Zuzana Light - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 21:06   #2521
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
A z pompkami to też myślę, żeby od razu próbować męskie. Ja robie je, kiedy nie mogę, po prosu nie do samej ziemi, tylko zginam łokcie ile mogę, i tak dają w kość, a z czasem widzę, że jestem lepsza
Ja też w ten sposób nauczyłam się robić pompki. Zuzka mnie do tego zmusiła
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:11   #2522
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zuzana Light

8 ZWOW za mną
Mój TŻ dotrzymał mi towarzystwa do 4 rundy Chciałam z nim odpuścić, ale się nie dałam
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:15   #2523
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zuzana Light

brawa dla TŻ mój to leniwy pieróg
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:51   #2524
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
brawa dla TŻ mój to leniwy pieróg
dziękuję w jego imieniu
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:13   #2525
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Uff... Wracam po długim weekendzie! Przez trzy dni byłam odcięta od cywilizacji, ale już jestem z powrotem! Jutro ruszamy z kopyta w nowy tydzień

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Czytam wątek od początku gdzie spotkałam się z opinią, że nie należy robić dwóch zwowów w jeden dzień. Psychobunny robisz je pod rząd czy np. rano i wieczorem?
Robię pod rząd, tzn. gdzieś tam między nimi mam ok. 10-15 minut przerwy. Ale nie zawsze mam siłę na dwa, u mnie to zależy bardzo od dnia/humoru/nastawienia/bólu mięśni No i mam cały czas w domu małe obciążenie, więc na tych z hantlami nie mogę się wykazać i wymęczyć
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:44   #2526
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Zwow 63 12kg plus ab workout
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:31   #2527
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zuzana Light

Za mną już mój pierwszy ZWOW Padło na 18, bo wydawał mi się dość łatwy. Niestety chyba się przeliczyłam bo zrobiłam tylko 2 rundy - bardzo chciałam zrobić 3 ale już pod koniec 2 drżały mi mięśnie, traciłam równowagę. Jestem jednak z siebie zadowolona bo nie ćwiczyłam nic prawie 2 tygodnie a czas miałam dobry - podobny do czasu Zuzany. Mam nadzieję że z kolejnymi treningami bedzie coraz lepiej
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:07   #2528
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Będzie coraz lepiej, zobaczysz

U mnie dziś zwow #60, a potem bieganie
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:42   #2529
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zuzana Light

ZWOW 53 za mną z przerwami, ale ukończony Chyba jeden z łatwiejszych. Pot się leje
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 07:52   #2530
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Wczoraj 69 - extra, banalny w swej prostocie, 2 rundki a czad był
Musze myślec o hantlach, bo moje wczoraj na 8kg i gryf sie już konczy, nie ma gdzie dokładać...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 10:47   #2531
lunadelrey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zuzana Light

Witajcie Dziewczyny!
wczoraj zrobiłam mój pierwszy trening z Zuzką- ZWOW 53. Ćwiczyłam równolegle z Zuzką, starałam się dokładnie wykonywać ćwiczeniea... a dziś nad ranem musiałam przewrócić się na brzuch podczas snu bo moje "siedzenie" piecze niemiłosiernie!
Tak sobie myślałam, że po 2 miesiącach treningów z E.Chodakowską dam sobie radę bez trudu.. a tu niespodzianka.
Ale! Ale! umowa obiecałam sobie ,że wytrwam w swoim postanowieniu i codziennie będę poznawać(na własnej skórze) jeden trening od Zuzki i żadna siła, ani zakwasy mnie nie powstrzymają!
Trochę patetycznie, ale wybaczcie, taka deklaracja na forum będzie dla mnie dodatkową mobilizacją.
Mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą już dłużej z Zuzką...czy codzienne ZWOWy+ rolki, basen, jogging w wolnym czasie(3razy w tygodniu)+ zdrowa racjonalna dieta,wystarczą, aby pomóc mi w ulepszaniu swojego ciała? Nie mam nadwagi, ale do ideału mi bardzo daleko.Wiem, wiem, że kazdy reaguje inaczej, ale chcialabym przeczytać wasze opinie iwyciągnąć z nich średnią ocenę tak już mam,że pozytywne opinie są dla mnie zastrzykiem energii i chęci.
lunadelrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 10:54   #2532
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Za mną już mój pierwszy ZWOW Padło na 18, bo wydawał mi się dość łatwy. Niestety chyba się przeliczyłam bo zrobiłam tylko 2 rundy - bardzo chciałam zrobić 3 ale już pod koniec 2 drżały mi mięśnie, traciłam równowagę. Jestem jednak z siebie zadowolona bo nie ćwiczyłam nic prawie 2 tygodnie a czas miałam dobry - podobny do czasu Zuzany. Mam nadzieję że z kolejnymi treningami bedzie coraz lepiej
nie ma się co dziwić że nie udało Ci się dotrwać do końca skoro z 70 zwowów wzięłaś akurat jeden z tych najtrudniejszych Więc jak na pierwszy raz 2 rundy to bardzo dobry wynik
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 10:58   #2533
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez lunadelrey Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
wczoraj zrobiłam mój pierwszy trening z Zuzką- ZWOW 53. Ćwiczyłam równolegle z Zuzką, starałam się dokładnie wykonywać ćwiczeniea... a dziś nad ranem musiałam przewrócić się na brzuch podczas snu bo moje "siedzenie" piecze niemiłosiernie!
Tak sobie myślałam, że po 2 miesiącach treningów z E.Chodakowską dam sobie radę bez trudu.. a tu niespodzianka.
Ale! Ale! umowa obiecałam sobie ,że wytrwam w swoim postanowieniu i codziennie będę poznawać(na własnej skórze) jeden trening od Zuzki i żadna siła, ani zakwasy mnie nie powstrzymają!
Trochę patetycznie, ale wybaczcie, taka deklaracja na forum będzie dla mnie dodatkową mobilizacją.
Mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą już dłużej z Zuzką...czy codzienne ZWOWy+ rolki, basen, jogging w wolnym czasie(3razy w tygodniu)+ zdrowa racjonalna dieta,wystarczą, aby pomóc mi w ulepszaniu swojego ciała? Nie mam nadwagi, ale do ideału mi bardzo daleko.Wiem, wiem, że kazdy reaguje inaczej, ale chcialabym przeczytać wasze opinie iwyciągnąć z nich średnią ocenę tak już mam,że pozytywne opinie są dla mnie zastrzykiem energii i chęci.
To zapraszam do lektury watku.

Ty też jesteś "nową użytkowniczką specjalnie na potrzeby tego forum?

Ooo tak, Trixx - 18 jest super
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 11:09   #2534
lunadelrey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zuzana Light

Czytam, ale stopniowo i stwierdzam,że wolałabym egzamin ze znajomości tego tematu, niż te, które na bieżąco mam na studiach..
a jaką użytkowniczką jestem, ciężko mi określić, zarejestrowałam się, żeby móc uczestniczyć w tym temacie, ale na pewno , gdy czas mi na to pozwoli, zainteresuje się też innymi.
lunadelrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:30   #2535
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
nie ma się co dziwić że nie udało Ci się dotrwać do końca skoro z 70 zwowów wzięłaś akurat jeden z tych najtrudniejszych Więc jak na pierwszy raz 2 rundy to bardzo dobry wynik
Dzięki za info Następnym razem mam zamiar wybrac coś łatwiejszego.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:43   #2536
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Ja wczoraj go robiłam, a dzisiaj 40 zmieniłam przy skokach hantle na ręcznik wolałam skończyć ZWOW cała ale się zasapałam przez to skakanie
Zrobiłam dzisiaj też ten 40 bo miałam go na liście, które mam zrobić w najbliższym czasie. Niezły hardkor, też dałam ręcznik zamiast hantli a ostatnie ćwiczenie musiałam zamienić w 2 i 3 rundzie na przysiady sumo z obiążeniem 10kg, między nogami bo w 1 rundzie próbowałam robić zwykłe przysiady jak Zuzka na całych stopach, ale że mam przykurcze to nie potrafię i i dałam sobie pięty na lekkie podwyższenie co nie było zbyt trafnym rozwiązaniu bo tak dobiłam sobie czwórki że hej.
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:10   #2537
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez lunadelrey Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
wczoraj zrobiłam mój pierwszy trening z Zuzką- ZWOW 53. Ćwiczyłam równolegle z Zuzką, starałam się dokładnie wykonywać ćwiczeniea... a dziś nad ranem musiałam przewrócić się na brzuch podczas snu bo moje "siedzenie" piecze niemiłosiernie!
Tak sobie myślałam, że po 2 miesiącach treningów z E.Chodakowską dam sobie radę bez trudu.. a tu niespodzianka.
Ale! Ale! umowa obiecałam sobie ,że wytrwam w swoim postanowieniu i codziennie będę poznawać(na własnej skórze) jeden trening od Zuzki i żadna siła, ani zakwasy mnie nie powstrzymają!
Trochę patetycznie, ale wybaczcie, taka deklaracja na forum będzie dla mnie dodatkową mobilizacją.
Mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą już dłużej z Zuzką...czy codzienne ZWOWy+ rolki, basen, jogging w wolnym czasie(3razy w tygodniu)+ zdrowa racjonalna dieta,wystarczą, aby pomóc mi w ulepszaniu swojego ciała? Nie mam nadwagi, ale do ideału mi bardzo daleko.Wiem, wiem, że kazdy reaguje inaczej, ale chcialabym przeczytać wasze opinie iwyciągnąć z nich średnią ocenę tak już mam,że pozytywne opinie są dla mnie zastrzykiem energii i chęci.
Wiesz ceiczyłas przez jakiś czas z Ewa czyli w użyciu były ciagle te same mięśnie więc nie ma się ci dziwić ze Cię bolą ja do dzisiaj mam bóle w mięśniach po niektórych ZWOW-ach także to raczej normalne. Ja myśle że przy sumiennyvh treningach plus dodatkowe jakieś atrakcje typu rolki i zdrowe czyste jedzenie jesteś w stanie w ciagu 3 miesięcy osoagnac bardzo dużo

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj też ten 40 bo miałam go na liście, które mam zrobić w najbliższym czasie. Niezły hardkor, też dałam ręcznik zamiast hantli a ostatnie ćwiczenie musiałam zamienić w 2 i 3 rundzie na przysiady sumo z obiążeniem 10kg, między nogami bo w 1 rundzie próbowałam robić zwykłe przysiady jak Zuzka na całych stopach, ale że mam przykurcze to nie potrafię i i dałam sobie pięty na lekkie podwyższenie co nie było zbyt trafnym rozwiązaniu bo tak dobiłam sobie czwórki że hej.
Tez muszę obczaic 40 :ehem;
Mnie po wczorajszym 63 bolą pośladki jednak 12 kg to był dobry wybór
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:18   #2538
lunadelrey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zuzana Light

ZWOW 7 za mną. Znacznie łatwiejszy, niż ten wczorajszy...możecie mi zaproponować na kolejne dni? Nie mam narazie żadnego sprzętu oprócz hantli, w dodatku bardzo lekkich.
lunadelrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:26   #2539
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez lunadelrey Pokaż wiadomość
ZWOW 7 za mną. Znacznie łatwiejszy, niż ten wczorajszy...możecie mi zaproponować na kolejne dni? Nie mam narazie żadnego sprzętu oprócz hantli, w dodatku bardzo lekkich.
Może spróbuj 47 tam są co prawda hantle ale małe obciążenie wystarczy
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 16:29   #2540
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez lunadelrey Pokaż wiadomość
ZWOW 7 za mną. Znacznie łatwiejszy, niż ten wczorajszy...możecie mi zaproponować na kolejne dni? Nie mam narazie żadnego sprzętu oprócz hantli, w dodatku bardzo lekkich.
Może 19? Wystarczy butelka z wodą

Widziałyście? http://www.youtube.com/watch?v=9KUeu1tnJ8k Zmiany panie, zmiany.. ludzie na facebooku panikują, że to koniec darmowych treningów. Ciekawe co tam Zuz wymyśliła

Edytowane przez mivol
Czas edycji: 2013-06-04 o 16:32
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:39   #2541
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Może 19? Wystarczy butelka z wodą

Widziałyście? http://www.youtube.com/watch?v=9KUeu1tnJ8k Zmiany panie, zmiany.. ludzie na facebooku panikują, że to koniec darmowych treningów. Ciekawe co tam Zuz wymyśliła
Widziałam ja myśle że ona poprostu nazwie to Zgym a treningi bedą bardziej siłowe? Tak to rozkminiam
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:47   #2542
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Zuzana Light

No, i będzie wrzucać zwowy na swoją stronę internetową a nie yt, ale po to żeby ją rozkręcić (stronę) a nie dlatego żeby pobierać opłaty
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:43   #2543
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Jestem mega ciekawa, co wymyśliła Zuzka!

U mnie dziś zwow #61 & 62
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:06   #2544
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość

Tez muszę obczaic 40 :ehem;
Mnie po wczorajszym 63 bolą pośladki jednak 12 kg to był dobry wybór
ja po 49 zawsze czuję dwójki przez 2 jakieś 2 dni
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 23:20   #2545
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

ZWOW 49 dałam radę plus zcut 12
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 23:48   #2546
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zuzana Light

Ja niestety 2 dni przerwy przez @ smutno mi przez to. Czułam się za słabo, ciekawe jak jutro
Dziewczyny te treningi z ZCUT power cardio to są podobne do Zwowów, czy jak wyglądają mniej więcej? kestem ciekawa, bo nie wiem jak się nagrodzić po sesji A ma któraś jogę może? I cardio. Żeby porównać
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 01:57   #2547
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zuzana Light

Kurczę z tym Zgym to taki pomysł fajny, ale po obejrzeniu filmiku http://www.youtube.com/watch?feature...&v=1r12erW5jNY jestem zła i rozczarowana, że Zwowy będą płatne ja rozumiem, że mogła tam dać te nowe filmiki i za nie pobierać kasę, ale Zwowy powinna zostawić tak jak jest... Zupełnie mi się to nie podoba.... Może 9,99$ to nie aż tak dużo, ale...
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 07:51   #2548
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Kurczę z tym Zgym to taki pomysł fajny, ale po obejrzeniu filmiku http://www.youtube.com/watch?feature...&v=1r12erW5jNY jestem zła i rozczarowana, że Zwowy będą płatne ja rozumiem, że mogła tam dać te nowe filmiki i za nie pobierać kasę, ale Zwowy powinna zostawić tak jak jest... Zupełnie mi się to nie podoba.... Może 9,99$ to nie aż tak dużo, ale...
Właśnie weszłam na stronę Zuzki i wyczytałam że maja być 2 treningi tygodniowo strona rusza w poniedziałek dla mnie to ok 6-7£ także pewnie zasubscrybuje i zobaczę o co tam chodzi
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:31   #2549
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Kurczę z tym Zgym to taki pomysł fajny, ale po obejrzeniu filmiku http://www.youtube.com/watch?feature...&v=1r12erW5jNY jestem zła i rozczarowana, że Zwowy będą płatne ja rozumiem, że mogła tam dać te nowe filmiki i za nie pobierać kasę, ale Zwowy powinna zostawić tak jak jest... Zupełnie mi się to nie podoba.... Może 9,99$ to nie aż tak dużo, ale...
Jak to nie będzie juz w tej formie co do tej pory? Nie będzie zwowów?

Mi wczoraj mąż obsadził kompa bo jakiś projekt pisał, przeto zrobiłam swojego zwowa:
3 rundy :
1) sumo squat z wyskokiem na 3 - x 15 powt
2) wymachy nóg do tyłu i na bok (chyba ze zwowu 63 ) x20
3) burpees - x 10
4) MC z hantalmi -x 20
5) Russian twist z ciezarem - x 20

Fajnie było i ogładałam w międzyczasie film, ale wolę i tak z Zuzką ćwiczyć

__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:30   #2550
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Zuzana Light

A jednak, Zuzka zakończyła dni dobroci i działalności charytatywnej
Fajnie się zapowiada ten cały Zgym i nowe zwowy, zshredy itp, jestem zainteresowana - 10$ to dobra cena... jak będę miała przypływ gotówki to wykupię ,abonament', ale na razie zostaję przy yt, całe szczęście mam jeszcze dużo treningów do wypróbowania.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.