzę... Pewnie w ostatniej chwili działka okaże się ważniejsza.
(aha, moj Tż jedynak, to prawdopodobnie ich jedyna wnusia jaką będą mieć...A ona ostatnio narzekała jak to nie ma czasu, bo "działka, obiad ugotować, zjeść, pozmywać, posprzątać" )



Izuuuuuuunia! jesteś? załatwiłaś coś w UP?
w listopadzie dzialki juz nie bedzie miala ani w zime a wiosna to juz nawet dla dziecka dobrze sie wydzialkowac - swieze powietrze itd... jak bedzie spalo to sobie popieli i posieje (ja tak robie)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:01   #2522
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

pokażę wam mój kolejny łup: http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../42/3250884253
białe body i półśpiochy 68, szare body 74
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:02   #2523
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o tych majteczkach ciazowych z Lidla(chodzi mi o te z tym pasem)?Jest sens kupywania takich zwłaszcza ze teraz juz tak cieplo sie robi?Ma ktoras podobne?
Ja dostałam od siostry nieużywane takie wielkie galoty i w zimie było mi w nich super, teraz jedynie w nich czasem śpię, ale w ciągu dnia to trochę mi w nich za gorąco. Ubieram normalne majty, które mi się rolują pod brzuchem . Chyba będę musiała zakupić sobie nowe, bo stanik już większy mam i o niebo lepiej moim cycochom .



Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ala-i-as-14el-serc...263194170.html mama chce kupić - co powiecie? oczywiście róż
Mnie się najbardziej podoba fiolet i niebieski. Komplecik bogaty i ładny.

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Kurcze,własnie przeczytałam opinie o poscieli MamoTato i nie sa one za pochlebne...Szkoda bo bardzo mi sie ich posciel z wyglądu podobała..
Ja będę kupowała materiał na pościel i mamuśka mi będzie szyła.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no pisałam już kiedyś, że on nie chce używanych ubranek po obcych dzieciach te od kuzynki mam tylko i nic nie mówił na szczęście, ale jak kupiłam na lumpku ogrodniczki i polarka to się obraził
ale tak sobie myślę, że on nie pamięta, które są od kuzynki więc jak coś kupię, schowam do szafki z innymi...........ihihih
Ja też do końca nie byłam za używanymi, ale są "używane" i "używane". Akceptuje ciuszki po dzieciach znajomej, te z lumpów, ale w stanie prawie idealnym tzn nie zmechacone, nie poplamione itp.
Są jednak rzeczy, które obowiązkowo musimy mieć nowe, to wózek i łóżeczko.

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Tylko jest jeden problem.Mam niedoczynność tarczycy i muszę iść do endokrynologa.
Dziwne trochę bi jakoś pod koniec lutego miałam TSH w dolnej granicy nomy, a pod koniec kwietnia przekroczyło górną granicę.
Też mam niedoczynność. Na początku ciąży chodziłam do endo co prawie 2 tyg bo w takim tempie wyniki były w stanie mi się drastycznie zmienić. Teraz moje TSH oscyluje wokół dolnej granicy, ale na początku ciąży "troszkę" się naprzeżywałam podwyższonych wyników. Jade na euthyrox 100.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:05   #2524
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
pokażę wam mój kolejny łup: http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../42/3250884253
białe body i półśpiochy 68, szare body 74
Śliczne.
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:05   #2525
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Hej a ja wlasnie mam naprawiony internet cos sie zruszylo, ale mi juz firma naprawila

Przegladalam dzisiaj ubranka i doszlam do wniosku, ze spodenek mam loamtkoooooooooooooo ale bodziakow z dlugim rekawem mi brakuje i pajacykow takich grubszych, skarpetek, rajstop ehh
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:05   #2526
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ja w sobotę próbowałam nagrać aparatem (kamery nie posiadam) jak Mały się rusza. Nie wiedziałam, że tak trudno będzie uchwycić te ruchy Aparat ma spóźniony zapłon i jak tylko włączyłam start (tak jakby wiedział) przestał kopać Normalnie ponad 30 filmików nagrałam i większość musiałam skasować. A jak już nagrałam to na filmiku nie widać tak bardzo tych ruchów jak na żywo Może na kamerze wyszłoby to lepiej
No ale w następnym tygodniu próbuje jeszcze raz Chyba, że słaby ze mnie kamerzysta

No i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:06   #2527
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Monia, tylko że teściowa mieszka jakieś 25km od nas, dojeżdżałaby autobusem... Tż niby mógłby zawozić małą, tyle że pracuje też jakies 25 km od domu, niestety w zupełni eprzeciwnym kierunku....
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:07   #2528
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Czy którejś z was dziewczyny lekarz zapisał scopolan? Ja mam brać 3 razy dziennie ale coś średnio się po nim czuję. Jak przeczytałam ulotkę to była informacja o ostrożności w przypadkach kardiologicznych no ale lekarz miał moją kartotekę więc chyba wie co zapisuje?
ja scopolan dostalam 3 dni przed porodem na zgladzenie szyjki no i podczas porodu tez mi aplikowali. no ale to w tylek

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
I oto mój brzuchol w 6 miesiącu
sliczny

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
no nie mow ze ta rainbow dash nie ejst zlowroga z oczu
eeeee no diabel wcielony!

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
J
Nie oni...Ona
Amelka, jak przystało na słodką blondyneczkę, uznaje tylko róziowy
I od kiedy umie artykułować swoje potrzeby, a umie tak, że cały sklep słyszy, wszystko ma róziowe... z pokojem włącznie. W sumie nikt nie wie, skąd jej się to bierze, bo rodzice normalni i nie ubierali jej tylko w jeden kolor, ani specjalnie nie otaczali rózżm, ale mała wie swoje... róż i już
wiesz co, moje dziecko tez od malego w roznych kolorach chodzilo i chodzi, ale na pytanie jaki jest jej ulubiony kolor odpowiada rozowy i fioletowy a ulubiona postacia jest myszka minnie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No właśnie mam podejrzenia, ze teściowa też wyobrażała sobie spacery z wózkiem i różowiutką, falbaniastą dziewuszką w środku... a tu zonk
A w ogóle trochę mnie wkurza, bo ok, fajnie, że się cieszy (w sumie bardziej niż moja mama, a przynajmniej to bardziej okazuje), ale wpienia mnie gadanie, że "będziemy mieli dziecko" do Teścia, że "będzie chodziła na spacery z wózkiem" (hmm... a może jednak ja będę chodziła), że będzie kupowała ciuszki (no znowu...niby fajnie, ale...). Kurcze, mam wrażenie, że zaczyna traktować mojego Dziecia jak swojego
No niby wiem, że to tylko takie gadanie, ale wczoraj na hasło "będziemy mieli dziecko" nawet Bartek sprostował, ze "to jednak MY będziemy mieli"
Eh, nerwowa się w tej ciąży zrobiłam... nerwowa a czepliwa...
skads znam ten temat tyle ze on dotyczyl mojej matki w pewnym sensie. tzn chodzi mi o to ze traktowala Blanke jak wlasna corke poniekad rozumialam bo to takie przelanie milosci na nia po moim bracie. no ale w koncu jej powiedzialam jak zaczela mnie cisnac ze dziecku za malo uwagii poswiecam jak u niej jestem, to odpowiedzialam "nie bede do niej cwierkac na dwa glosy skoro ty ciagle nad nia wisisz a ja jestem spychana na dalszy plan" wtedy przestala

a co do tesciowej, oj moja tez chciala wozeczek pchac, ale okazje miala dopiero jak mloda miala rok czasu wiem, wredna jestem

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość


Moja najbardziej lubi Pinkie Pie ten wygląda tak ślicznie różowo i niewinnie
Pinkie pie to taka slodka idiotka

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Ona w ogóle zasługuje na miano kobiety z taktem roku, mojej mamie powiedziała, że zyskałam 4 siostry ( Tż ma), więc powinnam się cieszyć, że mnie do grona przyjęła. Wyśmiałam ją później.
yyyyy bez jaj!
ale moj tesc tez jest debesciak. po slubie powiedzial mojej matce, ze znalezlismy sobie w moich rodzicach sponsorow bo nam pomagali mieszkanie urzadzic, gdzie moi tesciowie nawet slowem sie nie zapytali jak sobie radzimy. no ale ojciec tz to naprawde as wsrod asow...


trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:08   #2529
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 20

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
(...)noi po dotarciu do domu okazalo sie ze na plycie jest filmik ktory trwa niecale 3minuty i ciagle sie zacina;((( dzwonilam od razu do nich zeby im to powiedziec i kazaly mi dzwonic w najblizszy piatek zeby umowic sie na kolejne badanie zeby nagrac ta plyte- maja naprawiac dvd... notmalnie szlag mnie chcial trafic nie wiem co robic, jechac naswietlac dziecko jeszcze raz?? To badanie jest bezpieczne?? Czy darowac sobie ten film... najwazniejsze ze maly jest zdrowy... doradzcie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym nie szła na poprawkę, zostawiłabym sobie to 3/4 na kolejną wizytę.

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
No ja miałam w dzieciństwie.Potem sprawdzałam raz na rok, półtora i było ok.Jakieś 4 lata temu coś sie za dużo podniosło i leczyłam, no ale od tamtej pory aż do teraz był spokój.
To znaczy brałaś tabletki i przerywałaś? Mnie mówili, że jak już biorę to do końca życia.

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
Dostaniesz Euthyrox 50 i zobaczysz ze wyniki sie poprawia. bedziesz musiala co miesiac robic badania.
A czemu 50 . Leczenie (zwłaszcza jak się wcześniej nie zażywało leku) powinno się zaczynać od 25, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje na dawkę. Później się to stopniowo zwiększa.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
pokaze wam radosna tworczosc tatusia
Malunek podobny do Ciebie .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:09   #2530
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dzieki Wam dziewczyny za wszystkie rady, tylko ze ja co miesiac chodze do gin w mojej miejscowosci ona robi mi na kazdej wizycie usg zwykle 2d, nie ma sprzetu do 3/4d dlatego skierowala mnie na strikte to badanie do innej specjalistki, do innej miejscowosci... dlatego nie bedzie u niej kolejnej wizyty... babka z ktora gadalam powiedziala zebym przyjechala do nich jeszcze raz, powtorza badanie, oczywiscie za darmo, bo to ich wina ze nie nagralo...
Ja wiem ze usg to nie rtg ktore jest niebezpieczne, ale zaczelam sie zastanawiac bo w zeszly pt bylam na wizycie comiesiecznej u mojej gin i przed zwyklym usg zadalam jej pytanie "czy jesli we wtorek znowu bede miala robione usg na polowkowym to 3,4d to nie jest to niebezpieczne dla dziecka? Ze wzgledu na zbyt mala odleglosc pomiedzy dwoma usg..." na co moja gin mi odp ze jak to zwykle usg jest nezpieczne tak to na polowkowym jest usg metoda dooplera (? Nie wiem czy to sie tak pisze) i to nie jest dobre jak sie robi czesto...
Te slowa mi utkwily w glowie i dlatego sie zastanawiam czy robic to 3/4d raz jeszcze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dopler bada przepływy i to jest ważne. Nie robi się często/długo bo to jakoś tam "podgrzewa". Ale jeśli pójdziesz tylko nagrać film jak dzidzia wygląda to przecież nie muszą uwłaczać Dooplera
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:09   #2531
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ja chyba zdecyduje sie na ta posciel
http://allegro.pl/roba-posciel-gusta...262690495.html
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:10   #2532
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podoba fiolet i niebieski. Komplecik bogaty i ładny.
babcia kupiła wnuczce
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:11   #2533
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Ja chyba zdecyduje sie na ta posciel
http://allegro.pl/roba-posciel-gusta...262690495.html
ta posciel ma 2 m od razu noworodka wsadzisz do duzego lozka?
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:12   #2534
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ta posciel ma 2 m od razu noworodka wsadzisz do duzego lozka?
yyy a no tak, aptrzylam po wzorach ;/ :P
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:13   #2535
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ty mówiłaś, że duży jest?
Dobrze wygląda i mały jest jak na 6 miesiąc w drugiej ciąży
Ty chyba wcześniej wklejałaś swoje zdjęcia brzuszków z poprzednie ciąży, Ty raczej nie miałaś problemów z rozstępami. Nie dopatrzyłam się ich .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:17
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:13   #2536
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
yyy a no tak, aptrzylam po wzorach ;/ :P
budyń
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:15   #2537
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

http://allegro.pl/posciel-do-lozeczk...256603222.html
tu maja fajne wzory ta bedzie dobra nie :P albo kupie material w jusk i uszyje tam maja fajne wzory bo kolderke i poduszke juz kupilam

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:17
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:17   #2538
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/posciel-do-lozeczk...256603222.html
tu maja fajne wzory ta bedzie dobra nie :P

a będziesz kupować ochraniacz na szczebelki?
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:17   #2539
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Misia ma bo ona w Hiszpanii mieszka
Skubana

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
pokażę wam mój kolejny łup: http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../42/3250884253
białe body i półśpiochy 68, szare body 74
Prześliczne
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:19   #2540
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość

a będziesz kupować ochraniacz na szczebelki?

Moj tz uparl sie na lozeczko turystyczne, ale trzeba tam dokupic chyba dodatkowy materac i nie potrzeba chyba ochraniaczy do tego lozeczka nie ? jakbym miala drewniane to bym kupila, ale wezcie go przekonajcie
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:20   #2541
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Prześliczne
różowe a widzę, że jest tu trochę anty-różowych

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Moj tz uparl sie na lozeczko turystyczne, ale trzeba tam dokupic chyba dodatkowy materac i nie potrzeba chyba ochraniaczy do tego lozeczka nie ? jakbym miala drewniane to bym kupila, ale wezcie go przekonajcie
a to nie wiem
w sumie tak narzekam, że D. się do niczego nie wtrąca ani nie interesuje zbytnio ale jak tak was czasem czytam to może i lepiej.. wczoraj pokazywałam mu pościel, to popatrzył ale powiedział, że wszystkie decyzje mam ja podejmować, ja się (niby) znam, ma być po mojemu itp itd.. w sumie mam spokój :P
__________________
30. 08. 2013 - Julia

Edytowane przez ladanseuse14
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:23
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:23   #2542
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cześć
dziś rano byłam na pobraniu krwi, zawsze jak mam pobranie krwi to później cały dzień chodzę zmulona na maxa, spróbuje się zaraz przespać może mi przejdzie

byłam w lumpku ,szukałam sukienki , przymierzyłam 4 i żadna mi nie podeszła, wszystkie mnie jeszcze bardziej pogrubiały ehhh

jutro mam usg połowkowe z 3D , nie mogę się już doczekać, z jednej strony stresuje sie czy z Maleństwem wszystko ok, z drugiej strony emocjonuje strasznie bo poznamy płeć

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Ladan super zdjęcie w avku, Narzeczony ma talent !
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:23   #2543
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ależ ze mnie proste stworzenie.

Pojechałam do Biedry,kupiłam croissanty maślane, bieżnik na ławę i fioletową ścierkę do kuchni a mam taki zaciesz! Od razu humor lepszy. Nawet pomimo tego,że o 14 mam dentystę

Oglądałam w Biedrze książeczki i przypomniałam sobie o moim zbiorze pięknych bajek,które mam u rodziców na strychu. Mam wszystkie części Martynki Teraz będą dla mojej córci
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:24   #2544
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Cześć
dziś rano byłam na pobraniu krwi, zawsze jak mam pobranie krwi to później cały dzień chodzę zmulona na maxa, spróbuje się zaraz przespać może mi przejdzie

byłam w lumpku ,szukałam sukienki , przymierzyłam 4 i żadna mi nie podeszła, wszystkie mnie jeszcze bardziej pogrubiały ehhh

jutro mam usg połowkowe z 3D , nie mogę się już doczekać, z jednej strony stresuje sie czy z Maleństwem wszystko ok, z drugiej strony emocjonuje strasznie bo poznamy płeć

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Ladan super zdjęcie w avku, Narzeczony ma talent !
no to czekamy z niecierpliwością! a o której to badanie?
EDIT: a, dobra, widzę!
dziękuję
__________________
30. 08. 2013 - Julia

Edytowane przez ladanseuse14
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:27
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:24   #2545
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
różowe a widzę, że jest tu trochę anty-różowych

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



a to nie wiem
w sumie tak narzekam, że D. się do niczego nie wtrąca ani nie interesuje zbytnio ale jak tak was czasem czytam to może i lepiej.. wczoraj pokazywałam mu pościel, to popatrzył ale powiedział, że wszystkie decyzje mam ja podejmować, ja się (niby) znam, ma być po mojemu itp itd.. w sumie mam spokój :P
Moj tz tez sie nie wtraca jedynie chce lozeczko turystyczne, wozek powiedzial, ze mam sobie sama wybrac jaki chce i te posciele itp tez tylko uparl sie na to lozeczko zeby je skldac i wozic ze soba jak bedzie potrzeba ekhm
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:26   #2546
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Moj tz tez sie nie wtraca jedynie chce lozeczko turystyczne, wozek powiedzial, ze mam sobie sama wybrac jaki chce i te posciele itp tez tylko uparl sie na to lozeczko zeby je skldac i wozic ze soba jak bedzie potrzeba ekhm
no to nie ma bata, musisz pójść na kompromis i ustąpić
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:28   #2547
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
pokażę wam mój kolejny łup: http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../42/3250884253
białe body i półśpiochy 68, szare body 74
Śliczne I co tam, że różowe Ja nie jestem ani miłośniczką ani też wielką przeciwniczką różu, razi mnie tylko jak jedzie sobie różowy wózek, a w nim zawinięta w różowy kocyk ubrana total na różowo dziewczynka i jeszcze na dobitkę mamusia też cała na różowo, feee Jak obok idzie tatuś w obcisłej różowej koszulce wyglądający jakby mieszkał w solarium, to mi szkoda dizecka

ladan dopisz mi na I stronę następną wizytę 19 czerwca o 8:45, pliss
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:29   #2548
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/posciel-do-lozeczk...256603222.html
tu maja fajne wzory ta bedzie dobra nie :P albo kupie material w jusk i uszyje tam maja fajne wzory bo kolderke i poduszke juz kupilam
do turystycznego sie nadaje. z tym ze widze ze ta posciel byla w biedrze, tzn pare wzorow bylo identyko, ale jakoscia to nie powala. ai w pierdonce byly po 39 zl
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:33   #2549
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj pachwiny rwały na szczęście leżałam i przeszło. A w ogóle mam takie problemy z zaśnięciem, że szkoda gadać. Śpię praktycznie na lewym boku 99% w nocy. Na prawym boku jak jestem od raz chce mi się kupe i brzuch jakoś z żołądkiem pobolewa. W dodatku zawsze mi się lampka włącza "nie śpij na prawym, bo dziecko się niedostatecznie dotlenia". Na plecach z podkurczonymi nogami, nogi mi się rozjeżdżają-teraz łóżko mamy w innym miejscu to już nie walę nimi o ścianę, ale za to siku mi się chce. Więc pozostaje mój lewy boczek na którym już niedługo będę miała odleżyny . I koniecznie poducha między nogami, jasiu już jest za mały .






Do schrupania.


Skąd Wy te czereśnie macie u mnie w sklepach jeszcze ni ma
Espańiola
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Misia ma bo ona w Hiszpanii mieszka

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Ale fajna wiosenna burza u mnie Fajnie grzmi, trochę polało... ale i tak najbardziej lubię jak jest ciemno, błyska się i grzmi
no właśnie....
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ależ ze mnie proste stworzenie.

Pojechałam do Biedry,kupiłam croissanty maślane, bieżnik na ławę i fioletową ścierkę do kuchni a mam taki zaciesz! Od razu humor lepszy. Nawet pomimo tego,że o 14 mam dentystę

Oglądałam w Biedrze książeczki i przypomniałam sobie o moim zbiorze pięknych bajek,które mam u rodziców na strychu. Mam wszystkie części Martynki Teraz będą dla mojej córci
Kocham Martynki
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:34   #2550
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
do turystycznego sie nadaje. z tym ze widze ze ta posciel byla w biedrze, tzn pare wzorow bylo identyko, ale jakoscia to nie powala. ai w pierdonce byly po 39 zl
widzialam te w biedronce wlasnie nie kupilam ich bo jakos taka sobie ;/
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.