Mamusie kwietniowe 2016 - część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 22:42   #2521
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
ja kupowałam kilka razy na olx z wysyłką. NIgdy nie było żadnego problemu. Jak coś droższego kupujemy w ten sposób to zawsze za pobraniem. Prawda jest taka, że na allegro też Cię mogą oszukac i kasy nie odzyskasz. Ja nie odzyskałam (to nie była duża kwota) ale oszukała kilkadziesiąt osób i sprawa trafiła na policję a następnie do sądu.

Jakoś nie umiem się wbic spowrotem na forum

Byłam dziś na prenatalnych, w sercu jakieś zwapnienia są, niby się mam nie martwic "to żadna anomalia" ale rutynowo można zrobi kolejne prenatalne w III trymestrze. Muszę mojego gina o to popytac, ciekawe co powie za tydzień
Smarita - w torym tyg ciazy jestes? Cos wyszlo dzisiaj nie tak?
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:55   #2522
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Smarrita a tętno plodu bylo w normie?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:58   #2523
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
Smarita - w torym tyg ciazy jestes? Cos wyszlo dzisiaj nie tak?
wg usg 21 tydz a wg OM 22. Tylko zwapnienia są, wszystko inne ok (adnotacja "ognisko hiperechogeniczne). Wcześniej miałam genetyczne+ test pappa i było ok. Więc podchodzę do tego, że nie ma się czym martwic. Jak dostanę skierowanie na prenatalne III tr to pojadę jak nie to nie
Swoją droga pewno za tydz mój gin sam to sprawdzi, mam wrażenie że lepszy sprzęt ma, obraz wyraźniejszy, zdjęcia też dużo lepsze wychodzą.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Smarrita a tętno plodu bylo w normie?
tak 149. Wszystko inne było ok.

Edytowane przez Smarrita
Czas edycji: 2015-11-18 o 23:05
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 23:29   #2524
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
Justyna fi - napisz prosze w dwoch slowach, na czym stanelo w koncu z porodem podczas rozmow z mezem. Ja dziisaj widzialam ta prywatna porodowke i bede rodzic tam innej opcji nie ma
Jak na razie stanelo na tym, ze w Polsce ide do okulisty i zobacze co mi powie. Czuje duze pogorszenie wzroku i mam pewne objawy, ktore moga swiadczyc o problemach z siatkowka, wiec moze sam z siebie da mi skierowanie na cesarke. Gadalam tez z dwoma babkami co zalatwily sobie tu cesarke i obie mi mowia, ze po prostu mam sie upierac przy swoim i zrobia tu co bede chciec, tyle ze beda mi probowac odradzac caly czas. Zobaczymy, w ostatecznosci pojade do Polski
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
hej Melduję, że żyję. 6 dni temu trafiłam do szpitala z silnym krwawieniem, i poleciało mi coś, niby wody płodowe ale lekarz tego nie potwierdził, bo wszystko jest pozamykane tak jak ma być. Ale konkrety...

mam dziwnie położone łozysko. Niby na przedniej ścianie i tam jest ok, ale jest też kawałek na innej ścianie i tam jest przodujące stąd te krwawienia. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Trzymajcie sie! bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
To odpoczywaj ja dzisiaj odebralam pierwsze zdjecie malucha 4d
To pokaz i gratuluje syneczka
Smarrita na pewno bedzie ok. Moze mu sie cos przewidzialo, skoro ma sredni sprzet...
Dzieki za zyczenia dziewczyny w domu sie uspokoilam i zaraz klade sie spac bo wstajemy przed czwarta. Wszystkie porobilyscie super zakupy i macie sliczne zwierzaki nie spamowac za duzo bo Was nigdy nie nadrobie jutro jeszcze bede zagladac a tak to do napisania w niedziele, mam nadzieje ze wyjazd nie bedzie zbytnio bombowy i wystrzalowy pa
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 23:43   #2525
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Smarrita na pewno bedzie ok. Moze mu sie cos przewidzialo, skoro ma sredni sprzet...
nie, nie. Przewidziec na pewno sie nie przewidział skoro to jeden z lekarzy uprawniony do robienia badań prenatalnych. Nie każdy może je robic, więc wiesz.... No ale jakoś mnie to nie zmartwiło skoro reszta jest ok
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:20   #2526
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
No ja wlasnie o tej kolysce bujaczku myslalam. Jak sie sprawuje? Uzywane chodza za 200 zl, wiec tanie to nie jest...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------


A na jakie zajecia idziesz?

Na razie Ci Nie powiem jak sie sprawuje bo jest złożona u taty i czeka na kwiecień
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 07:43   #2527
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

witam się z rana jem lody ciasteczkowe z tygodnia amerykańskiego w lidlu na śniadanie
lulka aż mnie zmroziło po twoim poście! oby taka sytuacja już się nie powtórzyła, odpoczywaj dużo!
Smarrita, dobrze, że to nic poważnego i że się nie przejmujesz
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 08:15   #2528
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

cześć. Miałam ciężką noc, ciągle wydawało mi się, że jestem w szpitalu itd. Ogólnie tam było ok, ale ja nie mogłam praktycznie opuszczać łozka, brakuje mi tej samodzielności.

W pokoju zrobiliśmy przemeblowanie żebym miała wszystko pod ręką i jak najmniej chodziła.

Dziecko rozwija się idealnie z tym co pokazuje usg, ale nie mówili mi szczegółów bo zajmowali się tylko łozyskiem. Za 2 tygodnie kontrola, i teraz już do końca wolałabym chodzić do lekarza częściej
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:20   #2529
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
cześć. Miałam ciężką noc, ciągle wydawało mi się, że jestem w szpitalu itd. Ogólnie tam było ok, ale ja nie mogłam praktycznie opuszczać łozka, brakuje mi tej samodzielności.

W pokoju zrobiliśmy przemeblowanie żebym miała wszystko pod ręką i jak najmniej chodziła.

Dziecko rozwija się idealnie z tym co pokazuje usg, ale nie mówili mi szczegółów bo zajmowali się tylko łozyskiem. Za 2 tygodnie kontrola, i teraz już do końca wolałabym chodzić do lekarza częściej

Biedactwo ale juz jestes w domku, bedzie wszystko okej odpoczywaj na potege a z tym czestym chodzeniem do lekarza to przeciez da sie zalatwic nie?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:40   #2530
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Esesme ale numer, ale tak bywa Będziesz miała małą królewnę lub królewicza

MaLos mam podobną huśtawkę i uważam, że to był zakup roku
tez sie czaje na Tiny love i czekam na Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Jak dobrze Pokaż wiadomość
Polinezyjka, lacznie na te rzeczy wydalam 551 zl, z czego 400 zl to pieluszki wielorazowe. Mam nadzieje, ze znacznie ogranicza mi koszty pieluchowania, bo chce stosowac system laczony z jednorazowkami oczywiscie wszystko z olx, ale np wanienka byla uzywana przez 4 msc, do tego dostalam nowki myjki, mydelko, termometr, smoczek. Zjiszczone sa troche reczniki becik, ale z becika ew. Zrobie wysciolke do gondoli, a reczniczki przerobie na myjki oprocz tego mam tez podklady do przewijania i kosmetyki dla malenstwa, najdrozsze w tym wsystkim wielorazowki ( nowe potrafia kosztowac 80 zl/sztuka)! Na i mam sliczny niebieski kocyk polarowy do tego
Dziewczyny, sa jakies, ktore ich uzywaja albo chca uzywac? Jak wrazenia?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


super mi sie podoba tiny love, poprosze chyba dziadkow
to mamy podobny pomysł na pieluchy. Przy pierwszym miałam same jednorazowe, a teraz chcę spróbować, przynajmniej latem, z wielorazówkami. Koleżance nie podpasowały i ma mi dać zestaw na wypróbowanie, tak, że tylko wkłady będę musiała kupić.

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Tiny love tez mam ale kołyskę-bujaczek
a porządnie zrobiona??

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Poprosze zdjęcie głupiego małego kotecka

no to z ruchami mamy podobnie ale mi dziś Pani doktor powiedziała, że to co opisuje to na pewno ruchy więc się tego trzymam


Zapisałam się na zajęcia dla kobiet wciąży na jutro na 16 nie pamietam czy wam pisałam ale jak się zapisałam to teraz już muszę pójsć więc jutro 1 raz pójdę ćwiczyć porządnie och może będą zkwasy luuubię zakwasy hehhe wtedy czuję, że naprawdę się wysiliłam (tzn tylko lubię je jak wracam do treningu po długim czasie odpoczynku i lenistwa)
Super, że macie takie zajęcia ja chodzę dwa razy w tygodniu na pilates i jak mi sie uda to jeszcze na bieżnię/orbitreka. Po wczorajszych zajęciach mam zakwasy, więc się cieszę, że ruszyłam mięsnie. Daj znać jakie ćwiczenia robiliście

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
I tak robię. Wstaję tylko na siusiu, lub umyć się. Nie,nie mam więcej dzieci Z dobrych rzeczy zmieniłam lekarza Nowa lekarka, ordynator ma usg 4d
Będzie dobrze, są jeszcze szanse, że Ci się podniesie łożysko. Ważne, że wiesz, o co chodziło i znany jest powód krwawienia.
Mojej koleżance tu w de nie zdiagnozowali całkowicie przodującego i w 27 tygodniu trafiła z krwawieniem do szpitala- skończyło się cesarką, ale generalnie wszystko dobrze.

Mój chłop się rozłożył... Oczywiście umiera, chociaż jest w podobnym stanie przeziębieniaowym, co ja od jakichś 3 tygodni. Dobrz, że córće katar przechodzi.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 08:48   #2531
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

A ja z rana miałam dluugi numerek 8-) hehehe i startuje w ten piękny dzien z cudownym humorem pije herbacie z miodkiem lecę do pracy po pracy na te ćwiczenia a po ćwiczeniach do mojego ulubionego dentysty

Wiecie ze ZAWSZE jak mi robił kanalowe (chyba z 4 żeby, to wizyt bylo w cholerę bo z mojego pakietu moge byc pól h wiec więcej wizyt) to za każdym razem zasypiałam w trakcie kanalowego i budzilam sie gdy mowil:

- prosze szerzej otworzyc usta

No i wtedy się przebudziłam hehehe po zabiegu zawsze przepraszałam ze mi sie zasnęło hehehe

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Trisdom opisze wieczorkiem co bylo na ćwiczeniach

A chlop Twój to widze prawdziwy facet

Mój to z tych co nie chorują a jak chorują to i tak nie chorują bo weźmie gripex i on nie ma czasu na chorowanie. On u lekarza to chyba byl ostatnio bozzz nie wiem jako dziecko na szczepieniu wiec z nim nie ma problemu, sam sie sobą zajmie jak chory jest :P
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 08:50   #2532
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
ja kupowałam kilka razy na olx z wysyłką. NIgdy nie było żadnego problemu. Jak coś droższego kupujemy w ten sposób to zawsze za pobraniem. Prawda jest taka, że na allegro też Cię mogą oszukac i kasy nie odzyskasz. Ja nie odzyskałam (to nie była duża kwota) ale oszukała kilkadziesiąt osób i sprawa trafiła na policję a następnie do sądu.

Jakoś nie umiem się wbic spowrotem na forum

Byłam dziś na prenatalnych, w sercu jakieś zwapnienia są, niby się mam nie martwic "to żadna anomalia" ale rutynowo można zrobi kolejne prenatalne w III trymestrze. Muszę mojego gina o to popytac, ciekawe co powie za tydzień
Wiadomo, wszędzie są oszuści Ale wydaje mi się, że jednak można zgłosić sprawę do allegro i coś może zaczną działać, a na olx pozostaje się samemu sobie. Ale nie wiem jak to wszystko w praktyce wygląda i mam nadzieję, że nie dojdzie nigdy do takiej sytuacji.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Grunt że się nie zamartwiasz, bo to by bardziej dzidzi zaszkodziło.
Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Moze jeszcze sie zamieni w corcie magicznie tak jak u esesme albo sobie trzecie machniecie, w koncu do trzech razy sztuka
Kurde, wkurzyl mnie promotor dzis i tak sie zestresowalam ze nie moge sobie z tym poradzic nigdy tak nie mialam chyba, po prostu to silniejsze ode mnie moze w domu mi przejdzie bo musimy sie spakowac do tego Paryza, wyjezdzamy o 4 rano...
Zapomniałam Ci odpisać o 3. No teoretycznie możemy, nawet czasem o tym myślę. Ale jak się jednak znowu nie uda, to nie wiem czy bym wyrobiła z 4 facetami w domu
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:07   #2533
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Biedactwo ale juz jestes w domku, bedzie wszystko okej odpoczywaj na potege a z tym czestym chodzeniem do lekarza to przeciez da sie zalatwic nie?
No zobaczymy, mam za 2 tygodnie wizytę i chciałabym teraz chodzić częściej
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:27   #2534
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze wypisu ze szpitala

No dużo, dużo lezec, nic kompletni nie dźwigać, no i zero sexu.

Starałam się wam opisac najdokładniej to jak lekarze mi to przedstawili. Poprzedni powiedział,że mam łozysko na przedniej ścianie, bo mam, ale rozrosło się na boczną i tam chyba jest za nisko
Biedactwo, teraz leż i odpoczywaj. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze, no i jesteś już w domu.

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Byłam dziś na prenatalnych, w sercu jakieś zwapnienia są, niby się mam nie martwic "to żadna anomalia" ale rutynowo można zrobi kolejne prenatalne w III trymestrze. Muszę mojego gina o to popytac, ciekawe co powie za tydzień
Ojej, mam nadzieję, że to nic poważnego.

Trisdom, mój jak jest chory to niby umiera ale po domu lata w samych gaciach.

Coś mnie chyba łapie, bolą mnie mięśnie i gardło. Ratuje się sokami i miodem, mam nadzieję, że pomogą.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:32   #2535
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
No zobaczymy, mam za 2 tygodnie wizytę i chciałabym teraz chodzić częściej
Lula trzymaj się, wszystko musi byc dobrze szpital to nic fajnego, ale dobrze ze od razu była interwencja!
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:45   #2536
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość

Byłam dziś na prenatalnych, w sercu jakieś zwapnienia są, niby się mam nie martwic "to żadna anomalia" ale rutynowo można zrobi kolejne prenatalne w III trymestrze. Muszę mojego gina o to popytac, ciekawe co powie za tydzień

Na pewno bedzie wszystko w porzadku, nie ma innej mozliwosci przeciez tym bardziej ze lekarz powiedzial ze to nie jest zadna anomalia
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:49   #2537
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Dziewczynki tak na dobry początek dnia https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...27&oe=56E7B5E6
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:05   #2538
Neocleo
♡ + ♡ = ♡♡♡♡
 
Avatar Neocleo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Domek ;-)
Wiadomości: 3 449
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Byłam dziś na prenatalnych, w sercu jakieś zwapnienia są, niby się mam nie martwic "to żadna anomalia" ale rutynowo można zrobi kolejne prenatalne w III trymestrze. Muszę mojego gina o to popytac, ciekawe co powie za tydzień
Wiesz, może lekarz ma słabszą aparaturę usg i może martwisz się na zapas. A nawet jesli jest jakaś plamka, to poczytaj, podobno takie zwapnienia samoczynnie znikają. Zrób tak jak mówił lekarz i sprawdź serduszko w III trymestrze. Na pewno będzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziewczynki tak na dobry początek dnia https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...27&oe=56E7B5E6
Świetne

Puchnięcie
Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie opuchnięte stopy Czy Wam też puchną stopy lub dłonie? Szczerze mówiąc, to się lekko przestraszyłam, bo przypomniało mi się jak miałam spuchniętą stopę gdy skręciłam kostkę No ale wtedy to miałam obrzęk i krwiaka.
Neocleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:09   #2539
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Neocleo Pokaż wiadomość
Wiesz, może lekarz ma słabszą aparaturę usg i może martwisz się na zapas. A nawet jesli jest jakaś plamka, to poczytaj, podobno takie zwapnienia samoczynnie znikają. Zrób tak jak mówił lekarz i sprawdź serduszko w III trymestrze. Na pewno będzie wszystko dobrze



Świetne

Puchnięcie
Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie opuchnięte stopy Czy Wam też puchną stopy lub dłonie? Szczerze mówiąc, to się lekko przestraszyłam, bo przypomniało mi się jak miałam spuchniętą stopę gdy skręciłam kostkę No ale wtedy to miałam obrzęk i krwiaka.
Tia, ja już nie noszę obrączki, bo nawet jak założę to potem mam problem, żeby zdjąć...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 10:11   #2540
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Neocleo Pokaż wiadomość
Puchnięcie
Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie opuchnięte stopy Czy Wam też puchną stopy lub dłonie? Szczerze mówiąc, to się lekko przestraszyłam, bo przypomniało mi się jak miałam spuchniętą stopę gdy skręciłam kostkę No ale wtedy to miałam obrzęk i krwiaka.
Ja póki co nie puchnę. W pierwszej ciąży pod koniec miałam opuchliznę (ale to było lato), do tego akurat zbiegło się to z białkomoczem i podwyższonym ciśnieniem i trafiłam na oddział z podejrzeniem zatrucia ciążowego. Położna na każdej wizycie u gina pyta, czy puchną nogi, więc widać jest to istotne. A bardzo Ci spuchły? Jeżeli troszkę, to chyba nie ma się czym martwić, bo organizm ma dużo więcej pracy niż wcześniej i nie wyrabia. Ale najlepiej na wizycie wspomnij o tym lekarzowi.

Myślicie że ten smoczek z sową pasuje też dla chłopca, czy raczej jest typowo dziewczęcy? http://faktor.nazwa.pl/bedemama/canp...ovi22803-7.jpg

Znalazłam jeszcze kilka fajnych spodni na olx, pisałam do wystawiających o tą przesyłkę pobraniową i jedna mi napisała, że 25zł
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:12
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:14   #2541
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Kalpana hahhaa rewelka
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:18   #2542
Neocleo
♡ + ♡ = ♡♡♡♡
 
Avatar Neocleo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Domek ;-)
Wiadomości: 3 449
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Tia, ja już nie noszę obrączki, bo nawet jak założę to potem mam problem, żeby zdjąć...
Czyli to normalka, kolejny "urok ciąży" Ostatnio męczy mnie też zgaga. Całe szczęście łagodzi ją wypicie kubka mleka

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ja póki co nie puchnę. W pierwszej ciąży pod koniec miałam opuchliznę (ale to było lato), do tego akurat zbiegło się to z białkomoczem i podwyższonym ciśnieniem i trafiłam na oddział z podejrzeniem zatrucia ciążowego. Położna na każdej wizycie u gina pyta, czy puchną nogi, więc widać jest to istotne. A bardzo Ci spuchły? Jeżeli troszkę, to chyba nie ma się czym martwić, bo organizm ma dużo więcej pracy niż wcześniej i nie wyrabia. Ale najlepiej na wizycie wspomnij o tym lekarzowi.

Myślicie że ten smoczek z sową pasuje też dla chłopca, czy raczej jest typowo dziewczęcy? http://faktor.nazwa.pl/bedemama/canp...ovi22803-7.jpg

Znalazłam jeszcze kilka fajnych spodni na olx, pisałam do wystawiających o tą przesyłkę pobraniową i jedna mi napisała, że 25zł
Całe szczęście tylko lekko mam obrzmiałe. Pierścionki i obrączkę noszę normalnie, nie mam problemów z ich zdjęciem, tylko moją uwagę zwróciły stopy. Może to ze względu na fakt, że w pracy cięgle siedzę i to utrudnia w jakiś sposób normalne funkcjonowanie mojego organizmu No nic. Lekarce oczywiście wspomnę o tym.
Neocleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:22   #2543
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Myślicie że ten smoczek z sową pasuje też dla chłopca, czy raczej jest typowo dziewczęcy? http://faktor.nazwa.pl/bedemama/canp...ovi22803-7.jpg

Znalazłam jeszcze kilka fajnych spodni na olx, pisałam do wystawiających o tą przesyłkę pobraniową i jedna mi napisała, że 25zł
Wg mnie pasuje a wręcz dziewczynce bym nie kupiła

No niestety pobranie kosztuje tyle, dlatego ja najpierw zaczynam od negocjacji ceny jak ktoś zbije nawet te 10-15 zł to już się opłaca

Wiesz, ja raz podjęłam ryzyko (nieświadomie, że w razie "w" olx nie odpowiada) i zamówiłam od babki woombie za 120 zł...wysłałam przelew i...czekałam tydzień w stresie...ale na szczęście dotarło

dobre to co wrzuciłaś

puchnięcie
u mnie nic nie puchnie, a obrączka luźna nadal
swoją drogą przytyłam dopiero 1 kg od początku ciąży
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:23   #2544
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Neocleo Pokaż wiadomość
Całe szczęście tylko lekko mam obrzmiałe. Pierścionki i obrączkę noszę normalnie, nie mam problemów z ich zdjęciem, tylko moją uwagę zwróciły stopy. Może to ze względu na fakt, że w pracy cięgle siedzę i to utrudnia w jakiś sposób normalne funkcjonowanie mojego organizmu No nic. Lekarce oczywiście wspomnę o tym.
No to nie masz się czym martwić Tym bardziej jeśli masz siedzący tryb pracy. Może jak będziesz pić więcej płynów, to się unormuje?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:25   #2545
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

puchnięcie
u mnie nic nie puchnie, a obrączka luźna nadal
swoją drogą przytyłam dopiero 1 kg od początku ciąży
a idź sobie z tym 1 kg i nie denerwuj ludzi ja 8 kg od czerwca
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:28   #2546
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
a idź sobie z tym 1 kg i nie denerwuj ludzi ja 8 kg od czerwca
Waga jej chyba się popsuła :p
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:29   #2547
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

puchnięcie
u mnie nic nie puchnie, a obrączka luźna nadal
swoją drogą przytyłam dopiero 1 kg od początku ciąży
Ja przytyłam 2 kg ale jak sprawdzalam przy mojej wadze to prawidłowe. Im więcej się waży na początku, tym mniej powinno się przytyć w ciąży. Mam nadzieję, że cały czas będę mało przybierała na wadze.

Edytowane przez madziara889
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:30
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:29   #2548
Neocleo
♡ + ♡ = ♡♡♡♡
 
Avatar Neocleo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Domek ;-)
Wiadomości: 3 449
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
puchnięcie
u mnie nic nie puchnie, a obrączka luźna nadal
swoją drogą przytyłam dopiero 1 kg od początku ciąży
No to pięknie. Ja to się grubo czuję. Od początku ciąży przytyłam już 4 kg

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
No to nie masz się czym martwić Tym bardziej jeśli masz siedzący tryb pracy. Może jak będziesz pić więcej płynów, to się unormuje?
Tylko mam problem, bo pić mi się nie chce za bardzo W okresie letnim piłam dużo, butelkę 1,5 l wody mineralnej, a teraz tylko herbatę i to gorącą. No a jak wiadomo z tą herbatą też nie ma co przesadzać.
Neocleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:47   #2549
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
a idź sobie z tym 1 kg i nie denerwuj ludzi ja 8 kg od czerwca
ale pewnie masz apetyt i zachcianki co?
A ja nie mam ani jednego, ani drugiego.
Jem ze świadomości, ale z przyjemnością...żeby nie było
Na początku przez mdłości schudłam prawie 2 kg, więc tego nie liczę ponad stan sprzed ciąży mam +1 kg

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Waga jej chyba się popsuła :p
Nie, bo ważę się i u teściowej i u lekarza (co 2 tygodnie)
w domu nie mam wagi w ogóle bo mąż na diecie i nie stosujemy
a waga startowa sprzed ciąży 62 kg/175 cm wzrostu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:57   #2550
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Nie, bo ważę się i u teściowej i u lekarza (co 2 tygodnie)
w domu nie mam wagi w ogóle bo mąż na diecie i nie stosujemy
a waga startowa sprzed ciąży 62 kg/175 cm wzrostu
To ja mialam 60kg/173cm wiec podobne gabaryty mamy
mam zachcianki i apetyt, nie mialam mdlosci, kilka razy tylko wymiotowałam, no i od poczatku bylam na konskich dawkach hormonow, wiec mysle,ze to mialo wplyw troche
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 15:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.